Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Kadeci

Etap 4

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. 000000
2MOS WOLA Warszawa 000000
3UKS 13 LO 7 Zielona Góra 000000
4UKS Serbinów Biała Podlaska 000000
1 2020-03-13 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - MOS WOLA Warszawa 0:0
2 2020-03-13 UKS Serbinów Biała Podlaska - UKS 13 LO 7 Zielona Góra 0:0
3 2020-03-14 MOS WOLA Warszawa - UKS 13 LO 7 Zielona Góra 0:0
4 2020-03-14 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - UKS Serbinów Biała Podlaska 0:0
5 2020-03-15 UKS Serbinów Biała Podlaska - MOS WOLA Warszawa 0:0
6 2020-03-15 UKS 13 LO 7 Zielona Góra - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. 0:0

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS WIFAMA Łódź 3692257212
2KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. 3585275267
3KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II3438217254
4UKS KORONA Bełchatów 3349269285
1 2020-02-15 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - UKS KORONA Bełchatów 3:2 (25:15, 19:25, 22:25, 25:22, 16:14)
2 2020-02-15 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - KS WIFAMA Łódź 0:3 (16:25, 19:25, 20:25)
3 2020-02-14 UKS KORONA Bełchatów - KS WIFAMA Łódź 0:3 (23:25, 22:25, 19:25)
4 2020-02-14 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II 3:0 (25:21, 25:16, 25:22)
5 2020-02-16 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - UKS KORONA Bełchatów 3:2 (25:22, 25:23, 21:25, 17:25, 15:9)
6 2020-02-16 KS WIFAMA Łódź - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. 3:2 (25:22, 25:16, 20:25, 22:25, 15:5)

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. 3690225135
2KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II3565249238
3KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź 3447210261
4EKS SKRA Bełchatów 3329221271
1 2020-02-01 EKS SKRA Bełchatów - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź 1:3 (23:25, 25:21, 18:25, 23:25)
2 2020-02-01 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II 3:0 (25:19, 25:16, 25:17)
3 2020-02-01 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - EKS SKRA Bełchatów 3:0 (25:12, 25:14, 25:19)
4 2020-02-01 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź 3:1 (25:19, 25:19, 22:25, 25:13)
5 2020-02-02 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - EKS SKRA Bełchatów 3:1 (23:25, 27:25, 25:23, 25:14)
6 2020-02-02 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. 0:3 (3:25, 18:25, 17:25)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS WIFAMA Łódź 3690226147
2UKS KORONA Bełchatów 3564233199
3MKS BZURA Ozorków 3436178205
4Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 3319159245
1 2020-02-01 KS WIFAMA Łódź - MKS BZURA Ozorków 3:0 (25:17, 25:23, 25:7)
2 2020-02-01 UKS KORONA Bełchatów - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 3:1 (25:18, 20:25, 25:16, 25:8)
3 2020-02-01 MKS BZURA Ozorków - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 3:0 (25:22, 25:13, 25:18)
4 2020-02-01 KS WIFAMA Łódź - UKS KORONA Bełchatów 3:0 (25:21, 26:24, 25:16)
5 2020-02-02 UKS KORONA Bełchatów - MKS BZURA Ozorków 3:0 (27:25, 25:13, 25:18)
6 2020-02-02 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - KS WIFAMA Łódź 0:3 (8:25, 12:25, 19:25)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. 824241620420
2UKS KORONA Bełchatów 817199639560
3KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź 8101217607605
4MKS BZURA Ozorków 861020622660
5UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. 83422397640
1 2019-10-12 MKS BZURA Ozorków - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź 1:3 (27:29, 17:25, 25:22, 14:25)
2 2019-10-24 UKS KORONA Bełchatów - UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. 3:0 (25:15, 25:13, 25:11)
3 2019-10-19 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - UKS KORONA Bełchatów 1:3 (22:25, 25:13, 24:26, 19:25)
4 2019-10-19 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - MKS BZURA Ozorków 3:0 (25:19, 25:13, 25:16)
5 2019-10-26 UKS KORONA Bełchatów - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. 1:3 (17:25, 19:25, 25:18, 19:25)
6 2019-10-26 UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź 0:3 (14:25, 11:25, 14:25)
7 2019-11-08 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. 3:0 (25:7, 25:19, 25:20)
8 2019-11-09 MKS BZURA Ozorków - UKS KORONA Bełchatów 0:3 (22:25, 20:25, 19:25)
9 2019-11-16 UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. - MKS BZURA Ozorków 3:1 (25:23, 16:25, 25:21, 25:23)
10 2019-11-19 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. 0:3 (16:25, 19:25, 20:25)
11 2019-11-23 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - MKS BZURA Ozorków 2:3 (25:16, 22:25, 16:25, 25:22, 7:15)
12 2019-11-23 UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. - UKS KORONA Bełchatów 0:3 (18:25, 20:25, 15:25)
13 2019-11-30 UKS KORONA Bełchatów - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź 3:0 (25:16, 25:14, 25:16)
14 2019-11-30 MKS BZURA Ozorków - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. 0:3 (15:25, 24:26, 19:25)
15 2019-12-07 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - UKS KORONA Bełchatów 3:0 (25:17, 26:24, 25:20)
16 2019-12-07 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. 3:1 (23:25, 25:5, 25:13, 25:23)
17 2019-12-14 UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. 0:3 (8:25, 6:25, 11:25)
18 2019-12-14 UKS KORONA Bełchatów - MKS BZURA Ozorków 3:2 (21:25, 23:25, 25:23, 25:21, 15:8)
19 2020-01-04 MKS BZURA Ozorków - UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. 3:0 (25:13, 25:11, 25:14)
20 2020-01-04 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź 3:0 (25:15, 25:20, 25:12)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS WIFAMA Łódź 1030300751441
2KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II1024247727537
3Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 10141518695696
4EKS SKRA Bełchatów 10131618753735
5UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 105726564770
6SPS Zduńska Wola 104528486797
1 2019-10-12 KS WIFAMA Łódź - SPS Zduńska Wola 3:0 (25:1, 25:7, 25:6)
2 2019-10-12 EKS SKRA Bełchatów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 3:0 (25:14, 25:16, 25:17)
3 2019-10-12 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 3:0 (25:15, 25:17, 25:18)
4 2019-10-19 SPS Zduńska Wola - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 0:3 (12:25, 24:26, 18:25)
5 2019-10-19 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II 0:3 (6:25, 11:25, 16:25)
6 2019-10-19 KS WIFAMA Łódź - EKS SKRA Bełchatów 3:0 (25:12, 25:14, 25:22)
7 2019-10-26 EKS SKRA Bełchatów - SPS Zduńska Wola 1:3 (17:25, 25:18, 18:25, 25:27)
8 2019-10-26 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - KS WIFAMA Łódź 0:3 (13:25, 15:25, 24:26)
9 2019-10-26 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 0:3 (6:25, 18:25, 18:25)
10 2019-11-09 SPS Zduńska Wola - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 2:3 (20:25, 27:25, 25:21, 20:25, 5:15)
11 2019-11-09 KS WIFAMA Łódź - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 3:0 (25:16, 25:20, 25:21)
12 2019-11-09 EKS SKRA Bełchatów - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II 0:3 (13:25, 25:27, 24:26)
13 2019-12-01 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - SPS Zduńska Wola 3:0 (25:5, 25:8, 25:12)
14 2019-11-16 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - EKS SKRA Bełchatów 3:2 (25:21, 25:13, 18:25, 20:25, 22:20)
15 2019-11-16 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - KS WIFAMA Łódź 0:3 (17:25, 16:25, 19:25)
16 2019-11-23 SPS Zduńska Wola - KS WIFAMA Łódź 0:3 (13:25, 12:25, 12:25)
17 2019-11-23 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - EKS SKRA Bełchatów 0:3 (20:25, 16:25, 22:25)
18 2019-11-23 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II 0:3 (22:25, 19:25, 11:25)
19 2019-11-30 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - SPS Zduńska Wola 3:0 (25:17, 25:11, 25:21)
20 2019-11-30 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 3:0 (25:9, 25:15, 25:18)
21 2019-11-30 EKS SKRA Bełchatów - KS WIFAMA Łódź 0:3 (16:25, 20:25, 22:25)
22 2019-12-07 SPS Zduńska Wola - EKS SKRA Bełchatów 0:3 (13:25, 12:25, 14:25)
23 2019-12-11 KS WIFAMA Łódź - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II 3:0 (25:16, 25:16, 25:14)
24 2019-12-07 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 3:1 (23:25, 25:11, 25:23, 25:13)
25 2019-12-14 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - SPS Zduńska Wola 3:0 (25:6, 25:23, 25:21)
26 2019-12-14 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - KS WIFAMA Łódź 0:3 (19:25, 15:25, 11:25)
27 2019-12-14 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - EKS SKRA Bełchatów 3:1 (25:22, 22:25, 25:22, 29:27)
28 2020-01-04 SPS Zduńska Wola - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II 0:3 (9:25, 5:25, 12:25)
29 2020-01-04 EKS SKRA Bełchatów - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 3:0 (25:23, 25:20, 25:14)
30 2020-01-04 KS WIFAMA Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 3:0 (25:9, 25:8, 25:15)