OOM Dziewczęta

Grupa 1

  • WOJ. ŚLĄSKIE
  • WOJ. PODKARPACKIE
  • WOJ. WIELKOPOLSKIE
  • WOJ. DOLNOŚLĄSKIE
  • WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE
  • WOJ. ŁÓDZKIE
  • WOJ. MAZOWIECKIE
  • WOJ. MAŁOPOLSKIE
25 2021-06-19 WOJ. ŚLĄSKIE - WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE I Brzeziński Michał II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz
26 2021-06-19 WOJ. PODKARPACKIE - WOJ. MAŁOPOLSKIE I Kryda Paweł II Pytloch Anna Sekretarz
27 2021-06-19 WOJ. WIELKOPOLSKIE - WOJ. MAZOWIECKIE I Kaliszczuk Mateusz II Brzeziński Michał Sekretarz
28 2021-06-19 WOJ. DOLNOŚLĄSKIE - WOJ. ŁÓDZKIE I Pytloch Anna II Kryda Paweł Sekretarz
29 2021-06-19 WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE - WOJ. WIELKOPOLSKIE I Brzeziński Michał II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz
30 2021-06-19 WOJ. ŁÓDZKIE - WOJ. PODKARPACKIE I Kryda Paweł II Pytloch Anna Sekretarz
31 2021-06-19 WOJ. MAZOWIECKIE - WOJ. ŚLĄSKIE I Kaliszczuk Mateusz II Brzeziński Michał Sekretarz
32 2021-06-19 WOJ. DOLNOŚLĄSKIE - WOJ. MAŁOPOLSKIE I Pytloch Anna II Kryda Paweł Sekretarz
33 2021-06-20 WOJ. WIELKOPOLSKIE - WOJ. PODKARPACKIE I Pytloch Anna II Brzeziński Michał Sekretarz
34 2021-06-20 WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE - WOJ. ŁÓDZKIE I Brzeziński Michał II Pytloch Anna Sekretarz
35 2021-06-20 WOJ. ŚLĄSKIE - WOJ. MAŁOPOLSKIE I Kaliszczuk Mateusz II Kryda Paweł Sekretarz
36 2021-06-20 WOJ. DOLNOŚLĄSKIE - WOJ. MAZOWIECKIE I Kryda Paweł II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz

Grupa A

  • WOJ. ŚLĄSKIE
  • WOJ. LUBELSKIE
  • WOJ. PODKARPACKIE
  • WOJ. PODLASKIE
A-1 2021-06-18 WOJ. ŚLĄSKIE - WOJ. PODLASKIE I Brzeziński Michał II Kryda Paweł Sekretarz
A-2 2021-06-18 WOJ. LUBELSKIE - WOJ. PODKARPACKIE I Kryda Paweł II Brzeziński Michał Sekretarz
A-3 2021-06-18 WOJ. ŚLĄSKIE - WOJ. PODKARPACKIE I Brzeziński Michał II Kryda Paweł Sekretarz
A-4 2021-06-18 WOJ. LUBELSKIE - WOJ. PODLASKIE I Kryda Paweł II Brzeziński Michał Sekretarz
A-5 2021-06-18 WOJ. PODKARPACKIE - WOJ. PODLASKIE I Brzeziński Michał II Kryda Paweł Sekretarz
A-6 2021-06-18 WOJ. ŚLĄSKIE - WOJ. LUBELSKIE I Kryda Paweł II Brzeziński Michał Sekretarz

Grupa B

  • WOJ. MAZOWIECKIE
  • WOJ. ŁÓDZKIE
  • WOJ. LUBUSKIE
  • WOJ. OPOLSKIE
B-1 2021-06-18 WOJ. MAZOWIECKIE - WOJ. OPOLSKIE I Taroń Adam II Czechowicz Monika Sekretarz
B-2 2021-06-18 WOJ. ŁÓDZKIE - WOJ. LUBUSKIE I Czechowicz Monika II Taroń Adam Sekretarz
B-3 2021-06-18 WOJ. MAZOWIECKIE - WOJ. LUBUSKIE I Taroń Adam II Czechowicz Monika Sekretarz
B-4 2021-06-18 WOJ. ŁÓDZKIE - WOJ. OPOLSKIE I Czechowicz Monika II Taroń Adam Sekretarz
B-5 2021-06-18 WOJ. LUBUSKIE - WOJ. OPOLSKIE I Taroń Adam II Czechowicz Monika Sekretarz
B-6 2021-06-18 WOJ. MAZOWIECKIE - WOJ. ŁÓDZKIE I Czechowicz Monika II Taroń Adam Sekretarz

Grupa C

  • WOJ. WIELKOPOLSKIE
  • WOJ. DOLNOŚLĄSKIE
  • WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE
  • WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIE
C-1 2021-06-18 WOJ. WIELKOPOLSKIE - WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIE I Kaliszczuk Mateusz II Pytloch Anna Sekretarz
C-2 2021-06-18 WOJ. DOLNOŚLĄSKIE - WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE I Pytloch Anna II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz
C-3 2021-06-18 WOJ. WIELKOPOLSKIE - WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE I Kaliszczuk Mateusz II Pytloch Anna Sekretarz
C-4 2021-06-18 WOJ. DOLNOŚLĄSKIE - WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIE I Pytloch Anna II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz
C-5 2021-06-18 WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE - WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIE I Kaliszczuk Mateusz II Pytloch Anna Sekretarz
C-6 2021-06-18 WOJ. WIELKOPOLSKIE - WOJ. DOLNOŚLĄSKIE I Pytloch Anna II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz

Grupa D

  • WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE
  • WOJ. MAŁOPOLSKIE
  • WOJ. POMORSKIE
  • WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE
D-1 2021-06-18 WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE - WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE I Wlaźlik Jakub II Wegner Tomasz Sekretarz
D-2 2021-06-18 WOJ. MAŁOPOLSKIE - WOJ. POMORSKIE I Wegner Tomasz II Wlaźlik Jakub Sekretarz
D-3 2021-06-18 WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE - WOJ. POMORSKIE I Wlaźlik Jakub II Wegner Tomasz Sekretarz
D-4 2021-06-18 WOJ. MAŁOPOLSKIE - WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE I Wegner Tomasz II Wlaźlik Jakub Sekretarz
D-5 2021-06-18 WOJ. POMORSKIE - WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE I Wlaźlik Jakub II Wegner Tomasz Sekretarz
D-6 2021-06-18 WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE - WOJ. MAŁOPOLSKIE I Wegner Tomasz II Wlaźlik Jakub Sekretarz