pozostałe

pozostałe

  • Uniwersytet Łódzki
  • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  • Politechnika Łódzka
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
N/A 2018-11-10 turniej - turniej I Bogusławski Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Pytloch Anna L II
N/A 2018-11-15 Uniwersytet Łódzki - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I Bogusławski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-19 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Politechnika Łódzka I Strawiński Adrian II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-29 Uniwersytet Łódzki - Politechnika Łódzka I Wojtunik Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-14 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Uniwersytet Łódzki I Kujawska Irmina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-15 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Łódzki I Czerwiński Andrzej II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-17 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I Czerwiński Andrzej II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-22 UKS LIDER Konstantynów Ł. - turniej I Kaliszczuk Mateusz II Wlaźlik Jakub Sekretarz Bogusławski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-22 UKS LIDER Konstantynów Ł. - turniej I Kisiel Jacek II Kisiel Olga Sekretarz Kielan Kamila L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-23 UKS LIDER Konstantynów Ł. - turniej I Strawiński Adrian II Dobrowolski Marek Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-23 UKS LIDER Konstantynów Ł. - turniej I Żabicki Bogdan II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-24 UKS LIDER Konstantynów Ł. - turniej I Dobrowolski Marek II Bors Jakub Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony

pozostałe

  • MKS BZURA Ozorków
  • Społeczna Akademia Nauk
  • Uniwersytet Łódzki
  • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  • Politechnika Łódzka
  • KS STAL Głowno
N/A 2018-09-29 MKS BZURA Ozorków - pauzuje I Bienias Przemysław II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Podolak Kamil L I Pytloch Anna L II Wegner Tomasz
1 2018-11-07 Społeczna Akademia Nauk - Politechnika Łódzka I Kielan Kamila II Kozłowska Katarzyna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-08 Uniwersytet Łódzki - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I Czechowicz Monika II Bors Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-15 Uniwersytet Łódzki - Społeczna Akademia Nauk I Łyszkowicz Wojciech II Wojtunik Krzysztof Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-15 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Politechnika Łódzka I Kisiel Bartosz II Kisiel Jacek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-22 Uniwersytet Łódzki - Politechnika Łódzka I Dobrowolski Szymon II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-22 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Społeczna Akademia Nauk I Kujawska Irmina II Kryda Paweł Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-24 KS STAL Głowno - turniej I Żabicki Bogdan II Sekieta Henryk Sekretarz Kujawska Irmina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-28 Politechnika Łódzka - Społeczna Akademia Nauk I Strawiński Adrian II Żabicki Bogdan Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-29 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Uniwersytet Łódzki I Czechowicz Monika II Wlaźlik Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-12-06 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I Dobrowolski Szymon II Dobrowolski Marek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-12-06 Społeczna Akademia Nauk - Uniwersytet Łódzki I Czechowicz Monika II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-12-08 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Marchowski Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-12-09 turniej - turniej I Marchowski Jakub II Wlaźlik Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-12-13 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Łódzki I Strawiński Adrian II Bogusławski Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-12-13 Społeczna Akademia Nauk - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I Kielan Kamila II Kujawska Irmina Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-12-15 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-12 turniej - pauzuje I Gwis Kamil II Mosiński Szymon Sekretarz Komorek Tadeusz L I Januszkiewicz Tadeusz L II Godlewska Marta
N/A 2019-01-12 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Pytloch Anna L I Podolak Kamil L II Czechowicz Monika
N/A 2019-01-12 turniej - pauzuje I Trawczyński Piotr II Lewera Jacek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-12 turniej - pauzuje I Kaliszczuk Mateusz II Dobrowolski Szymon Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-13 turniej - pauzuje I Chrześcijanek Magdalena II Banaszczyk Karolina Sekretarz Godlewska Marta L I Gwis Kamil L II Mosiński Szymon
N/A 2019-01-13 turniej - pauzuje I Strawiński Adrian II Zendeł Sylwester Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I Cieślak Michał L II Kucharski Patryk
N/A 2019-01-13 turniej - pauzuje I Kaliszczuk Mateusz II Kielan Kamila Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-13 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Pytloch Anna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-26 turniej - pauzuje I Chrześcijanek Magdalena II Godlewska Marta Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Mosiński Szymon L II
N/A 2019-01-26 turniej - pauzuje I Dobrowolski Szymon II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Kaliszczuk Mateusz L I Kielan Kamila L II Podolak Kamil
N/A 2019-01-26 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Marchowski Jakub Sekretarz Świercz Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-26 turniej - pauzuje I Rupniewski Ryszard II Szymczak Dariusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-27 turniej - pauzuje I Choroba Piotr II Lewicki Tomasz Sekretarz Zawierucha Dariusz L I Dobrowolski Dawid L II Dobrowolski Szymon
N/A 2019-01-27 turniej - pauzuje I Bilski Robert II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-02-02 turniej - pauzuje I Trawczyński Piotr II Lewera Jacek Sekretarz Bilski Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-02-02 turniej - pauzuje I Strawiński Adrian II Zendeł Sylwester Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-16 turniej - pauzuje I Kowalow Agnieszka II Strawiński Adrian Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-16 turniej - pauzuje I Godlewska Marta II Komorek Tadeusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-16 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Kielan Kamila L I Brożyna Andrzej L II Banaszczyk Karolina
N/A 2019-03-16 turniej - pauzuje I Choroba Piotr II Podolak Kamil Sekretarz Pacler Dominik L I Czechowicz Monika L II Marchowski Jakub
N/A 2019-03-17 turniej - pauzuje I Kielan Kamila II Lewicki Tomasz Sekretarz Czechowicz Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-17 turniej - pauzuje I Baran Przemysław II Kucharski Patryk Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-17 turniej - pauzuje I Wojtalik Joanna II Pytloch Anna Sekretarz Pacler Dominik L I Wegner Tomasz L II Podolak Kamil
N/A 2019-03-17 turniej - turniej I Chrześcijanek Magdalena II Komorek Tadeusz Sekretarz Plajzer Janusz L I Januszkiewicz Tadeusz L II
1 2019-03-17 turniej - turniej I Kujawska Irmina II Piotrowski Wojciech Sekretarz Marynowski Miłosz L I Żabicki Bogdan L II
N/A 2019-03-23 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Kucharski Patryk Sekretarz Szymczak Dariusz L I Rupniewski Ryszard L II Dobrowolski Szymon
N/A 2019-03-24 turniej - turniej I Wojtalik Joanna II Czechowicz Monika Sekretarz Podolak Kamil L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-24 turniej - turniej I Kielan Kamila II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-30 turniej - pauzuje I Pytloch Anna II Marchowski Jakub Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-30 turniej - pauzuje I Chrześcijanek Magdalena II Godlewska Marta Sekretarz Książczyk Mariusz L I Mosiński Szymon L II Brożyna Andrzej
N/A 2019-03-31 turniej - pauzuje I Banaszczyk Karolina II Gwis Kamil Sekretarz Godlewska Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-31 turniej - pauzuje I Wegner Tomasz II Kielan Kamila Sekretarz Kacprzak Aleksandra L I Łyszkowicz Wojciech L II Wlaźlik Jakub
N/A 2019-04-13 turniej - pauzuje I Kujawska Irmina II Wegner Tomasz Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Podolak Kamil L II Strawiński Adrian
N/A 2019-04-14 turniej - pauzuje I Banaszczyk Karolina II Mosiński Szymon Sekretarz Książczyk Mariusz L I Wlaźlik Jakub L II Łyszkowicz Wojciech
N/A 2019-04-27 turniej - pauzuje I Chrześcijanek Magdalena II Gwis Kamil Sekretarz nieobsadzony L I Mosiński Szymon L II Januszkiewicz Tadeusz
N/A 2019-04-27 turniej - pauzuje I Szewczyk Karolina II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Wdowiak Agnieszka L I Wlaźlik Jakub L II Dobrowolski Szymon
N/A 2019-04-27 turniej - pauzuje I Strawiński Adrian II Nowakowska Anna Sekretarz Dębska Aleksandra L I Wojtalik Joanna L II Wegner Tomasz
N/A 2019-04-27 turniej - turniej I Choroba Piotr II Kielan Kamila Sekretarz Rupniewski Ryszard L I Szymczak Dariusz L II Zendeł Sylwester
N/A 2019-04-27 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Lewera Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-04-28 turniej - turniej I Wegner Tomasz II Wlaźlik Jakub Sekretarz Dębska Aleksandra L I Dobrowolski Szymon L II
N/A 2019-04-28 turniej - turniej I Gwis Kamil II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Mosiński Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-04-28 turniej - pauzuje I Czechowicz Monika II Kielan Kamila Sekretarz Pytloch Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-04-28 turniej - pauzuje I Lewera Jacek II Trawczyński Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-05-11 turniej - turniej I Czechowicz Monika II Dębska Aleksandra Sekretarz Podolak Kamil L I Wlaźlik Jakub L II
N/A 2019-05-12 turniej - turniej I Łyszkowicz Wojciech II Wlaźlik Jakub Sekretarz Dobrowolski Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-05-17 turniej - turniej I Kielan Kamila II Strawiński Adrian Sekretarz Wegner Tomasz L I Gwis Kamil L II Kacprzak Aleksandra
N/A 2019-05-18 turniej - turniej I Gwis Kamil II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Wlaźlik Jakub L II
N/A 2019-05-31 turniej - turniej I Świercz Szymon II Wlaźlik Jakub Sekretarz Kacprzak Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-06-01 turniej - turniej I Chrześcijanek Magdalena II Kielan Kamila Sekretarz Dębska Aleksandra L I Wlaźlik Jakub L II
N/A 2019-06-02 turniej - turniej I Kielan Kamila II Wlaźlik Jakub Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

pozostałe

  • Uniwersytet Łódzki
  • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  • Politechnika Łódzka
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
N/A 2018-11-10 turniej - turniej I Bogusławski Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Pytloch Anna L II
N/A 2018-11-15 Uniwersytet Łódzki - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I Bogusławski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-19 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Politechnika Łódzka I Strawiński Adrian II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-29 Uniwersytet Łódzki - Politechnika Łódzka I Wojtunik Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-14 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Uniwersytet Łódzki I Kujawska Irmina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-15 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Łódzki I Czerwiński Andrzej II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-17 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I Czerwiński Andrzej II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-22 UKS LIDER Konstantynów Ł. - turniej I Kaliszczuk Mateusz II Wlaźlik Jakub Sekretarz Bogusławski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-22 UKS LIDER Konstantynów Ł. - turniej I Kisiel Jacek II Kisiel Olga Sekretarz Kielan Kamila L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-23 UKS LIDER Konstantynów Ł. - turniej I Strawiński Adrian II Dobrowolski Marek Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-23 UKS LIDER Konstantynów Ł. - turniej I Żabicki Bogdan II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-24 UKS LIDER Konstantynów Ł. - turniej I Dobrowolski Marek II Bors Jakub Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony

pozostałe

  • MKS BZURA Ozorków
  • Społeczna Akademia Nauk
  • Uniwersytet Łódzki
  • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  • Politechnika Łódzka
  • KS STAL Głowno
N/A 2018-09-29 MKS BZURA Ozorków - pauzuje I Bienias Przemysław II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Podolak Kamil L I Pytloch Anna L II Wegner Tomasz
1 2018-11-07 Społeczna Akademia Nauk - Politechnika Łódzka I Kielan Kamila II Kozłowska Katarzyna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-08 Uniwersytet Łódzki - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I Czechowicz Monika II Bors Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-15 Uniwersytet Łódzki - Społeczna Akademia Nauk I Łyszkowicz Wojciech II Wojtunik Krzysztof Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-15 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Politechnika Łódzka I Kisiel Bartosz II Kisiel Jacek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-22 Uniwersytet Łódzki - Politechnika Łódzka I Dobrowolski Szymon II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-22 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Społeczna Akademia Nauk I Kujawska Irmina II Kryda Paweł Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-24 KS STAL Głowno - turniej I Żabicki Bogdan II Sekieta Henryk Sekretarz Kujawska Irmina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-28 Politechnika Łódzka - Społeczna Akademia Nauk I Strawiński Adrian II Żabicki Bogdan Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-29 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Uniwersytet Łódzki I Czechowicz Monika II Wlaźlik Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-12-06 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I Dobrowolski Szymon II Dobrowolski Marek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-12-06 Społeczna Akademia Nauk - Uniwersytet Łódzki I Czechowicz Monika II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-12-08 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Marchowski Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-12-09 turniej - turniej I Marchowski Jakub II Wlaźlik Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-12-13 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Łódzki I Strawiński Adrian II Bogusławski Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-12-13 Społeczna Akademia Nauk - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I Kielan Kamila II Kujawska Irmina Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-12-15 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-12 turniej - pauzuje I Gwis Kamil II Mosiński Szymon Sekretarz Komorek Tadeusz L I Januszkiewicz Tadeusz L II Godlewska Marta
N/A 2019-01-12 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Pytloch Anna L I Podolak Kamil L II Czechowicz Monika
N/A 2019-01-12 turniej - pauzuje I Trawczyński Piotr II Lewera Jacek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-12 turniej - pauzuje I Kaliszczuk Mateusz II Dobrowolski Szymon Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-13 turniej - pauzuje I Chrześcijanek Magdalena II Banaszczyk Karolina Sekretarz Godlewska Marta L I Gwis Kamil L II Mosiński Szymon
N/A 2019-01-13 turniej - pauzuje I Strawiński Adrian II Zendeł Sylwester Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I Cieślak Michał L II Kucharski Patryk
N/A 2019-01-13 turniej - pauzuje I Kaliszczuk Mateusz II Kielan Kamila Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-13 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Pytloch Anna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-26 turniej - pauzuje I Chrześcijanek Magdalena II Godlewska Marta Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Mosiński Szymon L II
N/A 2019-01-26 turniej - pauzuje I Dobrowolski Szymon II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Kaliszczuk Mateusz L I Kielan Kamila L II Podolak Kamil
N/A 2019-01-26 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Marchowski Jakub Sekretarz Świercz Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-26 turniej - pauzuje I Rupniewski Ryszard II Szymczak Dariusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-27 turniej - pauzuje I Choroba Piotr II Lewicki Tomasz Sekretarz Zawierucha Dariusz L I Dobrowolski Dawid L II Dobrowolski Szymon
N/A 2019-01-27 turniej - pauzuje I Bilski Robert II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-02-02 turniej - pauzuje I Trawczyński Piotr II Lewera Jacek Sekretarz Bilski Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-02-02 turniej - pauzuje I Strawiński Adrian II Zendeł Sylwester Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-16 turniej - pauzuje I Kowalow Agnieszka II Strawiński Adrian Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-16 turniej - pauzuje I Godlewska Marta II Komorek Tadeusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-16 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Kielan Kamila L I Brożyna Andrzej L II Banaszczyk Karolina
N/A 2019-03-16 turniej - pauzuje I Choroba Piotr II Podolak Kamil Sekretarz Pacler Dominik L I Czechowicz Monika L II Marchowski Jakub
N/A 2019-03-17 turniej - pauzuje I Kielan Kamila II Lewicki Tomasz Sekretarz Czechowicz Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-17 turniej - pauzuje I Baran Przemysław II Kucharski Patryk Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-17 turniej - pauzuje I Wojtalik Joanna II Pytloch Anna Sekretarz Pacler Dominik L I Wegner Tomasz L II Podolak Kamil
N/A 2019-03-17 turniej - turniej I Chrześcijanek Magdalena II Komorek Tadeusz Sekretarz Plajzer Janusz L I Januszkiewicz Tadeusz L II
1 2019-03-17 turniej - turniej I Kujawska Irmina II Piotrowski Wojciech Sekretarz Marynowski Miłosz L I Żabicki Bogdan L II
N/A 2019-03-23 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Kucharski Patryk Sekretarz Szymczak Dariusz L I Rupniewski Ryszard L II Dobrowolski Szymon
N/A 2019-03-24 turniej - turniej I Wojtalik Joanna II Czechowicz Monika Sekretarz Podolak Kamil L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-24 turniej - turniej I Kielan Kamila II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-30 turniej - pauzuje I Pytloch Anna II Marchowski Jakub Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-30 turniej - pauzuje I Chrześcijanek Magdalena II Godlewska Marta Sekretarz Książczyk Mariusz L I Mosiński Szymon L II Brożyna Andrzej
N/A 2019-03-31 turniej - pauzuje I Banaszczyk Karolina II Gwis Kamil Sekretarz Godlewska Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-31 turniej - pauzuje I Wegner Tomasz II Kielan Kamila Sekretarz Kacprzak Aleksandra L I Łyszkowicz Wojciech L II Wlaźlik Jakub
N/A 2019-04-13 turniej - pauzuje I Kujawska Irmina II Wegner Tomasz Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Podolak Kamil L II Strawiński Adrian
N/A 2019-04-14 turniej - pauzuje I Banaszczyk Karolina II Mosiński Szymon Sekretarz Książczyk Mariusz L I Wlaźlik Jakub L II Łyszkowicz Wojciech
N/A 2019-04-27 turniej - pauzuje I Chrześcijanek Magdalena II Gwis Kamil Sekretarz nieobsadzony L I Mosiński Szymon L II Januszkiewicz Tadeusz
N/A 2019-04-27 turniej - pauzuje I Szewczyk Karolina II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Wdowiak Agnieszka L I Wlaźlik Jakub L II Dobrowolski Szymon
N/A 2019-04-27 turniej - pauzuje I Strawiński Adrian II Nowakowska Anna Sekretarz Dębska Aleksandra L I Wojtalik Joanna L II Wegner Tomasz
N/A 2019-04-27 turniej - turniej I Choroba Piotr II Kielan Kamila Sekretarz Rupniewski Ryszard L I Szymczak Dariusz L II Zendeł Sylwester
N/A 2019-04-27 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Lewera Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-04-28 turniej - turniej I Wegner Tomasz II Wlaźlik Jakub Sekretarz Dębska Aleksandra L I Dobrowolski Szymon L II
N/A 2019-04-28 turniej - turniej I Gwis Kamil II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Mosiński Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-04-28 turniej - pauzuje I Czechowicz Monika II Kielan Kamila Sekretarz Pytloch Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-04-28 turniej - pauzuje I Lewera Jacek II Trawczyński Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-05-11 turniej - turniej I Czechowicz Monika II Dębska Aleksandra Sekretarz Podolak Kamil L I Wlaźlik Jakub L II
N/A 2019-05-12 turniej - turniej I Łyszkowicz Wojciech II Wlaźlik Jakub Sekretarz Dobrowolski Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-05-17 turniej - turniej I Kielan Kamila II Strawiński Adrian Sekretarz Wegner Tomasz L I Gwis Kamil L II Kacprzak Aleksandra
N/A 2019-05-18 turniej - turniej I Gwis Kamil II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Wlaźlik Jakub L II
N/A 2019-05-31 turniej - turniej I Świercz Szymon II Wlaźlik Jakub Sekretarz Kacprzak Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-06-01 turniej - turniej I Chrześcijanek Magdalena II Kielan Kamila Sekretarz Dębska Aleksandra L I Wlaźlik Jakub L II
N/A 2019-06-02 turniej - turniej I Kielan Kamila II Wlaźlik Jakub Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

pozostałe

  • Uniwersytet Łódzki
  • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  • Politechnika Łódzka
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
N/A 2018-11-10 turniej - turniej I Bogusławski Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Pytloch Anna L II
N/A 2018-11-15 Uniwersytet Łódzki - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I Bogusławski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-19 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Politechnika Łódzka I Strawiński Adrian II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-29 Uniwersytet Łódzki - Politechnika Łódzka I Wojtunik Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-14 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Uniwersytet Łódzki I Kujawska Irmina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-15 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Łódzki I Czerwiński Andrzej II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-17 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I Czerwiński Andrzej II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-22 UKS LIDER Konstantynów Ł. - turniej I Kaliszczuk Mateusz II Wlaźlik Jakub Sekretarz Bogusławski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-22 UKS LIDER Konstantynów Ł. - turniej I Kisiel Jacek II Kisiel Olga Sekretarz Kielan Kamila L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-23 UKS LIDER Konstantynów Ł. - turniej I Strawiński Adrian II Dobrowolski Marek Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-23 UKS LIDER Konstantynów Ł. - turniej I Żabicki Bogdan II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-24 UKS LIDER Konstantynów Ł. - turniej I Dobrowolski Marek II Bors Jakub Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony

pozostałe

  • MKS BZURA Ozorków
  • Społeczna Akademia Nauk
  • Uniwersytet Łódzki
  • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  • Politechnika Łódzka
  • KS STAL Głowno
N/A 2018-09-29 MKS BZURA Ozorków - pauzuje I Bienias Przemysław II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Podolak Kamil L I Pytloch Anna L II Wegner Tomasz
1 2018-11-07 Społeczna Akademia Nauk - Politechnika Łódzka I Kielan Kamila II Kozłowska Katarzyna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-08 Uniwersytet Łódzki - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I Czechowicz Monika II Bors Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-15 Uniwersytet Łódzki - Społeczna Akademia Nauk I Łyszkowicz Wojciech II Wojtunik Krzysztof Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-15 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Politechnika Łódzka I Kisiel Bartosz II Kisiel Jacek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-22 Uniwersytet Łódzki - Politechnika Łódzka I Dobrowolski Szymon II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-22 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Społeczna Akademia Nauk I Kujawska Irmina II Kryda Paweł Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-24 KS STAL Głowno - turniej I Żabicki Bogdan II Sekieta Henryk Sekretarz Kujawska Irmina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-28 Politechnika Łódzka - Społeczna Akademia Nauk I Strawiński Adrian II Żabicki Bogdan Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-29 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Uniwersytet Łódzki I Czechowicz Monika II Wlaźlik Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-12-06 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I Dobrowolski Szymon II Dobrowolski Marek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-12-06 Społeczna Akademia Nauk - Uniwersytet Łódzki I Czechowicz Monika II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-12-08 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Marchowski Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-12-09 turniej - turniej I Marchowski Jakub II Wlaźlik Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-12-13 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Łódzki I Strawiński Adrian II Bogusławski Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-12-13 Społeczna Akademia Nauk - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I Kielan Kamila II Kujawska Irmina Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-12-15 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-12 turniej - pauzuje I Gwis Kamil II Mosiński Szymon Sekretarz Komorek Tadeusz L I Januszkiewicz Tadeusz L II Godlewska Marta
N/A 2019-01-12 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Pytloch Anna L I Podolak Kamil L II Czechowicz Monika
N/A 2019-01-12 turniej - pauzuje I Trawczyński Piotr II Lewera Jacek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-12 turniej - pauzuje I Kaliszczuk Mateusz II Dobrowolski Szymon Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-13 turniej - pauzuje I Chrześcijanek Magdalena II Banaszczyk Karolina Sekretarz Godlewska Marta L I Gwis Kamil L II Mosiński Szymon
N/A 2019-01-13 turniej - pauzuje I Strawiński Adrian II Zendeł Sylwester Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I Cieślak Michał L II Kucharski Patryk
N/A 2019-01-13 turniej - pauzuje I Kaliszczuk Mateusz II Kielan Kamila Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-13 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Pytloch Anna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-26 turniej - pauzuje I Chrześcijanek Magdalena II Godlewska Marta Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Mosiński Szymon L II
N/A 2019-01-26 turniej - pauzuje I Dobrowolski Szymon II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Kaliszczuk Mateusz L I Kielan Kamila L II Podolak Kamil
N/A 2019-01-26 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Marchowski Jakub Sekretarz Świercz Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-26 turniej - pauzuje I Rupniewski Ryszard II Szymczak Dariusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-27 turniej - pauzuje I Choroba Piotr II Lewicki Tomasz Sekretarz Zawierucha Dariusz L I Dobrowolski Dawid L II Dobrowolski Szymon
N/A 2019-01-27 turniej - pauzuje I Bilski Robert II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-02-02 turniej - pauzuje I Trawczyński Piotr II Lewera Jacek Sekretarz Bilski Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-02-02 turniej - pauzuje I Strawiński Adrian II Zendeł Sylwester Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-16 turniej - pauzuje I Kowalow Agnieszka II Strawiński Adrian Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-16 turniej - pauzuje I Godlewska Marta II Komorek Tadeusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-16 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Kielan Kamila L I Brożyna Andrzej L II Banaszczyk Karolina
N/A 2019-03-16 turniej - pauzuje I Choroba Piotr II Podolak Kamil Sekretarz Pacler Dominik L I Czechowicz Monika L II Marchowski Jakub
N/A 2019-03-17 turniej - pauzuje I Kielan Kamila II Lewicki Tomasz Sekretarz Czechowicz Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-17 turniej - pauzuje I Baran Przemysław II Kucharski Patryk Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-17 turniej - pauzuje I Wojtalik Joanna II Pytloch Anna Sekretarz Pacler Dominik L I Wegner Tomasz L II Podolak Kamil
N/A 2019-03-17 turniej - turniej I Chrześcijanek Magdalena II Komorek Tadeusz Sekretarz Plajzer Janusz L I Januszkiewicz Tadeusz L II
1 2019-03-17 turniej - turniej I Kujawska Irmina II Piotrowski Wojciech Sekretarz Marynowski Miłosz L I Żabicki Bogdan L II
N/A 2019-03-23 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Kucharski Patryk Sekretarz Szymczak Dariusz L I Rupniewski Ryszard L II Dobrowolski Szymon
N/A 2019-03-24 turniej - turniej I Wojtalik Joanna II Czechowicz Monika Sekretarz Podolak Kamil L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-24 turniej - turniej I Kielan Kamila II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-30 turniej - pauzuje I Pytloch Anna II Marchowski Jakub Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-30 turniej - pauzuje I Chrześcijanek Magdalena II Godlewska Marta Sekretarz Książczyk Mariusz L I Mosiński Szymon L II Brożyna Andrzej
N/A 2019-03-31 turniej - pauzuje I Banaszczyk Karolina II Gwis Kamil Sekretarz Godlewska Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-31 turniej - pauzuje I Wegner Tomasz II Kielan Kamila Sekretarz Kacprzak Aleksandra L I Łyszkowicz Wojciech L II Wlaźlik Jakub
N/A 2019-04-13 turniej - pauzuje I Kujawska Irmina II Wegner Tomasz Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Podolak Kamil L II Strawiński Adrian
N/A 2019-04-14 turniej - pauzuje I Banaszczyk Karolina II Mosiński Szymon Sekretarz Książczyk Mariusz L I Wlaźlik Jakub L II Łyszkowicz Wojciech
N/A 2019-04-27 turniej - pauzuje I Chrześcijanek Magdalena II Gwis Kamil Sekretarz nieobsadzony L I Mosiński Szymon L II Januszkiewicz Tadeusz
N/A 2019-04-27 turniej - pauzuje I Szewczyk Karolina II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Wdowiak Agnieszka L I Wlaźlik Jakub L II Dobrowolski Szymon
N/A 2019-04-27 turniej - pauzuje I Strawiński Adrian II Nowakowska Anna Sekretarz Dębska Aleksandra L I Wojtalik Joanna L II Wegner Tomasz
N/A 2019-04-27 turniej - turniej I Choroba Piotr II Kielan Kamila Sekretarz Rupniewski Ryszard L I Szymczak Dariusz L II Zendeł Sylwester
N/A 2019-04-27 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Lewera Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-04-28 turniej - turniej I Wegner Tomasz II Wlaźlik Jakub Sekretarz Dębska Aleksandra L I Dobrowolski Szymon L II
N/A 2019-04-28 turniej - turniej I Gwis Kamil II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Mosiński Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-04-28 turniej - pauzuje I Czechowicz Monika II Kielan Kamila Sekretarz Pytloch Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-04-28 turniej - pauzuje I Lewera Jacek II Trawczyński Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-05-11 turniej - turniej I Czechowicz Monika II Dębska Aleksandra Sekretarz Podolak Kamil L I Wlaźlik Jakub L II
N/A 2019-05-12 turniej - turniej I Łyszkowicz Wojciech II Wlaźlik Jakub Sekretarz Dobrowolski Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-05-17 turniej - turniej I Kielan Kamila II Strawiński Adrian Sekretarz Wegner Tomasz L I Gwis Kamil L II Kacprzak Aleksandra
N/A 2019-05-18 turniej - turniej I Gwis Kamil II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Wlaźlik Jakub L II
N/A 2019-05-31 turniej - turniej I Świercz Szymon II Wlaźlik Jakub Sekretarz Kacprzak Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-06-01 turniej - turniej I Chrześcijanek Magdalena II Kielan Kamila Sekretarz Dębska Aleksandra L I Wlaźlik Jakub L II
N/A 2019-06-02 turniej - turniej I Kielan Kamila II Wlaźlik Jakub Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

pozostałe

  • Uniwersytet Łódzki
  • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  • Politechnika Łódzka
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
N/A 2018-11-10 turniej - turniej I Bogusławski Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Pytloch Anna L II
N/A 2018-11-15 Uniwersytet Łódzki - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I Bogusławski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-19 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Politechnika Łódzka I Strawiński Adrian II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-29 Uniwersytet Łódzki - Politechnika Łódzka I Wojtunik Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-14 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Uniwersytet Łódzki I Kujawska Irmina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-15 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Łódzki I Czerwiński Andrzej II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-17 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I Czerwiński Andrzej II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-22 UKS LIDER Konstantynów Ł. - turniej I Kaliszczuk Mateusz II Wlaźlik Jakub Sekretarz Bogusławski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-22 UKS LIDER Konstantynów Ł. - turniej I Kisiel Jacek II Kisiel Olga Sekretarz Kielan Kamila L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-23 UKS LIDER Konstantynów Ł. - turniej I Strawiński Adrian II Dobrowolski Marek Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-23 UKS LIDER Konstantynów Ł. - turniej I Żabicki Bogdan II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-24 UKS LIDER Konstantynów Ł. - turniej I Dobrowolski Marek II Bors Jakub Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony

pozostałe

  • MKS BZURA Ozorków
  • Społeczna Akademia Nauk
  • Uniwersytet Łódzki
  • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  • Politechnika Łódzka
  • KS STAL Głowno
N/A 2018-09-29 MKS BZURA Ozorków - pauzuje I Bienias Przemysław II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Podolak Kamil L I Pytloch Anna L II Wegner Tomasz
1 2018-11-07 Społeczna Akademia Nauk - Politechnika Łódzka I Kielan Kamila II Kozłowska Katarzyna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-08 Uniwersytet Łódzki - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I Czechowicz Monika II Bors Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-15 Uniwersytet Łódzki - Społeczna Akademia Nauk I Łyszkowicz Wojciech II Wojtunik Krzysztof Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-15 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Politechnika Łódzka I Kisiel Bartosz II Kisiel Jacek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-22 Uniwersytet Łódzki - Politechnika Łódzka I Dobrowolski Szymon II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-22 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Społeczna Akademia Nauk I Kujawska Irmina II Kryda Paweł Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-24 KS STAL Głowno - turniej I Żabicki Bogdan II Sekieta Henryk Sekretarz Kujawska Irmina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-28 Politechnika Łódzka - Społeczna Akademia Nauk I Strawiński Adrian II Żabicki Bogdan Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-11-29 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Uniwersytet Łódzki I Czechowicz Monika II Wlaźlik Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-12-06 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I Dobrowolski Szymon II Dobrowolski Marek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-12-06 Społeczna Akademia Nauk - Uniwersytet Łódzki I Czechowicz Monika II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-12-08 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Marchowski Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-12-09 turniej - turniej I Marchowski Jakub II Wlaźlik Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-12-13 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Łódzki I Strawiński Adrian II Bogusławski Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-12-13 Społeczna Akademia Nauk - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I Kielan Kamila II Kujawska Irmina Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-12-15 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-12 turniej - pauzuje I Gwis Kamil II Mosiński Szymon Sekretarz Komorek Tadeusz L I Januszkiewicz Tadeusz L II Godlewska Marta
N/A 2019-01-12 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Pytloch Anna L I Podolak Kamil L II Czechowicz Monika
N/A 2019-01-12 turniej - pauzuje I Trawczyński Piotr II Lewera Jacek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-12 turniej - pauzuje I Kaliszczuk Mateusz II Dobrowolski Szymon Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-13 turniej - pauzuje I Chrześcijanek Magdalena II Banaszczyk Karolina Sekretarz Godlewska Marta L I Gwis Kamil L II Mosiński Szymon
N/A 2019-01-13 turniej - pauzuje I Strawiński Adrian II Zendeł Sylwester Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I Cieślak Michał L II Kucharski Patryk
N/A 2019-01-13 turniej - pauzuje I Kaliszczuk Mateusz II Kielan Kamila Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-13 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Pytloch Anna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-26 turniej - pauzuje I Chrześcijanek Magdalena II Godlewska Marta Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Mosiński Szymon L II
N/A 2019-01-26 turniej - pauzuje I Dobrowolski Szymon II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Kaliszczuk Mateusz L I Kielan Kamila L II Podolak Kamil
N/A 2019-01-26 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Marchowski Jakub Sekretarz Świercz Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-26 turniej - pauzuje I Rupniewski Ryszard II Szymczak Dariusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-01-27 turniej - pauzuje I Choroba Piotr II Lewicki Tomasz Sekretarz Zawierucha Dariusz L I Dobrowolski Dawid L II Dobrowolski Szymon
N/A 2019-01-27 turniej - pauzuje I Bilski Robert II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-02-02 turniej - pauzuje I Trawczyński Piotr II Lewera Jacek Sekretarz Bilski Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-02-02 turniej - pauzuje I Strawiński Adrian II Zendeł Sylwester Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-16 turniej - pauzuje I Kowalow Agnieszka II Strawiński Adrian Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-16 turniej - pauzuje I Godlewska Marta II Komorek Tadeusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-16 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Kielan Kamila L I Brożyna Andrzej L II Banaszczyk Karolina
N/A 2019-03-16 turniej - pauzuje I Choroba Piotr II Podolak Kamil Sekretarz Pacler Dominik L I Czechowicz Monika L II Marchowski Jakub
N/A 2019-03-17 turniej - pauzuje I Kielan Kamila II Lewicki Tomasz Sekretarz Czechowicz Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-17 turniej - pauzuje I Baran Przemysław II Kucharski Patryk Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-17 turniej - pauzuje I Wojtalik Joanna II Pytloch Anna Sekretarz Pacler Dominik L I Wegner Tomasz L II Podolak Kamil
N/A 2019-03-17 turniej - turniej I Chrześcijanek Magdalena II Komorek Tadeusz Sekretarz Plajzer Janusz L I Januszkiewicz Tadeusz L II
1 2019-03-17 turniej - turniej I Kujawska Irmina II Piotrowski Wojciech Sekretarz Marynowski Miłosz L I Żabicki Bogdan L II
N/A 2019-03-23 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Kucharski Patryk Sekretarz Szymczak Dariusz L I Rupniewski Ryszard L II Dobrowolski Szymon
N/A 2019-03-24 turniej - turniej I Wojtalik Joanna II Czechowicz Monika Sekretarz Podolak Kamil L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-24 turniej - turniej I Kielan Kamila II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-30 turniej - pauzuje I Pytloch Anna II Marchowski Jakub Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-30 turniej - pauzuje I Chrześcijanek Magdalena II Godlewska Marta Sekretarz Książczyk Mariusz L I Mosiński Szymon L II Brożyna Andrzej
N/A 2019-03-31 turniej - pauzuje I Banaszczyk Karolina II Gwis Kamil Sekretarz Godlewska Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-03-31 turniej - pauzuje I Wegner Tomasz II Kielan Kamila Sekretarz Kacprzak Aleksandra L I Łyszkowicz Wojciech L II Wlaźlik Jakub
N/A 2019-04-13 turniej - pauzuje I Kujawska Irmina II Wegner Tomasz Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Podolak Kamil L II Strawiński Adrian
N/A 2019-04-14 turniej - pauzuje I Banaszczyk Karolina II Mosiński Szymon Sekretarz Książczyk Mariusz L I Wlaźlik Jakub L II Łyszkowicz Wojciech
N/A 2019-04-27 turniej - pauzuje I Chrześcijanek Magdalena II Gwis Kamil Sekretarz nieobsadzony L I Mosiński Szymon L II Januszkiewicz Tadeusz
N/A 2019-04-27 turniej - pauzuje I Szewczyk Karolina II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Wdowiak Agnieszka L I Wlaźlik Jakub L II Dobrowolski Szymon
N/A 2019-04-27 turniej - pauzuje I Strawiński Adrian II Nowakowska Anna Sekretarz Dębska Aleksandra L I Wojtalik Joanna L II Wegner Tomasz
N/A 2019-04-27 turniej - turniej I Choroba Piotr II Kielan Kamila Sekretarz Rupniewski Ryszard L I Szymczak Dariusz L II Zendeł Sylwester
N/A 2019-04-27 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Lewera Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-04-28 turniej - turniej I Wegner Tomasz II Wlaźlik Jakub Sekretarz Dębska Aleksandra L I Dobrowolski Szymon L II
N/A 2019-04-28 turniej - turniej I Gwis Kamil II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Mosiński Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-04-28 turniej - pauzuje I Czechowicz Monika II Kielan Kamila Sekretarz Pytloch Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-04-28 turniej - pauzuje I Lewera Jacek II Trawczyński Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-05-11 turniej - turniej I Czechowicz Monika II Dębska Aleksandra Sekretarz Podolak Kamil L I Wlaźlik Jakub L II
N/A 2019-05-12 turniej - turniej I Łyszkowicz Wojciech II Wlaźlik Jakub Sekretarz Dobrowolski Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-05-17 turniej - turniej I Kielan Kamila II Strawiński Adrian Sekretarz Wegner Tomasz L I Gwis Kamil L II Kacprzak Aleksandra
N/A 2019-05-18 turniej - turniej I Gwis Kamil II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Wlaźlik Jakub L II
N/A 2019-05-31 turniej - turniej I Świercz Szymon II Wlaźlik Jakub Sekretarz Kacprzak Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-06-01 turniej - turniej I Chrześcijanek Magdalena II Kielan Kamila Sekretarz Dębska Aleksandra L I Wlaźlik Jakub L II
N/A 2019-06-02 turniej - turniej I Kielan Kamila II Wlaźlik Jakub Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony