Tabele wyników
Młodziczki
Młodzicy
Kadetki
Kadeci
Juniorki
Juniorzy
III Liga Kobiet
III Liga Mężczyzn
OOM Dziewcząt
OOM Chłopców
Kadetki
Etap 6
Lp. | Zespół | Mecze | Pkt | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | SMS Ostrów Łaskovia Łask | 2 | 4 | 6 | 0 | 150 | 83 |
2 | MKS Polonia Świdnica | 2 | 3 | 3 | 3 | 124 | 118 |
3 | JKS SMS Jastrzębie | 2 | 3 | 3 | 3 | 109 | 124 |
4 | LUKS Sukces Komprachcice | 2 | 2 | 0 | 6 | 92 | 150 |
1 | 2024-03-01 | SMS Ostrów Łaskovia Łask | - | MKS Polonia Świdnica | 3:0 (25:15, 25:20, 25:14) |
2 | 2024-03-01 | JKS SMS Jastrzębie | - | LUKS Sukces Komprachcice | 3:0 (25:14, 25:12, 25:23) |
3 | 2024-03-02 | MKS Polonia Świdnica | - | LUKS Sukces Komprachcice | 3:0 (25:19, 25:16, 25:8) |
4 | 2024-03-02 | SMS Ostrów Łaskovia Łask | - | JKS SMS Jastrzębie | 3:0 (25:11, 25:11, 25:12) |
5 | 2024-03-03 | JKS SMS Jastrzębie | - | MKS Polonia Świdnica | 0:0 |
6 | 2024-03-03 | LUKS Sukces Komprachcice | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask | 0:0 |
Etap 5
Lp. | Zespół | Mecze | Pkt | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | SMS Ostrów Łaskovia Łask | 3 | 6 | 9 | 4 | 286 | 247 |
2 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | 3 | 5 | 8 | 3 | 253 | 210 |
3 | ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź | 3 | 4 | 3 | 8 | 204 | 253 |
4 | UKS Volley 34 Łódź | 3 | 3 | 4 | 9 | 265 | 298 |
1 | 2024-02-16 | SMS Ostrów Łaskovia Łask | - | UKS Volley 34 Łódź | 3:2 (21:25, 25:23, 23:25, 28:26, 15:9) |
2 | 2024-02-16 | ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź | - | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | 0:3 (17:25, 19:25, 21:25) |
3 | 2024-02-17 | UKS Volley 34 Łódź | - | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | 0:3 (8:25, 28:30, 18:25) |
4 | 2024-02-17 | SMS Ostrów Łaskovia Łask | - | ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź | 3:0 (25:13, 25:13, 25:15) |
5 | 2024-02-18 | ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź | - | UKS Volley 34 Łódź | 3:2 (23:25, 25:23, 18:25, 25:19, 15:11) |
6 | 2024-02-18 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask | 2:3 (18:25, 25:21, 25:13, 17:25, 13:15) |
Etap 4
Lp. | Zespół | Mecze | Pkt | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź | 1 | 2 | 3 | 0 | 75 | 42 |
2 | UKS Volley 34 Łódź | 1 | 2 | 3 | 0 | 77 | 60 |
3 | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | 1 | 1 | 0 | 3 | 60 | 77 |
4 | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | 1 | 1 | 0 | 3 | 42 | 75 |
Etap 3
Lp. | Zespół | Mecze | Pkt | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | UKS Volley 34 Łódź | 3 | 6 | 9 | 1 | 247 | 146 |
2 | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | 3 | 5 | 7 | 6 | 276 | 273 |
3 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | 3 | 4 | 5 | 8 | 234 | 294 |
4 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki II | 3 | 3 | 3 | 9 | 236 | 280 |
1 | 2024-01-20 | UKS Volley 34 Łódź | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | 3:0 (25:10, 25:9, 25:11) |
2 | 2024-01-20 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki II | - | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | 1:3 (16:25, 25:22, 20:25, 19:25) |
3 | 2024-01-21 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | - | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | 2:3 (25:21, 28:26, 17:25, 21:25, 5:15) |
4 | 2024-01-21 | UKS Volley 34 Łódź | - | UKS LIDER Konstantynów Łódzki II | 3:0 (25:11, 25:19, 25:19) |
5 | 2024-01-21 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki II | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | 2:3 (25:18, 25:19, 22:25, 29:31, 6:15) |
6 | 2024-01-21 | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | - | UKS Volley 34 Łódź | 1:3 (18:25, 25:22, 14:25, 10:25) |
Lp. | Zespół | Mecze | Pkt | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | 3 | 6 | 9 | 2 | 255 | 177 |
2 | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | 3 | 5 | 8 | 3 | 244 | 212 |
3 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | 3 | 4 | 3 | 8 | 204 | 241 |
4 | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | 3 | 3 | 2 | 9 | 184 | 257 |
1 | 2024-01-19 | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | 3:0 (25:15, 25:18, 25:11) |
2 | 2024-01-19 | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | - | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | 0:3 (17:25, 15:25, 22:25) |
3 | 2024-01-20 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | 0:3 (16:25, 21:25, 16:25) |
4 | 2024-01-20 | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | - | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | 3:0 (25:16, 25:7, 25:16) |
5 | 2024-01-21 | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | 2:3 (25:22, 25:20, 12:25, 22:25, 7:15) |
6 | 2024-01-21 | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | - | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | 2:3 (25:23, 25:17, 20:25, 11:25, 13:15) |
Etap 2
Lp. | Zespół | Mecze | Pkt | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki II | 1 | 2 | 3 | 1 | 95 | 75 |
2 | SMS Ostrów Łaskovia Łask II | 1 | 1 | 1 | 3 | 75 | 95 |
1 | 2024-01-17 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki II | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask II | 3:1 (25:18, 25:13, 20:25, 25:19) |
Etap 1
Lp. | Zespół | Mecze | Pkt | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | SMS Ostrów Łaskovia Łask I | 8 | 23 | 24 | 3 | 654 | 488 |
2 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | 8 | 19 | 21 | 6 | 642 | 478 |
3 | UKS Volley 34 Łódź | 8 | 12 | 12 | 15 | 583 | 613 |
4 | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | 8 | 4 | 7 | 22 | 550 | 659 |
5 | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | 8 | 2 | 5 | 23 | 481 | 672 |
1 | 2023-10-07 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | - | UKS Volley 34 Łódź | 3:0 (25:15, 25:15, 25:15) |
2 | 2023-10-07 | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | - | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | 1:3 (25:19, 22:25, 12:25, 14:25) |
3 | 2023-10-21 | UKS Volley 34 Łódź | - | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | 3:1 (25:23, 25:12, 18:25, 25:20) |
4 | 2023-11-23 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask I | 2:3 (15:25, 25:14, 25:27, 25:20, 14:16) |
5 | 2023-10-27 | SMS Ostrów Łaskovia Łask I | - | UKS Volley 34 Łódź | 3:0 (25:18, 25:14, 25:21) |
6 | 2023-10-28 | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | - | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | 0:3 (9:25, 12:25, 17:25) |
7 | 2023-11-04 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | - | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | 3:0 (25:8, 25:13, 25:8) |
8 | 2023-11-10 | SMS Ostrów Łaskovia Łask I | - | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | 3:0 (25:13, 25:14, 25:3) |
9 | 2023-11-26 | UKS Volley 34 Łódź | - | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | 3:0 (25:17, 25:15, 28:26) |
10 | 2023-11-24 | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask I | 0:3 (24:26, 8:25, 18:25) |
11 | 2023-11-25 | UKS Volley 34 Łódź | - | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | 0:3 (22:25, 19:25, 13:25) |
12 | 2023-12-13 | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | - | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | 2:3 (23:25, 19:25, 25:18, 25:9, 11:15) |
13 | 2023-12-20 | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | - | UKS Volley 34 Łódź | 1:3 (16:25, 25:27, 25:22, 19:25) |
14 | 2023-11-30 | SMS Ostrów Łaskovia Łask I | - | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | 3:1 (24:26, 25:23, 25:19, 25:20) |
15 | 2023-12-08 | UKS Volley 34 Łódź | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask I | 0:3 (24:26, 22:25, 18:25) |
16 | 2023-12-09 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | - | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | 3:0 (25:19, 25:23, 25:15) |
17 | 2023-12-19 | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | - | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | 0:3 (20:25, 15:25, 19:25) |
18 | 2023-12-21 | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask I | 0:3 (12:25, 10:25, 22:25) |
19 | 2024-01-06 | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | - | UKS Volley 34 Łódź | 1:3 (22:25, 25:22, 23:25, 19:25) |
20 | 2024-01-06 | SMS Ostrów Łaskovia Łask I | - | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | 3:0 (25:19, 25:12, 26:24) |
Lp. | Zespół | Mecze | Pkt | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | 10 | 30 | 30 | 1 | 777 | 452 |
2 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | 10 | 21 | 22 | 10 | 738 | 561 |
3 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki II | 10 | 20 | 23 | 13 | 828 | 687 |
4 | UKS FUKS Sulejów | 10 | 13 | 15 | 18 | 654 | 645 |
5 | WKS Wieluń | 10 | 6 | 6 | 24 | 491 | 671 |
6 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 10 | 0 | 0 | 30 | 278 | 750 |
1 | 2023-09-30 | WKS Wieluń | - | UKS LIDER Konstantynów Łódzki II | 0:3 (18:25, 14:25, 24:26) |
2 | 2023-09-30 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 3:0 (25:0, 25:0, 25:0) |
3 | 2023-10-07 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki II | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | 1:3 (25:15, 20:25, 18:25, 19:25) |
4 | 2023-10-07 | UKS FUKS Sulejów | - | WKS Wieluń | 3:0 (25:9, 25:15, 25:7) |
5 | 2023-10-14 | WKS Wieluń | - | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | 0:3 (11:25, 7:25, 5:25) |
6 | 2023-10-14 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | UKS FUKS Sulejów | 3:0 (25:22, 25:22, 25:14) |
7 | 2023-10-14 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | - | UKS LIDER Konstantynów Łódzki II | 0:3 (13:25, 12:25, 17:25) |
8 | 2023-10-21 | UKS FUKS Sulejów | - | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 3:0 (25:17, 25:3, 25:14) |
9 | 2023-10-21 | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | 3:0 (26:24, 27:25, 25:17) |
10 | 2023-10-28 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | - | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | 0:3 (4:25, 6:25, 4:25) |
11 | 2023-10-28 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki II | - | UKS FUKS Sulejów | 3:1 (25:19, 25:11, 22:25, 25:12) |
12 | 2023-11-03 | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | - | UKS LIDER Konstantynów Łódzki II | 3:0 (25:22, 25:20, 25:21) |
13 | 2023-11-03 | WKS Wieluń | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | 0:3 (22:25, 18:25, 10:25) |
14 | 2023-11-11 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | - | WKS Wieluń | 0:3 (11:25, 14:25, 11:25) |
15 | 2023-11-11 | UKS FUKS Sulejów | - | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | 0:3 (10:25, 16:25, 9:25) |
16 | 2023-11-18 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki II | - | WKS Wieluń | 3:0 (25:8, 25:20, 25:19) |
17 | 2023-11-18 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | 0:3 (5:25, 7:25, 11:25) |
18 | 2023-11-24 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | UKS LIDER Konstantynów Łódzki II | 1:3 (19:25, 25:19, 18:25, 23:25) |
19 | 2023-11-25 | WKS Wieluń | - | UKS FUKS Sulejów | 0:3 (17:25, 17:25, 11:25) |
20 | 2023-11-30 | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | - | WKS Wieluń | 3:0 (25:13, 25:14, 25:16) |
21 | 2024-01-05 | UKS FUKS Sulejów | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | 0:3 (20:25, 19:25, 16:25) |
22 | 2023-11-29 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki II | - | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 3:0 (25:7, 25:9, 25:7) |
23 | 2023-12-02 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | - | UKS FUKS Sulejów | 0:3 (10:25, 13:25, 14:25) |
24 | 2023-12-02 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | 0:3 (18:25, 13:25, 16:25) |
25 | 2023-12-09 | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | - | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 3:0 (25:12, 25:18, 25:5) |
26 | 2023-12-08 | UKS FUKS Sulejów | - | UKS LIDER Konstantynów Łódzki II | 2:3 (18:25, 25:21, 22:25, 25:15, 13:15) |
27 | 2023-12-16 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki II | - | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | 1:3 (21:25, 20:25, 25:23, 24:26) |
28 | 2023-12-16 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | WKS Wieluń | 3:0 (25:17, 25:8, 25:21) |
29 | 2024-01-04 | WKS Wieluń | - | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 3:0 (25:15, 25:7, 25:12) |
30 | 2024-01-06 | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | - | UKS FUKS Sulejów | 3:0 (25:17, 25:8, 25:11) |
Lp. | Zespół | Mecze | Pkt | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | 12 | 36 | 36 | 2 | 947 | 432 |
2 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | 12 | 29 | 32 | 8 | 948 | 539 |
3 | SMS Ostrów Łaskovia Łask II | 12 | 25 | 26 | 12 | 838 | 624 |
4 | LUKS ASIK Domaniewice | 12 | 15 | 16 | 23 | 684 | 832 |
5 | UKS Ozorków | 12 | 11 | 13 | 26 | 642 | 850 |
6 | MKS SKIER - VIS Skierniewice | 12 | 10 | 11 | 28 | 647 | 888 |
7 | Insel Magic Volley Łódź | 12 | 0 | 1 | 36 | 381 | 922 |
1 | 2023-09-30 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | - | Insel Magic Volley Łódź | 3:0 (25:6, 25:6, 25:12) |
2 | 2023-09-30 | UKS Ozorków | - | MKS SKIER - VIS Skierniewice | 3:0 (25:22, 25:15, 25:14) |
3 | 2023-09-30 | SMS Ostrów Łaskovia Łask II | - | LUKS ASIK Domaniewice | 3:0 (25:14, 25:17, 25:9) |
4 | 2023-10-08 | MKS SKIER - VIS Skierniewice | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask II | 0:3 (17:25, 14:25, 14:25) |
5 | 2023-10-07 | Insel Magic Volley Łódź | - | UKS Ozorków | 0:3 (12:25, 15:25, 15:25) |
6 | 2023-10-07 | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | 3:1 (25:20, 25:18, 30:32, 25:18) |
7 | 2023-10-14 | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | - | UKS Ozorków | 3:0 (25:7, 25:10, 25:5) |
8 | 2023-10-14 | SMS Ostrów Łaskovia Łask II | - | Insel Magic Volley Łódź | 3:0 (25:3, 25:9, 25:11) |
9 | 2023-10-14 | LUKS ASIK Domaniewice | - | MKS SKIER - VIS Skierniewice | 3:0 (27:25, 25:15, 25:19) |
10 | 2023-11-03 | LUKS ASIK Domaniewice | - | Insel Magic Volley Łódź | 3:0 (25:12, 25:9, 25:17) |
11 | 2023-10-22 | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask II | 3:0 (25:9, 25:12, 25:16) |
12 | 2023-10-21 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | - | UKS Ozorków | 3:0 (25:8, 25:9, 25:9) |
13 | 2023-10-28 | SMS Ostrów Łaskovia Łask II | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | 0:3 (15:25, 13:25, 20:25) |
14 | 2023-10-28 | LUKS ASIK Domaniewice | - | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | 0:3 (8:25, 6:25, 6:25) |
15 | 2023-10-28 | MKS SKIER - VIS Skierniewice | - | Insel Magic Volley Łódź | 3:0 (25:15, 25:18, 25:10) |
16 | 2023-11-04 | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | - | MKS SKIER - VIS Skierniewice | 3:0 (25:7, 25:11, 25:11) |
17 | 2023-11-04 | LUKS ASIK Domaniewice | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | 0:3 (5:25, 8:25, 10:25) |
18 | 2023-11-04 | UKS Ozorków | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask II | 0:3 (14:25, 15:25, 10:25) |
19 | 2023-11-11 | LUKS ASIK Domaniewice | - | UKS Ozorków | 3:0 (25:10, 25:14, 25:17) |
20 | 2023-11-11 | MKS SKIER - VIS Skierniewice | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | 0:3 (6:25, 13:25, 5:25) |
21 | 2023-11-11 | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | - | Insel Magic Volley Łódź | 3:0 (25:4, 25:6, 25:6) |
22 | 2023-12-15 | Insel Magic Volley Łódź | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | 0:3 (4:25, 0:25, 5:25) |
23 | 2023-11-22 | MKS SKIER - VIS Skierniewice | - | UKS Ozorków | 2:3 (26:28, 25:22, 13:25, 25:15, 10:15) |
24 | 2023-11-17 | LUKS ASIK Domaniewice | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask II | 0:3 (8:25, 20:25, 18:25) |
25 | 2023-11-25 | SMS Ostrów Łaskovia Łask II | - | MKS SKIER - VIS Skierniewice | 3:0 (25:11, 25:9, 25:20) |
26 | 2023-11-25 | UKS Ozorków | - | Insel Magic Volley Łódź | 3:0 (25:10, 25:12, 25:13) |
27 | 2023-11-24 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | - | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | 1:3 (25:17, 23:25, 17:25, 15:25) |
28 | 2023-11-29 | UKS Ozorków | - | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | 0:3 (5:25, 10:25, 7:25) |
29 | 2023-12-01 | Insel Magic Volley Łódź | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask II | 0:3 (1:25, 6:25, 6:25) |
30 | 2023-11-29 | MKS SKIER - VIS Skierniewice | - | LUKS ASIK Domaniewice | 3:1 (25:16, 25:20, 15:25, 25:20) |
31 | 2023-12-02 | Insel Magic Volley Łódź | - | LUKS ASIK Domaniewice | 1:3 (22:25, 7:25, 25:22, 15:25) |
32 | 2023-12-02 | SMS Ostrów Łaskovia Łask II | - | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | 0:3 (21:25, 21:25, 15:25) |
33 | 2023-12-02 | UKS Ozorków | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | 0:3 (11:25, 8:25, 10:25) |
34 | 2023-12-09 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask II | 3:2 (25:17, 26:24, 18:25, 21:25, 15:5) |
35 | 2023-12-09 | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | - | LUKS ASIK Domaniewice | 3:0 (25:1, 25:9, 25:13) |
36 | 2023-12-09 | Insel Magic Volley Łódź | - | MKS SKIER - VIS Skierniewice | 0:3 (18:25, 16:25, 23:25) |
37 | 2023-12-13 | MKS SKIER - VIS Skierniewice | - | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | 0:3 (11:25, 6:25, 9:25) |
38 | 2023-12-16 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | - | LUKS ASIK Domaniewice | 3:0 (25:11, 25:9, 25:9) |
39 | 2023-12-16 | SMS Ostrów Łaskovia Łask II | - | UKS Ozorków | 3:0 (25:15, 25:18, 25:15) |
40 | 2024-01-04 | UKS Ozorków | - | LUKS ASIK Domaniewice | 1:3 (20:25, 24:26, 25:22, 16:25) |
41 | 2024-01-06 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | - | MKS SKIER - VIS Skierniewice | 3:0 (25:9, 25:12, 25:13) |
42 | 2024-01-06 | Insel Magic Volley Łódź | - | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | 0:3 (2:25, 6:25, 4:25) |