Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Młodzicy

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS LECHIA Tomaszów M. 000000
2KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 000000
3MKS BZURA Ozorków 000000
4UKS KORONA Bełchatów 000000
1 2017-12-03 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - MKS BZURA Ozorków 0:0
2 2017-12-03 KS LECHIA Tomaszów M. - UKS KORONA Bełchatów 0:0
3 2017-12-03 MKS BZURA Ozorków - UKS KORONA Bełchatów 0:0
4 2017-12-03 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - KS LECHIA Tomaszów M. 0:0
5 2017-12-03 KS LECHIA Tomaszów M. - MKS BZURA Ozorków 0:0
6 2017-12-03 UKS KORONA Bełchatów - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1EKS SKRA Bełchatów 000000
2KS LECHIA Tomaszów M. II000000
3UKS DWÓJKA Tomaszów M. 000000
1 2017-12-03 UKS DWÓJKA Tomaszów M. - KS LECHIA Tomaszów M. II 0:0
2 2017-12-03 EKS SKRA Bełchatów - UKS DWÓJKA Tomaszów M. 0:0
3 2017-12-03 KS LECHIA Tomaszów M. II - EKS SKRA Bełchatów 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II000000
2KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź III000000
3UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. 000000
1 2017-12-03 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź III 0:0
2 2017-12-03 UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II 0:0
3 2017-12-03 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź III - UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. 0:0

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS JUVENIA Rawa M. 000000
2SPS Zduńska Wola 000000
3UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 000000
1 2017-12-03 MUKS JUVENIA Rawa M. - SPS Zduńska Wola 0:0
2 2017-12-03 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:0
3 2017-12-03 SPS Zduńska Wola - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 0:0

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 3661155101
2KS LECHIA Tomaszów M. 3552151126
3UKS KORONA Bełchatów 3424118132
4EKS SKRA Bełchatów 330685150
1 2017-11-05 UKS KORONA Bełchatów - KS LECHIA Tomaszów M. 0:2 (17:25, 19:25, 0:0)
2 2017-11-05 EKS SKRA Bełchatów - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 0:2 (9:25, 9:25, 0:0)
3 2017-11-05 KS LECHIA Tomaszów M. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 1:2 (25:15, 16:25, 10:15)
4 2017-11-05 UKS KORONA Bełchatów - EKS SKRA Bełchatów 2:0 (25:21, 25:11, 0:0)
5 2017-11-05 EKS SKRA Bełchatów - KS LECHIA Tomaszów M. 0:2 (18:25, 17:25, 0:0)
6 2017-11-05 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - UKS KORONA Bełchatów 2:0 (25:11, 25:21, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS BZURA Ozorków 244010068
2UKS DWÓJKA Tomaszów M. 23229285
3UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. 220461100
1 2017-11-05 UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. - UKS DWÓJKA Tomaszów M. 0:2 (21:25, 14:25, 0:0)
2 2017-11-05 MKS BZURA Ozorków - UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. 2:0 (25:15, 25:11, 0:0)
3 2017-11-05 UKS DWÓJKA Tomaszów M. - MKS BZURA Ozorków 0:2 (23:25, 19:25, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS LECHIA Tomaszów M. II244010067
2KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II23229386
3UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 220460100
1 2017-11-05 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II 0:2 (16:25, 20:25, 0:0)
2 2017-11-05 KS LECHIA Tomaszów M. II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 2:0 (25:16, 25:8, 0:0)
3 2017-11-05 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II - KS LECHIA Tomaszów M. II 0:2 (21:25, 22:25, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź III244010056
2MUKS JUVENIA Rawa M. 23229373
3SPS Zduńska Wola 220436100
1 2017-11-05 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź III - SPS Zduńska Wola 2:0 (25:10, 25:3, 0:0)
2 2017-11-05 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź III 0:2 (22:25, 21:25, 0:0)
3 2017-11-05 SPS Zduńska Wola - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:2 (8:25, 15:25, 0:0)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS KORONA Bełchatów 366116493
2MKS BZURA Ozorków 355215895
3UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 342478117
4SPS Zduńska Wola 330655150
1 2017-10-22 MKS BZURA Ozorków - SPS Zduńska Wola 2:0 (25:11, 25:10, 0:0)
2 2017-10-22 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS KORONA Bełchatów 0:2 (8:25, 10:25, 0:0)
3 2017-10-22 SPS Zduńska Wola - UKS KORONA Bełchatów 0:2 (13:25, 4:25, 0:0)
4 2017-10-22 MKS BZURA Ozorków - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. 2:0 (25:4, 25:6, 0:0)
5 2017-10-22 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - SPS Zduńska Wola 2:0 (25:8, 25:9, 0:0)
6 2017-10-22 UKS KORONA Bełchatów - MKS BZURA Ozorków 2:1 (24:26, 25:22, 15:10)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1EKS SKRA Bełchatów 244010062
2KS LECHIA Tomaszów M. II23239298
3KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II221471103
1 2017-10-22 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II - KS LECHIA Tomaszów M. II 1:2 (18:25, 25:13, 5:15)
2 2017-10-22 EKS SKRA Bełchatów - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II 2:0 (25:7, 25:16, 0:0)
3 2017-10-22 KS LECHIA Tomaszów M. II - EKS SKRA Bełchatów 0:2 (17:25, 22:25, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 244010048
2UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. 23227987
3MUKS JUVENIA Rawa M. 220456100
1 2017-10-22 MUKS JUVENIA Rawa M. - UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. 0:2 (16:25, 21:25, 0:0)
2 2017-10-22 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. 2:0 (25:8, 25:11, 0:0)
3 2017-10-22 UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź 0:2 (13:25, 16:25, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS LECHIA Tomaszów M. 244010051
2UKS DWÓJKA Tomaszów M. 23227986
3KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź III220458100
4EKS SKRA Bełchatów II000000
1 2017-10-22 KS LECHIA Tomaszów M. - UKS DWÓJKA Tomaszów M. 2:0 (25:11, 25:18, 0:0)
2 2017-10-22 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź III - EKS SKRA Bełchatów II 0:0
3 2017-10-22 UKS DWÓJKA Tomaszów M. - EKS SKRA Bełchatów II 0:0
4 2017-10-22 KS LECHIA Tomaszów M. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź III 2:0 (25:4, 25:18, 0:0)
5 2017-10-22 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź III - UKS DWÓJKA Tomaszów M. 0:2 (14:25, 22:25, 0:0)
6 2017-10-22 EKS SKRA Bełchatów II - KS LECHIA Tomaszów M. 0:0