Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Młodziczki

Etap 9

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS JUVENIA Rawa M. 000000
2UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 000000
3UKS LIDER Konstantynów Ł. 000000
4ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 000000
1 2018-02-25 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:0
2 2018-02-25 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:0
3 2018-02-25 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:0
4 2018-02-25 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:0
5 2018-02-25 MUKS JUVENIA Rawa M. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:0
6 2018-02-25 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS DZIEWIĄTKA Łódź 000000
2MKS SKIER - VIS Skierniewice 000000
3MUKS ABIS - SP 64 Łódź 000000
4ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II000000
1 2018-02-25 KS DZIEWIĄTKA Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 0:0
2 2018-02-25 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MKS SKIER - VIS Skierniewice 0:0
3 2018-02-25 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - MKS SKIER - VIS Skierniewice 0:0
4 2018-02-25 KS DZIEWIĄTKA Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 0:0
5 2018-02-25 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 0:0
6 2018-02-25 MKS SKIER - VIS Skierniewice - KS DZIEWIĄTKA Łódź 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1EKS SKRA Bełchatów 000000
2SL SALOS - WODNA Łódź 000000
3UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II000000
4UKS Volley 34 Łódź 000000
1 2018-02-25 UKS Volley 34 Łódź - EKS SKRA Bełchatów 0:0
2 2018-02-25 SL SALOS - WODNA Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II 0:0
3 2018-02-25 EKS SKRA Bełchatów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II 0:0
4 2018-02-25 UKS Volley 34 Łódź - SL SALOS - WODNA Łódź 0:0
5 2018-02-25 SL SALOS - WODNA Łódź - EKS SKRA Bełchatów 0:0
6 2018-02-25 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - UKS Volley 34 Łódź 0:0

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS JUVENIA Rawa M. II000000
2ULKS MOSiR Sieradz 000000
3UMKS Tuszyn 000000
4Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 000000
1 2018-02-25 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MUKS JUVENIA Rawa M. II 0:0
2 2018-02-25 UMKS Tuszyn - ULKS MOSiR Sieradz 0:0
3 2018-02-25 MUKS JUVENIA Rawa M. II - ULKS MOSiR Sieradz 0:0
4 2018-02-25 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - UMKS Tuszyn 0:0
5 2018-02-25 UMKS Tuszyn - MUKS JUVENIA Rawa M. II 0:0
6 2018-02-25 ULKS MOSiR Sieradz - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 0:0

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS DARGFIL Tomaszów M. 000000
2Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II000000
3ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 000000
1 2018-02-25 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II 0:0
2 2018-02-25 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:0
3 2018-02-25 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 0:0

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1LUKS ASIK Domaniewice 000000
2MKS 16 Łódź 000000
3UKS Ozorków 000000
1 2018-02-25 MKS 16 Łódź - UKS Ozorków 0:0
2 2018-02-25 LUKS ASIK Domaniewice - MKS 16 Łódź 0:0
3 2018-02-25 UKS Ozorków - LUKS ASIK Domaniewice 0:0

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS LIBERO Pajęczno 000000
2UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 000000
3UKS LIDER Konstantynów Ł. II000000
1 2018-02-25 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 0:0
2 2018-02-25 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS LIDER Konstantynów Ł. II 0:0
3 2018-02-25 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MUKS LIBERO Pajęczno 0:0

Etap 8

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS LIDER Konstantynów Ł. 3661163133
2MUKS JUVENIA Rawa M. 3542143116
3UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 3434145127
4KS DZIEWIĄTKA Łódź 330675150
1 2018-01-28 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - KS DZIEWIĄTKA Łódź 2:0 (25:7, 25:8, 0:0)
2 2018-01-28 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:2 (19:25, 24:26, 0:0)
3 2018-01-28 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:2 (13:25, 20:25, 0:0)
4 2018-01-28 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:2 (15:25, 23:25, 0:0)
5 2018-01-28 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS DZIEWIĄTKA Łódź 2:0 (25:10, 25:17, 0:0)
6 2018-01-28 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 2:1 (25:20, 22:25, 15:12)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 3542137124
2ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II3542134126
3MKS SKIER - VIS Skierniewice 3434144145
4UKS Volley 34 Łódź 3425135155
1 2018-02-19 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:2 (10:25, 24:26, 0:0)
2 2018-02-19 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Volley 34 Łódź 1:2 (19:25, 25:19, 11:15)
3 2018-02-19 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS Volley 34 Łódź 2:0 (25:19, 25:21, 0:0)
4 2018-02-19 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MKS SKIER - VIS Skierniewice 2:0 (25:18, 25:21, 0:0)
5 2018-02-19 MKS SKIER - VIS Skierniewice - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 2:0 (25:22, 25:14, 0:0)
6 2018-02-19 UKS Volley 34 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 0:2 (16:25, 20:25, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS ABIS - SP 64 Łódź 3661149146
2SL SALOS - WODNA Łódź 3542144111
3UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II3434139126
4Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 3306101150
1 2018-02-18 SL SALOS - WODNA Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II 2:0 (25:16, 25:15, 0:0)
2 2018-02-18 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 0:2 (22:25, 22:25, 0:0)
3 2018-02-18 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 1:2 (25:8, 24:26, 9:15)
4 2018-02-18 SL SALOS - WODNA Łódź - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 2:0 (25:18, 25:12, 0:0)
5 2018-02-18 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II 0:2 (11:25, 16:25, 0:0)
6 2018-02-18 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - SL SALOS - WODNA Łódź 2:0 (25:23, 25:21, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1EKS SKRA Bełchatów 3553166132
2UMKS Tuszyn 3554182162
3ULKS MOSiR Sieradz 3444146154
4MUKS DARGFIL Tomaszów M. 3425116162
1 2018-01-28 UMKS Tuszyn - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 1:2 (25:13, 26:28, 0:0, 11:15)
2 2018-01-28 ULKS MOSiR Sieradz - EKS SKRA Bełchatów 1:2 (13:25, 25:20, 0:0, 8:15)
3 2018-01-28 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - EKS SKRA Bełchatów 0:2 (19:25, 10:25, 0:0)
4 2018-01-28 UMKS Tuszyn - ULKS MOSiR Sieradz 2:1 (23:25, 25:18, 0:0, 15:7)
5 2018-01-28 ULKS MOSiR Sieradz - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 2:0 (25:17, 25:14, 0:0)
6 2018-01-28 EKS SKRA Bełchatów - UMKS Tuszyn 1:2 (25:17, 20:25, 0:0, 11:15)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS JUVENIA Rawa M. II3660150101
2ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 3543133144
3LUKS ASIK Domaniewice 3425145145
4MKS 16 Łódź 3326128166
1 2018-02-18 LUKS ASIK Domaniewice - MKS 16 Łódź 2:1 (25:12, 20:25, 15:8)
2 2018-02-18 MUKS JUVENIA Rawa M. II - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 2:0 (25:13, 25:14, 0:0)
3 2018-02-18 MKS 16 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 1:2 (25:16, 19:25, 4:15)
4 2018-02-18 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS JUVENIA Rawa M. II 0:2 (18:25, 21:25, 0:0)
5 2018-02-18 MUKS JUVENIA Rawa M. II - MKS 16 Łódź 2:0 (25:20, 25:15, 0:0)
6 2018-02-18 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - LUKS ASIK Domaniewice 2:0 (25:23, 25:23, 0:0)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II3662167123
2MUKS LIBERO Pajęczno 3543143132
3UKS LIDER Konstantynów Ł. II3434132130
4ZKS Włókniarz Zgierz 3326115172
1 2018-02-11 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II 1:2 (25:15, 12:25, 6:15)
2 2018-02-11 ZKS Włókniarz Zgierz - MUKS LIBERO Pajęczno 1:2 (11:25, 25:20, 7:15)
3 2018-02-11 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - MUKS LIBERO Pajęczno 2:0 (25:13, 25:20, 0:0)
4 2018-02-11 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - ZKS Włókniarz Zgierz 2:0 (25:11, 25:14, 0:0)
5 2018-02-11 ZKS Włókniarz Zgierz - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II 1:2 (25:22, 16:25, 6:15)
6 2018-02-11 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS LIDER Konstantynów Ł. II 2:0 (25:18, 25:21, 0:0)

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Ozorków 244010036
2UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 23228650
3BUDOWLANI Łódź SSA 20040100
1 2018-01-28 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS Ozorków 0:2 (17:25, 19:25, 0:0)
2 2018-01-28 BUDOWLANI Łódź SSA - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 0:2 (0:25, 0:25, 0:0)
3 2018-01-28 UKS Ozorków - BUDOWLANI Łódź SSA 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)

Etap 7

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 3661167140
2MUKS JUVENIA Rawa M. 3543157138
3UKS LIDER Konstantynów Ł. 3435161169
4ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II3326139177
1 2018-01-14 MUKS JUVENIA Rawa M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 2:0 (25:16, 25:13, 0:0)
2 2018-01-14 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS LIDER Konstantynów Ł. 2:0 (26:24, 25:17, 0:0)
3 2018-01-14 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS LIDER Konstantynów Ł. 1:2 (25:22, 19:25, 10:15)
4 2018-01-14 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:2 (24:26, 19:25, 0:0)
5 2018-01-14 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 2:1 (25:19, 25:27, 15:10)
6 2018-01-14 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS JUVENIA Rawa M. 1:2 (26:24, 23:25, 9:15)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS DZIEWIĄTKA Łódź 3660150109
2MKS SKIER - VIS Skierniewice 3543158140
3UKS Volley 34 Łódź 3424135147
4SL SALOS - WODNA Łódź 3316115162
1 2018-01-14 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UKS Volley 34 Łódź 2:0 (25:21, 25:17, 0:0)
2 2018-01-14 MKS SKIER - VIS Skierniewice - SL SALOS - WODNA Łódź 2:1 (22:25, 25:12, 15:6)
3 2018-01-14 UKS Volley 34 Łódź - SL SALOS - WODNA Łódź 2:0 (25:22, 25:17, 0:0)
4 2018-01-14 KS DZIEWIĄTKA Łódź - MKS SKIER - VIS Skierniewice 2:0 (25:18, 25:20, 0:0)
5 2018-01-14 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Volley 34 Łódź 2:0 (25:16, 33:31, 0:0)
6 2018-01-14 SL SALOS - WODNA Łódź - KS DZIEWIĄTKA Łódź 0:2 (17:25, 16:25, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 3660150108
2Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 3434141150
3MUKS ABIS - SP 64 Łódź 3435144162
4UMKS Tuszyn 3425144159
1 2018-01-14 UMKS Tuszyn - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 0:2 (15:25, 23:25, 0:0)
2 2018-01-14 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 2:0 (25:9, 25:14, 0:0)
3 2018-01-14 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 1:2 (21:25, 25:22, 4:15)
4 2018-01-14 UMKS Tuszyn - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:2 (21:25, 23:25, 0:0)
5 2018-01-14 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 2:0 (25:20, 25:21, 0:0)
6 2018-01-14 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UMKS Tuszyn 1:2 (20:25, 25:21, 14:16)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II366116486
2ULKS MOSiR Sieradz 354315897
3EKS SKRA Bełchatów 3444136125
4LUKS ASIK Domaniewice 30060150
1 2018-01-14 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - LUKS ASIK Domaniewice 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)
2 2018-01-14 ULKS MOSiR Sieradz - EKS SKRA Bełchatów 2:1 (25:13, 23:25, 15:7)
3 2018-01-14 LUKS ASIK Domaniewice - EKS SKRA Bełchatów 0:2 (0:25, 0:25, 0:0)
4 2018-01-14 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - ULKS MOSiR Sieradz 2:0 (27:25, 25:20, 0:0)
5 2018-01-14 ULKS MOSiR Sieradz - LUKS ASIK Domaniewice 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)
6 2018-01-14 EKS SKRA Bełchatów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II 1:2 (7:25, 25:22, 9:15)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS DARGFIL Tomaszów M. 3662170149
2MUKS JUVENIA Rawa M. II3553166133
3ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 3435147159
4UKS LIDER Konstantynów Ł. II3326122164
1 2018-01-14 MUKS JUVENIA Rawa M. II - UKS LIDER Konstantynów Ł. II 2:0 (25:9, 25:10, 0:0)
2 2018-01-14 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 0:2 (18:25, 21:25, 0:0)
3 2018-01-14 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 1:2 (20:25, 25:18, 11:15)
4 2018-01-14 MUKS JUVENIA Rawa M. II - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 2:1 (25:20, 22:25, 15:7)
5 2018-01-14 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. II 2:1 (25:17, 16:25, 15:5)
6 2018-01-14 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - MUKS JUVENIA Rawa M. II 2:1 (22:25, 25:16, 15:13)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS 16 Łódź 366015049
2ZKS Włókniarz Zgierz 3543121105
3MUKS LIBERO Pajęczno 3434138105
4BUDOWLANI Łódź SSA 30060150
1 2018-01-14 MKS 16 Łódź - BUDOWLANI Łódź SSA 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)
2 2018-01-14 ZKS Włókniarz Zgierz - MUKS LIBERO Pajęczno 2:1 (15:25, 25:19, 15:11)
3 2018-01-14 BUDOWLANI Łódź SSA - MUKS LIBERO Pajęczno 0:2 (0:25, 0:25, 0:0)
4 2018-01-14 MKS 16 Łódź - ZKS Włókniarz Zgierz 2:0 (25:6, 25:10, 0:0)
5 2018-01-14 ZKS Włókniarz Zgierz - BUDOWLANI Łódź SSA 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)
6 2018-01-14 MUKS LIBERO Pajęczno - MKS 16 Łódź 0:2 (12:25, 21:25, 0:0)

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II233210274
2UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 23227592
3UKS Ozorków 232391102
1 2018-01-13 UKS Ozorków - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 0:2 (22:25, 20:25, 0:0)
2 2018-01-13 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - UKS Ozorków 1:2 (25:9, 19:25, 0:0, 8:15)
3 2018-01-13 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II 0:2 (10:25, 15:25, 0:0)

Etap 6

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS JUVENIA Rawa M. 3553150140
2UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 3543151127
3UKS LIDER Konstantynów Ł. 3434137143
4KS DZIEWIĄTKA Łódź 3424117145
1 2017-12-10 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - KS DZIEWIĄTKA Łódź 2:0 (25:8, 25:21, 0:0)
2 2017-12-10 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS JUVENIA Rawa M. 1:2 (25:12, 9:25, 8:15)
3 2017-12-10 KS DZIEWIĄTKA Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:2 (20:25, 17:25, 0:0)
4 2017-12-10 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:2 (22:25, 18:25, 0:0)
5 2017-12-10 UKS LIDER Konstantynów Ł. - KS DZIEWIĄTKA Łódź 0:2 (24:26, 21:25, 0:0)
6 2017-12-10 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 1:2 (25:21, 17:25, 6:15)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II3662163118
2MKS SKIER - VIS Skierniewice 3552143107
3SL SALOS - WODNA Łódź 3424113120
4UMKS Tuszyn 331680154
1 2017-12-10 MKS SKIER - VIS Skierniewice - SL SALOS - WODNA Łódź 2:0 (25:13, 25:9, 0:0)
2 2017-12-10 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UMKS Tuszyn 2:1 (14:25, 25:8, 15:1)
3 2017-12-10 SL SALOS - WODNA Łódź - UMKS Tuszyn 2:0 (25:10, 25:10, 0:0)
4 2017-12-10 MKS SKIER - VIS Skierniewice - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 1:2 (12:25, 25:19, 6:15)
5 2017-12-10 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - SL SALOS - WODNA Łódź 2:0 (25:22, 25:19, 0:0)
6 2017-12-10 UMKS Tuszyn - MKS SKIER - VIS Skierniewice 0:2 (21:25, 5:25, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Volley 34 Łódź 3661160126
2ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 3552164115
3MUKS ABIS - SP 64 Łódź 3424111143
4UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II3306101152
1 2017-12-10 UKS Volley 34 Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 2:1 (26:24, 17:25, 17:15)
2 2017-12-10 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II 2:0 (27:25, 25:18, 0:0)
3 2017-12-10 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II 2:0 (25:13, 25:7, 0:0)
4 2017-12-10 UKS Volley 34 Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 2:0 (25:11, 25:13, 0:0)
5 2017-12-10 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:2 (18:25, 17:25, 0:0)
6 2017-12-10 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - UKS Volley 34 Łódź 0:2 (15:25, 23:25, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 3662161129
2ULKS MOSiR Sieradz 3553149138
3EKS SKRA Bełchatów 3445160171
4MUKS JUVENIA Rawa M. II3316121153
1 2017-12-10 MUKS JUVENIA Rawa M. II - ULKS MOSiR Sieradz 0:2 (13:25, 11:25, 0:0)
2 2017-12-10 EKS SKRA Bełchatów - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 1:2 (25:16, 20:25, 3:15)
3 2017-12-10 ULKS MOSiR Sieradz - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 1:2 (13:25, 25:15, 7:15)
4 2017-12-10 MUKS JUVENIA Rawa M. II - EKS SKRA Bełchatów 1:2 (24:26, 25:12, 12:15)
5 2017-12-10 EKS SKRA Bełchatów - ULKS MOSiR Sieradz 1:2 (25:14, 23:25, 11:15)
6 2017-12-10 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MUKS JUVENIA Rawa M. II 2:0 (25:19, 25:17, 0:0)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1LUKS ASIK Domaniewice 3542141136
2ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 3553149143
3MUKS DARGFIL Tomaszów M. 3434130134
4MKS 16 Łódź 3425140147
1 2017-12-09 LUKS ASIK Domaniewice - MKS 16 Łódź 2:0 (25:23, 26:24, 0:0)
2 2017-12-09 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 1:2 (12:25, 25:13, 4:15)
3 2017-12-09 MKS 16 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 2:1 (25:16, 22:25, 15:5)
4 2017-12-09 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 2:0 (25:20, 25:19, 0:0)
5 2017-12-09 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - MKS 16 Łódź 2:0 (25:17, 25:14, 0:0)
6 2017-12-09 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - LUKS ASIK Domaniewice 2:0 (25:18, 25:22, 0:0)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS LIDER Konstantynów Ł. II3552146111
2ZKS Włókniarz Zgierz 3542123112
3MUKS LIBERO Pajęczno 3435151153
4Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II3425113157
1 2017-12-10 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - ZKS Włókniarz Zgierz 0:2 (6:25, 12:25, 0:0)
2 2017-12-10 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - MUKS LIBERO Pajęczno 1:2 (25:10, 16:25, 5:15)
3 2017-12-10 ZKS Włókniarz Zgierz - MUKS LIBERO Pajęczno 2:0 (25:23, 25:21, 0:0)
4 2017-12-10 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - UKS LIDER Konstantynów Ł. II 0:2 (19:25, 19:25, 0:0)
5 2017-12-10 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - ZKS Włókniarz Zgierz 2:0 (25:19, 25:4, 0:0)
6 2017-12-10 MUKS LIBERO Pajęczno - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II 1:2 (22:25, 25:17, 10:15)

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1BUDOWLANI Łódź SSA 244010483
2UKS Ozorków 232399104
3UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 221499115
1 2017-12-10 UKS Ozorków - BUDOWLANI Łódź SSA 0:2 (13:25, 24:26, 0:0)
2 2017-12-10 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS Ozorków 1:2 (15:25, 25:22, 13:15)
3 2017-12-10 BUDOWLANI Łódź SSA - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 2:0 (25:20, 28:26, 0:0)

Etap 5

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 3662176136
2UKS LIDER Konstantynów Ł. 3553179161
3MUKS JUVENIA Rawa M. 3445182180
4MKS SKIER - VIS Skierniewice 3316100160
1 2017-11-26 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. 1:2 (33:31, 21:25, 13:15)
2 2017-11-26 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MKS SKIER - VIS Skierniewice 2:0 (25:15, 25:8, 0:0)
3 2017-11-26 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MKS SKIER - VIS Skierniewice 2:0 (25:15, 25:15, 0:0)
4 2017-11-26 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 1:2 (21:25, 25:22, 9:15)
5 2017-11-26 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS LIDER Konstantynów Ł. 2:1 (25:19, 23:25, 16:14)
6 2017-11-26 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS JUVENIA Rawa M. 1:2 (10:25, 25:20, 12:15)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS DZIEWIĄTKA Łódź 366015073
2ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II354213292
3UMKS Tuszyn 342495129
4UKS Volley 34 Łódź 330667150
1 2017-11-26 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS Volley 34 Łódź 2:0 (25:11, 25:11, 0:0)
2 2017-11-26 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UMKS Tuszyn 2:0 (25:17, 25:8, 0:0)
3 2017-11-26 UKS Volley 34 Łódź - UMKS Tuszyn 0:2 (13:25, 16:25, 0:0)
4 2017-11-26 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - KS DZIEWIĄTKA Łódź 0:2 (14:25, 18:25, 0:0)
5 2017-11-26 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UKS Volley 34 Łódź 2:0 (25:12, 25:4, 0:0)
6 2017-11-26 UMKS Tuszyn - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 0:2 (6:25, 14:25, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SL SALOS - WODNA Łódź 366015091
2MUKS ABIS - SP 64 Łódź 3542138141
3UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II3425139156
4MUKS JUVENIA Rawa M. II3316119158
1 2017-11-26 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - SL SALOS - WODNA Łódź 0:2 (18:25, 18:25, 0:0)
2 2017-11-26 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. II 2:0 (25:23, 25:23, 0:0)
3 2017-11-26 SL SALOS - WODNA Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. II 2:0 (25:4, 25:13, 0:0)
4 2017-11-26 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 0:2 (23:25, 22:25, 0:0)
5 2017-11-26 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - SL SALOS - WODNA Łódź 0:2 (20:25, 18:25, 0:0)
6 2017-11-26 MUKS JUVENIA Rawa M. II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II 1:2 (25:18, 22:25, 9:15)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 366015080
2EKS SKRA Bełchatów 3542130117
3Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 3425114155
4LUKS ASIK Domaniewice 3316116158
1 2017-11-26 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:2 (16:25, 10:25, 0:0)
2 2017-11-26 EKS SKRA Bełchatów - LUKS ASIK Domaniewice 2:0 (25:23, 25:14, 0:0)
3 2017-11-26 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - LUKS ASIK Domaniewice 2:0 (25:16, 25:8, 0:0)
4 2017-11-26 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - EKS SKRA Bełchatów 0:2 (16:25, 14:25, 0:0)
5 2017-11-26 EKS SKRA Bełchatów - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:2 (15:25, 15:25, 0:0)
6 2017-11-26 LUKS ASIK Domaniewice - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 1:2 (20:25, 25:18, 10:15)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ULKS MOSiR Sieradz 3552161125
2MUKS DARGFIL Tomaszów M. 3542136125
3ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 3543147143
4Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II330699150
1 2017-11-26 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ULKS MOSiR Sieradz 0:2 (22:25, 14:25, 0:0)
2 2017-11-26 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II 2:0 (25:16, 25:16, 0:0)
3 2017-11-26 ULKS MOSiR Sieradz - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II 2:0 (25:13, 25:23, 0:0)
4 2017-11-26 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 2:0 (25:21, 25:23, 0:0)
5 2017-11-26 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - ULKS MOSiR Sieradz 2:1 (12:25, 25:22, 16:14)
6 2017-11-26 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 0:2 (12:25, 19:25, 0:0)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS 16 Łódź 366015060
2UKS LIDER Konstantynów Ł. II3542121136
3MUKS LIBERO Pajęczno 3424113131
4UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 330696153
1 2017-11-26 MUKS LIBERO Pajęczno - MKS 16 Łódź 0:2 (12:25, 9:25, 0:0)
2 2017-11-26 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 2:0 (25:18, 28:26, 0:0)
3 2017-11-26 MKS 16 Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 2:0 (25:10, 25:11, 0:0)
4 2017-11-26 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS LIDER Konstantynów Ł. II 0:2 (21:25, 21:25, 0:0)
5 2017-11-26 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - MKS 16 Łódź 0:2 (10:25, 8:25, 0:0)
6 2017-11-26 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MUKS LIBERO Pajęczno 0:2 (20:25, 11:25, 0:0)

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ZKS Włókniarz Zgierz 244010060
2UKS Ozorków 23238399
3BUDOWLANI Łódź SSA 221482106
1 2017-11-26 ZKS Włókniarz Zgierz - UKS Ozorków 2:0 (25:15, 25:12, 0:0)
2 2017-11-26 BUDOWLANI Łódź SSA - ZKS Włókniarz Zgierz 0:2 (17:25, 16:25, 0:0)
3 2017-11-26 UKS Ozorków - BUDOWLANI Łódź SSA 2:1 (16:25, 25:17, 0:0, 15:7)

Etap 4

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS JUVENIA Rawa M. 3661160116
2UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 3553168145
3MKS SKIER - VIS Skierniewice 3434141138
4ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II330680150
1 2017-11-12 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MKS SKIER - VIS Skierniewice 2:1 (25:19, 19:25, 15:9)
2 2017-11-12 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:2 (7:25, 12:25, 0:0)
3 2017-11-12 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:2 (16:25, 22:25, 0:0)
4 2017-11-12 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 2:0 (25:17, 25:15, 0:0)
5 2017-11-12 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MKS SKIER - VIS Skierniewice 0:2 (10:25, 19:25, 0:0)
6 2017-11-12 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 2:1 (25:18, 17:25, 18:16)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS LIDER Konstantynów Ł. 366015077
2KS DZIEWIĄTKA Łódź 3543136123
3UMKS Tuszyn 3434120157
4UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II3306102151
1 2017-11-12 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - KS DZIEWIĄTKA Łódź 0:2 (17:25, 12:25, 0:0)
2 2017-11-12 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UMKS Tuszyn 2:0 (25:12, 25:13, 0:0)
3 2017-11-12 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UMKS Tuszyn 2:1 (21:25, 25:16, 15:3)
4 2017-11-12 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:2 (18:25, 9:25, 0:0)
5 2017-11-12 UKS LIDER Konstantynów Ł. - KS DZIEWIĄTKA Łódź 2:0 (25:12, 25:13, 0:0)
6 2017-11-12 UMKS Tuszyn - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II 2:0 (25:22, 26:24, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Volley 34 Łódź 3661163124
2MUKS ABIS - SP 64 Łódź 3542137115
3MUKS JUVENIA Rawa M. II3435147170
4Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 3316123161
1 2017-11-18 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - UKS Volley 34 Łódź 0:2 (22:25, 17:25, 0:0)
2 2017-11-18 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. II 2:0 (25:22, 25:16, 0:0)
3 2017-11-18 UKS Volley 34 Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. II 2:1 (25:11, 23:25, 15:12)
4 2017-11-18 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 0:2 (19:25, 8:25, 0:0)
5 2017-11-18 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS Volley 34 Łódź 0:2 (21:25, 16:25, 0:0)
6 2017-11-18 MUKS JUVENIA Rawa M. II - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 2:1 (25:19, 21:25, 15:13)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SL SALOS - WODNA Łódź 366015081
2EKS SKRA Bełchatów 3543137121
3LUKS ASIK Domaniewice 3424103140
4MUKS DARGFIL Tomaszów M. 3316113161
1 2017-11-18 LUKS ASIK Domaniewice - EKS SKRA Bełchatów 0:2 (11:25, 11:25, 0:0)
2 2017-11-18 SL SALOS - WODNA Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 2:0 (25:13, 25:11, 0:0)
3 2017-11-18 EKS SKRA Bełchatów - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 2:1 (25:13, 21:25, 15:11)
4 2017-11-18 LUKS ASIK Domaniewice - SL SALOS - WODNA Łódź 0:2 (17:25, 14:25, 0:0)
5 2017-11-18 SL SALOS - WODNA Łódź - EKS SKRA Bełchatów 2:0 (25:21, 25:5, 0:0)
6 2017-11-18 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - LUKS ASIK Domaniewice 0:2 (22:25, 18:25, 0:0)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 366015056
2ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 3542121124
3Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II3425121161
4MUKS LIBERO Pajęczno 3316110161
1 2017-11-18 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:2 (12:25, 7:25, 0:0)
2 2017-11-18 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS LIBERO Pajęczno 2:0 (25:15, 25:18, 0:0)
3 2017-11-18 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS LIBERO Pajęczno 2:0 (25:10, 25:7, 0:0)
4 2017-11-18 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:2 (17:25, 24:26, 0:0)
5 2017-11-18 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:2 (12:25, 8:25, 0:0)
6 2017-11-18 MUKS LIBERO Pajęczno - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II 1:2 (22:25, 25:21, 13:15)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ULKS MOSiR Sieradz 366015056
2UKS LIDER Konstantynów Ł. II354213672
3UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 342492100
4UKS Ozorków 30060150
1 2017-11-12 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - ULKS MOSiR Sieradz 0:2 (6:25, 14:25, 0:0)
2 2017-11-12 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - UKS Ozorków 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)
3 2017-11-12 ULKS MOSiR Sieradz - UKS Ozorków 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)
4 2017-11-12 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS LIDER Konstantynów Ł. II 0:2 (7:25, 15:25, 0:0)
5 2017-11-12 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - ULKS MOSiR Sieradz 0:2 (13:25, 23:25, 0:0)
6 2017-11-12 UKS Ozorków - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 0:2 (0:25, 0:25, 0:0)

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS 16 Łódź 244010048
2BUDOWLANI Łódź SSA 23226788
3ZKS Włókniarz Zgierz 220469100
1 2017-11-12 ZKS Włókniarz Zgierz - MKS 16 Łódź 0:2 (22:25, 9:25, 0:0)
2 2017-11-12 BUDOWLANI Łódź SSA - ZKS Włókniarz Zgierz 2:0 (25:22, 25:16, 0:0)
3 2017-11-12 MKS 16 Łódź - BUDOWLANI Łódź SSA 2:0 (25:7, 25:10, 0:0)

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II12205024
2UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 11022450
1 2017-10-29 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 2:0 (25:16, 25:8, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 244010037
2Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 23329998
3UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II23238299
4LUKS ASIK Domaniewice 220453100
1 2017-10-29 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - LUKS ASIK Domaniewice 2:0 (25:22, 25:13, 0:0)
2 2017-10-29 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II 2:0 (25:10, 25:9, 0:0)
3 2017-10-29 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 2:1 (25:11, 23:25, 15:13)
4 2017-10-29 LUKS ASIK Domaniewice - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:2 (9:25, 9:25, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II244111181
2UKS LIDER Konstantynów Ł. 233210380
3MUKS ABIS - SP 64 Łódź 232386110
4SL SALOS - WODNA Łódź 221479108
1 2017-10-29 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - SL SALOS - WODNA Łódź 2:1 (25:22, 18:25, 15:13)
2 2017-10-29 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 1:2 (25:21, 19:25, 9:15)
3 2017-10-29 UKS LIDER Konstantynów Ł. - SL SALOS - WODNA Łódź 2:0 (25:5, 25:14, 0:0)
4 2017-10-29 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 2:0 (25:13, 25:15, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 244010056
2UKS LIDER Konstantynów Ł. II23237389
3BUDOWLANI Łódź SSA 221473101
1 2017-10-29 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. II 2:0 (25:12, 25:10, 0:0)
2 2017-10-29 BUDOWLANI Łódź SSA - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:2 (11:25, 23:25, 0:0)
3 2017-10-29 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - BUDOWLANI Łódź SSA 2:1 (11:25, 25:8, 15:6)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS JUVENIA Rawa M. 244010042
2MUKS JUVENIA Rawa M. II23229087
3UMKS Tuszyn 23226390
4MUKS DARGFIL Tomaszów M. 220466100
1 2017-10-29 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - MUKS JUVENIA Rawa M. II 0:2 (23:25, 14:25, 0:0)
2 2017-10-29 UMKS Tuszyn - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:2 (4:25, 9:25, 0:0)
3 2017-10-29 MUKS JUVENIA Rawa M. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 2:0 (25:18, 25:11, 0:0)
4 2017-10-29 MUKS JUVENIA Rawa M. II - UMKS Tuszyn 0:2 (22:25, 18:25, 0:0)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS LIBERO Pajęczno 244010079
2UKS Ozorków 2323100102
3ZKS Włókniarz Zgierz 221493112
1 2017-10-29 ZKS Włókniarz Zgierz - MUKS LIBERO Pajęczno 0:2 (19:25, 22:25, 0:0)
2 2017-10-29 UKS Ozorków - ZKS Włókniarz Zgierz 2:1 (25:21, 22:25, 15:6)
3 2017-10-29 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS Ozorków 2:0 (25:23, 25:15, 0:0)

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS SKIER - VIS Skierniewice 2441108102
2KS DZIEWIĄTKA Łódź 233210682
3UKS Volley 34 Łódź 23229784
4EKS SKRA Bełchatów 220458101
1 2017-10-29 KS DZIEWIĄTKA Łódź - MKS SKIER - VIS Skierniewice 1:2 (25:17, 18:25, 13:15)
2 2017-10-29 UKS Volley 34 Łódź - EKS SKRA Bełchatów 2:0 (25:9, 26:24, 0:0)
3 2017-10-29 EKS SKRA Bełchatów - KS DZIEWIĄTKA Łódź 0:2 (8:25, 17:25, 0:0)
4 2017-10-29 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Volley 34 Łódź 2:0 (26:24, 25:22, 0:0)

Grupa 8

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 244010049
2ULKS MOSiR Sieradz 23226674
3MKS 16 Łódź 220457100
1 2017-10-29 MKS 16 Łódź - ULKS MOSiR Sieradz 0:2 (13:25, 11:25, 0:0)
2 2017-10-29 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MKS 16 Łódź 2:0 (25:16, 25:17, 0:0)
3 2017-10-29 ULKS MOSiR Sieradz - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:2 (5:25, 11:25, 0:0)

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 244010033
2UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II23227167
3Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II220429100
1 2017-10-28 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II 0:2 (7:25, 10:25, 0:0)
2 2017-10-28 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II 2:0 (25:8, 25:4, 0:0)
3 2017-10-28 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:2 (9:25, 12:25, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 244010063
2LUKS ASIK Domaniewice 23228566
3UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 220444100
1 2017-10-28 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - LUKS ASIK Domaniewice 2:0 (25:23, 25:12, 0:0)
2 2017-10-28 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 0:2 (16:25, 12:25, 0:0)
3 2017-10-28 LUKS ASIK Domaniewice - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 2:0 (25:9, 25:7, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS LIDER Konstantynów Ł. 366116881
2MUKS ABIS - SP 64 Łódź 3552142131
3ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 3424117134
4BUDOWLANI Łódź SSA 330669150
1 2017-10-28 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 0:2 (14:25, 23:25, 0:0)
2 2017-10-28 BUDOWLANI Łódź SSA - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:2 (1:25, 8:25, 0:0)
3 2017-10-28 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. 1:2 (30:28, 12:25, 0:15)
4 2017-10-28 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - BUDOWLANI Łódź SSA 2:0 (25:11, 25:23, 0:0)
5 2017-10-28 BUDOWLANI Łódź SSA - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 0:2 (16:25, 10:25, 0:0)
6 2017-10-28 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 2:0 (25:13, 25:17, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II244010033
2SL SALOS - WODNA Łódź 23227576
3UKS LIDER Konstantynów Ł. II220434100
1 2017-10-28 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS LIDER Konstantynów Ł. II 2:0 (25:4, 25:4, 0:0)
2 2017-10-28 SL SALOS - WODNA Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 0:2 (11:25, 14:25, 0:0)
3 2017-10-28 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - SL SALOS - WODNA Łódź 0:2 (12:25, 14:25, 0:0)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS JUVENIA Rawa M. II366015073
2MUKS DARGFIL Tomaszów M. 3543139134
3MUKS LIBERO Pajęczno 3424110141
4ZKS Włókniarz Zgierz 3316105156
1 2017-10-28 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ZKS Włókniarz Zgierz 2:1 (16:25, 25:15, 15:8)
2 2017-10-28 MUKS JUVENIA Rawa M. II - MUKS LIBERO Pajęczno 2:0 (25:13, 25:11, 0:0)
3 2017-10-28 ZKS Włókniarz Zgierz - MUKS LIBERO Pajęczno 0:2 (19:25, 22:25, 0:0)
4 2017-10-28 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - MUKS JUVENIA Rawa M. II 0:2 (15:25, 18:25, 0:0)
5 2017-10-28 MUKS JUVENIA Rawa M. II - ZKS Włókniarz Zgierz 2:0 (25:3, 25:13, 0:0)
6 2017-10-28 MUKS LIBERO Pajęczno - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 0:2 (20:25, 16:25, 0:0)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS JUVENIA Rawa M. 244010040
2UMKS Tuszyn 23227177
3UKS Ozorków 220446100
1 2017-10-28 UKS Ozorków - UMKS Tuszyn 0:2 (9:25, 18:25, 0:0)
2 2017-10-28 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS Ozorków 2:0 (25:8, 25:11, 0:0)
3 2017-10-28 UMKS Tuszyn - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:2 (14:25, 7:25, 0:0)

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS SKIER - VIS Skierniewice 366015088
2EKS SKRA Bełchatów 3543130130
3ULKS MOSiR Sieradz 3424116124
4MKS 16 Łódź 3316101155
1 2017-10-28 MKS SKIER - VIS Skierniewice - ULKS MOSiR Sieradz 2:0 (25:18, 25:15, 0:0)
2 2017-10-28 EKS SKRA Bełchatów - MKS 16 Łódź 2:1 (15:25, 25:15, 15:7)
3 2017-10-28 ULKS MOSiR Sieradz - MKS 16 Łódź 2:0 (25:13, 25:11, 0:0)
4 2017-10-28 MKS SKIER - VIS Skierniewice - EKS SKRA Bełchatów 2:0 (25:15, 25:10, 0:0)
5 2017-10-28 EKS SKRA Bełchatów - ULKS MOSiR Sieradz 2:0 (25:18, 25:15, 0:0)
6 2017-10-28 MKS 16 Łódź - MKS SKIER - VIS Skierniewice 0:2 (10:25, 20:25, 0:0)

Grupa 8

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS DZIEWIĄTKA Łódź 244111377
2UKS Volley 34 Łódź 233299100
3ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 220466101
1 2017-10-28 UKS Volley 34 Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 2:0 (25:13, 26:24, 0:0)
2 2017-10-28 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UKS Volley 34 Łódź 2:1 (25:11, 23:25, 15:12)
3 2017-10-28 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - KS DZIEWIĄTKA Łódź 0:2 (17:25, 12:25, 0:0)