Młodzicy

Grupa A

  • KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
  • KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź II
  • MUKS JUVENIA Rawa M.
A-1 2019-10-06 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź II I II Sekretarz
A-1 2019-10-06 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - MUKS JUVENIA Rawa M. I II Sekretarz
A-1 2019-10-06 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź II - MUKS JUVENIA Rawa M. I II Sekretarz
A-1 2019-10-06 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I II Sekretarz
A-1 2019-10-06 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź II I II Sekretarz
A-1 2019-10-06 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I II Sekretarz

Grupa B

  • KS WIFAMA Łódź
  • MKS BZURA Ozorków II
  • MUKS JUVENIA Rawa M. II
  • KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III
B-1 2019-10-06 KS WIFAMA Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. II I II Sekretarz
B-1 2019-10-06 MKS BZURA Ozorków II - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III I II Sekretarz
B-1 2019-10-06 MUKS JUVENIA Rawa M. II - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III I II Sekretarz
B-1 2019-10-06 KS WIFAMA Łódź - MKS BZURA Ozorków II I II Sekretarz
B-1 2019-10-06 MKS BZURA Ozorków II - MUKS JUVENIA Rawa M. II I II Sekretarz
B-1 2019-10-06 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III - KS WIFAMA Łódź I II Sekretarz

Grupa C

  • KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź
  • EKS SKRA Bełchatów
  • Wieluński Klub Sportowy Wieluń
  • KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II
C-1 2019-10-06 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - Wieluński Klub Sportowy Wieluń I II Sekretarz
C-1 2019-10-06 EKS SKRA Bełchatów - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I II Sekretarz
C-1 2019-10-06 Wieluński Klub Sportowy Wieluń - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I II Sekretarz
C-1 2019-10-06 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - EKS SKRA Bełchatów I II Sekretarz
C-1 2019-10-06 EKS SKRA Bełchatów - Wieluński Klub Sportowy Wieluń I II Sekretarz
C-1 2019-10-06 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź I II Sekretarz

Grupa D

  • MKS BZURA Ozorków
  • UKS KORONA Bełchatów
  • MUKS LIBERO Pajęczno
  • EKS SKRA Bełchatów II
D-1 2019-10-06 MKS BZURA Ozorków - MUKS LIBERO Pajęczno I II Sekretarz
D-1 2019-10-06 UKS KORONA Bełchatów - EKS SKRA Bełchatów II I II Sekretarz
D-1 2019-10-06 MUKS LIBERO Pajęczno - EKS SKRA Bełchatów II I II Sekretarz
D-1 2019-10-06 MKS BZURA Ozorków - UKS KORONA Bełchatów I II Sekretarz
D-1 2019-10-06 UKS KORONA Bełchatów - MUKS LIBERO Pajęczno I II Sekretarz
D-1 2019-10-06 EKS SKRA Bełchatów II - MKS BZURA Ozorków I II Sekretarz