Lista meczów - Pytloch Anna

2019-09-28
INS-EL MKS 16 Łódź
LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł.
kadetki
S2: Łyszkowicz Wojciech
odległość

2019-09-28
LUKS ASIK Domaniewice
MUKS JUVENIA Rawa M.
kadetki
S2: Łyszkowicz Wojciech
odległość

2019-09-28
LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł.
LUKS ASIK Domaniewice
kadetki
S1: Nowakowska Anna
odległość

2019-09-28
MUKS ABIS - SP 64 Łódź
INS-EL MKS 16 Łódź
kadetki
S1: Łyszkowicz Wojciech
odległość

2019-09-28
MUKS ABIS - SP 64 Łódź
MUKS JUVENIA Rawa M.
kadetki
S2: Łyszkowicz Wojciech
odległość

2019-09-28
INS-EL MKS 16 Łódź
LUKS ASIK Domaniewice
kadetki
S2: Łyszkowicz Wojciech
odległość

2019-10-05
WKS Wieluń II
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
młodziczki
S1: Żabicki Bogdan
odległość

2019-10-05
UKS Siatka Zgierz
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
młodziczki
S1: Żabicki Bogdan
odległość

2019-10-05
UKS Volley 34 Łódź
WKS Wieluń II
młodziczki
S1: Żabicki Bogdan
odległość

2019-10-05
WKS Wieluń II
UKS Siatka Zgierz
młodziczki
S1: Żabicki Bogdan
odległość

2019-10-05
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
UKS Volley 34 Łódź
młodziczki
S1: Żabicki Bogdan
odległość

2019-10-05
WKS Wieluń
UKS Volley 34 Łódź II
młodziczki
S1: Żabicki Bogdan
odległość

2019-10-05
UKS Volley 34 Łódź II
ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
młodziczki
S1: Żabicki Bogdan
odległość

2019-10-05
UKS Volley 34 Łódź
UKS Siatka Zgierz
młodziczki
S1: Żabicki Bogdan
odległość

2019-10-05
ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
WKS Wieluń
młodziczki
S1: Żabicki Bogdan
odległość

2019-10-06
UKS Volley 34 Łódź
ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
młodziczki
S1: Żabicki Bogdan
odległość

2019-10-06
UKS Volley 34 Łódź
WKS Wieluń
młodziczki
S1: Żabicki Bogdan
odległość

2019-10-06
ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
młodziczki
S1: Żabicki Bogdan
odległość

2019-10-06
WKS Wieluń
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
młodziczki
S1: Żabicki Bogdan
odległość

2019-10-12
KS WIFAMA Łódź
SPS Zduńska Wola
kadeci
odległość

2019-10-16
UKS Ozorków
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
III liga kobiet
odległość

2019-10-26
MUKS ABIS - SP 64 Łódź
UMKS Tuszyn
kadetki
odległość

2019-10-26
MUKS ABIS - SP 64 Łódź
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
kadetki
odległość

2019-10-26
UMKS Tuszyn
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
kadetki
odległość

2019-11-03
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź
juniorki
odległość

2019-11-09
LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł.
AS ACTIVE Opoczno
III liga kobiet
odległość

2019-11-09
Budowlani Łódź
MUKS JUVENIA Rawa M.
młodziczki
odległość

2019-11-09
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
MUKS JUVENIA Rawa M.
młodziczki
odległość

2019-11-09
UKS Ozorków
Budowlani Łódź
młodziczki
odległość

2019-11-09
UKS Ozorków
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
młodziczki
odległość

2019-11-10
MKS BZURA Ozorków
MUKS JUVENIA Rawa M.
młodzicy
odległość

2019-11-10
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
EKS SKRA Bełchatów
młodzicy
odległość

2019-11-10
MUKS JUVENIA Rawa M.
EKS SKRA Bełchatów
młodzicy
odległość

2019-11-10
MKS BZURA Ozorków
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
młodzicy
odległość

2019-11-12
KS WIFAMA Łódź
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź
młodzicy
odległość

2019-11-12
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
młodzicy
odległość

2019-11-12
KS WIFAMA Łódź
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II
młodzicy
odległość

2019-11-12
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II
młodzicy
odległość

2019-11-14
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Uniwersytet Łódzki
III liga mężczyzn
odległość

2019-11-16
INS-EL MKS 16 Łódź
MUKS LIBERO Pajęczno
kadetki
S2: Cieślak Wiktoria
odległość

2019-11-16
LUKS ASIK Domaniewice
MUKS LIBERO Pajęczno
kadetki
S2: Cieślak Wiktoria
odległość

2019-11-16
Budowlani Łódź
INS-EL MKS 16 Łódź
kadetki
S2: Cieślak Wiktoria
odległość

2019-11-16
Budowlani Łódź
LUKS ASIK Domaniewice
kadetki
S2: Cieślak Wiktoria
odległość

2019-11-17
KS WIFAMA Łódź
MKS BZURA Ozorków
juniorzy
odległość

2019-11-23
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
MUKS JUVENIA Rawa M.
młodziczki
odległość

2019-11-23
MUKS JUVENIA Rawa M.
UMKS Tuszyn II
młodziczki
odległość

2019-11-23
UKS Volley 34 Łódź II
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
młodziczki
odległość

2019-11-23
UKS Volley 34 Łódź II
UMKS Tuszyn II
młodziczki
odległość

2019-11-24
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
AS ACTIVE Opoczno
juniorki
odległość

2019-11-30
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
MUKS JUVENIA Rawa M.
kadetki
odległość

2019-11-30
SL SALOS - WODNA Łódź
MUKS JUVENIA Rawa M.
kadetki
odległość

2019-11-30
SL SALOS - WODNA Łódź
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
kadetki
odległość

2019-12-07
UMKS Tuszyn II
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
młodziczki
S1: Nowakowska Anna
odległość

2019-12-07
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
EKS SKRA Bełchatów
młodziczki
S1: Nowakowska Anna
odległość

2019-12-07
UMKS Tuszyn II
MKS SKIER - VIS Skierniewice
młodziczki
S1: Nowakowska Anna
odległość

2019-12-07
EKS SKRA Bełchatów
MKS SKIER - VIS Skierniewice
młodziczki
S1: Nowakowska Anna
odległość

2019-12-08
KS WIFAMA Łódź
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
juniorzy
odległość

2019-12-12
Politechnika Łódzka
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
III liga mężczyzn
odległość

2019-12-14
UMKS Tuszyn
WKS Wieluń
kadetki
S1: Wlaźlik Jakub
odległość

2019-12-14
KS STAL Głowno
PGE SKRA Bełchatów II
III liga mężczyzn
odległość

2019-12-14
MUKS JUVENIA Rawa M.
UMKS Tuszyn
kadetki
S1: Wlaźlik Jakub
odległość

2019-12-14
WKS Wieluń
MUKS JUVENIA Rawa M.
kadetki
S1: Wlaźlik Jakub
odległość

2019-12-15
UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
INS-EL MKS 16 Łódź
juniorki
odległość

2019-12-21
UKS LIDER Konstantynów Ł.
MUKS DARGFIL Tomaszów M.
młodziczki
S2: Załęska Paulina
odległość

2019-12-21
MUKS DARGFIL Tomaszów M.
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
młodziczki
S2: Załęska Paulina
odległość

2019-12-21
UKS Volley 34 Łódź
UKS LIDER Konstantynów Ł.
młodziczki
S2: Załęska Paulina
odległość

2019-12-21
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
UKS Volley 34 Łódź
młodziczki
S2: Załęska Paulina
odległość

2019-12-21
MUKS DARGFIL Tomaszów M.
UKS Volley 34 Łódź
młodziczki
S2: Załęska Paulina
odległość

2019-12-21
UKS LIDER Konstantynów Ł.
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
młodziczki
S2: Załęska Paulina
odległość

2020-01-04
UMKS Tuszyn
MUKS ABIS - SP 64 Łódź
kadetki
S2: Marchowski Jakub
odległość

2020-01-04
UMKS Tuszyn
Budowlani Łódź
kadetki
S2: Marchowski Jakub
odległość

2020-01-04
Budowlani Łódź
MUKS ABIS - SP 64 Łódź
kadetki
S1: Marchowski Jakub
odległość

2020-01-05
KS WIFAMA Łódź
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź
młodzicy
odległość

2020-01-05
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
MKS BZURA Ozorków
młodzicy
odległość

2020-01-05
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
KS WIFAMA Łódź
młodzicy
odległość

2020-01-05
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź
MKS BZURA Ozorków
młodzicy
odległość

2020-02-08
UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
UMKS Tuszyn
młodziczki
odległość

2020-02-08
ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
młodziczki
odległość

2020-02-08
ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł.
młodziczki
odległość

2020-02-08
LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł.
UMKS Tuszyn
młodziczki
odległość

2020-02-09
ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź
UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
juniorki
odległość

2020-02-09
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
juniorki
odległość

2020-02-15
VOLLEY TEAM Żychlin
PGE SKRA Bełchatów II
III liga mężczyzn
odległość

2020-02-16
kadeci
odległość

2020-02-23
MKS BZURA Ozorków
AZS UWM Olsztyn
juniorzy
odległość

2020-02-23
UKS Szamotulanin Szamotuły
MKS Andrychów
juniorzy
odległość

2020-02-29
VOLLEY TEAM Żychlin
LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł.
III liga kobiet
odległość

2020-03-01
METRO Warszawa
MKS TRUSO Elbląg
kadetki
odległość

2020-03-07
kadeci
S2: Marchowski Jakub
odległość