Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn OOM Dziewcząt OOM Chłopców

III Liga Kobiet

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Akademia Siatkówki KYUBI Zduńska Wola 1030301779500
2UKS Ozorków 10202317845830
3MKS SKIER - VIS Business Center Skierniewice 10151917775704
4WKS Prosna Wieruszów 10121621763821
5SMS Ostrów Łaskovia Łask 1091325707866
6UKS LIDER Konstantynów Ł. 104929732880
1 2021-10-31 MKS SKIER - VIS Business Center Skierniewice - UKS LIDER Konstantynów Ł. 3:0 (25:20, 25:10, 25:12)
2 2021-11-05 UKS Akademia Siatkówki KYUBI Zduńska Wola - SMS Ostrów Łaskovia Łask 3:0 (25:11, 25:14, 25:14)
3 2021-10-28 UKS Ozorków - WKS Prosna Wieruszów 3:0 (25:23, 25:11, 25:17)
4 2022-01-13 UKS LIDER Konstantynów Ł. - WKS Prosna Wieruszów 1:3 (25:16, 22:25, 23:25, 20:25)
5 2021-11-10 SMS Ostrów Łaskovia Łask - UKS Ozorków 1:3 (25:16, 14:25, 20:25, 22:25)
6 2021-11-12 MKS SKIER - VIS Business Center Skierniewice - UKS Akademia Siatkówki KYUBI Zduńska Wola 0:3 (16:25, 13:25, 16:25)
7 2021-10-24 UKS Akademia Siatkówki KYUBI Zduńska Wola - UKS LIDER Konstantynów Ł. 3:0 (25:16, 25:15, 25:12)
8 2021-11-25 UKS Ozorków - MKS SKIER - VIS Business Center Skierniewice 2:3 (23:25, 25:19, 25:14, 14:25, 8:15)
9 2021-11-26 SMS Ostrów Łaskovia Łask - WKS Prosna Wieruszów 3:1 (21:25, 25:17, 25:15, 25:18)
10 2022-01-15 UKS LIDER Konstantynów Ł. - SMS Ostrów Łaskovia Łask 2:3 (17:25, 26:24, 23:25, 25:23, 21:23)
11 2021-12-03 MKS SKIER - VIS Business Center Skierniewice - WKS Prosna Wieruszów 3:0 (25:16, 25:22, 25:21)
12 2021-12-03 UKS Akademia Siatkówki KYUBI Zduńska Wola - UKS Ozorków 3:0 (25:18, 25:13, 25:12)
13 2021-12-09 UKS Ozorków - UKS LIDER Konstantynów Ł. 3:1 (25:21, 26:28, 25:19, 25:19)
14 2021-12-10 UKS Akademia Siatkówki KYUBI Zduńska Wola - WKS Prosna Wieruszów 3:0 (27:25, 25:18, 25:17)
15 2021-12-10 SMS Ostrów Łaskovia Łask - MKS SKIER - VIS Business Center Skierniewice 3:1 (25:21, 22:25, 25:22, 25:22)
16 2021-12-19 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MKS SKIER - VIS Business Center Skierniewice 0:3 (21:25, 22:25, 21:25)
17 2021-12-17 SMS Ostrów Łaskovia Łask - UKS Akademia Siatkówki KYUBI Zduńska Wola 0:3 (21:25, 16:25, 14:25)
18 2022-03-05 WKS Prosna Wieruszów - UKS Ozorków 2:3 (25:23, 19:25, 21:25, 25:13, 14:16)
19 2022-03-06 WKS Prosna Wieruszów - UKS LIDER Konstantynów Ł. 3:0 (25:17, 25:15, 25:19)
20 2022-01-08 UKS Ozorków - SMS Ostrów Łaskovia Łask 3:1 (25:21, 25:12, 22:25, 25:16)
21 2022-01-08 UKS Akademia Siatkówki KYUBI Zduńska Wola - MKS SKIER - VIS Business Center Skierniewice 3:0 (25:14, 25:22, 25:16)
22 2022-01-21 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS Akademia Siatkówki KYUBI Zduńska Wola 0:3 (16:25, 13:25, 16:25)
23 2022-01-24 MKS SKIER - VIS Business Center Skierniewice - UKS Ozorków 1:3 (19:25, 19:25, 25:19, 21:25)
24 2022-01-22 WKS Prosna Wieruszów - SMS Ostrów Łaskovia Łask 3:0 (25:23, 25:7, 25:21)
25 2022-02-24 SMS Ostrów Łaskovia Łask - UKS LIDER Konstantynów Ł. 2:3 (25:13, 25:23, 17:25, 21:25, 10:15)
26 2022-02-26 WKS Prosna Wieruszów - MKS SKIER - VIS Business Center Skierniewice 3:2 (15:25, 25:20, 20:25, 25:20, 18:16)
27 2022-02-07 UKS Ozorków - UKS Akademia Siatkówki KYUBI Zduńska Wola 0:3 (27:29, 12:25, 13:25)
28 2022-03-15 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS Ozorków 2:3 (25:16, 19:25, 17:25, 25:14, 11:15)
29 2022-03-19 WKS Prosna Wieruszów - UKS Akademia Siatkówki KYUBI Zduńska Wola 1:3 (19:25, 14:25, 25:23, 12:25)
30 2022-03-19 MKS SKIER - VIS Business Center Skierniewice - SMS Ostrów Łaskovia Łask 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)