Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Kadeci

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
2018-03-03pauzuje- pauzuje0:0
2018-03-03pauzuje- pauzuje0:0
2018-03-03pauzuje- pauzuje0:0
2018-03-04pauzuje- pauzuje0:0
2018-03-04pauzuje- pauzuje0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS SMS JOKER PIŁA 2661177157
2BKS Chemik Bydgoszcz 2661169150
3MKS BZURA Ozorków 2333139134
4DAFI SPOŁEM KIELCE 2344188182
5Błękitni Ropczyce 2016151176
6KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 2016149174
1 2018-03-01 MKS BZURA Ozorków - UKS SMS JOKER PIŁA 0:3 (24:26, 20:25, 20:25)
2 2018-03-01 DAFI SPOŁEM KIELCE - BKS Chemik Bydgoszcz 1:3 (25:19, 19:25, 22:25, 23:25)
3 2018-03-02 MKS BZURA Ozorków - Błękitni Ropczyce 3:0 (25:22, 25:23, 25:13)
4 2018-03-02 BKS Chemik Bydgoszcz - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 3:0 (25:21, 25:18, 25:22)
5 2018-03-02 UKS SMS JOKER PIŁA - Błękitni Ropczyce 3:1 (25:21, 24:26, 25:21, 27:25)
6 2018-03-02 DAFI SPOŁEM KIELCE - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 3:1 (25:23, 24:26, 25:17, 25:22)

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS BZURA Ozorków 2462184147
2EKS SKRA Bełchatów 2353172166
3KS LECHIA Tomaszów M. 2206108151
1 2018-02-10 MKS BZURA Ozorków - EKS SKRA Bełchatów 3:2 (20:25, 25:13, 27:25, 22:25, 15:8)
2 2018-02-11 KS LECHIA Tomaszów M. - MKS BZURA Ozorków 0:3 (12:25, 22:25, 17:25)
3 2018-02-09 EKS SKRA Bełchatów - KS LECHIA Tomaszów M. 3:0 (25:18, 26:24, 25:15)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS BZURA Ozorków 1233345970724
2EKS SKRA Bełchatów 122932111010820
3KS LECHIA Tomaszów M. 122227181034923
4KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 12202420966909
5KS LECHIA Tomaszów M. III12151623817867
6KS LECHIA Tomaszów M. II1271030766940
7MUKS JUVENIA Rawa M. 120036521901
1 2017-11-14 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - EKS SKRA Bełchatów 0:3 (23:25, 16:25, 19:25)
2 2017-09-30 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS LECHIA Tomaszów M. III 0:3 (18:25, 16:25, 18:25)
3 2017-09-30 KS LECHIA Tomaszów M. - KS LECHIA Tomaszów M. II 3:0 (25:22, 25:16, 25:19)
4 2017-10-14 KS LECHIA Tomaszów M. III - KS LECHIA Tomaszów M. 3:1 (25:20, 23:25, 27:25, 25:14)
5 2017-10-14 EKS SKRA Bełchatów - MUKS JUVENIA Rawa M. 3:0 (25:15, 25:13, 25:12)
6 2017-10-14 MKS BZURA Ozorków - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 3:0 (25:22, 25:22, 25:21)
7 2017-10-18 MUKS JUVENIA Rawa M. - MKS BZURA Ozorków 0:3 (16:25, 17:25, 11:25)
8 2017-10-21 KS LECHIA Tomaszów M. - EKS SKRA Bełchatów 1:3 (21:25, 25:15, 20:25, 11:25)
9 2017-10-21 KS LECHIA Tomaszów M. II - KS LECHIA Tomaszów M. III 1:3 (22:25, 21:25, 25:20, 20:25)
10 2017-10-28 EKS SKRA Bełchatów - KS LECHIA Tomaszów M. II 3:0 (25:14, 25:21, 25:17)
11 2017-10-28 MKS BZURA Ozorków - KS LECHIA Tomaszów M. 3:1 (30:28, 25:19, 28:30, 25:18)
12 2017-10-27 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. 3:0 (25:12, 25:14, 25:16)
13 2017-11-04 KS LECHIA Tomaszów M. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 3:2 (25:18, 26:24, 23:25, 21:25, 20:18)
14 2017-11-04 KS LECHIA Tomaszów M. II - MKS BZURA Ozorków 0:3 (7:25, 16:25, 24:26)
15 2017-11-04 EKS SKRA Bełchatów - KS LECHIA Tomaszów M. III 3:0 (25:21, 25:23, 25:23)
16 2017-11-15 KS LECHIA Tomaszów M. III - MKS BZURA Ozorków 0:3 (17:25, 13:25, 25:27)
17 2017-11-11 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - KS LECHIA Tomaszów M. II 3:0 (25:11, 25:16, 25:17)
18 2017-11-11 KS LECHIA Tomaszów M. - MUKS JUVENIA Rawa M. 3:0 (25:10, 25:12, 25:11)
19 2017-11-18 KS LECHIA Tomaszów M. II - MUKS JUVENIA Rawa M. 3:0 (25:10, 25:22, 25:18)
20 2017-11-18 KS LECHIA Tomaszów M. III - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 1:3 (25:23, 17:25, 10:25, 17:25)
21 2017-11-18 EKS SKRA Bełchatów - MKS BZURA Ozorków 3:1 (22:25, 25:20, 25:21, 25:23)
22 2017-11-25 EKS SKRA Bełchatów - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 2:3 (25:13, 18:25, 25:21, 22:25, 13:15)
23 2017-11-25 KS LECHIA Tomaszów M. III - MUKS JUVENIA Rawa M. 3:0 (25:13, 25:14, 25:12)
24 2017-11-25 KS LECHIA Tomaszów M. II - KS LECHIA Tomaszów M. 1:3 (20:25, 25:23, 13:25, 19:25)
25 2017-12-02 KS LECHIA Tomaszów M. - KS LECHIA Tomaszów M. III 3:0 (25:7, 25:17, 25:21)
26 2017-12-02 MUKS JUVENIA Rawa M. - EKS SKRA Bełchatów 0:3 (12:25, 7:25, 15:25)
27 2017-12-12 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - MKS BZURA Ozorków 0:3 (15:25, 20:25, 19:25)
28 2017-12-08 MKS BZURA Ozorków - MUKS JUVENIA Rawa M. 3:0 (25:3, 25:7, 25:10)
29 2017-12-09 EKS SKRA Bełchatów - KS LECHIA Tomaszów M. 2:3 (22:25, 22:25, 25:17, 26:24, 11:15)
30 2017-12-09 KS LECHIA Tomaszów M. III - KS LECHIA Tomaszów M. II 3:0 (25:16, 25:21, 25:17)
31 2017-12-16 KS LECHIA Tomaszów M. II - EKS SKRA Bełchatów 0:3 (23:25, 14:25, 15:25)
32 2017-12-16 KS LECHIA Tomaszów M. - MKS BZURA Ozorków 0:3 (22:25, 24:26, 16:25)
33 2017-12-16 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 0:3 (15:25, 17:25, 24:26)
34 2018-01-06 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - KS LECHIA Tomaszów M. 1:3 (25:22, 17:25, 22:25, 13:25)
35 2018-01-05 MKS BZURA Ozorków - KS LECHIA Tomaszów M. II 3:0 (25:15, 25:11, 25:16)
36 2018-01-06 KS LECHIA Tomaszów M. III - EKS SKRA Bełchatów 0:3 (13:25, 20:25, 19:25)
37 2018-01-13 MKS BZURA Ozorków - KS LECHIA Tomaszów M. III 3:0 (25:20, 25:18, 25:16)
38 2018-01-12 KS LECHIA Tomaszów M. II - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 2:3 (21:25, 25:16, 25:23, 21:25, 11:15)
39 2018-01-13 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS LECHIA Tomaszów M. 0:3 (17:25, 15:25, 12:25)
40 2018-01-26 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS LECHIA Tomaszów M. II 0:3 (22:25, 23:25, 22:25)
41 2018-01-27 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - KS LECHIA Tomaszów M. III 3:0 (25:22, 25:20, 25:13)
42 2018-01-27 MKS BZURA Ozorków - EKS SKRA Bełchatów 3:1 (25:21, 19:25, 25:22, 25:21)