Lista meczów - Kopacz Henryk

2019-09-28
UKS Volley 34 Łódź
UMKS Tuszyn
kadetki
S2: Komorek Tadeusz
odległość

2019-09-28
WKS Wieluń
UKS Volley 34 Łódź
kadetki
S2: Komorek Tadeusz
odległość

2019-09-28
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
UMKS Tuszyn
kadetki
odległość

2019-09-28
UKS Volley 34 Łódź
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
kadetki
odległość

2019-09-28
UMKS Tuszyn
WKS Wieluń
kadetki
S2: Komorek Tadeusz
odległość

2019-09-28
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
WKS Wieluń
kadetki
S2: Komorek Tadeusz
odległość

2019-10-05
MUKS LIBERO Pajęczno
EKS SKRA Bełchatów
młodziczki
odległość

2019-10-05
MUKS DARGFIL Tomaszów M.
MUKS LIBERO Pajęczno
młodziczki
odległość

2019-10-05
EKS SKRA Bełchatów
MUKS DARGFIL Tomaszów M.
młodziczki
odległość

2019-10-06
ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
młodziczki
odległość

2019-10-06
UKS Volley 34 Łódź
WKS Wieluń
młodziczki
odległość

2019-10-06
MUKS DARGFIL Tomaszów M.
LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł.
młodziczki
S2:
odległość

2019-10-06
EKS SKRA Bełchatów
UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
młodziczki
S2:
odległość 64 km

2019-10-06
EKS SKRA Bełchatów
LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł.
młodziczki
S2:
odległość

2019-10-06
UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
MUKS DARGFIL Tomaszów M.
młodziczki
S2:
odległość

2019-10-06
WKS Wieluń
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
młodziczki
odległość

2019-10-06
UKS Volley 34 Łódź
ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
młodziczki
odległość

2019-10-06
MUKS LIBERO Pajęczno
Budowlani Łódź
młodziczki
S2:
odległość

2019-10-12
LUKS Dobroń
SMS PZPS Spała IV
III liga mężczyzn
S1: Komorek Tadeusz
odległość

2019-10-19
UMKS Tuszyn
MUKS DARGFIL Tomaszów M.
młodziczki
odległość

2019-10-19
SL SALOS - WODNA Łódź
ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
młodziczki
odległość

2019-10-19
SL SALOS - WODNA Łódź
MUKS DARGFIL Tomaszów M.
młodziczki
odległość

2019-10-19
ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
UMKS Tuszyn
młodziczki
odległość

2019-10-20
ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
juniorki
S2: Januszkiewicz Tadeusz
odległość

2019-10-26
INS-EL MKS 16 Łódź
MUKS LIBERO Pajęczno
kadetki
odległość

2019-10-26
LUKS ASIK Domaniewice
MUKS LIBERO Pajęczno
kadetki
odległość

2019-10-26
UKS FUKS Sulejów
INS-EL MKS 16 Łódź
kadetki
odległość

2019-10-26
UKS FUKS Sulejów
LUKS ASIK Domaniewice
kadetki
odległość

2019-10-27
EKS SKRA Bełchatów
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
juniorzy
S1: Kisiel Jacek
odległość

2019-11-09
PGE SKRA Bełchatów II
LUKS Dobroń
III liga mężczyzn
S1: Kisiel Jacek
odległość

2019-11-09
SPS Zduńska Wola
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
kadeci
S2: Komorek Tadeusz
odległość

2019-11-16
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
EKS SKRA Bełchatów
kadeci
S2: Komorek Tadeusz
odległość

2019-11-23
SPS Zduńska Wola
KS WIFAMA Łódź
kadeci
odległość

2019-11-23
WKS Wieluń
LUKS Dobroń
III liga mężczyzn
S2: Kołodziej Andrzej
odległość

2019-11-30
UKS KORONA Bełchatów
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź
kadeci
S1: Banaszczyk Karolina
odległość

2019-12-01
EKS SKRA Bełchatów
UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
juniorki
S2: Płaza Zbigniew
odległość

2019-12-07
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
UKS Ozorków
młodziczki
odległość

2019-12-07
LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł.
UKS Ozorków
młodziczki
odległość

2019-12-07
ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
młodziczki
odległość

2019-12-07
ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł.
młodziczki
odległość

2019-12-14
UMKS VOLLEY 5 Piotrków T.
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
kadeci
S1: Klimczak Bartosz
odległość

2019-12-15
kadeci
odległość

2019-12-21
INS-EL MKS 16 Łódź
LUKS ASIK Domaniewice
młodziczki
S2: Brożyna Andrzej
odległość

2019-12-21
WKS Wieluń II
INS-EL MKS 16 Łódź
młodziczki
S2: Brożyna Andrzej
odległość

2019-12-21
LUKS ASIK Domaniewice
WKS Wieluń II
młodziczki
S2: Brożyna Andrzej
odległość

2019-12-21
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
AS ACTIVE Opoczno
III liga kobiet
S2: Płaza Zbigniew
odległość

2020-01-04
MUKS LIBERO Pajęczno
LUKS ASIK Domaniewice
kadetki
odległość

2020-01-04
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
MUKS LIBERO Pajęczno
kadetki
odległość

2020-01-04
MUKS LIBERO Pajęczno
INS-EL MKS 16 Łódź
kadetki
odległość

2020-01-04
LUKS ASIK Domaniewice
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
kadetki
odległość

2020-01-04
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
INS-EL MKS 16 Łódź
kadetki
odległość

2020-01-04
INS-EL MKS 16 Łódź
LUKS ASIK Domaniewice
kadetki
odległość

2020-01-05
WKS Wieluń
MUKS LIBERO Pajęczno
młodzicy
S1: Trawczyński Piotr
odległość

2020-01-05
MUKS JUVENIA Rawa M. II
WKS Wieluń
młodzicy
S1: Trawczyński Piotr
odległość

2020-01-05
MUKS LIBERO Pajęczno
MUKS JUVENIA Rawa M. II
młodzicy
S1: Trawczyński Piotr
odległość

2020-01-11
LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł.
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
III liga kobiet
S2: Brożyna Andrzej
odległość

2020-01-23
EKS SKRA Bełchatów
AS ACTIVE Opoczno
juniorki
S1: Komorek Tadeusz
odległość

2020-01-25
UKS LIDER Konstantynów Ł.
UKS Volley 34 Łódź
młodziczki
odległość

2020-01-25
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
młodziczki
odległość

2020-01-25
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
UKS LIDER Konstantynów Ł.
młodziczki
odległość

2020-01-25
UKS Volley 34 Łódź
ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
młodziczki
odległość

2020-01-26
WKS Wieluń
EKS SKRA Bełchatów
młodzicy
S2: Banaszczyk Karolina
odległość

2020-01-26
EKS SKRA Bełchatów
MUKS JUVENIA Rawa M.
młodzicy
S2: Banaszczyk Karolina
odległość

2020-01-26
MUKS JUVENIA Rawa M.
WKS Wieluń
młodzicy
S2: Banaszczyk Karolina
odległość

2020-01-29
UKS LIDER Konstantynów Ł.
UKS Ozorków
III liga kobiet
S1: Płaza Zbigniew
odległość

2020-02-01
UKS KORONA Bełchatów
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
kadeci
S2: Strawiński Adrian
odległość

2020-02-01
KS WIFAMA Łódź
MKS BZURA Ozorków
kadeci
S1: Strawiński Adrian
odległość

2020-02-08
Budowlani Łódź
EKS SKRA Bełchatów
młodziczki
S2: Kisiel Bartosz
odległość

2020-02-08
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
UKS Volley 34 Łódź II
młodziczki
S2: Kisiel Bartosz
odległość

2020-02-08
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
EKS SKRA Bełchatów
młodziczki
S2: Kisiel Bartosz
odległość

2020-02-08
UKS Volley 34 Łódź II
Budowlani Łódź
młodziczki
S2: Kisiel Bartosz
odległość

2020-02-15
LUKS Dobroń
WKS Wieluń
III liga mężczyzn
S1: Kisiel Jacek
odległość