Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn OOM Dziewcząt OOM Chłopców

Młodziczki

Etap 16

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -

Etap 15

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -

Etap 14

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 12205013
2Karpaty MOSiR Krosno 12205036
3MKS Gala Skarżysko Kamienna 220449100

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 2333112115
2MKS MOS Wieliczka 12216351
3Fun Sport Kielce 11125261

Etap 13

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 244010369
2UMKS Tuszyn 23228894
3MUKS DARGFIL Tomaszów M. 220472100
1 2021-03-05 UMKS Tuszyn - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 2:0 (25:18, 25:23, 0:0)
2 2021-03-05 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UMKS Tuszyn 2:0 (28:26, 25:12, 0:0)
3 2021-03-05 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:2 (12:25, 19:25, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II244111593
2UKS Volley 34 Łódź 233210791
3UKS LIDER Konstantynów Ł. 220462100
1 2021-03-07 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS Volley 34 Łódź 0:2 (15:25, 11:25, 0:0)
2 2021-03-07 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS LIDER Konstantynów Ł. 2:0 (25:16, 25:20, 0:0)
3 2021-03-07 UKS Volley 34 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 1:2 (16:25, 25:22, 16:18)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź 244010068
2UKS Ozorków 23228881
3ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 220461100
1 2021-03-07 UKS Ozorków - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 2:0 (25:18, 25:13, 0:0)
2 2021-03-07 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - UKS Ozorków 2:0 (25:17, 25:21, 0:0)
3 2021-03-07 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź 0:2 (8:25, 22:25, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS LIDER Konstantynów Ł. II244211698
2UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 233210181
3WKS Wieluń 221472110
1 2021-03-07 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - WKS Wieluń 2:0 (25:10, 25:15, 0:0)
2 2021-03-07 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 2:1 (25:20, 16:25, 15:6)
3 2021-03-07 WKS Wieluń - UKS LIDER Konstantynów Ł. II 1:2 (25:20, 12:25, 10:15)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice 233210798
2MUKS JUVENIA Rawa M. 2333129113
3MUKS LIBERO Pajęczno 232391116
1 2021-03-14 MUKS LIBERO Pajęczno - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice 0:2 (12:25, 23:25, 0:0)
2 2021-03-14 MUKS JUVENIA Rawa M. - MUKS LIBERO Pajęczno 1:2 (28:30, 25:11, 13:15)
3 2021-03-14 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - MUKS JUVENIA Rawa M. 1:2 (20:25, 25:23, 12:15)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 244010059
2UKS FUKS Sulejów 23227996
3EKS SKRA Bełchatów 220476100
1 2021-03-07 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS FUKS Sulejów 2:0 (25:9, 25:20, 0:0)
2 2021-03-07 EKS SKRA Bełchatów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 0:2 (14:25, 16:25, 0:0)
3 2021-03-07 UKS FUKS Sulejów - EKS SKRA Bełchatów 2:0 (25:23, 25:23, 0:0)

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SPS Zduńska Wola 244010045
2LUKS ASIK Domaniewice 23227890
3Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 220457100
1 2021-03-07 LUKS ASIK Domaniewice - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 2:0 (25:17, 25:23, 0:0)
2 2021-03-07 SPS Zduńska Wola - LUKS ASIK Domaniewice 2:0 (25:12, 25:16, 0:0)
3 2021-03-07 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - SPS Zduńska Wola 0:2 (7:25, 10:25, 0:0)

Etap 12

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 244010069
2UMKS Tuszyn 2323105101
3ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II221478113
1 2021-02-21 UMKS Tuszyn - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 2:1 (23:25, 25:14, 15:12)
2 2021-02-21 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UMKS Tuszyn 2:0 (25:23, 25:19, 0:0)
3 2021-02-21 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:2 (17:25, 10:25, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS DARGFIL Tomaszów M. 244110896
2UKS LIDER Konstantynów Ł. 232399105
3MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź 2224111117
1 2021-02-21 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź 2:1 (25:18, 19:25, 15:12)
2 2021-02-21 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. 2:0 (25:18, 25:22, 0:0)
3 2021-02-21 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 1:2 (24:26, 25:17, 7:15)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Volley 34 Łódź 244010377
2UKS Ozorków 23228490
3UKS LIDER Konstantynów Ł. II220483103
1 2021-02-21 UKS Ozorków - UKS LIDER Konstantynów Ł. II 2:0 (25:23, 25:17, 0:0)
2 2021-02-21 UKS Volley 34 Łódź - UKS Ozorków 2:0 (25:12, 25:22, 0:0)
3 2021-02-21 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - UKS Volley 34 Łódź 0:2 (26:28, 17:25, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 244110794
2UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 2333120108
3MUKS JUVENIA Rawa M. 221486111
1 2021-02-21 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS JUVENIA Rawa M. 2:1 (21:25, 25:17, 15:9)
2 2021-02-21 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 2:1 (25:21, 17:25, 15:13)
3 2021-02-21 MUKS JUVENIA Rawa M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:2 (15:25, 20:25, 0:0)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1WKS Wieluń 244110785
2MUKS LIBERO Pajęczno 2333122113
3EKS SKRA Bełchatów 221481112
1 2021-02-21 WKS Wieluń - MUKS LIBERO Pajęczno 2:1 (25:23, 17:25, 15:12)
2 2021-02-21 EKS SKRA Bełchatów - WKS Wieluń 0:2 (20:25, 5:25, 0:0)
3 2021-02-21 MUKS LIBERO Pajęczno - EKS SKRA Bełchatów 2:1 (21:25, 25:17, 16:14)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice 244110788
2UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 23329779
3SPS Zduńska Wola 220463100
1 2021-02-21 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - SPS Zduńska Wola 2:0 (25:10, 25:12, 0:0)
2 2021-02-21 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 2:1 (17:25, 25:15, 15:7)
3 2021-02-21 SPS Zduńska Wola - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice 0:2 (23:25, 18:25, 0:0)

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS FUKS Sulejów 244111483
2LUKS ASIK Domaniewice 23228180
3Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 221482114
1 2021-02-21 LUKS ASIK Domaniewice - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 2:0 (25:10, 25:20, 0:0)
2 2021-02-21 UKS FUKS Sulejów - LUKS ASIK Domaniewice 2:0 (25:16, 25:15, 0:0)
3 2021-02-21 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - UKS FUKS Sulejów 1:2 (26:24, 14:25, 12:15)

Etap 11

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 244110877
2UMKS Tuszyn 23329597
3MUKS DARGFIL Tomaszów M. 220471100
1 2021-01-17 UMKS Tuszyn - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 2:0 (25:20, 25:19, 0:0)
2 2021-01-17 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UMKS Tuszyn 2:1 (25:10, 18:25, 15:10)
3 2021-01-17 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:2 (18:25, 14:25, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II244111181
2UKS LIDER Konstantynów Ł. 23239193
3UKS Volley 34 Łódź 222492120
1 2021-01-17 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS Volley 34 Łódź 2:1 (25:7, 19:25, 15:11)
2 2021-01-17 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS LIDER Konstantynów Ł. 2:0 (25:11, 25:21, 0:0)
3 2021-01-17 UKS Volley 34 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 1:2 (18:25, 25:21, 6:15)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź 244010062
2UKS Ozorków 23228193
3ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 220474100
1 2021-01-17 UKS Ozorków - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 2:0 (25:23, 25:20, 0:0)
2 2021-01-17 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - UKS Ozorków 2:0 (25:14, 25:17, 0:0)
3 2021-01-17 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź 0:2 (22:25, 9:25, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS LIDER Konstantynów Ł. II244111289
2UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 233210689
3EKS SKRA Bełchatów 220460100
1 2021-01-17 EKS SKRA Bełchatów - UKS LIDER Konstantynów Ł. II 0:2 (13:25, 20:25, 0:0)
2 2021-01-17 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - EKS SKRA Bełchatów 2:0 (25:14, 25:13, 0:0)
3 2021-01-17 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 2:1 (25:23, 22:25, 15:8)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS JUVENIA Rawa M. 244010067
2WKS Wieluń 232388113
3MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice 2214102110
1 2021-01-17 MUKS JUVENIA Rawa M. - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice 2:0 (25:18, 25:21, 0:0)
2 2021-01-17 WKS Wieluń - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:2 (15:25, 13:25, 0:0)
3 2021-01-17 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - WKS Wieluń 1:2 (24:26, 25:18, 14:16)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS LIBERO Pajęczno 244110280
2UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 2333106105
3UKS FUKS Sulejów 221489112
1 2021-01-17 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS FUKS Sulejów 2:0 (25:14, 25:22, 0:0)
2 2021-01-17 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MUKS LIBERO Pajęczno 1:2 (14:25, 25:12, 5:15)
3 2021-01-17 UKS FUKS Sulejów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 1:2 (19:25, 25:22, 9:15)

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SPS Zduńska Wola 244010046
2LUKS ASIK Domaniewice 23227379
3Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 220452100
1 2021-01-17 LUKS ASIK Domaniewice - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 2:0 (25:18, 25:11, 0:0)
2 2021-01-17 SPS Zduńska Wola - LUKS ASIK Domaniewice 2:0 (25:8, 25:15, 0:0)
3 2021-01-17 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - SPS Zduńska Wola 0:2 (9:25, 14:25, 0:0)

Etap 10

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 244010074
2UMKS Tuszyn 23228679
3ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II220467100
1 2020-12-20 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UMKS Tuszyn 0:2 (14:25, 15:25, 0:0)
2 2020-12-20 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 2:0 (25:21, 25:17, 0:0)
3 2020-12-20 UMKS Tuszyn - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:2 (18:25, 18:25, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS DARGFIL Tomaszów M. 244111296
2UKS LIDER Konstantynów Ł. 23229280
3MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź 221484112
1 2020-12-20 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź 2:1 (25:15, 21:25, 16:14)
2 2020-12-20 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 0:2 (23:25, 19:25, 0:0)
3 2020-12-20 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:2 (16:25, 14:25, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Volley 34 Łódź 244111282
2UKS Ozorków 233210392
3UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 220459100
1 2020-12-20 UKS Ozorków - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 2:0 (25:15, 25:15, 0:0)
2 2020-12-20 UKS Volley 34 Łódź - UKS Ozorków 2:1 (22:25, 25:19, 15:9)
3 2020-12-20 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS Volley 34 Łódź 0:2 (17:25, 12:25, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 244111374
2EKS SKRA Bełchatów 23227486
3WKS Wieluń 221486113
1 2020-12-20 WKS Wieluń - EKS SKRA Bełchatów 0:2 (18:25, 18:25, 0:0)
2 2020-12-20 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - WKS Wieluń 2:1 (25:12, 23:25, 15:13)
3 2020-12-20 EKS SKRA Bełchatów - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:2 (15:25, 9:25, 0:0)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS LIDER Konstantynów Ł. II244110997
2MUKS JUVENIA Rawa M. 232399107
3UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 2224118122
1 2020-12-20 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MUKS JUVENIA Rawa M. 1:2 (18:25, 25:22, 14:16)
2 2020-12-20 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 2:1 (25:23, 19:25, 15:13)
3 2020-12-20 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. II 0:2 (18:25, 18:25, 0:0)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice 244010046
2MUKS LIBERO Pajęczno 23227396
3SPS Zduńska Wola 220470101
1 2020-12-20 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - SPS Zduńska Wola 2:0 (25:8, 25:16, 0:0)
2 2020-12-20 MUKS LIBERO Pajęczno - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice 0:2 (4:25, 18:25, 0:0)
3 2020-12-20 SPS Zduńska Wola - MUKS LIBERO Pajęczno 0:2 (22:25, 24:26, 0:0)

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS FUKS Sulejów 244111174
2LUKS ASIK Domaniewice 23227982
3Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 221477111
1 2020-12-20 LUKS ASIK Domaniewice - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 2:0 (25:18, 25:14, 0:0)
2 2020-12-20 UKS FUKS Sulejów - LUKS ASIK Domaniewice 2:0 (25:15, 25:14, 0:0)
3 2020-12-20 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - UKS FUKS Sulejów 1:2 (25:21, 12:25, 8:15)

Etap 9

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS Tuszyn 244111081
2MUKS DARGFIL Tomaszów M. 23228590
3UKS Volley 34 Łódź 221486110
1 2020-12-13 UMKS Tuszyn - UKS Volley 34 Łódź 2:1 (25:16, 20:25, 15:5)
2 2020-12-13 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UMKS Tuszyn 0:2 (20:25, 15:25, 0:0)
3 2020-12-13 UKS Volley 34 Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 0:2 (21:25, 19:25, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź 244111487
2UKS Ozorków 2333110118
3ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 221489108
1 2020-12-13 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 2:0 (25:23, 25:12, 0:0)
2 2020-12-13 UKS Ozorków - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź 1:2 (21:25, 26:24, 5:15)
3 2020-12-13 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS Ozorków 1:2 (25:18, 18:25, 11:15)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 233210581
2WKS Wieluń 2333108110
3UKS LIDER Konstantynów Ł. II232378100
1 2020-12-13 WKS Wieluń - UKS LIDER Konstantynów Ł. II 1:2 (25:15, 15:25, 10:15)
2 2020-12-13 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - WKS Wieluń 1:2 (25:18, 19:25, 11:15)
3 2020-12-13 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:2 (14:25, 9:25, 0:0)

Etap 8

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 244010062
2ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II23228490
3UKS LIDER Konstantynów Ł. 220470102
1 2020-12-06 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS LIDER Konstantynów Ł. 2:0 (27:25, 25:15, 0:0)
2 2020-12-06 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 2:0 (25:15, 25:17, 0:0)
3 2020-12-06 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:2 (14:25, 16:25, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1EKS SKRA Bełchatów 233210692
2UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 2333108118
3MUKS LIBERO Pajęczno 232398102
1 2020-12-06 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 2:1 (22:25, 25:19, 0:0, 15:8)
2 2020-12-06 EKS SKRA Bełchatów - MUKS LIBERO Pajęczno 2:0 (25:18, 25:18, 0:0)
3 2020-12-06 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - EKS SKRA Bełchatów 2:1 (25:17, 15:25, 0:0, 16:14)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS JUVENIA Rawa M. 2442112105
2MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice 233210592
3UKS FUKS Sulejów 221489109
1 2020-12-05 UKS FUKS Sulejów - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice 0:2 (22:25, 17:25, 0:0)
2 2020-12-05 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS FUKS Sulejów 2:1 (25:12, 19:25, 15:13)
3 2020-12-05 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - MUKS JUVENIA Rawa M. 1:2 (25:13, 17:25, 13:15)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SPS Zduńska Wola 244111372
2LUKS ASIK Domaniewice 2333106116
3Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 221479110
1 2020-12-06 SPS Zduńska Wola - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 2:0 (25:15, 25:11, 0:0)
2 2020-12-06 LUKS ASIK Domaniewice - SPS Zduńska Wola 1:2 (9:25, 25:23, 12:15)
3 2020-12-06 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - LUKS ASIK Domaniewice 1:2 (13:25, 25:18, 15:17)

Etap 7

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 244010058
2ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II23227683
3MUKS DARGFIL Tomaszów M. 220465100
1 2020-11-22 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 2:0 (25:14, 25:19, 0:0)
2 2020-11-22 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 2:0 (25:11, 25:15, 0:0)
3 2020-11-22 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:2 (15:25, 17:25, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS LIDER Konstantynów Ł. 244010079
2UMKS Tuszyn 23229276
3UKS Ozorków 220463100
1 2020-11-22 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS Ozorków 2:0 (25:16, 25:21, 0:0)
2 2020-11-22 UMKS Tuszyn - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:2 (23:25, 19:25, 0:0)
3 2020-11-22 UKS Ozorków - UMKS Tuszyn 0:2 (16:25, 10:25, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Volley 34 Łódź 244010066
2MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź 23229374
3UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 220447100
1 2020-12-06 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 2:0 (25:10, 25:14, 0:0)
2 2020-12-06 UKS Volley 34 Łódź - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź 2:0 (25:21, 25:22, 0:0)
3 2020-12-06 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS Volley 34 Łódź 0:2 (9:25, 14:25, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 2442120113
2WKS Wieluń 2333109118
3EKS SKRA Bełchatów 2224114112
1 2020-11-21 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - WKS Wieluń 2:1 (21:25, 25:16, 16:14)
2 2020-11-21 EKS SKRA Bełchatów - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 1:2 (25:18, 21:25, 12:15)
3 2020-11-21 WKS Wieluń - EKS SKRA Bełchatów 2:1 (14:25, 25:20, 15:11)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS LIDER Konstantynów Ł. II244010053
2MUKS LIBERO Pajęczno 23228186
3MUKS JUVENIA Rawa M. 220458100
1 2020-11-22 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - MUKS JUVENIA Rawa M. 2:0 (25:9, 25:13, 0:0)
2 2020-11-22 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS LIDER Konstantynów Ł. II 0:2 (13:25, 18:25, 0:0)
3 2020-11-22 MUKS JUVENIA Rawa M. - MUKS LIBERO Pajęczno 0:2 (16:25, 20:25, 0:0)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 244010246
2UKS FUKS Sulejów 23229652
3LUKS ASIK Domaniewice 20040100
1 2020-11-22 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - LUKS ASIK Domaniewice 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)
2 2020-11-22 UKS FUKS Sulejów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 0:2 (21:25, 25:27, 0:0)
3 2020-11-22 LUKS ASIK Domaniewice - UKS FUKS Sulejów 0:2 (0:25, 0:25, 0:0)

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice 244010067
2SPS Zduńska Wola 23229182
3Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 220458100
1 2020-11-22 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 2:0 (25:13, 25:13, 0:0)
2 2020-11-22 SPS Zduńska Wola - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice 0:2 (21:25, 20:25, 0:0)
3 2020-11-22 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - SPS Zduńska Wola 0:2 (20:25, 12:25, 0:0)

Etap 6

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 244111378
2UMKS Tuszyn 23329987
3UKS Volley 34 Łódź 23227976
4EKS SKRA Bełchatów 220450100
1 2020-11-15 UKS Volley 34 Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:2 (12:25, 17:25, 0:0)
2 2020-11-15 UMKS Tuszyn - EKS SKRA Bełchatów 2:0 (25:10, 25:14, 0:0)
3 2020-11-15 UMKS Tuszyn - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 1:2 (15:25, 25:23, 9:15)
4 2020-11-15 EKS SKRA Bełchatów - UKS Volley 34 Łódź 0:2 (11:25, 15:25, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS LIBERO Pajęczno 244111797
2UKS FUKS Sulejów 233210565
3SPS Zduńska Wola 210442102
1 2020-11-15 UKS FUKS Sulejów - SPS Zduńska Wola 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)
2 2020-11-15 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS FUKS Sulejów 2:1 (25:18, 25:27, 15:10)
3 2020-11-15 SPS Zduńska Wola - MUKS LIBERO Pajęczno 0:2 (25:27, 17:25, 0:0)

Etap 4

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II244010069
2MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź 233311598
3UKS LIDER Konstantynów Ł. 232394106
4ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 221473109
1 2020-10-11 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź 2:1 (25:19, 15:25, 15:12)
2 2020-10-11 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 0:2 (14:25, 16:25, 0:0)
3 2020-10-11 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS LIDER Konstantynów Ł. 2:0 (25:21, 25:18, 0:0)
4 2020-10-11 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 2:1 (25:11, 19:25, 15:7)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS LIDER Konstantynów Ł. II244010274
2UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 23229197
3MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice 220480102
1 2020-10-11 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 2:0 (25:16, 26:24, 0:0)
2 2020-10-11 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - UKS LIDER Konstantynów Ł. II 0:2 (10:25, 24:26, 0:0)
3 2020-10-11 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice 2:0 (25:22, 26:24, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS DARGFIL Tomaszów M. 244111358
2UKS Ozorków 23329593
3UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 23226387
4WKS Wieluń 220467100
1 2020-10-11 UKS Ozorków - WKS Wieluń 2:0 (25:16, 25:14, 0:0)
2 2020-10-11 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 0:2 (6:25, 7:25, 0:0)
3 2020-10-11 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - WKS Wieluń 2:0 (25:17, 25:20, 0:0)
4 2020-10-11 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS Ozorków 2:1 (23:25, 25:13, 15:7)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS JUVENIA Rawa M. 244010058
2LUKS ASIK Domaniewice 23228490
3Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 220464100
1 2020-10-11 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - LUKS ASIK Domaniewice 0:2 (19:25, 21:25, 0:0)
2 2020-10-11 MUKS JUVENIA Rawa M. - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 2:0 (25:6, 25:18, 0:0)
3 2020-10-11 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:2 (16:25, 18:25, 0:0)

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Volley 34 Łódź 244010039
2EKS SKRA Bełchatów 23227372
3UKS FUKS Sulejów 220438100
1 2020-11-13 EKS SKRA Bełchatów - UKS FUKS Sulejów 2:0 (25:10, 25:12, 0:0)
2 2020-11-13 UKS Volley 34 Łódź - EKS SKRA Bełchatów 2:0 (25:9, 25:14, 0:0)
3 2020-11-13 UKS FUKS Sulejów - UKS Volley 34 Łódź 0:2 (10:25, 6:25, 0:0)

Etap 2

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS Tuszyn 366115989
2ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 355215780
3MUKS LIBERO Pajęczno 342485142
4SPS Zduńska Wola 330662152
1 2020-10-10 UMKS Tuszyn - SPS Zduńska Wola 2:0 (25:7, 25:7, 0:0)
2 2020-10-10 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS LIBERO Pajęczno 2:0 (25:7, 25:8, 0:0)
3 2020-10-10 SPS Zduńska Wola - MUKS LIBERO Pajęczno 0:2 (25:27, 17:25, 0:0)
4 2020-10-10 UMKS Tuszyn - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 2:1 (19:25, 25:21, 15:11)
5 2020-10-10 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - SPS Zduńska Wola 2:0 (25:1, 25:5, 0:0)
6 2020-10-10 MUKS LIBERO Pajęczno - UMKS Tuszyn 0:2 (8:25, 10:25, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS LIDER Konstantynów Ł. 366015078
2ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 3543147134
3UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 3424101146
4MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice 3316122162
1 2020-10-10 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 2:0 (25:15, 25:21, 0:0)
2 2020-10-10 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice 2:0 (25:22, 26:24, 0:0)
3 2020-10-10 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice 2:1 (21:25, 25:20, 15:6)
4 2020-10-10 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 2:0 (25:12, 25:5, 0:0)
5 2020-10-10 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:2 (12:25, 21:25, 0:0)
6 2020-10-10 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:2 (7:25, 18:25, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II244010052
2MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź 23228290
3UKS LIDER Konstantynów Ł. II220461101
1 2020-10-10 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. II 2:0 (25:16, 26:24, 0:0)
2 2020-10-10 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź 2:0 (25:14, 25:17, 0:0)
3 2020-10-10 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 0:2 (6:25, 15:25, 0:0)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Ozorków 3661153105
2UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 355215577
3MUKS JUVENIA Rawa M. 342492124
4Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 330656150
1 2020-10-10 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 2:0 (25:2, 25:5, 0:0)
2 2020-10-10 UKS Ozorków - MUKS JUVENIA Rawa M. 2:0 (25:10, 25:15, 0:0)
3 2020-10-10 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:2 (6:25, 18:25, 0:0)
4 2020-10-10 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS Ozorków 1:2 (17:25, 25:13, 0:0, 13:15)
5 2020-10-10 UKS Ozorków - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 2:0 (25:8, 25:17, 0:0)
6 2020-10-10 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:2 (10:25, 7:25, 0:0)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS DARGFIL Tomaszów M. 244010019
2WKS Wieluń 23226374
3LUKS ASIK Domaniewice 220430100
1 2020-10-10 WKS Wieluń - LUKS ASIK Domaniewice 2:0 (25:11, 25:13, 0:0)
2 2020-10-10 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - WKS Wieluń 2:0 (25:6, 25:7, 0:0)
3 2020-10-10 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 0:2 (4:25, 2:25, 0:0)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Volley 34 Łódź 000000
2Wieża Radków 000000
3Krótka Mysiadło 000000
4Joker Świecie 000000
1 2020-09-12 UKS Volley 34 Łódź - Krótka Mysiadło 0:0
2 2020-09-12 Wieża Radków - Joker Świecie 0:0
3 2020-09-12 Krótka Mysiadło - Joker Świecie 0:0
4 2020-09-12 UKS Volley 34 Łódź - Wieża Radków 0:0
5 2020-09-12 Wieża Radków - Krótka Mysiadło 0:0
6 2020-09-12 Joker Świecie - UKS Volley 34 Łódź 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS LIDER Konstantynów Ł. 000000
2BAS Białystok 000000
3UKS Szamotulanin Szamotuły 000000
4Dwójka Zawiercie 000000
1 2020-09-12 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS Szamotulanin Szamotuły 0:0
2 2020-09-12 BAS Białystok - Dwójka Zawiercie 0:0
3 2020-09-12 UKS Szamotulanin Szamotuły - Dwójka Zawiercie 0:0
4 2020-09-12 UKS LIDER Konstantynów Ł. - BAS Białystok 0:0
5 2020-09-12 BAS Białystok - UKS Szamotulanin Szamotuły 0:0
6 2020-09-12 Dwójka Zawiercie - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:0