Toggle navigation
System Obsad Sędziowskich
Główna
Wyświetlanie
Tabele i wyniki meczów
Lista meczów
Lista turniejów siatkówki plażowej
Lista turniejów minisiatkówki
Lista sędziów
Kontakt
Zaloguj
Lista sędziów ŁZPS
wyświetl wg uprawnień
wszyscy
Szczebel centralny
III liga mężczyzn
III liga kobiet
IV liga
rozgrywki młodzieżowe
sekretarze
1
Ambroszczyk
Artur
2
Banaszczyk
Karolina
3
Baran
Przemysław
4
Barylak
Zuzanna
5
Bienias
Przemysław
6
Bilkowski
Piotr
7
Bilski
Robert
8
Błaszczyk
Emilia
9
Bogusławski
Andrzej
10
Bors
Jakub
11
Brochocki
Sebastian
12
Brożyna
Andrzej
13
Brzeziński
Michał
14
Chomiczewski
Jakub
15
Chrzanowska
Aleksandra
16
Chrześcijanek
Magdalena
17
Cichońska
Weronika
18
Cieślak
Wiktoria
19
Cieślik
Natalia
20
Czechowicz
Monika
21
Czerwiński
Andrzej
22
Dobrowolski
Marek
23
Dobrowolski
Szymon
24
Drabik
Adam
25
Frączek
Adrianna
26
Gasińska
Małgorzata
27
Gawot
Krzysztof
28
Godlewska
Marta
29
Goździk
Eryk
30
Grzelak
Marcin
31
Guzal
Dominika
32
Hankiewicz
Natalia
33
Humerski
Czesław
34
Jabłoński
Bartosz
35
Januszkiewicz
Tadeusz
36
Jarzębicka
Justyna
37
Kacprzak
Aleksandra
38
Kadziak
Zdzisław
39
Kaliszczuk
Mateusz
40
Kanicka
Bogna
41
Kasprzak
Julia
42
Kieszek
Martyna
43
Kisiel
Jacek
44
Kisiel
Olga
45
Kłos
Kamil
46
Koćwin
Łukasz
47
Kołodziej
Andrzej
48
Komorek
Tadeusz
49
Kopka
Patryk
50
Kosiorek
Łukasz
51
Kowalczyk
Michał
52
Kowalczyk
Bartosz
53
Kowalczyk
Dominika
54
Kowalow
Agnieszka
55
Kozłowska
Katarzyna
56
Krajewska
Zuzanna
57
Królak
Natalia
58
Kryda
Paweł
59
Kuś
Dominik
60
Lauk
Martyna
61
Leszczyk
Robert
62
Lewera
Jacek
63
Majchrowska
Zuzanna
64
Majtczak
Marcin
65
Mamińska
Zuzanna
66
Mańkowska
Julia
67
Marchowski
Jakub
68
Mela
Piotr
69
Mencel
Katarzyna
70
Olszycka
Aneta
71
Pawełka
Maciej
72
Pędzik
Tobiasz
73
Pieścik
Arkadiusz
74
Plajzer
Janusz
75
Plich
Wojciech
76
Płaza
Zbigniew
77
Podsędek
Aleksandra
78
Przybycień
Kamil
79
Pytloch
Anna
80
Raczkowski
Jacek
81
Seuchter
Adam
82
Skoczylas
Rafał
83
Skórka
Łukasz
84
Sobańska
Izabela
85
Stachurska
Sandra
86
Strawiński
Rafał
87
Strawiński
Adrian
88
Strawiński
Jakub
89
Suski
Dawid
90
Sygitowicz
Jakub
91
Taroń
Adam
92
Trawczyńska
Marta
93
Trawczyński
Piotr
94
Wegner
Tomasz
95
Wlaźlik
Jakub
96
Woicki
Robert
97
Wojciechowska
Irmina
98
Wojtunik
Krzysztof
99
Woźniak
Halina
100
Wrońska
Olga
101
Zając
Andrzej
102
Załęska
Paulina
103
Zawierucha
Dariusz
104
Zendeł
Sylwester
105
Zendeł
Izabela
106
Zych
Tomasz
107
Żabicki
Bogdan