Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Juniorki

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Budowlani Łódź 000000
2MUKS DARGFIL Tomaszów M. 000000
3UKS LIDER Konstantynów Ł. 000000
4ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 000000
1 2017-10-01 KS Budowlani Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 0:0
2 2017-10-01 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:0
3 2017-10-08 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:0
4 2017-10-08 KS Budowlani Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:0
5 2017-10-15 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 0:0
6 2017-10-15 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - KS Budowlani Łódź 0:0
7 2017-10-22 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - KS Budowlani Łódź 0:0
8 2017-10-22 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:0
9 2017-10-29 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. 0:0
10 2017-10-29 UKS LIDER Konstantynów Ł. - KS Budowlani Łódź 0:0
11 2017-11-05 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. 0:0
12 2017-11-05 KS Budowlani Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1EKS SKRA Bełchatów 000000
2MUKS ABIS - SP 64 BUDOWLANI Łódź 000000
3UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 000000
4UKS Ozorków 000000
1 2017-10-01 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS Ozorków 0:0
2 2017-10-01 MUKS ABIS - SP 64 BUDOWLANI Łódź - EKS SKRA Bełchatów 0:0
3 2017-10-08 UKS Ozorków - EKS SKRA Bełchatów 0:0
4 2017-10-08 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS ABIS - SP 64 BUDOWLANI Łódź 0:0
5 2017-10-15 MUKS ABIS - SP 64 BUDOWLANI Łódź - UKS Ozorków 0:0
6 2017-10-15 EKS SKRA Bełchatów - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:0
7 2017-10-22 UKS Ozorków - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:0
8 2017-10-22 EKS SKRA Bełchatów - MUKS ABIS - SP 64 BUDOWLANI Łódź 0:0
9 2017-10-29 EKS SKRA Bełchatów - UKS Ozorków 0:0
10 2017-10-29 MUKS ABIS - SP 64 BUDOWLANI Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:0
11 2017-11-05 UKS Ozorków - MUKS ABIS - SP 64 BUDOWLANI Łódź 0:0
12 2017-11-05 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - EKS SKRA Bełchatów 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1CARO TEAM Opoczno 000000
2MUKS LIBERO Pajęczno 000000
3UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II000000
4ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 000000
1 2017-10-01 CARO TEAM Opoczno - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:0
2 2017-10-06 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II - MUKS LIBERO Pajęczno 0:0
3 2017-10-08 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS LIBERO Pajęczno 0:0
4 2017-10-08 CARO TEAM Opoczno - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II 0:0
5 2017-10-15 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:0
6 2017-10-15 MUKS LIBERO Pajęczno - CARO TEAM Opoczno 0:0
7 2017-10-22 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - CARO TEAM Opoczno 0:0
8 2017-10-22 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II 0:0
9 2017-10-29 MUKS LIBERO Pajęczno - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask 0:0
10 2017-10-29 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II - CARO TEAM Opoczno 0:0
11 2017-11-05 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II 0:0
12 2017-11-05 CARO TEAM Opoczno - MUKS LIBERO Pajęczno 0:0