N/A 2019-09-21 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - UKS Mickiewicz Kluczbork Sekretarz Rupniewski Ryszard L1 Gorzelak Jakub L2 Kuś Dominik
N/A 2019-09-21 SMS PZPS Spała - Gwardia Wrocław Sekretarz Gawot Krzysztof L1 Dobrowolski Szymon L2 Łyszkowicz Wojciech
N/A 2019-09-28 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ESPES Sparta Warszawa Sekretarz Banaszczyk Karolina L1 Kisiel Bartosz L2 Kuciapiński Piotr
N/A 2019-09-28 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - AZS Stal Nysa Sekretarz Baran Przemysław L1 Kaliszczuk Mateusz L2 Wlaźlik Jakub
A-1 2019-09-28 INS-EL MKS 16 Łódź - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Pytloch Anna II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Nowakowska Anna
A-2 2019-09-28 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS JUVENIA Rawa M. I Pytloch Anna II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Nowakowska Anna
A-4 2019-09-28 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - LUKS ASIK Domaniewice I Nowakowska Anna II Pytloch Anna Sekretarz Łyszkowicz Wojciech
A-3 2019-09-28 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - INS-EL MKS 16 Łódź I Łyszkowicz Wojciech II Pytloch Anna Sekretarz Nowakowska Anna
A-5 2019-09-28 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. I Pytloch Anna II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Nowakowska Anna
A-6 2019-09-28 INS-EL MKS 16 Łódź - LUKS ASIK Domaniewice I Pytloch Anna II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Nowakowska Anna
B-1 2019-09-28 UKS Volley 34 Łódź - UMKS Tuszyn I Kopacz Henryk II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
B-2 2019-09-28 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - WKS Wieluń I Kopacz Henryk II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
B-3 2019-09-28 UMKS Tuszyn - WKS Wieluń I Kopacz Henryk II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
B-4 2019-09-28 UKS Volley 34 Łódź - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Januszkiewicz Tadeusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Kopacz Henryk
B-5 2019-09-28 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - UMKS Tuszyn I Komorek Tadeusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Kopacz Henryk
B-6 2019-09-28 WKS Wieluń - UKS Volley 34 Łódź I Kopacz Henryk II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
C-1 2019-09-28 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS LIBERO Pajęczno I Zendeł Sylwester II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Rupniewski Ryszard
C-2 2019-09-28 UKS FUKS Sulejów - Budowlani Łódź I Zendeł Sylwester II Rupniewski Ryszard Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew
C-3 2019-09-28 MUKS LIBERO Pajęczno - Budowlani Łódź I Taraszkiewicz Zbigniew II Zendeł Sylwester Sekretarz Rupniewski Ryszard
C-4 2019-09-28 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS FUKS Sulejów I Szymczak Dariusz II Rupniewski Ryszard Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew
C-5 2019-09-28 UKS FUKS Sulejów - MUKS LIBERO Pajęczno I Taraszkiewicz Zbigniew II Szymczak Dariusz Sekretarz Zendeł Sylwester
C-6 2019-09-28 Budowlani Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Zendeł Sylwester II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Rupniewski Ryszard
A-8 2019-09-29 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Kacprzak Aleksandra II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Świercz Szymon
A-7 2019-09-29 MUKS JUVENIA Rawa M. - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Kaliszczuk Mateusz II Świercz Szymon Sekretarz Kacprzak Aleksandra
A-9 2019-09-29 MUKS JUVENIA Rawa M. - INS-EL MKS 16 Łódź I Świercz Szymon II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Kaliszczuk Mateusz
A-10 2019-09-29 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Kacprzak Aleksandra II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Świercz Szymon
N/A 2019-09-29 turniej - pauzuje I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Lewera Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-09-29 turniej - pauzuje I Januszkiewicz Tadeusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Plajzer Janusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-2 2019-10-02 UKS LIDER Konstantynów Ł. - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Żabicki Bogdan II Bogusławski Andrzej Sekretarz Woźniak Halina
2 2019-10-04 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Rupniewski Ryszard
I-1 2019-10-04 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Wlaźlik Jakub II Czechowicz Monika Sekretarz Czerwiński Andrzej
N/A 2019-10-05 SMS PZPS Spała II - Huragan Międzyrzec Podlaski Sekretarz Baran Przemysław L1 Gorzelak Jakub L2 Kucharski Patryk
N/A 2019-10-05 LKS Czarni Rząśnia - MMKS LOTNIK Łęczyca Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
N/A 2019-10-05 MKS BZURA Ozorków - LUMKS Kasztelan Sekretarz Zawierucha Dariusz L1 Dobrowolski Szymon L2 Łyszkowicz Wojciech
N/A 2019-10-05 SMS PZPS Spała III - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L1 Strawiński Rafał L2 Szymczak Dariusz
N/A 2019-10-05 SMS PZPS Spała - AZS Częstochowa Sekretarz Gawot Krzysztof L1 Kujawska Irmina L2 Strawiński Adrian
I-1 2019-10-05 VOLLEY TEAM Żychlin - UKS Ozorków I Kaliszczuk Mateusz II Humerski Czesław Sekretarz Sekieta Henryk
I-3 2019-10-05 MKS SKIER - VIS Skierniewice - AS ACTIVE Opoczno I Załęska Paulina II Mencel Katarzyna Sekretarz Woźniak Halina
I-4 2019-10-05 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź I Raczkowski Jacek II Grzelak Marcin Sekretarz Czechowicz Monika
A1-11111111 2019-10-05 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UMKS Tuszyn II I Kuś Dominik II Choroba Piotr Sekretarz Zawierucha Dariusz
A1-11111111 2019-10-05 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Ozorków I Kuś Dominik II Choroba Piotr Sekretarz Zawierucha Dariusz
A1-11111111 2019-10-05 UMKS Tuszyn II - UKS Ozorków I Kuś Dominik II Choroba Piotr Sekretarz Zawierucha Dariusz
A1-11111111 2019-10-05 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Kuś Dominik II Choroba Piotr Sekretarz Zawierucha Dariusz
A1-11111111 2019-10-05 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UMKS Tuszyn II I Kuś Dominik II Choroba Piotr Sekretarz Zawierucha Dariusz
A1-11111111 2019-10-05 UKS Ozorków - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Kuś Dominik II Choroba Piotr Sekretarz Zawierucha Dariusz
A2-22221 2019-10-05 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Kuś Dominik II Choroba Piotr Sekretarz Zawierucha Dariusz
A2-22221 2019-10-05 UMKS Tuszyn - MUKS JUVENIA Rawa M. I Kuś Dominik II Choroba Piotr Sekretarz Zawierucha Dariusz
A2-22221 2019-10-05 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - UMKS Tuszyn I Kuś Dominik II Choroba Piotr Sekretarz Zawierucha Dariusz
B1-111111111 2019-10-05 INS-EL MKS 16 Łódź - LUKS ASIK Domaniewice I Kielan Kamila II Nowakowska Anna Sekretarz Dębska Aleksandra
B1-111111111 2019-10-05 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - INS-EL MKS 16 Łódź I Kielan Kamila II Nowakowska Anna Sekretarz Dębska Aleksandra
B1-111111111 2019-10-05 LUKS ASIK Domaniewice - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Kielan Kamila II Nowakowska Anna Sekretarz Dębska Aleksandra
B2-221 2019-10-05 SL SALOS - WODNA Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Szewczyk Karolina II Nowakowska Anna Sekretarz Kacprzak Aleksandra
B2-221 2019-10-05 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - SL SALOS - WODNA Łódź I Szewczyk Karolina II Nowakowska Anna Sekretarz Kacprzak Aleksandra
B2-221 2019-10-05 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Szewczyk Karolina II Nowakowska Anna Sekretarz Kacprzak Aleksandra
C1-11111111 2019-10-05 UKS Volley 34 Łódź - UKS Siatka Zgierz I Żabicki Bogdan II Pytloch Anna Sekretarz Wlaźlik Jakub
C1-11111111 2019-10-05 WKS Wieluń II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Żabicki Bogdan II Pytloch Anna Sekretarz Wlaźlik Jakub
C1-11111111 2019-10-05 UKS Siatka Zgierz - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Żabicki Bogdan II Pytloch Anna Sekretarz Wlaźlik Jakub
C1-11111111 2019-10-05 UKS Volley 34 Łódź - WKS Wieluń II I Żabicki Bogdan II Pytloch Anna Sekretarz Wlaźlik Jakub
C1-11111111 2019-10-05 WKS Wieluń II - UKS Siatka Zgierz I Żabicki Bogdan II Pytloch Anna Sekretarz Wlaźlik Jakub
C1-11111111 2019-10-05 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS Volley 34 Łódź I Żabicki Bogdan II Pytloch Anna Sekretarz Wlaźlik Jakub
C2-2221 2019-10-05 WKS Wieluń - UKS Volley 34 Łódź II I Żabicki Bogdan II Pytloch Anna Sekretarz Wlaźlik Jakub
C2-2221 2019-10-05 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - WKS Wieluń I Żabicki Bogdan II Pytloch Anna Sekretarz Wlaźlik Jakub
C2-2221 2019-10-05 UKS Volley 34 Łódź II - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Żabicki Bogdan II Pytloch Anna Sekretarz Wlaźlik Jakub
D1-11111 2019-10-05 MUKS LIBERO Pajęczno - EKS SKRA Bełchatów I Trawczyński Piotr II Lewera Jacek Sekretarz Bilski Robert
D1-11111 2019-10-05 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - MUKS LIBERO Pajęczno I Trawczyński Piotr II Lewera Jacek Sekretarz Bilski Robert
D1-11111 2019-10-05 EKS SKRA Bełchatów - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Trawczyński Piotr II Lewera Jacek Sekretarz Bilski Robert
D2-22221 2019-10-05 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - Budowlani Łódź I Trawczyński Piotr II Lewera Jacek Sekretarz Bilski Robert
D2-22221 2019-10-05 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Trawczyński Piotr II Lewera Jacek Sekretarz Bilski Robert
D2-22221 2019-10-05 Budowlani Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Trawczyński Piotr II Lewera Jacek Sekretarz Bilski Robert
A-1 2019-10-06 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź II I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
A-1 2019-10-06 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - MUKS JUVENIA Rawa M. I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
A-1 2019-10-06 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź II - MUKS JUVENIA Rawa M. I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
A-1 2019-10-06 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
A-1 2019-10-06 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź II I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
A-1 2019-10-06 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
B-1 2019-10-06 KS WIFAMA Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Rupniewski Ryszard
B-1 2019-10-06 MKS BZURA Ozorków II - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Rupniewski Ryszard
B-1 2019-10-06 MUKS JUVENIA Rawa M. II - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Rupniewski Ryszard
B-1 2019-10-06 KS WIFAMA Łódź - MKS BZURA Ozorków II I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Rupniewski Ryszard
B-1 2019-10-06 MKS BZURA Ozorków II - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Rupniewski Ryszard
B-1 2019-10-06 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III - KS WIFAMA Łódź I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Rupniewski Ryszard
C-1 2019-10-06 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - WKS Wieluń I Kołodziej Andrzej II Trawczyński Piotr Sekretarz Lewera Jacek
C-1 2019-10-06 WKS Wieluń - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Kołodziej Andrzej II Trawczyński Piotr Sekretarz Lewera Jacek
C-1 2019-10-06 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź I Kołodziej Andrzej II Trawczyński Piotr Sekretarz Lewera Jacek
D-1 2019-10-06 MKS BZURA Ozorków - MUKS LIBERO Pajęczno I Brożyna Andrzej II Kisiel Bartosz Sekretarz Kisiel Jacek
D-1 2019-10-06 MUKS LIBERO Pajęczno - EKS SKRA Bełchatów II I Brożyna Andrzej II Kisiel Bartosz Sekretarz Kisiel Jacek
D-1 2019-10-06 EKS SKRA Bełchatów II - MKS BZURA Ozorków I Brożyna Andrzej II Kisiel Bartosz Sekretarz Kisiel Jacek
A3-3331 2019-10-06 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS JUVENIA Rawa M. I Bogusławski Andrzej II Zawierucha Dariusz Sekretarz Choroba Piotr
A3-3331 2019-10-06 UKS Ozorków - UMKS Tuszyn I Bogusławski Andrzej II Zawierucha Dariusz Sekretarz Choroba Piotr
A3-3331 2019-10-06 UKS Ozorków - MUKS JUVENIA Rawa M. I Bogusławski Andrzej II Zawierucha Dariusz Sekretarz Choroba Piotr
A3-3331 2019-10-06 UMKS Tuszyn - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Bogusławski Andrzej II Zawierucha Dariusz Sekretarz Choroba Piotr
A4-441 2019-10-06 UMKS Tuszyn II - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Bogusławski Andrzej II Sekretarz
A4-441 2019-10-06 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UMKS Tuszyn II I Bogusławski Andrzej II Sekretarz
A4-441 2019-10-06 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Bogusławski Andrzej II Sekretarz
B3-3331 2019-10-06 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Brzeziński Michał II Dobrowolski Szymon Sekretarz Dębska Aleksandra
B3-3331 2019-10-06 INS-EL MKS 16 Łódź - SL SALOS - WODNA Łódź I Brzeziński Michał II Dobrowolski Szymon Sekretarz Dębska Aleksandra
B3-3331 2019-10-06 INS-EL MKS 16 Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Brzeziński Michał II Dobrowolski Szymon Sekretarz Dębska Aleksandra
B3-3331 2019-10-06 SL SALOS - WODNA Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Brzeziński Michał II Dobrowolski Szymon Sekretarz Dębska Aleksandra
B4-441 2019-10-06 LUKS ASIK Domaniewice - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Brzeziński Michał II Sekretarz
1 2019-10-06 MKS BZURA Ozorków - KS WIFAMA Łódź I Kuś Dominik II Choroba Piotr Sekretarz Zawierucha Dariusz
D3-331 2019-10-06 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Kopacz Henryk II Sekretarz
D3-331 2019-10-06 EKS SKRA Bełchatów - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Kopacz Henryk II Sekretarz
D3-331 2019-10-06 EKS SKRA Bełchatów - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Kopacz Henryk II Sekretarz
D3-331 2019-10-06 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Kopacz Henryk II Sekretarz
D4-441 2019-10-06 MUKS LIBERO Pajęczno - Budowlani Łódź I Kopacz Henryk II Sekretarz
C3-3331 2019-10-06 UKS Volley 34 Łódź - WKS Wieluń I Żabicki Bogdan II Pytloch Anna Sekretarz Wlaźlik Jakub
C3-3331 2019-10-06 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Żabicki Bogdan II Pytloch Anna Sekretarz Wlaźlik Jakub
C3-3331 2019-10-06 WKS Wieluń - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Żabicki Bogdan II Pytloch Anna Sekretarz Wlaźlik Jakub
C3-3331 2019-10-06 UKS Volley 34 Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Żabicki Bogdan II Pytloch Anna Sekretarz Wlaźlik Jakub
C4-441 2019-10-06 UKS Siatka Zgierz - WKS Wieluń II I Żabicki Bogdan II Sekretarz
C4-441 2019-10-06 UKS Volley 34 Łódź II - UKS Siatka Zgierz I Żabicki Bogdan II Sekretarz
C4-441 2019-10-06 WKS Wieluń II - UKS Volley 34 Łódź II I Żabicki Bogdan II Sekretarz
I-2 2019-10-06 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Grzelak Marcin II Strawiński Adrian Sekretarz Sekieta Henryk
II-1 2019-10-06 EKS SKRA Bełchatów - AS ACTIVE Opoczno I Płaza Zbigniew II Brożyna Andrzej Sekretarz Banaszczyk Karolina
II-2 2019-10-06 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - INS-EL MKS 16 Łódź I Kaliszczuk Mateusz II Załęska Paulina Sekretarz Czerwiński Andrzej
N/A 2019-10-09 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - Krótka Mysiadło Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Kowalow Agnieszka L2 Czechowicz Monika
I-6 2019-10-11 MKS SKIER - VIS Skierniewice - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Gawot Krzysztof II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Klimczak Bartosz
IV-3 2019-10-12 MUKS JUVENIA Rawa M. - Budowlani Łódź I Taraszkiewicz Zbigniew II Klimczak Bartosz Sekretarz Zendeł Sylwester
IV-4 2019-10-12 UMKS Tuszyn - Budowlani Łódź I Klimczak Bartosz II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Zendeł Sylwester
IV-6 2019-10-12 UMKS Tuszyn - MUKS JUVENIA Rawa M. I Zendeł Sylwester II Klimczak Bartosz Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew
V-1 2019-10-12 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Januszkiewicz Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Komorek Tadeusz
V-2 2019-10-12 UKS FUKS Sulejów - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
V-5 2019-10-12 UKS FUKS Sulejów - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Komorek Tadeusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Plajzer Janusz
VI-2 2019-10-12 INS-EL MKS 16 Łódź - LUKS ASIK Domaniewice I Trawczyński Piotr II Pawełka Maciej Sekretarz Bilski Robert
VI-1 2019-10-12 WKS Wieluń - MUKS LIBERO Pajęczno I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Pawełka Maciej
VI-3 2019-10-12 WKS Wieluń - INS-EL MKS 16 Łódź I Kanicka Bogna II Lewera Jacek Sekretarz Kołodziej Andrzej
VI-4 2019-10-12 MUKS LIBERO Pajęczno - LUKS ASIK Domaniewice I Kanicka Bogna II Lewera Jacek Sekretarz Kołodziej Andrzej
N/A 2019-10-12 ŁKS Commercecon Łódź - Energa MKS Kalisz L1 Dobrowolski Marek L2 Raczkowski Jacek L3 L4
N/A 2019-10-12 turniej - turniej I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2019-10-12 KS STAL Głowno - KS WIFAMA Łódź I Kuś Dominik II Choroba Piotr Sekretarz Pacler Dominik
I-2 2019-10-12 WKS Wieluń - VOLLEY TEAM Żychlin I Trawczyński Piotr II Pawełka Maciej Sekretarz Bilski Robert
I-3 2019-10-12 LUKS Dobroń - SMS PZPS Spała IV I Komorek Tadeusz II Kopacz Henryk Sekretarz Plajzer Janusz
N/A 2019-10-12 LUMKS Kasztelan - SMS PZPS Spała III Sekretarz Banaszczyk Karolina L1 Kisiel Bartosz L2 Kuciapiński Piotr
N/A 2019-10-12 MMKS LOTNIK Łęczyca - MKS BZURA Ozorków Sekretarz Nowakowska Anna L1 Dobrowolski Szymon L2 Strawiński Adrian
N/A 2019-10-12 SMS PZPS Spała - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. Sekretarz Rupniewski Ryszard L1 Kozłowska Katarzyna L2 Łyszkowicz Wojciech
I-1 2019-10-12 MKS BZURA Ozorków - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź I Choroba Piotr II Kuś Dominik Sekretarz Pacler Dominik
II-1 2019-10-12 KS WIFAMA Łódź - SPS Zduńska Wola I Wlaźlik Jakub II Kryda Paweł Sekretarz Pytloch Anna
II-2 2019-10-12 EKS SKRA Bełchatów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Kuciapiński Piotr II Kisiel Bartosz Sekretarz Banaszczyk Karolina
II-3 2019-10-12 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Gawot Krzysztof II Szymczak Dariusz Sekretarz Kucharski Patryk
I-5 2019-10-12 AS ACTIVE Opoczno - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Strawiński Rafał II Szymczak Dariusz Sekretarz Baran Przemysław
I-1 2019-10-12 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Dobrowolski Szymon II Szewczyk Karolina Sekretarz Sekieta Henryk
I-5 2019-10-12 MKS SKIER - VIS Skierniewice - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Dobrowolski Szymon II Szewczyk Karolina Sekretarz Sekieta Henryk
I-4 2019-10-12 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Dobrowolski Szymon II Szewczyk Karolina Sekretarz Sekieta Henryk
II-7 2019-10-12 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Marchowski Jakub II Bogusławski Andrzej Sekretarz Wdowiak Agnieszka
II-4 2019-10-12 SL SALOS - WODNA Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Bogusławski Andrzej II Marchowski Jakub Sekretarz Wdowiak Agnieszka
II-6 2019-10-12 SL SALOS - WODNA Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Wdowiak Agnieszka II Bogusławski Andrzej Sekretarz Marchowski Jakub
III-2 2019-10-12 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS Volley 34 Łódź I Godlewska Marta II Woźniak Halina Sekretarz Dębska Aleksandra
III-1 2019-10-12 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Godlewska Marta II Dębska Aleksandra Sekretarz Woźniak Halina
III-5 2019-10-12 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS Volley 34 Łódź I Dębska Aleksandra II Woźniak Halina Sekretarz Godlewska Marta
N/A 2019-10-13 turniej - turniej I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2019-10-13 KS WIFAMA Łódź - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Wlaźlik Jakub II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Sekieta Henryk
4 2019-10-13 EKS SKRA Bełchatów - MKS BZURA Ozorków I Strawiński Adrian II Załęska Paulina Sekretarz Wdowiak Agnieszka
I-3 2019-10-13 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Humerski Czesław II Dobrowolski Marek Sekretarz Dobrowolski Szymon
I-4 2019-10-13 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
II-3 2019-10-13 AS ACTIVE Opoczno - INS-EL MKS 16 Łódź I Szymczak Dariusz II Baran Przemysław Sekretarz Zając Andrzej
II-4 2019-10-13 EKS SKRA Bełchatów - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Kisiel Bartosz II Kuciapiński Piotr Sekretarz Banaszczyk Karolina
I-7 2019-10-13 VOLLEY TEAM Żychlin - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Bienias Przemysław II Zawierucha Dariusz Sekretarz Choroba Piotr
N/A 2019-10-16 SMS PZPS Spała III - KKS Kozienice L1 Kucharski Patryk L2 Szymczak Dariusz
I-8 2019-10-16 UKS Ozorków - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Kryda Paweł II Brzeziński Michał Sekretarz Pytloch Anna
N/A 2019-10-17 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - BBTS Bielsko Biała Sekretarz Baran Przemysław L1 Dobrowolski Marek L2 Raczkowski Jacek
I-9 2019-10-18 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Dobrowolski Marek II Wdowiak Agnieszka Sekretarz Sekieta Henryk
I-4 2019-10-19 VOLLEY TEAM Żychlin - LUKS Dobroń I Piotrowski Wojciech II Gawot Krzysztof Sekretarz Zendeł Sylwester
I-5 2019-10-19 KS WIFAMA Łódź - WKS Wieluń I Humerski Czesław II Grzelak Marcin Sekretarz Sekieta Henryk
I-6 2019-10-19 PGE SKRA Bełchatów II - KS STAL Głowno I Kuciapiński Piotr II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Taroń Adam
N/A 2019-10-19 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Sekretarz Kielan Kamila L1 Łyszkowicz Wojciech L2 Raczkowski Jacek
N/A 2019-10-19 SMS PZPS Spała II - Centrum Augustów Sekretarz Rupniewski Ryszard L1 Gorzelak Jakub L2 Kucharski Patryk
N/A 2019-10-19 LKS Czarni Rząśnia - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Sekretarz Kanicka Bogna L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
N/A 2019-10-19 MKS BZURA Ozorków - AZS Częstochowa Sekretarz Zawierucha Dariusz L1 Bienias Przemysław L2 Pacler Dominik
N/A 2019-10-19 SMS PZPS Spała III - MMKS LOTNIK Łęczyca Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L1 Strawiński Rafał L2 Szymczak Dariusz
N/A 2019-10-19 SMS PZPS Spała - AGH Kraków Sekretarz Woźniak Halina L1 Dobrowolski Marek L2 Załęska Paulina
I-1 2019-10-19 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Dobrowolski Marek II Załęska Paulina Sekretarz Woźniak Halina
I-1 2019-10-19 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS Volley 34 Łódź I Dobrowolski Marek II Załęska Paulina Sekretarz Woźniak Halina
I-1 2019-10-19 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Dobrowolski Marek II Załęska Paulina Sekretarz Woźniak Halina
I-1 2019-10-19 UKS Volley 34 Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Dobrowolski Marek II Załęska Paulina Sekretarz Woźniak Halina
II-1 2019-10-19 UMKS Tuszyn - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Kisiel Jacek II Kisiel Bartosz Sekretarz Kopacz Henryk
II-1 2019-10-19 SL SALOS - WODNA Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Kisiel Jacek II Kisiel Bartosz Sekretarz Kopacz Henryk
II-1 2019-10-19 SL SALOS - WODNA Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Kisiel Jacek II Kisiel Bartosz Sekretarz Kopacz Henryk
II-1 2019-10-19 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UMKS Tuszyn I Kisiel Jacek II Kisiel Bartosz Sekretarz Kopacz Henryk
III-1 2019-10-19 UKS Ozorków - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Bilski Robert II Kołodziej Andrzej Sekretarz Lewera Jacek
III-1 2019-10-19 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - WKS Wieluń I Bilski Robert II Kołodziej Andrzej Sekretarz Lewera Jacek
III-1 2019-10-19 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Bilski Robert II Kołodziej Andrzej Sekretarz Lewera Jacek
III-1 2019-10-19 WKS Wieluń - UKS Ozorków I Bilski Robert II Kołodziej Andrzej Sekretarz Lewera Jacek
IV-1 2019-10-19 MUKS JUVENIA Rawa M. - EKS SKRA Bełchatów I Zawierucha Dariusz II Majtczak Marcin Sekretarz Bienias Przemysław
IV-1 2019-10-19 INS-EL MKS 16 Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Zawierucha Dariusz II Majtczak Marcin Sekretarz Bienias Przemysław
IV-1 2019-10-19 EKS SKRA Bełchatów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Zawierucha Dariusz II Majtczak Marcin Sekretarz Bienias Przemysław
IV-1 2019-10-19 MUKS JUVENIA Rawa M. - INS-EL MKS 16 Łódź I Zawierucha Dariusz II Majtczak Marcin Sekretarz Bienias Przemysław
I-3 2019-10-19 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - UKS KORONA Bełchatów I Wlaźlik Jakub II Wegner Tomasz Sekretarz Nowakowska Anna
V-1 2019-10-19 MKS SKIER - VIS Skierniewice - Budowlani Łódź I Wlaźlik Jakub II Wegner Tomasz Sekretarz Sekieta Henryk
I-4 2019-10-19 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - MKS BZURA Ozorków I Gawot Krzysztof II Piotrowski Wojciech Sekretarz Zendeł Sylwester
V-1 2019-10-19 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS Volley 34 Łódź II I Wlaźlik Jakub II Wegner Tomasz Sekretarz Sekieta Henryk
V-1 2019-10-19 Budowlani Łódź - UKS Volley 34 Łódź II I Wlaźlik Jakub II Wegner Tomasz Sekretarz Sekieta Henryk
V-1 2019-10-19 MKS SKIER - VIS Skierniewice - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Wlaźlik Jakub II Wegner Tomasz Sekretarz Sekieta Henryk
VI-1 2019-10-19 UKS Siatka Zgierz - LUKS ASIK Domaniewice I Kadziak Zdzisław II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Strawiński Adrian
VI-1 2019-10-19 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - UKS Siatka Zgierz I Kadziak Zdzisław II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Strawiński Adrian
VI-1 2019-10-19 LUKS ASIK Domaniewice - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Kadziak Zdzisław II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Strawiński Adrian
VII-1 2019-10-19 WKS Wieluń II - MUKS LIBERO Pajęczno I Kaliszczuk Mateusz II Cieślak Wiktoria Sekretarz Plich Wojciech
VII-1 2019-10-19 UMKS Tuszyn II - WKS Wieluń II I Kaliszczuk Mateusz II Cieślak Wiktoria Sekretarz Plich Wojciech
VII-1 2019-10-19 MUKS LIBERO Pajęczno - UMKS Tuszyn II I Kaliszczuk Mateusz II Cieślak Wiktoria Sekretarz Plich Wojciech
II-4 2019-10-19 SPS Zduńska Wola - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Plajzer Janusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Seuchter Adam
II-5 2019-10-19 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Płaza Zbigniew II Brożyna Andrzej Sekretarz Banaszczyk Karolina
II-6 2019-10-19 KS WIFAMA Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Grzelak Marcin II Humerski Czesław Sekretarz Nowakowska Anna
I-10 2019-10-19 MKS SKIER - VIS Skierniewice - VOLLEY TEAM Żychlin I Choroba Piotr II Kuś Dominik Sekretarz Pacler Dominik
I-11 2019-10-19 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Banaszczyk Karolina
I-12 2019-10-19 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź - AS ACTIVE Opoczno I Januszkiewicz Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
N/A 2019-10-20 GROT BUDOWLANI Łódź - Energa MKS Kalisz L1 Kuś Dominik L2 Dobrowolski Marek L3 L4
5 2019-10-20 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - EKS SKRA Bełchatów I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Rupniewski Ryszard
6 2019-10-20 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - KS WIFAMA Łódź I Piotrowski Wojciech II Kuciapiński Piotr Sekretarz Skórka Łukasz
I-5 2019-10-20 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Kopacz Henryk II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Gwis Kamil
I-6 2019-10-20 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź I Łyszkowicz Wojciech II Strawiński Adrian Sekretarz Czerwiński Andrzej
II-5 2019-10-20 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - AS ACTIVE Opoczno I Załęska Paulina II Świercz Szymon Sekretarz Kadziak Zdzisław
II-6 2019-10-20 INS-EL MKS 16 Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Nowakowska Anna II Humerski Czesław Sekretarz Sekieta Henryk
I-1 2019-10-20 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - MKS BZURA Ozorków I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Wlaźlik Jakub
I-1 2019-10-20 KS WIFAMA Łódź - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Wlaźlik Jakub
I-1 2019-10-20 MKS BZURA Ozorków - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Wlaźlik Jakub
I-1 2019-10-20 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - KS WIFAMA Łódź I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Wlaźlik Jakub
II-1 2019-10-20 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - EKS SKRA Bełchatów I Kaliszczuk Mateusz II Wegner Tomasz Sekretarz Kisiel Bartosz
II-1 2019-10-20 MKS BZURA Ozorków II - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Kaliszczuk Mateusz II Wegner Tomasz Sekretarz Kisiel Bartosz
II-1 2019-10-20 MKS BZURA Ozorków II - EKS SKRA Bełchatów I Kaliszczuk Mateusz II Wegner Tomasz Sekretarz Kisiel Bartosz
II-1 2019-10-20 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Kaliszczuk Mateusz II Wegner Tomasz Sekretarz Kisiel Bartosz
III-1 2019-10-20 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź II I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Klimczak Bartosz
III-1 2019-10-20 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Klimczak Bartosz
III-1 2019-10-20 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź II - MUKS JUVENIA Rawa M. I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Klimczak Bartosz
IV-1 2019-10-20 WKS Wieluń - MUKS LIBERO Pajęczno I Kucharski Patryk II Plich Wojciech Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew
IV-1 2019-10-20 MUKS JUVENIA Rawa M. II - WKS Wieluń I Kucharski Patryk II Plich Wojciech Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew
IV-1 2019-10-20 MUKS LIBERO Pajęczno - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Kucharski Patryk II Plich Wojciech Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew
N/A 2019-10-23 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - Enea Energetyk Poznań L1 Dębska Aleksandra L2 Czechowicz Monika
N/A 2019-10-23 ŁKS Commercecon Łódź - GROT BUDOWLANI Łódź L1 Wojtunik Krzysztof L2 Kuś Dominik L3 L4
I-7 2019-10-24 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Kaliszczuk Mateusz II Czechowicz Monika Sekretarz Kryda Paweł
II-7 2019-10-24 AS ACTIVE Opoczno - EKS SKRA Bełchatów I Piotrowski Wojciech II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Zendeł Sylwester
I-2 2019-10-24 UKS KORONA Bełchatów - UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. I Płaza Zbigniew II Brożyna Andrzej Sekretarz Banaszczyk Karolina
I-14 2019-10-25 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź I Wlaźlik Jakub II Dobrowolski Szymon Sekretarz Brzeziński Michał
I-15 2019-10-25 MKS SKIER - VIS Skierniewice - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Bilkowski Piotr II Czerwiński Andrzej Sekretarz Bogusławski Andrzej
I-7 2019-10-26 WKS Wieluń - PGE SKRA Bełchatów II I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
I-8 2019-10-26 LUKS Dobroń - KS WIFAMA Łódź I Raczkowski Jacek II Kisiel Jacek Sekretarz Gwis Kamil
I-9 2019-10-26 SMS PZPS Spała IV - VOLLEY TEAM Żychlin I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Rupniewski Ryszard
N/A 2019-10-26 MMKS LOTNIK Łęczyca - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz Sekretarz Woźniak Halina L1 Kuś Dominik L2 Dobrowolski Marek
N/A 2019-10-26 LKS Czarni Rząśnia - MKS BZURA Ozorków Sekretarz Kanicka Bogna L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
N/A 2019-10-26 LUMKS Kasztelan - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Sekretarz Płaza Zbigniew L1 Kucharski Patryk L2 Kuciapiński Piotr
I-5 2019-10-26 UKS KORONA Bełchatów - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Płaza Zbigniew II Załęska Paulina Sekretarz Banaszczyk Karolina
I-6 2019-10-26 UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź I Kuciapiński Piotr II Kucharski Patryk Sekretarz Plich Wojciech
I-2 2019-10-26 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Wdowiak Agnieszka II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Sekieta Henryk
II-7 2019-10-26 EKS SKRA Bełchatów - SPS Zduńska Wola I Humerski Czesław II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Majtczak Marcin
II-8 2019-10-26 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - KS WIFAMA Łódź I Bilkowski Piotr II Szymczak Dariusz Sekretarz Czechowicz Monika
I-4 2019-10-26 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Wdowiak Agnieszka II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Sekieta Henryk
II-9 2019-10-26 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Seuchter Adam
I-6 2019-10-26 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Wdowiak Agnieszka II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Sekieta Henryk
II-3 2019-10-26 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Volley 34 Łódź I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew
II-4 2019-10-26 SL SALOS - WODNA Łódź - UKS Volley 34 Łódź I Gawot Krzysztof II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Zendeł Sylwester
II-6 2019-10-26 SL SALOS - WODNA Łódź - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Gawot Krzysztof II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Zendeł Sylwester
III-1 2019-10-26 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Wlaźlik Jakub II Dębska Aleksandra Sekretarz Pysz Tomasz
III-2 2019-10-26 MUKS JUVENIA Rawa M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Wlaźlik Jakub II Dębska Aleksandra Sekretarz Pysz Tomasz
III-4 2019-10-26 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS JUVENIA Rawa M. I Wlaźlik Jakub II Dębska Aleksandra Sekretarz Pysz Tomasz
IV-1 2019-10-26 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UMKS Tuszyn I Żabicki Bogdan II Cieślak Wiktoria Sekretarz Pytloch Anna
IV-3 2019-10-26 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Żabicki Bogdan II Cieślak Wiktoria Sekretarz Pytloch Anna
IV-2 2019-10-26 UMKS Tuszyn - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Żabicki Bogdan II Cieślak Wiktoria Sekretarz Pytloch Anna
V-1 2019-10-26 Budowlani Łódź - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Bogusławski Andrzej II Kowalow Agnieszka Sekretarz Marchowski Jakub
V-2 2019-10-26 WKS Wieluń - Budowlani Łódź I Bogusławski Andrzej II Kowalow Agnieszka Sekretarz Marchowski Jakub
V-4 2019-10-26 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - WKS Wieluń I Bogusławski Andrzej II Kowalow Agnieszka Sekretarz Marchowski Jakub
VI-1 2019-10-26 UKS FUKS Sulejów - LUKS ASIK Domaniewice I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Kopacz Henryk
VI-2 2019-10-26 INS-EL MKS 16 Łódź - MUKS LIBERO Pajęczno I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Kopacz Henryk
VI-3 2019-10-26 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS LIBERO Pajęczno I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Kopacz Henryk
VI-4 2019-10-26 UKS FUKS Sulejów - INS-EL MKS 16 Łódź I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Kopacz Henryk
N/A 2019-10-27 ŁKS Commercecon Łódź - PTPS Piła L1 Kaliszczuk Mateusz L2 Wlaźlik Jakub L3 L4
7 2019-10-27 EKS SKRA Bełchatów - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Kisiel Jacek II Kopacz Henryk Sekretarz Banaszczyk Karolina
8 2019-10-27 MKS BZURA Ozorków - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Czechowicz Monika II Wlaźlik Jakub Sekretarz Bors Jakub
I-8 2019-10-27 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź I Płaza Zbigniew II Brożyna Andrzej Sekretarz Gwis Kamil
II-8 2019-10-27 INS-EL MKS 16 Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Szewczyk Karolina II Bilkowski Piotr Sekretarz Kadziak Zdzisław
I-13 2019-10-27 VOLLEY TEAM Żychlin - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Kuś Dominik
I-16 2019-10-27 UKS Ozorków - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Kowalow Agnieszka II Załęska Paulina Sekretarz Woźniak Halina
9 2019-10-29 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - MKS BZURA Ozorków I Taraszkiewicz Zbigniew II Gawot Krzysztof Sekretarz Rupniewski Ryszard
N/A 2019-10-30 PGE SKRA Bełchatów - GKS Katowice L1 Grzelak Marcin L2 Kozłowska Katarzyna L3 L4
12 2019-10-30 SMS PZPS Spała III - Gwardia Wrocław L1 Kucharski Patryk L2 Szymczak Dariusz
14 2019-10-30 SMS PZPS Spała - APP Krispol Września L1 Strawiński Rafał L2 Strawiński Adrian
N/A 2019-11-02 PGE SKRA Bełchatów - Cuprum Lubin L1 Bors Jakub L2 Skórka Łukasz L3 L4
N/A 2019-11-03 GROT BUDOWLANI Łódź - Bank Pocztowy PAŁAC Bydgoszcz L1 Wojtunik Krzysztof L2 Brzeziński Michał L3 L4
I-9 2019-11-03 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź I Świercz Szymon II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Pytloch Anna
I-10 2019-11-03 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Wdowiak Agnieszka II Czechowicz Monika Sekretarz Mencel Katarzyna
II-10 2019-11-03 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - EKS SKRA Bełchatów I Dębska Aleksandra II Szewczyk Karolina Sekretarz Kadziak Zdzisław
N/A 2019-11-05 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - KPS Siedlce Sekretarz Baran Przemysław L1 Kaliszczuk Mateusz L2 Wlaźlik Jakub
N/A 2019-11-06 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - AZS LSW Warszawa Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Kowalow Agnieszka L2 Czechowicz Monika
N/A 2019-11-06 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - UKS Mickiewicz Kluczbork L1 Kozłowska Katarzyna L2 Załęska Paulina
N/A 2019-11-07 SMS PZPS Spała - UKS Mickiewicz Kluczbork Sekretarz Gawot Krzysztof L1 Kozłowska Katarzyna L2 Strawiński Rafał
I-11 2019-11-08 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Strawiński Adrian II Grzelak Marcin Sekretarz Woźniak Halina
II-9 2019-11-08 INS-EL MKS 16 Łódź - AS ACTIVE Opoczno I Bogusławski Andrzej II Wlaźlik Jakub Sekretarz Wojtalik Joanna
I-7 2019-11-08 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Kucharski Patryk
V-1 2019-11-09 INS-EL MKS 16 Łódź - UKS Siatka Zgierz I Bogusławski Andrzej II Wojtalik Joanna Sekretarz Majtczak Marcin L I Świercz Szymon L II
V-1 2019-11-09 UKS Volley 34 Łódź II - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Bogusławski Andrzej II Wojtalik Joanna Sekretarz Majtczak Marcin L I Świercz Szymon L II
V-1 2019-11-09 UKS Volley 34 Łódź II - UKS Siatka Zgierz I Bogusławski Andrzej II Wojtalik Joanna Sekretarz Majtczak Marcin L I Świercz Szymon L II
V-1 2019-11-09 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - INS-EL MKS 16 Łódź I Bogusławski Andrzej II Wojtalik Joanna Sekretarz Majtczak Marcin L I Świercz Szymon L II
VI-1 2019-11-09 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - UMKS Tuszyn II I Pacler Dominik II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Zendeł Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2019-11-09 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Pacler Dominik II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Zendeł Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2019-11-09 UMKS Tuszyn II - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Pacler Dominik II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Zendeł Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2019-11-09 MUKS LIBERO Pajęczno - WKS Wieluń II I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Lewera Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2019-11-09 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS LIBERO Pajęczno I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Lewera Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2019-11-09 WKS Wieluń II - LUKS ASIK Domaniewice I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Lewera Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-10 2019-11-09 KS WIFAMA Łódź - SMS PZPS Spała IV I Kaliszczuk Mateusz II Kuciapiński Piotr Sekretarz Olszycka Aneta
I-11 2019-11-09 PGE SKRA Bełchatów II - LUKS Dobroń I Kisiel Jacek II Kopacz Henryk Sekretarz Banaszczyk Karolina
I-12 2019-11-09 WKS Wieluń - KS STAL Głowno I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Lewera Jacek
N/A 2019-11-09 turniej - turniej I Januszkiewicz Tadeusz II Godlewska Marta Sekretarz Seuchter Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-11-09 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - LUMKS Kasztelan Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Dobrowolski Szymon L2 Strawiński Adrian
N/A 2019-11-09 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - Gwardia Wrocław Sekretarz Gawot Krzysztof L1 Gorzelak Jakub L2 Piotrowski Wojciech
I-8 2019-11-09 MKS BZURA Ozorków - UKS KORONA Bełchatów I Bienias Przemysław II Choroba Piotr Sekretarz Zawierucha Dariusz
II-10 2019-11-09 SPS Zduńska Wola - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Kopacz Henryk II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
II-11 2019-11-09 KS WIFAMA Łódź - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Dobrowolski Marek II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Woźniak Halina
II-12 2019-11-09 EKS SKRA Bełchatów - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Szewczyk Karolina II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Sekieta Henryk
I-17 2019-11-09 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Ozorków I Taraszkiewicz Zbigniew II Piotrowski Wojciech Sekretarz Zendeł Sylwester
I-18 2019-11-09 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Płaza Zbigniew II Brożyna Andrzej Sekretarz Komorek Tadeusz
I-19 2019-11-09 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź - VOLLEY TEAM Żychlin I Kozłowska Katarzyna II Dobrowolski Marek Sekretarz Nowakowska Anna
I-20 2019-11-09 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - AS ACTIVE Opoczno I Szewczyk Karolina II Żabicki Bogdan Sekretarz Pytloch Anna
I-1 2019-11-09 UKS Volley 34 Łódź - UMKS Tuszyn I Dobrowolski Szymon II Strawiński Adrian Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Żabicki Bogdan L II
I-1 2019-11-09 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Dobrowolski Szymon II Strawiński Adrian Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Żabicki Bogdan L II
I-1 2019-11-09 UMKS Tuszyn - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Dobrowolski Szymon II Strawiński Adrian Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Żabicki Bogdan L II
I-1 2019-11-09 UKS Volley 34 Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Dobrowolski Szymon II Strawiński Adrian Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Żabicki Bogdan L II
II-1 2019-11-09 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Kadziak Zdzisław II Humerski Czesław Sekretarz Wegner Tomasz L I Kowalow Agnieszka L II
II-1 2019-11-09 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Kadziak Zdzisław II Humerski Czesław Sekretarz Wegner Tomasz L I Kowalow Agnieszka L II
II-1 2019-11-09 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Kadziak Zdzisław II Humerski Czesław Sekretarz Wegner Tomasz L I Kowalow Agnieszka L II
II-1 2019-11-09 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Kadziak Zdzisław II Humerski Czesław Sekretarz Wegner Tomasz L I Kowalow Agnieszka L II
III-1 2019-11-09 SL SALOS - WODNA Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Rupniewski Ryszard II Szymczak Dariusz Sekretarz Kisiel Bartosz L I Raczkowski Jacek L II
III-1 2019-11-09 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - WKS Wieluń I Rupniewski Ryszard II Szymczak Dariusz Sekretarz Kisiel Bartosz L I Raczkowski Jacek L II
III-1 2019-11-09 EKS SKRA Bełchatów - WKS Wieluń I Rupniewski Ryszard II Szymczak Dariusz Sekretarz Kisiel Bartosz L I Raczkowski Jacek L II
III-1 2019-11-09 SL SALOS - WODNA Łódź - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Rupniewski Ryszard II Szymczak Dariusz Sekretarz Kisiel Bartosz L I Raczkowski Jacek L II
IV-1 2019-11-09 UKS Ozorków - Budowlani Łódź I Czerwiński Andrzej II Cieślak Wiktoria Sekretarz Pytloch Anna L I Wlaźlik Jakub L II
IV-1 2019-11-09 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MUKS JUVENIA Rawa M. I Czerwiński Andrzej II Cieślak Wiktoria Sekretarz Pytloch Anna L I Wlaźlik Jakub L II
IV-1 2019-11-09 Budowlani Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. I Czerwiński Andrzej II Cieślak Wiktoria Sekretarz Pytloch Anna L I Wlaźlik Jakub L II
IV-1 2019-11-09 UKS Ozorków - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Czerwiński Andrzej II Cieślak Wiktoria Sekretarz Pytloch Anna L I Wlaźlik Jakub L II
N/A 2019-11-10 turniej - turniej I Kaliszczuk Mateusz II Świercz Szymon Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2019-11-10 KS WIFAMA Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Dobrowolski Szymon II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Bilkowski Piotr
I-12 2019-11-10 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Kozłowska Katarzyna II Wdowiak Agnieszka Sekretarz Sekieta Henryk
II-11 2019-11-10 AS ACTIVE Opoczno - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Strawiński Rafał II Baran Przemysław Sekretarz Zając Andrzej
II-12 2019-11-10 EKS SKRA Bełchatów - INS-EL MKS 16 Łódź I Kisiel Bartosz II Kisiel Jacek Sekretarz Brożyna Andrzej
1 2019-11-10 MKS BZURA Ozorków - MUKS JUVENIA Rawa M. I Strawiński Adrian II Wojtalik Joanna Sekretarz Pytloch Anna
1 2019-11-10 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - EKS SKRA Bełchatów I Strawiński Adrian II Wojtalik Joanna Sekretarz Pytloch Anna
1 2019-11-10 MUKS JUVENIA Rawa M. - EKS SKRA Bełchatów I Strawiński Adrian II Wojtalik Joanna Sekretarz Pytloch Anna
1 2019-11-10 MKS BZURA Ozorków - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Strawiński Adrian II Wojtalik Joanna Sekretarz Pytloch Anna
1 2019-11-10 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź II - WKS Wieluń I Trawczyński Piotr II Lewera Jacek Sekretarz Pawełka Maciej
1 2019-11-10 MKS BZURA Ozorków II - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź II I Trawczyński Piotr II Lewera Jacek Sekretarz Pawełka Maciej
1 2019-11-10 WKS Wieluń - MKS BZURA Ozorków II I Trawczyński Piotr II Lewera Jacek Sekretarz Pawełka Maciej
1 2019-11-10 MUKS JUVENIA Rawa M. II - MUKS LIBERO Pajęczno I Rupniewski Ryszard II Szymczak Dariusz Sekretarz Plich Wojciech
1 2019-11-10 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Rupniewski Ryszard II Szymczak Dariusz Sekretarz Plich Wojciech
1 2019-11-10 MUKS LIBERO Pajęczno - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III I Rupniewski Ryszard II Szymczak Dariusz Sekretarz Plich Wojciech
N/A 2019-11-11 GROT BUDOWLANI Łódź - Radomka Radom L1 Dobrowolski Marek L2 Raczkowski Jacek L3 L4
N/A 2019-11-11 turniej - turniej I Bogusławski Andrzej II Plajzer Janusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-11-12 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Dobrowolski Marek II Wlaźlik Jakub Sekretarz Czechowicz Monika
1 2019-11-12 KS WIFAMA Łódź - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź I Dobrowolski Marek II Wlaźlik Jakub Sekretarz Czechowicz Monika
1 2019-11-12 KS WIFAMA Łódź - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Dobrowolski Marek II Wlaźlik Jakub Sekretarz Czechowicz Monika
1 2019-11-12 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Dobrowolski Marek II Wlaźlik Jakub Sekretarz Czechowicz Monika
N/A 2019-11-13 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki L1 Dębska Aleksandra L2 Kielan Kamila
N/A 2019-11-13 ŁKS Commercecon Łódź - Radomka Radom L1 Wojtunik Krzysztof L2 Grzelak Marcin L3 L4
N/A 2019-11-13 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - Gwardia Wrocław L1 Kozłowska Katarzyna L2 Kryda Paweł
N/A 2019-11-14 LUMKS Kasztelan - MMKS LOTNIK Łęczyca Sekretarz Płaza Zbigniew L1 Kisiel Bartosz L2 Kucharski Patryk
N/A 2019-11-14 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Uniwersytet Łódzki I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-11-14 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Uniwersytet Łódzki I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Pytloch Anna L II Kryda Paweł
N/A 2019-11-15 ŁKS Commercecon Łódź - #Volley Wrocław L1 Bienias Przemysław L2 Kryda Paweł L3 L4
N/A 2019-11-16 PGE SKRA Bełchatów - MKS Będzin L1 Grzelak Marcin L2 Kuś Dominik L3 L4
I-14 2019-11-16 SMS PZPS Spała IV - PGE SKRA Bełchatów II I Kuciapiński Piotr II Strawiński Adrian Sekretarz nieobsadzony
I-15 2019-11-16 VOLLEY TEAM Żychlin - KS WIFAMA Łódź I Wlaźlik Jakub II Kowalow Agnieszka Sekretarz Czerwiński Andrzej
N/A 2019-11-16 SMS PZPS Spała II - Bestios Białystok Sekretarz Rupniewski Ryszard L1 Kucharski Patryk L2 Szymczak Dariusz
I-1 2019-11-16 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Dobrowolski Marek II Czechowicz Monika Sekretarz Kadziak Zdzisław
I-2 2019-11-16 UKS Volley 34 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Dobrowolski Marek II Czechowicz Monika Sekretarz Kadziak Zdzisław
I-5 2019-11-16 UKS Volley 34 Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Dobrowolski Marek II Czechowicz Monika Sekretarz Kadziak Zdzisław
II-1 2019-11-16 UKS LIDER Konstantynów Ł. - SL SALOS - WODNA Łódź I Wlaźlik Jakub II Kowalow Agnieszka Sekretarz Marchowski Jakub
N/A 2019-11-16 SMS PZPS Spała III - LKS Czarni Rząśnia Sekretarz Kielan Kamila L1 Kozłowska Katarzyna L2 Załęska Paulina
N/A 2019-11-16 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - AZS Częstochowa Sekretarz Kanicka Bogna L1 Kołodziej Andrzej L2 Pawełka Maciej
II-4 2019-11-16 SL SALOS - WODNA Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Wlaźlik Jakub II Kowalow Agnieszka Sekretarz Marchowski Jakub
II-5 2019-11-16 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Wlaźlik Jakub II Kowalow Agnieszka Sekretarz Marchowski Jakub
III-1 2019-11-16 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Humerski Czesław II Wojtalik Joanna Sekretarz Majtczak Marcin
III-2 2019-11-16 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Humerski Czesław II Wojtalik Joanna Sekretarz Majtczak Marcin
III-3 2019-11-16 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Humerski Czesław II Wojtalik Joanna Sekretarz Majtczak Marcin
IV-1 2019-11-16 MUKS JUVENIA Rawa M. - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Piotrowski Wojciech
IV-4 2019-11-16 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - WKS Wieluń I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Piotrowski Wojciech
IV-5 2019-11-16 WKS Wieluń - MUKS JUVENIA Rawa M. I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Piotrowski Wojciech
V-1 2019-11-16 UMKS Tuszyn - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew
V-4 2019-11-16 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - UKS FUKS Sulejów I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew
V-5 2019-11-16 UKS FUKS Sulejów - UMKS Tuszyn I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew
VI-1 2019-11-16 Budowlani Łódź - LUKS ASIK Domaniewice I Pytloch Anna II Cieślak Wiktoria Sekretarz Bogusławski Andrzej
VI-2 2019-11-16 INS-EL MKS 16 Łódź - MUKS LIBERO Pajęczno I Pytloch Anna II Cieślak Wiktoria Sekretarz Bogusławski Andrzej
VI-3 2019-11-16 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS LIBERO Pajęczno I Pytloch Anna II Cieślak Wiktoria Sekretarz Bogusławski Andrzej
VI-4 2019-11-16 Budowlani Łódź - INS-EL MKS 16 Łódź I Pytloch Anna II Cieślak Wiktoria Sekretarz Bogusławski Andrzej
N/A 2019-11-16 SMS PZPS Spała - Zaksa Strzelce Opolskie Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L1 Piotrowski Wojciech L2 Strawiński Rafał
N/A 2019-11-16 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - MCKiS Jaworzno Sekretarz Woźniak Halina L1 Kaliszczuk Mateusz L2 Łyszkowicz Wojciech
I-9 2019-11-16 UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. - MKS BZURA Ozorków I Trawczyński Piotr II Lewera Jacek Sekretarz Bilski Robert
II-14 2019-11-16 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - EKS SKRA Bełchatów I Kopacz Henryk II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
II-15 2019-11-16 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - KS WIFAMA Łódź I Godlewska Marta II Gwis Kamil Sekretarz Plajzer Janusz
N/A 2019-11-17 MKS BZURA Ozorków - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Sekretarz Zawierucha Dariusz L1 Dobrowolski Marek L2 Bienias Przemysław
11 2019-11-17 KS WIFAMA Łódź - MKS BZURA Ozorków I Humerski Czesław II Nowakowska Anna Sekretarz Pytloch Anna
I-21 2019-11-17 VOLLEY TEAM Żychlin - AS ACTIVE Opoczno I Bogusławski Andrzej II Załęska Paulina Sekretarz Woźniak Halina
I-22 2019-11-17 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź I Kowalow Agnieszka II Dobrowolski Szymon Sekretarz Taroń Adam
I-23 2019-11-17 UKS Ozorków - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Strawiński Adrian II Wdowiak Agnieszka Sekretarz Brzeziński Michał
I-24 2019-11-17 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Chrześcijanek Magdalena II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Komorek Tadeusz
N/A 2019-11-18 Uniwersytet Łódzki - Politechnika Łódzka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Wojtalik Joanna L II Wlaźlik Jakub
N/A 2019-11-19 ŁKS Commercecon Łódź - Alianz MTV STUTTGART L1 Taroń Adam L2 Raczkowski Jacek L3 Wojtunik Krzysztof L4 Grzelak Marcin LR Wlaźlik Jakub
N/A 2019-11-19 Uniwersytet Łódzki - Politechnika Łódzka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-10 2019-11-19 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Kaliszczuk Mateusz II Bogusławski Andrzej Sekretarz Sekieta Henryk
N/A 2019-11-20 PGE SKRA Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów L1 Grzelak Marcin L2 Kryda Paweł L3 L4
N/A 2019-11-20 GROT BUDOWLANI Łódź - LP SALO L1 Dobrowolski Marek L2 Brzeziński Michał L3 Kuś Dominik L4 Bors Jakub LR Kisiel Bartosz
2 2019-11-20 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Załęska Paulina II Dobrowolski Szymon Sekretarz Woźniak Halina
N/A 2019-11-21 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Politechnika Łódzka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Wegner Tomasz L II Kaliszczuk Mateusz
1 2019-11-21 AS ACTIVE Opoczno - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Piotrowski Wojciech II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Klimczak Bartosz
I-26 2019-11-22 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź - UKS Ozorków I Strawiński Adrian II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Bilkowski Piotr
I-27 2019-11-22 AS ACTIVE Opoczno - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Taraszkiewicz Zbigniew II Szymczak Dariusz Sekretarz Baran Przemysław
I-28 2019-11-22 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - VOLLEY TEAM Żychlin I Załęska Paulina II Humerski Czesław Sekretarz Kadziak Zdzisław
N/A 2019-11-23 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - Białostocka Akademia Siatkówki Białystok Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Kowalow Agnieszka L2 Załęska Paulina
I-16 2019-11-23 PGE SKRA Bełchatów II - VOLLEY TEAM Żychlin I Strawiński Rafał II Baran Przemysław Sekretarz Brożyna Andrzej
I-17 2019-11-23 KS STAL Głowno - SMS PZPS Spała IV I Wdowiak Agnieszka II Piotrowski Wojciech Sekretarz Skórka Łukasz
I-18 2019-11-23 WKS Wieluń - LUKS Dobroń I Kopacz Henryk II Kołodziej Andrzej Sekretarz Kanicka Bogna
N/A 2019-11-23 LKS Czarni Rząśnia - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
N/A 2019-11-23 MKS BZURA Ozorków - SMS PZPS Spała III Sekretarz Nowakowska Anna L1 Bienias Przemysław L2 Wlaźlik Jakub
1 2019-11-23 UKS Volley 34 Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Kadziak Zdzisław II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Szewczyk Karolina L II
1 2019-11-23 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Kadziak Zdzisław II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Szewczyk Karolina L II
1 2019-11-23 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Kadziak Zdzisław II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Szewczyk Karolina L II
1 2019-11-23 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS Volley 34 Łódź I Kadziak Zdzisław II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Szewczyk Karolina L II
1 2019-11-23 UMKS Tuszyn - SL SALOS - WODNA Łódź I Banaszczyk Karolina II Płaza Zbigniew Sekretarz Plajzer Janusz L I Seuchter Adam L II
1 2019-11-23 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Banaszczyk Karolina II Płaza Zbigniew Sekretarz Plajzer Janusz L I Seuchter Adam L II
1 2019-11-23 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - SL SALOS - WODNA Łódź I Banaszczyk Karolina II Płaza Zbigniew Sekretarz Plajzer Janusz L I Seuchter Adam L II
1 2019-11-23 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UMKS Tuszyn I Banaszczyk Karolina II Płaza Zbigniew Sekretarz Plajzer Janusz L I Seuchter Adam L II
1 2019-11-23 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS Ozorków I Woźniak Halina II Wegner Tomasz Sekretarz Cieślak Wiktoria L I Nowakowska Anna L II
1 2019-11-23 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - WKS Wieluń I Woźniak Halina II Wegner Tomasz Sekretarz Cieślak Wiktoria L I Nowakowska Anna L II
1 2019-11-23 UKS Ozorków - WKS Wieluń I Woźniak Halina II Wegner Tomasz Sekretarz Cieślak Wiktoria L I Nowakowska Anna L II
1 2019-11-23 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Woźniak Halina II Wegner Tomasz Sekretarz Cieślak Wiktoria L I Nowakowska Anna L II
1 2019-11-23 EKS SKRA Bełchatów - UKS Siatka Zgierz I Bogusławski Andrzej II Marchowski Jakub Sekretarz Sekieta Henryk L I Strawiński Adrian L II
1 2019-11-23 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - Budowlani Łódź I Bogusławski Andrzej II Marchowski Jakub Sekretarz Sekieta Henryk L I Strawiński Adrian L II
1 2019-11-23 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS Siatka Zgierz I Bogusławski Andrzej II Marchowski Jakub Sekretarz Sekieta Henryk L I Strawiński Adrian L II
1 2019-11-23 Budowlani Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Bogusławski Andrzej II Marchowski Jakub Sekretarz Sekieta Henryk L I Strawiński Adrian L II
1 2019-11-23 MUKS JUVENIA Rawa M. - UMKS Tuszyn II I Humerski Czesław II Czechowicz Monika Sekretarz Skonieczny Adrian L I Pytloch Anna L II
1 2019-11-23 UKS Volley 34 Łódź II - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Humerski Czesław II Czechowicz Monika Sekretarz Skonieczny Adrian L I Pytloch Anna L II
1 2019-11-23 UKS Volley 34 Łódź II - UMKS Tuszyn II I Humerski Czesław II Czechowicz Monika Sekretarz Skonieczny Adrian L I Pytloch Anna L II
I-11 2019-11-23 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - MKS BZURA Ozorków I Dobrowolski Marek II Gorzelak Jakub Sekretarz Mosiński Szymon
1 2019-11-23 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. I Humerski Czesław II Czechowicz Monika Sekretarz Skonieczny Adrian L I Pytloch Anna L II
I-12 2019-11-23 UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. - UKS KORONA Bełchatów I Szymczak Dariusz II Gawot Krzysztof Sekretarz Baran Przemysław
1 2019-11-23 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS LIBERO Pajęczno I Lewera Jacek II Bilski Robert Sekretarz Trawczyński Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-11-23 INS-EL MKS 16 Łódź - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Lewera Jacek II Bilski Robert Sekretarz Trawczyński Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-11-23 MUKS LIBERO Pajęczno - INS-EL MKS 16 Łódź I Lewera Jacek II Bilski Robert Sekretarz Trawczyński Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-11-23 LUKS ASIK Domaniewice - WKS Wieluń II I Taraszkiewicz Zbigniew II Zendeł Sylwester Sekretarz Pacler Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-11-23 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - LUKS ASIK Domaniewice I Taraszkiewicz Zbigniew II Zendeł Sylwester Sekretarz Pacler Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-11-23 WKS Wieluń II - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Taraszkiewicz Zbigniew II Zendeł Sylwester Sekretarz Pacler Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-16 2019-11-23 SPS Zduńska Wola - KS WIFAMA Łódź I Kowalow Agnieszka II Załęska Paulina Sekretarz Kopacz Henryk
II-17 2019-11-23 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - EKS SKRA Bełchatów I Raczkowski Jacek II Raczkowski Jacek Sekretarz Wdowiak Agnieszka
II-18 2019-11-23 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Januszkiewicz Tadeusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Godlewska Marta
N/A 2019-11-24 GROT BUDOWLANI Łódź - PTPS Piła L1 Kuś Dominik L2 Brzeziński Michał L3 L4
13 2019-11-24 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - KS WIFAMA Łódź I Gorzelak Jakub II Kujawska Irmina Sekretarz Szymczak Dariusz
14 2019-11-24 MKS BZURA Ozorków - EKS SKRA Bełchatów I Choroba Piotr II Bienias Przemysław Sekretarz Zawierucha Dariusz
I-1 2019-11-24 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - MKS BZURA Ozorków I Czerwiński Andrzej II Dobrowolski Marek Sekretarz Żabicki Bogdan
I-1 2019-11-24 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - KS WIFAMA Łódź I Czerwiński Andrzej II Dobrowolski Marek Sekretarz Żabicki Bogdan
I-1 2019-11-24 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - MKS BZURA Ozorków I Czerwiński Andrzej II Dobrowolski Marek Sekretarz Żabicki Bogdan
I-1 2019-11-24 KS WIFAMA Łódź - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Czerwiński Andrzej II Dobrowolski Marek Sekretarz Żabicki Bogdan
II-1 2019-11-24 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - MKS BZURA Ozorków II I Taraszkiewicz Zbigniew II Cieślak Wiktoria Sekretarz Kowalow Agnieszka
II-1 2019-11-24 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - EKS SKRA Bełchatów I Taraszkiewicz Zbigniew II Cieślak Wiktoria Sekretarz Kowalow Agnieszka
II-1 2019-11-24 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - MKS BZURA Ozorków II I Taraszkiewicz Zbigniew II Cieślak Wiktoria Sekretarz Kowalow Agnieszka
II-1 2019-11-24 EKS SKRA Bełchatów - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Taraszkiewicz Zbigniew II Cieślak Wiktoria Sekretarz Kowalow Agnieszka
III-1 2019-11-24 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź II - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III I Baran Przemysław II Kucharski Patryk Sekretarz Pacler Dominik
III-1 2019-11-24 MUKS JUVENIA Rawa M. - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź II I Baran Przemysław II Kucharski Patryk Sekretarz Pacler Dominik
III-1 2019-11-24 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III - MUKS JUVENIA Rawa M. I Baran Przemysław II Kucharski Patryk Sekretarz Pacler Dominik
IV-1 2019-11-24 MUKS LIBERO Pajęczno - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Kanicka Bogna II Kołodziej Andrzej Sekretarz Lewera Jacek
IV-1 2019-11-24 WKS Wieluń - MUKS LIBERO Pajęczno I Kanicka Bogna II Kołodziej Andrzej Sekretarz Lewera Jacek
IV-1 2019-11-24 MUKS JUVENIA Rawa M. II - WKS Wieluń I Kanicka Bogna II Kołodziej Andrzej Sekretarz Lewera Jacek
4 2019-11-24 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Wlaźlik Jakub II Świercz Szymon Sekretarz Dębska Aleksandra
3 2019-11-24 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - AS ACTIVE Opoczno I Strawiński Adrian II Bogusławski Andrzej Sekretarz Pytloch Anna
I-25 2019-11-24 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Dobrowolski Szymon II Wdowiak Agnieszka Sekretarz Kryda Paweł
N/A 2019-11-25 Uniwersytet Łódzki - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Godlewska Marta L II Strawiński Adrian
12 2019-11-26 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Piotrowski Wojciech II Gawot Krzysztof Sekretarz Szymczak Dariusz
N/A 2019-11-26 Uniwersytet Łódzki - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Wojtunik Krzysztof L II
N/A 2019-11-27 PGE SKRA Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa L1 Wojtunik Krzysztof L2 Kuś Dominik L3 L4
I-29 2019-11-29 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Kaliszczuk Mateusz II Wlaźlik Jakub Sekretarz Czerwiński Andrzej
I-31 2019-11-29 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź I Żabicki Bogdan II Bogusławski Andrzej Sekretarz Kadziak Zdzisław
I-32 2019-11-29 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Gawot Krzysztof II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Piotrowski Wojciech
I-19 2019-11-30 SMS PZPS Spała IV - WKS Wieluń I Kuś Dominik II Baran Przemysław Sekretarz Pacler Dominik
I-21 2019-11-30 KS WIFAMA Łódź - PGE SKRA Bełchatów II I Grzelak Marcin II Dobrowolski Marek Sekretarz Sekieta Henryk
N/A 2019-11-30 SMS PZPS Spała III - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Sekretarz Baran Przemysław L1 Kucharski Patryk L2 Szymczak Dariusz
N/A 2019-11-30 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - MKS BZURA Ozorków Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Kaliszczuk Mateusz L2 Wlaźlik Jakub
N/A 2019-11-30 LUMKS Kasztelan - LKS Czarni Rząśnia Sekretarz Płaza Zbigniew L1 Kisiel Bartosz L2 Kowalow Agnieszka
N/A 2019-11-30 SMS PZPS Spała - LUK Politechnika Lublin Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L1 Gorzelak Jakub L2 Strawiński Rafał
N/A 2019-11-30 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - AGH Kraków Sekretarz Nowakowska Anna L1 Kozłowska Katarzyna L2 Łyszkowicz Wojciech
I-13 2019-11-30 UKS KORONA Bełchatów - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź I Banaszczyk Karolina II Kopacz Henryk Sekretarz Płaza Zbigniew
I-14 2019-11-30 MKS BZURA Ozorków - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Choroba Piotr II Bienias Przemysław Sekretarz Zawierucha Dariusz
II-19 2019-11-30 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - SPS Zduńska Wola I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
II-20 2019-11-30 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Gorzelak Jakub II Sekretarz Łyszkowicz Wojciech
II-21 2019-11-30 EKS SKRA Bełchatów - KS WIFAMA Łódź I Dobrowolski Marek II Grzelak Marcin Sekretarz Kaliszczuk Mateusz
I-1 2019-11-30 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS Volley 34 Łódź I Kadziak Zdzisław II Załęska Paulina Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-2 2019-11-30 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Kadziak Zdzisław II Załęska Paulina Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-4 2019-11-30 UKS Volley 34 Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Kadziak Zdzisław II Załęska Paulina Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-3 2019-11-30 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Bogusławski Andrzej II Czechowicz Monika Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2019-11-30 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Bogusławski Andrzej II Czechowicz Monika Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-6 2019-11-30 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Bogusławski Andrzej II Czechowicz Monika Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2019-11-30 SL SALOS - WODNA Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Sekieta Henryk II Wegner Tomasz Sekretarz Pytloch Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-5 2019-11-30 SL SALOS - WODNA Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. I Sekieta Henryk II Wegner Tomasz Sekretarz Pytloch Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-4 2019-11-30 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MUKS JUVENIA Rawa M. I Sekieta Henryk II Wegner Tomasz Sekretarz Pytloch Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-2 2019-11-30 UMKS Tuszyn - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-4 2019-11-30 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - UMKS Tuszyn I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-6 2019-11-30 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2019-11-30 WKS Wieluń - UKS FUKS Sulejów I Kuś Dominik II Pacler Dominik Sekretarz Plich Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-2 2019-11-30 LUKS ASIK Domaniewice - WKS Wieluń I Kuś Dominik II Pacler Dominik Sekretarz Plich Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-4 2019-11-30 UKS FUKS Sulejów - LUKS ASIK Domaniewice I Kuś Dominik II Pacler Dominik Sekretarz Plich Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2019-11-30 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - INS-EL MKS 16 Łódź I Wlaźlik Jakub II Marchowski Jakub Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-2 2019-11-30 MUKS LIBERO Pajęczno - Budowlani Łódź I Wlaźlik Jakub II Marchowski Jakub Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-3 2019-11-30 INS-EL MKS 16 Łódź - Budowlani Łódź I Wlaźlik Jakub II Marchowski Jakub Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-4 2019-11-30 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - MUKS LIBERO Pajęczno I Wlaźlik Jakub II Marchowski Jakub Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-5 2019-11-30 MUKS LIBERO Pajęczno - INS-EL MKS 16 Łódź I Wlaźlik Jakub II Marchowski Jakub Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-6 2019-11-30 Budowlani Łódź - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Wlaźlik Jakub II Marchowski Jakub Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-01 ŁKS Commercecon Łódź - Wisła Warszawa L1 Dobrowolski Marek L2 Grzelak Marcin L3 L4
II-13 2019-12-01 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - SPS Zduńska Wola I Szymczak Dariusz II Baran Przemysław Sekretarz Baran Przemysław
I-30 2019-12-01 UKS Ozorków - AS ACTIVE Opoczno I Choroba Piotr II Zawierucha Dariusz Sekretarz Pacler Dominik
I-1 2019-12-01 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Januszkiewicz Tadeusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Plajzer Janusz
I-2 2019-12-01 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Wlaźlik Jakub II Piotrowski Wojciech Sekretarz Bilkowski Piotr
II-1 2019-12-01 EKS SKRA Bełchatów - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Kopacz Henryk II Płaza Zbigniew Sekretarz Banaszczyk Karolina
II-2 2019-12-01 AS ACTIVE Opoczno - INS-EL MKS 16 Łódź I Kucharski Patryk II Szymczak Dariusz Sekretarz Gawot Krzysztof
N/A 2019-12-03 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Łódzki I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Wegner Tomasz L II Wojtunik Krzysztof
N/A 2019-12-05 SMS PZPS Spała - MCKiS Jaworzno Sekretarz Gawot Krzysztof L1 Bors Jakub L2 Kozłowska Katarzyna
N/A 2019-12-05 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Politechnika Łódzka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-3 2019-12-06 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Grzelak Marcin II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Nowakowska Anna
1 2019-12-07 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Taraszkiewicz Zbigniew II Zendeł Sylwester Sekretarz Rupniewski Ryszard L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-07 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS Volley 34 Łódź I Taraszkiewicz Zbigniew II Zendeł Sylwester Sekretarz Rupniewski Ryszard L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-07 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS Volley 34 Łódź I Taraszkiewicz Zbigniew II Zendeł Sylwester Sekretarz Rupniewski Ryszard L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-07 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Taraszkiewicz Zbigniew II Zendeł Sylwester Sekretarz Rupniewski Ryszard L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-07 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Strawiński Adrian II Czechowicz Monika Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-07 SL SALOS - WODNA Łódź - UMKS Tuszyn I Strawiński Adrian II Czechowicz Monika Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-07 SL SALOS - WODNA Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Strawiński Adrian II Czechowicz Monika Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-07 UMKS Tuszyn - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Strawiński Adrian II Czechowicz Monika Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-07 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Kisiel Jacek II Majtczak Marcin Sekretarz Kopacz Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-07 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - UKS Ozorków I Kisiel Jacek II Majtczak Marcin Sekretarz Kopacz Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-07 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS Ozorków I Kisiel Jacek II Majtczak Marcin Sekretarz Kopacz Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-07 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Kisiel Jacek II Majtczak Marcin Sekretarz Kopacz Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-07 WKS Wieluń - UKS Volley 34 Łódź II I Kadziak Zdzisław II Bogusławski Andrzej Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-07 UKS Siatka Zgierz - Budowlani Łódź I Kadziak Zdzisław II Bogusławski Andrzej Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-07 UKS Siatka Zgierz - UKS Volley 34 Łódź II I Kadziak Zdzisław II Bogusławski Andrzej Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-07 Budowlani Łódź - WKS Wieluń I Kadziak Zdzisław II Bogusławski Andrzej Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-07 SMS PZPS Spała II - BAS Białystok Sekretarz Baran Przemysław L1 Kucharski Patryk L2 Szymczak Dariusz
1 2019-12-07 EKS SKRA Bełchatów - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Nowakowska Anna II Pytloch Anna Sekretarz Kuciapiński Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-07 UMKS Tuszyn II - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Nowakowska Anna II Pytloch Anna Sekretarz Kuciapiński Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-23 2019-12-07 KS WIFAMA Łódź - KS STAL Głowno I Kozłowska Katarzyna II Raczkowski Jacek Sekretarz Czechowicz Monika
I-24 2019-12-07 VOLLEY TEAM Żychlin - WKS Wieluń I Kuś Dominik II Choroba Piotr Sekretarz Pacler Dominik
1 2019-12-07 UMKS Tuszyn II - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Nowakowska Anna II Pytloch Anna Sekretarz Kuciapiński Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-25 2019-12-07 SMS PZPS Spała IV - LUKS Dobroń I Piotrowski Wojciech II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Kryda Paweł
1 2019-12-07 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Nowakowska Anna II Pytloch Anna Sekretarz Kuciapiński Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-07 INS-EL MKS 16 Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Bogusławski Andrzej II Wlaźlik Jakub Sekretarz Dobrowolski Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-07 MUKS JUVENIA Rawa M. - INS-EL MKS 16 Łódź I Bogusławski Andrzej II Wlaźlik Jakub Sekretarz Dobrowolski Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-07 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - MUKS JUVENIA Rawa M. I Bogusławski Andrzej II Wlaźlik Jakub Sekretarz Dobrowolski Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-07 LUKS ASIK Domaniewice - WKS Wieluń I Choroba Piotr II Pacler Dominik Sekretarz Kuś Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-07 MUKS LIBERO Pajęczno - LUKS ASIK Domaniewice I Choroba Piotr II Pacler Dominik Sekretarz Kuś Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-07 WKS Wieluń - MUKS LIBERO Pajęczno I Choroba Piotr II Pacler Dominik Sekretarz Kuś Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-07 turniej - turniej I Bilski Robert II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-07 turniej - turniej I Kucharski Patryk II Wlaźlik Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-07 MMKS LOTNIK Łęczyca - LKS Czarni Rząśnia Sekretarz Nowakowska Anna L1 Dobrowolski Marek L2 Łyszkowicz Wojciech
N/A 2019-12-07 LUMKS Kasztelan - MKS BZURA Ozorków Sekretarz Banaszczyk Karolina L1 Kisiel Bartosz L2 Kuciapiński Piotr
N/A 2019-12-07 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - SMS PZPS Spała III Sekretarz Kanicka Bogna L1 Kołodziej Andrzej L2 Pawełka Maciej
I-15 2019-12-07 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - UKS KORONA Bełchatów I Banaszczyk Karolina II Płaza Zbigniew Sekretarz Brożyna Andrzej
I-16 2019-12-07 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. I Żabicki Bogdan II Dębska Aleksandra Sekretarz Sekieta Henryk
II-22 2019-12-07 SPS Zduńska Wola - EKS SKRA Bełchatów I Januszkiewicz Tadeusz II Godlewska Marta Sekretarz Seuchter Adam
II-24 2019-12-07 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Kanicka Bogna II Kołodziej Andrzej Sekretarz Pawełka Maciej
I-33 2019-12-07 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Sekieta Henryk
I-36 2019-12-07 VOLLEY TEAM Żychlin - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Humerski Czesław II Szewczyk Karolina Sekretarz Woźniak Halina
N/A 2019-12-08 PGE SKRA Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie L1 Wojtunik Krzysztof L2 Bors Jakub L3 L4
N/A 2019-12-08 GROT BUDOWLANI Łódź - DPD LEGIONOVIA Legionowo L1 Taroń Adam L2 Kryda Paweł L3 L4
N/A 2019-12-08 turniej - turniej I Pacler Dominik II Świercz Szymon Sekretarz Szewczyk Karolina L I Dębska Aleksandra L II Majtczak Marcin
N/A 2019-12-08 turniej - turniej I Plich Wojciech II Kucharski Patryk Sekretarz Strawiński Adrian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-08 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Godlewska Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2019-12-08 EKS SKRA Bełchatów - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Lewera Jacek II Trawczyński Piotr Sekretarz Płaza Zbigniew
16 2019-12-08 KS WIFAMA Łódź - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Łyszkowicz Wojciech II Załęska Paulina Sekretarz Pytloch Anna
I-34 2019-12-08 AS ACTIVE Opoczno - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Baran Przemysław II Strawiński Rafał Sekretarz Szymczak Dariusz
I-4 2019-12-08 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź I Czechowicz Monika II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Skórka Łukasz
II-3 2019-12-08 EKS SKRA Bełchatów - INS-EL MKS 16 Łódź I Banaszczyk Karolina II Kisiel Jacek Sekretarz Brożyna Andrzej
I-35 2019-12-09 UKS Ozorków - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Kryda Paweł II Bienias Przemysław Sekretarz Dębska Aleksandra
II-5 2019-12-10 AS ACTIVE Opoczno - EKS SKRA Bełchatów I Taraszkiewicz Zbigniew II Gawot Krzysztof Sekretarz Zendeł Sylwester
N/A 2019-12-10 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Łódzki I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Wlaźlik Jakub L II
N/A 2019-12-11 ŁKS Commercecon Łódź - Chemik Police L1 Wojtunik Krzysztof L2 Grzelak Marcin L3 L4
II-23 2019-12-11 KS WIFAMA Łódź - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Dobrowolski Szymon II Strawiński Adrian Sekretarz Bors Jakub
II-4 2019-12-12 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - AS ACTIVE Opoczno I Kielan Kamila II Wlaźlik Jakub Sekretarz Kadziak Zdzisław
N/A 2019-12-12 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Pytloch Anna L II Kaliszczuk Mateusz
I-39 2019-12-13 AS ACTIVE Opoczno - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Kisiel Jacek II Brożyna Andrzej Sekretarz Banaszczyk Karolina
I-40 2019-12-13 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Dobrowolski Szymon II Bors Jakub Sekretarz Kadziak Zdzisław
I-6 2019-12-13 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Żabicki Bogdan II Załęska Paulina Sekretarz Bogusławski Andrzej
I-26 2019-12-14 LUKS Dobroń - VOLLEY TEAM Żychlin I Januszkiewicz Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Plajzer Janusz
I-28 2019-12-14 KS STAL Głowno - PGE SKRA Bełchatów II I Kozłowska Katarzyna II Wojtunik Krzysztof Sekretarz Pytloch Anna
I-1 2019-12-14 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Bogusławski Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-2 2019-12-14 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Bogusławski Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-3 2019-12-14 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Bogusławski Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-2 2019-12-14 SL SALOS - WODNA Łódź - UKS Volley 34 Łódź I Gawot Krzysztof II Załęska Paulina Sekretarz Kozłowska Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-14 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Sekretarz Kanicka Bogna L1 Kołodziej Andrzej L2 Pawełka Maciej
II-4 2019-12-14 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS Volley 34 Łódź I Gawot Krzysztof II Załęska Paulina Sekretarz Kozłowska Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-14 SMS PZPS Spała III - LUMKS Kasztelan Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L1 Szymczak Dariusz L2 Strawiński Rafał
II-5 2019-12-14 SL SALOS - WODNA Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Gawot Krzysztof II Załęska Paulina Sekretarz Kozłowska Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-14 MKS BZURA Ozorków - MMKS LOTNIK Łęczyca Sekretarz Zawierucha Dariusz L1 Dobrowolski Marek L2 Raczkowski Jacek
N/A 2019-12-14 LKS Czarni Rząśnia - AZS Częstochowa Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
III-1 2019-12-14 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Humerski Czesław II Kadziak Zdzisław Sekretarz Dobrowolski Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-2 2019-12-14 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Humerski Czesław II Dobrowolski Marek Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-4 2019-12-14 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Humerski Czesław II Dobrowolski Marek Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2019-12-14 MUKS JUVENIA Rawa M. - UMKS Tuszyn I Wlaźlik Jakub II Pytloch Anna Sekretarz Sekieta Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-2 2019-12-14 WKS Wieluń - MUKS JUVENIA Rawa M. I Wlaźlik Jakub II Pytloch Anna Sekretarz Sekieta Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-4 2019-12-14 UMKS Tuszyn - WKS Wieluń I Wlaźlik Jakub II Pytloch Anna Sekretarz Sekieta Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2019-12-14 Budowlani Łódź - UKS FUKS Sulejów I Bogusławski Andrzej II Wegner Tomasz Sekretarz Majtczak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-2 2019-12-14 UKS FUKS Sulejów - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Bogusławski Andrzej II Majtczak Marcin Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-3 2019-12-14 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - Budowlani Łódź I Bogusławski Andrzej II Majtczak Marcin Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2019-12-14 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS LIBERO Pajęczno I Choroba Piotr II Skonieczny Adrian Sekretarz Zawierucha Dariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-2 2019-12-14 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - INS-EL MKS 16 Łódź I Choroba Piotr II Skonieczny Adrian Sekretarz Zawierucha Dariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-5 2019-12-14 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - MUKS LIBERO Pajęczno I Choroba Piotr II Skonieczny Adrian Sekretarz Zawierucha Dariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-6 2019-12-14 INS-EL MKS 16 Łódź - LUKS ASIK Domaniewice I Choroba Piotr II Skonieczny Adrian Sekretarz Zawierucha Dariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-14 SMS PZPS Spała - AZS Stal Nysa Sekretarz Baran Przemysław L1 Taroń Adam L2 Łyszkowicz Wojciech
N/A 2019-12-14 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - Zaksa Strzelce Opolskie Sekretarz Gawot Krzysztof L1 Kaliszczuk Mateusz L2 Wlaźlik Jakub
I-17 2019-12-14 UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Klimczak Bartosz II Kopacz Henryk Sekretarz Zendeł Sylwester
I-18 2019-12-14 UKS KORONA Bełchatów - MKS BZURA Ozorków I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew
II-25 2019-12-14 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - SPS Zduńska Wola I Godlewska Marta II Gwis Kamil Sekretarz Seuchter Adam
II-26 2019-12-14 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - KS WIFAMA Łódź I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
II-27 2019-12-14 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - EKS SKRA Bełchatów I Łyszkowicz Wojciech II Taroń Adam Sekretarz Baran Przemysław
II-6 2019-12-15 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - INS-EL MKS 16 Łódź I Świercz Szymon II Kielan Kamila Sekretarz Pytloch Anna
I-1 2019-12-15 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - EKS SKRA Bełchatów I Baran Przemysław II Sekieta Henryk Sekretarz Humerski Czesław L I Załęska Paulina L II
I-1 2019-12-15 KS WIFAMA Łódź - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź I Baran Przemysław II Sekieta Henryk Sekretarz Humerski Czesław L I Załęska Paulina L II
I-1 2019-12-15 KS WIFAMA Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Baran Przemysław II Sekieta Henryk Sekretarz Humerski Czesław L I Załęska Paulina L II
I-1 2019-12-15 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Baran Przemysław II Sekieta Henryk Sekretarz Humerski Czesław L I Załęska Paulina L II
II-1 2019-12-15 MKS BZURA Ozorków - MUKS JUVENIA Rawa M. I Plajzer Janusz II Godlewska Marta Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I Januszkiewicz Tadeusz L II
II-1 2019-12-15 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Plajzer Janusz II Godlewska Marta Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I Januszkiewicz Tadeusz L II
II-1 2019-12-15 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - MUKS JUVENIA Rawa M. I Plajzer Janusz II Godlewska Marta Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I Januszkiewicz Tadeusz L II
II-1 2019-12-15 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - MKS BZURA Ozorków I Plajzer Janusz II Godlewska Marta Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I Januszkiewicz Tadeusz L II
III-1 2019-12-15 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź II - WKS Wieluń I Kadziak Zdzisław II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Majtczak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2019-12-15 MKS BZURA Ozorków II - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź II I Kadziak Zdzisław II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Majtczak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2019-12-15 WKS Wieluń - MKS BZURA Ozorków II I Kadziak Zdzisław II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Majtczak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-15 GROT BUDOWLANI Łódź - #Volley Wrocław L1 Dobrowolski Marek L2 Kuś Dominik L3 L4
IV-1 2019-12-15 MUKS LIBERO Pajęczno - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Gawot Krzysztof II Pacler Dominik Sekretarz Kuś Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2019-12-15 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III - MUKS LIBERO Pajęczno I Gawot Krzysztof II Pacler Dominik Sekretarz Kuś Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2019-12-15 MUKS JUVENIA Rawa M. II - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III I Gawot Krzysztof II Pacler Dominik Sekretarz Kuś Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2019-12-15 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - KS AZS AWF UKSW Warszawa Sekretarz Banaszczyk Karolina L1 Kołodziej Andrzej L2 Pawełka Maciej
I-27 2019-12-15 WKS Wieluń - KS WIFAMA Łódź I Trawczyński Piotr II Lewera Jacek Sekretarz Kanicka Bogna
N/A 2019-12-15 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kopacz Henryk L II
N/A 2019-12-15 turniej - turniej I nieobsadzony II Gwis Kamil Sekretarz Marchowski Jakub L I Komorek Tadeusz L II Kaliszczuk Mateusz
N/A 2019-12-15 turniej - turniej I Rupniewski Ryszard II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2019-12-15 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - EKS SKRA Bełchatów I Piotrowski Wojciech II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Bilkowski Piotr
18 2019-12-15 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - MKS BZURA Ozorków I Strawiński Adrian II Zając Andrzej Sekretarz Szymczak Dariusz
I-37 2019-12-15 UKS Ozorków - VOLLEY TEAM Żychlin I Dobrowolski Marek II Żabicki Bogdan Sekretarz Nowakowska Anna
I-5 2019-12-15 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Wlaźlik Jakub II Wdowiak Agnieszka Sekretarz Kryda Paweł
I-38 2019-12-16 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Wdowiak Agnieszka II Szewczyk Karolina Sekretarz Kryda Paweł
N/A 2019-12-17 ŁKS Commercecon Łódź - Igor Gorgonzola NOVARA L1 Taroń Adam L2 Bors Jakub L3 Dobrowolski Marek L4 Grzelak Marcin LR Dobrowolski Szymon
N/A 2019-12-18 GROT BUDOWLANI Łódź - Eczacibasi VitrA ISTANBUL L1 Wojtunik Krzysztof L2 Brzeziński Michał L3 Kuś Dominik L4 Kryda Paweł LR Kaliszczuk Mateusz
I-42 2019-12-18 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Bogusławski Andrzej II Czerwiński Andrzej Sekretarz Sekieta Henryk
II-9 2019-12-19 INS-EL MKS 16 Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Płaza Zbigniew II Banaszczyk Karolina Sekretarz Brożyna Andrzej
II-10 2019-12-19 AS ACTIVE Opoczno - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Baran Przemysław II Kucharski Patryk Sekretarz Szymczak Dariusz
22 2019-12-19 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - BBTS Bielsko Biała L1 Piotrowski Wojciech L2 Kisiel Bartosz
N/A 2019-12-19 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Uniwersytet Łódzki I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Kaliszczuk Mateusz L II
I-9 2019-12-20 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Dobrowolski Marek II Grzelak Marcin Sekretarz Kadziak Zdzisław
I-10 2019-12-20 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Dobrowolski Szymon II Wdowiak Agnieszka Sekretarz Skórka Łukasz
N/A 2019-12-21 SMS PZPS Spała II - Legia Warszawa Sekretarz Rupniewski Ryszard L1 Kucharski Patryk L2 Szymczak Dariusz
I-29 2019-12-21 PGE SKRA Bełchatów II - WKS Wieluń I Kuciapiński Piotr II Wlaźlik Jakub Sekretarz Kryda Paweł
I-30 2019-12-21 KS WIFAMA Łódź - LUKS Dobroń I Raczkowski Jacek II Brzeziński Michał Sekretarz Nowakowska Anna
I-1 2019-12-21 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Pytloch Anna II Załęska Paulina Sekretarz Dobrowolski Marek L I Humerski Czesław L II
I-1 2019-12-21 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS Volley 34 Łódź I Pytloch Anna II Załęska Paulina Sekretarz Dobrowolski Marek L I Humerski Czesław L II
I-1 2019-12-21 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS Volley 34 Łódź I Pytloch Anna II Załęska Paulina Sekretarz Dobrowolski Marek L I Humerski Czesław L II
I-1 2019-12-21 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Pytloch Anna II Załęska Paulina Sekretarz Dobrowolski Marek L I Humerski Czesław L II
I-1 2019-12-21 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Pytloch Anna II Załęska Paulina Sekretarz Dobrowolski Marek L I Humerski Czesław L II
I-1 2019-12-21 UKS Volley 34 Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Pytloch Anna II Załęska Paulina Sekretarz Dobrowolski Marek L I Humerski Czesław L II
II-1 2019-12-21 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Kozłowska Katarzyna II Raczkowski Jacek Sekretarz Kaliszczuk Mateusz L I Czechowicz Monika L II
II-1 2019-12-21 UMKS Tuszyn - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Kozłowska Katarzyna II Raczkowski Jacek Sekretarz Kaliszczuk Mateusz L I Czechowicz Monika L II
II-1 2019-12-21 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Kozłowska Katarzyna II Raczkowski Jacek Sekretarz Kaliszczuk Mateusz L I Czechowicz Monika L II
II-1 2019-12-21 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UMKS Tuszyn I Kozłowska Katarzyna II Raczkowski Jacek Sekretarz Kaliszczuk Mateusz L I Czechowicz Monika L II
II-1 2019-12-21 UMKS Tuszyn - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Kozłowska Katarzyna II Raczkowski Jacek Sekretarz Kaliszczuk Mateusz L I Czechowicz Monika L II
II-1 2019-12-21 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Kozłowska Katarzyna II Raczkowski Jacek Sekretarz Kaliszczuk Mateusz L I Czechowicz Monika L II
III-1 2019-12-21 SL SALOS - WODNA Łódź - Budowlani Łódź I Świercz Szymon II Nowakowska Anna Sekretarz Dębska Aleksandra L I Bogusławski Andrzej L II
III-1 2019-12-21 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Świercz Szymon II Nowakowska Anna Sekretarz Dębska Aleksandra L I Bogusławski Andrzej L II
III-1 2019-12-21 Budowlani Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Świercz Szymon II Nowakowska Anna Sekretarz Dębska Aleksandra L I Bogusławski Andrzej L II
III-1 2019-12-21 SL SALOS - WODNA Łódź - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Świercz Szymon II Nowakowska Anna Sekretarz Dębska Aleksandra L I Bogusławski Andrzej L II
III-1 2019-12-21 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - Budowlani Łódź I Świercz Szymon II Nowakowska Anna Sekretarz Dębska Aleksandra L I Bogusławski Andrzej L II
III-1 2019-12-21 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - SL SALOS - WODNA Łódź I Świercz Szymon II Nowakowska Anna Sekretarz Dębska Aleksandra L I Bogusławski Andrzej L II
IV-1 2019-12-21 UKS Ozorków - UMKS Tuszyn II I Lewera Jacek II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Kanicka Bogna L I Trawczyński Piotr L II Gwis Kamil
IV-1 2019-12-21 WKS Wieluń - UKS Volley 34 Łódź II I Lewera Jacek II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Kanicka Bogna L I Trawczyński Piotr L II Gwis Kamil
IV-1 2019-12-21 UMKS Tuszyn II - UKS Volley 34 Łódź II I Lewera Jacek II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Kanicka Bogna L I Trawczyński Piotr L II Gwis Kamil
IV-1 2019-12-21 UKS Ozorków - WKS Wieluń I Lewera Jacek II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Kanicka Bogna L I Trawczyński Piotr L II Gwis Kamil
IV-1 2019-12-21 WKS Wieluń - UMKS Tuszyn II I Lewera Jacek II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Kanicka Bogna L I Trawczyński Piotr L II Gwis Kamil
IV-1 2019-12-21 UKS Volley 34 Łódź II - UKS Ozorków I Lewera Jacek II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Kanicka Bogna L I Trawczyński Piotr L II Gwis Kamil
V-1 2019-12-21 UKS Siatka Zgierz - MUKS JUVENIA Rawa M. I Zendeł Sylwester II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Strawiński Rafał L I Plich Wojciech L II
V-1 2019-12-21 MKS SKIER - VIS Skierniewice - EKS SKRA Bełchatów I Zendeł Sylwester II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Strawiński Rafał L I Plich Wojciech L II
V-1 2019-12-21 MUKS JUVENIA Rawa M. - EKS SKRA Bełchatów I Zendeł Sylwester II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Strawiński Rafał L I Plich Wojciech L II
V-1 2019-12-21 UKS Siatka Zgierz - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Zendeł Sylwester II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Strawiński Rafał L I Plich Wojciech L II
V-1 2019-12-21 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS JUVENIA Rawa M. I Zendeł Sylwester II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Strawiński Rafał L I Plich Wojciech L II
V-1 2019-12-21 EKS SKRA Bełchatów - UKS Siatka Zgierz I Zendeł Sylwester II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Strawiński Rafał L I Plich Wojciech L II
VI-1 2019-12-21 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - MUKS LIBERO Pajęczno I Woźniak Halina II Wegner Tomasz Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2019-12-21 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Woźniak Halina II Wegner Tomasz Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2019-12-21 MUKS LIBERO Pajęczno - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Woźniak Halina II Wegner Tomasz Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2019-12-21 LUKS ASIK Domaniewice - WKS Wieluń II I Kopacz Henryk II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2019-12-21 INS-EL MKS 16 Łódź - LUKS ASIK Domaniewice I Kopacz Henryk II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2019-12-21 WKS Wieluń II - INS-EL MKS 16 Łódź I Kopacz Henryk II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-41 2019-12-21 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - AS ACTIVE Opoczno I Kopacz Henryk II Płaza Zbigniew Sekretarz Brożyna Andrzej
I-44 2019-12-21 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS Ozorków I Dobrowolski Szymon II Strawiński Adrian Sekretarz Wojtunik Krzysztof
N/A 2019-12-22 PGE SKRA Bełchatów - MKS Ślepsk Suwałki L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr L3 L4
II-7 2020-01-02 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - EKS SKRA Bełchatów I Dobrowolski Szymon II Czechowicz Monika Sekretarz Kadziak Zdzisław
I-32 2020-01-04 SMS PZPS Spała IV - KS WIFAMA Łódź I Kisiel Jacek II Gawot Krzysztof Sekretarz Zendeł Sylwester
I-33 2020-01-04 LUKS Dobroń - PGE SKRA Bełchatów II I Wlaźlik Jakub II Wdowiak Agnieszka Sekretarz Olszycka Aneta
I-34 2020-01-04 KS STAL Głowno - WKS Wieluń I Choroba Piotr II Kuś Dominik Sekretarz Brzeziński Michał
I-19 2020-01-04 MKS BZURA Ozorków - UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. I Kuś Dominik II Choroba Piotr Sekretarz Zawierucha Dariusz
I-20 2020-01-04 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź I Strawiński Adrian II Baran Przemysław Sekretarz Szymczak Dariusz
3 2020-01-04 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Bogusławski Andrzej II Kowalow Agnieszka Sekretarz Szewczyk Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-01-04 UKS Volley 34 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Bogusławski Andrzej II Kowalow Agnieszka Sekretarz Szewczyk Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2020-01-04 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS Volley 34 Łódź I Bogusławski Andrzej II Kowalow Agnieszka Sekretarz Szewczyk Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-01-04 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Sekieta Henryk II Świercz Szymon Sekretarz Czechowicz Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-04 SL SALOS - WODNA Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Sekieta Henryk II Świercz Szymon Sekretarz Czechowicz Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-01-04 SL SALOS - WODNA Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Sekieta Henryk II Świercz Szymon Sekretarz Czechowicz Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-01-04 Budowlani Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Marchowski Jakub II Pytloch Anna Sekretarz Bilkowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2020-01-04 UMKS Tuszyn - Budowlani Łódź I Pytloch Anna II Marchowski Jakub Sekretarz Bilkowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-01-04 UMKS Tuszyn - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Pytloch Anna II Marchowski Jakub Sekretarz Bilkowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-28 2020-01-04 SPS Zduńska Wola - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Chrześcijanek Magdalena II Godlewska Marta Sekretarz Komorek Tadeusz
II-29 2020-01-04 EKS SKRA Bełchatów - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Żabicki Bogdan II Dobrowolski Marek Sekretarz Nowakowska Anna
2 2020-01-04 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - WKS Wieluń I Kanicka Bogna II Kołodziej Andrzej Sekretarz Pawełka Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-30 2020-01-04 KS WIFAMA Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Humerski Czesław II Dębska Aleksandra Sekretarz Kadziak Zdzisław
4 2020-01-04 UKS FUKS Sulejów - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Kanicka Bogna II Kołodziej Andrzej Sekretarz Pawełka Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-01-04 UKS FUKS Sulejów - WKS Wieluń I Kanicka Bogna II Kołodziej Andrzej Sekretarz Pawełka Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-04 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - INS-EL MKS 16 Łódź I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kopacz Henryk L II
2 2020-01-04 MUKS LIBERO Pajęczno - LUKS ASIK Domaniewice I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kopacz Henryk L II
3 2020-01-04 INS-EL MKS 16 Łódź - LUKS ASIK Domaniewice I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kopacz Henryk L II
4 2020-01-04 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - MUKS LIBERO Pajęczno I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kopacz Henryk L II
5 2020-01-04 MUKS LIBERO Pajęczno - INS-EL MKS 16 Łódź I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kopacz Henryk L II
6 2020-01-04 LUKS ASIK Domaniewice - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kopacz Henryk L II
II-8 2020-01-05 INS-EL MKS 16 Łódź - AS ACTIVE Opoczno I II Sekretarz
N/A 2020-01-05 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - OPTS NIKE Ostrołęka Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Kisiel Bartosz L2 Raczkowski Jacek
19 2020-01-05 MKS BZURA Ozorków - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Żabicki Bogdan II Kowalow Agnieszka Sekretarz Zawierucha Dariusz
20 2020-01-05 EKS SKRA Bełchatów - KS WIFAMA Łódź I Płaza Zbigniew II Kisiel Jacek Sekretarz Brożyna Andrzej
N/A 2020-01-05 SMS PZPS Spała - APP Krispol Września Sekretarz Banaszczyk Karolina L1 Kryda Paweł L2 Dobrowolski Marek
1 2020-01-05 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - MKS BZURA Ozorków I Kadziak Zdzisław II Wlaźlik Jakub Sekretarz Bogusławski Andrzej L I Pytloch Anna L II
1 2020-01-05 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - KS WIFAMA Łódź I Kadziak Zdzisław II Wlaźlik Jakub Sekretarz Bogusławski Andrzej L I Pytloch Anna L II
1 2020-01-05 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - MKS BZURA Ozorków I Kadziak Zdzisław II Wlaźlik Jakub Sekretarz Bogusławski Andrzej L I Pytloch Anna L II
1 2020-01-05 KS WIFAMA Łódź - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź I Kadziak Zdzisław II Wlaźlik Jakub Sekretarz Bogusławski Andrzej L I Pytloch Anna L II
1 2020-01-05 EKS SKRA Bełchatów - MKS BZURA Ozorków II I Baran Przemysław II Strawiński Adrian Sekretarz Kucharski Patryk L I Rupniewski Ryszard L II
1 2020-01-05 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Baran Przemysław II Strawiński Adrian Sekretarz Kucharski Patryk L I Rupniewski Ryszard L II
1 2020-01-05 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - MKS BZURA Ozorków II I Baran Przemysław II Strawiński Adrian Sekretarz Kucharski Patryk L I Rupniewski Ryszard L II
1 2020-01-05 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - EKS SKRA Bełchatów I Baran Przemysław II Strawiński Adrian Sekretarz Kucharski Patryk L I Rupniewski Ryszard L II
1 2020-01-05 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź II - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III I Pacler Dominik II Zendeł Sylwester Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-05 MUKS JUVENIA Rawa M. - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź II I Pacler Dominik II Zendeł Sylwester Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-05 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III - MUKS JUVENIA Rawa M. I Pacler Dominik II Zendeł Sylwester Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-05 MUKS LIBERO Pajęczno - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Trawczyński Piotr II Kopacz Henryk Sekretarz Kanicka Bogna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-05 WKS Wieluń - MUKS LIBERO Pajęczno I Trawczyński Piotr II Kopacz Henryk Sekretarz Kanicka Bogna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-05 MUKS JUVENIA Rawa M. II - WKS Wieluń I Trawczyński Piotr II Kopacz Henryk Sekretarz Kanicka Bogna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-01-05 MUKS JUVENIA Rawa M. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Gawot Krzysztof II Wdowiak Agnieszka Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-05 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS JUVENIA Rawa M. I Gawot Krzysztof II Wdowiak Agnieszka Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-01-05 MKS SKIER - VIS Skierniewice - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Gawot Krzysztof II Wdowiak Agnieszka Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-8 2020-01-05 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź I Łyszkowicz Wojciech II Kuciapiński Piotr Sekretarz Olszycka Aneta
N/A 2020-01-09 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-7 2020-01-09 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Bogusławski Andrzej II Żabicki Bogdan Sekretarz Sekieta Henryk
I-46 2020-01-10 VOLLEY TEAM Żychlin - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Bienias Przemysław II Zawierucha Dariusz Sekretarz Choroba Piotr
I-13 2020-01-11 LUKS Dobroń - KS STAL Głowno I Dobrowolski Szymon II Kuciapiński Piotr Sekretarz Raczkowski Jacek
N/A 2020-01-11 SMS PZPS Spała II - METRO Warszawa Sekretarz Rupniewski Ryszard L1 Kucharski Patryk L2 Szymczak Dariusz
N/A 2020-01-11 MMKS LOTNIK Łęczyca - SMS PZPS Spała III Sekretarz Kielan Kamila L1 Kaliszczuk Mateusz L2 Wlaźlik Jakub
N/A 2020-01-11 LUMKS Kasztelan - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz Sekretarz Płaza Zbigniew L1 Kisiel Bartosz L2 Strawiński Adrian
N/A 2020-01-11 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - APP Krispol Września Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L1 Kuś Dominik L2 Piotrowski Wojciech
I-45 2020-01-11 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Woźniak Halina
I-47 2020-01-11 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Kopacz Henryk II Brożyna Andrzej Sekretarz Banaszczyk Karolina
N/A 2020-01-14 PGE SKRA Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn L1 Taroń Adam L2 Kaliszczuk Mateusz
N/A 2020-01-14 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa L1 Bors Jakub L2 Brzeziński Michał
N/A 2020-01-18 GROT BUDOWLANI Łódź - Wisła Warszawa L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
N/A 2020-01-18 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - Chemik Olsztyn Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Strawiński Adrian L2 Kuciapiński Piotr
I-20 2020-01-18 VOLLEY TEAM Żychlin - KS STAL Głowno I Bogusławski Andrzej II Żabicki Bogdan Sekretarz Sekieta Henryk
N/A 2020-01-18 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - MMKS LOTNIK Łęczyca Sekretarz Kanicka Bogna L1 Kołodziej Andrzej L2 Pawełka Maciej
N/A 2020-01-18 SMS PZPS Spała III - AZS Częstochowa Sekretarz Nowakowska Anna L1 Szewczyk Karolina L2 Wdowiak Agnieszka
N/A 2020-01-18 MKS BZURA Ozorków - LKS Czarni Rząśnia Sekretarz Zawierucha Dariusz L1 Bienias Przemysław L2 Pacler Dominik
N/A 2020-01-18 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - SMS PZPS Spała Sekretarz Gawot Krzysztof L1 Kaliszczuk Mateusz L2 Wlaźlik Jakub
N/A 2020-01-19 SMS PZPS Spała II - MOS WOLA Warszawa Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L1 Strawiński Rafał L2 Szymczak Dariusz
N/A 2020-01-22 GROT BUDOWLANI Łódź - Fenerbahce Opet ISTANBUL L1 Taroń Adam L2 Bienias Przemysław L3 Kryda Paweł L4 Brzeziński Michał LR Strawiński Adrian
II-11 2020-01-23 EKS SKRA Bełchatów - AS ACTIVE Opoczno I Komorek Tadeusz II Kopacz Henryk Sekretarz Brożyna Andrzej
N/A 2020-01-23 ŁKS Commercecon Łódź - Khimik YUZHNY L1 Dobrowolski Marek L2 Kozłowska Katarzyna L3 Kuś Dominik L4 Bors Jakub LR Szewczyk Karolina
I-48 2020-01-23 AS ACTIVE Opoczno - ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź I Strawiński Rafał II Baran Przemysław Sekretarz Rupniewski Ryszard
II-12 2020-01-25 INS-EL MKS 16 Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Kaliszczuk Mateusz II Kujawska Irmina Sekretarz Woźniak Halina
N/A 2020-01-25 PGE SKRA Bełchatów - BKS Chemik Bydgoszcz L1 Raczkowski Jacek L2 Wlaźlik Jakub L3 L4
I-31 2020-01-25 VOLLEY TEAM Żychlin - SMS PZPS Spała IV I Gawot Krzysztof II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Klimczak Bartosz
N/A 2020-01-25 LKS Czarni Rząśnia - SMS PZPS Spała III Sekretarz Kanicka Bogna L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
N/A 2020-01-25 MMKS LOTNIK Łęczyca - LUMKS Kasztelan Sekretarz Woźniak Halina L1 Kaliszczuk Mateusz L2 Bienias Przemysław
1 2020-01-25 UKS Volley 34 Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Kopacz Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-25 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Kopacz Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-25 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Kopacz Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-25 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS Volley 34 Łódź I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Kopacz Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-25 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - SL SALOS - WODNA Łódź I Skonieczny Adrian II Wegner Tomasz Sekretarz Bogusławski Andrzej L I Kacprzak Aleksandra L II
1 2020-01-25 UMKS Tuszyn - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Skonieczny Adrian II Wegner Tomasz Sekretarz Bogusławski Andrzej L I Kacprzak Aleksandra L II
1 2020-01-25 UMKS Tuszyn - SL SALOS - WODNA Łódź I Skonieczny Adrian II Wegner Tomasz Sekretarz Bogusławski Andrzej L I Kacprzak Aleksandra L II
1 2020-01-25 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Skonieczny Adrian II Wegner Tomasz Sekretarz Bogusławski Andrzej L I Kacprzak Aleksandra L II
1 2020-01-25 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - WKS Wieluń I Sekieta Henryk II Kucharski Patryk Sekretarz Baran Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-25 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - Budowlani Łódź I Sekieta Henryk II Kucharski Patryk Sekretarz Baran Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-25 WKS Wieluń - Budowlani Łódź I Sekieta Henryk II Kucharski Patryk Sekretarz Baran Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-25 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Sekieta Henryk II Kucharski Patryk Sekretarz Baran Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-50 2020-01-25 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Strawiński Adrian II Brzeziński Michał Sekretarz Czerwiński Andrzej
1 2020-01-25 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Choroba Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-49 2020-01-25 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - VOLLEY TEAM Żychlin I Kowalow Agnieszka II Humerski Czesław Sekretarz Nowakowska Anna
I-51 2020-01-25 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Komorek Tadeusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Kadziak Zdzisław
1 2020-01-25 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS Ozorków I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Choroba Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-25 UKS Ozorków - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Choroba Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-25 UKS Volley 34 Łódź II - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Dobrowolski Marek II Majtczak Marcin Sekretarz Marchowski Jakub L I Wlaźlik Jakub L II
1 2020-01-25 MUKS JUVENIA Rawa M. - EKS SKRA Bełchatów I Dobrowolski Marek II Majtczak Marcin Sekretarz Marchowski Jakub L I Wlaźlik Jakub L II
1 2020-01-25 MUKS JUVENIA Rawa M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Dobrowolski Marek II Majtczak Marcin Sekretarz Marchowski Jakub L I Wlaźlik Jakub L II
1 2020-01-25 EKS SKRA Bełchatów - UKS Volley 34 Łódź II I Dobrowolski Marek II Majtczak Marcin Sekretarz Marchowski Jakub L I Wlaźlik Jakub L II
1 2020-01-25 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - INS-EL MKS 16 Łódź I Wojtalik Joanna II Czechowicz Monika Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-25 UKS Siatka Zgierz - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Wojtalik Joanna II Czechowicz Monika Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-25 INS-EL MKS 16 Łódź - UKS Siatka Zgierz I Wojtalik Joanna II Czechowicz Monika Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-25 WKS Wieluń II - LUKS ASIK Domaniewice I Gawot Krzysztof II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Klimczak Bartosz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-25 MUKS LIBERO Pajęczno - WKS Wieluń II I Gawot Krzysztof II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Klimczak Bartosz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-25 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS LIBERO Pajęczno I Gawot Krzysztof II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Klimczak Bartosz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-26 KS WIFAMA Łódź - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Kryda Paweł II Wojtalik Joanna Sekretarz Strawiński Adrian L I Kujawska Irmina L II
1 2020-01-26 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Kryda Paweł II Wojtalik Joanna Sekretarz Strawiński Adrian L I Kujawska Irmina L II
1 2020-01-26 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Kryda Paweł II Wojtalik Joanna Sekretarz Strawiński Adrian L I Kujawska Irmina L II
1 2020-01-26 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - KS WIFAMA Łódź I Kryda Paweł II Wojtalik Joanna Sekretarz Strawiński Adrian L I Kujawska Irmina L II
1 2020-01-26 MKS BZURA Ozorków - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Kuś Dominik L I Pacler Dominik L II
1 2020-01-26 MKS BZURA Ozorków II - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Kuś Dominik L I Pacler Dominik L II
1 2020-01-26 MKS BZURA Ozorków II - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Kuś Dominik L I Pacler Dominik L II
1 2020-01-26 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - MKS BZURA Ozorków I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Kuś Dominik L I Pacler Dominik L II
1 2020-01-26 MUKS JUVENIA Rawa M. - WKS Wieluń I Kopacz Henryk II Banaszczyk Karolina Sekretarz Brożyna Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-26 EKS SKRA Bełchatów - MUKS JUVENIA Rawa M. I Kopacz Henryk II Banaszczyk Karolina Sekretarz Brożyna Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-26 WKS Wieluń - EKS SKRA Bełchatów I Kopacz Henryk II Banaszczyk Karolina Sekretarz Brożyna Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-26 MUKS LIBERO Pajęczno - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Kadziak Zdzisław II Wegner Tomasz Sekretarz Kowalow Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-26 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - MUKS LIBERO Pajęczno I Kadziak Zdzisław II Wegner Tomasz Sekretarz Kowalow Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-26 MUKS JUVENIA Rawa M. II - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź I Kadziak Zdzisław II Wegner Tomasz Sekretarz Kowalow Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-01-26 ŁKS Commercecon Łódź - DPD LEGIONOVIA Legionowo L1 Bors Jakub L2 Skórka Łukasz L3 L4
N/A 2020-01-26 SMS PZPS Spała II - AZS UWM Olsztyn Sekretarz Rupniewski Ryszard L1 Kucharski Patryk L2 Szymczak Dariusz
I-11 2020-01-26 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź I Czechowicz Monika II Wdowiak Agnieszka Sekretarz Olszycka Aneta
I-12 2020-01-26 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Plajzer Janusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Komorek Tadeusz
N/A 2020-01-29 GROT BUDOWLANI Łódź - Developres SkyRes Rzeszów L1 Brzeziński Michał L2 Kryda Paweł L3 L4
I-52 2020-01-29 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS Ozorków I Płaza Zbigniew II Kopacz Henryk Sekretarz Brożyna Andrzej
3 2020-02-01 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - EKS SKRA Bełchatów I Gawot Krzysztof II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Rupniewski Ryszard
4 2020-02-01 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź I Taraszkiewicz Zbigniew II Rupniewski Ryszard Sekretarz Gawot Krzysztof
1 2020-02-01 KS WIFAMA Łódź - MKS BZURA Ozorków I Strawiński Adrian II Kopacz Henryk Sekretarz Bogusławski Andrzej
2 2020-02-01 UKS KORONA Bełchatów - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Kopacz Henryk II Strawiński Adrian Sekretarz Bogusławski Andrzej
3 2020-02-01 MKS BZURA Ozorków - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Dobrowolski Marek II Dobrowolski Szymon Sekretarz Bogusławski Andrzej
4 2020-02-01 KS WIFAMA Łódź - UKS KORONA Bełchatów I Bogusławski Andrzej II Dobrowolski Marek Sekretarz Dobrowolski Szymon
2 2020-02-01 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Żabicki Bogdan II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Szewczyk Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2020-02-01 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS Volley 34 Łódź I Żabicki Bogdan II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Szewczyk Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2020-02-01 UKS Volley 34 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Żabicki Bogdan II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Szewczyk Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-02-01 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - SL SALOS - WODNA Łódź I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Gwis Kamil L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2020-02-01 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Gwis Kamil L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-02-01 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - SL SALOS - WODNA Łódź I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Gwis Kamil L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2020-02-01 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MUKS JUVENIA Rawa M. I Gawot Krzysztof II Klimczak Bartosz Sekretarz Zendeł Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-02-01 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Gawot Krzysztof II Klimczak Bartosz Sekretarz Zendeł Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-02-01 MUKS JUVENIA Rawa M. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Gawot Krzysztof II Klimczak Bartosz Sekretarz Zendeł Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-01 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS Ósemka Siedlce Sekretarz Kanicka Bogna L1 Kuciapiński Piotr L2 Raczkowski Jacek
1 2020-02-01 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UMKS Tuszyn I Wojtalik Joanna II Wegner Tomasz Sekretarz Sekieta Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-02-01 WKS Wieluń - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Wojtalik Joanna II Wegner Tomasz Sekretarz Sekieta Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2020-02-01 UMKS Tuszyn - WKS Wieluń I Wojtalik Joanna II Wegner Tomasz Sekretarz Sekieta Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-02-01 INS-EL MKS 16 Łódź - Budowlani Łódź I Cieślak Wiktoria II Majtczak Marcin Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2020-02-01 INS-EL MKS 16 Łódź - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Cieślak Wiktoria II Majtczak Marcin Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-02-01 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - Budowlani Łódź I Cieślak Wiktoria II Majtczak Marcin Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-02-01 UKS FUKS Sulejów - MUKS LIBERO Pajęczno I Choroba Piotr II Pacler Dominik Sekretarz Bienias Przemysław L I Zawierucha Dariusz L II
2 2020-02-01 LUKS ASIK Domaniewice - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Choroba Piotr II Pacler Dominik Sekretarz Zawierucha Dariusz L I Bienias Przemysław L II
3 2020-02-01 MUKS LIBERO Pajęczno - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Choroba Piotr II Pacler Dominik Sekretarz Zawierucha Dariusz L I Bienias Przemysław L II
4 2020-02-01 UKS FUKS Sulejów - LUKS ASIK Domaniewice I Choroba Piotr II Pacler Dominik Sekretarz Zawierucha Dariusz L I Bienias Przemysław L II
5 2020-02-01 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS LIBERO Pajęczno I Choroba Piotr II Pacler Dominik Sekretarz Zawierucha Dariusz L I Bienias Przemysław L II
6 2020-02-01 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - UKS FUKS Sulejów I Choroba Piotr II Pacler Dominik Sekretarz Zawierucha Dariusz L I Bienias Przemysław L II
I-35 2020-02-01 KS STAL Głowno - LUKS Dobroń I Taroń Adam II Grzelak Marcin Sekretarz Czechowicz Monika
I-36 2020-02-01 PGE SKRA Bełchatów II - SMS PZPS Spała IV I Mencel Katarzyna II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Szewczyk Karolina
N/A 2020-02-01 turniej - turniej I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Godlewska Marta L I Januszkiewicz Tadeusz L II
N/A 2020-02-01 MMKS LOTNIK Łęczyca - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Sekretarz Nowakowska Anna L1 Strawiński Adrian L2 Wlaźlik Jakub
N/A 2020-02-01 LUMKS Kasztelan - AZS Częstochowa Sekretarz Banaszczyk Karolina L1 Kucharski Patryk L2 Szymczak Dariusz
N/A 2020-02-01 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - LKS Czarni Rząśnia Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
N/A 2020-02-01 SMS PZPS Spała III - MKS BZURA Ozorków Sekretarz Woźniak Halina L1 Kowalow Agnieszka L2 Wdowiak Agnieszka
N/A 2020-02-01 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - Exact Systems Norwid Częstochowa Sekretarz Baran Przemysław L1 Gorzelak Jakub L2 Kuś Dominik
1 2020-02-01 EKS SKRA Bełchatów - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź I Wlaźlik Jakub II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Baran Przemysław
2 2020-02-01 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Kaliszczuk Mateusz II Baran Przemysław Sekretarz Wlaźlik Jakub
5 2020-02-02 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - EKS SKRA Bełchatów I Gawot Krzysztof II Kuciapiński Piotr Sekretarz Baran Przemysław
6 2020-02-02 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Kuciapiński Piotr II Gawot Krzysztof Sekretarz Baran Przemysław
5 2020-02-02 UKS KORONA Bełchatów - MKS BZURA Ozorków I Kozłowska Katarzyna II Kowalow Agnieszka Sekretarz Czerwiński Andrzej
6 2020-02-02 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - KS WIFAMA Łódź I Kowalow Agnieszka II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Czerwiński Andrzej
N/A 2020-02-02 ŁKS Commercecon Łódź - Bank Pocztowy PAŁAC Bydgoszcz L1 Raczkowski Jacek L2 Skórka Łukasz L3 L4
N/A 2020-02-02 turniej - turniej I Kucharski Patryk II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-02 pauzuje - turniej I Gwis Kamil II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-37 2020-02-02 KS WIFAMA Łódź - VOLLEY TEAM Żychlin I Dobrowolski Marek II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Woźniak Halina
N/A 2020-02-02 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Skonieczny Adrian Sekretarz Cieślak Wiktoria L I Strawiński Adrian L II Wegner Tomasz
I-53 2020-02-02 UKS Ozorków - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Żabicki Bogdan II Bogusławski Andrzej Sekretarz Bienias Przemysław
I-54 2020-02-02 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Wdowiak Agnieszka II Wlaźlik Jakub Sekretarz Kadziak Zdzisław
I-55 2020-02-02 VOLLEY TEAM Żychlin - ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź I Choroba Piotr II Kuś Dominik Sekretarz Pacler Dominik
I-56 2020-02-02 AS ACTIVE Opoczno - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Szymczak Dariusz II Zając Andrzej Sekretarz Rupniewski Ryszard
N/A 2020-02-04 PGE SKRA Bełchatów - LOTOS Trefl Gdańsk L1 Grzelak Marcin L2 Kozłowska Katarzyna L3 L4
N/A 2020-02-04 SMS PZPS Spała - BBTS Bielsko Biała Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L1 Kucharski Patryk L2 Strawiński Rafał
1 2020-02-07 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Grzelak Marcin II Skórka Łukasz Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-02-07 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Skórka Łukasz II Grzelak Marcin Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-02-07 KS WIFAMA Łódź - MKS BZURA Ozorków I Kaliszczuk Mateusz II Wlaźlik Jakub Sekretarz Wdowiak Agnieszka
2 2020-02-07 EKS SKRA Bełchatów - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Dobrowolski Szymon II Strawiński Adrian Sekretarz Wdowiak Agnieszka
N/A 2020-02-08 turniej - turniej I Marchowski Jakub II Cieślak Wiktoria Sekretarz Majtczak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-08 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-02-08 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Kozłowska Katarzyna II Mencel Katarzyna Sekretarz Czechowicz Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2020-02-08 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź I Mencel Katarzyna II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Czechowicz Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-02-08 UKS Volley 34 Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Kadziak Zdzisław II Dobrowolski Marek Sekretarz Bogusławski Andrzej L I Kryda Paweł L II
1 2020-02-08 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Kadziak Zdzisław II Dobrowolski Marek Sekretarz Bogusławski Andrzej L I Kryda Paweł L II
1 2020-02-08 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Kadziak Zdzisław II Dobrowolski Marek Sekretarz Bogusławski Andrzej L I Kryda Paweł L II
1 2020-02-08 UKS Volley 34 Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Kadziak Zdzisław II Dobrowolski Marek Sekretarz Bogusławski Andrzej L I Kryda Paweł L II
1 2020-02-08 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Woźniak Halina II Wojtalik Joanna Sekretarz Pytloch Anna L I Humerski Czesław L II
1 2020-02-08 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UMKS Tuszyn I Woźniak Halina II Wojtalik Joanna Sekretarz Pytloch Anna L I Humerski Czesław L II
1 2020-02-08 LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. - UMKS Tuszyn I Woźniak Halina II Wojtalik Joanna Sekretarz Pytloch Anna L I Humerski Czesław L II
1 2020-02-08 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Woźniak Halina II Wojtalik Joanna Sekretarz Pytloch Anna L I Humerski Czesław L II
1 2020-02-08 SL SALOS - WODNA Łódź - UKS Ozorków I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Choroba Piotr L I Pacler Dominik L II
1 2020-02-08 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - WKS Wieluń I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Choroba Piotr L I Pacler Dominik L II
1 2020-02-08 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS Ozorków I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Choroba Piotr L I Pacler Dominik L II
1 2020-02-08 WKS Wieluń - SL SALOS - WODNA Łódź I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Choroba Piotr L I Pacler Dominik L II
1 2020-02-08 Budowlani Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Kopacz Henryk II Kisiel Bartosz Sekretarz Godlewska Marta L I Płaza Zbigniew L II
1 2020-02-08 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS Volley 34 Łódź II I Kopacz Henryk II Kisiel Bartosz Sekretarz Godlewska Marta L I Płaza Zbigniew L II
1 2020-02-08 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - EKS SKRA Bełchatów I Kopacz Henryk II Kisiel Bartosz Sekretarz Godlewska Marta L I Płaza Zbigniew L II
1 2020-02-08 UKS Volley 34 Łódź II - Budowlani Łódź I Kopacz Henryk II Kisiel Bartosz Sekretarz Godlewska Marta L I Płaza Zbigniew L II
1 2020-02-08 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Siatka Zgierz I Plajzer Janusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Seuchter Adam L I Komorek Tadeusz L II
1 2020-02-08 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Plajzer Janusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Seuchter Adam L I Komorek Tadeusz L II
1 2020-02-08 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS Siatka Zgierz I Plajzer Janusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Seuchter Adam L I Komorek Tadeusz L II
1 2020-02-08 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Plajzer Janusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Seuchter Adam L I Komorek Tadeusz L II
1 2020-02-08 MUKS JUVENIA Rawa M. - MUKS LIBERO Pajęczno I Kucharski Patryk II Plich Wojciech Sekretarz Klimczak Bartosz L I Taraszkiewicz Zbigniew L II
1 2020-02-08 INS-EL MKS 16 Łódź - LUKS ASIK Domaniewice I Kucharski Patryk II Plich Wojciech Sekretarz Klimczak Bartosz L I Taraszkiewicz Zbigniew L II
1 2020-02-08 MUKS LIBERO Pajęczno - LUKS ASIK Domaniewice I Kucharski Patryk II Plich Wojciech Sekretarz Klimczak Bartosz L I Taraszkiewicz Zbigniew L II
1 2020-02-08 MUKS JUVENIA Rawa M. - INS-EL MKS 16 Łódź I Kucharski Patryk II Plich Wojciech Sekretarz Klimczak Bartosz L I Taraszkiewicz Zbigniew L II
3 2020-02-08 MKS BZURA Ozorków - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Wlaźlik Jakub II Strawiński Adrian Sekretarz Wdowiak Agnieszka
4 2020-02-08 KS WIFAMA Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Kaliszczuk Mateusz II Dobrowolski Szymon Sekretarz Wdowiak Agnieszka
N/A 2020-02-09 GROT BUDOWLANI Łódź - Chemik Police L1 Dobrowolski Marek L2 Brzeziński Michał L3 L4
N/A 2020-02-09 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-09 turniej - turniej I Gwis Kamil II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2020-02-09 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Kryda Paweł II Kujawska Irmina Sekretarz Pytloch Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-02-09 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Kujawska Irmina II Kryda Paweł Sekretarz Pytloch Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-02-09 KS WIFAMA Łódź - MKS BZURA Ozorków I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Szymczak Dariusz L I Kucharski Patryk L II
1 2020-02-09 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Szymczak Dariusz L I Kucharski Patryk L II
1 2020-02-09 MKS BZURA Ozorków - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Szymczak Dariusz L I Kucharski Patryk L II
1 2020-02-09 KS WIFAMA Łódź - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Szymczak Dariusz L I Kucharski Patryk L II
1 2020-02-09 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - MKS BZURA Ozorków I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Szymczak Dariusz L I Kucharski Patryk L II
1 2020-02-09 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - KS WIFAMA Łódź I Gawot Krzysztof II Zendeł Sylwester Sekretarz Szymczak Dariusz L I Kucharski Patryk L II
1 2020-02-09 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - EKS SKRA Bełchatów I Komorek Tadeusz II Seuchter Adam Sekretarz Godlewska Marta L I Januszkiewicz Tadeusz L II
1 2020-02-09 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - MKS BZURA Ozorków II I Komorek Tadeusz II Seuchter Adam Sekretarz Godlewska Marta L I Januszkiewicz Tadeusz L II
1 2020-02-09 EKS SKRA Bełchatów - MKS BZURA Ozorków II I Komorek Tadeusz II Seuchter Adam Sekretarz Godlewska Marta L I Januszkiewicz Tadeusz L II
1 2020-02-09 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Komorek Tadeusz II Seuchter Adam Sekretarz Godlewska Marta L I Januszkiewicz Tadeusz L II
1 2020-02-09 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - EKS SKRA Bełchatów I Komorek Tadeusz II Seuchter Adam Sekretarz Godlewska Marta L I Januszkiewicz Tadeusz L II
1 2020-02-09 MKS BZURA Ozorków II - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Komorek Tadeusz II Seuchter Adam Sekretarz Godlewska Marta L I Januszkiewicz Tadeusz L II
1 2020-02-09 MUKS JUVENIA Rawa M. - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź II I Baran Przemysław II Rupniewski Ryszard Sekretarz Plich Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-02-09 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III - MUKS JUVENIA Rawa M. I Baran Przemysław II Rupniewski Ryszard Sekretarz Plich Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-02-09 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź II - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. III I Baran Przemysław II Rupniewski Ryszard Sekretarz Plich Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-02-09 MUKS LIBERO Pajęczno - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Lewera Jacek II Bilski Robert Sekretarz Trawczyński Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-02-09 WKS Wieluń - MUKS LIBERO Pajęczno I Lewera Jacek II Bilski Robert Sekretarz Trawczyński Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-02-09 MUKS JUVENIA Rawa M. II - WKS Wieluń I Lewera Jacek II Bilski Robert Sekretarz Trawczyński Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-43 2020-02-09 UKS LIDER Konstantynów Ł. - VOLLEY TEAM Żychlin I Raczkowski Jacek II Plajzer Janusz Sekretarz Kadziak Zdzisław
5 2020-02-09 EKS SKRA Bełchatów - MKS BZURA Ozorków I Dobrowolski Szymon II Wlaźlik Jakub Sekretarz Wdowiak Agnieszka
6 2020-02-09 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - KS WIFAMA Łódź I Strawiński Adrian II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wdowiak Agnieszka
1 2020-02-14 UKS KORONA Bełchatów - KS WIFAMA Łódź I Kaliszczuk Mateusz II Żabicki Bogdan Sekretarz Wlaźlik Jakub
2 2020-02-14 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Baran Przemysław II Gawot Krzysztof Sekretarz Szymczak Dariusz
I-60 2020-02-14 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Kuś Dominik II Choroba Piotr Sekretarz Pacler Dominik
N/A 2020-02-15 ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów L1 Grzelak Marcin L2 Kuś Dominik L3 L4
I-38 2020-02-15 VOLLEY TEAM Żychlin - PGE SKRA Bełchatów II I Mencel Katarzyna II Wdowiak Agnieszka Sekretarz Pytloch Anna
I-39 2020-02-15 SMS PZPS Spała IV - KS STAL Głowno I Taraszkiewicz Zbigniew II Gawot Krzysztof Sekretarz Rupniewski Ryszard
N/A 2020-02-15 MMKS LOTNIK Łęczyca - AZS Częstochowa Sekretarz Kielan Kamila L1 Strawiński Adrian L2 Dobrowolski Szymon
I-40 2020-02-15 LUKS Dobroń - WKS Wieluń I Kisiel Jacek II Kopacz Henryk Sekretarz Raczkowski Jacek
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Łyszkowicz Wojciech II Wlaźlik Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Chrześcijanek Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Cieślak Wiktoria II Wegner Tomasz Sekretarz nieobsadzony L I Majtczak Marcin L II Pacler Dominik
N/A 2020-02-15 turniej - turniej I Zendeł Sylwester II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-15 MKS BZURA Ozorków - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz Sekretarz Woźniak Halina L1 Bienias Przemysław L2 Łyszkowicz Wojciech
N/A 2020-02-15 LKS Czarni Rząśnia - LUMKS Kasztelan Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
N/A 2020-02-15 SMS PZPS Spała - Exact Systems Norwid Częstochowa Sekretarz Baran Przemysław L1 Kuciapiński Piotr L2 Szymczak Dariusz
3 2020-02-15 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - UKS KORONA Bełchatów I Dobrowolski Marek II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Marchowski Jakub
4 2020-02-15 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - KS WIFAMA Łódź I Kozłowska Katarzyna II Dobrowolski Marek Sekretarz Marchowski Jakub
N/A 2020-02-15 UKS LIDER Konstantynów Ł. - turniej I Plajzer Janusz II Seuchter Adam Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Humerski Czesław L II
I-58 2020-02-15 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Żabicki Bogdan II Bogusławski Andrzej Sekretarz Sekieta Henryk
I-59 2020-02-15 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS Ozorków I Kołodziej Andrzej II Pawełka Maciej Sekretarz Komorek Tadeusz
N/A 2020-02-16 PGE SKRA Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle L1 Grzelak Marcin L2 Brzeziński Michał L3 L4
N/A 2020-02-16 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-16 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-16 turniej - turniej I Wegner Tomasz II Świercz Szymon Sekretarz Skonieczny Adrian L I Pytloch Anna L II Pacler Dominik
5 2020-02-16 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II - UKS KORONA Bełchatów I Dobrowolski Szymon II Wdowiak Agnieszka Sekretarz Woźniak Halina
6 2020-02-16 KS WIFAMA Łódź - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Wdowiak Agnieszka II Dobrowolski Szymon Sekretarz Woźniak Halina
A-1 2020-02-20 MKS BZURA Ozorków - Gwardia Wrocław I Grzelak Marcin II Bilkowski Piotr Sekretarz Bienias Przemysław
1 2020-02-21 AZS UWM Olsztyn - MKS Andrychów I Bilkowski Piotr II Sekretarz
2 2020-02-21 MKS BZURA Ozorków - UKS Szamotulanin Szamotuły I Bilkowski Piotr II Sekretarz Bilkowski Piotr
A-2 2020-02-21 Gwardia Wrocław - UKS Szamotulanin Szamotuły I Mencel Katarzyna II Strawiński Adrian Sekretarz Bilkowski Piotr
A-6 2020-02-21 UKS Szamotulanin Szamotuły - MKS BZURA Ozorków I Strawiński Adrian II Mencel Katarzyna Sekretarz Bilkowski Piotr
B-1 2020-02-21 AZS UWM Olsztyn - MKS Andrychów I Dobrowolski Szymon II Bilkowski Piotr Sekretarz Sekieta Henryk
A-1 2020-02-21 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Taraszkiewicz Zbigniew II Klimczak Bartosz Sekretarz Zendeł Sylwester L I Gawot Krzysztof L II
A-2 2020-02-21 MKS BZURA Ozorków - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Zendeł Sylwester II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Klimczak Bartosz L I Gawot Krzysztof L II
A-3 2020-02-21 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - MKS BZURA Ozorków I Klimczak Bartosz II Zendeł Sylwester Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I Gawot Krzysztof L II
B-1 2020-02-21 KS WIFAMA Łódź - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Kaliszczuk Mateusz II Kryda Paweł Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
B-2 2020-02-21 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Kaliszczuk Mateusz II Kryda Paweł Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
B-3 2020-02-21 KS WIFAMA Łódź - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź I Kaliszczuk Mateusz II Kryda Paweł Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-02-22 MKS BZURA Ozorków - MKS Andrychów I Bilkowski Piotr II Wlaźlik Jakub Sekretarz Bienias Przemysław
4 2020-02-22 UKS Szamotulanin Szamotuły - AZS UWM Olsztyn I Wlaźlik Jakub II Bilkowski Piotr Sekretarz Bienias Przemysław
A-1 2020-02-22 UKS Volley 34 Łódź - UMKS Tuszyn I Kuś Dominik II Pacler Dominik Sekretarz Dobrowolski Marek L I Czerwiński Andrzej L II
A-2 2020-02-22 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UMKS Tuszyn I Dobrowolski Marek II Kuś Dominik Sekretarz Pacler Dominik L I Czerwiński Andrzej L II
A-3 2020-02-22 UKS Volley 34 Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Pacler Dominik II Kuś Dominik Sekretarz Dobrowolski Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
B-1 2020-02-22 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Strawiński Adrian II Nowakowska Anna Sekretarz Dębska Aleksandra L I Kadziak Zdzisław L II
B-2 2020-02-22 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Nowakowska Anna II Dębska Aleksandra Sekretarz Strawiński Adrian L I Kadziak Zdzisław L II
B-3 2020-02-22 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Dębska Aleksandra II Strawiński Adrian Sekretarz Nowakowska Anna L I Kadziak Zdzisław L II
1 2020-02-22 KS WIFAMA Łódź - MKS BZURA Ozorków I Kucharski Patryk II Baran Przemysław Sekretarz Rupniewski Ryszard L I Gawot Krzysztof L II
1 2020-02-22 KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I Kucharski Patryk II Baran Przemysław Sekretarz Rupniewski Ryszard L I Gawot Krzysztof L II
I-57 2020-02-22 AS ACTIVE Opoczno - VOLLEY TEAM Żychlin I Kuciapiński Piotr II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Szymczak Dariusz
1 2020-02-23 KS WIFAMA Łódź - KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź I Wlaźlik Jakub II Kucharski Patryk Sekretarz Świercz Szymon L I Gawot Krzysztof L II
1 2020-02-23 UKS Volley 34 Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Strawiński Adrian II Żabicki Bogdan Sekretarz Kadziak Zdzisław L I Kujawska Irmina L II
5 2020-02-23 UKS Szamotulanin Szamotuły - MKS Andrychów I Bors Jakub II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Bilkowski Piotr
6 2020-02-23 MKS BZURA Ozorków - AZS UWM Olsztyn I Kaliszczuk Mateusz II Bors Jakub Sekretarz Bilkowski Piotr
N/A 2020-02-23 GROT BUDOWLANI Łódź - BKS Profi Credit Bielsko-Biała L1 Wojtunik Krzysztof L2 Kuś Dominik L3 L4
1 2020-02-23 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Żabicki Bogdan II Strawiński Adrian Sekretarz Kadziak Zdzisław L I Kujawska Irmina L II
1 2020-02-23 UKS Volley 34 Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Grzelak Marcin II Dębska Aleksandra Sekretarz Sekieta Henryk L I Kujawska Irmina L II
1 2020-02-23 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Grzelak Marcin II Dębska Aleksandra Sekretarz Sekieta Henryk L I Kujawska Irmina L II
1 2020-02-23 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II I Świercz Szymon II Wlaźlik Jakub Sekretarz Kucharski Patryk L I Gawot Krzysztof L II
1 2020-02-23 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - MKS BZURA Ozorków I Kucharski Patryk II Świercz Szymon Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Gawot Krzysztof L II
N/A 2020-02-25 PGE SKRA Bełchatów - Jastrzębski Węgiel L1 Wojtunik Krzysztof L2 Bors Jakub L3 L4
N/A 2020-02-26 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - LTs Legionovia Legionowo Sekretarz Banaszczyk Karolina L1 Kowalow Agnieszka L2 Wegner Tomasz
N/A 2020-02-27 ŁKS Commercecon Łódź - BKS Profi Credit Bielsko-Biała L1 Wojtunik Krzysztof L2 Bienias Przemysław L3 L4
2-222221 2020-02-27 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - METRO Warszawa I Kaliszczuk Mateusz II Bors Jakub Sekretarz Czerwiński Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1-1111111 2020-02-27 Avia Świdnik - MKS TRUSO Elbląg I Wlaźlik Jakub II Kryda Paweł Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-27 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - SPS CHROBRY Głogów Sekretarz Gawot Krzysztof L1 Kisiel Bartosz L2 Kuciapiński Piotr
I-62 2020-02-27 UKS Ozorków - ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź I Olszycka Aneta II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Nowakowska Anna
2-22223 2020-02-28 METRO Warszawa - MKS Zorza Wodzisław Śląski I Kaliszczuk Mateusz II Dobrowolski Szymon Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2-22222224 2020-02-28 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MKS Zorza Wodzisław Śląski I Bors Jakub II Skórka Łukasz Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1-11113 2020-02-28 MKS TRUSO Elbląg - Polonia Świdnica I Wlaźlik Jakub II Strawiński Adrian Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1-11114 2020-02-28 Avia Świdnik - Polonia Świdnica I Grzelak Marcin II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Sekieta Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-02-28 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - METRO Warszawa I Wlaźlik Jakub II Wlaźlik Jakub Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-02-28 MKS TRUSO Elbląg - Avia Świdnik I Wlaźlik Jakub II Wlaźlik Jakub Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-28 turniej - turniej I Czerwiński Andrzej II Kisiel Jacek Sekretarz Żabicki Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-29 LKS Czarni Rząśnia - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
N/A 2020-02-29 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - SMS PZPS Spała III Sekretarz Banaszczyk Karolina L1 Kisiel Bartosz L2 Kuciapiński Piotr
N/A 2020-02-29 MMKS LOTNIK Łęczyca - LUMKS Kasztelan Sekretarz Nowakowska Anna L1 Kaliszczuk Mateusz L2 Wlaźlik Jakub
3-333332 2020-02-29 pauzuje - pauzuje I Kuś Dominik II Brzeziński Michał Sekretarz Skórka Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-41 2020-02-29 WKS Wieluń - SMS PZPS Spała IV I II Sekretarz
I-42 2020-02-29 KS STAL Głowno - VOLLEY TEAM Żychlin I Kuś Dominik II Choroba Piotr Sekretarz Brzeziński Michał
I-43 2020-02-29 PGE SKRA Bełchatów II - KS WIFAMA Łódź I Baran Przemysław II Zając Andrzej Sekretarz Rupniewski Ryszard
3 2020-02-29 METRO Warszawa - Avia Świdnik I Wlaźlik Jakub II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2020-02-29 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MKS TRUSO Elbląg I Mencel Katarzyna II Dobrowolski Marek Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-02-29 SMS PZPS Spała - KPS Siedlce Sekretarz Woźniak Halina L1 Łyszkowicz Wojciech L2 Strawiński Adrian
N/A 2020-02-29 turniej - turniej I Kisiel Jacek II Żabicki Bogdan Sekretarz Czerwiński Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-63 2020-02-29 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - AS ACTIVE Opoczno I Bienias Przemysław II Kowalow Agnieszka Sekretarz Czechowicz Monika
I-64 2020-02-29 VOLLEY TEAM Żychlin - LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. I Wdowiak Agnieszka II Szewczyk Karolina Sekretarz Pytloch Anna
N/A 2020-03-01 GROT BUDOWLANI Łódź - ŁKS Commercecon Łódź L1 Wojtunik Krzysztof L2 Taroń Adam L3 L4
N/A 2020-03-01 LKS Czarni Rząśnia - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
N/A 2020-03-01 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - SMS PZPS Spała III Sekretarz Banaszczyk Karolina L1 Kołodziej Andrzej L2 Pawełka Maciej
N/A 2020-03-01 MMKS LOTNIK Łęczyca - LUMKS Kasztelan Sekretarz Nowakowska Anna L1 Dobrowolski Szymon L2 Wlaźlik Jakub
5 2020-03-01 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - Avia Świdnik I Wlaźlik Jakub II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Sekieta Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-03-01 METRO Warszawa - MKS TRUSO Elbląg I Kaliszczuk Mateusz II Bilkowski Piotr Sekretarz Pytloch Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-03-01 turniej - turniej I Żabicki Bogdan II Kisiel Jacek Sekretarz Czerwiński Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-03-03 MKS BZURA Ozorków - AZS Częstochowa Sekretarz Zawierucha Dariusz L1 Bienias Przemysław L2 Pacler Dominik
N/A 2020-03-04 MKS BZURA Ozorków - AZS Częstochowa Sekretarz Zawierucha Dariusz L1 Bienias Przemysław L2 Pacler Dominik
N/A 2020-03-06 PGE SKRA Bełchatów - Cerrad Czarni Radom L1 Skórka Łukasz L2 Wlaźlik Jakub L3 L4
N/A 2020-03-07 SMS PZPS Spała III - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L1 Strawiński Rafał L2 Strawiński Adrian
N/A 2020-03-07 LUMKS Kasztelan - MMKS LOTNIK Łęczyca Sekretarz Banaszczyk Karolina L1 Kaliszczuk Mateusz L2 Wlaźlik Jakub
N/A 2020-03-07 turniej - turniej I Pytloch Anna II Marchowski Jakub Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-03-07 turniej - turniej I Czechowicz Monika II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Zendeł Sylwester L I Cieślak Wiktoria L II
N/A 2020-03-08 SMS PZPS Spała III - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz Sekretarz Nowakowska Anna L1 Dobrowolski Marek L2 Strawiński Adrian
N/A 2020-03-08 LUMKS Kasztelan - MMKS LOTNIK Łęczyca Sekretarz Banaszczyk Karolina L1 Kucharski Patryk L2 Szymczak Dariusz
N/A 2020-03-08 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Marchowski Jakub L I Wojtalik Joanna L II
N/A 2020-03-08 turniej - turniej I Gwis Kamil II Godlewska Marta Sekretarz Seuchter Adam L I Komorek Tadeusz L II
I-61 2020-03-08 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Januszkiewicz Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Woźniak Halina
N/A 2020-03-13 ŁKS Commercecon Łódź - Bank Pocztowy PAŁAC Bydgoszcz L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
1 2020-03-13 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - MOS WOLA Warszawa I II Sekretarz Baran Przemysław
2 2020-03-13 UKS Serbinów Biała Podlaska - UKS 13 LO 7 Zielona Góra I II Sekretarz Baran Przemysław
3 2020-03-14 MOS WOLA Warszawa - UKS 13 LO 7 Zielona Góra I II Sekretarz Nowakowska Anna
4 2020-03-14 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - UKS Serbinów Biała Podlaska I II Sekretarz Nowakowska Anna
N/A 2020-03-14 KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. - LUK Politechnika Lublin Sekretarz Rupniewski Ryszard L1 Kisiel Bartosz L2 Kuciapiński Piotr
5 2020-03-15 UKS Serbinów Biała Podlaska - MOS WOLA Warszawa I II Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew
6 2020-03-15 UKS 13 LO 7 Zielona Góra - KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. I II Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew
N/A 2020-03-20 GROT BUDOWLANI Łódź - DPD LEGIONOVIA Legionowo L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
N/A 2020-03-21 MMKS LOTNIK Łęczyca - MKS BZURA Ozorków Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
N/A 2020-03-22 PGE SKRA Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn L1 Kaliszczuk Mateusz L2 Kozłowska Katarzyna L3 L4
N/A 2020-03-22 turniej - turniej I Cieślak Wiktoria II Gwis Kamil Sekretarz Marchowski Jakub L I Wojtalik Joanna L II
N/A 2020-03-22 MMKS LOTNIK Łęczyca - MKS BZURA Ozorków Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
N/A 2020-03-28 turniej - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-03-28 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - KS AZS AWF UKSW Warszawa Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
N/A 2020-03-28 MKS BZURA Ozorków - MMKS LOTNIK Łęczyca Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
N/A 2020-03-29 turniej - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2020-03-29 ŁKS Commercecon Łódź - Bank Pocztowy PAŁAC Bydgoszcz L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
N/A 2020-03-29 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - KS AZS AWF UKSW Warszawa Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
N/A 2020-03-29 MKS BZURA Ozorków - MMKS LOTNIK Łęczyca Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
N/A 2020-04-08 MMKS LOTNIK Łęczyca - MKS BZURA Ozorków Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony