Kadeci

Grupa I

  • EKS Skra I Bełchatów
  • KS WIFAMA Łódź II
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
  • KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I
  • SPS Zduńska Wola
I-1 2022-10-08 EKS Skra I Bełchatów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Płaza Zbigniew II Banaszczyk Karolina Sekretarz Brożyna Andrzej
I-2 2022-10-08 KS WIFAMA Łódź II - SPS Zduńska Wola I Bogusławski Andrzej II Kieszek Martyna Sekretarz Pieścik Arkadiusz
I-6 2022-10-15 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - KS WIFAMA Łódź II I Raczkowski Jacek II Plajzer Janusz Sekretarz Komorek Tadeusz
I-7 2022-10-15 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I - EKS Skra I Bełchatów I Baran Przemysław II Plich Wojciech Sekretarz Goździk Eryk
I-11 2022-10-22 KS WIFAMA Łódź II - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I I Bogusławski Andrzej II Cieślik Natalia Sekretarz Barylak Zuzanna
I-12 2022-10-22 SPS Zduńska Wola - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Pędzik Tobiasz
I-16 2022-11-05 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I - SPS Zduńska Wola I Baran Przemysław II Sygitowicz Jakub Sekretarz Goździk Eryk
I-17 2022-11-05 EKS Skra I Bełchatów - KS WIFAMA Łódź II I Banaszczyk Karolina II Płaza Zbigniew Sekretarz Brożyna Andrzej
I-22 2022-11-12 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I I Pytloch Anna II Dobrowolski Marek Sekretarz Woźniak Halina
I-21 2022-11-16 SPS Zduńska Wola - EKS Skra I Bełchatów I Podsędek Aleksandra II Kowalow Agnieszka Sekretarz Barylak Zuzanna
I-26 2022-11-26 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - EKS Skra I Bełchatów I Komorek Tadeusz II Kopka Patryk Sekretarz Godlewska Marta
I-31 2022-12-03 KS WIFAMA Łódź II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Czechowicz Monika II Cieślak Wiktoria Sekretarz Woźniak Halina
I-32 2022-12-03 EKS Skra I Bełchatów - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I I Banaszczyk Karolina II Płaza Zbigniew Sekretarz Brożyna Andrzej
I-27 2022-12-07 SPS Zduńska Wola - KS WIFAMA Łódź II I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
I-46 2022-12-10 EKS Skra I Bełchatów - SPS Zduńska Wola I Banaszczyk Karolina II Płaza Zbigniew Sekretarz Brożyna Andrzej
I-47 2022-12-10 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Plich Wojciech II Goździk Eryk Sekretarz Rupniewski Ryszard
I-36 2022-12-17 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I - KS WIFAMA Łódź II I II Sekretarz
I-37 2022-12-17 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - SPS Zduńska Wola I II Sekretarz
I-41 2023-01-04 SPS Zduńska Wola - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I I II Sekretarz
I-42 2023-01-07 KS WIFAMA Łódź II - EKS Skra I Bełchatów I Kosiorek Łukasz II Frączek Adrianna Sekretarz Jabłoński Bartosz

Grupa II

  • MKS BZURA Ozorków
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
  • EKS SKRA Bełchatów II
  • KS WIFAMA Łódź I
  • KS Lechia Tomaszów Mazowiecki II
II-3 2022-10-08 MKS BZURA Ozorków - EKS SKRA Bełchatów II I Pytloch Anna II Zawierucha Dariusz Sekretarz Mamińska Zuzanna
II-5 2022-10-08 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki II I Januszkiewicz Tadeusz II Raczkowski Jacek Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
II-8 2022-10-15 EKS SKRA Bełchatów II - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki II I Płaza Zbigniew II Banaszczyk Karolina Sekretarz Brożyna Andrzej
II-10 2022-10-15 KS WIFAMA Łódź I - MKS BZURA Ozorków I Dobrowolski Marek II Podsędek Aleksandra Sekretarz Kadziak Zdzisław
II-13 2022-10-22 KS WIFAMA Łódź I - EKS SKRA Bełchatów II I Frączek Adrianna II Bogusławski Andrzej Sekretarz Krajewska Zuzanna
II-14 2022-10-22 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - MKS BZURA Ozorków I Januszkiewicz Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Seuchter Adam
II-19 2022-11-05 MKS BZURA Ozorków - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki II I Marchowski Jakub II Bogusławski Andrzej Sekretarz Majchrowska Zuzanna
II-20 2022-11-05 KS WIFAMA Łódź I - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Zendeł Sylwester II Podsędek Aleksandra Sekretarz Zendeł Izabela
II-23 2022-11-11 EKS SKRA Bełchatów II - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Banaszczyk Karolina II Płaza Zbigniew Sekretarz Brożyna Andrzej
II-28 2022-11-26 EKS SKRA Bełchatów II - MKS BZURA Ozorków I Płaza Zbigniew II Banaszczyk Karolina Sekretarz Brożyna Andrzej
II-30 2022-11-26 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki II - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Plich Wojciech II Baran Przemysław Sekretarz Goździk Eryk
II-35 2022-12-03 MKS BZURA Ozorków - KS WIFAMA Łódź I I Kuś Dominik II Kosiorek Łukasz Sekretarz Guzal Dominika
II-24 2022-12-05 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki II - KS WIFAMA Łódź I I Plich Wojciech II Baran Przemysław Sekretarz Rupniewski Ryszard
II-48 2022-12-10 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - EKS SKRA Bełchatów II I Januszkiewicz Tadeusz II Pędzik Tobiasz Sekretarz Godlewska Marta
II-49 2022-12-10 KS WIFAMA Łódź I - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki II I Dobrowolski Marek II Stachurska Sandra Sekretarz Drabik Adam
II-33 2022-12-15 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki II - EKS SKRA Bełchatów II I Podsędek Aleksandra II Suski Dawid Sekretarz Wojtunik Krzysztof
II-38 2022-12-17 EKS SKRA Bełchatów II - KS WIFAMA Łódź I I II Sekretarz
II-39 2022-12-17 MKS BZURA Ozorków - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I II Sekretarz
II-44 2023-01-07 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki II - MKS BZURA Ozorków I II Sekretarz
II-45 2023-01-07 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - KS WIFAMA Łódź I I II Sekretarz

pozostałe

  • ŁÓDZKIE MINISINGIELKI
N/A 2022-10-15 ŁÓDZKIE MINISINGIELKI - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2022-10-16 ŁÓDZKIE MINISINGIELKI - turniej I Wlaźlik Jakub II Marchowski Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2022-10-22 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2022-10-23 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2022-10-29 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2022-10-30 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2022-11-05 ŁÓDZKIE MINISINGIELKI - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2022-11-06 ŁÓDZKIE MINISINGIELKI - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2022-11-11 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2022-11-11 turniej - pauzuje I Kasprzak Julia II Mamińska Zuzanna Sekretarz Kowalczyk Dominika L I Mela Piotr L II Drabik Adam
N/A 2022-11-12 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Woicki Robert Sekretarz Królak Natalia L I Hankiewicz Natalia L II
N/A 2022-11-13 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2022-11-20 ŁÓDZKIE MINISINGIELKI - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2022-11-26 ŁÓDZKIE MINISINGIELKI - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2022-11-26 turniej - finał I Woicki Robert II Podsędek Aleksandra Sekretarz Kosiorek Łukasz L I Frączek Adrianna L II
N/A 2022-11-27 turniej - finał I Sygitowicz Jakub II Suski Dawid Sekretarz nieobsadzony L I Mela Piotr L II Bogusławski Andrzej
N/A 2022-11-27 turniej - finał I Woicki Robert II Podsędek Aleksandra Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Marchowski Jakub L II Strawiński Adrian
N/A 2022-12-03 ŁÓDZKIE MINISINGIELKI - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2022-12-04 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2022-12-04 turniej - finał I Hankiewicz Natalia II Zych Tomasz Sekretarz Błaszczyk Emilia L I Krajewska Zuzanna L II Królak Natalia
N/A 2022-12-10 ŁÓDZKIE MINISINGIELKI - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2022-12-17 ŁÓDZKIE MINISINGIELKI - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2022-12-18 ŁÓDZKIE MINISINGIELKI - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony