Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Juniorzy

Etap 5

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS MDK Warszawa 12307561
2EKS SKRA Bełchatów 12319380
3BKS Chemik Bydgoszcz 11138093
4UKS Trzynastka Zielona Góra 11036175
5MKS Kangur Nowy Tomyśl 000000
6UKS Stoczniowiec Gdańsk 000000
1 2018-02-17 MKS Kangur Nowy Tomyśl - UKS Stoczniowiec Gdańsk 0:0
2 2018-02-17 EKS SKRA Bełchatów - MKS MDK Warszawa 0:0
3 2018-02-17 UKS Trzynastka Zielona Góra - BKS Chemik Bydgoszcz 0:0
4 2018-02-18 UKS Trzynastka Zielona Góra - MKS MDK Warszawa 0:3 (22:25, 19:25, 20:25)
5 2018-02-18 EKS SKRA Bełchatów - BKS Chemik Bydgoszcz 3:1 (25:21, 25:15, 18:25, 25:19)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1BKS Chemik Bydgoszcz 266015084
2EKS SKRA Bełchatów 266015094
3UKS Trzynastka Zielona Góra 2333128129
4MKS MDK Warszawa 2333127142
5UKS Stoczniowiec Gdańsk 2006103154
6MKS Kangur Nowy Tomyśl 200695150
1 2018-02-15 EKS SKRA Bełchatów - UKS Trzynastka Zielona Góra 3:0 (25:13, 25:21, 25:19)
2 2018-02-15 BKS Chemik Bydgoszcz - UKS Stoczniowiec Gdańsk 3:0 (25:13, 25:13, 25:10)
3 2018-02-16 EKS SKRA Bełchatów - MKS Kangur Nowy Tomyśl 3:0 (25:16, 25:8, 25:17)
4 2018-02-16 UKS Stoczniowiec Gdańsk - MKS MDK Warszawa 0:3 (19:25, 21:25, 27:29)
5 2018-02-16 UKS Trzynastka Zielona Góra - MKS Kangur Nowy Tomyśl 3:0 (25:23, 25:16, 25:15)
6 2018-02-16 BKS Chemik Bydgoszcz - MKS MDK Warszawa 3:0 (25:14, 25:14, 25:20)

Etap 4

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1EKS SKRA Bełchatów 412122339233
2KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 49104322288
3KS LECHIA Tomaszów M. 4666267272
4ULKS MOSiR Sieradz 43310230322
5MKS BZURA Ozorków 40312331374
1 2018-01-31 KS LECHIA Tomaszów M. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 0:3 (16:25, 15:25, 24:26)
2 2018-01-31 MKS BZURA Ozorków - ULKS MOSiR Sieradz 1:3 (26:28, 25:21, 21:25, 25:27)
3 2018-02-01 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - MKS BZURA Ozorków 3:1 (25:23, 25:22, 24:26, 25:23)
4 2018-02-01 EKS SKRA Bełchatów - KS LECHIA Tomaszów M. 3:0 (25:21, 25:19, 25:19)
5 2018-02-02 MKS BZURA Ozorków - EKS SKRA Bełchatów 1:3 (15:25, 13:25, 25:21, 18:25)
6 2018-02-02 ULKS MOSiR Sieradz - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 0:3 (12:25, 19:25, 15:25)
7 2018-02-03 EKS SKRA Bełchatów - ULKS MOSiR Sieradz 3:0 (25:12, 25:9, 25:10)
8 2018-02-03 KS LECHIA Tomaszów M. - MKS BZURA Ozorków 3:0 (26:24, 25:20, 27:25)
9 2018-02-04 ULKS MOSiR Sieradz - KS LECHIA Tomaszów M. 0:3 (19:25, 14:25, 19:25)
10 2018-02-04 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - EKS SKRA Bełchatów 1:3 (25:18, 17:25, 13:25, 17:25)

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ULKS MOSiR Sieradz 2343164152
2KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 2334152164
1 2018-01-19 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - ULKS MOSiR Sieradz 3:1 (25:21, 25:21, 19:25, 25:21)
2 2018-01-18 ULKS MOSiR Sieradz - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 3:0 (25:21, 26:24, 25:13)

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1EKS SKRA Bełchatów 616176541472
2KS LECHIA Tomaszów M. 691212520514
3MKS BZURA Ozorków 681011449466
4KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 63717500558
1 2017-11-26 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - KS LECHIA Tomaszów M. 3:2 (16:25, 25:23, 25:22, 18:25, 15:13)
2 2017-11-26 EKS SKRA Bełchatów - MKS BZURA Ozorków 3:0 (25:20, 25:20, 25:18)
3 2017-12-03 KS LECHIA Tomaszów M. - MKS BZURA Ozorków 3:0 (25:12, 25:15, 25:19)
4 2017-12-03 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - EKS SKRA Bełchatów 1:3 (19:25, 25:15, 18:25, 22:25)
5 2018-01-14 EKS SKRA Bełchatów - KS LECHIA Tomaszów M. 2:3 (25:21, 25:27, 19:25, 25:21, 11:15)
6 2017-12-10 MKS BZURA Ozorków - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 3:0 (25:22, 25:19, 25:16)
7 2017-12-17 KS LECHIA Tomaszów M. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 3:1 (25:23, 25:20, 20:25, 25:22)
8 2017-12-17 MKS BZURA Ozorków - EKS SKRA Bełchatów 1:3 (19:25, 17:25, 25:21, 20:25)
9 2018-01-07 MKS BZURA Ozorków - KS LECHIA Tomaszów M. 3:0 (25:14, 25:19, 27:25)
10 2018-01-07 EKS SKRA Bełchatów - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 3:0 (28:26, 25:20, 25:19)
11 2018-01-14 KS LECHIA Tomaszów M. - EKS SKRA Bełchatów 1:3 (21:25, 16:25, 25:22, 13:25)
12 2018-01-14 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - MKS BZURA Ozorków 2:3 (22:25, 23:25, 25:23, 26:24, 9:15)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1EKS SKRA Bełchatów 618180454339
2KS LECHIA Tomaszów M. 612129491470
3MKS BZURA Ozorków 63717499556
4KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 63617447526
1 2017-10-15 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - KS LECHIA Tomaszów M. 0:3 (22:25, 26:28, 23:25)
2 2017-10-15 EKS SKRA Bełchatów - MKS BZURA Ozorków 3:0 (27:25, 25:16, 25:16)
3 2017-10-22 KS LECHIA Tomaszów M. - MKS BZURA Ozorków 3:1 (25:20, 22:25, 25:17, 25:18)
4 2017-10-22 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - EKS SKRA Bełchatów 0:3 (15:25, 23:25, 15:25)
5 2017-10-29 EKS SKRA Bełchatów - KS LECHIA Tomaszów M. 3:0 (25:22, 25:15, 27:25)
6 2017-10-29 MKS BZURA Ozorków - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 3:2 (18:25, 25:21, 25:21, 16:25, 18:16)
7 2017-11-05 KS LECHIA Tomaszów M. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 3:1 (25:21, 25:15, 20:25, 25:12)
8 2017-11-05 MKS BZURA Ozorków - EKS SKRA Bełchatów 0:3 (21:25, 23:25, 21:25)
9 2017-11-12 MKS BZURA Ozorków - KS LECHIA Tomaszów M. 1:3 (28:26, 25:27, 21:25, 20:25)
10 2017-11-12 EKS SKRA Bełchatów - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 3:0 (25:13, 25:16, 25:17)
11 2017-11-19 KS LECHIA Tomaszów M. - EKS SKRA Bełchatów 0:3 (15:25, 22:25, 19:25)
12 2017-11-19 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - MKS BZURA Ozorków 3:2 (25:19, 25:20, 15:25, 16:25, 15:12)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ULKS MOSiR Sieradz 10232610841669
2EKS SKRA Bełchatów II10192518953873
3Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 10192217840800
4KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II10121721774857
5MUKS LIBERO Pajęczno 10111723856918
6KS LECHIA Tomaszów M. II106725639786
1 2017-10-15 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - KS LECHIA Tomaszów M. II 3:0 (25:18, 25:23, 25:20)
2 2017-10-15 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II - ULKS MOSiR Sieradz 0:3 (12:25, 11:25, 16:25)
3 2017-10-15 MUKS LIBERO Pajęczno - EKS SKRA Bełchatów II 3:2 (27:25, 18:25, 29:27, 22:25, 15:13)
4 2017-10-22 KS LECHIA Tomaszów M. II - EKS SKRA Bełchatów II 0:3 (15:25, 20:25, 17:25)
5 2017-10-22 ULKS MOSiR Sieradz - MUKS LIBERO Pajęczno 3:0 (25:19, 25:12, 25:13)
6 2017-10-22 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II 3:0 (25:21, 25:21, 25:14)
7 2017-10-29 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II - KS LECHIA Tomaszów M. II 3:0 (25:22, 25:21, 25:23)
8 2017-10-29 MUKS LIBERO Pajęczno - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 2:3 (22:25, 25:20, 17:25, 25:14, 11:15)
9 2017-10-28 EKS SKRA Bełchatów II - ULKS MOSiR Sieradz 2:3 (13:25, 25:23, 25:16, 17:25, 12:15)
10 2017-11-05 KS LECHIA Tomaszów M. II - ULKS MOSiR Sieradz 0:3 (12:25, 19:25, 16:25)
11 2017-11-05 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - EKS SKRA Bełchatów II 2:3 (25:19, 24:26, 18:25, 27:25, 9:15)
12 2017-11-05 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II - MUKS LIBERO Pajęczno 0:3 (20:25, 22:25, 24:26)
13 2017-11-19 KS LECHIA Tomaszów M. II - MUKS LIBERO Pajęczno 3:0 (25:22, 25:23, 26:24)
14 2017-11-19 EKS SKRA Bełchatów II - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II 2:3 (25:21, 20:25, 19:25, 25:17, 13:15)
15 2017-11-19 ULKS MOSiR Sieradz - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 3:0 (26:24, 25:11, 25:19)
16 2017-11-26 KS LECHIA Tomaszów M. II - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 1:3 (17:25, 25:22, 7:25, 19:25)
17 2017-11-26 ULKS MOSiR Sieradz - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II 3:1 (25:21, 23:25, 25:8, 25:12)
18 2017-11-26 EKS SKRA Bełchatów II - MUKS LIBERO Pajęczno 2:3 (25:16, 23:25, 23:25, 25:20, 10:15)
19 2017-12-10 EKS SKRA Bełchatów II - KS LECHIA Tomaszów M. II 3:0 (25:19, 25:17, 25:21)
20 2017-12-10 MUKS LIBERO Pajęczno - ULKS MOSiR Sieradz 1:3 (19:25, 18:25, 25:18, 29:31)
21 2017-12-19 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 3:2 (20:25, 25:21, 16:25, 25:17, 15:12)
22 2017-12-17 KS LECHIA Tomaszów M. II - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II 0:3 (20:25, 21:25, 23:25)
23 2017-12-17 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MUKS LIBERO Pajęczno 3:1 (19:25, 25:20, 25:18, 25:10)
24 2017-12-17 ULKS MOSiR Sieradz - EKS SKRA Bełchatów II 1:3 (21:25, 16:25, 25:23, 22:25)
25 2018-01-07 ULKS MOSiR Sieradz - KS LECHIA Tomaszów M. II 3:0 (25:21, 25:12, 25:18)
26 2018-01-07 EKS SKRA Bełchatów II - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 3:0 (25:20, 25:15, 25:21)
27 2018-01-07 MUKS LIBERO Pajęczno - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II 3:1 (27:25, 25:20, 19:25, 25:21)
28 2018-01-14 MUKS LIBERO Pajęczno - KS LECHIA Tomaszów M. II 1:3 (23:25, 25:21, 24:26, 23:25)
29 2018-01-14 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II - EKS SKRA Bełchatów II 3:2 (25:22, 17:25, 20:25, 25:21, 15:12)
30 2018-01-14 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - ULKS MOSiR Sieradz 3:1 (25:20, 12:25, 25:22, 25:13)