Lista meczów - Plajzer Janusz

2020-09-27
seniorzy
S1: Komorek Tadeusz
odległość

2020-10-07
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
KS WIFAMA Łódź II
kadeci
S1: Komorek Tadeusz
odległość

2020-10-10
seniorki
odległość

2020-10-11
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
EKS SKRA Bełchatów
młodzicy
odległość

2020-10-11
SPS Zduńska Wola
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
młodzicy
odległość

2020-10-11
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
młodzicy
odległość

2020-10-11
SPS Zduńska Wola
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź
młodzicy
odległość

2020-10-11
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
EKS SKRA Bełchatów
młodzicy
odległość

2020-10-11
EKS SKRA Bełchatów
SPS Zduńska Wola
młodzicy
odległość

2020-10-11
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
SPS Zduńska Wola
młodzicy
odległość

2020-10-11
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
młodzicy
odległość

2020-10-11
EKS SKRA Bełchatów
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź
młodzicy
odległość

2020-10-11
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
młodzicy
odległość

2020-10-14
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
UKS LIDER Konstantynów Ł.
juniorki
S1: Komorek Tadeusz
odległość

2020-10-25
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
MKS SKIER - VIS Businnes Center Skierniewice
juniorki
S2: Januszkiewicz Tadeusz
odległość

2020-11-14
MKS Volley Żelazny Opoczno
KS WIFAMA Łódź
III liga mężczyzn
S1: Komorek Tadeusz
odległość

2020-11-15
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III
młodzicy
S2: Komorek Tadeusz
odległość

2020-11-15
UKS 13 JOKER Tomaszów Maz.
UKS KORONA Bełchatów
młodzicy
S2: Komorek Tadeusz
odległość

2020-11-15
UKS 13 JOKER Tomaszów Maz.
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III
młodzicy
S2: Komorek Tadeusz
odległość

2020-11-15
UKS KORONA Bełchatów
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
młodzicy
S2: Komorek Tadeusz
odległość

2020-11-18
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
UMKS Tuszyn
kadetki
S2: Komorek Tadeusz
odległość

2020-11-21
SPS Zduńska Wola
KS WIFAMA Łódź
kadeci
S1: Komorek Tadeusz
odległość

2020-11-22
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
LUKS ASIK Domaniewice
młodziczki
S2: Seuchter Adam
odległość

2020-11-22
UKS FUKS Sulejów
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
młodziczki
S2: Seuchter Adam
odległość

2020-11-22
LUKS ASIK Domaniewice
UKS FUKS Sulejów
młodziczki
S2: Seuchter Adam
odległość

2020-11-23
EKS SKRA Bełchatów
UKS LIDER Konstantynów Ł.
kadetki
S2: Komorek Tadeusz
odległość

2020-11-25
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
kadetki
S1: Komorek Tadeusz
odległość

2020-11-29
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
LUKS ASIK Domaniewice
juniorki
S1: Komorek Tadeusz
odległość

2020-12-05
SPS Zduńska Wola
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
kadeci
odległość

2020-12-12
SPS Zduńska Wola
EKS SKRA Bełchatów
kadeci
S2: Januszkiewicz Tadeusz
odległość

2020-12-13
EKS SKRA Bełchatów
WKS Wieluń
kadetki
S1: Komorek Tadeusz
odległość

2020-12-19
MKS Volley Żelazny Opoczno
PGE SKRA Bełchatów II
III liga mężczyzn
S2: Komorek Tadeusz
odległość

2020-12-19
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
MUKS JUVENIA Rawa M.
kadetki
odległość

2020-12-20
LUKS ASIK Domaniewice
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
młodziczki
S2: Komorek Tadeusz
odległość

2020-12-20
UKS FUKS Sulejów
LUKS ASIK Domaniewice
młodziczki
S2: Komorek Tadeusz
odległość

2020-12-20
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
UKS FUKS Sulejów
młodziczki
S2: Komorek Tadeusz
odległość

2021-01-16
SPS Zduńska Wola
MUKS JUVENIA Rawa M.
kadeci
S2: Godlewska Marta
odległość

2021-01-24
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
juniorki
S2: Komorek Tadeusz
odległość