Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Młodzicy

Etap 6

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS WIFAMA Łódź 000000
2KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. 000000
3MKS BZURA Ozorków 000000
1 2020-12-06 KS WIFAMA Łódź - MKS BZURA Ozorków 0:0
2 2020-12-06 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - KS WIFAMA Łódź 0:0
3 2020-12-06 MKS BZURA Ozorków - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS WIFAMA Łódź II000000
2EKS SKRA Bełchatów 000000
3MUKS JUVENIA Rawa M. 000000
1 2020-12-06 KS WIFAMA Łódź II - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:0
2 2020-12-06 EKS SKRA Bełchatów - KS WIFAMA Łódź II 0:0
3 2020-12-06 MUKS JUVENIA Rawa M. - EKS SKRA Bełchatów 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SPS Zduńska Wola 000000
2Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 000000
3KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III000000
1 2020-12-06 SPS Zduńska Wola - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III 0:0
2 2020-12-06 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - SPS Zduńska Wola 0:0
3 2020-12-06 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 0:0

Etap 5

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. 244010074
2KS WIFAMA Łódź 23229370
3EKS SKRA Bełchatów 220451100
1 2020-11-15 KS WIFAMA Łódź - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. 0:2 (23:25, 20:25, 0:0)
2 2020-11-15 EKS SKRA Bełchatów - KS WIFAMA Łódź 0:2 (13:25, 7:25, 0:0)
3 2020-11-15 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - EKS SKRA Bełchatów 2:0 (25:13, 25:18, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS BZURA Ozorków 244010057
2KS WIFAMA Łódź II23228078
3Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 220455100
1 2020-11-15 KS WIFAMA Łódź II - MKS BZURA Ozorków 0:2 (16:25, 14:25, 0:0)
2 2020-11-15 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - KS WIFAMA Łódź II 0:2 (10:25, 18:25, 0:0)
3 2020-11-15 MKS BZURA Ozorków - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 2:0 (25:14, 25:13, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS JUVENIA Rawa M. 244111381
2SPS Zduńska Wola 23228597
3WKS Wieluń 221494114
1 2020-11-15 MUKS JUVENIA Rawa M. - WKS Wieluń 2:1 (23:25, 25:18, 15:4)
2 2020-11-15 SPS Zduńska Wola - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:2 (23:25, 11:25, 0:0)
3 2020-11-15 WKS Wieluń - SPS Zduńska Wola 0:2 (23:25, 24:26, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III244010069
2UKS KORONA Bełchatów 2333114123
3UKS 13 JOKER Tomaszów Maz. 2323101107
4UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 221491107
1 2020-11-15 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III 0:2 (14:25, 17:25, 0:0)
2 2020-11-15 UKS 13 JOKER Tomaszów Maz. - UKS KORONA Bełchatów 2:1 (22:25, 25:18, 16:14)
3 2020-11-15 UKS 13 JOKER Tomaszów Maz. - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III 0:2 (20:25, 18:25, 0:0)
4 2020-11-15 UKS KORONA Bełchatów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 2:1 (15:25, 25:20, 17:15)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź 000000
2MUKS LIBERO Pajęczno 000000
3MKS BZURA Ozorków II000000
4KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II000000
1 2020-12-06 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - MKS BZURA Ozorków II 0:0
2 2020-12-06 MUKS LIBERO Pajęczno - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II 0:0
3 2020-12-06 MKS BZURA Ozorków II - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II 0:0
4 2020-12-06 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - MUKS LIBERO Pajęczno 0:0
5 2020-12-06 MUKS LIBERO Pajęczno - MKS BZURA Ozorków II 0:0
6 2020-12-06 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź 0:0

Etap 4

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1EKS SKRA Bełchatów 4880200108
2Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 4763195146
3SPS Zduńska Wola 4654192141
4UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 4526158150
5KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź 40080200
1 2020-10-11 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - EKS SKRA Bełchatów 0:2 (21:25, 18:25, 0:0)
2 2020-10-11 SPS Zduńska Wola - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 1:2 (21:25, 25:15, 15:17)
3 2020-10-11 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 0:2 (0:25, 0:25, 0:0)
4 2020-10-11 SPS Zduńska Wola - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)
5 2020-10-11 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - EKS SKRA Bełchatów 0:2 (21:25, 17:25, 0:0)
6 2020-10-11 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 0:2 (0:25, 0:25, 0:0)
7 2020-10-11 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - SPS Zduńska Wola 0:2 (22:25, 12:25, 0:0)
8 2020-10-11 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 2:0 (25:16, 25:19, 0:0)
9 2020-10-11 EKS SKRA Bełchatów - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)
10 2020-10-11 EKS SKRA Bełchatów - SPS Zduńska Wola 2:0 (25:10, 25:21, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS WIFAMA Łódź 244010068
2KS WIFAMA Łódź II23228477
3MUKS JUVENIA Rawa M. 23228481
4UKS 13 JOKER Tomaszów Maz. 220458100
1 2020-10-11 KS WIFAMA Łódź - KS WIFAMA Łódź II 2:0 (25:15, 25:19, 0:0)
2 2020-10-11 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS 13 JOKER Tomaszów Maz. 2:0 (25:16, 25:15, 0:0)
3 2020-10-11 UKS 13 JOKER Tomaszów Maz. - KS WIFAMA Łódź II 0:2 (11:25, 16:25, 0:0)
4 2020-10-11 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS WIFAMA Łódź 0:2 (19:25, 15:25, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. 488020098
2MKS BZURA Ozorków 4762193100
3WKS Wieluń 4644155131
4UKS KORONA Bełchatów 4526131150
5KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II40080200
1 2020-10-11 WKS Wieluń - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)
2 2020-10-11 UKS KORONA Bełchatów - MKS BZURA Ozorków 0:2 (11:25, 11:25, 0:0)
3 2020-10-11 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - WKS Wieluń 2:0 (25:8, 25:19, 0:0)
4 2020-10-11 UKS KORONA Bełchatów - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. 0:2 (9:25, 19:25, 0:0)
5 2020-10-11 MKS BZURA Ozorków - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)
6 2020-10-11 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - MKS BZURA Ozorków 2:0 (25:20, 25:23, 0:0)
7 2020-10-11 WKS Wieluń - UKS KORONA Bełchatów 2:0 (25:16, 25:15, 0:0)
8 2020-10-11 MKS BZURA Ozorków - WKS Wieluń 2:0 (25:11, 25:17, 0:0)
9 2020-10-11 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. 0:2 (0:25, 0:25, 0:0)
10 2020-10-11 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - UKS KORONA Bełchatów 0:2 (0:25, 0:25, 0:0)

Etap 3

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS WIFAMA Łódź 244010057
2UKS 13 JOKER Tomaszów Maz. 232386100
3MUKS LIBERO Pajęczno 221483112
1 2020-10-10 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS 13 JOKER Tomaszów Maz. 1:2 (25:22, 18:25, 0:0, 7:15)
2 2020-10-10 KS WIFAMA Łódź - MUKS LIBERO Pajęczno 2:0 (25:18, 25:15, 0:0)
3 2020-10-10 UKS 13 JOKER Tomaszów Maz. - KS WIFAMA Łódź 0:2 (17:25, 7:25, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS WIFAMA Łódź II2332104105
2MUKS JUVENIA Rawa M. 23229390
3KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III2323100102
1 2020-10-10 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS WIFAMA Łódź II 0:2 (18:25, 25:27, 0:0)
2 2020-10-10 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:2 (16:25, 22:25, 0:0)
3 2020-10-10 KS WIFAMA Łódź II - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III 1:2 (25:22, 16:25, 11:15)

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. 000000
2METRO Warszawa 000000
3TS Chełmiec Aqua-Zdrój Wałbrzych 000000
4AKS Rzeszów 000000
1 2020-09-12 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - TS Chełmiec Aqua-Zdrój Wałbrzych 0:0
2 2020-09-12 METRO Warszawa - AKS Rzeszów 0:0
3 2020-09-12 TS Chełmiec Aqua-Zdrój Wałbrzych - AKS Rzeszów 0:0
4 2020-09-12 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - METRO Warszawa 0:0
5 2020-09-12 METRO Warszawa - TS Chełmiec Aqua-Zdrój Wałbrzych 0:0
6 2020-09-12 AKS Rzeszów - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. 0:0

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. 12205033
2IKS Atak Elbląg 12205037
3TSV Sanok 11023750
4MUKS Jantar Kalisz 11023350
1 2020-09-04 TSV Sanok - IKS Atak Elbląg 0:2 (20:25, 17:25, 0:0)
2 2020-09-04 MUKS Jantar Kalisz - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. 0:2 (13:25, 20:25, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1BBTS Bielsko Biała 000000
2PLAS Kielce 000000
3IKS Atak Elbląg 000000
4KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. 000000
1 2020-09-04 BBTS Bielsko Biała - IKS Atak Elbląg 0:0
2 2020-09-04 PLAS Kielce - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1BBTS Bielsko Biała 000000
2PLAS Kielce 000000
3TSV Sanok 000000
4MUKS Jantar Kalisz 000000
1 2020-09-05 BBTS Bielsko Biała - TSV Sanok 0:0
2 2020-09-05 PLAS Kielce - MUKS Jantar Kalisz 0:0

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
2020-09-05pauzuje- pauzuje0:0
2020-09-05pauzuje- pauzuje0:0
2020-09-05pauzuje- pauzuje0:0

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
2020-09-06pauzuje- pauzuje0:0
2020-09-06pauzuje- pauzuje0:0