Juniorzy

Grupa 1

  • KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź
  • ULKS MOSiR Sieradz
1 2018-01-18 ULKS MOSiR Sieradz - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
2 2018-01-19 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - ULKS MOSiR Sieradz I Załęska Paulina II Bors Jakub Sekretarz Włosek Kamil

Grupa 1

  • KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź
  • EKS SKRA Bełchatów
  • KS LECHIA Tomaszów M.
  • MKS BZURA Ozorków
1 2017-11-26 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - KS LECHIA Tomaszów M. I Kaliszczuk Mateusz II Wojtunik Krzysztof Sekretarz Kadziak Zdzisław
2 2017-11-26 EKS SKRA Bełchatów - MKS BZURA Ozorków I Płaza Zbigniew II Kisiel Jacek Sekretarz Kisiel Bartosz
3 2017-12-03 KS LECHIA Tomaszów M. - MKS BZURA Ozorków I Taraszkiewicz Zbigniew II Kamiński Marek Sekretarz Klimczak Bartosz
4 2017-12-03 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Załęska Paulina II Włosek Kamil Sekretarz Kadziak Zdzisław
5 2018-01-14 EKS SKRA Bełchatów - KS LECHIA Tomaszów M. I Kujawska Irmina II Marynowski Miłosz Sekretarz Taroń Adam
6 2017-12-10 MKS BZURA Ozorków - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź I Bors Jakub II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Bilkowski Piotr
7 2017-12-17 KS LECHIA Tomaszów M. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź I Baran Przemysław II Taroń Adam Sekretarz Zając Andrzej
8 2017-12-17 MKS BZURA Ozorków - EKS SKRA Bełchatów I Wojtczak Tomasz II Humerski Czesław Sekretarz Dębska Aleksandra
9 2018-01-07 MKS BZURA Ozorków - KS LECHIA Tomaszów M. I Sasak Krzysztof II Kuś Dominik Sekretarz Wojtunik Krzysztof
10 2018-01-07 EKS SKRA Bełchatów - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź I Kozłowska Katarzyna II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Sekieta Henryk
11 2018-01-14 KS LECHIA Tomaszów M. - EKS SKRA Bełchatów I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Rupniewski Ryszard
12 2018-01-14 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - MKS BZURA Ozorków I Załęska Paulina II Kuś Dominik Sekretarz Sawoniuk Marcin

Grupa 1

  • KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź
  • EKS SKRA Bełchatów
  • KS LECHIA Tomaszów M.
  • MKS BZURA Ozorków
1 2017-10-15 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - KS LECHIA Tomaszów M. I Kuś Dominik II Marynowski Miłosz Sekretarz Brzeziński Michał
2 2017-10-15 EKS SKRA Bełchatów - MKS BZURA Ozorków I Grzelak Marcin II Bogusławski Andrzej Sekretarz Sobczak Radosław
3 2017-10-22 KS LECHIA Tomaszów M. - MKS BZURA Ozorków I Gawot Krzysztof II Kamiński Marek Sekretarz Klimczak Bartosz
4 2017-10-22 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Kozłowska Katarzyna II Załęska Paulina Sekretarz Kołodziejczyk Janusz
5 2017-10-29 EKS SKRA Bełchatów - KS LECHIA Tomaszów M. I Kisiel Jacek II Płaza Zbigniew Sekretarz Banaszczyk Karolina
6 2017-10-29 MKS BZURA Ozorków - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź I Dropiński Michał II Zawierucha Dariusz Sekretarz Bienias Przemysław
7 2017-11-05 KS LECHIA Tomaszów M. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź I Kujawska Irmina II Cieślak Michał Sekretarz Szymczak Dariusz
8 2017-11-05 MKS BZURA Ozorków - EKS SKRA Bełchatów I Bors Jakub II Sasak Krzysztof Sekretarz Bilkowski Piotr
9 2017-11-12 MKS BZURA Ozorków - KS LECHIA Tomaszów M. I Bienias Przemysław II Dropiński Michał Sekretarz Zawierucha Dariusz
10 2017-11-12 EKS SKRA Bełchatów - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź I Marynowski Miłosz II Załęska Paulina Sekretarz Sawoniuk Marcin
11 2017-11-19 KS LECHIA Tomaszów M. - EKS SKRA Bełchatów I Piotrowski Wojciech II Kujawska Irmina Sekretarz Taroń Adam
12 2017-11-19 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - MKS BZURA Ozorków I Sasak Krzysztof II Marynowski Miłosz Sekretarz Kryda Paweł

Grupa 2

  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ
  • KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II
  • MUKS LIBERO Pajęczno
  • KS LECHIA Tomaszów M. II
  • ULKS MOSiR Sieradz
  • EKS SKRA Bełchatów II
1 2017-10-15 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - KS LECHIA Tomaszów M. II I Januszkiewicz Tadeusz II Kanicka Bogna Sekretarz Bartodziejski Robert
2 2017-10-15 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II - ULKS MOSiR Sieradz I Wojtczak Tomasz II Skórka Łukasz Sekretarz Kadziak Zdzisław
3 2017-10-15 MUKS LIBERO Pajęczno - EKS SKRA Bełchatów II I Chrześcijanek Magdalena II Komorek Tadeusz Sekretarz Plajzer Janusz
4 2017-10-22 KS LECHIA Tomaszów M. II - EKS SKRA Bełchatów II I Szymczak Dariusz II Rupniewski Ryszard Sekretarz Strawiński Adrian
5 2017-10-22 ULKS MOSiR Sieradz - MUKS LIBERO Pajęczno I Kopacz Henryk II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
6 2017-10-22 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II I Kołodziej Andrzej II Pawełka Maciej Sekretarz Bartodziejski Robert
7 2017-10-29 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II - KS LECHIA Tomaszów M. II I Dobrowolski Marek II Janecki Jerzy Sekretarz Sekieta Henryk
8 2017-10-29 MUKS LIBERO Pajęczno - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Januszkiewicz Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
9 2017-10-28 EKS SKRA Bełchatów II - ULKS MOSiR Sieradz I Kisiel Jacek II Sędkowski Kamil Sekretarz Szymczak Dariusz
10 2017-11-05 KS LECHIA Tomaszów M. II - ULKS MOSiR Sieradz I Gawot Krzysztof II Kamiński Marek Sekretarz Rupniewski Ryszard
11 2017-11-05 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - EKS SKRA Bełchatów II I Lewera Jacek II Trawczyński Piotr Sekretarz Bartodziejski Robert
12 2017-11-05 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II - MUKS LIBERO Pajęczno I Bogusławski Andrzej II Wlaźlik Jakub Sekretarz Sobczak Radosław
13 2017-11-19 KS LECHIA Tomaszów M. II - MUKS LIBERO Pajęczno I Strawiński Adrian II Szymczak Dariusz Sekretarz Strawiński Rafał
14 2017-11-19 EKS SKRA Bełchatów II - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II I Kuciapiński Piotr II Brożyna Andrzej Sekretarz Banaszczyk Karolina
15 2017-11-19 ULKS MOSiR Sieradz - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Chrześcijanek Magdalena II Plajzer Janusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
16 2017-11-26 KS LECHIA Tomaszów M. II - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Szymczak Dariusz II Strawiński Adrian Sekretarz Strawiński Rafał
17 2017-11-26 ULKS MOSiR Sieradz - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II I Żabicki Bogdan II Wlaźlik Jakub Sekretarz Sekieta Henryk
18 2017-11-26 EKS SKRA Bełchatów II - MUKS LIBERO Pajęczno I Załęska Paulina II Kujawska Irmina Sekretarz Mencel Katarzyna
19 2017-12-10 EKS SKRA Bełchatów II - KS LECHIA Tomaszów M. II I Marynowski Miłosz II Skórka Łukasz Sekretarz Brożyna Andrzej
20 2017-12-10 MUKS LIBERO Pajęczno - ULKS MOSiR Sieradz I Lewera Jacek II Bilski Robert Sekretarz Trawczyński Piotr
21 2017-12-19 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Żabicki Bogdan II Bogusławski Andrzej Sekretarz Sekieta Henryk
22 2017-12-17 KS LECHIA Tomaszów M. II - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II I Kujawska Irmina II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Włosek Kamil
23 2017-12-17 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MUKS LIBERO Pajęczno I Kanicka Bogna II Bilski Robert Sekretarz Lewera Jacek
24 2017-12-17 ULKS MOSiR Sieradz - EKS SKRA Bełchatów II I Marynowski Miłosz II Kowalow Agnieszka Sekretarz Czerwiński Andrzej
25 2018-01-07 ULKS MOSiR Sieradz - KS LECHIA Tomaszów M. II I Kanicka Bogna II Bartodziejski Robert Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
26 2018-01-07 EKS SKRA Bełchatów II - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Bors Jakub II Marynowski Miłosz Sekretarz Nowakowska Anna
27 2018-01-07 MUKS LIBERO Pajęczno - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II I Lewera Jacek II Trawczyński Piotr Sekretarz Bilski Robert
28 2018-01-14 MUKS LIBERO Pajęczno - KS LECHIA Tomaszów M. II I Kisiel Jacek II Brożyna Andrzej Sekretarz Kisiel Bartosz
29 2018-01-14 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II - EKS SKRA Bełchatów II I Cieślak Michał II Sasak Krzysztof Sekretarz Kadziak Zdzisław
30 2018-01-14 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - ULKS MOSiR Sieradz I Kanicka Bogna II Kołodziej Andrzej Sekretarz Bartodziejski Robert