Lista meczów - Pacler Dominik

2019-10-12
MKS BZURA Ozorków
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź
kadeci
odległość

2019-10-12
KS STAL Głowno
KS WIFAMA Łódź
III liga mężczyzn
odległość

2019-10-19
MKS BZURA Ozorków
AZS Częstochowa
seniorzy
odległość

2019-10-19
MKS SKIER - VIS Skierniewice
VOLLEY TEAM Żychlin
III liga kobiet
odległość

2019-10-20
MKS BZURA Ozorków
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź
młodzicy
odległość

2019-10-20
KS WIFAMA Łódź
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź
młodzicy
odległość

2019-10-20
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
MKS BZURA Ozorków
młodzicy
odległość

2019-10-20
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
KS WIFAMA Łódź
młodzicy
odległość

2019-11-09
UKS LIDER Konstantynów Ł. II
UMKS Tuszyn II
młodziczki
S2: Taraszkiewicz Zbigniew
odległość

2019-11-09
MKS SKIER - VIS Skierniewice
UKS LIDER Konstantynów Ł. II
młodziczki
S2: Taraszkiewicz Zbigniew
odległość

2019-11-09
UMKS Tuszyn II
MKS SKIER - VIS Skierniewice
młodziczki
S2: Taraszkiewicz Zbigniew
odległość

2019-11-10
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
EKS SKRA Bełchatów
młodzicy
odległość

2019-11-10
MKS BZURA Ozorków
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
młodzicy
odległość

2019-11-10
MUKS JUVENIA Rawa M.
EKS SKRA Bełchatów
młodzicy
odległość

2019-11-10
MKS BZURA Ozorków
MUKS JUVENIA Rawa M.
młodzicy
odległość

2019-11-23
WKS Wieluń II
UKS LIDER Konstantynów Ł. II
młodziczki
odległość

2019-11-23
UKS LIDER Konstantynów Ł. II
LUKS ASIK Domaniewice
młodziczki
odległość

2019-11-23
LUKS ASIK Domaniewice
WKS Wieluń II
młodziczki
odległość

2019-11-24
MUKS JUVENIA Rawa M.
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź II
młodzicy
odległość

2019-11-24
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III
MUKS JUVENIA Rawa M.
młodzicy
odległość

2019-11-24
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź II
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III
młodzicy
odległość

2019-11-30
WKS Wieluń
UKS FUKS Sulejów
kadetki
S1: Kuś Dominik
odległość

2019-11-30
LUKS ASIK Domaniewice
WKS Wieluń
kadetki
S1: Kuś Dominik
odległość

2019-11-30
UKS FUKS Sulejów
LUKS ASIK Domaniewice
kadetki
S1: Kuś Dominik
odległość

2019-11-30
SMS PZPS Spała IV
WKS Wieluń
III liga mężczyzn
odległość

2019-12-01
UKS Ozorków
AS ACTIVE Opoczno
III liga kobiet
odległość

2019-12-07
WKS Wieluń
MUKS LIBERO Pajęczno
młodziczki
S1: Choroba Piotr
odległość

2019-12-07
MUKS LIBERO Pajęczno
LUKS ASIK Domaniewice
młodziczki
S1: Choroba Piotr
odległość

2019-12-07
VOLLEY TEAM Żychlin
WKS Wieluń
III liga mężczyzn
odległość

2019-12-07
LUKS ASIK Domaniewice
WKS Wieluń
młodziczki
S1: Choroba Piotr
odległość

2019-12-08
kadeci
S2: Świercz Szymon
odległość

2019-12-15
MUKS JUVENIA Rawa M. II
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III
młodzicy
S1: Gawot Krzysztof
odległość

2019-12-15
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III
MUKS LIBERO Pajęczno
młodzicy
S1: Gawot Krzysztof
odległość

2019-12-15
MUKS LIBERO Pajęczno
MUKS JUVENIA Rawa M. II
młodzicy
S1: Gawot Krzysztof
odległość

2020-01-05
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III
MUKS JUVENIA Rawa M.
młodzicy
S2: Zendeł Sylwester
odległość

2020-01-05
MUKS JUVENIA Rawa M.
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź II
młodzicy
S2: Zendeł Sylwester
odległość

2020-01-05
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź II
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III
młodzicy
S2: Zendeł Sylwester
odległość

2020-01-18
MKS BZURA Ozorków
LKS Czarni Rząśnia
seniorzy
odległość

2020-01-26
MKS BZURA Ozorków
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III
młodzicy
odległość

2020-01-26
MKS BZURA Ozorków II
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II
młodzicy
odległość

2020-01-26
MKS BZURA Ozorków II
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III
młodzicy
odległość

2020-01-26
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II
MKS BZURA Ozorków
młodzicy
odległość

2020-02-01
LUKS ASIK Domaniewice
MUKS LIBERO Pajęczno
kadetki
S1: Choroba Piotr
odległość

2020-02-01
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
UKS FUKS Sulejów
kadetki
S1: Choroba Piotr
odległość

2020-02-01
UKS FUKS Sulejów
LUKS ASIK Domaniewice
kadetki
S1: Choroba Piotr
odległość

2020-02-01
MUKS LIBERO Pajęczno
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
kadetki
S1: Choroba Piotr
odległość

2020-02-01
LUKS ASIK Domaniewice
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
kadetki
S1: Choroba Piotr
odległość

2020-02-01
UKS FUKS Sulejów
MUKS LIBERO Pajęczno
kadetki
S1: Choroba Piotr
odległość

2020-02-02
VOLLEY TEAM Żychlin
ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź
III liga kobiet
odległość

2020-02-08
WKS Wieluń
SL SALOS - WODNA Łódź
młodziczki
odległość

2020-02-08
MUKS ABIS - SP 64 Łódź
UKS Ozorków
młodziczki
odległość

2020-02-08
MUKS ABIS - SP 64 Łódź
WKS Wieluń
młodziczki
odległość

2020-02-08
SL SALOS - WODNA Łódź
UKS Ozorków
młodziczki
odległość

2020-02-14
MKS SKIER - VIS Skierniewice
UKS LIDER Konstantynów Ł.
III liga kobiet
odległość

2020-02-15
kadeci
odległość

2020-02-16
kadeci
odległość

2020-02-22
UKS Volley 34 Łódź
UMKS Tuszyn
młodziczki
S1: Kuś Dominik
odległość

2020-02-22
MUKS DARGFIL Tomaszów M.
UMKS Tuszyn
młodziczki
odległość

2020-02-22
UKS Volley 34 Łódź
MUKS DARGFIL Tomaszów M.
młodziczki
S2: Kuś Dominik
odległość

2020-03-03
MKS BZURA Ozorków
AZS Częstochowa
seniorzy
odległość

2020-03-04
MKS BZURA Ozorków
AZS Częstochowa
seniorzy
odległość