Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Juniorki

Etap 5

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1BUDOWLANI Łódź SSA 000000
2MUKS DARGFIL Tomaszów M. 000000
3UKS LIDER Konstantynów Ł. 000000
4ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 000000
1 2017-11-26 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:0
2 2017-11-24 BUDOWLANI Łódź SSA - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:0
3 2017-11-30 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:0
4 2017-12-01 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - BUDOWLANI Łódź SSA 0:0
5 2017-12-16 BUDOWLANI Łódź SSA - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:0
6 2017-12-15 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 0:0
7 2018-01-06 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 0:0
8 2018-01-06 UKS LIDER Konstantynów Ł. - BUDOWLANI Łódź SSA 0:0
9 2018-01-13 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:0
10 2018-01-13 BUDOWLANI Łódź SSA - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 0:0
11 2018-01-20 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - BUDOWLANI Łódź SSA 0:0
12 2018-01-19 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1EKS SKRA Bełchatów 000000
2MUKS ABIS - SP 64 Łódź 000000
3UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 000000
4UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II000000
1 2017-12-02 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II 0:0
2 2017-12-02 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - EKS SKRA Bełchatów 0:0
3 2017-12-16 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II - EKS SKRA Bełchatów 0:0
4 2017-12-16 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:0
5 2017-11-30 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II 0:0
6 2017-11-25 EKS SKRA Bełchatów - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 0:0
7 2018-01-13 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 0:0
8 2018-01-13 EKS SKRA Bełchatów - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:0
9 2018-01-20 EKS SKRA Bełchatów - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II 0:0
10 2018-01-20 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 0:0
11 2018-01-06 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:0
12 2018-01-06 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - EKS SKRA Bełchatów 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1CARO TEAM Opoczno 000000
2MUKS LIBERO Pajęczno 000000
3UKS Ozorków 000000
1 2017-11-25 UKS Ozorków - MUKS LIBERO Pajęczno 0:0
2 2017-12-02 MUKS LIBERO Pajęczno - CARO TEAM Opoczno 0:0
3 2017-12-16 CARO TEAM Opoczno - UKS Ozorków 0:0
4 2018-01-06 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS Ozorków 0:0
5 2018-01-13 CARO TEAM Opoczno - MUKS LIBERO Pajęczno 0:0
6 2018-01-20 UKS Ozorków - CARO TEAM Opoczno 0:0

Etap 4

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS LIDER Konstantynów Ł. 2662191158
2ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 2562167143
3MUKS ABIS - SP 64 Łódź 2126143167
4UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II2026158191
1 2017-11-10 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II 3:1 (25:16, 25:23, 22:25, 25:13)
2 2017-11-11 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:3 (19:25, 23:25, 13:25)
3 2017-11-12 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 3:2 (25:18, 11:25, 16:25, 25:11, 15:9)
4 2017-11-08 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II - UKS LIDER Konstantynów Ł. 1:3 (25:17, 16:25, 15:25, 25:27)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS DARGFIL Tomaszów M. 617183511386
2KS Budowlani Łódź 612127435392
3UKS LIDER Konstantynów Ł. 65916513576
4ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 62417395500
1 2017-10-18 KS Budowlani Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 0:3 (23:25, 15:25, 20:25)
2 2017-10-01 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 3:1 (22:25, 25:19, 25:18, 26:24)
3 2017-10-15 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 3:0 (25:17, 25:13, 25:17)
4 2017-10-07 KS Budowlani Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. 3:1 (23:25, 25:22, 25:14, 28:26)
5 2017-10-13 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 1:3 (25:23, 15:25, 15:25, 15:25)
6 2017-10-14 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - KS Budowlani Łódź 0:3 (15:25, 24:26, 19:25)
7 2017-10-20 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - KS Budowlani Łódź 3:0 (25:17, 25:21, 25:12)
8 2017-10-21 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. 3:2 (23:25, 25:20, 17:25, 25:18, 15:11)
9 2017-10-29 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 0:3 (25:27, 12:25, 19:25)
10 2017-10-28 UKS LIDER Konstantynów Ł. - KS Budowlani Łódź 0:3 (14:25, 22:25, 18:25)
11 2017-11-03 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. 3:2 (21:25, 25:17, 25:21, 21:25, 19:17)
12 2017-11-04 KS Budowlani Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 3:0 (25:10, 25:15, 25:18)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS ABIS - SP 64 Łódź 617183498393
2UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 6111310511444
3EKS SKRA Bełchatów 681011455448
4UKS Ozorków 60118292471
1 2017-10-01 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS Ozorków 3:0 (25:20, 25:10, 25:11)
2 2017-10-01 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - EKS SKRA Bełchatów 3:0 (25:21, 25:17, 25:18)
3 2017-10-07 UKS Ozorków - EKS SKRA Bełchatów 0:3 (11:25, 15:25, 15:25)
4 2017-10-07 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 2:3 (21:25, 25:22, 25:18, 19:25, 12:15)
5 2017-10-15 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS Ozorków 3:0 (25:13, 25:19, 25:19)
6 2017-10-12 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - EKS SKRA Bełchatów 3:0 (25:12, 25:21, 25:15)
7 2017-10-21 UKS Ozorków - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 1:3 (25:21, 11:25, 16:25, 13:25)
8 2017-10-25 EKS SKRA Bełchatów - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 1:3 (25:17, 24:26, 22:25, 20:25)
9 2017-10-28 EKS SKRA Bełchatów - UKS Ozorków 3:0 (25:23, 25:8, 25:21)
10 2017-10-28 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 3:0 (25:18, 25:18, 25:15)
11 2017-11-04 UKS Ozorków - MUKS ABIS - SP 64 Łódź 0:3 (18:25, 12:25, 12:25)
12 2017-11-04 EKS SKRA Bełchatów - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 3:2 (25:23, 26:28, 25:23, 19:25, 15:13)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II615164486338
2ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 614167525465
3CARO TEAM Opoczno 65815407519
4MUKS LIBERO Pajęczno 62317380476
1 2017-10-01 CARO TEAM Opoczno - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 2:3 (10:25, 25:23, 25:22, 16:25, 5:15)
2 2017-10-06 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II - MUKS LIBERO Pajęczno 3:0 (25:15, 25:19, 25:7)
3 2017-10-13 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS LIBERO Pajęczno 3:0 (25:19, 25:23, 27:25)
4 2017-10-07 CARO TEAM Opoczno - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II 0:3 (18:25, 23:25, 18:25)
5 2017-10-15 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II 3:1 (25:23, 14:25, 25:17, 25:22)
6 2017-10-15 MUKS LIBERO Pajęczno - CARO TEAM Opoczno 3:2 (24:26, 18:25, 25:21, 25:11, 17:15)
7 2017-10-21 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - CARO TEAM Opoczno 3:1 (21:25, 25:20, 25:11, 25:20)
8 2017-10-20 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II 0:3 (20:25, 24:26, 9:25)
9 2017-10-29 MUKS LIBERO Pajęczno - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:3 (18:25, 18:25, 20:25)
10 2017-10-27 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II - CARO TEAM Opoczno 3:0 (25:-14, 25:12, 25:20)
11 2017-11-02 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 3:1 (25:19, 25:22, 23:25, 25:12)
12 2017-11-03 CARO TEAM Opoczno - MUKS LIBERO Pajęczno 3:0 (25:20, 25:20, 25:14)