Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Juniorzy

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1EKS SKRA Bełchatów 000000
2KS LECHIA Tomaszów M. 000000
3KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 000000
4MKS BZURA Ozorków 000000

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1EKS SKRA Bełchatów 618180454339
2KS LECHIA Tomaszów M. 612129491470
3MKS BZURA Ozorków 63717499556
4KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 63617447526
1 2017-10-15 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - KS LECHIA Tomaszów M. 0:3 (22:25, 26:28, 23:25)
2 2017-10-15 EKS SKRA Bełchatów - MKS BZURA Ozorków 3:0 (27:25, 25:16, 25:16)
3 2017-10-22 KS LECHIA Tomaszów M. - MKS BZURA Ozorków 3:1 (25:20, 22:25, 25:17, 25:18)
4 2017-10-22 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - EKS SKRA Bełchatów 0:3 (15:25, 23:25, 15:25)
5 2017-10-29 EKS SKRA Bełchatów - KS LECHIA Tomaszów M. 3:0 (25:22, 25:15, 27:25)
6 2017-10-29 MKS BZURA Ozorków - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 3:2 (18:25, 25:21, 25:21, 16:25, 18:16)
7 2017-11-05 KS LECHIA Tomaszów M. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 3:1 (25:21, 25:15, 20:25, 25:12)
8 2017-11-05 MKS BZURA Ozorków - EKS SKRA Bełchatów 0:3 (21:25, 23:25, 21:25)
9 2017-11-12 MKS BZURA Ozorków - KS LECHIA Tomaszów M. 1:3 (28:26, 25:27, 21:25, 20:25)
10 2017-11-12 EKS SKRA Bełchatów - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 3:0 (25:13, 25:16, 25:17)
11 2017-11-19 KS LECHIA Tomaszów M. - EKS SKRA Bełchatów 0:3 (15:25, 22:25, 19:25)
12 2017-11-19 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - MKS BZURA Ozorków 3:2 (25:19, 25:20, 15:25, 16:25, 15:12)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ULKS MOSiR Sieradz 514152405276
2Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 59118406403
3EKS SKRA Bełchatów II581211494473
4MUKS LIBERO Pajęczno 56811400431
5KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II55611339394
6KS LECHIA Tomaszów M. II53312302369
1 2017-10-15 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - KS LECHIA Tomaszów M. II 3:0 (25:18, 25:23, 25:20)
2 2017-10-15 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II - ULKS MOSiR Sieradz 0:3 (12:25, 11:25, 16:25)
3 2017-10-15 MUKS LIBERO Pajęczno - EKS SKRA Bełchatów II 3:2 (27:25, 18:25, 29:27, 22:25, 15:13)
4 2017-10-22 KS LECHIA Tomaszów M. II - EKS SKRA Bełchatów II 0:3 (15:25, 20:25, 17:25)
5 2017-10-22 ULKS MOSiR Sieradz - MUKS LIBERO Pajęczno 3:0 (25:19, 25:12, 25:13)
6 2017-10-22 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II 3:0 (25:21, 25:21, 25:14)
7 2017-10-29 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II - KS LECHIA Tomaszów M. II 3:0 (25:22, 25:21, 25:23)
8 2017-10-29 MUKS LIBERO Pajęczno - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 2:3 (22:25, 25:20, 17:25, 25:14, 11:15)
9 2017-10-28 EKS SKRA Bełchatów II - ULKS MOSiR Sieradz 2:3 (13:25, 25:23, 25:16, 17:25, 12:15)
10 2017-11-05 KS LECHIA Tomaszów M. II - ULKS MOSiR Sieradz 0:3 (12:25, 19:25, 16:25)
11 2017-11-05 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - EKS SKRA Bełchatów II 2:3 (25:19, 24:26, 18:25, 27:25, 9:15)
12 2017-11-05 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II - MUKS LIBERO Pajęczno 0:3 (20:25, 22:25, 24:26)
13 2017-11-19 KS LECHIA Tomaszów M. II - MUKS LIBERO Pajęczno 3:0 (25:22, 25:23, 26:24)
14 2017-11-19 EKS SKRA Bełchatów II - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II 2:3 (25:21, 20:25, 19:25, 25:17, 13:15)
15 2017-11-19 ULKS MOSiR Sieradz - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 3:0 (26:24, 25:11, 25:19)
16 2017-11-26 KS LECHIA Tomaszów M. II - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 0:0
17 2017-11-26 ULKS MOSiR Sieradz - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II 0:0
18 2017-11-26 EKS SKRA Bełchatów II - MUKS LIBERO Pajęczno 0:0
19 2017-12-10 EKS SKRA Bełchatów II - KS LECHIA Tomaszów M. II 0:0
20 2017-12-10 MUKS LIBERO Pajęczno - ULKS MOSiR Sieradz 0:0
21 2017-12-10 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 0:0
22 2017-12-17 KS LECHIA Tomaszów M. II - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II 0:0
23 2017-12-17 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MUKS LIBERO Pajęczno 0:0
24 2017-12-17 ULKS MOSiR Sieradz - EKS SKRA Bełchatów II 0:0
25 2018-01-07 ULKS MOSiR Sieradz - KS LECHIA Tomaszów M. II 0:0
26 2018-01-07 EKS SKRA Bełchatów II - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 0:0
27 2018-01-07 MUKS LIBERO Pajęczno - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II 0:0
28 2018-01-14 MUKS LIBERO Pajęczno - KS LECHIA Tomaszów M. II 0:0
29 2018-01-14 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II - EKS SKRA Bełchatów II 0:0
30 2018-01-14 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - ULKS MOSiR Sieradz 0:0