Szczebel Centralny - obsady pomocnicze

  • GROT BUDOWLANI Łódź
  • ŁKS Commercecon Łódź
  • SC Potsdam
  • Fenerbahce Opet ISTANBUL
  • Calcit Volley KAMNIK
  • CS Volei Alba BLAJ
  • SC "Prometey" DNIPRO
  • Volero LE CANNET
  • BEZIERS VB
  • Allianz Vero Volley MILANO
  • Viteos NEUCHATEL UC
N/A 2023-11-07 GROT BUDOWLANI Łódź - SC Potsdam L1 Kuś Dominik L2 Kryda Paweł L3 L4 LR nieobsadzony
N/A 2023-11-08 ŁKS Commercecon Łódź - CS Volei Alba BLAJ L1 Kozłowska Katarzyna L2 Grzelak Marcin L3 L4 LR nieobsadzony
N/A 2023-11-28 GROT BUDOWLANI Łódź - Fenerbahce Opet ISTANBUL L1 Dobrowolski Szymon L2 Wegner Tomasz L3 L4 LR nieobsadzony
N/A 2023-12-05 ŁKS Commercecon Łódź - SC "Prometey" DNIPRO L1 Skórka Łukasz L2 Pytloch Anna L3 L4 LR nieobsadzony
N/A 2023-12-06 GROT BUDOWLANI Łódź - Calcit Volley KAMNIK L1 Brzeziński Michał L2 Kosiorek Łukasz L3 L4 LR nieobsadzony
N/A 2024-01-16 ŁKS Commercecon Łódź - Volero LE CANNET L1 Kuś Dominik L2 Raczkowski Jacek L3 L4 LR nieobsadzony
N/A 2024-01-31 GROT BUDOWLANI Łódź - BEZIERS VB L1 Cichońska Weronika L2 Kryda Paweł L3 L4 LR nieobsadzony
N/A 2024-02-20 ŁKS Commercecon Łódź - Allianz Vero Volley MILANO L1 Dobrowolski Szymon L2 Wegner Tomasz L3 L4 LR nieobsadzony
N/A 2024-02-21 GROT BUDOWLANI Łódź - Viteos NEUCHATEL UC L1 Pytloch Anna L2 Wlaźlik Jakub L3 L4 LR nieobsadzony
  • ŁKS AZS UMED Łódź
  • LIBERO VIP Biesiadowo Aleksandrów Ł.
  • SMS Ostrów Łaskovia Łask
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca
  • UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg
  • UKS ZSMS Poznań
  • BIOFARM Szamotulanin Szamotuły
  • SMS Police
  • Enea Energetyk Poznań II
  • Energa MKS Kalisz II
3 2023-10-07 LIBERO VIP Biesiadowo Aleksandrów Ł. - UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg Sekretarz Podsędek Aleksandra L1 Hankiewicz Natalia L2 Cieślak Wiktoria
4 2023-10-07 ŁKS AZS UMED Łódź - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca Sekretarz Woźniak Halina L1 Frączek Adrianna L2 Marchowski Jakub
6 2023-10-14 SMS Ostrów Łaskovia Łask - UKS ZSMS Poznań Sekretarz Godlewska Marta L1 Kopka Patryk L2 Raczkowski Jacek
12 2023-10-21 LIBERO VIP Biesiadowo Aleksandrów Ł. - BIOFARM Szamotulanin Szamotuły Sekretarz Kryda Paweł L1 Kowalczyk Michał L2 Chomiczewski Jakub
16 2023-10-28 SMS Ostrów Łaskovia Łask - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca Sekretarz Godlewska Marta L1 Królak Natalia L2 Marchowski Jakub
21 2023-11-04 LIBERO VIP Biesiadowo Aleksandrów Ł. - SMS Ostrów Łaskovia Łask Sekretarz Woźniak Halina L1 Frączek Adrianna L2 Marchowski Jakub
22 2023-11-04 ŁKS AZS UMED Łódź - Enea Energetyk Poznań II Sekretarz Podsędek Aleksandra L1 Hankiewicz Natalia L2 Kowalow Agnieszka
26 2023-11-11 SMS Ostrów Łaskovia Łask - UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg Sekretarz Banaszczyk Karolina L1 Mela Piotr L2 Przybycień Kamil
30 2023-11-11 LIBERO VIP Biesiadowo Aleksandrów Ł. - ŁKS AZS UMED Łódź Sekretarz Barylak Zuzanna L1 Brochocki Sebastian L2 Pytloch Anna
31 2023-11-18 ŁKS AZS UMED Łódź - SMS Ostrów Łaskovia Łask Sekretarz Grzelak Marcin L1 Królak Natalia L2 Cieślak Wiktoria
77 2023-11-18 LIBERO VIP Biesiadowo Aleksandrów Ł. - Energa MKS Kalisz II Sekretarz Marchowski Jakub L1 Hankiewicz Natalia L2 Kopka Patryk
36 2023-11-25 SMS Ostrów Łaskovia Łask - SMS Police Sekretarz Banaszczyk Karolina L1 Kopka Patryk L2 Raczkowski Jacek
39 2023-11-25 LIBERO VIP Biesiadowo Aleksandrów Ł. - UKS ZSMS Poznań Sekretarz Brzeziński Michał L1 Frączek Adrianna L2 Hankiewicz Natalia
40 2023-11-25 ŁKS AZS UMED Łódź - Energa MKS Kalisz II Sekretarz Grzelak Marcin L1 Królak Natalia L2 Kozłowska Katarzyna
46 2023-12-09 SMS Ostrów Łaskovia Łask - BIOFARM Szamotulanin Szamotuły Sekretarz Godlewska Marta L1 Frączek Adrianna L2 Czechowicz Monika
53 2023-12-16 ŁKS AZS UMED Łódź - UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg Sekretarz Podsędek Aleksandra L1 Pędzik Tobiasz L2 Czechowicz Monika
54 2023-12-16 LIBERO VIP Biesiadowo Aleksandrów Ł. - SMS Police Sekretarz Woźniak Halina L1 Marchowski Jakub L2 Przybycień Kamil
56 2024-01-13 SMS Ostrów Łaskovia Łask - Enea Energetyk Poznań II Sekretarz Banaszczyk Karolina L1 Woicki Robert L2 Marchowski Jakub
58 2024-01-14 ŁKS AZS UMED Łódź - SMS Police Sekretarz Wlaźlik Jakub L1 Cieślak Wiktoria L2 Woicki Robert
64 2024-01-20 ŁKS AZS UMED Łódź - BIOFARM Szamotulanin Szamotuły Sekretarz Marchowski Jakub L1 Kowalow Agnieszka L2 Cieślak Wiktoria
65 2024-01-20 LIBERO VIP Biesiadowo Aleksandrów Ł. - Enea Energetyk Poznań II Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Kopka Patryk L2 Raczkowski Jacek
66 2024-02-03 SMS Ostrów Łaskovia Łask - LIBERO VIP Biesiadowo Aleksandrów Ł. Sekretarz Banaszczyk Karolina L1 Cieślak Wiktoria L2 Marchowski Jakub
75 2024-02-17 ŁKS AZS UMED Łódź - LIBERO VIP Biesiadowo Aleksandrów Ł. Sekretarz Brzeziński Michał L1 Barylak Zuzanna L2 Czechowicz Monika
76 2024-03-02 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS AZS UMED Łódź Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
86 2024-03-23 SMS Ostrów Łaskovia Łask - Energa MKS Kalisz II Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
87 2024-03-23 ŁKS AZS UMED Łódź - UKS ZSMS Poznań Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
88 2024-03-23 LIBERO VIP Biesiadowo Aleksandrów Ł. - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
  • ŁKS Commercecon Łódź
  • Energa MKS Kalisz
N/A 2024-02-01 ŁKS Commercecon Łódź - Energa MKS Kalisz L1 Brzeziński Michał L2 Wegner Tomasz
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • SMS PZPS Spała
  • KGHM SPS Chrobry Głogów
  • Gwardia Wrocław
  • REA BAS Białystok
  • AZS AGH Kraków
  • PSG KPS Siedlce
  • CHKS Arka Chełm
  • Astra Nowa Sól
  • Olimpia Sulęcin
  • BBTS Bielsko Biała
  • MCKiS Jaworzno
  • MKS Będzin
  • BKS Visła Bydgoszcz
  • KKS Mickiewicz Kluczbork
  • PZL Leonardo Avia Świdnik
9 2023-09-23 Lechia Tomaszów Mazowiecki - KGHM SPS Chrobry Głogów Sekretarz nieobsadzony L1 Strawiński Jakub L2 Strawiński Adrian
14 2023-09-27 SMS PZPS Spała - Gwardia Wrocław Sekretarz nieobsadzony L1 Wegner Tomasz L2 Dobrowolski Marek
25 2023-10-07 Lechia Tomaszów Mazowiecki - REA BAS Białystok Sekretarz nieobsadzony L1 Kuś Dominik L2 Kosiorek Łukasz
29 2023-10-07 SMS PZPS Spała - AZS AGH Kraków Sekretarz nieobsadzony L1 Pytloch Anna L2 Załęska Paulina
41 2023-10-21 Lechia Tomaszów Mazowiecki - PSG KPS Siedlce Sekretarz nieobsadzony L1 Kozłowska Katarzyna L2 Cichońska Weronika
44 2023-10-21 SMS PZPS Spała - CHKS Arka Chełm Sekretarz nieobsadzony L1 Strawiński Jakub L2 Strawiński Adrian
49 2023-10-28 Lechia Tomaszów Mazowiecki - Gwardia Wrocław Sekretarz nieobsadzony L1 Kuś Dominik L2 Kosiorek Łukasz
57 2023-11-04 Lechia Tomaszów Mazowiecki - Astra Nowa Sól Sekretarz nieobsadzony L1 Dobrowolski Szymon L2 Załęska Paulina
157 2023-11-08 SMS PZPS Spała - PZL Leonardo Avia Świdnik Sekretarz nieobsadzony L1 Pytloch Anna L2 Dobrowolski Marek
59 2023-11-16 SMS PZPS Spała - REA BAS Białystok Sekretarz nieobsadzony L1 Brochocki Sebastian L2 Wegner Tomasz
73 2023-11-18 Lechia Tomaszów Mazowiecki - Olimpia Sulęcin Sekretarz nieobsadzony L1 Strawiński Adrian L2 Wegner Tomasz
75 2023-11-18 SMS PZPS Spała - Astra Nowa Sól Sekretarz nieobsadzony L1 Strawiński Rafał L2 Sygitowicz Jakub
89 2023-12-02 Lechia Tomaszów Mazowiecki - SMS PZPS Spała Sekretarz nieobsadzony L1 Kuś Dominik L2 Kosiorek Łukasz
104 2023-12-09 SMS PZPS Spała - BBTS Bielsko Biała Sekretarz nieobsadzony L1 Strawiński Jakub L2 Strawiński Adrian
174 2023-12-14 SMS PZPS Spała - KGHM SPS Chrobry Głogów Sekretarz nieobsadzony L1 Pytloch Anna L2 Wegner Tomasz
105 2023-12-17 Lechia Tomaszów Mazowiecki - BBTS Bielsko Biała Sekretarz nieobsadzony L1 Brochocki Sebastian L2 Dobrowolski Szymon
119 2023-12-22 SMS PZPS Spała - MCKiS Jaworzno Sekretarz nieobsadzony L1 Ambroszczyk Artur L2 Strawiński Rafał
121 2024-01-06 Lechia Tomaszów Mazowiecki - MKS Będzin Sekretarz nieobsadzony L1 Strawiński Adrian L2 Sygitowicz Jakub
123 2024-01-06 SMS PZPS Spała - BKS Visła Bydgoszcz Sekretarz nieobsadzony L1 Strawiński Rafał L2 Wegner Tomasz
140 2024-01-19 SMS PZPS Spała - KKS Mickiewicz Kluczbork Sekretarz nieobsadzony L1 Ambroszczyk Artur L2 Strawiński Rafał
137 2024-01-20 Lechia Tomaszów Mazowiecki - MCKiS Jaworzno Sekretarz nieobsadzony L1 Brochocki Sebastian L2 Dobrowolski Szymon
153 2024-01-27 Lechia Tomaszów Mazowiecki - BKS Visła Bydgoszcz Sekretarz nieobsadzony L1 Strawiński Adrian L2 Kosiorek Łukasz
185 2024-02-21 Lechia Tomaszów Mazowiecki - KKS Mickiewicz Kluczbork Sekretarz nieobsadzony L1 Cichońska Weronika L2 Brochocki Sebastian
208 2024-02-29 SMS PZPS Spała - Olimpia Sulęcin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
201 2024-03-02 Lechia Tomaszów Mazowiecki - AZS AGH Kraków Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
217 2024-03-14 Lechia Tomaszów Mazowiecki - PZL Leonardo Avia Świdnik Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
209 2024-03-17 SMS PZPS Spała - Lechia Tomaszów Mazowiecki Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
191 2024-03-20 SMS PZPS Spała - PSG KPS Siedlce Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
226 2024-03-23 SMS PZPS Spała - MKS Będzin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
233 2024-03-27 Lechia Tomaszów Mazowiecki - CHKS Arka Chełm Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
  • Volley Team Żychlin
  • Lotnik Łęczyca
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki II
  • SMS PZPS Spała II
  • Lechia II Tomaszów Mazowiecki
  • WKS Wieluń
  • METPRIM Volley Radomsko
  • LKS Czarni Rząśnia
  • Enea Energetyk Poznań
  • SPS Konspol Słupca
  • Krispol Września
  • CUK Anioły Toruń
  • LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
  • Stoczniowiec Politechnika Gdańska
  • Trefl Gdańsk II
  • LUKS Wilki Wilczyn
  • Enea KKS Kozienice
  • KS SPS Volley Ostrołęka
  • UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
  • KS Błonie
  • POLCANEX Kobyłka
  • KS Metro Family Warszawa
  • KS Camper Wyszków
  • UKS Trójka Międzyrzec Podlaski
  • MOS WOLA Warszawa
  • NECKO Augustów
  • IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice
  • KS Bielawianka-Bester
  • MLKS Iwaniccy Gubin
  • MKS Ikar Legnica
  • Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa
  • KS Rudziniec
  • Zaksa Strzelce Opolskie
  • KPS Chełmiec Wałbrzych
  • WKS Sobieski Arena
  • Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski
1 2023-09-30 WKS Wieluń - METPRIM Volley Radomsko Sekretarz Kanicka Bogna L1 Brochocki Sebastian L2 Dobrowolski Szymon
6 2023-09-30 LKS Czarni Rząśnia - IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
6 2023-09-30 Lotnik Łęczyca - CUK Anioły Toruń Sekretarz Brzeziński Michał L1 Pytloch Anna L2 Załęska Paulina
6 2023-10-01 SMS PZPS Spała II - Enea KKS Kozienice Sekretarz Barylak Zuzanna L1 Wegner Tomasz L2 Sygitowicz Jakub
7 2023-10-07 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - Enea Energetyk Poznań Sekretarz Grzelak Marcin L1 Kozłowska Katarzyna L2 Raczkowski Jacek
7 2023-10-07 Lechia Tomaszów Mazowiecki II - Enea KKS Kozienice Sekretarz Plich Wojciech L1 Sygitowicz Jakub L2 Ambroszczyk Artur
8 2023-10-07 Volley Team Żychlin - SPS Konspol Słupca Sekretarz Czechowicz Monika L1 Wegner Tomasz L2 Brochocki Sebastian
12 2023-10-07 WKS Wieluń - KS Bielawianka-Bester Sekretarz Kanicka Bogna L1 Kołodziej Andrzej L2 Pawełka Maciej
7 2023-10-08 METPRIM Volley Radomsko - IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice Sekretarz Kisiel Olga L1 Suski Dawid L2 Strawiński Adrian
15 2023-10-14 Lotnik Łęczyca - Krispol Września Sekretarz Barylak Zuzanna L1 Kozłowska Katarzyna L2 Wegner Tomasz
17 2023-10-14 LKS Czarni Rząśnia - MLKS Iwaniccy Gubin Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
18 2023-10-14 SMS PZPS Spała II - Lechia Tomaszów Mazowiecki II Sekretarz Plich Wojciech L1 Strawiński Adrian L2 Ambroszczyk Artur
17 2023-10-21 Volley Team Żychlin - CUK Anioły Toruń Sekretarz Czechowicz Monika L1 Wegner Tomasz L2 Kuś Dominik
19 2023-10-21 METPRIM Volley Radomsko - MKS Ikar Legnica Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
23 2023-10-25 WKS Wieluń - Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa Sekretarz Kanicka Bogna L1 Kołodziej Andrzej L2 Pawełka Maciej
24 2023-10-28 Lotnik Łęczyca - Volley Team Żychlin Sekretarz Woźniak Halina L1 Pytloch Anna L2 Załęska Paulina
28 2023-10-28 LKS Czarni Rząśnia - KS Rudziniec Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
29 2023-10-28 SMS PZPS Spała II - KS SPS Volley Ostrołęka Sekretarz Banaszczyk Karolina L1 Strawiński Rafał L2 Sygitowicz Jakub
30 2023-10-28 Lechia Tomaszów Mazowiecki II - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Sekretarz Plich Wojciech L1 Goździk Eryk L2 Ambroszczyk Artur
26 2023-11-04 Volley Team Żychlin - Krispol Września Sekretarz Czechowicz Monika L1 Dobrowolski Marek L2 Kozłowska Katarzyna
31 2023-11-04 METPRIM Volley Radomsko - MLKS Iwaniccy Gubin Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
34 2023-11-04 WKS Wieluń - LKS Czarni Rząśnia Sekretarz Barylak Zuzanna L1 Woicki Robert L2 Brochocki Sebastian
98 2023-11-04 Lechia Tomaszów Mazowiecki II - KS SPS Volley Ostrołęka Sekretarz Plich Wojciech L1 Kowalczyk Michał L2 Sygitowicz Jakub
33 2023-11-11 Lotnik Łęczyca - LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz Sekretarz Majtczak Marcin L1 Załęska Paulina L2 Dobrowolski Marek
35 2023-11-11 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - Volley Team Żychlin Sekretarz Woźniak Halina L1 Cichońska Weronika L2 Wegner Tomasz
39 2023-11-11 LKS Czarni Rząśnia - KS Bielawianka-Bester Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
40 2023-11-11 SMS PZPS Spała II - KS Błonie Sekretarz Sygitowicz Jakub L1 Ambroszczyk Artur L2 Strawiński Rafał
41 2023-11-11 Lechia Tomaszów Mazowiecki II - POLCANEX Kobyłka Sekretarz Plich Wojciech L1 Suski Dawid L2 Strawiński Jakub
16 2023-11-12 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - Lotnik Łęczyca Sekretarz Cieślak Wiktoria L1 Pytloch Anna L2 Załęska Paulina
43 2023-11-18 METPRIM Volley Radomsko - Zaksa Strzelce Opolskie Sekretarz Barylak Zuzanna L1 Pytloch Anna L2 Brochocki Sebastian
45 2023-11-18 WKS Wieluń - MKS Ikar Legnica Sekretarz Kanicka Bogna L1 Kołodziej Andrzej L2 Pawełka Maciej
42 2023-11-25 Lotnik Łęczyca - Stoczniowiec Politechnika Gdańska Sekretarz Marchowski Jakub L1 Dobrowolski Marek L2 Brochocki Sebastian
44 2023-11-25 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Przybycień Kamil L2 Wlaźlik Jakub
45 2023-11-25 Volley Team Żychlin - Trefl Gdańsk II Sekretarz Barylak Zuzanna L1 Kuś Dominik L2 Kosiorek Łukasz
50 2023-11-25 LKS Czarni Rząśnia - Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
51 2023-11-25 SMS PZPS Spała II - KS Metro Family Warszawa Sekretarz Sygitowicz Jakub L1 Ambroszczyk Artur L2 Strawiński Rafał
52 2023-11-25 Lechia Tomaszów Mazowiecki II - KS Camper Wyszków Sekretarz Czechowicz Monika L1 Pytloch Anna L2 Cichońska Weronika
55 2023-12-02 METPRIM Volley Radomsko - KS Rudziniec Sekretarz Grzelak Marcin L1 Kozłowska Katarzyna L2 Załęska Paulina
56 2023-12-02 WKS Wieluń - Zaksa Strzelce Opolskie Sekretarz Kanicka Bogna L1 Kołodziej Andrzej L2 Wlaźlik Jakub
124 2023-12-02 Lechia Tomaszów Mazowiecki II - KS Metro Family Warszawa Sekretarz Plich Wojciech L1 Strawiński Rafał L2 Sygitowicz Jakub
51 2023-12-09 Lotnik Łęczyca - Enea Energetyk Poznań Sekretarz Majtczak Marcin L1 Woicki Robert L2 Dobrowolski Marek
53 2023-12-09 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - Stoczniowiec Politechnika Gdańska Sekretarz Grzelak Marcin L1 Brochocki Sebastian L2 Raczkowski Jacek
54 2023-12-09 Volley Team Żychlin - LUKS Wilki Wilczyn Sekretarz Woźniak Halina L1 Kozłowska Katarzyna L2 Załęska Paulina
61 2023-12-09 LKS Czarni Rząśnia - METPRIM Volley Radomsko Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
63 2023-12-09 Lechia II Tomaszów Mazowiecki - MOS WOLA Warszawa Sekretarz Marchowski Jakub L1 Przybycień Kamil L2 Kowalow Agnieszka
58 2023-12-13 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - SPS Konspol Słupca Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Dobrowolski Marek L2 Kozłowska Katarzyna
67 2023-12-13 METPRIM Volley Radomsko - WKS Wieluń Sekretarz Banaszczyk Karolina L1 Kowalow Agnieszka L2 Woicki Robert
71 2023-12-13 Lechia Tomaszów Mazowiecki II - UKS Trójka Międzyrzec Podlaski Sekretarz Plich Wojciech L1 Przybycień Kamil L2 Mela Piotr
73 2023-12-16 SMS PZPS Spała II - NECKO Augustów Sekretarz Plich Wojciech L1 Strawiński Adrian L2 Suski Dawid
74 2023-12-16 Lotnik Łęczyca - Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski Sekretarz Barylak Zuzanna L1 Pytloch Anna L2 Kozłowska Katarzyna
74 2023-12-16 LKS Czarni Rząśnia - MKS Ikar Legnica Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
68 2024-01-06 Volley Team Żychlin - Enea Energetyk Poznań Sekretarz Majtczak Marcin L1 Kuś Dominik L2 Kosiorek Łukasz
69 2024-01-06 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - CUK Anioły Toruń Sekretarz Czechowicz Monika L1 Brochocki Sebastian L2 Pytloch Anna
79 2024-01-06 METPRIM Volley Radomsko - KS Bielawianka-Bester Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
80 2024-01-06 WKS Wieluń - KPS Chełmiec Wałbrzych Sekretarz Kanicka Bogna L1 Kołodziej Andrzej L2 Pawełka Maciej
84 2024-01-06 Lechia Tomaszów Mazowiecki II - SMS PZPS Spała II Sekretarz Kisiel Olga L1 Woicki Robert L2 Cichońska Weronika
91 2024-01-07 METPRIM Volley Radomsko - KPS Chełmiec Wałbrzych Sekretarz Plich Wojciech L1 Suski Dawid L2 Sygitowicz Jakub
71 2024-01-13 Lotnik Łęczyca - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz Sekretarz Majtczak Marcin L1 Kuś Dominik L2 Kosiorek Łukasz
85 2024-01-13 Lechia Tomaszów Mazowiecki II - NECKO Augustów Sekretarz Plich Wojciech L1 Strawiński Jakub L2 Sygitowicz Jakub
86 2024-01-13 SMS PZPS Spała II - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Sekretarz Podsędek Aleksandra L1 Kowalow Agnieszka L2 Mela Piotr
87 2024-01-13 LKS Czarni Rząśnia - Zaksa Strzelce Opolskie Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
79 2024-01-17 Volley Team Żychlin - Lotnik Łęczyca Sekretarz Barylak Zuzanna L1 Przybycień Kamil L2 Załęska Paulina
80 2024-01-17 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - Krispol Września Sekretarz Grzelak Marcin L1 Dobrowolski Marek L2 Kozłowska Katarzyna
93 2024-01-17 WKS Wieluń - WKS Sobieski Arena Sekretarz Kanicka Bogna L1 Kołodziej Andrzej L2 Pawełka Maciej
82 2024-01-20 Lotnik Łęczyca - Trefl Gdańsk II Sekretarz Woźniak Halina L1 Kosiorek Łukasz L2 Woicki Robert
97 2024-01-20 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski Sekretarz Kanicka Bogna L1 Pawełka Maciej L2 Kołodziej Andrzej
99 2024-01-20 SMS PZPS Spała II - POLCANEX Kobyłka Sekretarz Kisiel Olga L1 Strawiński Jakub L2 Strawiński Adrian
100 2024-01-20 LKS Czarni Rząśnia - WKS Wieluń Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
62 2024-01-27 SMS PZPS Spała II - UKS Trójka Międzyrzec Podlaski Sekretarz Sygitowicz Jakub L1 Strawiński Jakub L2 Strawiński Rafał
90 2024-02-03 Volley Team Żychlin - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz Sekretarz Majtczak Marcin L1 Kuś Dominik L2 Kosiorek Łukasz
103 2024-02-03 METPRIM Volley Radomsko - Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa Sekretarz Kisiel Olga L1 Ambroszczyk Artur L2 Sygitowicz Jakub
106 2024-02-03 WKS Wieluń - IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Pawełka Maciej
91 2024-02-17 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - Trefl Gdańsk II Sekretarz Kanicka Bogna L1 Kołodziej Andrzej L2 Raczkowski Jacek
93 2024-02-17 Lotnik Łęczyca - LUKS Wilki Wilczyn Sekretarz Podsędek Aleksandra L1 Woicki Robert L2 Brochocki Sebastian
109 2024-02-17 Volley Team Żychlin - Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski Sekretarz Grzelak Marcin L1 Cichońska Weronika L2 Kozłowska Katarzyna
111 2024-02-17 Lechia Tomaszów Mazowiecki II - KS Błonie Sekretarz Sygitowicz Jakub L1 Strawiński Jakub L2 Strawiński Rafał
113 2024-02-17 LKS Czarni Rząśnia - KPS Chełmiec Wałbrzych Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
112 2024-02-24 SMS PZPS Spała II - KS Camper Wyszków Sekretarz Woźniak Halina L1 Kowalow Agnieszka L2 Załęska Paulina
115 2024-03-02 METPRIM Volley Radomsko - WKS Sobieski Arena Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
119 2024-03-02 WKS Wieluń - MLKS Iwaniccy Gubin Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Kołodziej Andrzej L2 Raczkowski Jacek
57 2024-03-09 Volley Team Żychlin - Stoczniowiec Politechnika Gdańska Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
101 2024-03-16 Volley Team Żychlin - LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
102 2024-03-16 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - LUKS Wilki Wilczyn Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
104 2024-03-16 Lotnik Łęczyca - SPS Konspol Słupca Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
125 2024-03-16 SMS PZPS Spała II - MOS WOLA Warszawa Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
126 2024-03-16 LKS Czarni Rząśnia - WKS Sobieski Arena Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
127 2024-03-23 METPRIM Volley Radomsko - LKS Czarni Rząśnia Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
132 2024-03-23 WKS Wieluń - KS Rudziniec Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
  • Volley Team Żychlin
  • SMS PZPS Spała II
  • UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
  • CHKS Arka Chełm
5 2023-10-18 Volley Team Żychlin - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki L1 Cichońska Weronika L2 Kuś Dominik
15 2023-10-20 SMS PZPS Spała II - CHKS Arka Chełm L1 Cichońska Weronika L2 Wegner Tomasz