Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

III Liga Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ULKS MOSiR Sieradz 721211548372
2MKS Zduńska Wola 616188616522
3SMS PZPS Spała III7141611601571
4Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 6101210490468
5KS LECHIA Tomaszów M. II691211519492
6LUMKS Kasztelan 691111499494
7KS STAL Głowno 691010436472
8KS HURAGAN Widawa 75818522599
9LUKS Dobroń 72721569663
10MUKS JUVENIA Rawa M. 61418384531
2017-09-30 ULKS MOSiR Sieradz - pauzuje0:0
1 2017-12-02 LUMKS Kasztelan - MKS Zduńska Wola 0:0
2 2017-09-30 KS LECHIA Tomaszów M. II - LUKS Dobroń 3:0 (25:21, 25:21, 25:21)
3 2017-09-30 KS HURAGAN Widawa - KS STAL Głowno 0:3 (25:27, 20:25, 21:25)
4 2017-09-30 SMS PZPS Spała III - MUKS JUVENIA Rawa M. 3:1 (25:13, 25:21, 23:25, 25:13)
2017-10-07 MUKS JUVENIA Rawa M. - pauzuje0:0
5 2017-10-07 KS STAL Głowno - SMS PZPS Spała III 0:3 (10:25, 20:25, 14:25)
6 2017-10-07 KS LECHIA Tomaszów M. II - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 3:2 (17:25, 25:21, 19:25, 25:17, 15:9)
7 2017-10-07 MKS Zduńska Wola - LUKS Dobroń 3:2 (25:19, 20:25, 26:28, 25:14, 15:6)
8 2017-10-07 ULKS MOSiR Sieradz - LUMKS Kasztelan 3:0 (25:23, 25:22, 25:13)
2017-10-14 LUMKS Kasztelan - pauzuje0:0
9 2017-10-14 LUKS Dobroń - ULKS MOSiR Sieradz 1:3 (25:23, 19:25, 15:25, 19:25)
10 2017-10-14 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MKS Zduńska Wola 1:3 (21:25, 23:25, 25:19, 23:25)
11 2017-10-14 KS HURAGAN Widawa - KS LECHIA Tomaszów M. II 3:2 (25:21, 15:25, 20:25, 25:23, 15:12)
12 2017-10-14 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS STAL Głowno 1:3 (25:20, 15:25, 17:25, 21:25)
2017-10-21 KS STAL Głowno - pauzuje0:0
13 2017-10-21 KS LECHIA Tomaszów M. II - SMS PZPS Spała III 1:3 (24:26, 20:25, 25:23, 21:25)
14 2017-10-21 MKS Zduńska Wola - KS HURAGAN Widawa 3:1 (25:15, 18:25, 25:21, 25:20)
15 2017-10-21 ULKS MOSiR Sieradz - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 3:0 (25:17, 25:17, 25:16)
16 2017-10-21 LUMKS Kasztelan - LUKS Dobroń 3:1 (27:25, 25:20, 19:25, 25:22)
2017-10-28 LUKS Dobroń - pauzuje0:0
17 2017-10-28 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - LUMKS Kasztelan 3:1 (25:21, 22:25, 25:15, 25:23)
18 2017-10-28 KS HURAGAN Widawa - ULKS MOSiR Sieradz 0:3 (18:25, 13:25, 15:25)
19 2017-10-28 SMS PZPS Spała III - MKS Zduńska Wola 1:3 (16:25, 26:24, 15:25, 16:25)
20 2017-10-28 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS LECHIA Tomaszów M. II 0:3 (15:25, 20:25, 20:25)
21 2017-11-04 KS LECHIA Tomaszów M. II - KS STAL Głowno 0:3 (23:25, 26:28, 23:25)
22 2017-11-04 MKS Zduńska Wola - MUKS JUVENIA Rawa M. 3:2 (25:17, 25:12, 25:27, 23:25, 15:11)
23 2017-11-04 ULKS MOSiR Sieradz - SMS PZPS Spała III 3:0 (25:18, 25:13, 25:17)
24 2017-11-04 LUMKS Kasztelan - KS HURAGAN Widawa 3:1 (25:19, 21:25, 25:20, 25:21)
25 2017-11-04 LUKS Dobroń - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 0:3 (16:25, 27:29, 23:25)
2017-11-11 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - pauzuje0:0
26 2017-11-11 KS HURAGAN Widawa - LUKS Dobroń 3:1 (21:25, 25:14, 25:18, 25:20)
27 2017-11-11 SMS PZPS Spała III - LUMKS Kasztelan 3:1 (24:26, 26:24, 25:20, 25:20)
28 2017-11-11 MUKS JUVENIA Rawa M. - ULKS MOSiR Sieradz 0:3 (14:25, 12:25, 16:25)
29 2017-11-12 KS STAL Głowno - MKS Zduńska Wola 1:3 (27:25, 23:25, 29:31, 13:25)
2017-11-18 KS LECHIA Tomaszów M. II - pauzuje0:0
30 2017-11-18 ULKS MOSiR Sieradz - KS STAL Głowno 3:0 (25:13, 25:19, 25:18)
31 2017-11-18 LUMKS Kasztelan - MUKS JUVENIA Rawa M. 3:0 (25:11, 25:18, 25:16)
32 2017-11-16 LUKS Dobroń - SMS PZPS Spała III 2:3 (20:25, 25:19, 22:25, 26:24, 8:15)
33 2017-11-18 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - KS HURAGAN Widawa 3:0 (25:16, 25:16, 25:16)
2017-11-25 KS HURAGAN Widawa - pauzuje0:0
34 2017-11-25 SMS PZPS Spała III - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 0:0
35 2017-11-25 MUKS JUVENIA Rawa M. - LUKS Dobroń 0:0
36 2017-11-25 KS STAL Głowno - LUMKS Kasztelan 0:0
37 2017-11-25 KS LECHIA Tomaszów M. II - MKS Zduńska Wola 0:0
2017-12-02 MKS Zduńska Wola - pauzuje0:0
38 2017-12-02 ULKS MOSiR Sieradz - KS LECHIA Tomaszów M. II 0:0
39 2017-12-02 LUKS Dobroń - KS STAL Głowno 0:0
40 2017-12-02 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:0
41 2017-12-02 KS HURAGAN Widawa - SMS PZPS Spała III 0:0
2017-12-06 SMS PZPS Spała III - pauzuje0:0
42 2017-12-06 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS HURAGAN Widawa 0:0
43 2017-12-06 KS STAL Głowno - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 0:0
44 2017-12-06 KS LECHIA Tomaszów M. II - LUMKS Kasztelan 0:0
45 2017-12-06 MKS Zduńska Wola - ULKS MOSiR Sieradz 0:0
2017-12-09 ULKS MOSiR Sieradz - pauzuje0:0
46 2017-12-09 MKS Zduńska Wola - LUMKS Kasztelan 0:0
47 2017-12-09 LUKS Dobroń - KS LECHIA Tomaszów M. II 0:0
48 2017-12-09 KS STAL Głowno - KS HURAGAN Widawa 0:0
49 2017-12-09 MUKS JUVENIA Rawa M. - SMS PZPS Spała III 0:0
2017-12-16 MUKS JUVENIA Rawa M. - pauzuje0:0
50 2017-12-16 SMS PZPS Spała III - KS STAL Głowno 0:0
51 2017-12-16 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - KS LECHIA Tomaszów M. II 0:0
52 2017-12-16 LUKS Dobroń - MKS Zduńska Wola 0:0
53 2017-12-16 LUMKS Kasztelan - ULKS MOSiR Sieradz 0:0
2018-01-06 LUMKS Kasztelan - pauzuje0:0
54 2018-01-06 ULKS MOSiR Sieradz - LUKS Dobroń 0:0
55 2018-01-06 MKS Zduńska Wola - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 0:0
56 2018-01-06 KS LECHIA Tomaszów M. II - KS HURAGAN Widawa 0:0
57 2018-01-05 KS STAL Głowno - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:0
2018-01-13 KS STAL Głowno - pauzuje0:0
58 2018-01-13 SMS PZPS Spała III - KS LECHIA Tomaszów M. II 0:0
59 2018-01-13 KS HURAGAN Widawa - MKS Zduńska Wola 0:0
60 2018-01-13 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - ULKS MOSiR Sieradz 0:0
61 2018-01-13 LUKS Dobroń - LUMKS Kasztelan 0:0
2018-01-20 LUKS Dobroń - pauzuje0:0
62 2018-01-20 LUMKS Kasztelan - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 0:0
63 2018-01-20 ULKS MOSiR Sieradz - KS HURAGAN Widawa 0:0
64 2018-01-20 MKS Zduńska Wola - SMS PZPS Spała III 0:0
65 2018-01-20 KS LECHIA Tomaszów M. II - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:0
66 2018-01-27 KS STAL Głowno - KS LECHIA Tomaszów M. II 0:0
67 2018-01-27 MUKS JUVENIA Rawa M. - MKS Zduńska Wola 0:0
68 2018-01-27 SMS PZPS Spała III - ULKS MOSiR Sieradz 0:0
69 2018-01-27 KS HURAGAN Widawa - LUMKS Kasztelan 0:0
70 2018-01-27 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - LUKS Dobroń 0:0
2018-02-10 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - pauzuje0:0
71 2018-02-10 LUKS Dobroń - KS HURAGAN Widawa 0:0
72 2018-02-10 LUMKS Kasztelan - SMS PZPS Spała III 0:0
73 2018-02-10 ULKS MOSiR Sieradz - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:0
74 2018-02-10 MKS Zduńska Wola - KS STAL Głowno 0:0
2018-02-24 KS LECHIA Tomaszów M. II - pauzuje0:0
75 2018-02-24 KS STAL Głowno - ULKS MOSiR Sieradz 0:0
76 2018-02-24 MUKS JUVENIA Rawa M. - LUMKS Kasztelan 0:0
77 2018-02-24 SMS PZPS Spała III - LUKS Dobroń 0:0
78 2018-02-24 KS HURAGAN Widawa - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 0:0
2018-03-03 KS HURAGAN Widawa - pauzuje0:0
79 2018-03-03 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - SMS PZPS Spała III 0:0
80 2018-03-03 LUKS Dobroń - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:0
81 2018-03-03 LUMKS Kasztelan - KS STAL Głowno 0:0
82 2018-03-03 MKS Zduńska Wola - KS LECHIA Tomaszów M. II 0:0
2018-03-17 MKS Zduńska Wola - pauzuje0:0
83 2018-03-17 KS LECHIA Tomaszów M. II - ULKS MOSiR Sieradz 0:0
84 2018-03-17 KS STAL Głowno - LUKS Dobroń 0:0
85 2018-03-17 MUKS JUVENIA Rawa M. - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ 0:0
86 2018-03-17 SMS PZPS Spała III - KS HURAGAN Widawa 0:0
2018-03-24 SMS PZPS Spała III - pauzuje0:0
87 2018-03-24 KS HURAGAN Widawa - MUKS JUVENIA Rawa M. 0:0
88 2018-03-24 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - KS STAL Głowno 0:0
89 2018-03-24 LUMKS Kasztelan - KS LECHIA Tomaszów M. II 0:0
90 2018-03-24 ULKS MOSiR Sieradz - MKS Zduńska Wola 0:0