Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Kadetki

Etap 5

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS DZIEWIĄTKA Łódź 000000
2MUKS DARGFIL Tomaszów M. 000000
3UKS LIDER Konstantynów Ł. 000000
1 2017-11-19 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:0
2 2017-11-19 KS DZIEWIĄTKA Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 0:0
3 2017-11-19 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS ABIS - SP 64 Łódź 000000
2UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 000000
3ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 000000
1 2017-11-19 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:0
2 2017-11-19 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:0
3 2017-11-19 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS SKIER - VIS Skierniewice 000000
2MUKS JUVENIA Rawa M. 000000
3MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. 000000
1 2017-11-19 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:0
2 2017-11-19 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - MKS SKIER - VIS Skierniewice 0:0
3 2017-11-19 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:0

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1EKS SKRA Bełchatów 000000
2SL SALOS - WODNA Łódź 000000
3UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 000000
1 2017-11-19 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - EKS SKRA Bełchatów 0:0
2 2017-11-19 SL SALOS - WODNA Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 0:0
3 2017-11-19 SL SALOS - WODNA Łódź - EKS SKRA Bełchatów 0:0

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Ozorków 000000
2ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II000000
3ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 000000
1 2017-11-19 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 0:0
2 2017-11-19 UKS Ozorków - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:0
3 2017-11-19 UKS Ozorków - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 0:0

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS LIBERO Pajęczno 000000
2VOLLEY TEAM Żychlin 000000
3Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 000000
1 2017-11-19 MUKS LIBERO Pajęczno - VOLLEY TEAM Żychlin 0:0
2 2017-11-19 MUKS LIBERO Pajęczno - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 0:0
3 2017-11-19 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - VOLLEY TEAM Żychlin 0:0

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1LUKS CZARNI Szczerców 000000
2MKS 16 Łódź 000000
3UMKS Tuszyn 000000
4ZKS Włókniarz Zgierz 000000
1 2017-11-25 LUKS CZARNI Szczerców - ZKS Włókniarz Zgierz 0:0
2 2017-11-25 UMKS Tuszyn - MKS 16 Łódź 0:0
2017-11-25pauzuje- pauzuje0:0
2017-11-25pauzuje- pauzuje0:0

Etap 4

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS DARGFIL Tomaszów M. 000000
2UKS LIDER Konstantynów Ł. 000000
3ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 000000
1 2017-11-05 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:0
2 2017-11-05 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:0
3 2017-11-05 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS DZIEWIĄTKA Łódź 000000
2MKS SKIER - VIS Skierniewice 000000
3UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 000000
1 2017-11-11 MKS SKIER - VIS Skierniewice - KS DZIEWIĄTKA Łódź 0:0
2 2017-11-11 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:0
3 2017-11-11 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MKS SKIER - VIS Skierniewice 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS ABIS - SP 64 Łódź 000000
2MUKS JUVENIA Rawa M. 000000
3UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 000000
1 2017-11-05 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:0
2 2017-11-05 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 0:0
3 2017-11-05 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 0:0

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1EKS SKRA Bełchatów 000000
2MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. 000000
3ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 000000
1 2017-11-05 EKS SKRA Bełchatów - MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. 0:0
2 2017-11-05 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:0
3 2017-11-05 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - EKS SKRA Bełchatów 0:0

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS LIBERO Pajęczno 000000
2SL SALOS - WODNA Łódź 000000
3ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II000000
1 2017-11-05 SL SALOS - WODNA Łódź - MUKS LIBERO Pajęczno 0:0
2 2017-11-05 MUKS LIBERO Pajęczno - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 0:0
3 2017-11-05 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - SL SALOS - WODNA Łódź 0:0

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1LUKS CZARNI Szczerców 000000
2UKS Ozorków 000000
3VOLLEY TEAM Żychlin 000000
1 2017-11-05 UKS Ozorków - LUKS CZARNI Szczerców 0:0
2 2017-11-05 LUKS CZARNI Szczerców - VOLLEY TEAM Żychlin 0:0
3 2017-11-05 VOLLEY TEAM Żychlin - UKS Ozorków 0:0

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS 16 Łódź 000000
2UMKS Tuszyn 000000
3Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 000000
4ZKS Włókniarz Zgierz 000000
1 2017-11-05 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - ZKS Włókniarz Zgierz 0:0
2 2017-11-05 UMKS Tuszyn - MKS 16 Łódź 0:0
2017-11-05pauzuje- pauzuje0:0
2017-11-05pauzuje- pauzuje0:0

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS DARGFIL Tomaszów M. 1351127104
2UKS LIDER Konstantynów Ł. 01125962
3MKS SKIER - VIS Skierniewice 11034565
1 2017-10-22 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. 2:1 (26:24, 25:20, 0:0, 11:15)
2 2017-10-22 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 0:3 (17:25, 17:25, 0:0, 11:15)
3 2017-10-22 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 1342122106
2ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0242112114
3MUKS ABIS - SP 64 Łódź 1215107121
1 2017-10-22 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:3 (18:25, 21:25, 0:0, 11:15)
2 2017-10-22 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 2:1 (16:25, 25:19, 0:0, 15:13)
3 2017-10-22 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 1:2 (25:16, 19:25, 0:0, 13:15)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1EKS SKRA Bełchatów 000000
2KS DZIEWIĄTKA Łódź 000000
3UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 000000
1 2017-10-21 EKS SKRA Bełchatów - KS DZIEWIĄTKA Łódź 0:0
2 2017-10-21 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - EKS SKRA Bełchatów 0:0
3 2017-10-21 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 0:0

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS JUVENIA Rawa M. 000000
2SL SALOS - WODNA Łódź 000000
3ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 000000
1 2017-10-22 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - SL SALOS - WODNA Łódź 0:0
2 2017-10-22 MUKS JUVENIA Rawa M. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:0
3 2017-10-22 SL SALOS - WODNA Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:0

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. 000000
2UKS Ozorków 000000
3ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II000000
1 2017-10-22 UKS Ozorków - MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. 0:0
2 2017-10-22 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS Ozorków 0:0
3 2017-10-22 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 0:0

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 1342122120
2MUKS LIBERO Pajęczno 0233125112
3VOLLEY TEAM Żychlin 1224116131
1 2017-10-22 MUKS LIBERO Pajęczno - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 2:1 (25:19, 25:19, 0:0, 13:15)
2 2017-10-22 VOLLEY TEAM Żychlin - MUKS LIBERO Pajęczno 2:1 (25:23, 18:25, 0:0, 16:14)
3 2017-10-22 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - VOLLEY TEAM Żychlin 3:0 (25:21, 29:27, 0:0, 15:9)

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1LUKS CZARNI Szczerców 000000
2MKS 16 Łódź 000000
3UMKS Tuszyn 000000
4ZKS Włókniarz Zgierz 000000
1 2017-10-22 LUKS CZARNI Szczerców - ZKS Włókniarz Zgierz 0:0
2 2017-10-22 UMKS Tuszyn - MKS 16 Łódź 0:0
2017-10-22pauzuje- pauzuje0:0
2017-10-22pauzuje- pauzuje0:0

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS DARGFIL Tomaszów M. 01216055
2UKS LIDER Konstantynów Ł. 01125560
3MUKS ABIS - SP 64 Łódź 000000
1 2017-10-08 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 1:2 (25:20, 20:25, 10:15)
2 2017-10-08 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:0
3 2017-10-08 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1EKS SKRA Bełchatów 000000
2MKS SKIER - VIS Skierniewice 000000
3UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 000000
1 2017-10-08 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - EKS SKRA Bełchatów 0:0
2 2017-10-08 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:0
3 2017-10-08 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MKS SKIER - VIS Skierniewice 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS DZIEWIĄTKA Łódź 000000
2ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 000000
3ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 000000
1 2017-10-08 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:0
2 2017-10-08 KS DZIEWIĄTKA Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:0
3 2017-10-08 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - KS DZIEWIĄTKA Łódź 0:0

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SL SALOS - WODNA Łódź 000000
2UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 000000
3UKS Ozorków 000000
1 2017-10-08 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - SL SALOS - WODNA Łódź 0:0
2 2017-10-08 UKS Ozorków - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 0:0
3 2017-10-08 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS Ozorków 0:0

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS JUVENIA Rawa M. 000000
2MUKS LIBERO Pajęczno 000000
3MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. 000000
1 2017-10-08 MUKS JUVENIA Rawa M. - MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. 0:0
2 2017-10-08 MUKS LIBERO Pajęczno - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:0
3 2017-10-08 MUKS JUVENIA Rawa M. - MUKS LIBERO Pajęczno 0:0

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1LUKS CZARNI Szczerców 000000
2Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 000000
3ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II000000
1 2017-10-08 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 0:0
2 2017-10-08 LUKS CZARNI Szczerców - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 0:0
3 2017-10-08 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - LUKS CZARNI Szczerców 0:0

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS 16 Łódź 000000
2UMKS Tuszyn 000000
3VOLLEY TEAM Żychlin 000000
4ZKS Włókniarz Zgierz 000000
1 2017-10-08 UMKS Tuszyn - MKS 16 Łódź 0:0
2 2017-10-08 VOLLEY TEAM Żychlin - ZKS Włókniarz Zgierz 0:0
2017-10-08pauzuje- pauzuje0:0
2017-10-08pauzuje- pauzuje0:0

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS 16 Łódź 000000
2MUKS JUVENIA Rawa M. 000000
3UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 000000
4UMKS Tuszyn 000000
5Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 000000
1 2017-09-16 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - UMKS Tuszyn 0:0
2 2017-09-16 MKS 16 Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:0
3 2017-09-16 UMKS Tuszyn - MKS 16 Łódź 0:0
4 2017-09-16 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 0:0
5 2017-09-16 MKS 16 Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 0:0
6 2017-09-16 MUKS JUVENIA Rawa M. - UMKS Tuszyn 0:0
7 2017-09-16 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:0
8 2017-09-16 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MKS 16 Łódź 0:0
9 2017-09-17 MUKS JUVENIA Rawa M. - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 0:0
10 2017-09-17 UMKS Tuszyn - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II12205019
2VOLLEY TEAM Żychlin 11021950
3MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. 000000
4SL SALOS - WODNA Łódź 000000
1 2017-09-23 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - VOLLEY TEAM Żychlin 2:0 (25:9, 25:10, 0:0)
2 2017-09-23 SL SALOS - WODNA Łódź - MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. 0:0
3 2017-09-23 VOLLEY TEAM Żychlin - MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. 0:0
4 2017-09-23 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - SL SALOS - WODNA Łódź 0:0
5 2017-09-23 SL SALOS - WODNA Łódź - VOLLEY TEAM Żychlin 0:0
6 2017-09-23 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1LUKS CZARNI Szczerców 000000
2MUKS LIBERO Pajęczno 000000
3UKS Ozorków 000000
4ZKS Włókniarz Zgierz 000000
1 2017-09-23 MUKS LIBERO Pajęczno - LUKS CZARNI Szczerców 0:0
2 2017-09-23 UKS Ozorków - MUKS LIBERO Pajęczno 0:0
3 2017-09-23 ZKS Włókniarz Zgierz - LUKS CZARNI Szczerców 0:0
4 2017-09-23 UKS Ozorków - ZKS Włókniarz Zgierz 0:0
5 2017-09-23 ZKS Włókniarz Zgierz - MUKS LIBERO Pajęczno 0:0
6 2017-09-23 LUKS CZARNI Szczerców - UKS Ozorków 0:0