Lista meczów - Kaliszczuk Mateusz

2019-09-28
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
AZS Stal Nysa
seniorzy
odległość

2019-09-29
LUKS ASIK Domaniewice
MUKS ABIS - SP 64 Łódź
kadetki
S1: Kacprzak Aleksandra
odległość

2019-09-29
LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł.
MUKS ABIS - SP 64 Łódź
kadetki
S1: Kacprzak Aleksandra
odległość

2019-09-29
MUKS JUVENIA Rawa M.
INS-EL MKS 16 Łódź
kadetki
odległość

2019-09-29
MUKS JUVENIA Rawa M.
LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł.
kadetki
S2: Świercz Szymon
odległość

2019-10-05
VOLLEY TEAM Żychlin
UKS Ozorków
III liga kobiet
S2: Humerski Czesław
odległość

2019-10-06
UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
INS-EL MKS 16 Łódź
juniorki
S2: Załęska Paulina
odległość

2019-10-19
MUKS LIBERO Pajęczno
UMKS Tuszyn II
młodziczki
S2: Cieślak Wiktoria
odległość

2019-10-19
UMKS Tuszyn II
WKS Wieluń II
młodziczki
S2: Cieślak Wiktoria
odległość

2019-10-19
PGE SKRA Bełchatów II
KS STAL Głowno
III liga mężczyzn
S1: Kuciapiński Piotr
odległość

2019-10-19
WKS Wieluń II
MUKS LIBERO Pajęczno
młodziczki
S2: Cieślak Wiktoria
odległość

2019-10-20
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
EKS SKRA Bełchatów
młodzicy
S2: Wegner Tomasz
odległość

2019-10-20
MKS BZURA Ozorków II
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II
młodzicy
S2: Wegner Tomasz
odległość

2019-10-20
MKS BZURA Ozorków II
EKS SKRA Bełchatów
młodzicy
S2: Wegner Tomasz
odległość

2019-10-20
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
młodzicy
S2: Wegner Tomasz
odległość

2019-10-24
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
juniorki
S2: Czechowicz Monika
odległość

2019-10-26
UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
UKS LIDER Konstantynów Ł.
kadetki
S1: Wdowiak Agnieszka
odległość

2019-10-26
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
UKS LIDER Konstantynów Ł.
kadetki
S1: Wdowiak Agnieszka
odległość

2019-10-26
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
kadetki
S1: Wdowiak Agnieszka
odległość

2019-10-27
ŁKS Commercecon Łódź
PTPS Piła
seniorki
odległość

2019-11-05
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
KPS Siedlce
seniorzy
odległość

2019-11-09
EKS SKRA Bełchatów
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II
kadeci
S1: Szewczyk Karolina
odległość

2019-11-09
KS WIFAMA Łódź
SMS PZPS Spała IV
III liga mężczyzn
S2: Kuciapiński Piotr
odległość

2019-11-10
seniorzy
S2: Świercz Szymon
odległość

2019-11-12
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II
młodzicy
odległość

2019-11-12
KS WIFAMA Łódź
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź
młodzicy
odległość

2019-11-12
KS WIFAMA Łódź
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II
młodzicy
odległość

2019-11-12
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
młodzicy
odległość 7 km

2019-11-16
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
MCKiS Jaworzno
seniorzy
odległość

2019-11-19
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
kadeci
S2: Bogusławski Andrzej
odległość

2019-11-21
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Politechnika Łódzka
III liga mężczyzn
odległość

2019-11-22
ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź
UKS Ozorków
III liga kobiet
S1: Strawiński Adrian
odległość

2019-11-23
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
UKS Volley 34 Łódź
młodziczki
S1: Kadziak Zdzisław
odległość

2019-11-23
UKS LIDER Konstantynów Ł.
MUKS DARGFIL Tomaszów M.
młodziczki
S1: Kadziak Zdzisław
odległość

2019-11-23
UKS LIDER Konstantynów Ł.
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
młodziczki
S1: Kadziak Zdzisław
odległość

2019-11-23
UKS Volley 34 Łódź
MUKS DARGFIL Tomaszów M.
młodziczki
S1: Kadziak Zdzisław
odległość

2019-11-29
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł.
III liga kobiet
S2: Wlaźlik Jakub
odległość

2019-11-30
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
MKS BZURA Ozorków
seniorzy
odległość

2019-11-30
EKS SKRA Bełchatów
KS WIFAMA Łódź
kadeci
odległość

2019-12-06
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
juniorki
S1: Grzelak Marcin
odległość

2019-12-07
SMS PZPS Spała IV
LUKS Dobroń
III liga mężczyzn
S1: Piotrowski Wojciech
odległość

2019-12-08
ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź
juniorki
S1: Czechowicz Monika
odległość

2019-12-12
Politechnika Łódzka
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
III liga mężczyzn
odległość

2019-12-14
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
kadetki
S1: Bogusławski Andrzej
odległość

2019-12-14
UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
UKS LIDER Konstantynów Ł.
kadetki
S1: Bogusławski Andrzej
odległość

2019-12-14
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
UKS LIDER Konstantynów Ł.
kadetki
S1: Bogusławski Andrzej
odległość

2019-12-14
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
Zaksa Strzelce Opolskie
seniorzy
odległość

2019-12-15
kadeci
odległość

2019-12-18
GROT BUDOWLANI Łódź
Eczacibasi VitrA ISTANBUL
seniorki
odległość

2019-12-19
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Uniwersytet Łódzki
III liga kobiet
odległość

2019-12-21
UMKS Tuszyn
MUKS ABIS - SP 64 Łódź
młodziczki
odległość

2019-12-21
ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
MUKS ABIS - SP 64 Łódź
młodziczki
odległość

2019-12-21
UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
UMKS Tuszyn
młodziczki
odległość

2019-12-21
UMKS Tuszyn
ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
młodziczki
odległość

2019-12-21
MUKS ABIS - SP 64 Łódź
UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
młodziczki
odległość

2019-12-21
UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
młodziczki
odległość

2020-01-11
MMKS LOTNIK Łęczyca
SMS PZPS Spała III
seniorzy
odległość

2020-01-14
PGE SKRA Bełchatów
Indykpol AZS Olsztyn
seniorzy
odległość

2020-01-18
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
SMS PZPS Spała
seniorzy
odległość

2020-01-25
MMKS LOTNIK Łęczyca
LUMKS Kasztelan
seniorzy
odległość

2020-01-25
INS-EL MKS 16 Łódź
UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
juniorki
S2: Kujawska Irmina
odległość

2020-02-01
EKS SKRA Bełchatów
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź
kadeci
S1: Wlaźlik Jakub
odległość

2020-02-01
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II
kadeci
S2: Baran Przemysław
odległość

2020-02-02
KS WIFAMA Łódź
VOLLEY TEAM Żychlin
III liga mężczyzn
S1: Dobrowolski Marek
odległość

2020-02-07
KS WIFAMA Łódź
MKS BZURA Ozorków
juniorzy
S2: Wlaźlik Jakub
odległość

2020-02-07
EKS SKRA Bełchatów
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
juniorzy
odległość

2020-02-08
MKS BZURA Ozorków
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
juniorzy
odległość

2020-02-08
KS WIFAMA Łódź
EKS SKRA Bełchatów
juniorzy
S2: Dobrowolski Szymon
odległość

2020-02-09
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
KS WIFAMA Łódź
juniorzy
S1: Strawiński Adrian
odległość

2020-02-09
EKS SKRA Bełchatów
MKS BZURA Ozorków
juniorzy
odległość

2020-02-14
UKS KORONA Bełchatów
KS WIFAMA Łódź
kadeci
S2: Żabicki Bogdan
odległość

2020-02-21
KS WIFAMA Łódź
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź
młodzicy
S2: Kryda Paweł
odległość

2020-02-21
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II
młodzicy
S2: Kryda Paweł
odległość

2020-02-21
KS WIFAMA Łódź
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II
młodzicy
S2: Kryda Paweł
odległość

2020-02-23
UKS Szamotulanin Szamotuły
MKS Andrychów
juniorzy
S1: Bors Jakub
odległość

2020-02-23
MKS BZURA Ozorków
AZS UWM Olsztyn
juniorzy
S2: Bors Jakub
odległość

2020-02-27
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
METRO Warszawa
kadetki
S2: Bors Jakub
odległość

2020-02-28
METRO Warszawa
MKS Zorza Wodzisław Śląski
kadetki
S2: Dobrowolski Szymon
odległość

2020-02-29
MMKS LOTNIK Łęczyca
LUMKS Kasztelan
seniorzy
odległość

2020-02-29
METRO Warszawa
Avia Świdnik
kadetki
S1: Wlaźlik Jakub
odległość

2020-03-01
METRO Warszawa
MKS TRUSO Elbląg
kadetki
S2: Bilkowski Piotr
odległość

2020-03-07
LUMKS Kasztelan
MMKS LOTNIK Łęczyca
seniorzy
odległość

2020-03-08
kadeci
S1: Wlaźlik Jakub
odległość

2020-03-22
PGE SKRA Bełchatów
Indykpol AZS Olsztyn
seniorzy
odległość

2020-07-28
seniorzy
odległość

2020-07-29
seniorzy
odległość