III Liga Kobiet

Grupa I

  • VOLLEY TEAM Żychlin
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
  • AS ACTIVE Opoczno
  • UKS Ozorków
  • ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź
  • LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł.
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
I-2 2019-10-02 UKS LIDER Konstantynów Ł. - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Żabicki Bogdan II Bogusławski Andrzej Sekretarz Woźniak Halina
I-1 2019-10-05 VOLLEY TEAM Żychlin - UKS Ozorków I Kaliszczuk Mateusz II Humerski Czesław Sekretarz Sekieta Henryk
I-3 2019-10-05 MKS SKIER - VIS Skierniewice - AS ACTIVE Opoczno I Załęska Paulina II Mencel Katarzyna Sekretarz Woźniak Halina
I-4 2019-10-05 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź I Raczkowski Jacek II Grzelak Marcin Sekretarz Czechowicz Monika
I-6 2019-10-11 MKS SKIER - VIS Skierniewice - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Gawot Krzysztof II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Klimczak Bartosz
I-5 2019-10-12 AS ACTIVE Opoczno - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Strawiński Rafał II Szymczak Dariusz Sekretarz Baran Przemysław
I-7 2019-10-13 VOLLEY TEAM Żychlin - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Bienias Przemysław II Zawierucha Dariusz Sekretarz Choroba Piotr
I-8 2019-10-16 UKS Ozorków - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Kryda Paweł II Brzeziński Michał Sekretarz Pytloch Anna
I-9 2019-10-18 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Dobrowolski Marek II Wdowiak Agnieszka Sekretarz Sekieta Henryk
I-10 2019-10-19 MKS SKIER - VIS Skierniewice - VOLLEY TEAM Żychlin I Choroba Piotr II Kuś Dominik Sekretarz Pacler Dominik
I-11 2019-10-19 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Banaszczyk Karolina
I-12 2019-10-19 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź - AS ACTIVE Opoczno I Januszkiewicz Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
I-14 2019-10-25 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź I Wlaźlik Jakub II Dobrowolski Szymon Sekretarz Brzeziński Michał
I-15 2019-10-25 MKS SKIER - VIS Skierniewice - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Bilkowski Piotr II Czerwiński Andrzej Sekretarz Bogusławski Andrzej
I-13 2019-10-27 VOLLEY TEAM Żychlin - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Kuś Dominik
I-16 2019-10-27 UKS Ozorków - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Kowalow Agnieszka II Załęska Paulina Sekretarz Woźniak Halina
I-17 2019-11-09 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Ozorków I Taraszkiewicz Zbigniew II Piotrowski Wojciech Sekretarz Zendeł Sylwester
I-18 2019-11-09 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Płaza Zbigniew II Brożyna Andrzej Sekretarz Komorek Tadeusz
I-19 2019-11-09 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź - VOLLEY TEAM Żychlin I Kozłowska Katarzyna II Dobrowolski Marek Sekretarz Nowakowska Anna
I-20 2019-11-09 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - AS ACTIVE Opoczno I Szewczyk Karolina II Żabicki Bogdan Sekretarz Pytloch Anna
I-21 2019-11-17 VOLLEY TEAM Żychlin - AS ACTIVE Opoczno I Bogusławski Andrzej II Załęska Paulina Sekretarz Woźniak Halina
I-22 2019-11-17 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź I Kowalow Agnieszka II Dobrowolski Szymon Sekretarz Taroń Adam
I-23 2019-11-17 UKS Ozorków - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Strawiński Adrian II Wdowiak Agnieszka Sekretarz Brzeziński Michał
I-24 2019-11-17 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Chrześcijanek Magdalena II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Komorek Tadeusz
I-26 2019-11-22 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź - UKS Ozorków I Strawiński Adrian II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Bilkowski Piotr
I-27 2019-11-22 AS ACTIVE Opoczno - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Taraszkiewicz Zbigniew II Szymczak Dariusz Sekretarz Baran Przemysław
I-28 2019-11-22 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - VOLLEY TEAM Żychlin I Załęska Paulina II Humerski Czesław Sekretarz Kadziak Zdzisław
I-25 2019-11-24 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Dobrowolski Szymon II Wdowiak Agnieszka Sekretarz Kryda Paweł
I-29 2019-11-29 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Kaliszczuk Mateusz II Wlaźlik Jakub Sekretarz Czerwiński Andrzej
I-31 2019-11-29 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź I Żabicki Bogdan II Bogusławski Andrzej Sekretarz Kadziak Zdzisław
I-32 2019-11-29 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Gawot Krzysztof II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Piotrowski Wojciech
I-30 2019-12-01 UKS Ozorków - AS ACTIVE Opoczno I Choroba Piotr II Zawierucha Dariusz Sekretarz Pacler Dominik
I-33 2019-12-07 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Sekieta Henryk
I-36 2019-12-07 VOLLEY TEAM Żychlin - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Humerski Czesław II Szewczyk Karolina Sekretarz Woźniak Halina
I-34 2019-12-08 AS ACTIVE Opoczno - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Baran Przemysław II Strawiński Rafał Sekretarz Szymczak Dariusz
I-35 2019-12-09 UKS Ozorków - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Kryda Paweł II Bienias Przemysław Sekretarz Dębska Aleksandra
I-39 2019-12-13 AS ACTIVE Opoczno - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Kisiel Jacek II Brożyna Andrzej Sekretarz Banaszczyk Karolina
I-40 2019-12-13 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Dobrowolski Szymon II Bors Jakub Sekretarz Kadziak Zdzisław
I-37 2019-12-15 UKS Ozorków - VOLLEY TEAM Żychlin I Dobrowolski Marek II Żabicki Bogdan Sekretarz Nowakowska Anna
I-38 2019-12-16 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Wdowiak Agnieszka II Szewczyk Karolina Sekretarz Kryda Paweł
I-42 2019-12-18 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Bogusławski Andrzej II Czerwiński Andrzej Sekretarz Sekieta Henryk
I-41 2019-12-21 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - AS ACTIVE Opoczno I Kopacz Henryk II Płaza Zbigniew Sekretarz Brożyna Andrzej
I-44 2019-12-21 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS Ozorków I Dobrowolski Szymon II Strawiński Adrian Sekretarz Wojtunik Krzysztof
I-46 2020-01-10 VOLLEY TEAM Żychlin - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Bienias Przemysław II Zawierucha Dariusz Sekretarz Choroba Piotr
I-45 2020-01-11 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Woźniak Halina
I-47 2020-01-11 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Kopacz Henryk II Brożyna Andrzej Sekretarz Banaszczyk Karolina
I-48 2020-01-23 AS ACTIVE Opoczno - ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź I Strawiński Rafał II Baran Przemysław Sekretarz Rupniewski Ryszard
I-49 2020-01-25 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - VOLLEY TEAM Żychlin I Kowalow Agnieszka II Humerski Czesław Sekretarz Nowakowska Anna
I-50 2020-01-25 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Strawiński Adrian II Brzeziński Michał Sekretarz Czerwiński Andrzej
I-51 2020-01-25 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Komorek Tadeusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Kadziak Zdzisław
I-52 2020-01-29 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS Ozorków I Płaza Zbigniew II Kopacz Henryk Sekretarz Brożyna Andrzej
I-53 2020-02-02 UKS Ozorków - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Żabicki Bogdan II Bogusławski Andrzej Sekretarz Bienias Przemysław
I-54 2020-02-02 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Wdowiak Agnieszka II Wlaźlik Jakub Sekretarz Kadziak Zdzisław
I-55 2020-02-02 VOLLEY TEAM Żychlin - ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź I Choroba Piotr II Kuś Dominik Sekretarz Pacler Dominik
I-56 2020-02-02 AS ACTIVE Opoczno - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Szymczak Dariusz II Zając Andrzej Sekretarz Rupniewski Ryszard
I-43 2020-02-09 UKS LIDER Konstantynów Ł. - VOLLEY TEAM Żychlin I Raczkowski Jacek II Plajzer Janusz Sekretarz Kadziak Zdzisław
I-60 2020-02-14 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Kuś Dominik II Choroba Piotr Sekretarz Pacler Dominik
I-58 2020-02-15 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Żabicki Bogdan II Bogusławski Andrzej Sekretarz Sekieta Henryk
I-59 2020-02-15 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS Ozorków I Kołodziej Andrzej II Pawełka Maciej Sekretarz Komorek Tadeusz
I-57 2020-02-22 AS ACTIVE Opoczno - VOLLEY TEAM Żychlin I Kuciapiński Piotr II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Szymczak Dariusz
I-62 2020-02-27 UKS Ozorków - ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź I Olszycka Aneta II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Nowakowska Anna
I-63 2020-02-29 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - AS ACTIVE Opoczno I Bienias Przemysław II Kowalow Agnieszka Sekretarz Czechowicz Monika
I-64 2020-02-29 VOLLEY TEAM Żychlin - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Wdowiak Agnieszka II Szewczyk Karolina Sekretarz Pytloch Anna
I-61 2020-03-08 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Januszkiewicz Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Woźniak Halina

pozostałe

  • Uniwersytet Łódzki
  • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  • Politechnika Łódzka
N/A 2019-11-19 Uniwersytet Łódzki - Politechnika Łódzka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-11-26 Uniwersytet Łódzki - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Wojtunik Krzysztof L II
N/A 2019-12-05 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Politechnika Łódzka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-10 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Łódzki I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Wlaźlik Jakub L II
N/A 2019-12-19 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Uniwersytet Łódzki I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Kaliszczuk Mateusz L II
N/A 2020-01-09 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony