Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Kadetki

Etap 5

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 024110692
2UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0233107108
3MKS SKIER - VIS Skierniewice 021490103
1 2018-12-09 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 1:2 (22:25, 25:16, 0:0, 7:15)
2 2018-12-09 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MKS SKIER - VIS Skierniewice 2:1 (13:25, 25:19, 0:0, 15:8)
3 2018-12-09 MKS SKIER - VIS Skierniewice - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:2 (15:25, 23:25, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS DARGFIL Tomaszów M. 000000
2SL SALOS - WODNA Łódź 000000
3UKS LIDER Konstantynów Ł. 000000
1 2018-12-21 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - SL SALOS - WODNA Łódź 0:0
2 2018-12-21 UKS LIDER Konstantynów Ł. - SL SALOS - WODNA Łódź 0:0
3 2018-12-21 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II023210399
2UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 0233118112
3EKS SKRA Bełchatów 022397107
1 2018-12-09 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 1:2 (22:25, 25:21, 0:0, 6:15)
2 2018-12-09 EKS SKRA Bełchatów - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 0:2 (23:25, 15:25, 0:0)
3 2018-12-09 EKS SKRA Bełchatów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 2:1 (26:24, 18:25, 0:0, 15:8)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Volley 34 Łódź 023210385
2MUKS ABIS - SP 64 Łódź 02227688
3UKS FUKS Sulejów 022398104
1 2018-12-09 UKS FUKS Sulejów - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 0:2 (24:26, 14:25, 0:0)
2 2018-12-09 UKS Volley 34 Łódź - UKS FUKS Sulejów 1:2 (17:25, 25:20, 0:0, 11:15)
3 2018-12-09 UKS Volley 34 Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 2:0 (25:17, 25:8, 0:0)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 024010045
2LUKS CZARNI Szczerców 02227490
3INS-EL MKS 16 Łódź 020462101
1 2018-12-09 INS-EL MKS 16 Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:2 (10:25, 12:25, 0:0)
2 2018-12-09 INS-EL MKS 16 Łódź - LUKS CZARNI Szczerców 0:2 (16:25, 24:26, 0:0)
3 2018-12-09 LUKS CZARNI Szczerców - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:2 (6:25, 17:25, 0:0)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Ozorków 024010066
2Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 022397112
3LUKS ASIK Domaniewice 021495114
1 2018-12-09 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - UKS Ozorków 0:2 (13:25, 20:25, 0:0)
2 2018-12-09 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - LUKS ASIK Domaniewice 2:1 (28:26, 21:25, 0:0, 15:11)
3 2018-12-09 UKS Ozorków - LUKS ASIK Domaniewice 2:0 (25:13, 25:20, 0:0)

Etap 4

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 024010065
2MKS SKIER - VIS Skierniewice 02226993
3MUKS DARGFIL Tomaszów M. 020489100
1 2018-11-25 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:2 (23:25, 23:25, 0:0)
2 2018-11-25 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 2:0 (25:23, 25:20, 0:0)
3 2018-11-25 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MKS SKIER - VIS Skierniewice 2:0 (25:9, 25:10, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 024010054
2UKS LIDER Konstantynów Ł. 02228284
3UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 020456100
1 2018-11-25 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS LIDER Konstantynów Ł. 2:0 (25:21, 25:11, 0:0)
2 2018-11-25 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:2 (7:25, 15:25, 0:0)
3 2018-11-25 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:2 (19:25, 15:25, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SL SALOS - WODNA Łódź 024010059
2EKS SKRA Bełchatów 02227988
3MUKS ABIS - SP 64 Łódź 020468100
1 2018-11-25 EKS SKRA Bełchatów - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 2:0 (25:20, 25:18, 0:0)
2 2018-11-25 SL SALOS - WODNA Łódź - EKS SKRA Bełchatów 2:0 (25:14, 25:15, 0:0)
3 2018-11-25 SL SALOS - WODNA Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 2:0 (25:16, 25:14, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II024110181
2UKS Volley 34 Łódź 02329895
3ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 020477100
1 2018-11-25 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS Volley 34 Łódź 2:1 (25:12, 11:25, 0:0, 15:11)
2 2018-11-25 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 0:2 (13:25, 20:25, 0:0)
3 2018-11-25 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS Volley 34 Łódź 0:2 (22:25, 22:25, 0:0)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS FUKS Sulejów 024010061
2LUKS CZARNI Szczerców 022396102
3Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 021481114
1 2018-11-25 UKS FUKS Sulejów - LUKS CZARNI Szczerców 2:0 (25:17, 25:15, 0:0)
2 2018-11-25 UKS FUKS Sulejów - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 2:0 (25:12, 25:17, 0:0)
3 2018-11-25 LUKS CZARNI Szczerców - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 2:1 (25:15, 24:26, 0:0, 15:11)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1INS-EL MKS 16 Łódź 024010077
2UKS Ozorków 022392111
3LUKS ASIK Domaniewice 0214103107
1 2018-11-25 UKS Ozorków - INS-EL MKS 16 Łódź 0:2 (21:25, 14:25, 0:0)
2 2018-11-25 INS-EL MKS 16 Łódź - LUKS ASIK Domaniewice 2:0 (25:23, 25:19, 0:0)
3 2018-11-25 LUKS ASIK Domaniewice - UKS Ozorków 1:2 (25:16, 22:25, 0:0, 14:16)

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS DARGFIL Tomaszów M. 0241105101
2ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 02229278
3UKS LIDER Konstantynów Ł. 021487105
1 2018-11-11 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. 2:1 (14:25, 25:20, 16:14)
2 2018-11-11 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 0:2 (19:25, 23:25, 0:0)
3 2018-11-11 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. 2:0 (25:8, 25:20, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS SKIER - VIS Skierniewice 024010066
2UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 02228694
3MUKS ABIS - SP 64 Łódź 020474100
1 2018-11-11 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 2:0 (25:23, 25:21, 0:0)
2 2018-11-11 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 2:0 (25:19, 25:17, 0:0)
3 2018-11-11 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 2:0 (25:16, 25:14, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 024010070
2SL SALOS - WODNA Łódź 02229295
3UKS Volley 34 Łódź 020474101
1 2018-11-11 UKS Volley 34 Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:2 (16:25, 13:25, 0:0)
2 2018-11-11 SL SALOS - WODNA Łódź - UKS Volley 34 Łódź 2:0 (26:24, 25:21, 0:0)
3 2018-11-11 SL SALOS - WODNA Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:2 (22:25, 19:25, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1EKS SKRA Bełchatów 024110783
2ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 023210593
3UKS FUKS Sulejów 020464100
1 2018-11-11 EKS SKRA Bełchatów - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 2:1 (17:25, 25:22, 15:8)
2 2018-11-11 EKS SKRA Bełchatów - UKS FUKS Sulejów 2:0 (25:16, 25:12, 0:0)
3 2018-11-11 UKS FUKS Sulejów - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:2 (21:25, 15:25, 0:0)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II024110374
2LUKS CZARNI Szczerców 0233117109
3UKS Ozorków 021477114
1 2018-11-17 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - LUKS CZARNI Szczerców 2:1 (25:16, 13:25, 15:12)
2 2018-11-17 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS Ozorków 2:0 (25:8, 25:13, 0:0)
3 2018-11-17 UKS Ozorków - LUKS CZARNI Szczerców 1:2 (26:24, 19:25, 11:15)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 024010072
2INS-EL MKS 16 Łódź 02228686
3LUKS ASIK Domaniewice 020473101
1 2018-11-17 INS-EL MKS 16 Łódź - LUKS ASIK Domaniewice 2:0 (26:24, 25:12, 0:0)
2 2018-11-17 INS-EL MKS 16 Łódź - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 0:2 (12:25, 23:25, 0:0)
3 2018-11-17 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - LUKS ASIK Domaniewice 2:0 (25:21, 25:16, 0:0)

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS DARGFIL Tomaszów M. 024111371
2UKS LIDER Konstantynów Ł. 023210288
3MUKS ABIS - SP 64 Łódź 020444100
1 2018-10-21 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 0:2 (8:25, 11:25, 0:0)
2 2018-10-21 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 2:0 (25:9, 25:16, 0:0)
3 2018-10-21 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 1:2 (25:23, 14:25, 13:15)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 024010072
2MKS SKIER - VIS Skierniewice 02228977
3UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 020460100
1 2018-10-21 MKS SKIER - VIS Skierniewice - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:2 (23:25, 16:25, 0:0)
2 2018-10-21 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MKS SKIER - VIS Skierniewice 0:2 (18:25, 9:25, 0:0)
3 2018-10-21 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:2 (21:25, 12:25, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 0241113100
2SL SALOS - WODNA Łódź 0233129129
3EKS SKRA Bełchatów 0214110123
1 2018-10-21 SL SALOS - WODNA Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 1:2 (17:25, 25:22, 14:16)
2 2018-10-21 EKS SKRA Bełchatów - SL SALOS - WODNA Łódź 1:2 (35:33, 19:25, 12:15)
3 2018-10-21 EKS SKRA Bełchatów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 0:2 (22:25, 22:25, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Volley 34 Łódź 024110787
2ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 02329993
3ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II020474100
1 2018-10-21 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:2 (17:25, 19:25, 0:0)
2 2018-10-21 UKS Volley 34 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 2:0 (25:22, 25:16, 0:0)
3 2018-10-21 UKS Volley 34 Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 2:1 (17:25, 25:16, 15:8)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS FUKS Sulejów 024010040
2LUKS CZARNI Szczerców 02226891
3LUKS ASIK Domaniewice 020463100
1 2018-10-21 UKS FUKS Sulejów - LUKS ASIK Domaniewice 2:0 (25:11, 25:11, 0:0)
2 2018-10-21 LUKS CZARNI Szczerców - UKS FUKS Sulejów 0:2 (4:25, 14:25, 0:0)
3 2018-10-21 LUKS CZARNI Szczerców - LUKS ASIK Domaniewice 2:0 (25:18, 25:23, 0:0)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Ozorków 024010066
2Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 02228384
3INS-EL MKS 16 Łódź 020467100
1 2018-10-21 UKS Ozorków - INS-EL MKS 16 Łódź 2:0 (25:20, 25:13, 0:0)
2 2018-10-21 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - UKS Ozorków 0:2 (14:25, 19:25, 0:0)
3 2018-10-21 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - INS-EL MKS 16 Łódź 2:0 (25:20, 25:14, 0:0)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SL SALOS - WODNA Łódź 244010051
2LUKS ASIK Domaniewice 23227377
3INS-EL MKS 16 Łódź 220455100
1 2018-10-07 SL SALOS - WODNA Łódź - INS-EL MKS 16 Łódź 2:0 (25:10, 25:18, 0:0)
2 2018-10-07 SL SALOS - WODNA Łódź - LUKS ASIK Domaniewice 2:0 (25:7, 25:16, 0:0)
3 2018-10-07 LUKS ASIK Domaniewice - INS-EL MKS 16 Łódź 2:0 (25:16, 25:11, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 244010165
2LUKS CZARNI Szczerców 23229277
3Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 220449100
1 2018-10-07 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 2:0 (25:9, 25:14, 0:0)
2 2018-10-07 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - LUKS CZARNI Szczerców 2:0 (26:24, 25:18, 0:0)
3 2018-10-07 LUKS CZARNI Szczerców - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 2:0 (25:12, 25:14, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Volley 34 Łódź 3553166133
2ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II3553167144
3UKS FUKS Sulejów 3554162160
4UKS Ozorków 331697155
1 2018-10-07 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS Volley 34 Łódź 2:1 (25:22, 22:25, 15:13)
2 2018-10-07 UKS Ozorków - UKS FUKS Sulejów 1:2 (25:15, 18:25, 6:15)
3 2018-10-07 UKS Volley 34 Łódź - UKS FUKS Sulejów 2:1 (25:13, 16:25, 15:9)
4 2018-10-07 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS Ozorków 2:0 (25:11, 25:13, 0:0)
5 2018-10-07 UKS Ozorków - UKS Volley 34 Łódź 0:2 (9:25, 15:25, 0:0)
6 2018-10-07 UKS FUKS Sulejów - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 2:1 (19:25, 25:16, 16:14)