Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn OOM Dziewcząt OOM Chłopców

Kadetki

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS LIDER Konstantynów Ł. 13307541
2SMS Ostrów Łaskovia Łask I 13307563
3ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź 000000
4ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II000000
5UMKS Tuszyn 10036375
6UKS Volley 34 Łódź 10034175
1 2022-10-11 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 0:0
2 2022-10-01 SMS Ostrów Łaskovia Łask I - UMKS Tuszyn 3:0 (25:23, 25:17, 25:23)
3 2022-10-01 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS Volley 34 Łódź 3:0 (25:11, 25:15, 25:15)
4 2022-10-08 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:0
5 2022-10-08 UMKS Tuszyn - UKS Volley 34 Łódź 0:0
6 2022-10-08 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - SMS Ostrów Łaskovia Łask I 0:0
7 2022-10-22 SMS Ostrów Łaskovia Łask I - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 0:0
8 2022-10-22 UKS Volley 34 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź 0:0
9 2022-10-22 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UMKS Tuszyn 0:0
10 2022-11-05 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UMKS Tuszyn 0:0
11 2022-11-05 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:0
12 2022-11-05 SMS Ostrów Łaskovia Łask I - UKS Volley 34 Łódź 0:0
13 2022-11-19 UKS Volley 34 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 0:0
14 2022-11-19 UKS LIDER Konstantynów Ł. - SMS Ostrów Łaskovia Łask I 0:0
15 2022-11-19 UMKS Tuszyn - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź 0:0
16 2022-11-26 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź 0:0
17 2022-11-26 UMKS Tuszyn - SMS Ostrów Łaskovia Łask I 0:0
18 2022-11-26 UKS Volley 34 Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:0
19 2022-12-10 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 0:0
20 2022-12-10 UKS Volley 34 Łódź - UMKS Tuszyn 0:0
21 2022-12-10 SMS Ostrów Łaskovia Łask I - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź 0:0
22 2022-12-17 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - SMS Ostrów Łaskovia Łask I 0:0
23 2022-12-17 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - UKS Volley 34 Łódź 0:0
24 2022-12-17 UMKS Tuszyn - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:0
25 2023-01-07 UMKS Tuszyn - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 0:0
26 2023-01-07 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź 0:0
27 2023-01-07 UKS Volley 34 Łódź - SMS Ostrów Łaskovia Łask I 0:0
28 2023-01-28 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS Volley 34 Łódź 0:0
29 2023-01-28 SMS Ostrów Łaskovia Łask I - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:0
30 2023-01-28 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - UMKS Tuszyn 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Ostrów Łaskovia Łask II13307535
2MUKS 47 LO - Budowlani Łódź 13307549
3UKS Ozorków 13307666
4Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 10036676
5MUKS JUVENIA Rawa M. 10034975
6MUKS LIBERO Pajęczno 10033575
1 2022-10-01 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. 3:0 (25:14, 25:17, 25:18)
2 2022-10-01 UKS Ozorków - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 3:0 (25:20, 25:22, 26:24)
3 2022-10-01 MUKS LIBERO Pajęczno - SMS Ostrów Łaskovia Łask II 0:3 (10:25, 15:25, 10:25)
4 2022-10-08 MUKS JUVENIA Rawa M. - SMS Ostrów Łaskovia Łask II 0:0
5 2022-10-08 MUKS LIBERO Pajęczno - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 0:0
6 2022-10-06 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - UKS Ozorków 0:0
7 2022-10-22 UKS Ozorków - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:0
8 2022-10-22 MUKS LIBERO Pajęczno - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź 0:0
9 2022-10-22 SMS Ostrów Łaskovia Łask II - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 0:0
10 2022-11-05 MUKS JUVENIA Rawa M. - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 0:0
11 2022-11-05 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - SMS Ostrów Łaskovia Łask II 0:0
12 2022-11-05 UKS Ozorków - MUKS LIBERO Pajęczno 0:0
13 2022-11-19 MUKS LIBERO Pajęczno - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:0
14 2022-11-19 SMS Ostrów Łaskovia Łask II - UKS Ozorków 0:0
15 2022-11-19 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź 0:0
16 2022-11-26 MUKS JUVENIA Rawa M. - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź 0:0
17 2022-11-26 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - UKS Ozorków 0:0
18 2022-11-26 SMS Ostrów Łaskovia Łask II - MUKS LIBERO Pajęczno 0:0
19 2022-12-10 SMS Ostrów Łaskovia Łask II - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:0
20 2022-12-10 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - MUKS LIBERO Pajęczno 0:0
21 2022-12-10 UKS Ozorków - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź 0:0
22 2022-12-17 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS Ozorków 0:0
23 2022-12-17 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - MUKS LIBERO Pajęczno 0:0
24 2022-12-17 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - SMS Ostrów Łaskovia Łask II 0:0
25 2023-01-07 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:0
26 2023-01-07 SMS Ostrów Łaskovia Łask II - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź 0:0
27 2023-01-07 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS Ozorków 0:0
28 2023-01-28 MUKS JUVENIA Rawa M. - MUKS LIBERO Pajęczno 0:0
29 2023-01-28 UKS Ozorków - SMS Ostrów Łaskovia Łask II 0:0
30 2023-01-28 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. 13307527
2WKS Wieluń 13307545
3MKS SKIER - VIS Skierniewice 10034575
4LUKS ASIK Domaniewice 10032775
5UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 000000
6UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 000000
7UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. 000000
1 2022-10-01 MKS SKIER - VIS Skierniewice - WKS Wieluń 0:3 (19:25, 15:25, 11:25)
2 2022-10-01 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. 0:3 (12:25, 6:25, 9:25)
3 2022-11-04 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. 0:0
4 2022-10-08 MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 0:0
5 2022-10-08 WKS Wieluń - LUKS ASIK Domaniewice 0:0
6 2022-10-08 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MKS SKIER - VIS Skierniewice 0:0
7 2022-10-15 LUKS ASIK Domaniewice - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:0
8 2022-10-15 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - WKS Wieluń 0:0
9 2022-10-15 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. 0:0
10 2022-10-22 WKS Wieluń - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. 0:0
11 2022-10-22 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 0:0
12 2022-10-22 MKS SKIER - VIS Skierniewice - LUKS ASIK Domaniewice 0:0
13 2022-10-29 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MKS SKIER - VIS Skierniewice 0:0
14 2022-10-29 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:0
15 2022-10-29 MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. - WKS Wieluń 0:0
16 2022-11-05 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. 0:0
17 2022-11-05 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. 0:0
18 2022-11-05 LUKS ASIK Domaniewice - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 0:0
19 2022-11-12 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - LUKS ASIK Domaniewice 0:0
20 2022-11-12 MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. - MKS SKIER - VIS Skierniewice 0:0
21 2022-11-12 WKS Wieluń - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:0
22 2022-11-19 WKS Wieluń - MKS SKIER - VIS Skierniewice 0:0
23 2022-11-19 MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. - LUKS ASIK Domaniewice 0:0
24 2022-11-19 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 0:0
25 2022-11-26 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. 0:0
26 2022-11-26 LUKS ASIK Domaniewice - WKS Wieluń 0:0
27 2022-11-26 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:0
28 2022-12-03 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - LUKS ASIK Domaniewice 0:0
29 2022-12-03 WKS Wieluń - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 0:0
30 2022-12-03 MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. 0:0
31 2022-12-10 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - WKS Wieluń 0:0
32 2022-12-10 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:0
33 2022-12-10 LUKS ASIK Domaniewice - MKS SKIER - VIS Skierniewice 0:0
34 2022-12-17 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 0:0
35 2022-12-17 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. 0:0
36 2022-12-17 WKS Wieluń - MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. 0:0
37 2023-01-07 MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:0
38 2023-01-07 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - MKS SKIER - VIS Skierniewice 0:0
39 2023-01-07 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - LUKS ASIK Domaniewice 0:0
40 2023-01-28 LUKS ASIK Domaniewice - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. 0:0
41 2023-01-28 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. 0:0
42 2023-01-28 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - WKS Wieluń 0:0