Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

III Liga Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ULKS MOSiR Sieradz 14384081166883
2MKS Zduńska Wola 1534392213911287
3SMS PZPS Spała III1532362013031183
4Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 1426322112041077
5LUMKS Kasztelan 1424302512271182
6KS STAL Głowno 1315232910821183
7KS LECHIA Tomaszów M. II1413193311401194
8LUKS Dobroń 1412183511211213
9KS HURAGAN Widawa 95824644750
10MUKS JUVENIA Rawa M. 14511398681194
1 2017-12-02 LUMKS Kasztelan - MKS Zduńska Wola 2:3 (17:25, 25:14, 25:19, 19:25, 13:15)
2 2017-09-30 KS LECHIA Tomaszów M. II - LUKS Dobroń 3:0 (25:21, 25:21, 25:21)
3 2017-09-30 KS HURAGAN Widawa - KS STAL Głowno 0:3 (25:27, 20:25, 21:25)
4 2017-09-30 SMS PZPS Spała III - MUKS JUVENIA Rawa M. 3:1 (25:13, 25:21, 23:25, 25:13)
5 2017-10-07 KS STAL Głowno - SMS PZPS Spała III 0:3 (10:25, 20:25, 14:25)
6 2017-10-07 KS LECHIA Tomaszów M. II - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 3:2 (17:25, 25:21, 19:25, 25:17, 15:9)
7 2017-10-07 MKS Zduńska Wola - LUKS Dobroń 3:2 (25:19, 20:25, 26:28, 25:14, 15:6)
8 2017-10-07 ULKS MOSiR Sieradz - LUMKS Kasztelan 3:0 (25:23, 25:22, 25:13)
9 2017-10-14 LUKS Dobroń - ULKS MOSiR Sieradz 1:3 (25:23, 19:25, 15:25, 19:25)
10 2017-10-14 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MKS Zduńska Wola 1:3 (21:25, 23:25, 25:19, 23:25)
11 2017-10-14 KS HURAGAN Widawa - KS LECHIA Tomaszów M. II 3:2 (25:21, 15:25, 20:25, 25:23, 15:12)
12 2017-10-14 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS STAL Głowno 1:3 (25:20, 15:25, 17:25, 21:25)
13 2017-10-21 KS LECHIA Tomaszów M. II - SMS PZPS Spała III 1:3 (24:26, 20:25, 25:23, 21:25)
14 2017-10-21 MKS Zduńska Wola - KS HURAGAN Widawa 3:1 (25:15, 18:25, 25:21, 25:20)
15 2017-10-21 ULKS MOSiR Sieradz - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 3:0 (25:17, 25:17, 25:16)
16 2017-10-21 LUMKS Kasztelan - LUKS Dobroń 3:1 (27:25, 25:20, 19:25, 25:22)
17 2017-10-28 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - LUMKS Kasztelan 3:1 (25:21, 22:25, 25:15, 25:23)
18 2017-10-28 KS HURAGAN Widawa - ULKS MOSiR Sieradz 0:3 (18:25, 13:25, 15:25)
19 2017-10-28 SMS PZPS Spała III - MKS Zduńska Wola 1:3 (16:25, 26:24, 15:25, 16:25)
20 2017-10-28 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS LECHIA Tomaszów M. II 0:3 (15:25, 20:25, 20:25)
21 2017-11-04 KS LECHIA Tomaszów M. II - KS STAL Głowno 0:3 (23:25, 26:28, 23:25)
22 2017-11-04 MKS Zduńska Wola - MUKS JUVENIA Rawa M. 3:2 (25:17, 25:12, 25:27, 23:25, 15:11)
23 2017-11-04 ULKS MOSiR Sieradz - SMS PZPS Spała III 3:0 (25:18, 25:13, 25:17)
24 2017-11-04 LUMKS Kasztelan - KS HURAGAN Widawa 3:1 (25:19, 21:25, 25:20, 25:21)
25 2017-11-04 LUKS Dobroń - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 0:3 (16:25, 27:29, 23:25)
26 2017-11-11 KS HURAGAN Widawa - LUKS Dobroń 3:1 (21:25, 25:14, 25:18, 25:20)
27 2017-11-11 SMS PZPS Spała III - LUMKS Kasztelan 3:1 (24:26, 26:24, 25:20, 25:20)
28 2017-11-11 MUKS JUVENIA Rawa M. - ULKS MOSiR Sieradz 0:3 (14:25, 12:25, 16:25)
29 2017-11-12 KS STAL Głowno - MKS Zduńska Wola 1:3 (27:25, 23:25, 29:31, 13:25)
30 2017-11-18 ULKS MOSiR Sieradz - KS STAL Głowno 3:0 (25:13, 25:19, 25:18)
31 2017-11-18 LUMKS Kasztelan - MUKS JUVENIA Rawa M. 3:0 (25:11, 25:18, 25:16)
32 2017-11-16 LUKS Dobroń - SMS PZPS Spała III 2:3 (20:25, 25:19, 22:25, 26:24, 8:15)
33 2017-11-18 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - KS HURAGAN Widawa 3:0 (25:16, 25:16, 25:16)
34 2017-11-25 SMS PZPS Spała III - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 3:1 (20:25, 25:16, 25:21, 25:23)
35 2017-11-25 MUKS JUVENIA Rawa M. - LUKS Dobroń 0:3 (15:25, 17:25, 15:25)
36 2017-11-25 KS STAL Głowno - LUMKS Kasztelan 2:3 (25:22, 25:20, 15:25, 21:25, 11:15)
37 2017-11-25 KS LECHIA Tomaszów M. II - MKS Zduńska Wola 0:3 (23:25, 18:25, 23:25)
38 2017-12-02 ULKS MOSiR Sieradz - KS LECHIA Tomaszów M. II 3:0 (25:12, 25:21, 25:15)
39 2017-12-02 LUKS Dobroń - KS STAL Głowno 3:1 (24:26, 25:20, 25:14, 28:26)
40 2017-12-02 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MUKS JUVENIA Rawa M. 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
41 2017-12-02 KS HURAGAN Widawa - SMS PZPS Spała III 0:3 (23:25, 21:25, 16:25)
42 2017-12-06 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS HURAGAN Widawa 3:0 (25:16, 26:24, 25:22)
43 2017-12-06 KS STAL Głowno - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 1:3 (25:19, 15:25, 18:25, 21:25)
44 2017-12-06 LUMKS Kasztelan - KS LECHIA Tomaszów M. II 3:1 (25:23, 21:25, 25:22, 25:17)
45 2017-12-06 MKS Zduńska Wola - ULKS MOSiR Sieradz 0:3 (18:25, 20:25, 18:25)
46 2017-12-09 MKS Zduńska Wola - LUMKS Kasztelan 0:3 (17:25, 23:25, 15:25)
47 2017-12-09 LUKS Dobroń - KS LECHIA Tomaszów M. II 3:1 (23:25, 25:18, 27:25, 25:15)
48 2017-12-09 MUKS JUVENIA Rawa M. - SMS PZPS Spała III 1:3 (22:25, 25:22, 12:25, 14:25)
49 2017-12-16 SMS PZPS Spała III - KS STAL Głowno 3:1 (23:25, 25:18, 25:18, 25:14)
50 2017-12-16 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - KS LECHIA Tomaszów M. II 3:0 (25:21, 32:30, 25:21)
51 2017-12-16 LUKS Dobroń - MKS Zduńska Wola 2:3 (25:21, 25:19, 23:25, 23:25, 17:19)
52 2017-12-16 LUMKS Kasztelan - ULKS MOSiR Sieradz 3:2 (24:26, 25:23, 30:32, 26:24, 15:10)
53 2018-01-06 ULKS MOSiR Sieradz - LUKS Dobroń 3:0 (25:18, 25:15, 25:23)
54 2018-01-06 MKS Zduńska Wola - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 3:1 (25:23, 25:22, 22:25, 29:27)
55 2018-01-05 KS STAL Głowno - MUKS JUVENIA Rawa M. 3:2 (21:25, 25:21, 20:25, 25:19, 15:13)
56 2018-01-13 SMS PZPS Spała III - KS LECHIA Tomaszów M. II 3:0 (27:25, 25:20, 25:23)
57 2018-01-13 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - ULKS MOSiR Sieradz 3:2 (16:25, 25:20, 16:25, 25:23, 15:11)
58 2018-01-13 LUKS Dobroń - LUMKS Kasztelan 0:3 (18:25, 18:25, 16:25)
59 2018-02-17 LUMKS Kasztelan - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 2:3 (25:20, 26:24, 21:25, 20:25, 12:15)
60 2018-01-20 MKS Zduńska Wola - SMS PZPS Spała III 3:1 (28:26, 25:21, 22:25, 25:23)
61 2018-01-20 KS LECHIA Tomaszów M. II - MUKS JUVENIA Rawa M. 3:1 (22:25, 25:22, 26:24, 25:21)
62 2018-01-27 KS STAL Głowno - KS LECHIA Tomaszów M. II 3:2 (25:18, 25:22, 17:25, 23:25, 15:11)
63 2018-01-27 MUKS JUVENIA Rawa M. - MKS Zduńska Wola 0:3 (18:25, 18:25, 13:25)
64 2018-01-27 SMS PZPS Spała III - ULKS MOSiR Sieradz 1:3 (25:19, 22:25, 28:30, 15:25)
65 2018-01-27 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - LUKS Dobroń 3:0 (25:15, 25:19, 25:20)
66 2018-02-10 LUMKS Kasztelan - SMS PZPS Spała III 0:3 (12:25, 23:25, 17:25)
67 2018-02-10 ULKS MOSiR Sieradz - MUKS JUVENIA Rawa M. 3:0 (25:14, 25:18, 25:12)
68 2018-02-10 MKS Zduńska Wola - KS STAL Głowno 3:2 (22:25, 19:25, 25:16, 25:20, 15:12)
69 2018-02-24 KS STAL Głowno - ULKS MOSiR Sieradz 0:0
70 2018-02-24 MUKS JUVENIA Rawa M. - LUMKS Kasztelan 0:0
71 2018-02-24 SMS PZPS Spała III - LUKS Dobroń 0:0
72 2018-03-03 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - SMS PZPS Spała III 0:0
73 2018-03-03 LUKS Dobroń - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:0
74 2018-03-03 LUMKS Kasztelan - KS STAL Głowno 0:0
75 2018-03-03 MKS Zduńska Wola - KS LECHIA Tomaszów M. II 0:0
76 2018-03-17 KS LECHIA Tomaszów M. II - ULKS MOSiR Sieradz 0:0
77 2018-03-17 KS STAL Głowno - LUKS Dobroń 0:0
78 2018-03-17 MUKS JUVENIA Rawa M. - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 0:0
79 2018-03-24 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - KS STAL Głowno 0:0
80 2018-03-24 KS LECHIA Tomaszów M. II - LUMKS Kasztelan 0:0
81 2018-03-24 ULKS MOSiR Sieradz - MKS Zduńska Wola 0:0