Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

III Liga Kobiet

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. 14414251143678
2ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź 143336121109857
3ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 143134151099927
4UKS Ozorków 1427321811401018
5MKS SKIER - VIS Skierniewice 1420242510141013
6UKS LIDER Konstantynów Ł. 14151727880973
7UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 151515339011092
8AS ACTIVE Opoczno 1468367661061
9VOLLEY TEAM Żychlin 1546437541187
1 2019-10-05 VOLLEY TEAM Żychlin - UKS Ozorków 0:3 (17:25, 16:25, 20:25)
2 2019-10-02 UKS LIDER Konstantynów Ł. - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. 1:3 (13:25, 14:25, 25:15, 10:25)
3 2019-10-05 MKS SKIER - VIS Skierniewice - AS ACTIVE Opoczno 3:0 (25:22, 25:19, 25:17)
4 2019-10-05 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź 0:3 (15:25, 25:27, 13:25)
5 2019-10-12 AS ACTIVE Opoczno - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 1:3 (25:20, 18:25, 20:25, 13:25)
6 2019-10-11 MKS SKIER - VIS Skierniewice - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. 1:3 (10:25, 13:25, 25:22, 17:25)
7 2019-10-13 VOLLEY TEAM Żychlin - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:3 (13:25, 16:25, 21:25)
8 2019-10-16 UKS Ozorków - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 1:3 (20:25, 25:18, 23:25, 22:25)
9 2019-10-18 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:3 (18:25, 21:25, 16:25)
10 2019-10-19 MKS SKIER - VIS Skierniewice - VOLLEY TEAM Żychlin 3:2 (20:25, 25:10, 23:25, 25:17, 15:6)
11 2019-10-19 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. 0:3 (10:25, 12:25, 18:25)
12 2019-10-19 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź - AS ACTIVE Opoczno 3:0 (25:9, 25:17, 25:17)
13 2019-10-25 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź 3:1 (24:26, 25:12, 25:15, 25:21)
14 2019-10-27 VOLLEY TEAM Żychlin - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 0:3 (20:25, 14:25, 18:25)
15 2019-10-25 MKS SKIER - VIS Skierniewice - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 3:2 (24:26, 19:25, 25:19, 25:23, 15:8)
16 2019-10-27 UKS Ozorków - UKS LIDER Konstantynów Ł. 3:1 (25:21, 25:23, 20:25, 25:13)
17 2019-11-09 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Ozorków 0:3 (11:25, 25:27, 19:25)
18 2019-11-09 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:3 (22:25, 19:25, 13:25)
19 2019-11-09 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź - VOLLEY TEAM Żychlin 3:0 (25:11, 25:9, 25:7)
20 2019-11-09 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - AS ACTIVE Opoczno 3:0 (25:11, 25:13, 25:9)
21 2019-11-17 VOLLEY TEAM Żychlin - AS ACTIVE Opoczno 3:1 (24:26, 25:23, 25:14, 25:20)
22 2019-11-17 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź 0:3 (21:25, 11:25, 15:25)
23 2019-11-17 UKS Ozorków - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 3:0 (25:9, 25:12, 25:17)
24 2019-11-17 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MKS SKIER - VIS Skierniewice 3:0 (25:22, 25:18, 25:16)
25 2019-11-24 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:3 (16:25, 14:25, 18:25)
26 2019-11-22 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź - UKS Ozorków 3:2 (25:23, 25:20, 25:27, 23:25, 15:7)
27 2019-11-22 AS ACTIVE Opoczno - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:3 (20:25, 7:25, 13:25)
28 2019-11-22 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - VOLLEY TEAM Żychlin 3:0 (25:7, 25:7, 25:11)
29 2019-11-29 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. 2:3 (25:22, 19:25, 25:20, 14:25, 7:15)
30 2019-12-01 UKS Ozorków - AS ACTIVE Opoczno 3:0 (25:20, 25:17, 25:18)
31 2019-11-29 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź 0:3 (21:25, 17:25, 10:25)
32 2019-11-29 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 3:0 (25:17, 25:19, 25:19)
33 2019-12-07 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź - MKS SKIER - VIS Skierniewice 3:0 (25:15, 25:22, 25:14)
34 2019-12-08 AS ACTIVE Opoczno - UKS LIDER Konstantynów Ł. 3:0 (25:23, 25:23, 26:24)
35 2019-12-09 UKS Ozorków - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. 0:3 (17:25, 21:25, 13:25)
36 2019-12-07 VOLLEY TEAM Żychlin - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:3 (19:25, 19:25, 9:25)
37 2019-12-15 UKS Ozorków - VOLLEY TEAM Żychlin 3:0 (25:13, 25:13, 25:14)
38 2019-12-16 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - UKS LIDER Konstantynów Ł. 3:0 (25:13, 25:19, 25:9)
39 2019-12-13 AS ACTIVE Opoczno - MKS SKIER - VIS Skierniewice 0:3 (15:25, 22:25, 10:25)
40 2019-12-13 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 3:0 (25:14, 25:13, 25:16)
41 2019-12-21 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - AS ACTIVE Opoczno 3:0 (25:12, 25:17, 26:24)
42 2019-12-18 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - MKS SKIER - VIS Skierniewice 3:0 (25:18, 25:12, 25:22)
43 2020-02-09 UKS LIDER Konstantynów Ł. - VOLLEY TEAM Żychlin 3:0 (25:19, 25:14, 25:18)
44 2019-12-21 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS Ozorków 0:3 (19:25, 21:25, 23:25)
45 2020-01-11 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. 3:0 (25:15, 25:8, 25:20)
46 2020-01-10 VOLLEY TEAM Żychlin - MKS SKIER - VIS Skierniewice 0:3 (21:25, 16:25, 16:25)
47 2020-01-11 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 3:0 (25:14, 25:13, 25:13)
48 2020-01-23 AS ACTIVE Opoczno - ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź 0:3 (11:25, 19:25, 18:25)
49 2020-01-25 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. 0:3 (17:25, 16:25, 17:25)
50 2020-01-25 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - VOLLEY TEAM Żychlin 3:1 (21:25, 25:9, 25:16, 25:21)
51 2020-01-25 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MKS SKIER - VIS Skierniewice 3:0 (25:12, 25:16, 25:17)
52 2020-01-29 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS Ozorków 0:3 (24:26, 23:25, 23:25)
53 2020-02-02 UKS Ozorków - MKS SKIER - VIS Skierniewice 3:2 (21:25, 25:23, 22:25, 25:15, 15:11)
54 2020-02-02 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 3:0 (25:13, 25:15, 25:12)
55 2020-02-02 VOLLEY TEAM Żychlin - ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź 0:3 (13:25, 12:25, 13:25)
56 2020-02-02 AS ACTIVE Opoczno - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. 0:3 (9:25, 12:25, 15:25)
57 2020-02-22 AS ACTIVE Opoczno - VOLLEY TEAM Żychlin 3:0 (25:21, 25:10, 25:15)
58 2020-02-15 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 2:3 (25:27, 25:20, 25:18, 18:25, 12:15)
59 2020-02-15 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS Ozorków 3:1 (16:25, 26:24, 25:21, 25:18)
60 2020-02-14 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS LIDER Konstantynów Ł. 3:0 (25:12, 25:8, 25:14)
61 2020-03-08 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 3:0 (25:14, 25:22, 25:20)
62 2020-02-27 UKS Ozorków - ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź 1:3 (14:25, 17:25, 25:15, 22:25)
63 2020-02-29 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - AS ACTIVE Opoczno 3:0 (25:16, 25:13, 25:14)
64 2020-02-29 VOLLEY TEAM Żychlin - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. 0:3 (7:25, 3:25, 9:25)