Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Juniorki

Etap 7

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Avia Świdnik 000000
2KSZO OSTROWIEC 000000
3BKS Stal Bielsko Biała 000000
4ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 000000
1 2021-05-21 Avia Świdnik - BKS Stal Bielsko Biała 0:0
2 2021-05-21 KSZO OSTROWIEC - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:0
3 2021-05-22 BKS Stal Bielsko Biała - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:0
4 2021-05-22 Avia Świdnik - KSZO OSTROWIEC 0:0
5 2021-05-23 KSZO OSTROWIEC - BKS Stal Bielsko Biała 0:0
6 2021-05-23 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - Avia Świdnik 0:0

Etap 6

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 3692245189
2LTs Legionovia Legionowo 3583246175
3MKS TRUSO Elbląg 3436171201
4SAS Sejny 3309128225
1 2021-03-07 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - LTs Legionovia Legionowo 3:2 (25:21, 20:25, 25:16, 10:25, 15:9)
2 2021-03-08 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - SAS Sejny 3:0 (25:15, 25:9, 25:16)
3 2021-03-08 LTs Legionovia Legionowo - MKS TRUSO Elbląg 3:0 (25:18, 25:11, 25:14)
4 2021-03-07 MKS TRUSO Elbląg - SAS Sejny 3:0 (25:13, 25:18, 25:20)
5 2021-03-09 LTs Legionovia Legionowo - SAS Sejny 3:0 (25:6, 25:12, 25:19)
6 2021-03-09 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MKS TRUSO Elbląg 3:0 (25:17, 25:16, 25:20)

Etap 5

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS STAL Śrubiarnia Żywiec 12307862
2UKS SP 13-tka Zielona Góra 11036278
1 2021-03-08 TS STAL Śrubiarnia Żywiec - UKS SP 13-tka Zielona Góra 3:0 (25:21, 28:26, 25:15)

Etap 4

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 2462170143
2LTs Legionovia Legionowo 2354193159
3TS STAL Śrubiarnia Żywiec 2216111172
1 2021-03-06 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - LTs Legionovia Legionowo 3:2 (25:21, 20:25, 25:16, 10:25, 15:9)
2 2021-03-07 TS STAL Śrubiarnia Żywiec - LTs Legionovia Legionowo 1:3 (19:25, 9:25, 25:22, 11:25)
3 2021-03-07 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - TS STAL Śrubiarnia Żywiec 3:0 (25:14, 25:18, 25:15)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS TRUSO Elbląg 246015093
2SAS Sejny 2334147151
3UKS SP 13-tka Zielona Góra 2216118171
1 2021-03-06 SAS Sejny - UKS SP 13-tka Zielona Góra 3:1 (25:13, 21:25, 25:20, 25:18)
2 2021-03-07 UKS SP 13-tka Zielona Góra - MKS TRUSO Elbląg 0:3 (13:25, 15:25, 14:25)
3 2021-03-07 SAS Sejny - MKS TRUSO Elbląg 0:3 (13:25, 18:25, 20:25)

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 616174502340
2ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 614166503400
3UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 66713364445
4MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice 60118291475
1 2020-12-20 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice 3:0 (25:5, 25:15, 26:24)
2 2020-12-20 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 3:0 (25:11, 25:14, 25:14)
3 2021-01-17 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:3 (13:25, 13:25, 24:26)
4 2021-01-17 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 3:2 (20:25, 25:20, 25:22, 15:25, 15:13)
5 2021-01-10 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice 3:0 (25:15, 25:9, 25:18)
6 2021-02-02 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 1:3 (17:25, 25:22, 14:25, 16:25)
7 2021-01-31 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:3 (14:25, 16:25, 16:25)
8 2021-01-31 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:3 (6:25, 20:25, 17:25)
9 2021-02-14 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice 3:1 (25:14, 25:18, 23:25, 25:16)
10 2021-02-11 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 3:1 (25:22, 25:16, 22:25, 25:17)
11 2021-01-24 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:3 (10:25, 17:25, 9:25)
12 2021-01-24 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 3:0 (25:17, 25:12, 25:7)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II618180451254
2MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź 6111210477436
3Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 65714371449
4LUKS ASIK Domaniewice 62518381541
1 2021-02-21 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - LUKS ASIK Domaniewice 3:1 (25:7, 23:25, 25:18, 25:22)
2 2021-02-21 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 3:0 (25:7, 25:13, 25:14)
3 2021-02-07 LUKS ASIK Domaniewice - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 0:3 (9:25, 14:25, 15:25)
4 2021-01-21 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 0:3 (17:25, 9:25, 15:25)
5 2021-01-17 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - LUKS ASIK Domaniewice 3:0 (26:24, 25:18, 25:17)
6 2021-02-14 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź 0:3 (15:25, 20:25, 21:25)
7 2021-01-24 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź 2:3 (25:21, 25:20, 18:25, 12:25, 11:15)
8 2021-01-24 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 0:3 (12:25, 5:25, 11:25)
9 2021-01-13 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - LUKS ASIK Domaniewice 3:2 (21:25, 25:27, 25:16, 25:9, 15:12)
10 2021-01-31 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź 3:0 (25:21, 25:23, 25:16)
11 2021-02-14 LUKS ASIK Domaniewice - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 0:3 (9:25, 14:25, 9:25)
12 2021-01-17 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 3:1 (22:25, 25:15, 25:13, 25:14)

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice 2464219210
2ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II2246210219
1 2020-12-13 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice 2:3 (28:26, 22:25, 22:25, 25:15, 10:15)
2 2020-12-11 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 3:2 (25:16, 21:25, 26:28, 25:20, 16:14)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 2461174137
2UKS LIDER Konstantynów Ł. 2216137174
1 2020-12-13 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS LIDER Konstantynów Ł. 3:1 (25:12, 23:25, 25:17, 25:17)
2 2020-12-12 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:3 (20:25, 24:26, 22:25)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 822244669486
2ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 819207645491
3UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 8121415609594
4ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II871019572640
5MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź 80124337621
1 2020-09-29 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:3 (22:25, 12:25, 7:25)
2 2020-09-25 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:3 (23:25, 18:25, 11:25)
3 2020-10-04 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 3:2 (25:20, 19:25, 25:11, 20:25, 15:8)
4 2020-10-04 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź 3:0 (25:11, 25:20, 25:12)
5 2020-10-11 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:3 (30:32, 9:25, 19:25)
6 2020-10-11 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 3:0 (27:25, 25:10, 26:24)
7 2020-11-17 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 3:2 (28:26, 28:26, 13:25, 23:25, 15:8)
8 2020-10-22 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 0:3 (11:25, 17:25, 9:25)
9 2020-12-01 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź 3:0 (25:5, 25:11, 25:5)
10 2020-11-29 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 2:3 (16:25, 17:25, 25:20, 25:18, 9:15)
11 2020-10-25 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź 3:0 (25:19, 25:17, 25:12)
12 2020-11-13 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 3:1 (19:25, 25:17, 25:16, 25:19)
13 2020-12-02 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 1:3 (27:29, 17:25, 25:22, 16:25)
14 2020-11-26 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:3 (14:25, 12:25, 7:25)
15 2020-11-15 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 3:0 (25:14, 25:16, 25:10)
16 2020-12-05 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:3 (21:25, 17:25, 18:25)
17 2020-11-21 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:3 (17:25, 25:27, 21:25)
18 2020-11-23 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź 3:1 (25:14, 21:25, 25:11, 25:22)
19 2020-12-03 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:3 (14:25, 11:25, 17:25)
20 2020-11-28 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 3:0 (25:14, 25:21, 25:12)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice 618182489328
2UKS LIDER Konstantynów Ł. 612146476366
3Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 64515384444
4LUKS ASIK Domaniewice 62317270481
1 2020-11-22 UKS LIDER Konstantynów Ł. - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 3:0 (25:13, 25:22, 25:13)
2 2020-11-15 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - LUKS ASIK Domaniewice 3:0 (25:9, 25:3, 25:14)
3 2020-10-18 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice 1:3 (23:25, 25:18, 22:25, 21:25)
4 2020-09-27 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 3:0 (25:17, 25:16, 25:12)
5 2020-11-19 LUKS ASIK Domaniewice - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:3 (14:25, 14:25, 14:25)
6 2020-11-29 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - LUKS ASIK Domaniewice 3:0 (25:17, 25:20, 25:13)
7 2020-10-14 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:3 (15:25, 24:26, 21:25)
8 2020-10-11 LUKS ASIK Domaniewice - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice 0:3 (10:25, 14:25, 8:25)
9 2020-11-29 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - UKS LIDER Konstantynów Ł. 3:1 (25:19, 19:25, 25:15, 27:25)
10 2020-10-25 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice 0:3 (15:25, 12:25, 23:25)
11 2020-10-04 UKS LIDER Konstantynów Ł. - LUKS ASIK Domaniewice 3:0 (25:6, 25:12, 25:9)
12 2020-11-24 LUKS ASIK Domaniewice - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 3:2 (17:25, 10:25, 25:20, 25:22, 16:14)