Juniorki

Grupa III

  • Avia Świdnik
  • KSZO OSTROWIEC
  • BKS Stal Bielsko Biała
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
III-1 2021-05-01 Avia Świdnik - BKS Stal Bielsko Biała I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-2 2021-05-01 KSZO OSTROWIEC - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-3 2021-05-02 BKS Stal Bielsko Biała - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-4 2021-05-02 Avia Świdnik - KSZO OSTROWIEC I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-5 2021-05-03 KSZO OSTROWIEC - BKS Stal Bielsko Biała I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-6 2021-05-03 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - Avia Świdnik I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • LTs Legionovia Legionowo
  • MKS TRUSO Elbląg
  • SAS Sejny
N/A 2021-03-07 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - LTs Legionovia Legionowo I Olszycka Aneta II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2021-03-07 MKS TRUSO Elbląg - SAS Sejny I Olszycka Aneta II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2021-03-08 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - SAS Sejny I Kaliszczuk Mateusz II Olszycka Aneta Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2021-03-08 LTs Legionovia Legionowo - MKS TRUSO Elbląg I Wlaźlik Jakub II Skórka Łukasz Sekretarz Pytloch Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2021-03-09 LTs Legionovia Legionowo - SAS Sejny I Olszycka Aneta II Wlaźlik Jakub Sekretarz Sekieta Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2021-03-09 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MKS TRUSO Elbląg I Wojtunik Krzysztof II Grzelak Marcin Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1

  • TS STAL Śrubiarnia Żywiec
  • UKS SP 13-tka Zielona Góra
1 2021-03-08 TS STAL Śrubiarnia Żywiec - UKS SP 13-tka Zielona Góra I Skórka Łukasz II Żabicki Bogdan Sekretarz Sekieta Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa A

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • TS STAL Śrubiarnia Żywiec
  • LTs Legionovia Legionowo
A-1 2021-03-06 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - LTs Legionovia Legionowo I Bors Jakub II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Woźniak Halina
A-2 2021-03-07 TS STAL Śrubiarnia Żywiec - LTs Legionovia Legionowo I Jabłoński Bartosz II Czechowicz Monika Sekretarz Kadziak Zdzisław
A-3 2021-03-07 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - TS STAL Śrubiarnia Żywiec I Kozłowska Katarzyna II Wojtunik Krzysztof Sekretarz Woźniak Halina

Grupa B

  • SAS Sejny
  • UKS SP 13-tka Zielona Góra
  • MKS TRUSO Elbląg
B-1 2021-03-06 SAS Sejny - UKS SP 13-tka Zielona Góra I Mencel Katarzyna II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Kadziak Zdzisław
B-2 2021-03-07 UKS SP 13-tka Zielona Góra - MKS TRUSO Elbląg I Załęska Paulina II Mencel Katarzyna Sekretarz Sekieta Henryk
B-3 2021-03-07 SAS Sejny - MKS TRUSO Elbląg I Czechowicz Monika II Kryda Paweł Sekretarz Wdowiak Agnieszka

Grupa I

  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice
  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
I-1 2020-12-20 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice I Zając Andrzej II Rupniewski Ryszard Sekretarz Baran Przemysław
I-2 2020-12-20 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Czechowicz Monika II Dobrowolski Szymon Sekretarz Mencel Katarzyna
I-5 2021-01-10 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice I Kozłowska Katarzyna II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Kadziak Zdzisław
I-3 2021-01-17 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Kuś Dominik II Zendeł Sylwester Sekretarz Klimczak Bartosz
I-4 2021-01-17 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Kucharski Patryk II Zając Andrzej Sekretarz Baran Przemysław
I-11 2021-01-24 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Taraszkiewicz Zbigniew II Kuś Dominik Sekretarz Gawot Krzysztof
I-12 2021-01-24 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Raczkowski Jacek II Kopacz Henryk Sekretarz Godlewska Marta
I-7 2021-01-31 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Taraszkiewicz Zbigniew II Zendeł Sylwester Sekretarz Gawot Krzysztof
I-8 2021-01-31 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Wegner Tomasz II Świercz Szymon Sekretarz Mencel Katarzyna
I-6 2021-02-02 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Wlaźlik Jakub II Humerski Czesław Sekretarz Sekieta Henryk
I-10 2021-02-11 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Mencel Katarzyna II Jabłoński Bartosz Sekretarz Pytloch Anna
I-9 2021-02-14 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice I Wdowiak Agnieszka II Żabicki Bogdan Sekretarz Dębska Aleksandra

Grupa II

  • MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • LUKS ASIK Domaniewice
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
II-9 2021-01-13 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - LUKS ASIK Domaniewice I Chrześcijanek Magdalena II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
II-5 2021-01-17 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - LUKS ASIK Domaniewice I Kacprzak Aleksandra II Łuczyńska Aleksandra Sekretarz Kadziak Zdzisław
II-12 2021-01-17 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Humerski Czesław II Dobrowolski Marek Sekretarz Wdowiak Agnieszka
II-4 2021-01-21 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Dobrowolski Szymon II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Sekieta Henryk
II-7 2021-01-24 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź I Zendeł Sylwester II Klimczak Bartosz Sekretarz Brzeziński Michał
II-8 2021-01-24 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
II-10 2021-01-31 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź I Bogusławski Andrzej II Żabicki Bogdan Sekretarz Czerwiński Andrzej
II-3 2021-02-07 LUKS ASIK Domaniewice - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Taraszkiewicz Zbigniew II Gawot Krzysztof Sekretarz Zendeł Sylwester
II-6 2021-02-14 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź I Januszkiewicz Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Komorek Tadeusz
II-11 2021-02-14 LUKS ASIK Domaniewice - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Kowalow Agnieszka II Bogusławski Andrzej Sekretarz Łuczyńska Aleksandra
II-1 2021-02-21 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - LUKS ASIK Domaniewice I Pytloch Anna II Wdowiak Agnieszka Sekretarz Sekieta Henryk
II-2 2021-02-21 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Świercz Szymon II Wegner Tomasz Sekretarz Wojtalik Joanna

Grupa 1

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice
6 2020-12-11 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Żabicki Bogdan II Bogusławski Andrzej Sekretarz Sekieta Henryk
1 2020-12-13 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice I Czechowicz Monika II Strawiński Adrian Sekretarz Taroń Adam

Grupa 2

  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
6 2020-12-12 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Świercz Szymon II Humerski Czesław Sekretarz Kadziak Zdzisław
1 2020-12-13 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Humerski Czesław II Pytloch Anna Sekretarz Wdowiak Agnieszka

Grupa 1

  • MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
2 2020-09-25 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Dobrowolski Marek II Żabicki Bogdan Sekretarz Kadziak Zdzisław
1 2020-09-29 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Dobrowolski Szymon II Czechowicz Monika Sekretarz Bilkowski Piotr
3 2020-10-04 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Bogusławski Andrzej II Załęska Paulina Sekretarz Sekieta Henryk
4 2020-10-04 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź I Baran Przemysław II Zając Andrzej Sekretarz Rupniewski Ryszard
5 2020-10-11 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Żabicki Bogdan II Dobrowolski Marek Sekretarz Czerwiński Andrzej
6 2020-10-11 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Kaliszczuk Mateusz II Bogusławski Andrzej Sekretarz Sekieta Henryk
8 2020-10-22 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Czechowicz Monika II Kuciapiński Piotr Sekretarz Wojtunik Krzysztof
11 2020-10-25 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź I Kuciapiński Piotr II Czechowicz Monika Sekretarz Bilkowski Piotr
12 2020-11-13 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Grzelak Marcin II Brzeziński Michał Sekretarz Woźniak Halina
15 2020-11-15 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Strawiński Adrian II Kujawska Irmina Sekretarz Rupniewski Ryszard
7 2020-11-17 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Zając Andrzej II Baran Przemysław Sekretarz Szymczak Dariusz
17 2020-11-21 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Kaliszczuk Mateusz II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Wojtunik Krzysztof
18 2020-11-23 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź I Dobrowolski Szymon II Wegner Tomasz Sekretarz Kadziak Zdzisław
14 2020-11-26 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Łyszkowicz Wojciech II Kowalow Agnieszka Sekretarz Kadziak Zdzisław
20 2020-11-28 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Taroń Adam II Szymczak Dariusz Sekretarz Plich Wojciech
10 2020-11-29 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Wlaźlik Jakub II Świercz Szymon Sekretarz Woźniak Halina
9 2020-12-01 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź I Kuciapiński Piotr II Czechowicz Monika Sekretarz Brzeziński Michał
13 2020-12-02 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Bogusławski Andrzej II Żabicki Bogdan Sekretarz Kadziak Zdzisław
19 2020-12-03 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Humerski Czesław II Pytloch Anna Sekretarz Łuczyńska Aleksandra
16 2020-12-05 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Grzelak Marcin II Wlaźlik Jakub Sekretarz Wojtalik Joanna

Grupa 2

  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
  • MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice
  • LUKS ASIK Domaniewice
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
7 2020-09-27 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Kuś Dominik II Gawot Krzysztof Sekretarz Klimczak Bartosz
18 2020-10-04 UKS LIDER Konstantynów Ł. - LUKS ASIK Domaniewice I Świercz Szymon II Humerski Czesław Sekretarz Kadziak Zdzisław
14 2020-10-11 LUKS ASIK Domaniewice - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice I Kowalow Agnieszka II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Brzeziński Michał
12 2020-10-14 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
5 2020-10-18 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice I Załęska Paulina II Czechowicz Monika Sekretarz Kadziak Zdzisław
17 2020-10-25 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice I Plajzer Janusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Komorek Tadeusz
4 2020-11-15 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - LUKS ASIK Domaniewice I Gawot Krzysztof II Kuś Dominik Sekretarz Zendeł Sylwester
8 2020-11-19 LUKS ASIK Domaniewice - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Humerski Czesław II Dobrowolski Marek Sekretarz Kuś Dominik
2 2020-11-22 UKS LIDER Konstantynów Ł. - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Żabicki Bogdan II Kopacz Henryk Sekretarz Kadziak Zdzisław
19 2020-11-24 LUKS ASIK Domaniewice - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Wegner Tomasz II Kowalow Agnieszka Sekretarz Sekieta Henryk
9 2020-11-29 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - LUKS ASIK Domaniewice I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
15 2020-11-29 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Załęska Paulina II Pytloch Anna Sekretarz Wojtalik Joanna

pozostałe

N/A 2021-02-06 turniej - turniej I Pytloch Anna II Wegner Tomasz Sekretarz Kacprzak Aleksandra L I Grabowski Andrzej L II Wojtalik Joanna
N/A 2021-02-06 turniej - turniej I Dobrowolski Szymon II Czechowicz Monika Sekretarz Kryda Paweł L I Godlewska Marta L II
N/A 2021-02-07 turniej - turniej I Kaliszczuk Mateusz II Wlaźlik Jakub Sekretarz Dobrowolski Szymon L I Załęska Paulina L II Czechowicz Monika
N/A 2021-02-06 turniej - turniej L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony LR nieobsadzony

pozostałe

N/A 2021-02-06 turniej - turniej I Pytloch Anna II Wegner Tomasz Sekretarz Kacprzak Aleksandra L I Grabowski Andrzej L II Wojtalik Joanna
N/A 2021-02-06 turniej - turniej I Dobrowolski Szymon II Czechowicz Monika Sekretarz Kryda Paweł L I Godlewska Marta L II
N/A 2021-02-07 turniej - turniej I Kaliszczuk Mateusz II Wlaźlik Jakub Sekretarz Dobrowolski Szymon L I Załęska Paulina L II Czechowicz Monika
N/A 2021-02-06 turniej - turniej L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony LR nieobsadzony