Przeglądanie meczów
Juniorzy
- Lechia Tomaszów Mazowiecki
- MOS WOLA Warszawa
- Aluron CMC Wybicki Kielce
- Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa
Turniej Półfinałowy MP Juniorów, gr. IV-1 | 2024-02-23 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | Aluron CMC Wybicki Kielce | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Plich Wojciech | L I Sygitowicz Jakub | L II Ambroszczyk Artur |
Turniej Półfinałowy MP Juniorów, gr. IV-2 | 2024-02-23 | MOS WOLA Warszawa | - | Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Plich Wojciech | L I Ambroszczyk Artur | L II Sygitowicz Jakub |
Turniej Półfinałowy MP Juniorów, gr. IV-3 | 2024-02-24 | Aluron CMC Wybicki Kielce | - | Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Plich Wojciech | L I Sygitowicz Jakub | L II Ambroszczyk Artur |
Turniej Półfinałowy MP Juniorów, gr. IV-4 | 2024-02-24 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | MOS WOLA Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Plich Wojciech | L I Ambroszczyk Artur | L II Sygitowicz Jakub |
Turniej Półfinałowy MP Juniorów, gr. IV-5 | 2024-02-25 | MOS WOLA Warszawa | - | Aluron CMC Wybicki Kielce | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Woźniak Halina | L I Wegner Tomasz | L II Brochocki Sebastian |
Turniej Półfinałowy MP Juniorów, gr. IV-6 | 2024-02-25 | Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Woźniak Halina | L I Brochocki Sebastian | L II Wegner Tomasz |
- Lechia Tomaszów Mazowiecki
- Jet Service Joker Piła
- IUKS Jedynka Poznań
1 | 2024-02-08 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | Jet Service Joker Piła | I Baran Przemysław | II Strawiński Rafał | Sekretarz Plich Wojciech | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-02-09 | Jet Service Joker Piła | - | IUKS Jedynka Poznań | I Zając Andrzej | II Suski Dawid | Sekretarz Plich Wojciech | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2024-02-09 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | IUKS Jedynka Poznań | I Gawot Krzysztof | II Baran Przemysław | Sekretarz Plich Wojciech | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- UKS Serbinów Biała Podlaska
- SMS Ostróda
- Norwid Częstochowa
2 | 2024-02-08 | UKS Serbinów Biała Podlaska | - | SMS Ostróda | I Strawiński Rafał | II Baran Przemysław | Sekretarz Plich Wojciech | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-02-09 | SMS Ostróda | - | Norwid Częstochowa | I Suski Dawid | II Zając Andrzej | Sekretarz Plich Wojciech | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
6 | 2024-02-09 | UKS Serbinów Biała Podlaska | - | Norwid Częstochowa | I Baran Przemysław | II Gawot Krzysztof | Sekretarz Plich Wojciech | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- III miejsce gr. A
- III miejsce gr. B
7 | 2024-02-10 | III miejsce gr. A | - | III miejsce gr. B | I Suski Dawid | II Baran Przemysław | Sekretarz Plich Wojciech | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- Lechia Tomaszów Mazowiecki
- Jet Service Joker Piła
- Norwid Częstochowa
- SMS Ostróda
77 | 2024-02-09 | Norwid Częstochowa | - | SMS Ostróda | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
77 | 2024-02-09 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | Jet Service Joker Piła | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
8 | 2024-02-10 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | SMS Ostróda | I Brochocki Sebastian | II Wegner Tomasz | Sekretarz Czechowicz Monika |
9 | 2024-02-10 | Jet Service Joker Piła | - | Norwid Częstochowa | I Wegner Tomasz | II Brochocki Sebastian | Sekretarz Czechowicz Monika |
10 | 2024-02-11 | Jet Service Joker Piła | - | SMS Ostróda | I Załęska Paulina | II Pytloch Anna | Sekretarz Podsędek Aleksandra |
11 | 2024-02-11 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | Norwid Częstochowa | I Pytloch Anna | II Załęska Paulina | Sekretarz Podsędek Aleksandra |
- Lechia I Tomaszów Mazowiecki
- KS Wifama I Łódź
- Lechia II Tomaszów Mazowiecki
- EKS Skra Bełchatów
Turniej Finałowy-63 | 2024-01-26 | Lechia I Tomaszów Mazowiecki | - | Lechia II Tomaszów Mazowiecki | I Zając Andrzej | II Kisiel Jacek | Sekretarz Plich Wojciech |
Turniej Finałowy-64 | 2024-01-26 | KS Wifama I Łódź | - | EKS Skra Bełchatów | I Kisiel Jacek | II Zając Andrzej | Sekretarz Plich Wojciech |
Turniej Finałowy-65 | 2024-01-27 | Lechia II Tomaszów Mazowiecki | - | EKS Skra Bełchatów | I Cichońska Weronika | II Pytloch Anna | Sekretarz Plich Wojciech |
Turniej Finałowy-66 | 2024-01-27 | Lechia I Tomaszów Mazowiecki | - | KS Wifama I Łódź | I Pytloch Anna | II Cichońska Weronika | Sekretarz Plich Wojciech |
Turniej Finałowy-67 | 2024-01-28 | KS Wifama I Łódź | - | Lechia II Tomaszów Mazowiecki | I Jarzębicka Justyna | II Wegner Tomasz | Sekretarz Podsędek Aleksandra |
Turniej Finałowy-68 | 2024-01-28 | EKS Skra Bełchatów | - | Lechia I Tomaszów Mazowiecki | I Wegner Tomasz | II Jarzębicka Justyna | Sekretarz Podsędek Aleksandra |
- Lechia I Tomaszów Mazowiecki
- KS Wifama II Łódź
- METPRIM Volley Radomsko
- KS Wifama I Łódź
Turniej Półfinałowy gr. A-51 | 2024-01-12 | Lechia I Tomaszów Mazowiecki | - | METPRIM Volley Radomsko | I Baran Przemysław | II Zając Andrzej | Sekretarz Plich Wojciech |
Turniej Półfinałowy gr. A-52 | 2024-01-12 | KS Wifama II Łódź | - | KS Wifama I Łódź | I Kozłowska Katarzyna | II Dobrowolski Marek | Sekretarz Kadziak Zdzisław |
Turniej Półfinałowy gr. A-53 | 2024-01-13 | Lechia I Tomaszów Mazowiecki | - | KS Wifama II Łódź | I Baran Przemysław | II Strawiński Rafał | Sekretarz Plich Wojciech |
Turniej Półfinałowy gr. A-54 | 2024-01-13 | METPRIM Volley Radomsko | - | KS Wifama I Łódź | I Strawiński Rafał | II Baran Przemysław | Sekretarz Plich Wojciech |
Turniej Półfinałowy gr. A-55 | 2024-01-14 | KS Wifama II Łódź | - | METPRIM Volley Radomsko | I Zając Andrzej | II Baran Przemysław | Sekretarz Suski Dawid |
Turniej Półfinałowy gr. A-56 | 2024-01-14 | KS Wifama I Łódź | - | Lechia I Tomaszów Mazowiecki | I Baran Przemysław | II Zając Andrzej | Sekretarz Suski Dawid |
- EKS Skra Bełchatów
- Lechia II Tomaszów Mazowiecki
- WKS Wieluń
- MKS BZURA Ozorków
Turniej Półfinałowy gr. B-57 | 2024-01-13 | EKS Skra Bełchatów | - | WKS Wieluń | I Strawiński Adrian | II Kisiel Jacek | Sekretarz Brożyna Andrzej |
Turniej Półfinałowy gr. B-58 | 2024-01-13 | Lechia II Tomaszów Mazowiecki | - | MKS BZURA Ozorków | I Kisiel Jacek | II Strawiński Adrian | Sekretarz Brożyna Andrzej |
Turniej Półfinałowy gr. B-59 | 2024-01-14 | WKS Wieluń | - | MKS BZURA Ozorków | I Płaza Zbigniew | II Kisiel Jacek | Sekretarz Brożyna Andrzej |
Turniej Półfinałowy gr. B-60 | 2024-01-14 | EKS Skra Bełchatów | - | Lechia II Tomaszów Mazowiecki | I Kisiel Jacek | II Płaza Zbigniew | Sekretarz Brożyna Andrzej |
Turniej Półfinałowy gr. B-61 | 2024-01-15 | Lechia II Tomaszów Mazowiecki | - | WKS Wieluń | I Banaszczyk Karolina | II Kisiel Jacek | Sekretarz Brożyna Andrzej |
Turniej Półfinałowy gr. B-62 | 2024-01-15 | MKS BZURA Ozorków | - | EKS Skra Bełchatów | I Kisiel Jacek | II Banaszczyk Karolina | Sekretarz Brożyna Andrzej |
- KS WIFAMA Łódź II
- WKS Wieluń
- Lechia Tomaszów Mazowiecki
- Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
- MKS BZURA Ozorków
Grupa A-1 | 2023-10-08 | KS WIFAMA Łódź II | - | MKS BZURA Ozorków | I Brochocki Sebastian | II Humerski Czesław | Sekretarz Podsędek Aleksandra |
Grupa A-2 | 2023-10-08 | WKS Wieluń | - | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | I Kołodziej Andrzej | II Pawełka Maciej | Sekretarz Kanicka Bogna |
Grupa A-3 | 2023-10-22 | KS WIFAMA Łódź II | - | WKS Wieluń | I Cichońska Weronika | II Żabicki Bogdan | Sekretarz Cieślak Wiktoria |
Grupa A-4 | 2023-10-22 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | MKS BZURA Ozorków | I Zając Andrzej | II Sygitowicz Jakub | Sekretarz Plich Wojciech |
Grupa A-5 | 2023-10-29 | WKS Wieluń | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki | I Bilski Robert | II Kołodziej Andrzej | Sekretarz Kanicka Bogna |
Grupa A-6 | 2023-10-29 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | - | KS WIFAMA Łódź II | I Humerski Czesław | II Kowalow Agnieszka | Sekretarz Woźniak Halina |
Grupa A-7 | 2023-11-05 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | I Suski Dawid | II Baran Przemysław | Sekretarz Zając Andrzej |
Grupa A-8 | 2023-11-05 | WKS Wieluń | - | MKS BZURA Ozorków | I Lewera Jacek | II Bilski Robert | Sekretarz Trawczyński Piotr |
Grupa A-9 | 2023-11-12 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | - | MKS BZURA Ozorków | I Komorek Tadeusz | II Januszkiewicz Tadeusz | Sekretarz Pędzik Tobiasz |
Grupa A-11 | 2023-11-19 | MKS BZURA Ozorków | - | KS WIFAMA Łódź II | I Załęska Paulina | II Wojtunik Krzysztof | Sekretarz Barylak Zuzanna |
Grupa A-12 | 2023-11-19 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | - | WKS Wieluń | I Komorek Tadeusz | II Januszkiewicz Tadeusz | Sekretarz Godlewska Marta |
Grupa A-10 | 2023-11-20 | KS WIFAMA Łódź II | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki | I Wlaźlik Jakub | II Wegner Tomasz | Sekretarz Podsędek Aleksandra |
Grupa A-13 | 2023-11-26 | WKS Wieluń | - | KS WIFAMA Łódź II | I Trawczyński Piotr | II Lewera Jacek | Sekretarz Kanicka Bogna |
Grupa A-14 | 2023-11-26 | MKS BZURA Ozorków | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki | I Pytloch Anna | II Kosiorek Łukasz | Sekretarz Brzeziński Michał |
Grupa A-15 | 2023-12-03 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | WKS Wieluń | I Gawot Krzysztof | II Sygitowicz Jakub | Sekretarz Suski Dawid |
Grupa A-16 | 2023-12-03 | KS WIFAMA Łódź II | - | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | I Humerski Czesław | II Wojtunik Krzysztof | Sekretarz Majchrowska Zuzanna |
Grupa A-17 | 2023-12-10 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki | I Chrześcijanek Magdalena | II Pędzik Tobiasz | Sekretarz Godlewska Marta |
Grupa A-18 | 2023-12-10 | MKS BZURA Ozorków | - | WKS Wieluń | I Wlaźlik Jakub | II Kowalow Agnieszka | Sekretarz Kowalczyk Michał |
Grupa A-19 | 2023-12-17 | MKS BZURA Ozorków | - | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | I Dobrowolski Marek | II Humerski Czesław | Sekretarz Drabik Adam |
Grupa A-20 | 2023-12-17 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | KS WIFAMA Łódź II | I Brochocki Sebastian | II Wrońska Olga | Sekretarz Kaliszczuk Mateusz |
- Lechia Tomaszów Mazowiecki II
- EKS Skra Bełchatów
- UMKS VOLLEY 5 Piotrków T.
- METPRIM Volley Radomsko
- KS WIFAMA Łódź
- UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
Grupa B-1 | 2023-10-08 | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | - | KS WIFAMA Łódź | I Baran Przemysław | II Zając Andrzej | Sekretarz Sygitowicz Jakub |
Grupa B-3 | 2023-10-08 | UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Płaza Zbigniew | II Banaszczyk Karolina | Sekretarz Brożyna Andrzej |
Grupa B-2 | 2023-10-12 | EKS Skra Bełchatów | - | METPRIM Volley Radomsko | I Strawiński Adrian | II Płaza Zbigniew | Sekretarz Brożyna Andrzej |
Grupa B-4 | 2023-10-22 | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Baran Przemysław | II Suski Dawid | Sekretarz Strawiński Jakub |
Grupa B-5 | 2023-10-22 | METPRIM Volley Radomsko | - | UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. | I Strawiński Adrian | II Wrońska Olga | Sekretarz Kisiel Olga |
Grupa B-6 | 2023-10-22 | KS WIFAMA Łódź | - | EKS Skra Bełchatów | I Pytloch Anna | II Wegner Tomasz | Sekretarz Wojtunik Krzysztof |
Grupa B-7 | 2023-10-29 | EKS Skra Bełchatów | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | I Banaszczyk Karolina | II Płaza Zbigniew | Sekretarz Plich Wojciech |
Grupa B-8 | 2023-10-29 | UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. | - | KS WIFAMA Łódź | I Suski Dawid | II Sygitowicz Jakub | Sekretarz Baran Przemysław |
Grupa B-9 | 2023-10-29 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | METPRIM Volley Radomsko | I Czechowicz Monika | II Bogusławski Andrzej | Sekretarz Przybycień Kamil |
Grupa B-10 | 2023-11-05 | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | - | METPRIM Volley Radomsko | I Pytloch Anna | II Wrońska Olga | Sekretarz Kryda Paweł |
Grupa B-11 | 2023-11-05 | KS WIFAMA Łódź | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Brochocki Sebastian | II Kosiorek Łukasz | Sekretarz Bors Jakub |
Grupa B-12 | 2023-11-05 | EKS Skra Bełchatów | - | UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. | I Płaza Zbigniew | II Brożyna Andrzej | Sekretarz Banaszczyk Karolina |
Grupa B-13 | 2023-11-12 | UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | I Brożyna Andrzej | II Banaszczyk Karolina | Sekretarz Płaza Zbigniew |
Grupa B-14 | 2023-11-12 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | EKS Skra Bełchatów | I Woicki Robert | II Wegner Tomasz | Sekretarz Przybycień Kamil |
Grupa B-15 | 2023-11-12 | METPRIM Volley Radomsko | - | KS WIFAMA Łódź | I Strawiński Jakub | II Suski Dawid | Sekretarz Plich Wojciech |
Grupa B-16 | 2023-11-19 | KS WIFAMA Łódź | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | I Grzelak Marcin | II Dobrowolski Marek | Sekretarz Przybycień Kamil |
Grupa B-17 | 2023-11-19 | METPRIM Volley Radomsko | - | EKS Skra Bełchatów | I Trawczyński Piotr | II Bilski Robert | Sekretarz Lewera Jacek |
Grupa B-18 | 2023-11-19 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. | I Płaza Zbigniew | II Brożyna Andrzej | Sekretarz Chrześcijanek Magdalena |
Grupa B-19 | 2023-11-26 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | I Chrześcijanek Magdalena | II Januszkiewicz Tadeusz | Sekretarz Komorek Tadeusz |
Grupa B-20 | 2023-11-26 | UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. | - | METPRIM Volley Radomsko | I Strawiński Rafał | II Baran Przemysław | Sekretarz Wrońska Olga |
Grupa B-21 | 2023-11-26 | EKS Skra Bełchatów | - | KS WIFAMA Łódź | I Cichońska Weronika | II Brochocki Sebastian | Sekretarz Kryda Paweł |
Grupa B-22 | 2023-12-03 | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | - | EKS Skra Bełchatów | I Baran Przemysław | II Zając Andrzej | Sekretarz Plich Wojciech |
Grupa B-23 | 2023-12-03 | KS WIFAMA Łódź | - | UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. | I Żabicki Bogdan | II Mencel Katarzyna | Sekretarz Kadziak Zdzisław |
Grupa B-24 | 2023-12-03 | METPRIM Volley Radomsko | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Brochocki Sebastian | II Podsędek Aleksandra | Sekretarz Bilkowski Piotr |
Grupa B-25 | 2023-12-10 | METPRIM Volley Radomsko | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | I Bilski Robert | II Trawczyński Piotr | Sekretarz Lewera Jacek |
Grupa B-26 | 2023-12-10 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | KS WIFAMA Łódź | I Januszkiewicz Tadeusz | II Komorek Tadeusz | Sekretarz Kopka Patryk |
Grupa B-27 | 2023-12-10 | UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. | - | EKS Skra Bełchatów | I Płaza Zbigniew | II Strawiński Adrian | Sekretarz Banaszczyk Karolina |
Grupa B-28 | 2023-12-17 | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | - | UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. | I Plich Wojciech | II Baran Przemysław | Sekretarz Strawiński Rafał |
Grupa B-29 | 2023-12-17 | EKS Skra Bełchatów | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Banaszczyk Karolina | II Brożyna Andrzej | Sekretarz Płaza Zbigniew |
Grupa B-30 | 2023-12-17 | KS WIFAMA Łódź | - | METPRIM Volley Radomsko | I Załęska Paulina | II Żabicki Bogdan | Sekretarz Kadziak Zdzisław |