Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn OOM Dziewcząt OOM Chłopców

Juniorki

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź 411123353289
2ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II4796333316
3SMS Ostrów Łaskovia Łask 3336189208
4UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 3009163225
1 2021-09-24 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 3:2 (17:25, 25:16, 25:21, 23:25, 16:14)
2 2021-09-26 SMS Ostrów Łaskovia Łask - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 3:0 (25:20, 25:19, 25:19)
3 2021-10-14 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 3:0 (25:11, 25:21, 25:21)
4 2021-10-03 SMS Ostrów Łaskovia Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź 0:3 (15:25, 17:25, 22:25)
5 2021-10-10 SMS Ostrów Łaskovia Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 0:3 (16:25, 21:25, 23:25)
6 2021-10-11 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź 0:3 (14:25, 21:25, 17:25)
7 2021-10-15 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź 1:3 (15:25, 21:25, 25:22, 21:25)
8 2021-10-28 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - SMS Ostrów Łaskovia Łask 0:0
9 2021-10-24 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 0:0
10 2021-10-24 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - SMS Ostrów Łaskovia Łask 0:0
11 2021-11-07 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - SMS Ostrów Łaskovia Łask 0:0
12 2021-11-07 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS Tuszyn 3893275206
2WKS Wieluń 3456205234
3MUKS 47 LO - Budowlani Łódź 2016129169
1 2021-09-25 WKS Wieluń - UMKS Tuszyn 2:3 (25:22, 18:25, 9:25, 25:19, 4:15)
2 2021-10-03 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - UMKS Tuszyn 1:3 (17:25, 25:19, 11:25, 23:25)
3 2021-10-10 WKS Wieluń - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź 3:0 (25:18, 25:17, 25:18)
4 2021-10-16 UMKS Tuszyn - WKS Wieluń 3:0 (25:15, 25:20, 25:14)
5 2021-10-24 UMKS Tuszyn - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź 0:0
6 2021-11-07 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - WKS Wieluń 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Volley 34 Łódź 412120300139
2UKS FUKS Sulejów 4896318240
3MUKS JUVENIA Rawa M. 4459235304
4LUKS ASIK Domaniewice 40112150320
1 2021-09-26 LUKS ASIK Domaniewice - UKS FUKS Sulejów 1:3 (16:25, 25:20, 16:25, 16:25)
2 2021-09-26 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS Volley 34 Łódź 0:3 (17:25, 9:25, 16:25)
3 2021-10-03 UKS FUKS Sulejów - UKS Volley 34 Łódź 0:3 (14:25, 16:25, 9:25)
4 2021-10-03 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:3 (18:25, 17:25, 10:25)
5 2021-10-10 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS FUKS Sulejów 2:3 (25:20, 18:25, 26:24, 16:25, 7:15)
6 2021-10-10 UKS Volley 34 Łódź - LUKS ASIK Domaniewice 3:0 (25:14, 25:12, 25:6)
7 2021-10-17 UKS FUKS Sulejów - LUKS ASIK Domaniewice 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
8 2021-10-17 UKS Volley 34 Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. 3:0 (25:10, 25:7, 25:9)
9 2021-10-24 UKS Volley 34 Łódź - UKS FUKS Sulejów 0:0
10 2021-10-24 MUKS JUVENIA Rawa M. - LUKS ASIK Domaniewice 0:0
11 2021-11-07 UKS FUKS Sulejów - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:0
12 2021-11-07 LUKS ASIK Domaniewice - UKS Volley 34 Łódź 0:0