Kadeci

Grupa 1

  • KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
  • UKS Serbinów Biała Podlaska
  • MOS WOLA Warszawa
  • UKS 13 LO 7 Zielona Góra
1 2020-03-13 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - MOS WOLA Warszawa I II Sekretarz Baran Przemysław
2 2020-03-13 UKS Serbinów Biała Podlaska - UKS 13 LO 7 Zielona Góra I II Sekretarz Baran Przemysław
3 2020-03-14 MOS WOLA Warszawa - UKS 13 LO 7 Zielona Góra I II Sekretarz Nowakowska Anna
4 2020-03-14 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - UKS Serbinów Biała Podlaska I II Sekretarz Nowakowska Anna
5 2020-03-15 UKS Serbinów Biała Podlaska - MOS WOLA Warszawa I II Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew
6 2020-03-15 UKS 13 LO 7 Zielona Góra - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I II Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew

Grupa 1

  • KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
  • KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II
  • UKS KORONA Bełchatów
  • KS WIFAMA Łódź
1 2020-02-14 UKS KORONA Bełchatów - KS WIFAMA Łódź I Kaliszczuk Mateusz II Żabicki Bogdan Sekretarz Wlaźlik Jakub
2 2020-02-14 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Baran Przemysław II Gawot Krzysztof Sekretarz Szymczak Dariusz
3 2020-02-15 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - UKS KORONA Bełchatów I Dobrowolski Marek II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Marchowski Jakub
4 2020-02-15 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - KS WIFAMA Łódź I Kozłowska Katarzyna II Dobrowolski Marek Sekretarz Marchowski Jakub
5 2020-02-16 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - UKS KORONA Bełchatów I Dobrowolski Szymon II Wdowiak Agnieszka Sekretarz Woźniak Halina
6 2020-02-16 KS WIFAMA Łódź - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Wdowiak Agnieszka II Dobrowolski Szymon Sekretarz Woźniak Halina

Grupa 1

  • EKS SKRA Bełchatów
  • KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
  • KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II
  • KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź
1 2020-02-01 EKS SKRA Bełchatów - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź I Wlaźlik Jakub II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Baran Przemysław
2 2020-02-01 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Kaliszczuk Mateusz II Baran Przemysław Sekretarz Wlaźlik Jakub
3 2020-02-01 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - EKS SKRA Bełchatów I Gawot Krzysztof II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Rupniewski Ryszard
4 2020-02-01 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź I Taraszkiewicz Zbigniew II Rupniewski Ryszard Sekretarz Gawot Krzysztof
5 2020-02-02 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - EKS SKRA Bełchatów I Gawot Krzysztof II Kuciapiński Piotr Sekretarz Baran Przemysław
6 2020-02-02 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Kuciapiński Piotr II Gawot Krzysztof Sekretarz Baran Przemysław

Grupa 2

  • KS WIFAMA Łódź
  • UKS KORONA Bełchatów
  • MKS BZURA Ozorków
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
1 2020-02-01 KS WIFAMA Łódź - MKS BZURA Ozorków I Strawiński Adrian II Kopacz Henryk Sekretarz Bogusławski Andrzej
2 2020-02-01 UKS KORONA Bełchatów - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Kopacz Henryk II Strawiński Adrian Sekretarz Bogusławski Andrzej
3 2020-02-01 MKS BZURA Ozorków - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Dobrowolski Marek II Dobrowolski Szymon Sekretarz Bogusławski Andrzej
4 2020-02-01 KS WIFAMA Łódź - UKS KORONA Bełchatów I Bogusławski Andrzej II Dobrowolski Marek Sekretarz Dobrowolski Szymon
5 2020-02-02 UKS KORONA Bełchatów - MKS BZURA Ozorków I Kozłowska Katarzyna II Kowalow Agnieszka Sekretarz Czerwiński Andrzej
6 2020-02-02 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - KS WIFAMA Łódź I Kowalow Agnieszka II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Czerwiński Andrzej

Grupa I

  • MKS BZURA Ozorków
  • UKS KORONA Bełchatów
  • KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź
  • KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
  • UMKS VOLLEY 5 Piotrków T.
I-1 2019-10-12 MKS BZURA Ozorków - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź I Choroba Piotr II Kuś Dominik Sekretarz Pacler Dominik
I-3 2019-10-19 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - UKS KORONA Bełchatów I Wlaźlik Jakub II Wegner Tomasz Sekretarz Nowakowska Anna
I-4 2019-10-19 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - MKS BZURA Ozorków I Gawot Krzysztof II Piotrowski Wojciech Sekretarz Zendeł Sylwester
I-2 2019-10-24 UKS KORONA Bełchatów - UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. I Płaza Zbigniew II Brożyna Andrzej Sekretarz Banaszczyk Karolina
I-5 2019-10-26 UKS KORONA Bełchatów - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Płaza Zbigniew II Załęska Paulina Sekretarz Banaszczyk Karolina
I-6 2019-10-26 UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź I Kuciapiński Piotr II Kucharski Patryk Sekretarz Plich Wojciech
I-7 2019-11-08 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Kucharski Patryk
I-8 2019-11-09 MKS BZURA Ozorków - UKS KORONA Bełchatów I Bienias Przemysław II Choroba Piotr Sekretarz Zawierucha Dariusz
I-9 2019-11-16 UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. - MKS BZURA Ozorków I Trawczyński Piotr II Lewera Jacek Sekretarz Bilski Robert
I-10 2019-11-19 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Kaliszczuk Mateusz II Bogusławski Andrzej Sekretarz Sekieta Henryk
I-11 2019-11-23 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - MKS BZURA Ozorków I Dobrowolski Marek II Gorzelak Jakub Sekretarz Mosiński Szymon
I-12 2019-11-23 UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. - UKS KORONA Bełchatów I Szymczak Dariusz II Gawot Krzysztof Sekretarz Baran Przemysław
I-13 2019-11-30 UKS KORONA Bełchatów - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź I Banaszczyk Karolina II Kopacz Henryk Sekretarz Płaza Zbigniew
I-14 2019-11-30 MKS BZURA Ozorków - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Choroba Piotr II Bienias Przemysław Sekretarz Zawierucha Dariusz
I-15 2019-12-07 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - UKS KORONA Bełchatów I Banaszczyk Karolina II Płaza Zbigniew Sekretarz Brożyna Andrzej
I-16 2019-12-07 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. I Żabicki Bogdan II Dębska Aleksandra Sekretarz Sekieta Henryk
I-17 2019-12-14 UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Klimczak Bartosz II Kopacz Henryk Sekretarz Zendeł Sylwester
I-18 2019-12-14 UKS KORONA Bełchatów - MKS BZURA Ozorków I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew
I-19 2020-01-04 MKS BZURA Ozorków - UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. I Kuś Dominik II Choroba Piotr Sekretarz Zawierucha Dariusz
I-20 2020-01-04 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź I Strawiński Adrian II Baran Przemysław Sekretarz Szymczak Dariusz

Grupa II

  • KS WIFAMA Łódź
  • EKS SKRA Bełchatów
  • KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II
  • SPS Zduńska Wola
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
II-1 2019-10-12 KS WIFAMA Łódź - SPS Zduńska Wola I Wlaźlik Jakub II Kryda Paweł Sekretarz Pytloch Anna
II-2 2019-10-12 EKS SKRA Bełchatów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Kuciapiński Piotr II Kisiel Bartosz Sekretarz Banaszczyk Karolina
II-3 2019-10-12 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Gawot Krzysztof II Szymczak Dariusz Sekretarz Kucharski Patryk
II-4 2019-10-19 SPS Zduńska Wola - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Plajzer Janusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Seuchter Adam
II-5 2019-10-19 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Płaza Zbigniew II Brożyna Andrzej Sekretarz Banaszczyk Karolina
II-6 2019-10-19 KS WIFAMA Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Grzelak Marcin II Humerski Czesław Sekretarz Nowakowska Anna
II-7 2019-10-26 EKS SKRA Bełchatów - SPS Zduńska Wola I Humerski Czesław II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Majtczak Marcin
II-8 2019-10-26 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - KS WIFAMA Łódź I Bilkowski Piotr II Szymczak Dariusz Sekretarz Czechowicz Monika
II-9 2019-10-26 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Seuchter Adam
II-10 2019-11-09 SPS Zduńska Wola - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Kopacz Henryk II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
II-11 2019-11-09 KS WIFAMA Łódź - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Dobrowolski Marek II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Woźniak Halina
II-12 2019-11-09 EKS SKRA Bełchatów - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Szewczyk Karolina II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Sekieta Henryk
II-14 2019-11-16 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - EKS SKRA Bełchatów I Kopacz Henryk II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
II-15 2019-11-16 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - KS WIFAMA Łódź I Godlewska Marta II Gwis Kamil Sekretarz Plajzer Janusz
II-16 2019-11-23 SPS Zduńska Wola - KS WIFAMA Łódź I Kowalow Agnieszka II Załęska Paulina Sekretarz Kopacz Henryk
II-17 2019-11-23 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - EKS SKRA Bełchatów I Raczkowski Jacek II Raczkowski Jacek Sekretarz Wdowiak Agnieszka
II-18 2019-11-23 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Januszkiewicz Tadeusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Godlewska Marta
II-19 2019-11-30 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - SPS Zduńska Wola I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
II-20 2019-11-30 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Gorzelak Jakub II Sekretarz Łyszkowicz Wojciech
II-21 2019-11-30 EKS SKRA Bełchatów - KS WIFAMA Łódź I Dobrowolski Marek II Grzelak Marcin Sekretarz Kaliszczuk Mateusz
II-13 2019-12-01 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - SPS Zduńska Wola I Szymczak Dariusz II Baran Przemysław Sekretarz Baran Przemysław
II-22 2019-12-07 SPS Zduńska Wola - EKS SKRA Bełchatów I Januszkiewicz Tadeusz II Godlewska Marta Sekretarz Seuchter Adam
II-24 2019-12-07 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Kanicka Bogna II Kołodziej Andrzej Sekretarz Pawełka Maciej
II-23 2019-12-11 KS WIFAMA Łódź - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Dobrowolski Szymon II Strawiński Adrian Sekretarz Bors Jakub
II-25 2019-12-14 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - SPS Zduńska Wola I Godlewska Marta II Gwis Kamil Sekretarz Seuchter Adam
II-26 2019-12-14 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - KS WIFAMA Łódź I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
II-27 2019-12-14 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - EKS SKRA Bełchatów I Łyszkowicz Wojciech II Taroń Adam Sekretarz Baran Przemysław
II-28 2020-01-04 SPS Zduńska Wola - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Chrześcijanek Magdalena II Godlewska Marta Sekretarz Komorek Tadeusz
II-29 2020-01-04 EKS SKRA Bełchatów - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Żabicki Bogdan II Dobrowolski Marek Sekretarz Nowakowska Anna
II-30 2020-01-04 KS WIFAMA Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Humerski Czesław II Dębska Aleksandra Sekretarz Kadziak Zdzisław

pozostałe

N/A 2019-12-07 turniej - turniej I Bilski Robert II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-07 turniej - turniej I Kucharski Patryk II Wlaźlik Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-08 turniej - turniej I Pacler Dominik II Świercz Szymon Sekretarz Szewczyk Karolina L I Dębska Aleksandra L II Majtczak Marcin
N/A 2019-12-08 turniej - turniej I Plich Wojciech II Kucharski Patryk Sekretarz Strawiński Adrian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-08 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Godlewska Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-15 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kopacz Henryk L II
N/A 2019-12-15 turniej - turniej I nieobsadzony II Gwis Kamil Sekretarz Marchowski Jakub L I Komorek Tadeusz L II Kaliszczuk Mateusz
N/A 2019-12-15 turniej - turniej I Rupniewski Ryszard II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-01 turniej - turniej I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Godlewska Marta L I Januszkiewicz Tadeusz L II
N/A 2020-02-02 turniej - turniej I Kucharski Patryk II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-02 pauzuje - turniej I Gwis Kamil II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-02 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Skonieczny Adrian Sekretarz Cieślak Wiktoria L I Strawiński Adrian L II Wegner Tomasz
N/A 2020-02-08 turniej - turniej I Marchowski Jakub II Cieślak Wiktoria Sekretarz Majtczak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-08 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-09 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-09 turniej - turniej I Gwis Kamil II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Łyszkowicz Wojciech II Wlaźlik Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Chrześcijanek Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Cieślak Wiktoria II Wegner Tomasz Sekretarz nieobsadzony L I Majtczak Marcin L II Pacler Dominik
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Zendeł Sylwester II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-16 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-16 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-16 turniej - turniej I Wegner Tomasz II Świercz Szymon Sekretarz Skonieczny Adrian L I Pytloch Anna L II Pacler Dominik
N/A 2020-03-07 turniej - turniej I Pytloch Anna II Marchowski Jakub Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-03-07 turniej - turniej I Czechowicz Monika II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Zendeł Sylwester L I Cieślak Wiktoria L II
N/A 2020-03-08 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Marchowski Jakub L I Wojtalik Joanna L II
N/A 2020-03-08 turniej - turniej I Gwis Kamil II Godlewska Marta Sekretarz Seuchter Adam L I Komorek Tadeusz L II
N/A 2020-03-22 turniej - turniej I Cieślak Wiktoria II Gwis Kamil Sekretarz Marchowski Jakub L I Wojtalik Joanna L II
N/A 2020-03-28 turniej - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-03-29 turniej - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony