III Liga Mężczyzn

Grupa I

  • KS STAL Głowno
  • WKS Wieluń
  • LUKS Dobroń
  • VOLLEY TEAM Żychlin
  • KS WIFAMA Łódź
  • PGE SKRA Bełchatów II
  • SMS PZPS Spała IV
I-1 2019-10-12 KS STAL Głowno - KS WIFAMA Łódź I Kuś Dominik II Choroba Piotr Sekretarz Pacler Dominik
I-2 2019-10-12 WKS Wieluń - VOLLEY TEAM Żychlin I Trawczyński Piotr II Pawełka Maciej Sekretarz Bilski Robert
I-3 2019-10-12 LUKS Dobroń - SMS PZPS Spała IV I Komorek Tadeusz II Kopacz Henryk Sekretarz Plajzer Janusz
I-4 2019-10-19 VOLLEY TEAM Żychlin - LUKS Dobroń I Piotrowski Wojciech II Gawot Krzysztof Sekretarz Zendeł Sylwester
I-5 2019-10-19 KS WIFAMA Łódź - WKS Wieluń I Humerski Czesław II Grzelak Marcin Sekretarz Sekieta Henryk
I-6 2019-10-19 PGE SKRA Bełchatów II - KS STAL Głowno I Kuciapiński Piotr II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Taroń Adam
I-7 2019-10-26 WKS Wieluń - PGE SKRA Bełchatów II I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
I-8 2019-10-26 LUKS Dobroń - KS WIFAMA Łódź I Raczkowski Jacek II Kisiel Jacek Sekretarz Gwis Kamil
I-9 2019-10-26 SMS PZPS Spała IV - VOLLEY TEAM Żychlin I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Rupniewski Ryszard
I-10 2019-11-09 KS WIFAMA Łódź - SMS PZPS Spała IV I Kaliszczuk Mateusz II Kuciapiński Piotr Sekretarz Olszycka Aneta
I-11 2019-11-09 PGE SKRA Bełchatów II - LUKS Dobroń I Kisiel Jacek II Kopacz Henryk Sekretarz Banaszczyk Karolina
I-12 2019-11-09 WKS Wieluń - KS STAL Głowno I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Lewera Jacek
I-14 2019-11-16 SMS PZPS Spała IV - PGE SKRA Bełchatów II I Kuciapiński Piotr II Strawiński Adrian Sekretarz nieobsadzony
I-15 2019-11-16 VOLLEY TEAM Żychlin - KS WIFAMA Łódź I Wlaźlik Jakub II Kowalow Agnieszka Sekretarz Czerwiński Andrzej
I-16 2019-11-23 PGE SKRA Bełchatów II - VOLLEY TEAM Żychlin I Strawiński Rafał II Baran Przemysław Sekretarz Brożyna Andrzej
I-17 2019-11-23 KS STAL Głowno - SMS PZPS Spała IV I Wdowiak Agnieszka II Piotrowski Wojciech Sekretarz Skórka Łukasz
I-18 2019-11-23 WKS Wieluń - LUKS Dobroń I Kopacz Henryk II Kołodziej Andrzej Sekretarz Kanicka Bogna
I-19 2019-11-30 SMS PZPS Spała IV - WKS Wieluń I Kuś Dominik II Baran Przemysław Sekretarz Pacler Dominik
I-21 2019-11-30 KS WIFAMA Łódź - PGE SKRA Bełchatów II I Grzelak Marcin II Dobrowolski Marek Sekretarz Sekieta Henryk
I-23 2019-12-07 KS WIFAMA Łódź - KS STAL Głowno I Kozłowska Katarzyna II Raczkowski Jacek Sekretarz Czechowicz Monika
I-24 2019-12-07 VOLLEY TEAM Żychlin - WKS Wieluń I Kuś Dominik II Choroba Piotr Sekretarz Pacler Dominik
I-25 2019-12-07 SMS PZPS Spała IV - LUKS Dobroń I Piotrowski Wojciech II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Kryda Paweł
I-26 2019-12-14 LUKS Dobroń - VOLLEY TEAM Żychlin I Januszkiewicz Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Plajzer Janusz
I-28 2019-12-14 KS STAL Głowno - PGE SKRA Bełchatów II I Kozłowska Katarzyna II Wojtunik Krzysztof Sekretarz Pytloch Anna
I-27 2019-12-15 WKS Wieluń - KS WIFAMA Łódź I Trawczyński Piotr II Lewera Jacek Sekretarz Kanicka Bogna
I-29 2019-12-21 PGE SKRA Bełchatów II - WKS Wieluń I Kuciapiński Piotr II Wlaźlik Jakub Sekretarz Kryda Paweł
I-30 2019-12-21 KS WIFAMA Łódź - LUKS Dobroń I Raczkowski Jacek II Brzeziński Michał Sekretarz Nowakowska Anna
I-32 2020-01-04 SMS PZPS Spała IV - KS WIFAMA Łódź I Kisiel Jacek II Gawot Krzysztof Sekretarz Zendeł Sylwester
I-33 2020-01-04 LUKS Dobroń - PGE SKRA Bełchatów II I Wlaźlik Jakub II Wdowiak Agnieszka Sekretarz Olszycka Aneta
I-34 2020-01-04 KS STAL Głowno - WKS Wieluń I Choroba Piotr II Kuś Dominik Sekretarz Brzeziński Michał
I-13 2020-01-11 LUKS Dobroń - KS STAL Głowno I Dobrowolski Szymon II Kuciapiński Piotr Sekretarz Raczkowski Jacek
I-20 2020-01-18 VOLLEY TEAM Żychlin - KS STAL Głowno I Bogusławski Andrzej II Żabicki Bogdan Sekretarz Sekieta Henryk
I-31 2020-01-25 VOLLEY TEAM Żychlin - SMS PZPS Spała IV I Gawot Krzysztof II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Klimczak Bartosz
I-35 2020-02-01 KS STAL Głowno - LUKS Dobroń I Taroń Adam II Grzelak Marcin Sekretarz Czechowicz Monika
I-36 2020-02-01 PGE SKRA Bełchatów II - SMS PZPS Spała IV I Mencel Katarzyna II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Szewczyk Karolina
I-37 2020-02-02 KS WIFAMA Łódź - VOLLEY TEAM Żychlin I Dobrowolski Marek II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Woźniak Halina
I-38 2020-02-15 VOLLEY TEAM Żychlin - PGE SKRA Bełchatów II I Mencel Katarzyna II Wdowiak Agnieszka Sekretarz Pytloch Anna
I-39 2020-02-15 SMS PZPS Spała IV - KS STAL Głowno I Taraszkiewicz Zbigniew II Gawot Krzysztof Sekretarz Rupniewski Ryszard
I-40 2020-02-15 LUKS Dobroń - WKS Wieluń I Kisiel Jacek II Kopacz Henryk Sekretarz Raczkowski Jacek
I-41 2020-02-29 WKS Wieluń - SMS PZPS Spała IV I II Sekretarz
I-42 2020-02-29 KS STAL Głowno - VOLLEY TEAM Żychlin I Kuś Dominik II Choroba Piotr Sekretarz Brzeziński Michał
I-43 2020-02-29 PGE SKRA Bełchatów II - KS WIFAMA Łódź I Baran Przemysław II Zając Andrzej Sekretarz Rupniewski Ryszard

pozostałe

  • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  • Uniwersytet Łódzki
  • Politechnika Łódzka
N/A 2019-11-14 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Uniwersytet Łódzki I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Pytloch Anna L II Kryda Paweł
N/A 2019-11-18 Uniwersytet Łódzki - Politechnika Łódzka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Wojtalik Joanna L II Wlaźlik Jakub
N/A 2019-11-21 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Politechnika Łódzka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Wegner Tomasz L II Kaliszczuk Mateusz
N/A 2019-11-25 Uniwersytet Łódzki - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Godlewska Marta L II Strawiński Adrian
N/A 2019-12-03 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Łódzki I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Wegner Tomasz L II Wojtunik Krzysztof
N/A 2019-12-12 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Pytloch Anna L II Kaliszczuk Mateusz