Młodziczki

Grupa I

  • MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki
  • UKS Volley 34 I Łódź
  • SMS Ostrów Łaskovia Łask
  • ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź
I-1 2024-02-25 MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki - SMS Ostrów Łaskovia Łask I Baran Przemysław II Cieślak Wiktoria Sekretarz Kowalow Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2024-02-25 UKS Volley 34 I Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź I Baran Przemysław II Cieślak Wiktoria Sekretarz Kowalow Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2024-02-25 SMS Ostrów Łaskovia Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź I Baran Przemysław II Cieślak Wiktoria Sekretarz Kowalow Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2024-02-25 MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki - UKS Volley 34 I Łódź I Baran Przemysław II Cieślak Wiktoria Sekretarz Kowalow Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2024-02-25 UKS Volley 34 I Łódź - SMS Ostrów Łaskovia Łask I Baran Przemysław II Cieślak Wiktoria Sekretarz Kowalow Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2024-02-25 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki I Baran Przemysław II Cieślak Wiktoria Sekretarz Kowalow Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa II

  • UKS LIDER Konstantynów Łódzki
  • UMKS Tuszyn
  • MUKS 47 LO - Budowlani Łódź
  • UKS Siatka Zgierz
II-1 2024-02-25 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Cichońska Weronika II Krajewska Zuzanna Sekretarz Kopka Patryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2024-02-25 UMKS Tuszyn - UKS Siatka Zgierz I Cichońska Weronika II Krajewska Zuzanna Sekretarz Kopka Patryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2024-02-25 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - UKS Siatka Zgierz I Cichońska Weronika II Krajewska Zuzanna Sekretarz Kopka Patryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2024-02-25 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - UMKS Tuszyn I Cichońska Weronika II Krajewska Zuzanna Sekretarz Kopka Patryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2024-02-25 UMKS Tuszyn - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Cichońska Weronika II Krajewska Zuzanna Sekretarz Kopka Patryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2024-02-25 UKS Siatka Zgierz - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Cichońska Weronika II Krajewska Zuzanna Sekretarz Kopka Patryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa III

  • MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
  • MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki
  • UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki
  • ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź
III-1 2024-02-25 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Zych Tomasz II Lauk Martyna Sekretarz Majchrowska Zuzanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2024-02-25 MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki - ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź I Zych Tomasz II Lauk Martyna Sekretarz Majchrowska Zuzanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2024-02-25 UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki - ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź I Zych Tomasz II Lauk Martyna Sekretarz Majchrowska Zuzanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2024-02-25 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki I Zych Tomasz II Lauk Martyna Sekretarz Majchrowska Zuzanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2024-02-25 MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Zych Tomasz II Lauk Martyna Sekretarz Majchrowska Zuzanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2024-02-25 ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Zych Tomasz II Lauk Martyna Sekretarz Majchrowska Zuzanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa IV

  • UKS Volley 34 II Łódź
  • UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz.
  • MUKS Libero Pajęczno
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
IV-1 2024-02-25 UKS Volley 34 II Łódź - MUKS Libero Pajęczno I Hankiewicz Natalia II Załęska Paulina Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2024-02-25 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Hankiewicz Natalia II Załęska Paulina Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2024-02-25 MUKS Libero Pajęczno - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Hankiewicz Natalia II Załęska Paulina Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2024-02-25 UKS Volley 34 II Łódź - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. I Hankiewicz Natalia II Załęska Paulina Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2024-02-25 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - MUKS Libero Pajęczno I Hankiewicz Natalia II Załęska Paulina Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2024-02-25 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS Volley 34 II Łódź I Hankiewicz Natalia II Załęska Paulina Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa V

  • ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź
  • MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka
  • Smile Academy UKS 10 Sieradz
  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
V-1 2024-02-25 ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź - Smile Academy UKS 10 Sieradz I Wojtunik Krzysztof II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Mamińska Zuzanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2024-02-25 MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Wojtunik Krzysztof II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Mamińska Zuzanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2024-02-25 Smile Academy UKS 10 Sieradz - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Wojtunik Krzysztof II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Mamińska Zuzanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2024-02-25 ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź - MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka I Wojtunik Krzysztof II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Mamińska Zuzanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2024-02-25 MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka - Smile Academy UKS 10 Sieradz I Wojtunik Krzysztof II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Mamińska Zuzanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2024-02-25 MKS SKIER - VIS Skierniewice - ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź I Wojtunik Krzysztof II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Mamińska Zuzanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VI

  • UKS I Ozorków
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
  • UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II
  • UKS Siatka Zgierz II
VI-1 2024-02-25 UKS I Ozorków - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II I Banaszczyk Karolina II Płaza Zbigniew Sekretarz Brożyna Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2024-02-25 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - UKS Siatka Zgierz II I Banaszczyk Karolina II Płaza Zbigniew Sekretarz Brożyna Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2024-02-25 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II - UKS Siatka Zgierz II I Banaszczyk Karolina II Płaza Zbigniew Sekretarz Brożyna Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2024-02-25 UKS I Ozorków - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Banaszczyk Karolina II Płaza Zbigniew Sekretarz Brożyna Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2024-02-25 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II I Banaszczyk Karolina II Płaza Zbigniew Sekretarz Brożyna Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2024-02-25 UKS Siatka Zgierz II - UKS I Ozorków I Banaszczyk Karolina II Płaza Zbigniew Sekretarz Brożyna Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VII

  • Insel Magic Volley Łódź
  • WKS Wieluń
  • EKS Skra Bełchatów
VII-1 2024-02-25 Insel Magic Volley Łódź - EKS Skra Bełchatów I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Kanicka Bogna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2024-02-25 WKS Wieluń - Insel Magic Volley Łódź I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Kanicka Bogna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2024-02-25 EKS Skra Bełchatów - WKS Wieluń I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Kanicka Bogna L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VIII

  • UKS II Ozorków
  • SPS Zduńska Wola
  • LUKS ASIK Domaniewice
VIII-1 2024-02-25 UKS II Ozorków - LUKS ASIK Domaniewice I Januszkiewicz Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Pędzik Tobiasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VIII-1 2024-02-25 SPS Zduńska Wola - UKS II Ozorków I Januszkiewicz Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Pędzik Tobiasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VIII-1 2024-02-25 LUKS ASIK Domaniewice - SPS Zduńska Wola I Januszkiewicz Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Pędzik Tobiasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa I

  • MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki
  • UKS Volley 34 I Łódź
  • ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź
  • UKS LIDER Konstantynów Łódzki
I-1 2024-02-11 MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź I Brochocki Sebastian II Wegner Tomasz Sekretarz Kozłowska Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2024-02-11 UKS Volley 34 I Łódź - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Brochocki Sebastian II Wegner Tomasz Sekretarz Kozłowska Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2024-02-11 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Brochocki Sebastian II Wegner Tomasz Sekretarz Kozłowska Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2024-02-11 MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki - UKS Volley 34 I Łódź I Brochocki Sebastian II Wegner Tomasz Sekretarz Kozłowska Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa II

  • UMKS Tuszyn
  • SMS Ostrów Łaskovia Łask
  • UKS Siatka I Zgierz
  • MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
II-1 2024-02-12 UMKS Tuszyn - UKS Siatka I Zgierz I Chrześcijanek Magdalena II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2024-02-12 SMS Ostrów Łaskovia Łask - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Chrześcijanek Magdalena II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2024-02-12 UKS Siatka I Zgierz - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Chrześcijanek Magdalena II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2024-02-12 UMKS Tuszyn - SMS Ostrów Łaskovia Łask I Chrześcijanek Magdalena II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa III

  • MUKS 47 LO - Budowlani Łódź
  • UKS Volley 34 II Łódź
  • MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki
  • ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź
III-1 2024-02-11 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź I Koćwin Łukasz II Krajewska Zuzanna Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2024-02-11 UKS Volley 34 II Łódź - MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki I Koćwin Łukasz II Krajewska Zuzanna Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2024-02-11 UKS Volley 34 II Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź I Koćwin Łukasz II Krajewska Zuzanna Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2024-02-11 MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Koćwin Łukasz II Krajewska Zuzanna Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa IV

  • UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz.
  • UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź
IV-1 2024-02-11 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Suski Dawid II Ambroszczyk Artur Sekretarz Baran Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2024-02-11 UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki - ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź I Suski Dawid II Ambroszczyk Artur Sekretarz Baran Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2024-02-11 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź I Suski Dawid II Ambroszczyk Artur Sekretarz Baran Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2024-02-11 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Suski Dawid II Ambroszczyk Artur Sekretarz Baran Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa V

  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
  • MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka
  • UKS I Ozorków
  • MUKS Libero Pajęczno
V-1 2024-02-11 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS Libero Pajęczno I Gawot Krzysztof II Zych Tomasz Sekretarz Kosiorek Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2024-02-11 MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka - UKS I Ozorków I Gawot Krzysztof II Zych Tomasz Sekretarz Kosiorek Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2024-02-11 MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka - MUKS Libero Pajęczno I Gawot Krzysztof II Zych Tomasz Sekretarz Kosiorek Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2024-02-11 UKS I Ozorków - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Gawot Krzysztof II Zych Tomasz Sekretarz Kosiorek Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VI

  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
  • WKS Wieluń
  • Smile Academy UKS 10 Sieradz
  • UKS Siatka II Zgierz
VI-1 2024-02-11 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - UKS Siatka II Zgierz I Bilski Robert II Kołodziej Andrzej Sekretarz Lewera Jacek L I Leszczyk Robert L II Kanicka Bogna
VI-1 2024-02-11 WKS Wieluń - Smile Academy UKS 10 Sieradz I Bilski Robert II Kołodziej Andrzej Sekretarz Lewera Jacek L I Leszczyk Robert L II Kanicka Bogna
VI-1 2024-02-11 WKS Wieluń - UKS Siatka II Zgierz I Bilski Robert II Kołodziej Andrzej Sekretarz Lewera Jacek L I Leszczyk Robert L II Kanicka Bogna
VI-1 2024-02-11 Smile Academy UKS 10 Sieradz - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Bilski Robert II Kołodziej Andrzej Sekretarz Lewera Jacek L I Leszczyk Robert L II Kanicka Bogna

Grupa VII

  • SPS Zduńska Wola
  • UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II
  • Insel Magic Volley Łódź
VII-1 2024-02-11 SPS Zduńska Wola - Insel Magic Volley Łódź I Komorek Tadeusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Pędzik Tobiasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2024-02-11 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II - SPS Zduńska Wola I Komorek Tadeusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Pędzik Tobiasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2024-02-11 Insel Magic Volley Łódź - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II I Komorek Tadeusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Pędzik Tobiasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VIII

  • UKS II Ozorków
  • EKS Skra Bełchatów
  • LUKS ASIK Domaniewice
VIII-1 2024-02-11 UKS II Ozorków - LUKS ASIK Domaniewice I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Banaszczyk Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VIII-1 2024-02-11 EKS Skra Bełchatów - UKS II Ozorków I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Banaszczyk Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VIII-1 2024-02-11 LUKS ASIK Domaniewice - EKS Skra Bełchatów I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Banaszczyk Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa Gr. I

  • UKS Volley 34 I Łódź
  • MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki
  • UMKS Tuszyn
  • UKS LIDER Konstantynów Łódzki
Gr. I-1 2024-01-14 UKS Volley 34 I Łódź - UMKS Tuszyn I Wegner Tomasz II Załęska Paulina Sekretarz Dobrowolski Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. I-1 2024-01-14 MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Wegner Tomasz II Załęska Paulina Sekretarz Dobrowolski Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. I-1 2024-01-14 UMKS Tuszyn - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Wegner Tomasz II Załęska Paulina Sekretarz Dobrowolski Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. I-1 2024-01-14 UKS Volley 34 I Łódź - MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki I Wegner Tomasz II Załęska Paulina Sekretarz Dobrowolski Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. I-1 2024-01-14 MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki - UMKS Tuszyn I Wegner Tomasz II Załęska Paulina Sekretarz Dobrowolski Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. I-1 2024-01-14 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - UKS Volley 34 I Łódź I Wegner Tomasz II Załęska Paulina Sekretarz Dobrowolski Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa Gr. II

  • ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź
  • SMS Ostrów Łaskovia Łask
  • MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
  • MUKS 47 LO - Budowlani Łódź
Gr. II-1 2024-01-14 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Czerwiński Andrzej II Cichońska Weronika Sekretarz Brochocki Sebastian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. II-1 2024-01-14 SMS Ostrów Łaskovia Łask - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Czerwiński Andrzej II Cichońska Weronika Sekretarz Brochocki Sebastian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. II-1 2024-01-14 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Czerwiński Andrzej II Cichońska Weronika Sekretarz Brochocki Sebastian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. II-1 2024-01-14 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - SMS Ostrów Łaskovia Łask I Czerwiński Andrzej II Cichońska Weronika Sekretarz Brochocki Sebastian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. II-1 2024-01-14 SMS Ostrów Łaskovia Łask - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Czerwiński Andrzej II Cichońska Weronika Sekretarz Brochocki Sebastian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. II-1 2024-01-14 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź I Czerwiński Andrzej II Cichońska Weronika Sekretarz Brochocki Sebastian L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa Gr. III

  • UKS Siatka I Zgierz
  • MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki
  • UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz.
  • UKS Volley 34 II Łódź
Gr. III-1 2024-01-14 UKS Siatka I Zgierz - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. I Dobrowolski Marek II Drabik Adam Sekretarz Kopka Patryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. III-1 2024-01-14 MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki - UKS Volley 34 II Łódź I Dobrowolski Marek II Drabik Adam Sekretarz Kopka Patryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. III-1 2024-01-14 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - UKS Volley 34 II Łódź I Dobrowolski Marek II Drabik Adam Sekretarz Kopka Patryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. III-1 2024-01-14 UKS Siatka I Zgierz - MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki I Dobrowolski Marek II Drabik Adam Sekretarz Kopka Patryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. III-1 2024-01-14 MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. I Dobrowolski Marek II Drabik Adam Sekretarz Kopka Patryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. III-1 2024-01-14 UKS Volley 34 II Łódź - UKS Siatka I Zgierz I Dobrowolski Marek II Drabik Adam Sekretarz Kopka Patryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa Gr. IV

  • UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki
  • ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź
  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
  • ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź
Gr. IV-1 2024-01-14 UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Bilkowski Piotr II Zych Tomasz Sekretarz Frączek Adrianna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. IV-1 2024-01-14 ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź I Bilkowski Piotr II Zych Tomasz Sekretarz Frączek Adrianna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. IV-1 2024-01-14 MKS SKIER - VIS Skierniewice - ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź I Bilkowski Piotr II Zych Tomasz Sekretarz Frączek Adrianna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. IV-1 2024-01-14 UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki - ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź I Bilkowski Piotr II Zych Tomasz Sekretarz Frączek Adrianna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. IV-1 2024-01-14 ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Bilkowski Piotr II Zych Tomasz Sekretarz Frączek Adrianna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. IV-1 2024-01-14 ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Bilkowski Piotr II Zych Tomasz Sekretarz Frączek Adrianna L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa Gr. V

  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
  • UKS I Ozorków
Gr. V-1 2024-01-14 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Mela Piotr II Chomiczewski Jakub Sekretarz Marchowski Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. V-1 2024-01-14 MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka - UKS I Ozorków I Mela Piotr II Chomiczewski Jakub Sekretarz Marchowski Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. V-1 2024-01-14 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - UKS I Ozorków I Mela Piotr II Chomiczewski Jakub Sekretarz Marchowski Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. V-1 2024-01-14 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka I Mela Piotr II Chomiczewski Jakub Sekretarz Marchowski Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. V-1 2024-01-14 MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Mela Piotr II Chomiczewski Jakub Sekretarz Marchowski Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. V-1 2024-01-14 UKS I Ozorków - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Mela Piotr II Chomiczewski Jakub Sekretarz Marchowski Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa Gr. VI

  • MUKS Libero Pajęczno
  • WKS Wieluń
  • Smile Academy UKS 10 Sieradz
  • UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II
Gr. VI-1 2024-01-14 MUKS Libero Pajęczno - Smile Academy UKS 10 Sieradz I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Leszczyk Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. VI-1 2024-01-14 WKS Wieluń - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Leszczyk Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. VI-1 2024-01-14 Smile Academy UKS 10 Sieradz - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Leszczyk Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. VI-1 2024-01-14 MUKS Libero Pajęczno - WKS Wieluń I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Leszczyk Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. VI-1 2024-01-14 WKS Wieluń - Smile Academy UKS 10 Sieradz I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Leszczyk Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. VI-1 2024-01-14 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II - MUKS Libero Pajęczno I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Leszczyk Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa Gr. VII

  • UKS Siatka II Zgierz
  • EKS Skra Bełchatów
  • SPS Zduńska Wola
Gr. VII-1 2024-01-14 UKS Siatka II Zgierz - SPS Zduńska Wola I Pędzik Tobiasz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Komorek Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. VII-1 2024-01-14 EKS Skra Bełchatów - UKS Siatka II Zgierz I Pędzik Tobiasz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Komorek Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. VII-1 2024-01-14 SPS Zduńska Wola - EKS Skra Bełchatów I Pędzik Tobiasz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Komorek Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa Gr. VIII

  • UKS II Ozorków
  • Insel Magic Volley Łódź
  • LUKS ASIK Domaniewice
Gr. VIII-1 2024-01-14 UKS II Ozorków - LUKS ASIK Domaniewice I Lauk Martyna II Królak Natalia Sekretarz Hankiewicz Natalia L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. VIII-1 2024-01-14 Insel Magic Volley Łódź - UKS II Ozorków I Lauk Martyna II Królak Natalia Sekretarz Hankiewicz Natalia L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. VIII-1 2024-01-14 LUKS ASIK Domaniewice - Insel Magic Volley Łódź I Lauk Martyna II Królak Natalia Sekretarz Hankiewicz Natalia L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa I

  • MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki
  • UKS Volley 34 I Łódź
  • ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź
  • UKS LIDER Konstantynów Łódzki
I-1 2023-12-17 MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź I Pytloch Anna II Lauk Martyna Sekretarz Cichońska Weronika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2023-12-17 UKS Volley 34 I Łódź - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Pytloch Anna II Lauk Martyna Sekretarz Cichońska Weronika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2023-12-17 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Pytloch Anna II Lauk Martyna Sekretarz Cichońska Weronika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2023-12-17 MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki - UKS Volley 34 I Łódź I Pytloch Anna II Lauk Martyna Sekretarz Cichońska Weronika L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa II

  • UMKS Tuszyn
  • SMS Ostrów Łaskovia Łask
  • UKS Siatka I Zgierz
  • MUKS 47 LO - Budowlani Łódź
II-1 2023-12-17 UMKS Tuszyn - UKS Siatka I Zgierz I Majchrowska Zuzanna II Krajewska Zuzanna Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2023-12-17 SMS Ostrów Łaskovia Łask - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Majchrowska Zuzanna II Krajewska Zuzanna Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2023-12-17 UKS Siatka I Zgierz - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Majchrowska Zuzanna II Krajewska Zuzanna Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2023-12-17 UMKS Tuszyn - SMS Ostrów Łaskovia Łask I Majchrowska Zuzanna II Krajewska Zuzanna Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa III

  • MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
  • MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki
  • UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki
  • UKS Volley 34 II Łódź
III-1 2023-12-17 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Mela Piotr II Ambroszczyk Artur Sekretarz Zając Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2023-12-17 MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki - UKS Volley 34 II Łódź I Mela Piotr II Ambroszczyk Artur Sekretarz Zając Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2023-12-17 UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki - UKS Volley 34 II Łódź I Mela Piotr II Ambroszczyk Artur Sekretarz Zając Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2023-12-17 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki I Mela Piotr II Ambroszczyk Artur Sekretarz Zając Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa IV

  • ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź
  • UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz.
  • ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
IV-1 2023-12-17 ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź I Hankiewicz Natalia II Zendeł Sylwester Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2023-12-17 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Hankiewicz Natalia II Zendeł Sylwester Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2023-12-17 ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Hankiewicz Natalia II Zendeł Sylwester Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2023-12-17 ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. I Hankiewicz Natalia II Zendeł Sylwester Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa V

  • MUKS Libero Pajęczno
  • MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka
  • UKS I Ozorków
  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
V-1 2023-12-17 MUKS Libero Pajęczno - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Strawiński Jakub II Zych Tomasz Sekretarz Gawot Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2023-12-17 MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka - UKS I Ozorków I Strawiński Jakub II Zych Tomasz Sekretarz Gawot Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2023-12-17 MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Strawiński Jakub II Zych Tomasz Sekretarz Gawot Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2023-12-17 UKS I Ozorków - MUKS Libero Pajęczno I Strawiński Jakub II Zych Tomasz Sekretarz Gawot Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VI

  • WKS Wieluń
  • UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
  • EKS Skra Bełchatów
VI-1 2023-12-17 WKS Wieluń - EKS Skra Bełchatów I Wlaźlik Jakub II Woicki Robert Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2023-12-17 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Wlaźlik Jakub II Woicki Robert Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2023-12-17 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II - EKS Skra Bełchatów I Wlaźlik Jakub II Woicki Robert Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2023-12-17 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - WKS Wieluń I Wlaźlik Jakub II Woicki Robert Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VII

  • UKS Siatka II Zgierz
  • Smile Academy UKS 10 Sieradz
  • Insel Magic Volley Łódź
VII-1 2023-12-17 UKS Siatka II Zgierz - Insel Magic Volley Łódź I Komorek Tadeusz II Lewera Jacek Sekretarz Leszczyk Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2023-12-17 Smile Academy UKS 10 Sieradz - UKS Siatka II Zgierz I Komorek Tadeusz II Lewera Jacek Sekretarz Leszczyk Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2023-12-17 Insel Magic Volley Łódź - Smile Academy UKS 10 Sieradz I Komorek Tadeusz II Lewera Jacek Sekretarz Leszczyk Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VIII

  • UKS II Ozorków
  • SPS Zduńska Wola
  • LUKS ASIK Domaniewice
VIII-1 2023-12-17 UKS II Ozorków - LUKS ASIK Domaniewice I Brzeziński Michał II Majtczak Marcin Sekretarz Kuś Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VIII-1 2023-12-17 SPS Zduńska Wola - UKS II Ozorków I Brzeziński Michał II Majtczak Marcin Sekretarz Kuś Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VIII-1 2023-12-17 LUKS ASIK Domaniewice - SPS Zduńska Wola I Brzeziński Michał II Majtczak Marcin Sekretarz Kuś Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa I

  • UKS Volley 34 I Łódź
  • UKS LIDER Konstantynów Łódzki
  • MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki
  • UMKS Tuszyn
I-1 2023-12-03 UKS Volley 34 I Łódź - UMKS Tuszyn I Jarzębicka Justyna II Pytloch Anna Sekretarz Kozłowska Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2023-12-03 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki I Jarzębicka Justyna II Pytloch Anna Sekretarz Kozłowska Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2023-12-03 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - UMKS Tuszyn I Jarzębicka Justyna II Pytloch Anna Sekretarz Kozłowska Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2023-12-03 MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki - UKS Volley 34 I Łódź I Jarzębicka Justyna II Pytloch Anna Sekretarz Kozłowska Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa II

  • ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź
  • SMS Ostrów Łaskovia Łask
  • MUKS 47 LO - Budowlani Łódź
  • MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
II-1 2023-12-03 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Strawiński Jakub II Strawiński Rafał Sekretarz Zych Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2023-12-03 SMS Ostrów Łaskovia Łask - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Strawiński Jakub II Strawiński Rafał Sekretarz Zych Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2023-12-03 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Strawiński Jakub II Strawiński Rafał Sekretarz Zych Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2023-12-03 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - SMS Ostrów Łaskovia Łask I Strawiński Jakub II Strawiński Rafał Sekretarz Zych Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa III

  • UKS Siatka I Zgierz
  • MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki
  • ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź
  • UKS Volley 34 II Łódź
III-1 2023-12-03 UKS Siatka I Zgierz - ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź I Barylak Zuzanna II Mela Piotr Sekretarz Kowalow Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2023-12-03 MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki - UKS Volley 34 II Łódź I Barylak Zuzanna II Mela Piotr Sekretarz Kowalow Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2023-12-03 ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź - UKS Volley 34 II Łódź I Barylak Zuzanna II Mela Piotr Sekretarz Kowalow Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2023-12-03 UKS Siatka I Zgierz - MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki I Barylak Zuzanna II Mela Piotr Sekretarz Kowalow Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa IV

  • MUKS Libero Pajęczno
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz.
  • UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki
IV-1 2023-12-03 MUKS Libero Pajęczno - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. I Kopka Patryk II Drabik Adam Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2023-12-03 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Kopka Patryk II Drabik Adam Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2023-12-03 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Kopka Patryk II Drabik Adam Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2023-12-03 MUKS Libero Pajęczno - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Kopka Patryk II Drabik Adam Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa V

  • WKS Wieluń
  • ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź
  • UKS I Ozorków
  • MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka
V-1 2023-12-03 WKS Wieluń - MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka I Kanicka Bogna II Leszczyk Robert Sekretarz Bilski Robert L I Trawczyński Piotr L II Lewera Jacek
V-1 2023-12-03 ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź - UKS I Ozorków I Kanicka Bogna II Leszczyk Robert Sekretarz Bilski Robert L I Trawczyński Piotr L II Lewera Jacek
V-1 2023-12-03 ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź - MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka I Kanicka Bogna II Leszczyk Robert Sekretarz Bilski Robert L I Trawczyński Piotr L II Lewera Jacek
V-1 2023-12-03 UKS I Ozorków - WKS Wieluń I Kanicka Bogna II Leszczyk Robert Sekretarz Bilski Robert L I Trawczyński Piotr L II Lewera Jacek

Grupa VI

  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
  • Smile Academy UKS 10 Sieradz
  • UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II
  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
VI-1 2023-12-03 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II I Chomiczewski Jakub II Koćwin Łukasz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2023-12-03 Smile Academy UKS 10 Sieradz - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Chomiczewski Jakub II Koćwin Łukasz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2023-12-03 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Chomiczewski Jakub II Koćwin Łukasz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2023-12-03 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - Smile Academy UKS 10 Sieradz I Chomiczewski Jakub II Koćwin Łukasz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VII

  • SPS Zduńska Wola
  • UKS Siatka II Zgierz
  • EKS Skra Bełchatów
VII-1 2023-12-03 SPS Zduńska Wola - EKS Skra Bełchatów I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2023-12-03 UKS Siatka II Zgierz - SPS Zduńska Wola I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2023-12-03 EKS Skra Bełchatów - UKS Siatka II Zgierz I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VIII

  • LUKS ASIK Domaniewice
  • Insel Magic Volley Łódź
  • UKS II Ozorków
VIII-1 2023-12-03 LUKS ASIK Domaniewice - UKS II Ozorków I Kowalczyk Michał II Woicki Robert Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VIII-1 2023-12-03 Insel Magic Volley Łódź - LUKS ASIK Domaniewice I Kowalczyk Michał II Woicki Robert Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VIII-1 2023-12-03 UKS II Ozorków - Insel Magic Volley Łódź I Kowalczyk Michał II Woicki Robert Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa I

  • MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki
  • UKS LIDER Konstantynów Łódzki
  • ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź
  • UKS Volley 34 I Łódź
I-1 2023-11-19 MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki - UKS Volley 34 I Łódź I Wlaźlik Jakub II Kopka Patryk Sekretarz Kowalczyk Michał
I-1 2023-11-19 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź I Wlaźlik Jakub II Kopka Patryk Sekretarz Kowalczyk Michał
I-1 2023-11-19 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - UKS Volley 34 I Łódź I Wlaźlik Jakub II Kopka Patryk Sekretarz Kowalczyk Michał
I-1 2023-11-19 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki I Wlaźlik Jakub II Kopka Patryk Sekretarz Kowalczyk Michał

Grupa II

  • UMKS Tuszyn
  • MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
  • SMS Ostrów Łaskovia Łask
  • UKS Siatka I Zgierz
II-1 2023-11-12 UMKS Tuszyn - UKS Siatka I Zgierz I Zendeł Sylwester II Strawiński Adrian Sekretarz Wrońska Olga
II-1 2023-11-12 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - SMS Ostrów Łaskovia Łask I Zendeł Sylwester II Strawiński Adrian Sekretarz Wrońska Olga
II-1 2023-11-12 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - UKS Siatka I Zgierz I Zendeł Sylwester II Strawiński Adrian Sekretarz Wrońska Olga
II-1 2023-11-12 SMS Ostrów Łaskovia Łask - UMKS Tuszyn I Zendeł Sylwester II Strawiński Adrian Sekretarz Wrońska Olga

Grupa III

  • MUKS 47 LO - Budowlani Łódź
  • UKS Volley 34 II Łódź
  • MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki
  • MUKS Libero Pajęczno
III-1 2023-11-12 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - MUKS Libero Pajęczno I Baran Przemysław II Ambroszczyk Artur Sekretarz Sygitowicz Jakub
III-1 2023-11-12 UKS Volley 34 II Łódź - MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki I Baran Przemysław II Ambroszczyk Artur Sekretarz Sygitowicz Jakub
III-1 2023-11-12 UKS Volley 34 II Łódź - MUKS Libero Pajęczno I Baran Przemysław II Ambroszczyk Artur Sekretarz Sygitowicz Jakub
III-1 2023-11-12 MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Baran Przemysław II Ambroszczyk Artur Sekretarz Sygitowicz Jakub

Grupa IV

  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź
  • WKS Wieluń
  • UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki
IV-1 2023-11-19 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - WKS Wieluń I Pytloch Anna II Majchrowska Zuzanna Sekretarz Mela Piotr
IV-1 2023-11-19 ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Pytloch Anna II Majchrowska Zuzanna Sekretarz Mela Piotr
IV-1 2023-11-19 WKS Wieluń - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Pytloch Anna II Majchrowska Zuzanna Sekretarz Mela Piotr
IV-1 2023-11-19 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź I Pytloch Anna II Majchrowska Zuzanna Sekretarz Mela Piotr

Grupa V

  • UKS I Ozorków
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
  • UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz.
  • ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź
V-1 2023-11-12 UKS I Ozorków - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. I Królak Natalia II Hankiewicz Natalia Sekretarz Marchowski Jakub
V-1 2023-11-12 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź I Królak Natalia II Hankiewicz Natalia Sekretarz Marchowski Jakub
V-1 2023-11-12 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź I Królak Natalia II Hankiewicz Natalia Sekretarz Marchowski Jakub
V-1 2023-11-12 UKS I Ozorków - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Królak Natalia II Hankiewicz Natalia Sekretarz Marchowski Jakub

Grupa VI

  • UKS Siatka II Zgierz
  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
  • MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka
  • Smile Academy UKS 10 Sieradz
VI-1 2023-11-12 UKS Siatka II Zgierz - MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka I Majtczak Marcin II Kuś Dominik Sekretarz Kosiorek Łukasz
VI-1 2023-11-12 MKS SKIER - VIS Skierniewice - Smile Academy UKS 10 Sieradz I Majtczak Marcin II Kuś Dominik Sekretarz Kosiorek Łukasz
VI-1 2023-11-12 MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka - Smile Academy UKS 10 Sieradz I Majtczak Marcin II Kuś Dominik Sekretarz Kosiorek Łukasz
VI-1 2023-11-12 UKS Siatka II Zgierz - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Majtczak Marcin II Kuś Dominik Sekretarz Kosiorek Łukasz

Grupa VII

  • SPS Zduńska Wola
  • Insel Magic Volley Łódź
  • UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II
VII-1 2023-11-12 SPS Zduńska Wola - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II I Koćwin Łukasz II Woźniak Halina Sekretarz Chomiczewski Jakub
VII-1 2023-11-12 Insel Magic Volley Łódź - SPS Zduńska Wola I Koćwin Łukasz II Woźniak Halina Sekretarz Chomiczewski Jakub
VII-1 2023-11-12 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II - Insel Magic Volley Łódź I Koćwin Łukasz II Woźniak Halina Sekretarz Chomiczewski Jakub

Grupa VIII

  • UKS II Ozorków
  • EKS Skra Bełchatów
  • LUKS ASIK Domaniewice
VIII-1 2023-11-12 UKS II Ozorków - LUKS ASIK Domaniewice I Żabicki Bogdan II Kopka Patryk Sekretarz Lauk Martyna
VIII-1 2023-11-12 EKS Skra Bełchatów - UKS II Ozorków I Żabicki Bogdan II Kopka Patryk Sekretarz Lauk Martyna
VIII-1 2023-11-12 LUKS ASIK Domaniewice - EKS Skra Bełchatów I Żabicki Bogdan II Kopka Patryk Sekretarz Lauk Martyna

Grupa Gr. I

  • MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki
  • ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź
  • UKS LIDER Konstantynów Łódzki
  • UMKS Tuszyn
Gr. I-1 2023-10-29 MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki - UMKS Tuszyn I Frączek Adrianna II Woicki Robert Sekretarz Czerwiński Andrzej
Gr. I-1 2023-10-29 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Frączek Adrianna II Woicki Robert Sekretarz Czerwiński Andrzej
Gr. I-1 2023-10-29 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - UMKS Tuszyn I Frączek Adrianna II Woicki Robert Sekretarz Czerwiński Andrzej
Gr. I-1 2023-10-29 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki I Frączek Adrianna II Woicki Robert Sekretarz Czerwiński Andrzej

Grupa Gr. II

  • MUKS 47 LO - Budowlani Łódź
  • UKS Volley 34 I Łódź
  • SMS Ostrów Łaskovia Łask
  • MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
Gr. II-1 2023-10-29 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Kopka Patryk II Hankiewicz Natalia Sekretarz Załęska Paulina
Gr. II-1 2023-10-29 UKS Volley 34 I Łódź - SMS Ostrów Łaskovia Łask I Kopka Patryk II Hankiewicz Natalia Sekretarz Załęska Paulina
Gr. II-1 2023-10-29 UKS Volley 34 I Łódź - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Kopka Patryk II Hankiewicz Natalia Sekretarz Załęska Paulina
Gr. II-1 2023-10-29 SMS Ostrów Łaskovia Łask - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Kopka Patryk II Hankiewicz Natalia Sekretarz Załęska Paulina

Grupa Gr. III

  • MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki
  • UKS Volley 34 II Łódź
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • UKS Siatka I Zgierz
Gr. III-1 2023-10-29 MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki - UKS Siatka I Zgierz I Godlewska Marta II Wrońska Olga Sekretarz Strawiński Adrian
Gr. III-1 2023-10-29 UKS Volley 34 II Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Godlewska Marta II Wrońska Olga Sekretarz Strawiński Adrian
Gr. III-1 2023-10-29 UKS Volley 34 II Łódź - UKS Siatka I Zgierz I Godlewska Marta II Wrońska Olga Sekretarz Strawiński Adrian
Gr. III-1 2023-10-29 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki I Godlewska Marta II Wrońska Olga Sekretarz Strawiński Adrian

Grupa Gr. IV

  • UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki
  • ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź
  • UKS I Ozorków
  • MUKS Libero Pajęczno
Gr. IV-1 2023-10-29 UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki - MUKS Libero Pajęczno I Leszczyk Robert II Lewera Jacek Sekretarz Trawczyński Piotr
Gr. IV-1 2023-10-29 ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź - UKS I Ozorków I Leszczyk Robert II Lewera Jacek Sekretarz Trawczyński Piotr
Gr. IV-1 2023-10-29 ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź - MUKS Libero Pajęczno I Leszczyk Robert II Lewera Jacek Sekretarz Trawczyński Piotr
Gr. IV-1 2023-10-29 UKS I Ozorków - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Leszczyk Robert II Lewera Jacek Sekretarz Trawczyński Piotr

Grupa Gr. V

  • WKS Wieluń
  • ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
  • UKS Siatka II Zgierz
Gr. V-1 2023-10-29 WKS Wieluń - UKS Siatka II Zgierz I Kozłowska Katarzyna II Krajewska Zuzanna Sekretarz Królak Natalia
Gr. V-1 2023-10-29 ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Kozłowska Katarzyna II Krajewska Zuzanna Sekretarz Królak Natalia
Gr. V-1 2023-10-29 ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź - UKS Siatka II Zgierz I Kozłowska Katarzyna II Krajewska Zuzanna Sekretarz Królak Natalia
Gr. V-1 2023-10-29 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - WKS Wieluń I Kozłowska Katarzyna II Krajewska Zuzanna Sekretarz Królak Natalia

Grupa Gr. VI

  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
  • Smile Academy UKS 10 Sieradz
  • UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz.
  • Insel Magic Volley Łódź
Gr. VI-1 2023-10-29 MKS SKIER - VIS Skierniewice - Insel Magic Volley Łódź I Pędzik Tobiasz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
Gr. VI-1 2023-10-29 Smile Academy UKS 10 Sieradz - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. I Pędzik Tobiasz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
Gr. VI-1 2023-10-29 Smile Academy UKS 10 Sieradz - Insel Magic Volley Łódź I Pędzik Tobiasz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
Gr. VI-1 2023-10-29 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Pędzik Tobiasz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz

Grupa Gr. VII

  • SPS Zduńska Wola
  • MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka
  • EKS Skra Bełchatów
Gr. VII-1 2023-10-29 SPS Zduńska Wola - EKS Skra Bełchatów I Wojciechowska Irmina II Zych Tomasz Sekretarz Mela Piotr
Gr. VII-1 2023-10-29 MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka - SPS Zduńska Wola I Wojciechowska Irmina II Zych Tomasz Sekretarz Mela Piotr
Gr. VII-1 2023-10-29 EKS Skra Bełchatów - MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka I Wojciechowska Irmina II Zych Tomasz Sekretarz Mela Piotr

Grupa Gr. VIII

  • LUKS ASIK Domaniewice
  • UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II
  • UKS II Ozorków
Gr. VIII-1 2023-10-29 LUKS ASIK Domaniewice - UKS II Ozorków I Brzeziński Michał II Chomiczewski Jakub Sekretarz Barylak Zuzanna
Gr. VIII-1 2023-10-29 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II - LUKS ASIK Domaniewice I Brzeziński Michał II Chomiczewski Jakub Sekretarz Barylak Zuzanna
Gr. VIII-1 2023-10-29 UKS II Ozorków - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II I Brzeziński Michał II Chomiczewski Jakub Sekretarz Barylak Zuzanna

Grupa Eliminacje - gr. A3

  • MUKS DARGFIL Tomaszów Maz.
  • MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. II
  • MUKS 47 LO - Budowlani Łódź
  • UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki
Eliminacje - gr. A3-3 2023-10-15 MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Ambroszczyk Artur II Zych Tomasz Sekretarz Baran Przemysław
Eliminacje - gr. A3-3 2023-10-15 MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. II - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Ambroszczyk Artur II Zych Tomasz Sekretarz Baran Przemysław
Eliminacje - gr. A3-3 2023-10-15 MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. II - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Ambroszczyk Artur II Zych Tomasz Sekretarz Baran Przemysław
Eliminacje - gr. A3-3 2023-10-15 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. I Ambroszczyk Artur II Zych Tomasz Sekretarz Baran Przemysław

Grupa Eliminacje - gr. A4

  • LUKS ASIK Domaniewice
  • Insel Magic Volley Łódź
  • WKS Wieluń
Eliminacje - gr. A4-44 2023-10-15 LUKS ASIK Domaniewice - WKS Wieluń I Brzeziński Michał II Mela Piotr Sekretarz Koćwin Łukasz
Eliminacje - gr. A4-44 2023-10-15 Insel Magic Volley Łódź - LUKS ASIK Domaniewice I Brzeziński Michał II Mela Piotr Sekretarz Koćwin Łukasz
Eliminacje - gr. A4-44 2023-10-15 WKS Wieluń - Insel Magic Volley Łódź I Brzeziński Michał II Mela Piotr Sekretarz Koćwin Łukasz

Grupa Eliminacje - gr. B3

  • ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź
  • ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź
  • UKS Volley 34 I Łódź
  • UKS Volley 34 Łódź II
Eliminacje - gr. B3-333 2023-10-15 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - UKS Volley 34 Łódź II I Kadziak Zdzisław II Majchrowska Zuzanna Sekretarz Lauk Martyna
Eliminacje - gr. B3-333 2023-10-15 ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź - UKS Volley 34 I Łódź I Kadziak Zdzisław II Majchrowska Zuzanna Sekretarz Lauk Martyna
Eliminacje - gr. B3-333 2023-10-15 ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź - UKS Volley 34 Łódź II I Kadziak Zdzisław II Majchrowska Zuzanna Sekretarz Lauk Martyna
Eliminacje - gr. B3-333 2023-10-15 UKS Volley 34 I Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź I Kadziak Zdzisław II Majchrowska Zuzanna Sekretarz Lauk Martyna

Grupa Eliminacje - gr. B4

  • UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz.
  • ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź
  • UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II
Eliminacje - gr. B4-4 2023-10-15 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II I Suski Dawid II Plich Wojciech Sekretarz Strawiński Jakub
Eliminacje - gr. B4-4 2023-10-15 ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. I Suski Dawid II Plich Wojciech Sekretarz Strawiński Jakub
Eliminacje - gr. B4-4 2023-10-15 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II - ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź I Suski Dawid II Plich Wojciech Sekretarz Strawiński Jakub

Grupa Eliminacje - gr. C3

  • UKS LIDER Konstantynów Łódzki
  • UKS Ozorków
  • SMS Ostrów Łaskovia Łask
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
Eliminacje - gr. C3-3331 2023-10-15 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew
Eliminacje - gr. C3-3331 2023-10-15 UKS Ozorków - SMS Ostrów Łaskovia Łask I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew
Eliminacje - gr. C3-3331 2023-10-15 UKS Ozorków - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew
Eliminacje - gr. C3-3331 2023-10-15 SMS Ostrów Łaskovia Łask - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew

Grupa Eliminacje - gr. C4

  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
  • UKS Ozorków II
  • MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
Eliminacje - gr. C4-4 2023-10-15 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Brochocki Sebastian II Drabik Adam Sekretarz Bogusławski Andrzej
Eliminacje - gr. C4-4 2023-10-15 UKS Ozorków II - MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka I Brochocki Sebastian II Drabik Adam Sekretarz Bogusławski Andrzej
Eliminacje - gr. C4-4 2023-10-15 UKS Ozorków II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Brochocki Sebastian II Drabik Adam Sekretarz Bogusławski Andrzej
Eliminacje - gr. C4-4 2023-10-15 MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Brochocki Sebastian II Drabik Adam Sekretarz Bogusławski Andrzej

Grupa Eliminacje - gr. D3

  • MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
  • MUKS Libero Pajęczno
  • UMKS Tuszyn
  • UKS Siatka Zgierz
Eliminacje - gr. D3-333 2023-10-15 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - UKS Siatka Zgierz I Kopka Patryk II Kowalczyk Michał Sekretarz Woźniak Halina
Eliminacje - gr. D3-333 2023-10-15 MUKS Libero Pajęczno - UMKS Tuszyn I Kopka Patryk II Kowalczyk Michał Sekretarz Woźniak Halina
Eliminacje - gr. D3-333 2023-10-15 MUKS Libero Pajęczno - UKS Siatka Zgierz I Kopka Patryk II Kowalczyk Michał Sekretarz Woźniak Halina
Eliminacje - gr. D3-333 2023-10-15 UMKS Tuszyn - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Kopka Patryk II Kowalczyk Michał Sekretarz Woźniak Halina

Grupa Eliminacje - gr. D4

  • Smile Academy UKS 10 Sieradz
  • EKS Skra Bełchatów
  • UKS Siatka Zgierz II
  • SPS Zduńska Wola
Eliminacje - gr. D4-4 2023-10-15 Smile Academy UKS 10 Sieradz - SPS Zduńska Wola I Cieślak Wiktoria II Podsędek Aleksandra Sekretarz Przybycień Kamil
Eliminacje - gr. D4-4 2023-10-15 EKS Skra Bełchatów - UKS Siatka Zgierz II I Cieślak Wiktoria II Podsędek Aleksandra Sekretarz Przybycień Kamil
Eliminacje - gr. D4-4 2023-10-15 EKS Skra Bełchatów - SPS Zduńska Wola I Cieślak Wiktoria II Podsędek Aleksandra Sekretarz Przybycień Kamil
Eliminacje - gr. D4-4 2023-10-15 UKS Siatka Zgierz II - Smile Academy UKS 10 Sieradz I Cieślak Wiktoria II Podsędek Aleksandra Sekretarz Przybycień Kamil

Grupa Eliminacje - gr. A1

  • MUKS DARGFIL Tomaszów Maz.
  • Insel Magic Volley Łódź
  • LUKS ASIK Domaniewice
  • MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. II
Eliminacje - gr. A1-1 2023-10-01 MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. - LUKS ASIK Domaniewice I Baran Przemysław II Suski Dawid Sekretarz Ambroszczyk Artur
Eliminacje - gr. A1-1 2023-10-01 Insel Magic Volley Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. II I Baran Przemysław II Suski Dawid Sekretarz Ambroszczyk Artur
Eliminacje - gr. A1-1 2023-10-01 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. II I Baran Przemysław II Suski Dawid Sekretarz Ambroszczyk Artur
Eliminacje - gr. A1-1 2023-10-01 MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. - Insel Magic Volley Łódź I Baran Przemysław II Suski Dawid Sekretarz Ambroszczyk Artur
Eliminacje - gr. A1-1 2023-10-01 Insel Magic Volley Łódź - LUKS ASIK Domaniewice I Baran Przemysław II Suski Dawid Sekretarz Ambroszczyk Artur
Eliminacje - gr. A1-1 2023-10-01 MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. II - MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. I Baran Przemysław II Suski Dawid Sekretarz Ambroszczyk Artur

Grupa Eliminacje - gr. A2

  • MUKS 47 LO - Budowlani Łódź
  • UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki
  • WKS Wieluń
Eliminacje - gr. A2-22 2023-10-01 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - WKS Wieluń I Kryda Paweł II Drabik Adam Sekretarz Podsędek Aleksandra
Eliminacje - gr. A2-22 2023-10-01 UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Kryda Paweł II Drabik Adam Sekretarz Podsędek Aleksandra
Eliminacje - gr. A2-22 2023-10-01 WKS Wieluń - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Kryda Paweł II Drabik Adam Sekretarz Podsędek Aleksandra

Grupa Eliminacje - gr. B1

  • ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź
  • ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź
  • ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź
Eliminacje - gr. B1-11 2023-10-03 ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź I Kaliszczuk Mateusz II Barylak Zuzanna Sekretarz Kopka Patryk
Eliminacje - gr. B1-11 2023-10-03 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź I Kaliszczuk Mateusz II Barylak Zuzanna Sekretarz Kopka Patryk
Eliminacje - gr. B1-11 2023-10-03 ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź I Kaliszczuk Mateusz II Barylak Zuzanna Sekretarz Kopka Patryk

Grupa Eliminacje - gr. B2

  • UKS Volley 34 I Łódź
  • UKS Volley 34 Łódź II
  • UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II
  • UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz.
Eliminacje - gr. B2-22 2023-10-01 UKS Volley 34 Łódź II - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. I Załęska Paulina II Dobrowolski Marek Sekretarz Humerski Czesław
Eliminacje - gr. B2-22 2023-10-01 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. I Załęska Paulina II Dobrowolski Marek Sekretarz Humerski Czesław
Eliminacje - gr. B2-22 2023-10-01 UKS Volley 34 I Łódź - UKS Volley 34 Łódź II I Załęska Paulina II Dobrowolski Marek Sekretarz Humerski Czesław
Eliminacje - gr. B2-22 2023-10-01 UKS Volley 34 Łódź II - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II I Załęska Paulina II Dobrowolski Marek Sekretarz Humerski Czesław
Eliminacje - gr. B2-22 2023-10-01 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - UKS Volley 34 I Łódź I Załęska Paulina II Dobrowolski Marek Sekretarz Humerski Czesław
Eliminacje - gr. B2-22 2023-10-01 UKS Volley 34 I Łódź - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II I Załęska Paulina II Dobrowolski Marek Sekretarz Humerski Czesław

Grupa Eliminacje - gr. C1

  • UKS LIDER Konstantynów Łódzki
  • UKS Ozorków
  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
  • UKS Ozorków II
Eliminacje - gr. C1-111 2023-10-01 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Wegner Tomasz II Kosiorek Łukasz Sekretarz Przybycień Kamil
Eliminacje - gr. C1-111 2023-10-01 UKS Ozorków - UKS Ozorków II I Wegner Tomasz II Kosiorek Łukasz Sekretarz Przybycień Kamil
Eliminacje - gr. C1-111 2023-10-01 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Ozorków II I Wegner Tomasz II Kosiorek Łukasz Sekretarz Przybycień Kamil
Eliminacje - gr. C1-111 2023-10-01 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - UKS Ozorków I Wegner Tomasz II Kosiorek Łukasz Sekretarz Przybycień Kamil
Eliminacje - gr. C1-111 2023-10-01 UKS Ozorków - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Wegner Tomasz II Kosiorek Łukasz Sekretarz Przybycień Kamil
Eliminacje - gr. C1-111 2023-10-01 UKS Ozorków II - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Wegner Tomasz II Kosiorek Łukasz Sekretarz Przybycień Kamil

Grupa Eliminacje - gr. C2

  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
  • SMS Ostrów Łaskovia Łask
  • MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
Eliminacje - gr. C2-2 2023-10-01 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka I Bogusławski Andrzej II Kopka Patryk Sekretarz Cieślak Wiktoria
Eliminacje - gr. C2-2 2023-10-01 SMS Ostrów Łaskovia Łask - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Bogusławski Andrzej II Kopka Patryk Sekretarz Cieślak Wiktoria
Eliminacje - gr. C2-2 2023-10-01 MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Bogusławski Andrzej II Kopka Patryk Sekretarz Cieślak Wiktoria
Eliminacje - gr. C2-2 2023-10-01 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - SMS Ostrów Łaskovia Łask I Bogusławski Andrzej II Kopka Patryk Sekretarz Cieślak Wiktoria
Eliminacje - gr. C2-2 2023-10-01 SMS Ostrów Łaskovia Łask - MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka I Bogusławski Andrzej II Kopka Patryk Sekretarz Cieślak Wiktoria
Eliminacje - gr. C2-2 2023-10-01 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Bogusławski Andrzej II Kopka Patryk Sekretarz Cieślak Wiktoria

Grupa Eliminacje - gr. D1

  • MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
  • MUKS Libero Pajęczno
  • EKS Skra Bełchatów
  • Smile Academy UKS 10 Sieradz
Eliminacje - gr. D1-1 2023-10-01 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - EKS Skra Bełchatów I Bilski Robert II Leszczyk Robert Sekretarz Trawczyński Piotr
Eliminacje - gr. D1-1 2023-10-01 MUKS Libero Pajęczno - Smile Academy UKS 10 Sieradz I Bilski Robert II Leszczyk Robert Sekretarz Trawczyński Piotr
Eliminacje - gr. D1-1 2023-10-01 EKS Skra Bełchatów - Smile Academy UKS 10 Sieradz I Bilski Robert II Leszczyk Robert Sekretarz Trawczyński Piotr
Eliminacje - gr. D1-1 2023-10-01 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - MUKS Libero Pajęczno I Bilski Robert II Leszczyk Robert Sekretarz Trawczyński Piotr
Eliminacje - gr. D1-1 2023-10-01 MUKS Libero Pajęczno - EKS Skra Bełchatów I Bilski Robert II Leszczyk Robert Sekretarz Trawczyński Piotr
Eliminacje - gr. D1-1 2023-10-01 Smile Academy UKS 10 Sieradz - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Bilski Robert II Leszczyk Robert Sekretarz Trawczyński Piotr

Grupa Eliminacje - gr. D2

  • UMKS Tuszyn
  • UKS Siatka Zgierz
  • SPS Zduńska Wola
  • UKS Siatka Zgierz II
Eliminacje - gr. D2-2 2023-10-01 UMKS Tuszyn - SPS Zduńska Wola I Czechowicz Monika II Hankiewicz Natalia Sekretarz Królak Natalia
Eliminacje - gr. D2-2 2023-10-01 UKS Siatka Zgierz - UKS Siatka Zgierz II I Czechowicz Monika II Hankiewicz Natalia Sekretarz Królak Natalia
Eliminacje - gr. D2-2 2023-10-01 SPS Zduńska Wola - UKS Siatka Zgierz II I Czechowicz Monika II Hankiewicz Natalia Sekretarz Królak Natalia
Eliminacje - gr. D2-2 2023-10-01 UMKS Tuszyn - UKS Siatka Zgierz I Czechowicz Monika II Hankiewicz Natalia Sekretarz Królak Natalia
Eliminacje - gr. D2-2 2023-10-01 UKS Siatka Zgierz - SPS Zduńska Wola I Czechowicz Monika II Hankiewicz Natalia Sekretarz Królak Natalia
Eliminacje - gr. D2-2 2023-10-01 UKS Siatka Zgierz II - UMKS Tuszyn I Czechowicz Monika II Hankiewicz Natalia Sekretarz Królak Natalia

pozostałe

N/A 2023-09-08 turniej - turniej I Podsędek Aleksandra II Przybycień Kamil Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-09-09 turniej - turniej I Podsędek Aleksandra II Barylak Zuzanna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony