Młodziczki

Grupa 1

5 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-06-12 pauzuje - pauzuje I Kozłowska Katarzyna II Dobrowolski Szymon Sekretarz Pytloch Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2021-06-12 pauzuje - pauzuje I Dobrowolski Szymon II Pytloch Anna Sekretarz Kozłowska Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2021-06-13 pauzuje - pauzuje I Kryda Paweł II Bilkowski Piotr Sekretarz Pytloch Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-06-13 pauzuje - pauzuje I Bilkowski Piotr II Kryda Paweł Sekretarz Pytloch Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1

1 2021-06-12 pauzuje - pauzuje I Pytloch Anna II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Dobrowolski Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa A

  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • Karpaty MOSiR Krosno
  • MKS Gala Skarżysko Kamienna
A-0 2021-06-11 Karpaty MOSiR Krosno - MKS Gala Skarżysko Kamienna I Kacprzak Aleksandra II Wlaźlik Jakub Sekretarz Olszycka Aneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-1 2021-06-11 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MKS Gala Skarżysko Kamienna I Bogusławski Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wojtalik Joanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-3 2021-06-12 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - Karpaty MOSiR Krosno I Załęska Paulina II Bilkowski Piotr Sekretarz Kryda Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa B

  • Fun Sport Kielce
  • MKS MOS Wieliczka
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
B-0 2021-06-11 MKS MOS Wieliczka - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Wlaźlik Jakub II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Olszycka Aneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
B-1 2021-06-11 Fun Sport Kielce - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Kaliszczuk Mateusz II Bogusławski Andrzej Sekretarz Wojtalik Joanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
B-3 2021-06-12 Fun Sport Kielce - MKS MOS Wieliczka I Bilkowski Piotr II Załęska Paulina Sekretarz Kryda Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1

  • UMKS Tuszyn
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
1 2021-03-05 UMKS Tuszyn - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Czechowicz Monika II Pytloch Anna Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-03-05 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UMKS Tuszyn I Czechowicz Monika II Pytloch Anna Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-03-05 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Czechowicz Monika II Pytloch Anna Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 2

  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • UKS Volley 34 Łódź
1 2021-03-07 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS Volley 34 Łódź I Cieślak Wiktoria II Wlaźlik Jakub Sekretarz Kryda Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-03-07 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Cieślak Wiktoria II Wlaźlik Jakub Sekretarz Kryda Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-03-07 UKS Volley 34 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Cieślak Wiktoria II Wlaźlik Jakub Sekretarz Kryda Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 3

  • UKS Ozorków
  • MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
1 2021-03-07 UKS Ozorków - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Świercz Szymon II Wegner Tomasz Sekretarz Bilkowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-03-07 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - UKS Ozorków I Świercz Szymon II Wegner Tomasz Sekretarz Bilkowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-03-07 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź I Świercz Szymon II Wegner Tomasz Sekretarz Bilkowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 4

  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
  • UKS LIDER Konstantynów Ł. II
  • WKS Wieluń
1 2021-03-07 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - WKS Wieluń I Marchowski Jakub II Łuczyńska Aleksandra Sekretarz Bogusławski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-03-07 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Marchowski Jakub II Łuczyńska Aleksandra Sekretarz Bogusławski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-03-07 WKS Wieluń - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Marchowski Jakub II Łuczyńska Aleksandra Sekretarz Bogusławski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 5

  • MUKS LIBERO Pajęczno
  • MUKS JUVENIA Rawa M.
  • MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice
1 2021-03-14 MUKS LIBERO Pajęczno - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice I Lewera Jacek II Banaszczyk Karolina Sekretarz Brożyna Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-03-14 MUKS JUVENIA Rawa M. - MUKS LIBERO Pajęczno I Lewera Jacek II Banaszczyk Karolina Sekretarz Brożyna Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-03-14 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - MUKS JUVENIA Rawa M. I Lewera Jacek II Banaszczyk Karolina Sekretarz Brożyna Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 6

  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
  • EKS SKRA Bełchatów
  • UKS FUKS Sulejów
1 2021-03-07 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS FUKS Sulejów I Kisiel Bartosz II Strawiński Adrian Sekretarz Kisiel Olga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-03-07 EKS SKRA Bełchatów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Kisiel Bartosz II Strawiński Adrian Sekretarz Kisiel Olga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-03-07 UKS FUKS Sulejów - EKS SKRA Bełchatów I Kisiel Bartosz II Strawiński Adrian Sekretarz Kisiel Olga L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 7

  • LUKS ASIK Domaniewice
  • SPS Zduńska Wola
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
1 2021-03-07 LUKS ASIK Domaniewice - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Banaszczyk Karolina II Seuchter Adam Sekretarz Brożyna Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-03-07 SPS Zduńska Wola - LUKS ASIK Domaniewice I Banaszczyk Karolina II Seuchter Adam Sekretarz Brożyna Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-03-07 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - SPS Zduńska Wola I Banaszczyk Karolina II Seuchter Adam Sekretarz Brożyna Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1

  • UMKS Tuszyn
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
1 2021-02-21 UMKS Tuszyn - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Strawiński Adrian II Kisiel Bartosz Sekretarz Kisiel Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-02-21 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UMKS Tuszyn I Strawiński Adrian II Kisiel Bartosz Sekretarz Kisiel Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-02-21 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Strawiński Adrian II Kisiel Bartosz Sekretarz Kisiel Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 2

  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
  • MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź
1 2021-02-21 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Czerwiński Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-02-21 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Czerwiński Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-02-21 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Czerwiński Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 3

  • UKS Ozorków
  • UKS Volley 34 Łódź
  • UKS LIDER Konstantynów Ł. II
1 2021-02-21 UKS Ozorków - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Humerski Czesław II Dobrowolski Marek Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-02-21 UKS Volley 34 Łódź - UKS Ozorków I Humerski Czesław II Dobrowolski Marek Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-02-21 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - UKS Volley 34 Łódź I Humerski Czesław II Dobrowolski Marek Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 4

  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • MUKS JUVENIA Rawa M.
1 2021-02-21 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS JUVENIA Rawa M. I Szymczak Dariusz II Kucharski Patryk Sekretarz Baran Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-02-21 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Szymczak Dariusz II Kucharski Patryk Sekretarz Baran Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-02-21 MUKS JUVENIA Rawa M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Szymczak Dariusz II Kucharski Patryk Sekretarz Baran Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 5

  • WKS Wieluń
  • EKS SKRA Bełchatów
  • MUKS LIBERO Pajęczno
1 2021-02-21 WKS Wieluń - MUKS LIBERO Pajęczno I Kanicka Bogna II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-02-21 EKS SKRA Bełchatów - WKS Wieluń I Kanicka Bogna II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-02-21 MUKS LIBERO Pajęczno - EKS SKRA Bełchatów I Kanicka Bogna II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 6

  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
  • MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice
  • SPS Zduńska Wola
1 2021-02-21 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - SPS Zduńska Wola I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Gwis Kamil L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-02-21 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Gwis Kamil L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-02-21 SPS Zduńska Wola - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Gwis Kamil L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 7

  • LUKS ASIK Domaniewice
  • UKS FUKS Sulejów
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
1 2021-02-21 LUKS ASIK Domaniewice - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Bogusławski Andrzej II Woźniak Halina Sekretarz Marchowski Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-02-21 UKS FUKS Sulejów - LUKS ASIK Domaniewice I Bogusławski Andrzej II Woźniak Halina Sekretarz Marchowski Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-02-21 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - UKS FUKS Sulejów I Bogusławski Andrzej II Woźniak Halina Sekretarz Marchowski Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa I

  • UMKS Tuszyn
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
I-1 2021-01-17 UMKS Tuszyn - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Plich Wojciech II Zendeł Sylwester Sekretarz Klimczak Bartosz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2021-01-17 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UMKS Tuszyn I Plich Wojciech II Zendeł Sylwester Sekretarz Klimczak Bartosz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2021-01-17 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Plich Wojciech II Zendeł Sylwester Sekretarz Klimczak Bartosz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa II

  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • UKS Volley 34 Łódź
II-1 2021-01-17 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS Volley 34 Łódź I Wlaźlik Jakub II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Żabicki Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2021-01-17 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Wlaźlik Jakub II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Żabicki Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2021-01-17 UKS Volley 34 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Wlaźlik Jakub II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Żabicki Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa III

  • UKS Ozorków
  • MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
III-1 2021-01-17 UKS Ozorków - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Grzelak Marcin II Bogusławski Andrzej Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2021-01-17 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - UKS Ozorków I Grzelak Marcin II Bogusławski Andrzej Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2021-01-17 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź I Grzelak Marcin II Bogusławski Andrzej Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa IV

  • EKS SKRA Bełchatów
  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
  • UKS LIDER Konstantynów Ł. II
IV-1 2021-01-17 EKS SKRA Bełchatów - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Woźniak Halina II Wojtalik Joanna Sekretarz Pytloch Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2021-01-17 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - EKS SKRA Bełchatów I Woźniak Halina II Wojtalik Joanna Sekretarz Pytloch Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2021-01-17 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Woźniak Halina II Wojtalik Joanna Sekretarz Pytloch Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa V

  • MUKS JUVENIA Rawa M.
  • WKS Wieluń
  • MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice
V-1 2021-01-17 MUKS JUVENIA Rawa M. - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice I Załęska Paulina II Wegner Tomasz Sekretarz Kuś Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2021-01-17 WKS Wieluń - MUKS JUVENIA Rawa M. I Załęska Paulina II Wegner Tomasz Sekretarz Kuś Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2021-01-17 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - WKS Wieluń I Załęska Paulina II Wegner Tomasz Sekretarz Kuś Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VI

  • MUKS LIBERO Pajęczno
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
  • UKS FUKS Sulejów
VI-1 2021-01-17 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS FUKS Sulejów I Kisiel Jacek II Cieślak Wiktoria Sekretarz Bilkowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2021-01-17 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MUKS LIBERO Pajęczno I Kisiel Jacek II Cieślak Wiktoria Sekretarz Bilkowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2021-01-17 UKS FUKS Sulejów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Kisiel Jacek II Cieślak Wiktoria Sekretarz Bilkowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VII

  • LUKS ASIK Domaniewice
  • SPS Zduńska Wola
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
VII-1 2021-01-17 LUKS ASIK Domaniewice - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Marchowski Jakub II Grabowski Andrzej Sekretarz Brzeziński Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2021-01-17 SPS Zduńska Wola - LUKS ASIK Domaniewice I Marchowski Jakub II Grabowski Andrzej Sekretarz Brzeziński Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2021-01-17 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - SPS Zduńska Wola I Marchowski Jakub II Grabowski Andrzej Sekretarz Brzeziński Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa I

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • UMKS Tuszyn
I-1 2020-12-20 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UMKS Tuszyn I Kaliszczuk Mateusz II Wegner Tomasz Sekretarz Kacprzak Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2020-12-20 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Kaliszczuk Mateusz II Wegner Tomasz Sekretarz Kacprzak Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2020-12-20 UMKS Tuszyn - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Kaliszczuk Mateusz II Wegner Tomasz Sekretarz Kacprzak Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa II

  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
  • MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź
II-1 2020-12-20 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź I Wlaźlik Jakub II Grabowski Andrzej Sekretarz Bilkowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2020-12-20 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Wlaźlik Jakub II Grabowski Andrzej Sekretarz Bilkowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2020-12-20 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Wlaźlik Jakub II Grabowski Andrzej Sekretarz Bilkowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa III

  • UKS Ozorków
  • UKS Volley 34 Łódź
  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
III-1 2020-12-20 UKS Ozorków - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Brzeziński Michał II Marchowski Jakub Sekretarz Pytloch Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2020-12-20 UKS Volley 34 Łódź - UKS Ozorków I Brzeziński Michał II Marchowski Jakub Sekretarz Pytloch Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2020-12-20 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS Volley 34 Łódź I Brzeziński Michał II Marchowski Jakub Sekretarz Pytloch Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa IV

  • WKS Wieluń
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • EKS SKRA Bełchatów
IV-1 2020-12-20 WKS Wieluń - EKS SKRA Bełchatów I Kisiel Jacek II Kisiel Bartosz Sekretarz Banaszczyk Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2020-12-20 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - WKS Wieluń I Kisiel Jacek II Kisiel Bartosz Sekretarz Banaszczyk Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2020-12-20 EKS SKRA Bełchatów - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Kisiel Jacek II Kisiel Bartosz Sekretarz Banaszczyk Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa V

  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
  • UKS LIDER Konstantynów Ł. II
  • MUKS JUVENIA Rawa M.
V-1 2020-12-20 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MUKS JUVENIA Rawa M. I Chrześcijanek Magdalena II Kuciapiński Piotr Sekretarz Raczkowski Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2020-12-20 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Chrześcijanek Magdalena II Kuciapiński Piotr Sekretarz Raczkowski Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2020-12-20 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Chrześcijanek Magdalena II Kuciapiński Piotr Sekretarz Raczkowski Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VI

  • MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice
  • MUKS LIBERO Pajęczno
  • SPS Zduńska Wola
VI-1 2020-12-20 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - SPS Zduńska Wola I Kuś Dominik II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Zendeł Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2020-12-20 MUKS LIBERO Pajęczno - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice I Kuś Dominik II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Zendeł Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2020-12-20 SPS Zduńska Wola - MUKS LIBERO Pajęczno I Kuś Dominik II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Zendeł Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VII

  • LUKS ASIK Domaniewice
  • UKS FUKS Sulejów
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
VII-1 2020-12-20 LUKS ASIK Domaniewice - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2020-12-20 UKS FUKS Sulejów - LUKS ASIK Domaniewice I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2020-12-20 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - UKS FUKS Sulejów I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa II

  • UMKS Tuszyn
  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
  • UKS Volley 34 Łódź
II-1 2020-12-13 UMKS Tuszyn - UKS Volley 34 Łódź I Kaliszczuk Mateusz II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2020-12-13 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UMKS Tuszyn I Kaliszczuk Mateusz II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2020-12-13 UKS Volley 34 Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Kaliszczuk Mateusz II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa III

  • MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź
  • UKS Ozorków
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
III-1 2020-12-13 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Kryda Paweł II Wlaźlik Jakub Sekretarz Załęska Paulina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2020-12-13 UKS Ozorków - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź I Kryda Paweł II Wlaźlik Jakub Sekretarz Załęska Paulina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2020-12-13 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS Ozorków I Kryda Paweł II Wlaźlik Jakub Sekretarz Załęska Paulina L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa IV

  • WKS Wieluń
  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
  • UKS LIDER Konstantynów Ł. II
IV-1 2020-12-13 WKS Wieluń - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Brzeziński Michał II Świercz Szymon Sekretarz Łuczyńska Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2020-12-13 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - WKS Wieluń I Brzeziński Michał II Świercz Szymon Sekretarz Łuczyńska Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2020-12-13 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Brzeziński Michał II Świercz Szymon Sekretarz Łuczyńska Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa I

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
I-1 2020-12-06 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Kryda Paweł II Czechowicz Monika Sekretarz Świercz Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2020-12-06 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Kryda Paweł II Czechowicz Monika Sekretarz Świercz Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2020-12-06 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Kryda Paweł II Czechowicz Monika Sekretarz Świercz Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa V

  • MUKS LIBERO Pajęczno
  • EKS SKRA Bełchatów
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
V-1 2020-12-06 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Kopacz Henryk II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2020-12-06 EKS SKRA Bełchatów - MUKS LIBERO Pajęczno I Kopacz Henryk II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2020-12-06 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - EKS SKRA Bełchatów I Kopacz Henryk II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VI

  • UKS FUKS Sulejów
  • MUKS JUVENIA Rawa M.
  • MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice
VI-1 2020-12-05 UKS FUKS Sulejów - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice I Rupniewski Ryszard II Plich Wojciech Sekretarz Kucharski Patryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2020-12-05 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS FUKS Sulejów I Rupniewski Ryszard II Plich Wojciech Sekretarz Kucharski Patryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2020-12-05 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - MUKS JUVENIA Rawa M. I Rupniewski Ryszard II Plich Wojciech Sekretarz Kucharski Patryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VII

  • SPS Zduńska Wola
  • LUKS ASIK Domaniewice
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
VII-1 2020-12-06 SPS Zduńska Wola - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Bilkowski Piotr II Wdowiak Agnieszka Sekretarz Seuchter Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2020-12-06 LUKS ASIK Domaniewice - SPS Zduńska Wola I Bilkowski Piotr II Wdowiak Agnieszka Sekretarz Seuchter Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2020-12-06 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - LUKS ASIK Domaniewice I Bilkowski Piotr II Wdowiak Agnieszka Sekretarz Seuchter Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa I

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
I-1 2020-11-22 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Czerwiński Andrzej II Wegner Tomasz Sekretarz Wojtalik Joanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2020-11-22 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Czerwiński Andrzej II Wegner Tomasz Sekretarz Wojtalik Joanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2020-11-22 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Czerwiński Andrzej II Wegner Tomasz Sekretarz Wojtalik Joanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa II

  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
  • UMKS Tuszyn
  • UKS Ozorków
II-1 2020-11-22 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS Ozorków I Taraszkiewicz Zbigniew II Klimczak Bartosz Sekretarz Zendeł Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2020-11-22 UMKS Tuszyn - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Taraszkiewicz Zbigniew II Klimczak Bartosz Sekretarz Zendeł Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2020-11-22 UKS Ozorków - UMKS Tuszyn I Taraszkiewicz Zbigniew II Klimczak Bartosz Sekretarz Zendeł Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa III

  • MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź
  • UKS Volley 34 Łódź
  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
III-1 2020-12-06 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Dębska Aleksandra II Żabicki Bogdan Sekretarz Sekieta Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2020-12-06 UKS Volley 34 Łódź - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź I Dębska Aleksandra II Żabicki Bogdan Sekretarz Sekieta Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2020-12-06 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS Volley 34 Łódź I Dębska Aleksandra II Żabicki Bogdan Sekretarz Sekieta Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa IV

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • EKS SKRA Bełchatów
  • WKS Wieluń
IV-1 2020-11-21 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - WKS Wieluń I Pawełka Maciej II Kanicka Bogna Sekretarz Bilski Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2020-11-21 EKS SKRA Bełchatów - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Pawełka Maciej II Kanicka Bogna Sekretarz Bilski Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2020-11-21 WKS Wieluń - EKS SKRA Bełchatów I Pawełka Maciej II Kanicka Bogna Sekretarz Bilski Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa V

  • UKS LIDER Konstantynów Ł. II
  • MUKS LIBERO Pajęczno
  • MUKS JUVENIA Rawa M.
V-1 2020-11-22 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - MUKS JUVENIA Rawa M. I Wlaźlik Jakub II Marchowski Jakub Sekretarz Pytloch Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2020-11-22 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Wlaźlik Jakub II Marchowski Jakub Sekretarz Pytloch Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2020-11-22 MUKS JUVENIA Rawa M. - MUKS LIBERO Pajęczno I Wlaźlik Jakub II Marchowski Jakub Sekretarz Pytloch Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VI

  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
  • UKS FUKS Sulejów
  • LUKS ASIK Domaniewice
VI-1 2020-11-22 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - LUKS ASIK Domaniewice I Plajzer Janusz II Seuchter Adam Sekretarz Godlewska Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2020-11-22 UKS FUKS Sulejów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Plajzer Janusz II Seuchter Adam Sekretarz Godlewska Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2020-11-22 LUKS ASIK Domaniewice - UKS FUKS Sulejów I Plajzer Janusz II Seuchter Adam Sekretarz Godlewska Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VII

  • MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice
  • SPS Zduńska Wola
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
VII-1 2020-11-22 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Komorek Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2020-11-22 SPS Zduńska Wola - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice I Komorek Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2020-11-22 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - SPS Zduńska Wola I Komorek Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa A

  • UKS Volley 34 Łódź
  • UMKS Tuszyn
  • EKS SKRA Bełchatów
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
A-1 2020-11-15 UKS Volley 34 Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Chrześcijanek Magdalena II Seuchter Adam Sekretarz Godlewska Marta L I Gwis Kamil L II
A-1 2020-11-15 UMKS Tuszyn - EKS SKRA Bełchatów I Chrześcijanek Magdalena II Seuchter Adam Sekretarz Godlewska Marta L I Gwis Kamil L II
A-1 2020-11-15 UMKS Tuszyn - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Chrześcijanek Magdalena II Seuchter Adam Sekretarz Godlewska Marta L I Gwis Kamil L II
A-1 2020-11-15 EKS SKRA Bełchatów - UKS Volley 34 Łódź I Chrześcijanek Magdalena II Seuchter Adam Sekretarz Godlewska Marta L I Gwis Kamil L II

Grupa A2

  • UKS FUKS Sulejów
  • MUKS LIBERO Pajęczno
  • SPS Zduńska Wola
A2-2221 2020-11-15 UKS FUKS Sulejów - SPS Zduńska Wola I Trawczyński Piotr II Bilski Robert Sekretarz Lewera Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A2-2221 2020-11-15 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS FUKS Sulejów I Trawczyński Piotr II Bilski Robert Sekretarz Lewera Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A2-2221 2020-11-15 SPS Zduńska Wola - MUKS LIBERO Pajęczno I Trawczyński Piotr II Bilski Robert Sekretarz Lewera Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa A

  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź
A-1 2020-10-11 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź I Wdowiak Agnieszka II Dębska Aleksandra Sekretarz Wlaźlik Jakub
A-1 2020-10-11 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Wdowiak Agnieszka II Dębska Aleksandra Sekretarz Wlaźlik Jakub
A-1 2020-10-11 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Wdowiak Agnieszka II Dębska Aleksandra Sekretarz Wlaźlik Jakub
A-1 2020-10-11 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Wdowiak Agnieszka II Dębska Aleksandra Sekretarz Wlaźlik Jakub

Grupa A2

  • UKS LIDER Konstantynów Ł. II
  • MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
A2-1 2020-10-11 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Wdowiak Agnieszka II Wlaźlik Jakub Sekretarz Dębska Aleksandra
A2-1 2020-10-11 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Wdowiak Agnieszka II Wlaźlik Jakub Sekretarz Dębska Aleksandra
A2-1 2020-10-11 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice I Wdowiak Agnieszka II Wlaźlik Jakub Sekretarz Dębska Aleksandra

Grupa C

  • UKS Ozorków
  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
  • WKS Wieluń
C-1 2020-10-11 UKS Ozorków - WKS Wieluń I Kucharski Patryk II Plich Wojciech Sekretarz Szymczak Dariusz
C-1 2020-10-11 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Kucharski Patryk II Plich Wojciech Sekretarz Szymczak Dariusz
C-1 2020-10-11 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - WKS Wieluń I Kucharski Patryk II Plich Wojciech Sekretarz Szymczak Dariusz
C-1 2020-10-11 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS Ozorków I Kucharski Patryk II Plich Wojciech Sekretarz Szymczak Dariusz

Grupa C

  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
  • MUKS JUVENIA Rawa M.
  • LUKS ASIK Domaniewice
C-1 2020-10-11 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - LUKS ASIK Domaniewice I Kucharski Patryk II Plich Wojciech Sekretarz Szymczak Dariusz
C-1 2020-10-11 MUKS JUVENIA Rawa M. - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Kucharski Patryk II Plich Wojciech Sekretarz Szymczak Dariusz
C-1 2020-10-11 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS JUVENIA Rawa M. I Kucharski Patryk II Plich Wojciech Sekretarz Szymczak Dariusz

Grupa A1

  • EKS SKRA Bełchatów
  • UKS Volley 34 Łódź
  • UKS FUKS Sulejów
A1-1111111 2020-11-13 EKS SKRA Bełchatów - UKS FUKS Sulejów I Kryda Paweł II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Czechowicz Monika
A1-1111111 2020-11-13 UKS Volley 34 Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Kryda Paweł II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Czechowicz Monika
A1-1111111 2020-11-13 UKS FUKS Sulejów - UKS Volley 34 Łódź I Kryda Paweł II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Czechowicz Monika

Grupa A2

  • UMKS Tuszyn
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • SPS Zduńska Wola
  • MUKS LIBERO Pajęczno
A2-222221 2020-10-10 UMKS Tuszyn - SPS Zduńska Wola I Sekieta Henryk II Godlewska Marta Sekretarz Marchowski Jakub
A2-222221 2020-10-10 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS LIBERO Pajęczno I Sekieta Henryk II Godlewska Marta Sekretarz Marchowski Jakub
A2-222221 2020-10-10 SPS Zduńska Wola - MUKS LIBERO Pajęczno I Sekieta Henryk II Godlewska Marta Sekretarz Marchowski Jakub
A2-222221 2020-10-10 UMKS Tuszyn - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Sekieta Henryk II Godlewska Marta Sekretarz Marchowski Jakub
A2-222221 2020-10-10 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - SPS Zduńska Wola I Sekieta Henryk II Godlewska Marta Sekretarz Marchowski Jakub
A2-222221 2020-10-10 MUKS LIBERO Pajęczno - UMKS Tuszyn I Sekieta Henryk II Godlewska Marta Sekretarz Marchowski Jakub

Grupa B1

  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice
B1-111111 2020-10-10 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Kryda Paweł II Czechowicz Monika Sekretarz Dobrowolski Marek
B1-111111 2020-10-10 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice I Kryda Paweł II Czechowicz Monika Sekretarz Dobrowolski Marek
B1-111111 2020-10-10 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice I Kryda Paweł II Czechowicz Monika Sekretarz Dobrowolski Marek
B1-111111 2020-10-10 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Kryda Paweł II Czechowicz Monika Sekretarz Dobrowolski Marek
B1-111111 2020-10-10 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Kryda Paweł II Czechowicz Monika Sekretarz Dobrowolski Marek
B1-111111 2020-10-10 MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Kryda Paweł II Czechowicz Monika Sekretarz Dobrowolski Marek

Grupa B2

  • MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • UKS LIDER Konstantynów Ł. II
B2-22221 2020-10-10 MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Bogusławski Andrzej II Kowalow Agnieszka Sekretarz Kaliszczuk Mateusz
B2-22221 2020-10-10 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MUKS ABiS SP 64 - Budowlani Łódź I Bogusławski Andrzej II Kowalow Agnieszka Sekretarz Kaliszczuk Mateusz
B2-22221 2020-10-10 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Bogusławski Andrzej II Kowalow Agnieszka Sekretarz Kaliszczuk Mateusz

Grupa C1

  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
  • UKS Ozorków
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
  • MUKS JUVENIA Rawa M.
C1-1111111 2020-10-10 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Kadziak Zdzisław II Brożyna Andrzej Sekretarz Majtczak Marcin
C1-1111111 2020-10-10 UKS Ozorków - MUKS JUVENIA Rawa M. I Kadziak Zdzisław II Brożyna Andrzej Sekretarz Majtczak Marcin
C1-1111111 2020-10-10 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - MUKS JUVENIA Rawa M. I Kadziak Zdzisław II Brożyna Andrzej Sekretarz Majtczak Marcin
C1-1111111 2020-10-10 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS Ozorków I Kadziak Zdzisław II Brożyna Andrzej Sekretarz Majtczak Marcin
C1-1111111 2020-10-10 UKS Ozorków - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Kadziak Zdzisław II Brożyna Andrzej Sekretarz Majtczak Marcin
C1-1111111 2020-10-10 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Kadziak Zdzisław II Brożyna Andrzej Sekretarz Majtczak Marcin

Grupa C2

  • WKS Wieluń
  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
  • LUKS ASIK Domaniewice
C2-2222221 2020-10-10 WKS Wieluń - LUKS ASIK Domaniewice I Strawiński Rafał II Kisiel Jacek Sekretarz Kisiel Olga
C2-2222221 2020-10-10 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - WKS Wieluń I Strawiński Rafał II Kisiel Jacek Sekretarz Kisiel Olga
C2-2222221 2020-10-10 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Strawiński Rafał II Kisiel Jacek Sekretarz Kisiel Olga

Grupa 2

  • UKS Volley 34 Łódź
  • Wieża Radków
  • Krótka Mysiadło
  • Joker Świecie
2-2222221 2020-09-12 UKS Volley 34 Łódź - Krótka Mysiadło I II Sekretarz
2-2222221 2020-09-12 Wieża Radków - Joker Świecie I II Sekretarz
2-2222221 2020-09-12 Krótka Mysiadło - Joker Świecie I II Sekretarz
2-2222221 2020-09-12 UKS Volley 34 Łódź - Wieża Radków I II Sekretarz
2-2222221 2020-09-12 Wieża Radków - Krótka Mysiadło I II Sekretarz
2-2222221 2020-09-12 Joker Świecie - UKS Volley 34 Łódź I II Sekretarz

Grupa 4

  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
  • BAS Białystok
  • UKS Szamotulanin Szamotuły
  • Dwójka Zawiercie
4-44444441 2020-09-12 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS Szamotulanin Szamotuły I II Sekretarz
4-44444441 2020-09-12 BAS Białystok - Dwójka Zawiercie I II Sekretarz
4-44444441 2020-09-12 UKS Szamotulanin Szamotuły - Dwójka Zawiercie I II Sekretarz
4-44444441 2020-09-12 UKS LIDER Konstantynów Ł. - BAS Białystok I II Sekretarz
4-44444441 2020-09-12 BAS Białystok - UKS Szamotulanin Szamotuły I II Sekretarz
4-44444441 2020-09-12 Dwójka Zawiercie - UKS LIDER Konstantynów Ł. I II Sekretarz