Kadetki

Grupa 1

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • MKS TRUSO Elbląg
  • METRO Warszawa
  • Avia Świdnik
1 2020-02-28 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - METRO Warszawa I Wlaźlik Jakub II Wlaźlik Jakub Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-02-28 MKS TRUSO Elbląg - Avia Świdnik I Wlaźlik Jakub II Wlaźlik Jakub Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-02-29 METRO Warszawa - Avia Świdnik I Wlaźlik Jakub II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2020-02-29 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MKS TRUSO Elbląg I Mencel Katarzyna II Dobrowolski Marek Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2020-03-01 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - Avia Świdnik I Wlaźlik Jakub II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Sekieta Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-03-01 METRO Warszawa - MKS TRUSO Elbląg I Kaliszczuk Mateusz II Bilkowski Piotr Sekretarz Pytloch Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 3

3-333332 2020-02-29 pauzuje - pauzuje I Kuś Dominik II Brzeziński Michał Sekretarz Skórka Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 2

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • METRO Warszawa
  • MKS Zorza Wodzisław Śląski
2-222221 2020-02-27 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - METRO Warszawa I Kaliszczuk Mateusz II Bors Jakub Sekretarz Czerwiński Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2-22223 2020-02-28 METRO Warszawa - MKS Zorza Wodzisław Śląski I Kaliszczuk Mateusz II Dobrowolski Szymon Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2-22222224 2020-02-28 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MKS Zorza Wodzisław Śląski I Bors Jakub II Skórka Łukasz Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1

  • Avia Świdnik
  • MKS TRUSO Elbląg
  • Polonia Świdnica
1-1111111 2020-02-27 Avia Świdnik - MKS TRUSO Elbląg I Wlaźlik Jakub II Kryda Paweł Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1-11113 2020-02-28 MKS TRUSO Elbląg - Polonia Świdnica I Wlaźlik Jakub II Strawiński Adrian Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1-11114 2020-02-28 Avia Świdnik - Polonia Świdnica I Grzelak Marcin II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Sekieta Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1

  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
  • UKS Volley 34 Łódź
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
2 2020-02-01 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Żabicki Bogdan II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Szewczyk Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2020-02-01 UKS Volley 34 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Żabicki Bogdan II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Szewczyk Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2020-02-01 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS Volley 34 Łódź I Żabicki Bogdan II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Szewczyk Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 2

  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • SL SALOS - WODNA Łódź
1 2020-02-01 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - SL SALOS - WODNA Łódź I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Gwis Kamil L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-02-01 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - SL SALOS - WODNA Łódź I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Gwis Kamil L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2020-02-01 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Gwis Kamil L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 3

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
  • MUKS JUVENIA Rawa M.
1 2020-02-01 MUKS JUVENIA Rawa M. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Gawot Krzysztof II Klimczak Bartosz Sekretarz Zendeł Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-02-01 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Gawot Krzysztof II Klimczak Bartosz Sekretarz Zendeł Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2020-02-01 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MUKS JUVENIA Rawa M. I Gawot Krzysztof II Klimczak Bartosz Sekretarz Zendeł Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 4

  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
  • WKS Wieluń
  • UMKS Tuszyn
1 2020-02-01 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UMKS Tuszyn I Wojtalik Joanna II Wegner Tomasz Sekretarz Sekieta Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-02-01 WKS Wieluń - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Wojtalik Joanna II Wegner Tomasz Sekretarz Sekieta Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2020-02-01 UMKS Tuszyn - WKS Wieluń I Wojtalik Joanna II Wegner Tomasz Sekretarz Sekieta Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 5

  • INS-EL MKS 16 Łódź
  • LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł.
  • Budowlani Łódź
2 2020-02-01 INS-EL MKS 16 Łódź - Budowlani Łódź I Cieślak Wiktoria II Majtczak Marcin Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-02-01 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - Budowlani Łódź I Cieślak Wiktoria II Majtczak Marcin Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2020-02-01 INS-EL MKS 16 Łódź - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Cieślak Wiktoria II Majtczak Marcin Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 6

  • UKS FUKS Sulejów
  • LUKS ASIK Domaniewice
  • MUKS LIBERO Pajęczno
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
1 2020-02-01 UKS FUKS Sulejów - MUKS LIBERO Pajęczno I Choroba Piotr II Pacler Dominik Sekretarz Bienias Przemysław L I Zawierucha Dariusz L II
2 2020-02-01 LUKS ASIK Domaniewice - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Choroba Piotr II Pacler Dominik Sekretarz Zawierucha Dariusz L I Bienias Przemysław L II
3 2020-02-01 MUKS LIBERO Pajęczno - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Choroba Piotr II Pacler Dominik Sekretarz Zawierucha Dariusz L I Bienias Przemysław L II
4 2020-02-01 UKS FUKS Sulejów - LUKS ASIK Domaniewice I Choroba Piotr II Pacler Dominik Sekretarz Zawierucha Dariusz L I Bienias Przemysław L II
5 2020-02-01 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS LIBERO Pajęczno I Choroba Piotr II Pacler Dominik Sekretarz Zawierucha Dariusz L I Bienias Przemysław L II
6 2020-02-01 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - UKS FUKS Sulejów I Choroba Piotr II Pacler Dominik Sekretarz Zawierucha Dariusz L I Bienias Przemysław L II

Grupa 1

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • UKS Volley 34 Łódź
  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
2 2020-01-04 UKS Volley 34 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Bogusławski Andrzej II Kowalow Agnieszka Sekretarz Szewczyk Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-01-04 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Bogusławski Andrzej II Kowalow Agnieszka Sekretarz Szewczyk Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2020-01-04 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS Volley 34 Łódź I Bogusławski Andrzej II Kowalow Agnieszka Sekretarz Szewczyk Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 2

  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
  • SL SALOS - WODNA Łódź
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
1 2020-01-04 SL SALOS - WODNA Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Sekieta Henryk II Świercz Szymon Sekretarz Czechowicz Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-01-04 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Sekieta Henryk II Świercz Szymon Sekretarz Czechowicz Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-01-04 SL SALOS - WODNA Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Sekieta Henryk II Świercz Szymon Sekretarz Czechowicz Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 3

  • MUKS JUVENIA Rawa M.
  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
1 2020-01-05 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS JUVENIA Rawa M. I Gawot Krzysztof II Wdowiak Agnieszka Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-01-05 MUKS JUVENIA Rawa M. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Gawot Krzysztof II Wdowiak Agnieszka Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-01-05 MKS SKIER - VIS Skierniewice - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Gawot Krzysztof II Wdowiak Agnieszka Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 4

  • Budowlani Łódź
  • UMKS Tuszyn
  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
2 2020-01-04 Budowlani Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Marchowski Jakub II Pytloch Anna Sekretarz Bilkowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2020-01-04 UMKS Tuszyn - Budowlani Łódź I Pytloch Anna II Marchowski Jakub Sekretarz Bilkowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-01-04 UMKS Tuszyn - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Pytloch Anna II Marchowski Jakub Sekretarz Bilkowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 5

  • LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł.
  • UKS FUKS Sulejów
  • WKS Wieluń
2 2020-01-04 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - WKS Wieluń I Kanicka Bogna II Kołodziej Andrzej Sekretarz Pawełka Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2020-01-04 UKS FUKS Sulejów - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Kanicka Bogna II Kołodziej Andrzej Sekretarz Pawełka Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-01-04 UKS FUKS Sulejów - WKS Wieluń I Kanicka Bogna II Kołodziej Andrzej Sekretarz Pawełka Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 6

  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
  • MUKS LIBERO Pajęczno
  • INS-EL MKS 16 Łódź
  • LUKS ASIK Domaniewice
1 2020-01-04 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - INS-EL MKS 16 Łódź I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kopacz Henryk L II
2 2020-01-04 MUKS LIBERO Pajęczno - LUKS ASIK Domaniewice I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kopacz Henryk L II
3 2020-01-04 INS-EL MKS 16 Łódź - LUKS ASIK Domaniewice I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kopacz Henryk L II
4 2020-01-04 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - MUKS LIBERO Pajęczno I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kopacz Henryk L II
5 2020-01-04 MUKS LIBERO Pajęczno - INS-EL MKS 16 Łódź I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kopacz Henryk L II
6 2020-01-04 LUKS ASIK Domaniewice - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kopacz Henryk L II

Grupa I

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
I-1 2019-12-14 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Bogusławski Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-2 2019-12-14 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Bogusławski Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-3 2019-12-14 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Bogusławski Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa II

  • SL SALOS - WODNA Łódź
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • UKS Volley 34 Łódź
II-2 2019-12-14 SL SALOS - WODNA Łódź - UKS Volley 34 Łódź I Gawot Krzysztof II Załęska Paulina Sekretarz Kozłowska Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-4 2019-12-14 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS Volley 34 Łódź I Gawot Krzysztof II Załęska Paulina Sekretarz Kozłowska Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-5 2019-12-14 SL SALOS - WODNA Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Gawot Krzysztof II Załęska Paulina Sekretarz Kozłowska Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa III

  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
III-1 2019-12-14 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Humerski Czesław II Kadziak Zdzisław Sekretarz Dobrowolski Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-2 2019-12-14 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Humerski Czesław II Dobrowolski Marek Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-4 2019-12-14 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Humerski Czesław II Dobrowolski Marek Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa IV

  • MUKS JUVENIA Rawa M.
  • WKS Wieluń
  • UMKS Tuszyn
IV-1 2019-12-14 MUKS JUVENIA Rawa M. - UMKS Tuszyn I Wlaźlik Jakub II Pytloch Anna Sekretarz Sekieta Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-2 2019-12-14 WKS Wieluń - MUKS JUVENIA Rawa M. I Wlaźlik Jakub II Pytloch Anna Sekretarz Sekieta Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-4 2019-12-14 UMKS Tuszyn - WKS Wieluń I Wlaźlik Jakub II Pytloch Anna Sekretarz Sekieta Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa V

  • Budowlani Łódź
  • UKS FUKS Sulejów
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
V-1 2019-12-14 Budowlani Łódź - UKS FUKS Sulejów I Bogusławski Andrzej II Wegner Tomasz Sekretarz Majtczak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-2 2019-12-14 UKS FUKS Sulejów - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Bogusławski Andrzej II Majtczak Marcin Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-3 2019-12-14 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - Budowlani Łódź I Bogusławski Andrzej II Majtczak Marcin Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VI

  • LUKS ASIK Domaniewice
  • LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł.
  • INS-EL MKS 16 Łódź
  • MUKS LIBERO Pajęczno
VI-1 2019-12-14 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS LIBERO Pajęczno I Choroba Piotr II Skonieczny Adrian Sekretarz Zawierucha Dariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-2 2019-12-14 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - INS-EL MKS 16 Łódź I Choroba Piotr II Skonieczny Adrian Sekretarz Zawierucha Dariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-5 2019-12-14 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - MUKS LIBERO Pajęczno I Choroba Piotr II Skonieczny Adrian Sekretarz Zawierucha Dariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-6 2019-12-14 INS-EL MKS 16 Łódź - LUKS ASIK Domaniewice I Choroba Piotr II Skonieczny Adrian Sekretarz Zawierucha Dariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa I

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
  • UKS Volley 34 Łódź
I-1 2019-11-30 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS Volley 34 Łódź I Kadziak Zdzisław II Załęska Paulina Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-2 2019-11-30 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Kadziak Zdzisław II Załęska Paulina Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-4 2019-11-30 UKS Volley 34 Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Kadziak Zdzisław II Załęska Paulina Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa II

  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
II-1 2019-11-30 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Bogusławski Andrzej II Czechowicz Monika Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-3 2019-11-30 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Bogusławski Andrzej II Czechowicz Monika Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-6 2019-11-30 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Bogusławski Andrzej II Czechowicz Monika Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa III

  • SL SALOS - WODNA Łódź
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • MUKS JUVENIA Rawa M.
III-1 2019-11-30 SL SALOS - WODNA Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Sekieta Henryk II Wegner Tomasz Sekretarz Pytloch Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-4 2019-11-30 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MUKS JUVENIA Rawa M. I Sekieta Henryk II Wegner Tomasz Sekretarz Pytloch Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-5 2019-11-30 SL SALOS - WODNA Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. I Sekieta Henryk II Wegner Tomasz Sekretarz Pytloch Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa IV

  • UMKS Tuszyn
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
IV-2 2019-11-30 UMKS Tuszyn - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-4 2019-11-30 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - UMKS Tuszyn I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-6 2019-11-30 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa V

  • WKS Wieluń
  • LUKS ASIK Domaniewice
  • UKS FUKS Sulejów
V-1 2019-11-30 WKS Wieluń - UKS FUKS Sulejów I Kuś Dominik II Pacler Dominik Sekretarz Plich Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-2 2019-11-30 LUKS ASIK Domaniewice - WKS Wieluń I Kuś Dominik II Pacler Dominik Sekretarz Plich Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-4 2019-11-30 UKS FUKS Sulejów - LUKS ASIK Domaniewice I Kuś Dominik II Pacler Dominik Sekretarz Plich Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VI

  • LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł.
  • MUKS LIBERO Pajęczno
  • INS-EL MKS 16 Łódź
  • Budowlani Łódź
VI-1 2019-11-30 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - INS-EL MKS 16 Łódź I Wlaźlik Jakub II Marchowski Jakub Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-2 2019-11-30 MUKS LIBERO Pajęczno - Budowlani Łódź I Wlaźlik Jakub II Marchowski Jakub Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-3 2019-11-30 INS-EL MKS 16 Łódź - Budowlani Łódź I Wlaźlik Jakub II Marchowski Jakub Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-4 2019-11-30 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - MUKS LIBERO Pajęczno I Wlaźlik Jakub II Marchowski Jakub Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-5 2019-11-30 MUKS LIBERO Pajęczno - INS-EL MKS 16 Łódź I Wlaźlik Jakub II Marchowski Jakub Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-6 2019-11-30 Budowlani Łódź - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Wlaźlik Jakub II Marchowski Jakub Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa I

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • UKS Volley 34 Łódź
  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
I-1 2019-11-16 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Dobrowolski Marek II Czechowicz Monika Sekretarz Kadziak Zdzisław
I-2 2019-11-16 UKS Volley 34 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Dobrowolski Marek II Czechowicz Monika Sekretarz Kadziak Zdzisław
I-5 2019-11-16 UKS Volley 34 Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Dobrowolski Marek II Czechowicz Monika Sekretarz Kadziak Zdzisław

Grupa II

  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
  • SL SALOS - WODNA Łódź
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
II-1 2019-11-16 UKS LIDER Konstantynów Ł. - SL SALOS - WODNA Łódź I Wlaźlik Jakub II Kowalow Agnieszka Sekretarz Marchowski Jakub
II-4 2019-11-16 SL SALOS - WODNA Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Wlaźlik Jakub II Kowalow Agnieszka Sekretarz Marchowski Jakub
II-5 2019-11-16 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Wlaźlik Jakub II Kowalow Agnieszka Sekretarz Marchowski Jakub

Grupa III

  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
III-1 2019-11-16 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Humerski Czesław II Wojtalik Joanna Sekretarz Majtczak Marcin
III-2 2019-11-16 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Humerski Czesław II Wojtalik Joanna Sekretarz Majtczak Marcin
III-3 2019-11-16 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Humerski Czesław II Wojtalik Joanna Sekretarz Majtczak Marcin

Grupa IV

  • MUKS JUVENIA Rawa M.
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
  • WKS Wieluń
IV-1 2019-11-16 MUKS JUVENIA Rawa M. - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Piotrowski Wojciech
IV-4 2019-11-16 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - WKS Wieluń I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Piotrowski Wojciech
IV-5 2019-11-16 WKS Wieluń - MUKS JUVENIA Rawa M. I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Piotrowski Wojciech

Grupa V

  • UMKS Tuszyn
  • LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł.
  • UKS FUKS Sulejów
V-1 2019-11-16 UMKS Tuszyn - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew
V-4 2019-11-16 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - UKS FUKS Sulejów I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew
V-5 2019-11-16 UKS FUKS Sulejów - UMKS Tuszyn I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew

Grupa VI

  • Budowlani Łódź
  • INS-EL MKS 16 Łódź
  • LUKS ASIK Domaniewice
  • MUKS LIBERO Pajęczno
VI-1 2019-11-16 Budowlani Łódź - LUKS ASIK Domaniewice I Pytloch Anna II Cieślak Wiktoria Sekretarz Bogusławski Andrzej
VI-2 2019-11-16 INS-EL MKS 16 Łódź - MUKS LIBERO Pajęczno I Pytloch Anna II Cieślak Wiktoria Sekretarz Bogusławski Andrzej
VI-3 2019-11-16 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS LIBERO Pajęczno I Pytloch Anna II Cieślak Wiktoria Sekretarz Bogusławski Andrzej
VI-4 2019-11-16 Budowlani Łódź - INS-EL MKS 16 Łódź I Pytloch Anna II Cieślak Wiktoria Sekretarz Bogusławski Andrzej

Grupa I

  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
I-2 2019-10-26 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Wdowiak Agnieszka II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Sekieta Henryk
I-4 2019-10-26 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Wdowiak Agnieszka II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Sekieta Henryk
I-6 2019-10-26 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Wdowiak Agnieszka II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Sekieta Henryk

Grupa II

  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
  • SL SALOS - WODNA Łódź
  • UKS Volley 34 Łódź
II-3 2019-10-26 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Volley 34 Łódź I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew
II-4 2019-10-26 SL SALOS - WODNA Łódź - UKS Volley 34 Łódź I Gawot Krzysztof II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Zendeł Sylwester
II-6 2019-10-26 SL SALOS - WODNA Łódź - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Gawot Krzysztof II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Zendeł Sylwester

Grupa III

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • MUKS JUVENIA Rawa M.
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
III-1 2019-10-26 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Wlaźlik Jakub II Dębska Aleksandra Sekretarz Pysz Tomasz
III-2 2019-10-26 MUKS JUVENIA Rawa M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Wlaźlik Jakub II Dębska Aleksandra Sekretarz Pysz Tomasz
III-4 2019-10-26 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS JUVENIA Rawa M. I Wlaźlik Jakub II Dębska Aleksandra Sekretarz Pysz Tomasz

Grupa IV

  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
  • UMKS Tuszyn
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
IV-1 2019-10-26 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UMKS Tuszyn I Żabicki Bogdan II Cieślak Wiktoria Sekretarz Pytloch Anna
IV-2 2019-10-26 UMKS Tuszyn - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Żabicki Bogdan II Cieślak Wiktoria Sekretarz Pytloch Anna
IV-3 2019-10-26 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Żabicki Bogdan II Cieślak Wiktoria Sekretarz Pytloch Anna

Grupa V

  • Budowlani Łódź
  • WKS Wieluń
  • LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł.
V-1 2019-10-26 Budowlani Łódź - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Bogusławski Andrzej II Kowalow Agnieszka Sekretarz Marchowski Jakub
V-2 2019-10-26 WKS Wieluń - Budowlani Łódź I Bogusławski Andrzej II Kowalow Agnieszka Sekretarz Marchowski Jakub
V-4 2019-10-26 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - WKS Wieluń I Bogusławski Andrzej II Kowalow Agnieszka Sekretarz Marchowski Jakub

Grupa VI

  • UKS FUKS Sulejów
  • INS-EL MKS 16 Łódź
  • LUKS ASIK Domaniewice
  • MUKS LIBERO Pajęczno
VI-1 2019-10-26 UKS FUKS Sulejów - LUKS ASIK Domaniewice I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Kopacz Henryk
VI-2 2019-10-26 INS-EL MKS 16 Łódź - MUKS LIBERO Pajęczno I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Kopacz Henryk
VI-3 2019-10-26 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS LIBERO Pajęczno I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Kopacz Henryk
VI-4 2019-10-26 UKS FUKS Sulejów - INS-EL MKS 16 Łódź I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Kopacz Henryk

Grupa I

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
I-1 2019-10-12 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Dobrowolski Szymon II Szewczyk Karolina Sekretarz Sekieta Henryk
I-4 2019-10-12 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Dobrowolski Szymon II Szewczyk Karolina Sekretarz Sekieta Henryk
I-5 2019-10-12 MKS SKIER - VIS Skierniewice - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Dobrowolski Szymon II Szewczyk Karolina Sekretarz Sekieta Henryk

Grupa II

  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
  • SL SALOS - WODNA Łódź
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
II-4 2019-10-12 SL SALOS - WODNA Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Bogusławski Andrzej II Marchowski Jakub Sekretarz Wdowiak Agnieszka
II-6 2019-10-12 SL SALOS - WODNA Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Wdowiak Agnieszka II Bogusławski Andrzej Sekretarz Marchowski Jakub
II-7 2019-10-12 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Marchowski Jakub II Bogusławski Andrzej Sekretarz Wdowiak Agnieszka

Grupa III

  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • UKS Volley 34 Łódź
III-1 2019-10-12 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Godlewska Marta II Dębska Aleksandra Sekretarz Woźniak Halina
III-2 2019-10-12 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS Volley 34 Łódź I Godlewska Marta II Woźniak Halina Sekretarz Dębska Aleksandra
III-5 2019-10-12 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS Volley 34 Łódź I Dębska Aleksandra II Woźniak Halina Sekretarz Godlewska Marta

Grupa IV

  • MUKS JUVENIA Rawa M.
  • UMKS Tuszyn
  • Budowlani Łódź
IV-3 2019-10-12 MUKS JUVENIA Rawa M. - Budowlani Łódź I Taraszkiewicz Zbigniew II Klimczak Bartosz Sekretarz Zendeł Sylwester
IV-4 2019-10-12 UMKS Tuszyn - Budowlani Łódź I Klimczak Bartosz II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Zendeł Sylwester
IV-6 2019-10-12 UMKS Tuszyn - MUKS JUVENIA Rawa M. I Zendeł Sylwester II Klimczak Bartosz Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew

Grupa V

  • LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł.
  • UKS FUKS Sulejów
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
V-1 2019-10-12 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Januszkiewicz Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Komorek Tadeusz
V-2 2019-10-12 UKS FUKS Sulejów - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
V-5 2019-10-12 UKS FUKS Sulejów - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Komorek Tadeusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Plajzer Janusz

Grupa VI

  • INS-EL MKS 16 Łódź
  • WKS Wieluń
  • MUKS LIBERO Pajęczno
  • LUKS ASIK Domaniewice
VI-1 2019-10-12 WKS Wieluń - MUKS LIBERO Pajęczno I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Pawełka Maciej
VI-2 2019-10-12 INS-EL MKS 16 Łódź - LUKS ASIK Domaniewice I Trawczyński Piotr II Pawełka Maciej Sekretarz Bilski Robert
VI-3 2019-10-12 WKS Wieluń - INS-EL MKS 16 Łódź I Kanicka Bogna II Lewera Jacek Sekretarz Kołodziej Andrzej
VI-4 2019-10-12 MUKS LIBERO Pajęczno - LUKS ASIK Domaniewice I Kanicka Bogna II Lewera Jacek Sekretarz Kołodziej Andrzej

Grupa A

  • INS-EL MKS 16 Łódź
  • LUKS ASIK Domaniewice
  • LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł.
  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
  • MUKS JUVENIA Rawa M.
A-1 2019-09-28 INS-EL MKS 16 Łódź - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Pytloch Anna II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Nowakowska Anna
A-2 2019-09-28 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS JUVENIA Rawa M. I Pytloch Anna II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Nowakowska Anna
A-3 2019-09-28 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - INS-EL MKS 16 Łódź I Łyszkowicz Wojciech II Pytloch Anna Sekretarz Nowakowska Anna
A-4 2019-09-28 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - LUKS ASIK Domaniewice I Nowakowska Anna II Pytloch Anna Sekretarz Łyszkowicz Wojciech
A-5 2019-09-28 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. I Pytloch Anna II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Nowakowska Anna
A-6 2019-09-28 INS-EL MKS 16 Łódź - LUKS ASIK Domaniewice I Pytloch Anna II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Nowakowska Anna
A-7 2019-09-29 MUKS JUVENIA Rawa M. - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Kaliszczuk Mateusz II Świercz Szymon Sekretarz Kacprzak Aleksandra
A-8 2019-09-29 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Kacprzak Aleksandra II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Świercz Szymon
A-9 2019-09-29 MUKS JUVENIA Rawa M. - INS-EL MKS 16 Łódź I Świercz Szymon II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Kaliszczuk Mateusz
A-10 2019-09-29 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Kacprzak Aleksandra II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Świercz Szymon

Grupa B

  • UKS Volley 34 Łódź
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
  • UMKS Tuszyn
  • WKS Wieluń
B-1 2019-09-28 UKS Volley 34 Łódź - UMKS Tuszyn I Kopacz Henryk II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
B-2 2019-09-28 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - WKS Wieluń I Kopacz Henryk II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
B-3 2019-09-28 UMKS Tuszyn - WKS Wieluń I Kopacz Henryk II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
B-4 2019-09-28 UKS Volley 34 Łódź - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Januszkiewicz Tadeusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Kopacz Henryk
B-5 2019-09-28 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - UMKS Tuszyn I Komorek Tadeusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Kopacz Henryk
B-6 2019-09-28 WKS Wieluń - UKS Volley 34 Łódź I Kopacz Henryk II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz

Grupa C

  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • UKS FUKS Sulejów
  • MUKS LIBERO Pajęczno
  • Budowlani Łódź
C-1 2019-09-28 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS LIBERO Pajęczno I Zendeł Sylwester II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Rupniewski Ryszard
C-2 2019-09-28 UKS FUKS Sulejów - Budowlani Łódź I Zendeł Sylwester II Rupniewski Ryszard Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew
C-3 2019-09-28 MUKS LIBERO Pajęczno - Budowlani Łódź I Taraszkiewicz Zbigniew II Zendeł Sylwester Sekretarz Rupniewski Ryszard
C-4 2019-09-28 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS FUKS Sulejów I Szymczak Dariusz II Rupniewski Ryszard Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew
C-5 2019-09-28 UKS FUKS Sulejów - MUKS LIBERO Pajęczno I Taraszkiewicz Zbigniew II Szymczak Dariusz Sekretarz Zendeł Sylwester
C-6 2019-09-28 Budowlani Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Zendeł Sylwester II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Rupniewski Ryszard