Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn OOM Dziewcząt OOM Chłopców

Młodziczki

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Ostrów Łaskovia Łask 244110678
2UKS LIDER I Konstantynów Ł. 23329790
3ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź 23228189
4UMKS Tuszyn 220473100
1 2021-10-17 SMS Ostrów Łaskovia Łask - UKS LIDER I Konstantynów Ł. 2:1 (25:15, 16:25, 15:7)
2 2021-10-17 UMKS Tuszyn - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź 0:2 (21:25, 18:25, 0:0)
3 2021-10-17 UMKS Tuszyn - UKS LIDER I Konstantynów Ł. 0:2 (14:25, 20:25, 0:0)
4 2021-10-17 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - SMS Ostrów Łaskovia Łask 0:2 (13:25, 18:25, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Volley 34 Łódź 244010058
2UKS CZWÓRKA I Aleksandrów Ł. 23227568
3WKS Wieluń 23228379
4ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II220447100
1 2021-10-17 WKS Wieluń - UKS Volley 34 Łódź 0:2 (13:25, 20:25, 0:0)
2 2021-10-17 UKS CZWÓRKA I Aleksandrów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 2:0 (25:9, 25:9, 0:0)
3 2021-10-17 UKS CZWÓRKA I Aleksandrów Ł. - UKS Volley 34 Łódź 0:2 (10:25, 15:25, 0:0)
4 2021-10-17 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - WKS Wieluń 0:2 (15:25, 14:25, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS JUVENIA Rawa M. 244111678
2UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 233291112
3UKS FUKS Sulejów 23228892
4UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II220488101
1 2021-10-17 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MUKS JUVENIA Rawa M. 1:2 (28:26, 3:25, 9:15)
2 2021-10-17 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II - UKS FUKS Sulejów 0:2 (21:25, 21:25, 0:0)
3 2021-10-17 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS FUKS Sulejów 2:0 (25:23, 25:15, 0:0)
4 2021-10-17 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II 2:0 (25:22, 26:24, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS 47 LO - Budowlani Łódź 244010053
2MKS SKIER - VIS Business Center Skierniewice 23238397
3UKS Siatka Zgierz 221479112
1 2021-10-17 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - UKS Siatka Zgierz 2:0 (25:23, 25:9, 0:0)
2 2021-10-17 MKS SKIER - VIS Business Center Skierniewice - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź 0:2 (11:25, 10:25, 0:0)
3 2021-10-17 UKS Siatka Zgierz - MKS SKIER - VIS Business Center Skierniewice 1:2 (25:22, 9:25, 13:15)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS LIDER Konstantynów Ł. II244111282
2MUKS DARGFIL Tomaszów M. 233210778
3MUKS LIBERO Pajęczno 220441100
1 2021-10-23 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS LIDER Konstantynów Ł. II 0:2 (15:25, 10:25, 0:0)
2 2021-10-23 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - MUKS LIBERO Pajęczno 2:0 (25:4, 25:12, 0:0)
3 2021-10-23 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 2:1 (25:22, 22:25, 15:10)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 244110179
2EKS SKRA Bełchatów 233210858
3LUKS ASIK Domaniewice 220428100
1 2021-10-17 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - LUKS ASIK Domaniewice 2:0 (25:7, 25:14, 0:0)
2 2021-10-17 EKS SKRA Bełchatów - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 1:2 (22:25, 25:11, 11:15)
3 2021-10-17 LUKS ASIK Domaniewice - EKS SKRA Bełchatów 0:2 (2:25, 5:25, 0:0)

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Ostrów Łaskovia Łask 488020056
2WKS Wieluń 4762175119
3UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 4644157146
4MUKS LIBERO Pajęczno 4527106197
5ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 441891211
1 2021-10-02 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - WKS Wieluń 0:2 (22:25, 18:25, 0:0)
2 2021-10-03 MUKS LIBERO Pajęczno - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 2:1 (25:15, 21:25, 15:7)
3 2021-10-02 WKS Wieluń - MUKS LIBERO Pajęczno 2:0 (25:9, 25:7, 0:0)
4 2021-10-03 SMS Ostrów Łaskovia Łask - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 2:0 (25:7, 25:10, 0:0)
5 2021-10-02 MUKS LIBERO Pajęczno - SMS Ostrów Łaskovia Łask 0:2 (0:25, 4:25, 0:0)
6 2021-10-03 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - WKS Wieluń 0:2 (6:25, 7:25, 0:0)
7 2021-10-02 SMS Ostrów Łaskovia Łask - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 2:0 (25:4, 25:6, 0:0)
8 2021-10-03 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MUKS LIBERO Pajęczno 2:0 (25:13, 25:12, 0:0)
9 2021-10-02 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 0:2 (9:25, 12:25, 0:0)
10 2021-10-03 WKS Wieluń - SMS Ostrów Łaskovia Łask 0:2 (10:25, 15:25, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS Tuszyn 244111359
2UKS CZWÓRKA I Aleksandrów Ł. 23329177
3UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II23226481
4UKS Siatka Zgierz 12205030
5MKS SKIER - VIS Business Center Skierniewice 220449100
6LUKS ASIK Domaniewice 11023050
1 2021-10-02 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II - MKS SKIER - VIS Business Center Skierniewice 2:0 (25:12, 25:19, 0:0)
2 2021-10-02 UMKS Tuszyn - UKS CZWÓRKA I Aleksandrów Ł. 2:1 (23:25, 25:8, 15:8)
3 2021-10-02 UKS Siatka Zgierz - LUKS ASIK Domaniewice 2:0 (25:21, 25:9, 0:0)
4 2021-10-02 UKS CZWÓRKA I Aleksandrów Ł. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II 2:0 (25:6, 25:8, 0:0)
5 2021-10-02 MKS SKIER - VIS Business Center Skierniewice - UMKS Tuszyn 0:2 (8:25, 10:25, 0:0)

Etap 1

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS Tuszyn 244010033
2UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II23226494
3UKS Siatka Zgierz 220463100
1 2021-10-02 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II - UKS Siatka Zgierz 2:0 (25:21, 25:23, 0:0)
2 2021-10-02 UMKS Tuszyn - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II 2:0 (25:4, 25:10, 0:0)
3 2021-10-02 UKS Siatka Zgierz - UMKS Tuszyn 0:2 (9:25, 10:25, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS CZWÓRKA I Aleksandrów Ł. 244010038
2MKS SKIER - VIS Business Center Skierniewice 23227473
3LUKS ASIK Domaniewice 220437100
1 2021-10-02 MKS SKIER - VIS Business Center Skierniewice - LUKS ASIK Domaniewice 2:0 (25:13, 25:10, 0:0)
2 2021-10-02 UKS CZWÓRKA I Aleksandrów Ł. - MKS SKIER - VIS Business Center Skierniewice 2:0 (25:7, 25:17, 0:0)
3 2021-10-02 LUKS ASIK Domaniewice - UKS CZWÓRKA I Aleksandrów Ł. 0:2 (6:25, 8:25, 0:0)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź 488020081
2ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II4764200182
3UKS FUKS Sulejów 4656183213
4MUKS 47 LO - Budowlani Łódź 4546184200
5EKS SKRA Bełchatów 4418110201
1 2021-10-02 EKS SKRA Bełchatów - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź 0:2 (4:25, 5:25, 0:0)
2 2021-10-02 UKS FUKS Sulejów - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź 2:1 (25:23, 24:26, 15:9)
3 2021-10-02 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - EKS SKRA Bełchatów 2:0 (25:10, 25:17, 0:0)
4 2021-10-02 UKS FUKS Sulejów - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 1:2 (25:14, 18:25, 10:15)
5 2021-10-02 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź 0:2 (11:25, 13:25, 0:0)
6 2021-10-02 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź 2:1 (23:25, 25:19, 15:8)
7 2021-10-02 EKS SKRA Bełchatów - UKS FUKS Sulejów 1:2 (22:25, 25:11, 4:15)
8 2021-10-02 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - EKS SKRA Bełchatów 2:0 (25:8, 25:15, 0:0)
9 2021-10-02 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 2:0 (25:15, 25:18, 0:0)
10 2021-10-02 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - UKS FUKS Sulejów 2:0 (25:5, 25:10, 0:0)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS LIDER I Konstantynów Ł. 488020091
2UKS Volley 34 Łódź 4762177147
3MUKS JUVENIA Rawa M. 4645176180
4MUKS DARGFIL Tomaszów M. 4526138186
5UKS LIDER Konstantynów Ł. II4418125212
1 2021-10-02 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. II 2:0 (25:17, 25:19, 0:0)
2 2021-10-02 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS Volley 34 Łódź 0:2 (23:25, 12:25, 0:0)
3 2021-10-02 UKS LIDER I Konstantynów Ł. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 2:0 (25:8, 25:13, 0:0)
4 2021-10-02 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS LIDER I Konstantynów Ł. 0:2 (12:25, 17:25, 0:0)
5 2021-10-02 UKS Volley 34 Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. II 2:0 (25:11, 25:14, 0:0)
6 2021-10-02 UKS LIDER I Konstantynów Ł. - UKS Volley 34 Łódź 2:0 (25:10, 25:17, 0:0)
7 2021-10-02 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:2 (18:25, 12:25, 0:0)
8 2021-10-02 UKS Volley 34 Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 2:0 (25:17, 25:20, 0:0)
9 2021-10-02 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - UKS LIDER I Konstantynów Ł. 0:2 (7:25, 7:25, 0:0)
10 2021-10-02 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - MUKS JUVENIA Rawa M. 1:2 (25:22, 13:25, 12:15)