Młodzicy

Grupa I

  • KS WIFAMA Łódź
  • KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
  • MKS BZURA Ozorków
I-1 2020-12-06 KS WIFAMA Łódź - MKS BZURA Ozorków I Taroń Adam II Załęska Paulina Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2020-12-06 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - KS WIFAMA Łódź I Taroń Adam II Załęska Paulina Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2020-12-06 MKS BZURA Ozorków - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Taroń Adam II Załęska Paulina Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa II

  • KS WIFAMA Łódź II
  • EKS SKRA Bełchatów
  • MUKS JUVENIA Rawa M.
II-1 2020-12-06 KS WIFAMA Łódź II - MUKS JUVENIA Rawa M. I Kryda Paweł II Grabowski Andrzej Sekretarz Kacprzak Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2020-12-06 EKS SKRA Bełchatów - KS WIFAMA Łódź II I Kryda Paweł II Grabowski Andrzej Sekretarz Kacprzak Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2020-12-06 MUKS JUVENIA Rawa M. - EKS SKRA Bełchatów I Kryda Paweł II Grabowski Andrzej Sekretarz Kacprzak Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa III

  • SPS Zduńska Wola
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
  • KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III
III-1 2020-12-06 SPS Zduńska Wola - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III I Januszkiewicz Tadeusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2020-12-06 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - SPS Zduńska Wola I Januszkiewicz Tadeusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2020-12-06 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Januszkiewicz Tadeusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa I

  • KS WIFAMA Łódź
  • EKS SKRA Bełchatów
  • KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
I-1 2020-11-15 KS WIFAMA Łódź - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Brzeziński Michał II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2020-11-15 EKS SKRA Bełchatów - KS WIFAMA Łódź I Brzeziński Michał II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2020-11-15 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - EKS SKRA Bełchatów I Brzeziński Michał II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa II

  • KS WIFAMA Łódź II
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
  • MKS BZURA Ozorków
II-1 2020-11-15 KS WIFAMA Łódź II - MKS BZURA Ozorków I Zawierucha Dariusz II Pytloch Anna Sekretarz Świercz Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2020-11-15 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - KS WIFAMA Łódź II I Zawierucha Dariusz II Pytloch Anna Sekretarz Świercz Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2020-11-15 MKS BZURA Ozorków - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Zawierucha Dariusz II Pytloch Anna Sekretarz Świercz Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa III

  • MUKS JUVENIA Rawa M.
  • SPS Zduńska Wola
  • WKS Wieluń
III-1 2020-11-15 MUKS JUVENIA Rawa M. - WKS Wieluń I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2020-11-15 SPS Zduńska Wola - MUKS JUVENIA Rawa M. I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2020-11-15 WKS Wieluń - SPS Zduńska Wola I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa IV

  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
  • UKS 13 JOKER Tomaszów Maz.
  • UKS KORONA Bełchatów
  • KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III
IV-1 2020-11-15 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2020-11-15 UKS 13 JOKER Tomaszów Maz. - UKS KORONA Bełchatów I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2020-11-15 UKS 13 JOKER Tomaszów Maz. - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2020-11-15 UKS KORONA Bełchatów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa V

  • KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź
  • MUKS LIBERO Pajęczno
  • MKS BZURA Ozorków II
  • KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II
V-1 2020-12-06 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - MKS BZURA Ozorków II I Dobrowolski Szymon II Bogusławski Andrzej Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2020-12-06 MUKS LIBERO Pajęczno - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Dobrowolski Szymon II Bogusławski Andrzej Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2020-12-06 MKS BZURA Ozorków II - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Dobrowolski Szymon II Bogusławski Andrzej Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2020-12-06 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - MUKS LIBERO Pajęczno I Dobrowolski Szymon II Bogusławski Andrzej Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2020-12-06 MUKS LIBERO Pajęczno - MKS BZURA Ozorków II I Dobrowolski Szymon II Bogusławski Andrzej Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2020-12-06 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź I Dobrowolski Szymon II Bogusławski Andrzej Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa A

  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
  • SPS Zduńska Wola
  • KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
  • EKS SKRA Bełchatów
A-1 2020-10-11 EKS SKRA Bełchatów - SPS Zduńska Wola I Chrześcijanek Magdalena II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
A-1 2020-10-11 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - EKS SKRA Bełchatów I Chrześcijanek Magdalena II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
A-1 2020-10-11 SPS Zduńska Wola - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Chrześcijanek Magdalena II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
A-1 2020-10-11 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Chrześcijanek Magdalena II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
A-1 2020-10-11 SPS Zduńska Wola - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź I Chrześcijanek Magdalena II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
A-1 2020-10-11 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - EKS SKRA Bełchatów I Chrześcijanek Magdalena II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
A-1 2020-10-11 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Chrześcijanek Magdalena II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
A-1 2020-10-11 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - SPS Zduńska Wola I Chrześcijanek Magdalena II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
A-1 2020-10-11 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Chrześcijanek Magdalena II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
A-1 2020-10-11 EKS SKRA Bełchatów - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź I Chrześcijanek Magdalena II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz

Grupa B

  • KS WIFAMA Łódź
  • MUKS JUVENIA Rawa M.
  • UKS 13 JOKER Tomaszów Maz.
  • KS WIFAMA Łódź II
B-1 2020-10-11 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS 13 JOKER Tomaszów Maz. I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew
B-1 2020-10-11 UKS 13 JOKER Tomaszów Maz. - KS WIFAMA Łódź II I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew
B-1 2020-10-11 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS WIFAMA Łódź I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew
B-1 2020-10-11 KS WIFAMA Łódź - KS WIFAMA Łódź II I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew

Grupa C

  • WKS Wieluń
  • UKS KORONA Bełchatów
  • KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
  • MKS BZURA Ozorków
  • KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II
C-1 2020-10-11 WKS Wieluń - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Załęska Paulina II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Dobrowolski Szymon
C-1 2020-10-11 UKS KORONA Bełchatów - MKS BZURA Ozorków I Załęska Paulina II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Dobrowolski Szymon
C-1 2020-10-11 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - WKS Wieluń I Załęska Paulina II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Dobrowolski Szymon
C-1 2020-10-11 UKS KORONA Bełchatów - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Załęska Paulina II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Dobrowolski Szymon
C-1 2020-10-11 MKS BZURA Ozorków - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Załęska Paulina II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Dobrowolski Szymon
C-1 2020-10-11 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - MKS BZURA Ozorków I Załęska Paulina II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Dobrowolski Szymon
C-1 2020-10-11 WKS Wieluń - UKS KORONA Bełchatów I Załęska Paulina II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Dobrowolski Szymon
C-1 2020-10-11 MKS BZURA Ozorków - WKS Wieluń I Załęska Paulina II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Dobrowolski Szymon
C-1 2020-10-11 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Załęska Paulina II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Dobrowolski Szymon
C-1 2020-10-11 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - UKS KORONA Bełchatów I Załęska Paulina II Woźniak Halina Sekretarz Dobrowolski Szymon

Grupa B1

  • MUKS LIBERO Pajęczno
  • KS WIFAMA Łódź
  • UKS 13 JOKER Tomaszów Maz.
B1-111111 2020-10-10 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS 13 JOKER Tomaszów Maz. I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Kanicka Bogna
B1-111111 2020-10-10 KS WIFAMA Łódź - MUKS LIBERO Pajęczno I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Kanicka Bogna
B1-111111 2020-10-10 UKS 13 JOKER Tomaszów Maz. - KS WIFAMA Łódź I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Kanicka Bogna

Grupa B2

  • MUKS JUVENIA Rawa M.
  • KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III
  • KS WIFAMA Łódź II
B2-222221 2020-10-10 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS WIFAMA Łódź II I Gawot Krzysztof II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Zendeł Sylwester
B2-222221 2020-10-10 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III - MUKS JUVENIA Rawa M. I Gawot Krzysztof II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Zendeł Sylwester
B2-222221 2020-10-10 KS WIFAMA Łódź II - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III I Gawot Krzysztof II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Zendeł Sylwester

Grupa 1

  • KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
  • METRO Warszawa
  • TS Chełmiec Aqua-Zdrój Wałbrzych
  • AKS Rzeszów
1 2020-09-12 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - TS Chełmiec Aqua-Zdrój Wałbrzych I II Sekretarz
1 2020-09-12 METRO Warszawa - AKS Rzeszów I II Sekretarz
1 2020-09-12 TS Chełmiec Aqua-Zdrój Wałbrzych - AKS Rzeszów I II Sekretarz
1 2020-09-12 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - METRO Warszawa I II Sekretarz
1 2020-09-12 METRO Warszawa - TS Chełmiec Aqua-Zdrój Wałbrzych I II Sekretarz
1 2020-09-12 AKS Rzeszów - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I II Sekretarz

Grupa 1

  • TSV Sanok
  • MUKS Jantar Kalisz
  • IKS Atak Elbląg
  • KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
1 2020-09-04 TSV Sanok - IKS Atak Elbląg I Brzeziński Michał II Olszycka Aneta Sekretarz Szymczak Dariusz
1 2020-09-04 MUKS Jantar Kalisz - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Brzeziński Michał II Olszycka Aneta Sekretarz Szymczak Dariusz

Grupa 2

  • BBTS Bielsko Biała
  • PLAS Kielce
  • IKS Atak Elbląg
  • KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
1 2020-09-04 BBTS Bielsko Biała - IKS Atak Elbląg I Kujawska Irmina II Taroń Adam Sekretarz Rupniewski Ryszard
1 2020-09-04 PLAS Kielce - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Kujawska Irmina II Taroń Adam Sekretarz Rupniewski Ryszard

Grupa 3

  • BBTS Bielsko Biała
  • PLAS Kielce
  • TSV Sanok
  • MUKS Jantar Kalisz
1 2020-09-05 BBTS Bielsko Biała - TSV Sanok I Kryda Paweł II Kujawska Irmina Sekretarz Szymczak Dariusz
1 2020-09-05 PLAS Kielce - MUKS Jantar Kalisz I Kryda Paweł II Kujawska Irmina Sekretarz Szymczak Dariusz

Grupa 4

1 2020-09-05 pauzuje - pauzuje I Baran Przemysław II Wlaźlik Jakub Sekretarz Dobrowolski Szymon
1 2020-09-05 pauzuje - pauzuje I Baran Przemysław II Wlaźlik Jakub Sekretarz Dobrowolski Szymon
1 2020-09-05 pauzuje - pauzuje I Baran Przemysław II Wlaźlik Jakub Sekretarz Dobrowolski Szymon

Grupa 5

1 2020-09-06 pauzuje - pauzuje I Skórka Łukasz II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Rupniewski Ryszard
1 2020-09-06 pauzuje - pauzuje I Skórka Łukasz II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Rupniewski Ryszard