Młodziczki

Grupa I

  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • UKS Volley 34 Łódź
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
I-1 2018-10-14 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Marynowski Miłosz II Załęska Paulina Sekretarz Strawiński Adrian
I-1 2018-10-14 UKS Volley 34 Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Marynowski Miłosz II Załęska Paulina Sekretarz Strawiński Adrian
I-1 2018-10-14 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Marynowski Miłosz II Załęska Paulina Sekretarz Strawiński Adrian
I-1 2018-10-14 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS Volley 34 Łódź I Marynowski Miłosz II Załęska Paulina Sekretarz Strawiński Adrian

Grupa II

  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
  • MUKS JUVENIA Rawa M.
  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
  • UMKS Tuszyn
II-1 2018-10-14 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Dobrowolski Szymon II Bogusławski Andrzej Sekretarz Podolak Kamil
II-1 2018-10-14 MUKS JUVENIA Rawa M. - UMKS Tuszyn I Dobrowolski Szymon II Bogusławski Andrzej Sekretarz Podolak Kamil
II-1 2018-10-14 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UMKS Tuszyn I Dobrowolski Szymon II Bogusławski Andrzej Sekretarz Podolak Kamil
II-1 2018-10-14 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. I Dobrowolski Szymon II Bogusławski Andrzej Sekretarz Podolak Kamil

Grupa III

  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
  • UKS Volley 34 Łódź II
  • UKS LIDER Konstantynów Ł. II
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
III-1 2018-10-14 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Cieślak Michał II Wegner Tomasz Sekretarz Czechowicz Monika
III-1 2018-10-14 UKS Volley 34 Łódź II - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Cieślak Michał II Wegner Tomasz Sekretarz Czechowicz Monika
III-1 2018-10-14 UKS Volley 34 Łódź II - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Cieślak Michał II Wegner Tomasz Sekretarz Czechowicz Monika
III-1 2018-10-14 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Cieślak Michał II Wegner Tomasz Sekretarz Czechowicz Monika

Grupa IV

  • UMLKS Radomsko
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
  • SL SALOS - WODNA Łódź
  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ
IV-1 2018-10-14 UMLKS Radomsko - SL SALOS - WODNA Łódź I Januszkiewicz Tadeusz II Bartodziejski Robert Sekretarz Kanicka Bogna
IV-1 2018-10-14 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Januszkiewicz Tadeusz II Bartodziejski Robert Sekretarz Kanicka Bogna
IV-1 2018-10-14 SL SALOS - WODNA Łódź - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Januszkiewicz Tadeusz II Bartodziejski Robert Sekretarz Kanicka Bogna
IV-1 2018-10-14 UMLKS Radomsko - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Januszkiewicz Tadeusz II Bartodziejski Robert Sekretarz Kanicka Bogna

Grupa V

  • INS-EL MKS 16 Łódź
  • LIBERO VIP Aleksandrów Ł.
  • KS DZIEWIĄTKA Łódź
  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II
V-1 2018-10-14 INS-EL MKS 16 Łódź - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Książczyk Mariusz
V-1 2018-10-14 LIBERO VIP Aleksandrów Ł. - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Książczyk Mariusz
V-1 2018-10-14 KS DZIEWIĄTKA Łódź - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Książczyk Mariusz
V-1 2018-10-14 INS-EL MKS 16 Łódź - LIBERO VIP Aleksandrów Ł. I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Książczyk Mariusz

Grupa VI

  • MUKS LIBERO Pajęczno
  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
  • UKS Ozorków
  • EKS SKRA Bełchatów
VI-1 2018-10-14 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS Ozorków I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Trawczyński Piotr
VI-1 2018-10-14 MKS SKIER - VIS Skierniewice - EKS SKRA Bełchatów I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Trawczyński Piotr
VI-1 2018-10-14 UKS Ozorków - EKS SKRA Bełchatów I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Trawczyński Piotr
VI-1 2018-10-14 MUKS LIBERO Pajęczno - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Trawczyński Piotr
VI-1 2018-10-14 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Ozorków I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Trawczyński Piotr
VI-1 2018-10-14 EKS SKRA Bełchatów - MUKS LIBERO Pajęczno I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Trawczyński Piotr

Grupa VII

  • UKS Siatka Zgierz
  • MUKS JUVENIA Rawa M. II
  • LUKS ASIK Domaniewice
  • UKS KORONA Bełchatów
VII-1 2018-10-14 UKS Siatka Zgierz - LUKS ASIK Domaniewice I Brzeziński Michał II Kielan Kamila Sekretarz Wojtalik Joanna
VII-1 2018-10-14 MUKS JUVENIA Rawa M. II - UKS KORONA Bełchatów I Brzeziński Michał II Kielan Kamila Sekretarz Wojtalik Joanna
VII-1 2018-10-14 LUKS ASIK Domaniewice - UKS KORONA Bełchatów I Brzeziński Michał II Kielan Kamila Sekretarz Wojtalik Joanna
VII-1 2018-10-14 UKS Siatka Zgierz - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Brzeziński Michał II Kielan Kamila Sekretarz Wojtalik Joanna

Grupa A

A-1 2018-09-23 pauzuje - pauzuje I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Świercz Szymon
A-1 2018-09-23 pauzuje - pauzuje I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Świercz Szymon
A-1 2018-09-23 pauzuje - pauzuje I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Świercz Szymon
A-1 2018-09-23 pauzuje - pauzuje I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Świercz Szymon
A-1 2018-09-23 pauzuje - pauzuje I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Świercz Szymon
A-1 2018-09-23 pauzuje - pauzuje I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Świercz Szymon

Grupa B

B-1 2018-09-23 pauzuje - pauzuje I Taraszkiewicz Zbigniew II Piotrowski Wojciech Sekretarz Rupniewski Ryszard
B-1 2018-09-23 pauzuje - pauzuje I Taraszkiewicz Zbigniew II Piotrowski Wojciech Sekretarz Rupniewski Ryszard
B-1 2018-09-23 pauzuje - pauzuje I Taraszkiewicz Zbigniew II Piotrowski Wojciech Sekretarz Rupniewski Ryszard
B-1 2018-09-23 pauzuje - pauzuje I Taraszkiewicz Zbigniew II Piotrowski Wojciech Sekretarz Rupniewski Ryszard
B-1 2018-09-23 pauzuje - pauzuje I Taraszkiewicz Zbigniew II Piotrowski Wojciech Sekretarz Rupniewski Ryszard
B-1 2018-09-23 pauzuje - pauzuje I Taraszkiewicz Zbigniew II Piotrowski Wojciech Sekretarz Rupniewski Ryszard

Grupa C

C-1 2018-09-30 pauzuje - pauzuje I Taraszkiewicz Zbigniew II Kuś Dominik Sekretarz Pacler Dominik
C-1 2018-09-30 pauzuje - pauzuje I Taraszkiewicz Zbigniew II Kuś Dominik Sekretarz Pacler Dominik
C-1 2018-09-30 pauzuje - pauzuje I Taraszkiewicz Zbigniew II Kuś Dominik Sekretarz Pacler Dominik
C-1 2018-09-30 pauzuje - pauzuje I Taraszkiewicz Zbigniew II Kuś Dominik Sekretarz Pacler Dominik
C-1 2018-09-30 pauzuje - pauzuje I Taraszkiewicz Zbigniew II Kuś Dominik Sekretarz Pacler Dominik
C-1 2018-09-30 pauzuje - pauzuje I Taraszkiewicz Zbigniew II Kuś Dominik Sekretarz Pacler Dominik

Grupa D

D-1 2018-09-23 pauzuje - pauzuje I Cieślak Michał II Czechowicz Monika Sekretarz Bilkowski Piotr
D-1 2018-09-23 pauzuje - pauzuje I Cieślak Michał II Czechowicz Monika Sekretarz Bilkowski Piotr
D-1 2018-09-23 pauzuje - pauzuje I Cieślak Michał II Czechowicz Monika Sekretarz Bilkowski Piotr
D-1 2018-09-23 pauzuje - pauzuje I Cieślak Michał II Czechowicz Monika Sekretarz Bilkowski Piotr
D-1 2018-09-23 pauzuje - pauzuje I Cieślak Michał II Czechowicz Monika Sekretarz Bilkowski Piotr
D-1 2018-09-23 pauzuje - pauzuje I Cieślak Michał II Czechowicz Monika Sekretarz Bilkowski Piotr

Grupa A1

  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
  • UKS Ozorków
  • UMLKS Radomsko
  • MUKS LIBERO Pajęczno
A1-1111111111 2018-09-22 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UMLKS Radomsko I Zawierucha Dariusz II Woźniak Halina Sekretarz Kacprzak Aleksandra
A1-1111111111 2018-09-22 UKS Ozorków - MUKS LIBERO Pajęczno I Zawierucha Dariusz II Woźniak Halina Sekretarz Kacprzak Aleksandra
A1-1111111111 2018-09-22 UMLKS Radomsko - MUKS LIBERO Pajęczno I Zawierucha Dariusz II Woźniak Halina Sekretarz Kacprzak Aleksandra
A1-1111111111 2018-09-22 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS Ozorków I Zawierucha Dariusz II Woźniak Halina Sekretarz Kacprzak Aleksandra
A1-1111111111 2018-09-22 UKS Ozorków - UMLKS Radomsko I Zawierucha Dariusz II Woźniak Halina Sekretarz Kacprzak Aleksandra
A1-1111111111 2018-09-22 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Zawierucha Dariusz II Woźniak Halina Sekretarz Kacprzak Aleksandra

Grupa A2

  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
  • UKS Siatka Zgierz
  • INS-EL MKS 16 Łódź
A2-221 2018-09-22 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS Siatka Zgierz I Zawierucha Dariusz II Sekretarz
A2-221 2018-09-22 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - INS-EL MKS 16 Łódź I Zawierucha Dariusz II Sekretarz
A2-221 2018-09-22 UKS Siatka Zgierz - INS-EL MKS 16 Łódź I Zawierucha Dariusz II Sekretarz
A2-221 2018-09-22 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Zawierucha Dariusz II Sekretarz
A2-221 2018-09-22 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS Siatka Zgierz I Zawierucha Dariusz II Sekretarz
A2-221 2018-09-22 INS-EL MKS 16 Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Zawierucha Dariusz II Sekretarz

Grupa B1

  • MUKS JUVENIA Rawa M.
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
  • LIBERO VIP Aleksandrów Ł.
  • UKS Volley 34 Łódź II
B1-111111111 2018-09-22 MUKS JUVENIA Rawa M. - LIBERO VIP Aleksandrów Ł. I Taraszkiewicz Zbigniew II Piotrowski Wojciech Sekretarz Kuś Dominik
B1-111111111 2018-09-22 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - UKS Volley 34 Łódź II I Taraszkiewicz Zbigniew II Piotrowski Wojciech Sekretarz Kuś Dominik
B1-111111111 2018-09-22 LIBERO VIP Aleksandrów Ł. - UKS Volley 34 Łódź II I Taraszkiewicz Zbigniew II Piotrowski Wojciech Sekretarz Kuś Dominik
B1-111111111 2018-09-22 MUKS JUVENIA Rawa M. - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Taraszkiewicz Zbigniew II Piotrowski Wojciech Sekretarz Kuś Dominik
B1-111111111 2018-09-22 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - LIBERO VIP Aleksandrów Ł. I Taraszkiewicz Zbigniew II Piotrowski Wojciech Sekretarz Kuś Dominik
B1-111111111 2018-09-22 UKS Volley 34 Łódź II - MUKS JUVENIA Rawa M. I Taraszkiewicz Zbigniew II Piotrowski Wojciech Sekretarz Kuś Dominik

Grupa B2

  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
  • UKS Volley 34 Łódź
  • MUKS JUVENIA Rawa M. II
B2-221 2018-09-22 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Taraszkiewicz Zbigniew II Sekretarz
B2-221 2018-09-22 UKS Volley 34 Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Taraszkiewicz Zbigniew II Sekretarz
B2-221 2018-09-22 MUKS JUVENIA Rawa M. II - UKS Volley 34 Łódź I Taraszkiewicz Zbigniew II Sekretarz

Grupa C1

  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
  • UKS KORONA Bełchatów
C1-111 2018-09-29 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - UKS KORONA Bełchatów I Taraszkiewicz Zbigniew II Sekretarz
C1-111 2018-09-29 UKS LIDER Konstantynów Ł. - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Taraszkiewicz Zbigniew II Sekretarz
C1-111 2018-09-29 UKS KORONA Bełchatów - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Taraszkiewicz Zbigniew II Sekretarz

Grupa C2

  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
  • UMKS Tuszyn
  • UKS LIDER Konstantynów Ł. II
  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II
C2-221 2018-09-29 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Taraszkiewicz Zbigniew II Rupniewski Ryszard Sekretarz Szymczak Dariusz
C2-221 2018-09-29 UMKS Tuszyn - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II I Taraszkiewicz Zbigniew II Rupniewski Ryszard Sekretarz Szymczak Dariusz
C2-221 2018-09-29 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II I Taraszkiewicz Zbigniew II Rupniewski Ryszard Sekretarz Szymczak Dariusz
C2-221 2018-09-29 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UMKS Tuszyn I Taraszkiewicz Zbigniew II Rupniewski Ryszard Sekretarz Szymczak Dariusz
C2-221 2018-09-29 UMKS Tuszyn - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Taraszkiewicz Zbigniew II Rupniewski Ryszard Sekretarz Szymczak Dariusz
C2-221 2018-09-29 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Taraszkiewicz Zbigniew II Rupniewski Ryszard Sekretarz Szymczak Dariusz

Grupa D1

  • KS DZIEWIĄTKA Łódź
  • EKS SKRA Bełchatów
  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
D1-1111111 2018-09-22 KS DZIEWIĄTKA Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Bilkowski Piotr II Dobrowolski Szymon Sekretarz Godlewska Marta
D1-1111111 2018-09-22 EKS SKRA Bełchatów - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Bilkowski Piotr II Dobrowolski Szymon Sekretarz Godlewska Marta
D1-1111111 2018-09-22 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Bilkowski Piotr II Dobrowolski Szymon Sekretarz Godlewska Marta
D1-1111111 2018-09-22 KS DZIEWIĄTKA Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Bilkowski Piotr II Dobrowolski Szymon Sekretarz Godlewska Marta
D1-1111111 2018-09-22 EKS SKRA Bełchatów - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Bilkowski Piotr II Dobrowolski Szymon Sekretarz Godlewska Marta
D1-1111111 2018-09-22 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Bilkowski Piotr II Dobrowolski Szymon Sekretarz Godlewska Marta

Grupa D2

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • SL SALOS - WODNA Łódź
  • LUKS CZARNI Szczerców
  • LUKS ASIK Domaniewice
D2-2222221 2018-09-22 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - LUKS CZARNI Szczerców I Wlaźlik Jakub II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Pytloch Anna
D2-2222221 2018-09-22 SL SALOS - WODNA Łódź - LUKS ASIK Domaniewice I Wlaźlik Jakub II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Pytloch Anna
D2-2222221 2018-09-22 LUKS CZARNI Szczerców - LUKS ASIK Domaniewice I Wlaźlik Jakub II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Pytloch Anna
D2-2222221 2018-09-22 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - SL SALOS - WODNA Łódź I Wlaźlik Jakub II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Pytloch Anna
D2-2222221 2018-09-22 SL SALOS - WODNA Łódź - LUKS CZARNI Szczerców I Wlaźlik Jakub II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Pytloch Anna
D2-2222221 2018-09-22 LUKS ASIK Domaniewice - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Wlaźlik Jakub II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Pytloch Anna