Juniorki

Grupa I

  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • Budowlani Łódź
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
I-1 2018-12-07 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Strawiński Rafał II Szymczak Dariusz Sekretarz Zając Andrzej
I-2 2018-12-14 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Kowalow Agnieszka II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Skórka Łukasz
I-3 2018-12-20 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Kaliszczuk Mateusz II Dobrowolski Szymon Sekretarz Sekieta Henryk
I-4 2018-12-04 Budowlani Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Kujawska Irmina II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Czerwiński Andrzej
I-5 2018-11-30 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - Budowlani Łódź I Kowalow Agnieszka II Dobrowolski Marek Sekretarz Sekieta Henryk
I-6 2018-12-13 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Wlaźlik Jakub II Kuciapiński Piotr Sekretarz Brzeziński Michał
I-7 2018-12-15 Budowlani Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Cieślak Michał II Kujawska Irmina Sekretarz Czerwiński Andrzej
I-8 2018-12-16 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Strawiński Adrian II Cieślak Michał Sekretarz Zając Andrzej
I-9 2018-12-18 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Kujawska Irmina II Brzeziński Michał Sekretarz Nowakowska Anna
I-10 2018-12-22 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - Budowlani Łódź I II Sekretarz
I-11 2019-01-12 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I II Sekretarz
I-12 2019-01-12 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I II Sekretarz
I-13 2019-01-13 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I II Sekretarz
I-14 2019-01-13 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - Budowlani Łódź I II Sekretarz
I-15 2019-01-04 Budowlani Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I II Sekretarz
I-16 2019-01-05 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I II Sekretarz
I-17 2019-01-19 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - Budowlani Łódź I II Sekretarz
I-18 2019-01-18 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I II Sekretarz
I-19 2019-01-26 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I II Sekretarz
I-20 2019-01-26 Budowlani Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I II Sekretarz

Grupa II

  • UKS Ozorków
  • EKS SKRA Bełchatów
  • MUKS LIBERO Pajęczno
  • VOLLEY TEAM Żychlin
II-2 2018-11-24 UKS Ozorków - VOLLEY TEAM Żychlin I Kaliszczuk Mateusz II Bienias Przemysław Sekretarz Woźniak Halina
II-4 2018-12-01 EKS SKRA Bełchatów - MUKS LIBERO Pajęczno I Kisiel Jacek II Kisiel Olga Sekretarz Brożyna Andrzej
II-5 2018-12-08 UKS Ozorków - EKS SKRA Bełchatów I Bogusławski Andrzej II Bienias Przemysław Sekretarz Sekieta Henryk
II-7 2019-01-24 EKS SKRA Bełchatów - VOLLEY TEAM Żychlin I Brożyna Andrzej II Kisiel Jacek Sekretarz Płaza Zbigniew
II-8 2018-12-15 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS Ozorków I Bartodziejski Robert II Kanicka Bogna Sekretarz Lewera Jacek
II-9 2018-12-22 VOLLEY TEAM Żychlin - MUKS LIBERO Pajęczno I Kuś Dominik II Choroba Piotr Sekretarz Lewicki Tomasz
II-12 2019-01-12 VOLLEY TEAM Żychlin - UKS Ozorków I II Sekretarz
II-14 2019-01-05 MUKS LIBERO Pajęczno - EKS SKRA Bełchatów I II Sekretarz
II-15 2019-01-13 EKS SKRA Bełchatów - UKS Ozorków I II Sekretarz
II-17 2019-01-19 VOLLEY TEAM Żychlin - EKS SKRA Bełchatów I II Sekretarz
II-18 2019-01-19 UKS Ozorków - MUKS LIBERO Pajęczno I II Sekretarz
II-19 2019-01-26 MUKS LIBERO Pajęczno - VOLLEY TEAM Żychlin I II Sekretarz

Grupa 1

  • EKS SKRA Bełchatów
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
1 2018-11-18 EKS SKRA Bełchatów - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Rupniewski Ryszard
6 2018-11-17 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - EKS SKRA Bełchatów I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Jung - Wybrzak Magdalena

Grupa 2

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • MUKS LIBERO Pajęczno
1 2018-11-18 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS LIBERO Pajęczno I Dobrowolski Marek II Bors Jakub Sekretarz Jung - Wybrzak Magdalena
6 2018-11-16 MUKS LIBERO Pajęczno - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Kanicka Bogna II Trawczyński Piotr Sekretarz Lewera Jacek

Grupa I

  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • EKS SKRA Bełchatów
  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
  • Budowlani Łódź
I-1 2018-09-22 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - EKS SKRA Bełchatów I Dobrowolski Marek II Nowakowska Anna Sekretarz Sekieta Henryk
I-2 2018-09-22 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Żabicki Bogdan II Cieślak Michał Sekretarz Jung - Wybrzak Magdalena
I-3 2018-09-23 EKS SKRA Bełchatów - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Kisiel Jacek II Płaza Zbigniew Sekretarz Brożyna Andrzej
I-4 2018-10-10 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - Budowlani Łódź I Piotrowski Wojciech II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Rupniewski Ryszard
I-5 2018-10-04 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - Budowlani Łódź I Grzelak Marcin II Żabicki Bogdan Sekretarz Woźniak Halina
I-6 2018-10-04 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Dobrowolski Marek II Bogusławski Andrzej Sekretarz Jung - Wybrzak Magdalena
I-7 2018-10-08 Budowlani Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Kaliszczuk Mateusz II Wlaźlik Jakub Sekretarz Czerwiński Andrzej
I-8 2018-09-30 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Rupniewski Ryszard
I-9 2018-10-07 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Bors Jakub II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Sekieta Henryk
I-10 2018-10-18 EKS SKRA Bełchatów - Budowlani Łódź I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Banaszczyk Karolina
I-11 2018-10-11 EKS SKRA Bełchatów - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Płaza Zbigniew II Brożyna Andrzej Sekretarz Banaszczyk Karolina
I-12 2018-10-19 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Cieślak Michał II Wlaźlik Jakub Sekretarz Kadziak Zdzisław
I-13 2018-10-20 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Kowalow Agnieszka II Żabicki Bogdan Sekretarz Dębska Aleksandra
I-14 2018-11-08 Budowlani Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Kaliszczuk Mateusz II Wlaźlik Jakub Sekretarz Bilkowski Piotr
I-15 2018-10-27 Budowlani Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Kaliszczuk Mateusz II Kozłowska Katarzyna Sekretarz nieobsadzony
I-16 2018-11-08 EKS SKRA Bełchatów - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Banaszczyk Karolina
I-17 2018-11-04 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - Budowlani Łódź I Wdowiak Agnieszka II Kielan Kamila Sekretarz Sekieta Henryk
I-18 2018-11-04 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Załęska Paulina II Wlaźlik Jakub Sekretarz Nowakowska Anna
I-19 2018-10-28 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Strawiński Adrian II Szymczak Dariusz Sekretarz Rupniewski Ryszard
I-20 2018-11-10 Budowlani Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Wdowiak Agnieszka II Szewczyk Karolina Sekretarz Nowakowska Anna

Grupa II

  • MUKS LIBERO Pajęczno
  • VOLLEY TEAM Żychlin
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • UKS Ozorków
  • KS DZIEWIĄTKA Łódź
II-1 2018-09-21 MUKS LIBERO Pajęczno - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Kanicka Bogna II Bartodziejski Robert Sekretarz Lewera Jacek
II-2 2018-09-21 VOLLEY TEAM Żychlin - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Lewicki Tomasz II Kuś Dominik Sekretarz Choroba Piotr
II-3 2018-09-23 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - VOLLEY TEAM Żychlin I Bogusławski Andrzej II Kowalow Agnieszka Sekretarz Jung - Wybrzak Magdalena
II-4 2018-09-23 UKS Ozorków - MUKS LIBERO Pajęczno I Wlaźlik Jakub II Kuś Dominik Sekretarz Woźniak Halina
II-5 2018-09-29 VOLLEY TEAM Żychlin - UKS Ozorków I Choroba Piotr II Lewicki Tomasz Sekretarz Pacler Dominik
II-6 2018-09-29 KS DZIEWIĄTKA Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Sekieta Henryk
II-7 2018-09-30 UKS Ozorków - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Żabicki Bogdan II Wdowiak Agnieszka Sekretarz Zawierucha Dariusz
II-8 2018-09-30 MUKS LIBERO Pajęczno - VOLLEY TEAM Żychlin I Kopacz Henryk II Trawczyński Piotr Sekretarz Lewera Jacek
II-9 2018-10-06 KS DZIEWIĄTKA Łódź - MUKS LIBERO Pajęczno I Kowalow Agnieszka II Wdowiak Agnieszka Sekretarz Szewczyk Karolina
II-10 2018-10-06 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS Ozorków I Raczkowski Jacek II Dobrowolski Marek Sekretarz Czechowicz Monika
II-11 2018-10-13 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MUKS LIBERO Pajęczno I Kowalow Agnieszka II Bogusławski Andrzej Sekretarz Jung - Wybrzak Magdalena
II-12 2018-10-13 KS DZIEWIĄTKA Łódź - VOLLEY TEAM Żychlin I Załęska Paulina II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Kadziak Zdzisław
II-13 2018-10-20 VOLLEY TEAM Żychlin - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Choroba Piotr II Lewicki Tomasz Sekretarz Pacler Dominik
II-14 2018-10-19 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS Ozorków I Płaza Zbigniew II Lewera Jacek Sekretarz Brożyna Andrzej
II-15 2018-10-27 UKS Ozorków - VOLLEY TEAM Żychlin I Wlaźlik Jakub II Dębska Aleksandra Sekretarz Szewczyk Karolina
II-16 2018-10-27 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Kowalow Agnieszka II Wdowiak Agnieszka Sekretarz Jung - Wybrzak Magdalena
II-17 2018-11-03 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UKS Ozorków I Bogusławski Andrzej II Żabicki Bogdan Sekretarz Woźniak Halina
II-18 2018-11-03 VOLLEY TEAM Żychlin - MUKS LIBERO Pajęczno I Lewicki Tomasz II Choroba Piotr Sekretarz Bilski Robert
II-19 2018-11-09 MUKS LIBERO Pajęczno - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Kanicka Bogna II Kopacz Henryk Sekretarz Bartodziejski Robert
II-20 2018-11-10 UKS Ozorków - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Kowalow Agnieszka II Kielan Kamila Sekretarz Dębska Aleksandra