Lista meczów - Taraszkiewicz Zbigniew

2019-09-28
UKS FUKS Sulejów
Budowlani Łódź
kadetki
odległość 83 km

2019-09-28
Budowlani Łódź
ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
kadetki
S1: Zendeł Sylwester
odległość

2019-09-28
ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
UKS FUKS Sulejów
kadetki
odległość

2019-09-28
MUKS LIBERO Pajęczno
Budowlani Łódź
kadetki
S2: Zendeł Sylwester
odległość

2019-09-28
ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
MUKS LIBERO Pajęczno
kadetki
S1: Zendeł Sylwester
odległość

2019-09-28
UKS FUKS Sulejów
MUKS LIBERO Pajęczno
kadetki
S2: Szymczak Dariusz
odległość

2019-10-05
SMS PZPS Spała III
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
seniorzy
odległość

2019-10-11
MKS SKIER - VIS Skierniewice
LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł.
III liga kobiet
S1: Gawot Krzysztof
odległość

2019-10-12
UMKS Tuszyn
MUKS JUVENIA Rawa M.
kadetki
odległość

2019-10-12
UMKS Tuszyn
Budowlani Łódź
kadetki
S1: Klimczak Bartosz
odległość

2019-10-12
MUKS JUVENIA Rawa M.
Budowlani Łódź
kadetki
S2: Klimczak Bartosz
odległość

2019-10-19
SMS PZPS Spała III
MMKS LOTNIK Łęczyca
seniorzy
odległość

2019-10-20
WKS Wieluń
MUKS LIBERO Pajęczno
młodzicy
odległość

2019-10-20
MUKS JUVENIA Rawa M. II
WKS Wieluń
młodzicy
odległość

2019-10-20
MUKS LIBERO Pajęczno
MUKS JUVENIA Rawa M. II
młodzicy
odległość

2019-10-24
AS ACTIVE Opoczno
EKS SKRA Bełchatów
juniorki
S1: Piotrowski Wojciech
odległość

2019-10-26
SL SALOS - WODNA Łódź
UKS Volley 34 Łódź
kadetki
S1: Gawot Krzysztof
odległość

2019-10-26
MKS SKIER - VIS Skierniewice
UKS Volley 34 Łódź
kadetki
odległość

2019-10-26
SL SALOS - WODNA Łódź
MKS SKIER - VIS Skierniewice
kadetki
S1: Gawot Krzysztof
odległość

2019-10-29
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
MKS BZURA Ozorków
juniorzy
S2: Gawot Krzysztof
odległość

2019-10-30
SMS PZPS Spała
APP Krispol Września
seniorzy
odległość

2019-11-09
UKS LIDER Konstantynów Ł. II
UMKS Tuszyn II
młodziczki
S1: Pacler Dominik
odległość

2019-11-09
MKS SKIER - VIS Skierniewice
UKS LIDER Konstantynów Ł. II
młodziczki
S1: Pacler Dominik
odległość

2019-11-09
UMKS Tuszyn II
MKS SKIER - VIS Skierniewice
młodziczki
S1: Pacler Dominik
odległość

2019-11-09
MKS SKIER - VIS Skierniewice
UKS Ozorków
III liga kobiet
S2: Piotrowski Wojciech
odległość

2019-11-16
SMS PZPS Spała
Zaksa Strzelce Opolskie
seniorzy
odległość

2019-11-21
AS ACTIVE Opoczno
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
juniorki
S1: Piotrowski Wojciech
odległość

2019-11-22
AS ACTIVE Opoczno
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
III liga kobiet
S2: Szymczak Dariusz
odległość

2019-11-23
LUKS ASIK Domaniewice
WKS Wieluń II
młodziczki
S2: Zendeł Sylwester
odległość

2019-11-23
UKS LIDER Konstantynów Ł. II
LUKS ASIK Domaniewice
młodziczki
S2: Zendeł Sylwester
odległość

2019-11-23
WKS Wieluń II
UKS LIDER Konstantynów Ł. II
młodziczki
S2: Zendeł Sylwester
odległość

2019-11-24
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
EKS SKRA Bełchatów
młodzicy
S2: Cieślak Wiktoria
odległość

2019-11-24
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II
MKS BZURA Ozorków II
młodzicy
S2: Cieślak Wiktoria
odległość

2019-11-24
EKS SKRA Bełchatów
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II
młodzicy
S2: Cieślak Wiktoria
odległość

2019-11-24
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
MKS BZURA Ozorków II
młodzicy
S2: Cieślak Wiktoria
odległość

2019-11-30
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
UMKS Tuszyn
kadetki
odległość

2019-11-30
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
MKS SKIER - VIS Skierniewice
kadetki
odległość

2019-11-30
SMS PZPS Spała
LUK Politechnika Lublin
seniorzy
odległość

2019-11-30
UMKS Tuszyn
MKS SKIER - VIS Skierniewice
kadetki
odległość

2019-12-07
MUKS DARGFIL Tomaszów M.
UKS Volley 34 Łódź
młodziczki
S2: Zendeł Sylwester
odległość

2019-12-07
UKS LIDER Konstantynów Ł.
UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
młodziczki
S2: Zendeł Sylwester
odległość

2019-12-07
UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
UKS Volley 34 Łódź
młodziczki
S2: Zendeł Sylwester
odległość

2019-12-07
UKS LIDER Konstantynów Ł.
MUKS DARGFIL Tomaszów M.
młodziczki
S2: Zendeł Sylwester
odległość

2019-12-10
AS ACTIVE Opoczno
EKS SKRA Bełchatów
juniorki
S2: Gawot Krzysztof
odległość

2019-12-14
SMS PZPS Spała III
LUMKS Kasztelan
seniorzy
odległość

2019-12-21
UKS Siatka Zgierz
MUKS JUVENIA Rawa M.
młodziczki
S1: Zendeł Sylwester
odległość

2019-12-21
MKS SKIER - VIS Skierniewice
EKS SKRA Bełchatów
młodziczki
S1: Zendeł Sylwester
odległość

2019-12-21
MUKS JUVENIA Rawa M.
EKS SKRA Bełchatów
młodziczki
S1: Zendeł Sylwester
odległość

2019-12-21
UKS Siatka Zgierz
MKS SKIER - VIS Skierniewice
młodziczki
S1: Zendeł Sylwester
odległość

2019-12-21
MKS SKIER - VIS Skierniewice
MUKS JUVENIA Rawa M.
młodziczki
S1: Zendeł Sylwester
odległość

2019-12-21
EKS SKRA Bełchatów
UKS Siatka Zgierz
młodziczki
S1: Zendeł Sylwester
odległość

2020-01-05
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź II
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III
młodzicy
odległość

2020-01-05
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III
MUKS JUVENIA Rawa M.
młodzicy
odległość

2020-01-05
MUKS JUVENIA Rawa M.
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź II
młodzicy
odległość

2020-01-11
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
APP Krispol Września
seniorzy
odległość

2020-01-19
SMS PZPS Spała II
MOS WOLA Warszawa
seniorzy
odległość

2020-01-25
LUKS ASIK Domaniewice
MUKS LIBERO Pajęczno
młodziczki
S1: Gawot Krzysztof
odległość

2020-01-25
MUKS LIBERO Pajęczno
WKS Wieluń II
młodziczki
S1: Gawot Krzysztof
odległość

2020-01-25
WKS Wieluń II
LUKS ASIK Domaniewice
młodziczki
S1: Gawot Krzysztof
odległość

2020-01-25
VOLLEY TEAM Żychlin
SMS PZPS Spała IV
III liga mężczyzn
S1: Gawot Krzysztof
odległość

2020-02-01
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
EKS SKRA Bełchatów
kadeci
S1: Gawot Krzysztof
odległość

2020-02-01
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź
kadeci
S2: Rupniewski Ryszard
odległość

2020-02-04
SMS PZPS Spała
BBTS Bielsko Biała
seniorzy
odległość

2020-02-08
MUKS LIBERO Pajęczno
LUKS ASIK Domaniewice
młodziczki
odległość

2020-02-08
MUKS JUVENIA Rawa M.
INS-EL MKS 16 Łódź
młodziczki
odległość

2020-02-08
INS-EL MKS 16 Łódź
LUKS ASIK Domaniewice
młodziczki
odległość

2020-02-08
MUKS JUVENIA Rawa M.
MUKS LIBERO Pajęczno
młodziczki
odległość

2020-02-15
SMS PZPS Spała IV
KS STAL Głowno
III liga mężczyzn
S2: Gawot Krzysztof
odległość

2020-02-21
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
młodzicy
S2: Klimczak Bartosz
odległość

2020-02-21
MKS BZURA Ozorków
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
młodzicy
S1: Zendeł Sylwester
odległość

2020-02-21
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
MKS BZURA Ozorków
młodzicy
odległość

2020-02-22
AS ACTIVE Opoczno
VOLLEY TEAM Żychlin
III liga kobiet
S1: Kuciapiński Piotr
odległość

2020-03-07
SMS PZPS Spała III
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
seniorzy
odległość

2020-03-15
UKS Serbinów Biała Podlaska
MOS WOLA Warszawa
kadeci
odległość

2020-03-15
UKS 13 LO 7 Zielona Góra
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
kadeci
odległość