pozostałe

pozostałe

  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
N/A 2019-11-09 turniej - turniej I Januszkiewicz Tadeusz II Godlewska Marta Sekretarz Seuchter Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-28 turniej - turniej I Czerwiński Andrzej II Kisiel Jacek Sekretarz Żabicki Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-29 turniej - turniej I Kisiel Jacek II Żabicki Bogdan Sekretarz Czerwiński Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-03-01 turniej - turniej I Żabicki Bogdan II Kisiel Jacek Sekretarz Czerwiński Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-15 UKS LIDER Konstantynów Ł. - turniej I Plajzer Janusz II Seuchter Adam Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Humerski Czesław L II

pozostałe

N/A 2019-09-29 turniej - pauzuje I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Lewera Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-10-12 turniej - turniej I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-10-13 turniej - turniej I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-11-11 turniej - turniej I Bogusławski Andrzej II Plajzer Janusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-11-10 turniej - turniej I Kaliszczuk Mateusz II Świercz Szymon Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-15 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kopacz Henryk L II
N/A 2019-12-15 turniej - turniej I nieobsadzony II Gwis Kamil Sekretarz Marchowski Jakub L I Komorek Tadeusz L II Kaliszczuk Mateusz
N/A 2019-12-15 turniej - turniej I Rupniewski Ryszard II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-08 turniej - turniej I Pacler Dominik II Świercz Szymon Sekretarz Szewczyk Karolina L I Dębska Aleksandra L II Majtczak Marcin
N/A 2019-12-08 turniej - turniej I Plich Wojciech II Kucharski Patryk Sekretarz Strawiński Adrian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-07 turniej - turniej I Bilski Robert II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-07 turniej - turniej I Kucharski Patryk II Wlaźlik Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-08 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Godlewska Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-02 turniej - turniej I Kucharski Patryk II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-02 pauzuje - turniej I Gwis Kamil II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-02 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Skonieczny Adrian Sekretarz Cieślak Wiktoria L I Strawiński Adrian L II Wegner Tomasz
N/A 2020-02-09 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-09 turniej - turniej I Gwis Kamil II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-16 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-16 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-03-28 turniej - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Łyszkowicz Wojciech II Wlaźlik Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Chrześcijanek Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-03-29 turniej - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-03-08 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Marchowski Jakub L I Wojtalik Joanna L II
N/A 2020-02-08 turniej - turniej I Marchowski Jakub II Cieślak Wiktoria Sekretarz Majtczak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-08 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Cieślak Wiktoria II Wegner Tomasz Sekretarz nieobsadzony L I Majtczak Marcin L II Pacler Dominik
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Zendeł Sylwester II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-01 turniej - turniej I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Godlewska Marta L I Januszkiewicz Tadeusz L II
N/A 2020-02-16 turniej - turniej I Wegner Tomasz II Świercz Szymon Sekretarz Skonieczny Adrian L I Pytloch Anna L II Pacler Dominik
N/A 2020-03-08 turniej - turniej I Gwis Kamil II Godlewska Marta Sekretarz Seuchter Adam L I Komorek Tadeusz L II
N/A 2020-03-07 turniej - turniej I Pytloch Anna II Marchowski Jakub Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-03-07 turniej - turniej I Czechowicz Monika II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Zendeł Sylwester L I Cieślak Wiktoria L II
N/A 2020-03-22 turniej - turniej I Cieślak Wiktoria II Gwis Kamil Sekretarz Marchowski Jakub L I Wojtalik Joanna L II

pozostałe

  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
N/A 2019-11-09 turniej - turniej I Januszkiewicz Tadeusz II Godlewska Marta Sekretarz Seuchter Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-28 turniej - turniej I Czerwiński Andrzej II Kisiel Jacek Sekretarz Żabicki Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-29 turniej - turniej I Kisiel Jacek II Żabicki Bogdan Sekretarz Czerwiński Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-03-01 turniej - turniej I Żabicki Bogdan II Kisiel Jacek Sekretarz Czerwiński Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-15 UKS LIDER Konstantynów Ł. - turniej I Plajzer Janusz II Seuchter Adam Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Humerski Czesław L II

pozostałe

N/A 2019-09-29 turniej - pauzuje I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Lewera Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-10-12 turniej - turniej I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-10-13 turniej - turniej I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-11-11 turniej - turniej I Bogusławski Andrzej II Plajzer Janusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-11-10 turniej - turniej I Kaliszczuk Mateusz II Świercz Szymon Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-15 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kopacz Henryk L II
N/A 2019-12-15 turniej - turniej I nieobsadzony II Gwis Kamil Sekretarz Marchowski Jakub L I Komorek Tadeusz L II Kaliszczuk Mateusz
N/A 2019-12-15 turniej - turniej I Rupniewski Ryszard II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-08 turniej - turniej I Pacler Dominik II Świercz Szymon Sekretarz Szewczyk Karolina L I Dębska Aleksandra L II Majtczak Marcin
N/A 2019-12-08 turniej - turniej I Plich Wojciech II Kucharski Patryk Sekretarz Strawiński Adrian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-07 turniej - turniej I Bilski Robert II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-07 turniej - turniej I Kucharski Patryk II Wlaźlik Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-08 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Godlewska Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-02 turniej - turniej I Kucharski Patryk II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-02 pauzuje - turniej I Gwis Kamil II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-02 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Skonieczny Adrian Sekretarz Cieślak Wiktoria L I Strawiński Adrian L II Wegner Tomasz
N/A 2020-02-09 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-09 turniej - turniej I Gwis Kamil II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-16 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-16 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-03-28 turniej - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Łyszkowicz Wojciech II Wlaźlik Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Chrześcijanek Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-03-29 turniej - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-03-08 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Marchowski Jakub L I Wojtalik Joanna L II
N/A 2020-02-08 turniej - turniej I Marchowski Jakub II Cieślak Wiktoria Sekretarz Majtczak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-08 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Cieślak Wiktoria II Wegner Tomasz Sekretarz nieobsadzony L I Majtczak Marcin L II Pacler Dominik
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Zendeł Sylwester II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-01 turniej - turniej I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Godlewska Marta L I Januszkiewicz Tadeusz L II
N/A 2020-02-16 turniej - turniej I Wegner Tomasz II Świercz Szymon Sekretarz Skonieczny Adrian L I Pytloch Anna L II Pacler Dominik
N/A 2020-03-08 turniej - turniej I Gwis Kamil II Godlewska Marta Sekretarz Seuchter Adam L I Komorek Tadeusz L II
N/A 2020-03-07 turniej - turniej I Pytloch Anna II Marchowski Jakub Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-03-07 turniej - turniej I Czechowicz Monika II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Zendeł Sylwester L I Cieślak Wiktoria L II
N/A 2020-03-22 turniej - turniej I Cieślak Wiktoria II Gwis Kamil Sekretarz Marchowski Jakub L I Wojtalik Joanna L II

pozostałe

  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
N/A 2019-11-09 turniej - turniej I Januszkiewicz Tadeusz II Godlewska Marta Sekretarz Seuchter Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-28 turniej - turniej I Czerwiński Andrzej II Kisiel Jacek Sekretarz Żabicki Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-29 turniej - turniej I Kisiel Jacek II Żabicki Bogdan Sekretarz Czerwiński Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-03-01 turniej - turniej I Żabicki Bogdan II Kisiel Jacek Sekretarz Czerwiński Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-15 UKS LIDER Konstantynów Ł. - turniej I Plajzer Janusz II Seuchter Adam Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Humerski Czesław L II

pozostałe

N/A 2019-09-29 turniej - pauzuje I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Lewera Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-10-12 turniej - turniej I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-10-13 turniej - turniej I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-11-11 turniej - turniej I Bogusławski Andrzej II Plajzer Janusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-11-10 turniej - turniej I Kaliszczuk Mateusz II Świercz Szymon Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-15 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kopacz Henryk L II
N/A 2019-12-15 turniej - turniej I nieobsadzony II Gwis Kamil Sekretarz Marchowski Jakub L I Komorek Tadeusz L II Kaliszczuk Mateusz
N/A 2019-12-15 turniej - turniej I Rupniewski Ryszard II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-08 turniej - turniej I Pacler Dominik II Świercz Szymon Sekretarz Szewczyk Karolina L I Dębska Aleksandra L II Majtczak Marcin
N/A 2019-12-08 turniej - turniej I Plich Wojciech II Kucharski Patryk Sekretarz Strawiński Adrian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-07 turniej - turniej I Bilski Robert II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-07 turniej - turniej I Kucharski Patryk II Wlaźlik Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-08 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Godlewska Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-02 turniej - turniej I Kucharski Patryk II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-02 pauzuje - turniej I Gwis Kamil II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-02 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Skonieczny Adrian Sekretarz Cieślak Wiktoria L I Strawiński Adrian L II Wegner Tomasz
N/A 2020-02-09 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-09 turniej - turniej I Gwis Kamil II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-16 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-16 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-03-28 turniej - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Łyszkowicz Wojciech II Wlaźlik Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Chrześcijanek Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-03-29 turniej - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-03-08 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Marchowski Jakub L I Wojtalik Joanna L II
N/A 2020-02-08 turniej - turniej I Marchowski Jakub II Cieślak Wiktoria Sekretarz Majtczak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-08 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Cieślak Wiktoria II Wegner Tomasz Sekretarz nieobsadzony L I Majtczak Marcin L II Pacler Dominik
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Zendeł Sylwester II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-01 turniej - turniej I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Godlewska Marta L I Januszkiewicz Tadeusz L II
N/A 2020-02-16 turniej - turniej I Wegner Tomasz II Świercz Szymon Sekretarz Skonieczny Adrian L I Pytloch Anna L II Pacler Dominik
N/A 2020-03-08 turniej - turniej I Gwis Kamil II Godlewska Marta Sekretarz Seuchter Adam L I Komorek Tadeusz L II
N/A 2020-03-07 turniej - turniej I Pytloch Anna II Marchowski Jakub Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-03-07 turniej - turniej I Czechowicz Monika II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Zendeł Sylwester L I Cieślak Wiktoria L II
N/A 2020-03-22 turniej - turniej I Cieślak Wiktoria II Gwis Kamil Sekretarz Marchowski Jakub L I Wojtalik Joanna L II

pozostałe

  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
N/A 2019-11-09 turniej - turniej I Januszkiewicz Tadeusz II Godlewska Marta Sekretarz Seuchter Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-28 turniej - turniej I Czerwiński Andrzej II Kisiel Jacek Sekretarz Żabicki Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-29 turniej - turniej I Kisiel Jacek II Żabicki Bogdan Sekretarz Czerwiński Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-03-01 turniej - turniej I Żabicki Bogdan II Kisiel Jacek Sekretarz Czerwiński Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-15 UKS LIDER Konstantynów Ł. - turniej I Plajzer Janusz II Seuchter Adam Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Humerski Czesław L II

pozostałe

N/A 2019-09-29 turniej - pauzuje I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Lewera Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-10-12 turniej - turniej I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-10-13 turniej - turniej I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-11-11 turniej - turniej I Bogusławski Andrzej II Plajzer Janusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-11-10 turniej - turniej I Kaliszczuk Mateusz II Świercz Szymon Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-15 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kopacz Henryk L II
N/A 2019-12-15 turniej - turniej I nieobsadzony II Gwis Kamil Sekretarz Marchowski Jakub L I Komorek Tadeusz L II Kaliszczuk Mateusz
N/A 2019-12-15 turniej - turniej I Rupniewski Ryszard II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-08 turniej - turniej I Pacler Dominik II Świercz Szymon Sekretarz Szewczyk Karolina L I Dębska Aleksandra L II Majtczak Marcin
N/A 2019-12-08 turniej - turniej I Plich Wojciech II Kucharski Patryk Sekretarz Strawiński Adrian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-07 turniej - turniej I Bilski Robert II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-07 turniej - turniej I Kucharski Patryk II Wlaźlik Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-08 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Godlewska Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-02 turniej - turniej I Kucharski Patryk II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-02 pauzuje - turniej I Gwis Kamil II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-02 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Skonieczny Adrian Sekretarz Cieślak Wiktoria L I Strawiński Adrian L II Wegner Tomasz
N/A 2020-02-09 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-09 turniej - turniej I Gwis Kamil II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-16 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-16 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-03-28 turniej - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Łyszkowicz Wojciech II Wlaźlik Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Chrześcijanek Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-03-29 turniej - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-03-08 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Marchowski Jakub L I Wojtalik Joanna L II
N/A 2020-02-08 turniej - turniej I Marchowski Jakub II Cieślak Wiktoria Sekretarz Majtczak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-08 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Cieślak Wiktoria II Wegner Tomasz Sekretarz nieobsadzony L I Majtczak Marcin L II Pacler Dominik
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Zendeł Sylwester II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-01 turniej - turniej I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Godlewska Marta L I Januszkiewicz Tadeusz L II
N/A 2020-02-16 turniej - turniej I Wegner Tomasz II Świercz Szymon Sekretarz Skonieczny Adrian L I Pytloch Anna L II Pacler Dominik
N/A 2020-03-08 turniej - turniej I Gwis Kamil II Godlewska Marta Sekretarz Seuchter Adam L I Komorek Tadeusz L II
N/A 2020-03-07 turniej - turniej I Pytloch Anna II Marchowski Jakub Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-03-07 turniej - turniej I Czechowicz Monika II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Zendeł Sylwester L I Cieślak Wiktoria L II
N/A 2020-03-22 turniej - turniej I Cieślak Wiktoria II Gwis Kamil Sekretarz Marchowski Jakub L I Wojtalik Joanna L II