Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn OOM Dziewcząt OOM Chłopców

Młodzicy

Etap 12

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Lechia Tomaszów Maz. TCS 000000
2SKFiS KaEmKa Starogard Gdański 000000
3Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 000000
4MKS BZURA Ozorków 000000
1 2022-04-02 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
2 2022-04-02 SKFiS KaEmKa Starogard Gdański - MKS BZURA Ozorków 0:0
3 2022-04-02 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - MKS BZURA Ozorków 0:0
4 2022-04-02 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS - SKFiS KaEmKa Starogard Gdański 0:0
5 2022-04-03 SKFiS KaEmKa Starogard Gdański - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
6 2022-04-03 MKS BZURA Ozorków - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS 0:0

Etap 11

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS BZURA Ozorków 366015081
2EKS SKRA Bełchatów 3543130149
3UKS SMS JOKER PIŁA 3434141153
4MKS Będzin 3306112150
1 2022-03-19 MKS BZURA Ozorków - EKS SKRA Bełchatów 2:0 (25:9, 25:10, 0:0)
2 2022-03-19 MKS Będzin - UKS SMS JOKER PIŁA 0:2 (20:25, 22:25, 0:0)
3 2022-03-19 EKS SKRA Bełchatów - UKS SMS JOKER PIŁA 2:1 (20:25, 26:24, 15:10)
4 2022-03-19 MKS Będzin - MKS BZURA Ozorków 0:2 (16:25, 14:25, 0:0)
5 2022-03-20 MKS BZURA Ozorków - UKS SMS JOKER PIŁA 2:0 (25:17, 25:15, 0:0)
6 2022-03-20 MKS Będzin - EKS SKRA Bełchatów 0:2 (22:25, 18:25, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS Kęczanin Kęty 12205031
2Karpaty MOSiR Krosno 11023150
1 2022-03-19 Karpaty MOSiR Krosno - UMKS Kęczanin Kęty 0:2 (14:25, 17:25, 0:0)

Etap 10

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS BZURA Ozorków 244010058
2MKS Będzin 23228095
3Karpaty MOSiR Krosno 220473100
1 2022-03-18 MKS BZURA Ozorków - MKS Będzin 2:0 (25:16, 25:14, 0:0)
2 2022-03-18 Karpaty MOSiR Krosno - MKS Będzin 0:2 (23:25, 22:25, 0:0)
3 2022-03-19 MKS BZURA Ozorków - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:9, 25:19, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS SMS JOKER PIŁA 2332109104
2EKS SKRA Bełchatów 2333121128
3UMKS Kęczanin Kęty 2323112110
1 2022-03-18 UKS SMS JOKER PIŁA - EKS SKRA Bełchatów 1:2 (25:20, 24:26, 10:15)
2 2022-03-18 UMKS Kęczanin Kęty - EKS SKRA Bełchatów 2:1 (26:28, 25:16, 18:16)
3 2022-03-19 UKS SMS JOKER PIŁA - UMKS Kęczanin Kęty 2:0 (25:21, 25:22, 0:0)

Etap 9

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS WIFAMA Łódź 244110995
2KS Lechia I Tomaszów Maz. TCS 233210398
3MKS Bzura I Ozorków 2333117112
4EKS Skra I Bełchatów 220476100
1 2022-03-06 MKS Bzura I Ozorków - KS Lechia I Tomaszów Maz. TCS 2:1 (25:16, 22:25, 15:12)
2 2022-03-06 KS WIFAMA Łódź - EKS Skra I Bełchatów 2:0 (25:18, 25:22, 0:0)
3 2022-03-06 KS Lechia I Tomaszów Maz. TCS - EKS Skra I Bełchatów 2:0 (25:14, 25:22, 0:0)
4 2022-03-06 MKS Bzura I Ozorków - KS WIFAMA Łódź 1:2 (22:25, 25:19, 8:15)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Lechia Tomaszów Maz. TCS III244111498
2UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. 2333108116
3UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 221499107
1 2022-03-06 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. 1:2 (25:16, 15:25, 13:15)
2 2022-03-06 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS III - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 2:0 (25:22, 26:24, 0:0)
3 2022-03-06 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS III 1:2 (25:23, 18:25, 9:15)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS BZURA Ozorków II244010061
2MUKS Juvenia I Rawa Maz. 23229086
3EKS SKRA Bełchatów II220457100
1 2022-03-06 EKS SKRA Bełchatów II - MUKS Juvenia I Rawa Maz. 0:2 (21:25, 15:25, 0:0)
2 2022-03-06 MKS BZURA Ozorków II - EKS SKRA Bełchatów II 2:0 (25:13, 25:8, 0:0)
3 2022-03-06 MUKS Juvenia I Rawa Maz. - MKS BZURA Ozorków II 0:2 (20:25, 20:25, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II244010076
2MUKS JUVENIA Rawa M. II232395111
3SPS Zduńska Wola 221496104
1 2022-02-27 MUKS JUVENIA Rawa M. II - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II 0:2 (19:25, 22:25, 0:0)
2 2022-02-27 SPS Zduńska Wola - MUKS JUVENIA Rawa M. II 1:2 (25:14, 23:25, 13:15)
3 2022-02-27 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II - SPS Zduńska Wola 2:0 (25:18, 25:17, 0:0)

Etap 8

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Bzura I Ozorków 244010049
2EKS Skra I Bełchatów 23227678
3KS WIFAMA Łódź 23227383
4UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 220461100
1 2022-02-27 KS WIFAMA Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 2:0 (25:16, 25:17, 0:0)
2 2022-02-27 MKS Bzura I Ozorków - EKS Skra I Bełchatów 2:0 (25:17, 25:9, 0:0)
3 2022-02-27 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - EKS Skra I Bełchatów 0:2 (12:25, 16:25, 0:0)
4 2022-02-27 KS WIFAMA Łódź - MKS Bzura I Ozorków 0:2 (12:25, 11:25, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Lechia I Tomaszów Maz. TCS 244010072
2KS Lechia Tomaszów Maz. TCS III2323102109
3MKS BZURA Ozorków II221492113
1 2022-02-27 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS III - MKS BZURA Ozorków II 2:1 (25:22, 23:25, 15:12)
2 2022-02-27 KS Lechia I Tomaszów Maz. TCS - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS III 2:0 (25:19, 25:20, 0:0)
3 2022-02-27 MKS BZURA Ozorków II - KS Lechia I Tomaszów Maz. TCS 0:2 (16:25, 17:25, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. 244010061
2EKS SKRA Bełchatów II23228583
3SPS Zduńska Wola 220459100
1 2022-02-06 SPS Zduńska Wola - EKS SKRA Bełchatów II 0:2 (23:25, 10:25, 0:0)
2 2022-02-06 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - SPS Zduńska Wola 2:0 (25:15, 25:11, 0:0)
3 2022-02-06 EKS SKRA Bełchatów II - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. 0:2 (20:25, 15:25, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Juvenia I Rawa Maz. 244010060
2MUKS JUVENIA Rawa M. II23228480
3KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II220456100
1 2022-02-05 MUKS JUVENIA Rawa M. II - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II 2:0 (25:17, 25:13, 0:0)
2 2022-02-05 MUKS Juvenia I Rawa Maz. - MUKS JUVENIA Rawa M. II 2:0 (25:20, 25:14, 0:0)
3 2022-02-05 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II - MUKS Juvenia I Rawa Maz. 0:2 (12:25, 14:25, 0:0)

Etap 7

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS WIFAMA Łódź 244111498
2MKS Bzura I Ozorków 233210784
3EKS Skra I Bełchatów 232376110
4KS Lechia I Tomaszów Maz. TCS 2214101106
1 2022-02-06 MKS Bzura I Ozorków - EKS Skra I Bełchatów 2:0 (25:15, 25:8, 0:0)
2 2022-02-06 KS Lechia I Tomaszów Maz. TCS - KS WIFAMA Łódź 0:2 (26:28, 15:25, 0:0)
3 2022-02-06 KS Lechia I Tomaszów Maz. TCS - EKS Skra I Bełchatów 1:2 (24:26, 25:12, 11:15)
4 2022-02-06 KS WIFAMA Łódź - MKS Bzura I Ozorków 2:1 (25:21, 21:25, 15:11)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 244110395
2KS Lechia Tomaszów Maz. TCS III233311696
3UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. 221482110
1 2022-01-16 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. 2:0 (25:21, 25:18, 0:0)
2 2022-01-16 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS III - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 1:2 (24:26, 25:12, 7:15)
3 2022-01-16 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS III 1:2 (9:25, 25:20, 9:15)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS BZURA Ozorków II244010052
2SPS Zduńska Wola 232389104
3MUKS Juvenia I Rawa Maz. 221475108
1 2022-01-16 MUKS Juvenia I Rawa Maz. - SPS Zduńska Wola 1:2 (25:18, 17:25, 12:15)
2 2022-01-16 MKS BZURA Ozorków II - MUKS Juvenia I Rawa Maz. 2:0 (25:7, 25:14, 0:0)
3 2022-01-16 SPS Zduńska Wola - MKS BZURA Ozorków II 0:2 (16:25, 15:25, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1EKS SKRA Bełchatów II244010064
2MUKS JUVENIA Rawa M. II23227888
3KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II220478104
1 2022-01-30 MUKS JUVENIA Rawa M. II - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II 2:0 (29:27, 25:11, 0:0)
2 2022-01-30 EKS SKRA Bełchatów II - MUKS JUVENIA Rawa M. II 2:0 (25:10, 25:14, 0:0)
3 2022-01-30 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II - EKS SKRA Bełchatów II 0:2 (19:25, 21:25, 0:0)

Etap 6

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Bzura I Ozorków 244010068
2KS WIFAMA Łódź 2332112100
3KS Lechia I Tomaszów Maz. TCS 2323103112
4KS Lechia Tomaszów Maz. TCS III220465100
1 2022-01-06 MKS Bzura I Ozorków - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS III 2:0 (25:9, 25:22, 0:0)
2 2022-01-06 KS WIFAMA Łódź - KS Lechia I Tomaszów Maz. TCS 1:2 (19:25, 25:21, 18:20)
3 2022-01-06 KS WIFAMA Łódź - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS III 2:0 (25:16, 25:18, 0:0)
4 2022-01-06 KS Lechia I Tomaszów Maz. TCS - MKS Bzura I Ozorków 0:2 (15:25, 22:25, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1EKS Skra I Bełchatów 244010065
2UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 23228592
3MKS BZURA Ozorków II220472100
1 2021-12-30 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MKS BZURA Ozorków II 2:0 (25:20, 25:22, 0:0)
2 2021-12-30 EKS Skra I Bełchatów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 2:0 (25:18, 25:17, 0:0)
3 2021-12-30 MKS BZURA Ozorków II - EKS Skra I Bełchatów 0:2 (15:25, 15:25, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. 244010062
2MUKS Juvenia I Rawa Maz. 232396105
3EKS SKRA Bełchatów II221485114
1 2021-12-19 EKS SKRA Bełchatów II - MUKS Juvenia I Rawa Maz. 1:2 (20:25, 26:24, 9:15)
2 2021-12-19 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - EKS SKRA Bełchatów II 2:0 (25:11, 25:19, 0:0)
3 2021-12-19 MUKS Juvenia I Rawa Maz. - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. 0:2 (20:25, 12:25, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SPS Zduńska Wola 244010076
2MUKS JUVENIA Rawa M. II23228096
3KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II220492100
1 2021-12-19 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II - MUKS JUVENIA Rawa M. II 0:2 (23:25, 23:25, 0:0)
2 2021-12-19 SPS Zduńska Wola - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II 2:0 (25:23, 25:23, 0:0)
3 2021-12-19 MUKS JUVENIA Rawa M. II - SPS Zduńska Wola 0:2 (10:25, 20:25, 0:0)

Etap 5

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Bzura I Ozorków 244010067
2KS WIFAMA Łódź 23228884
3KS Lechia I Tomaszów Maz. TCS 23227981
4EKS Skra I Bełchatów 220465100
1 2021-11-28 MKS Bzura I Ozorków - KS Lechia I Tomaszów Maz. TCS 2:0 (25:19, 25:10, 0:0)
2 2021-11-28 KS WIFAMA Łódź - EKS Skra I Bełchatów 2:0 (25:15, 25:19, 0:0)
3 2021-11-28 KS Lechia I Tomaszów Maz. TCS - EKS Skra I Bełchatów 2:0 (25:16, 25:15, 0:0)
4 2021-11-28 MKS Bzura I Ozorków - KS WIFAMA Łódź 2:0 (25:16, 25:22, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Lechia Tomaszów Maz. TCS III244010074
2UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 23228591
3UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. 220481101
1 2021-11-28 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. 2:0 (26:24, 25:17, 0:0)
2 2021-11-28 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS III - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 2:0 (25:20, 25:14, 0:0)
3 2021-11-28 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS III 0:2 (21:25, 19:25, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS BZURA Ozorków II2442125104
2EKS SKRA Bełchatów II2333119113
3SPS Zduńska Wola 2224101128
1 2021-12-05 EKS SKRA Bełchatów II - SPS Zduńska Wola 2:1 (25:15, 25:27, 15:9)
2 2021-12-05 MKS BZURA Ozorków II - EKS SKRA Bełchatów II 2:1 (22:25, 25:17, 15:12)
3 2021-12-05 SPS Zduńska Wola - MKS BZURA Ozorków II 1:2 (21:25, 25:23, 4:15)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Juvenia I Rawa Maz. 244010039
2KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II23227486
3MUKS JUVENIA Rawa M. II220451100
1 2021-12-03 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II - MUKS JUVENIA Rawa M. II 2:0 (25:15, 25:21, 0:0)
2 2021-12-03 MUKS Juvenia I Rawa Maz. - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II 2:0 (25:8, 25:16, 0:0)
3 2021-12-03 MUKS JUVENIA Rawa M. II - MUKS Juvenia I Rawa Maz. 0:2 (11:25, 4:25, 0:0)

Etap 4

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Bzura I Ozorków 244010276
2EKS Skra I Bełchatów 2332105109
3KS WIFAMA Łódź 2323106102
4KS Lechia Tomaszów Maz. TCS III220479105
1 2021-11-07 MKS Bzura I Ozorków - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS III 2:0 (25:16, 25:15, 0:0)
2 2021-11-07 KS WIFAMA Łódź - EKS Skra I Bełchatów 2:1 (25:18, 21:25, 15:7)
3 2021-11-07 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS III - EKS Skra I Bełchatów 0:2 (20:25, 28:30, 0:0)
4 2021-11-07 MKS Bzura I Ozorków - KS WIFAMA Łódź 2:0 (25:20, 27:25, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Lechia I Tomaszów Maz. TCS 244010055
2UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 23228390
3MKS BZURA Ozorków II220462100
1 2021-11-07 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MKS BZURA Ozorków II 2:0 (25:21, 25:19, 0:0)
2 2021-11-07 KS Lechia I Tomaszów Maz. TCS - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 2:0 (25:16, 25:17, 0:0)
3 2021-11-07 MKS BZURA Ozorków II - KS Lechia I Tomaszów Maz. TCS 0:2 (11:25, 11:25, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. 244111277
2EKS SKRA Bełchatów II2333117119
3MUKS Juvenia I Rawa Maz. 221482115
1 2021-11-07 EKS SKRA Bełchatów II - MUKS Juvenia I Rawa Maz. 2:1 (25:17, 23:25, 17:15)
2 2021-11-07 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - EKS SKRA Bełchatów II 2:1 (25:13, 21:25, 16:14)
3 2021-11-07 MUKS Juvenia I Rawa Maz. - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. 0:2 (14:25, 11:25, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SPS Zduńska Wola 244111387
2KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II2332106104
3MUKS JUVENIA Rawa M. II220472100
1 2021-11-07 MUKS JUVENIA Rawa M. II - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II 0:2 (23:25, 18:25, 0:0)
2 2021-11-07 SPS Zduńska Wola - MUKS JUVENIA Rawa M. II 2:0 (25:14, 25:17, 0:0)
3 2021-11-07 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II - SPS Zduńska Wola 1:2 (22:25, 25:23, 9:15)

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Bzura I Ozorków 2441121111
2KS WIFAMA Łódź 2332114105
3EKS Skra I Bełchatów 23229195
4KS Lechia I Tomaszów Maz. TCS 220492107
1 2021-10-24 MKS Bzura I Ozorków - KS Lechia I Tomaszów Maz. TCS 2:0 (25:20, 32:30, 0:0)
2 2021-10-24 EKS Skra I Bełchatów - KS WIFAMA Łódź 0:2 (26:28, 15:25, 0:0)
3 2021-10-24 EKS Skra I Bełchatów - KS Lechia I Tomaszów Maz. TCS 2:0 (25:22, 25:20, 0:0)
4 2021-10-24 KS WIFAMA Łódź - MKS Bzura I Ozorków 1:2 (19:25, 25:20, 17:19)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Lechia Tomaszów Maz. TCS III244111483
2UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 23228191
3UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. 221493114
1 2021-10-24 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 0:2 (22:25, 19:25, 0:0)
2 2021-10-24 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS III - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. 2:1 (25:20, 24:26, 15:6)
3 2021-10-24 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS III 0:2 (16:25, 15:25, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS BZURA Ozorków II244010053
2EKS SKRA Bełchatów II23227692
3SPS Zduńska Wola 220471102
1 2021-10-24 MKS BZURA Ozorków II - SPS Zduńska Wola 2:0 (25:8, 25:21, 0:0)
2 2021-10-24 EKS SKRA Bełchatów II - MKS BZURA Ozorków II 0:2 (9:25, 15:25, 0:0)
3 2021-10-24 SPS Zduńska Wola - EKS SKRA Bełchatów II 0:2 (25:27, 17:25, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Juvenia I Rawa Maz. 244010051
2MUKS JUVENIA Rawa M. II23227883
3KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II220456100
1 2021-10-24 MUKS JUVENIA Rawa M. II - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II 2:0 (25:19, 25:14, 0:0)
2 2021-10-24 MUKS Juvenia I Rawa Maz. - MUKS JUVENIA Rawa M. II 2:0 (25:18, 25:10, 0:0)
3 2021-10-24 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II - MUKS Juvenia I Rawa Maz. 0:2 (13:25, 10:25, 0:0)

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Bzura I Ozorków 244010058
2EKS Skra I Bełchatów 23228386
3KS WIFAMA Łódź 23227587
4KS Lechia Tomaszów Maz. TCS III220473100
1 2021-10-10 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS III - EKS Skra I Bełchatów 0:2 (13:25, 23:25, 0:0)
2 2021-10-10 MKS Bzura I Ozorków - KS WIFAMA Łódź 2:0 (25:11, 25:14, 0:0)
3 2021-10-10 MKS Bzura I Ozorków - EKS Skra I Bełchatów 2:0 (25:17, 25:16, 0:0)
4 2021-10-10 KS WIFAMA Łódź - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS III 2:0 (25:21, 25:16, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Lechia I Tomaszów Maz. TCS 244111189
2UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. 233210594
3EKS SKRA Bełchatów II220467100
1 2021-10-10 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - EKS SKRA Bełchatów II 2:0 (25:12, 25:21, 0:0)
2 2021-10-10 KS Lechia I Tomaszów Maz. TCS - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. 2:1 (21:25, 25:17, 15:13)
3 2021-10-10 EKS SKRA Bełchatów II - KS Lechia I Tomaszów Maz. TCS 0:2 (20:25, 14:25, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 244010056
2MKS BZURA Ozorków II23228487
3MUKS Juvenia I Rawa Maz. 220461102
1 2021-10-10 MUKS Juvenia I Rawa Maz. - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 0:2 (12:25, 12:25, 0:0)
2 2021-10-10 MKS BZURA Ozorków II - MUKS Juvenia I Rawa Maz. 2:0 (25:12, 27:25, 0:0)
3 2021-10-10 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MKS BZURA Ozorków II 2:0 (25:15, 25:17, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SPS Zduńska Wola 244111292
2MUKS JUVENIA Rawa M. II2332106102
3KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II220477101
1 2021-10-10 MUKS JUVENIA Rawa M. II - SPS Zduńska Wola 1:2 (17:25, 25:22, 13:15)
2 2021-10-10 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II - MUKS JUVENIA Rawa M. II 0:2 (24:26, 16:25, 0:0)
3 2021-10-10 SPS Zduńska Wola - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II 2:0 (25:22, 25:15, 0:0)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Lechia Tomaszów Maz. TCS III244010066
2KS Lechia I Tomaszów Maz. TCS 23229558
3KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II220429100
1 2021-09-28 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS III 0:2 (12:25, 9:25, 0:0)
2 2021-09-28 KS Lechia I Tomaszów Maz. TCS - KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II 2:0 (25:6, 25:2, 0:0)
3 2021-09-28 KS Lechia Tomaszów Maz. TCS III - KS Lechia I Tomaszów Maz. TCS 2:0 (25:22, 25:23, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Bzura I Ozorków 244010045
2MKS BZURA Ozorków II23226590
3UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 220470100
1 2021-09-26 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MKS BZURA Ozorków II 0:2 (17:25, 23:25, 0:0)
2 2021-09-26 MKS Bzura I Ozorków - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 2:0 (25:14, 25:16, 0:0)
3 2021-09-26 MKS BZURA Ozorków II - MKS Bzura I Ozorków 0:2 (10:25, 5:25, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS WIFAMA Łódź 366015069
2UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. 3542135117
3MUKS Juvenia I Rawa Maz. 3424111126
4MUKS JUVENIA Rawa M. II330666150
1 2021-09-26 KS WIFAMA Łódź - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. 2:0 (25:14, 25:21, 0:0)
2 2021-09-26 MUKS Juvenia I Rawa Maz. - MUKS JUVENIA Rawa M. II 2:0 (25:13, 25:13, 0:0)
3 2021-09-26 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - MUKS JUVENIA Rawa M. II 2:0 (25:15, 25:10, 0:0)
4 2021-09-26 KS WIFAMA Łódź - MUKS Juvenia I Rawa Maz. 2:0 (25:14, 25:5, 0:0)
5 2021-09-26 MUKS Juvenia I Rawa Maz. - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. 0:2 (19:25, 23:25, 0:0)
6 2021-09-26 MUKS JUVENIA Rawa M. II - KS WIFAMA Łódź 0:2 (7:25, 8:25, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1EKS SKRA Bełchatów 244010045
2EKS SKRA Bełchatów II23227388
3SPS Zduńska Wola 220460100
1 2021-09-26 EKS SKRA Bełchatów II - SPS Zduńska Wola 2:0 (25:21, 25:17, 0:0)
2 2021-09-26 EKS SKRA Bełchatów - EKS SKRA Bełchatów II 2:0 (25:9, 25:14, 0:0)
3 2021-09-26 SPS Zduńska Wola - EKS SKRA Bełchatów 0:2 (10:25, 12:25, 0:0)