Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn OOM Dziewcząt OOM Chłopców

III Liga Mężczyzn

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 000000
2MJK Kobyłka 000000
3UKS Szamotulanin Szamotuły 000000
4AZS UWM Olsztyn 000000
1 2022-04-08 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - UKS Szamotulanin Szamotuły 0:0
2 2022-04-08 MJK Kobyłka - AZS UWM Olsztyn 0:0
3 2022-04-09 UKS Szamotulanin Szamotuły - AZS UWM Olsztyn 0:0
4 2022-04-09 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - MJK Kobyłka 0:0
5 2022-04-10 MJK Kobyłka - UKS Szamotulanin Szamotuły 0:0
6 2022-04-10 AZS UWM Olsztyn - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 0:0

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 3691244200
2KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II3575269251
3KS WIFAMA Łódź 3437224243
4Madej-Bud Kasztelan Rozprza 3339239282
1 2022-03-18 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - Madej-Bud Kasztelan Rozprza 3:0 (25:16, 25:18, 25:16)
2 2022-03-18 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II - KS WIFAMA Łódź 3:0 (25:23, 25:16, 25:22)
3 2022-03-19 Madej-Bud Kasztelan Rozprza - KS WIFAMA Łódź 1:3 (26:24, 19:25, 24:26, 24:26)
4 2022-03-19 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II 3:1 (19:25, 25:20, 25:22, 25:21)
5 2022-03-20 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II - Madej-Bud Kasztelan Rozprza 3:2 (18:25, 25:21, 23:25, 25:17, 15:8)
6 2022-03-20 KS WIFAMA Łódź - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 0:3 (21:25, 22:25, 19:25)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 1848501214731179
2KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II1844461313541118
3KS WIFAMA Łódź 1832412915571458
4Madej-Bud Kasztelan Rozprza 1832363014951444
5PGE SKRA Bełchatów II1831362614061296
6VOLLEY TEAM Żychlin 1830332613321326
7SMS PZPS Spała III1829333214541429
8METPRIM Volley Radomsko 1811184913151568
9UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 188124912111469
10MKS Volley Żelazny Opoczno 185135212781588
1 2021-10-16 Madej-Bud Kasztelan Rozprza - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II 0:3 (21:25, 19:25, 19:25)
2 2021-10-16 SMS PZPS Spała III - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 2:3 (14:25, 25:23, 25:16, 19:25, 8:15)
3 2021-10-16 VOLLEY TEAM Żychlin - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 3:0 (25:22, 25:22, 25:15)
4 2021-10-16 PGE SKRA Bełchatów II - METPRIM Volley Radomsko 3:0 (25:19, 25:13, 25:13)
5 2021-10-16 KS WIFAMA Łódź - MKS Volley Żelazny Opoczno 3:0 (25:20, 25:18, 34:32)
6 2021-10-23 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II - MKS Volley Żelazny Opoczno 3:0 (25:14, 25:17, 25:18)
7 2021-10-23 METPRIM Volley Radomsko - KS WIFAMA Łódź 2:3 (25:18, 15:25, 21:25, 25:22, 11:15)
8 2021-10-23 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - PGE SKRA Bełchatów II 0:3 (21:25, 23:25, 17:25)
9 2021-10-23 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - VOLLEY TEAM Żychlin 3:0 (25:20, 25:14, 25:18)
10 2021-10-23 Madej-Bud Kasztelan Rozprza - SMS PZPS Spała III 3:1 (28:26, 25:12, 21:25, 25:21)
11 2021-10-30 SMS PZPS Spała III - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II 1:3 (25:22, 19:25, 19:25, 20:25)
12 2021-10-30 VOLLEY TEAM Żychlin - Madej-Bud Kasztelan Rozprza 1:3 (25:21, 20:25, 25:27, 17:25)
13 2021-10-30 PGE SKRA Bełchatów II - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 1:3 (20:25, 25:16, 23:25, 23:25)
14 2021-10-30 KS WIFAMA Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 3:0 (25:19, 25:19, 25:23)
15 2021-10-30 MKS Volley Żelazny Opoczno - METPRIM Volley Radomsko 1:3 (15:25, 25:18, 22:25, 23:25)
16 2021-11-06 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II - METPRIM Volley Radomsko 3:0 (25:15, 25:8, 25:17)
17 2021-11-06 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MKS Volley Żelazny Opoczno 1:3 (25:11, 22:25, 22:25, 23:25)
18 2021-11-06 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - KS WIFAMA Łódź 3:0 (25:13, 25:17, 25:20)
19 2021-11-06 Madej-Bud Kasztelan Rozprza - PGE SKRA Bełchatów II 3:1 (25:14, 13:25, 25:23, 25:22)
20 2021-11-06 SMS PZPS Spała III - VOLLEY TEAM Żychlin 0:3 (26:28, 23:25, 18:25)
21 2021-11-11 VOLLEY TEAM Żychlin - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II 3:0 (25:19, 25:23, 25:21)
22 2021-11-11 PGE SKRA Bełchatów II - SMS PZPS Spała III 1:3 (25:20, 19:25, 19:25, 23:25)
23 2021-11-11 KS WIFAMA Łódź - Madej-Bud Kasztelan Rozprza 3:0 (30:28, 25:23, 36:34)
24 2021-11-11 MKS Volley Żelazny Opoczno - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 0:3 (20:25, 22:25, 21:25)
25 2021-11-11 METPRIM Volley Radomsko - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 1:3 (18:25, 22:25, 26:24, 20:25)
26 2021-11-13 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 3:0 (25:11, 25:23, 25:16)
27 2021-11-13 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - METPRIM Volley Radomsko 3:0 (25:15, 25:13, 25:18)
28 2021-11-13 Madej-Bud Kasztelan Rozprza - MKS Volley Żelazny Opoczno 3:0 (25:10, 25:20, 25:16)
29 2021-11-13 SMS PZPS Spała III - KS WIFAMA Łódź 3:1 (25:23, 22:25, 25:19, 25:12)
30 2021-11-13 VOLLEY TEAM Żychlin - PGE SKRA Bełchatów II 3:0 (25:23, 25:23, 25:23)
31 2021-11-20 PGE SKRA Bełchatów II - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II 1:3 (19:25, 13:25, 25:19, 21:25)
32 2021-11-20 KS WIFAMA Łódź - VOLLEY TEAM Żychlin 3:0 (25:17, 25:23, 25:23)
33 2021-11-25 MKS Volley Żelazny Opoczno - SMS PZPS Spała III 0:3 (21:25, 12:25, 19:25)
34 2021-11-20 METPRIM Volley Radomsko - Madej-Bud Kasztelan Rozprza 3:2 (22:25, 25:21, 25:22, 16:25, 15:12)
35 2021-11-20 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 0:3 (17:25, 16:25, 15:25)
36 2022-01-26 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 3:0 (25:23, 25:18, 25:18)
37 2021-11-27 Madej-Bud Kasztelan Rozprza - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 3:0 (25:18, 25:16, 25:23)
38 2021-11-27 SMS PZPS Spała III - METPRIM Volley Radomsko 3:0 (25:19, 25:23, 25:20)
39 2021-11-27 VOLLEY TEAM Żychlin - MKS Volley Żelazny Opoczno 3:1 (25:23, 25:20, 23:25, 25:16)
40 2021-11-27 PGE SKRA Bełchatów II - KS WIFAMA Łódź 3:1 (25:17, 25:12, 17:25, 25:17)
41 2021-12-04 KS WIFAMA Łódź - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II 2:3 (28:26, 25:22, 16:25, 15:25, 15:17)
42 2021-12-04 MKS Volley Żelazny Opoczno - PGE SKRA Bełchatów II 0:3 (19:25, 22:25, 13:25)
43 2021-12-04 METPRIM Volley Radomsko - VOLLEY TEAM Żychlin 0:3 (23:25, 22:25, 12:25)
44 2021-12-04 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - SMS PZPS Spała III 1:3 (23:25, 26:24, 28:30, 22:25)
45 2021-12-04 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - Madej-Bud Kasztelan Rozprza 3:1 (25:17, 23:25, 25:18, 25:15)
46 2021-12-11 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II - Madej-Bud Kasztelan Rozprza 3:0 (25:11, 25:21, 25:14)
47 2021-12-11 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - SMS PZPS Spała III 3:0 (25:13, 25:13, 25:20)
48 2021-12-11 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - VOLLEY TEAM Żychlin 0:3 (19:25, 20:25, 20:25)
49 2021-12-11 METPRIM Volley Radomsko - PGE SKRA Bełchatów II 0:3 (21:25, 20:25, 18:25)
50 2021-12-11 MKS Volley Żelazny Opoczno - KS WIFAMA Łódź 2:3 (21:25, 22:25, 25:23, 25:21, 9:15)
51 2021-12-15 MKS Volley Żelazny Opoczno - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II 0:3 (10:25, 17:25, 23:25)
52 2021-12-18 KS WIFAMA Łódź - METPRIM Volley Radomsko 3:0 (25:11, 25:14, 25:19)
53 2021-12-18 PGE SKRA Bełchatów II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 3:0 (25:12, 25:15, 25:19)
54 2021-12-18 VOLLEY TEAM Żychlin - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 0:3 (15:25, 25:27, 19:25)
55 2021-12-18 SMS PZPS Spała III - Madej-Bud Kasztelan Rozprza 3:0 (25:17, 25:19, 25:19)
56 2022-01-08 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II - SMS PZPS Spała III 3:0 (25:21, 25:20, 25:15)
57 2022-01-08 Madej-Bud Kasztelan Rozprza - VOLLEY TEAM Żychlin 3:1 (26:24, 17:25, 25:18, 25:22)
58 2022-01-07 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - PGE SKRA Bełchatów II 3:0 (25:9, 25:22, 25:12)
59 2022-01-08 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - KS WIFAMA Łódź 1:3 (23:25, 25:20, 11:25, 14:25)
60 2022-01-08 METPRIM Volley Radomsko - MKS Volley Żelazny Opoczno 3:2 (25:23, 28:30, 23:25, 25:18, 15:13)
61 2022-01-15 METPRIM Volley Radomsko - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II 0:3 (18:25, 14:25, 17:25)
62 2022-01-15 MKS Volley Żelazny Opoczno - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 1:3 (25:20, 18:25, 26:28, 16:25)
63 2022-01-15 KS WIFAMA Łódź - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 1:3 (22:25, 25:17, 18:25, 24:26)
64 2022-02-13 PGE SKRA Bełchatów II - Madej-Bud Kasztelan Rozprza 3:0 (25:22, 26:24, 25:22)
65 2022-01-15 VOLLEY TEAM Żychlin - SMS PZPS Spała III 3:0 (26:24, 25:23, 25:19)
66 2022-01-22 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II - VOLLEY TEAM Żychlin 3:0 (25:12, 25:14, 25:17)
67 2022-01-22 SMS PZPS Spała III - PGE SKRA Bełchatów II 0:3 (23:25, 18:25, 22:25)
68 2022-01-22 Madej-Bud Kasztelan Rozprza - KS WIFAMA Łódź 3:2 (25:19, 25:23, 21:25, 22:25, 15:8)
69 2022-01-22 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - MKS Volley Żelazny Opoczno 3:0 (25:14, 25:15, 25:14)
70 2022-01-22 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - METPRIM Volley Radomsko 3:2 (33:31, 18:25, 25:19, 22:25, 15:13)
71 2022-01-29 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II 0:3 (15:25, 17:25, 20:25)
72 2022-01-29 METPRIM Volley Radomsko - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 0:3 (14:25, 17:25, 24:26)
73 2022-01-29 MKS Volley Żelazny Opoczno - Madej-Bud Kasztelan Rozprza 1:3 (22:25, 19:25, 30:28, 17:25)
74 2022-01-29 KS WIFAMA Łódź - SMS PZPS Spała III 1:3 (25:21, 22:25, 22:25, 24:26)
75 2022-01-29 PGE SKRA Bełchatów II - VOLLEY TEAM Żychlin 3:0 (25:20, 29:27, 25:16)
76 2022-02-24 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II - PGE SKRA Bełchatów II 3:0 (25:20, 25:22, 25:13)
77 2022-03-08 VOLLEY TEAM Żychlin - KS WIFAMA Łódź 1:3 (25:14, 23:25, 15:25, 20:25)
78 2022-02-05 SMS PZPS Spała III - MKS Volley Żelazny Opoczno 3:1 (25:18, 20:25, 25:21, 25:15)
79 2022-02-12 Madej-Bud Kasztelan Rozprza - METPRIM Volley Radomsko 3:0 (25:22, 25:23, 25:19)
80 2022-02-12 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 3:0 (25:19, 25:14, 25:22)
81 2022-02-26 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II 3:1 (25:27, 25:20, 25:19, 25:19)
82 2022-03-05 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - Madej-Bud Kasztelan Rozprza 0:3 (18:25, 11:25, 23:25)
83 2022-02-26 METPRIM Volley Radomsko - SMS PZPS Spała III 3:2 (23:25, 25:22, 18:25, 26:24, 16:14)
84 2022-02-26 MKS Volley Żelazny Opoczno - VOLLEY TEAM Żychlin 0:3 (17:25, 23:25, 23:25)
85 2022-02-26 KS WIFAMA Łódź - PGE SKRA Bełchatów II 3:2 (20:25, 25:22, 18:25, 25:20, 15:11)
86 2022-03-12 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II - KS WIFAMA Łódź 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
87 2022-03-12 PGE SKRA Bełchatów II - MKS Volley Żelazny Opoczno 3:1 (25:17, 25:12, 25:27, 25:14)
88 2022-03-12 VOLLEY TEAM Żychlin - METPRIM Volley Radomsko 3:1 (25:21, 16:25, 25:16, 25:16)
89 2022-03-11 SMS PZPS Spała III - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 3:0 (25:14, 25:13, 25:10)
90 2022-03-12 Madej-Bud Kasztelan Rozprza - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 3:2 (25:27, 22:25, 26:24, 25:15, 15:9)