Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

III Liga Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1PGE SKRA Bełchatów II122932161088994
2LUKS Dobroń 122731141054918
3SMS PZPS Spała IV1223282010341024
4KS STAL Głowno 1221272010471012
5KS WIFAMA Łódź 1215222610611071
6WKS Wieluń 126930784876
7VOLLEY TEAM Żychlin 12510338491022
1 2019-10-12 KS STAL Głowno - KS WIFAMA Łódź 3:1 (27:25, 17:25, 25:19, 25:20)
2 2019-10-12 WKS Wieluń - VOLLEY TEAM Żychlin 3:0 (25:19, 25:22, 25:13)
3 2019-10-12 LUKS Dobroń - SMS PZPS Spała IV 3:1 (25:21, 25:20, 22:25, 25:14)
4 2019-10-19 VOLLEY TEAM Żychlin - LUKS Dobroń 0:3 (17:25, 19:25, 13:25)
5 2019-10-19 KS WIFAMA Łódź - WKS Wieluń 3:1 (25:17, 21:25, 25:22, 25:21)
6 2019-10-19 PGE SKRA Bełchatów II - KS STAL Głowno 3:2 (17:25, 25:23, 22:25, 25:15, 15:10)
7 2019-10-26 WKS Wieluń - PGE SKRA Bełchatów II 1:3 (17:25, 25:22, 14:25, 22:25)
8 2019-10-26 LUKS Dobroń - KS WIFAMA Łódź 3:1 (22:25, 28:26, 25:14, 25:21)
9 2019-10-26 SMS PZPS Spała IV - VOLLEY TEAM Żychlin 3:1 (25:19, 23:25, 28:26, 25:22)
10 2019-11-09 KS WIFAMA Łódź - SMS PZPS Spała IV 0:3 (12:25, 20:25, 18:25)
11 2019-11-09 PGE SKRA Bełchatów II - LUKS Dobroń 3:2 (25:18, 25:14, 22:25, 16:25, 16:14)
12 2019-11-09 WKS Wieluń - KS STAL Głowno 0:3 (25:27, 21:25, 20:25)
13 2020-01-11 LUKS Dobroń - KS STAL Głowno 3:0 (25:23, 25:22, 25:21)
14 2019-11-16 SMS PZPS Spała IV - PGE SKRA Bełchatów II 3:0 (25:19, 25:18, 25:15)
15 2019-11-16 VOLLEY TEAM Żychlin - KS WIFAMA Łódź 1:3 (20:25, 17:25, 25:15, 20:25)
16 2019-11-23 PGE SKRA Bełchatów II - VOLLEY TEAM Żychlin 3:0 (25:20, 25:19, 25:18)
17 2019-11-23 KS STAL Głowno - SMS PZPS Spała IV 3:2 (21:25, 25:16, 25:22, 24:26, 15:8)
18 2019-11-23 WKS Wieluń - LUKS Dobroń 0:3 (20:25, 10:25, 13:25)
19 2019-11-30 SMS PZPS Spała IV - WKS Wieluń 3:1 (25:14, 25:11, 22:25, 26:24)
20 2020-01-18 VOLLEY TEAM Żychlin - KS STAL Głowno 0:3 (14:25, 16:25, 21:25)
21 2019-11-30 KS WIFAMA Łódź - PGE SKRA Bełchatów II 1:3 (20:25, 25:20, 14:25, 14:25)
22 2019-12-07 KS WIFAMA Łódź - KS STAL Głowno 3:1 (25:20, 25:21, 14:25, 25:22)
23 2019-12-07 VOLLEY TEAM Żychlin - WKS Wieluń 3:0 (25:17, 28:26, 25:23)
24 2019-12-07 SMS PZPS Spała IV - LUKS Dobroń 3:1 (19:25, 26:24, 25:20, 25:16)
25 2019-12-14 LUKS Dobroń - VOLLEY TEAM Żychlin 3:0 (25:14, 25:17, 25:20)
26 2019-12-15 WKS Wieluń - KS WIFAMA Łódź 0:3 (13:25, 16:25, 16:25)
27 2019-12-14 KS STAL Głowno - PGE SKRA Bełchatów II 3:2 (25:23, 25:16, 19:25, 18:25, 15:13)
28 2019-12-21 PGE SKRA Bełchatów II - WKS Wieluń 3:0 (25:20, 25:18, 25:18)
29 2019-12-21 KS WIFAMA Łódź - LUKS Dobroń 1:3 (25:22, 23:25, 23:25, 24:26)
30 2020-01-25 VOLLEY TEAM Żychlin - SMS PZPS Spała IV 2:3 (22:25, 25:23, 17:25, 25:22, 7:15)
31 2020-01-04 SMS PZPS Spała IV - KS WIFAMA Łódź 3:2 (29:31, 26:24, 25:23, 22:25, 15:13)
32 2020-01-04 LUKS Dobroń - PGE SKRA Bełchatów II 1:3 (25:13, 24:26, 21:25, 21:25)
33 2020-01-04 KS STAL Głowno - WKS Wieluń 3:0 (25:23, 25:23, 25:19)
34 2020-02-01 KS STAL Głowno - LUKS Dobroń 2:3 (23:25, 25:21, 19:25, 27:25, 10:15)
35 2020-02-01 PGE SKRA Bełchatów II - SMS PZPS Spała IV 3:1 (17:25, 25:16, 27:25, 26:24)
36 2020-02-02 KS WIFAMA Łódź - VOLLEY TEAM Żychlin 3:2 (20:25, 25:12, 25:17, 22:25, 15:10)
37 2020-02-15 VOLLEY TEAM Żychlin - PGE SKRA Bełchatów II 1:3 (18:25, 25:22, 18:25, 22:25)
38 2020-02-15 SMS PZPS Spała IV - KS STAL Głowno 3:1 (25:15, 25:22, 21:25, 25:20)
39 2020-02-15 LUKS Dobroń - WKS Wieluń 3:0 (26:24, 25:15, 25:17)
40 2020-02-29 WKS Wieluń - SMS PZPS Spała IV 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
41 2020-02-29 KS STAL Głowno - VOLLEY TEAM Żychlin 3:0 (25:22, 26:24, 25:21)
42 2020-02-29 PGE SKRA Bełchatów II - KS WIFAMA Łódź 3:1 (25:22, 28:26, 25:27, 25:20)