Młodziczki

Grupa 1

  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
  • MUKS JUVENIA Rawa M.
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
1 2018-03-25 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Bilkowski Piotr II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Załęska Paulina L II Bogusławski Andrzej
1 2018-03-25 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Bilkowski Piotr II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Załęska Paulina L II Bogusławski Andrzej
1 2018-03-25 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Bilkowski Piotr II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Załęska Paulina L II Bogusławski Andrzej
1 2018-03-25 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS JUVENIA Rawa M. I Bilkowski Piotr II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Załęska Paulina L II Bogusławski Andrzej
1 2018-03-25 MUKS JUVENIA Rawa M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Bilkowski Piotr II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Załęska Paulina L II Bogusławski Andrzej
1 2018-03-25 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Bilkowski Piotr II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Załęska Paulina L II Bogusławski Andrzej

Grupa 2

  • KS DZIEWIĄTKA Łódź
  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
1 2018-03-25 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II I Czerwiński Andrzej II Czechowicz Monika Sekretarz Kielan Kamila L I Świercz Szymon L II
1 2018-03-25 MKS SKIER - VIS Skierniewice - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Czerwiński Andrzej II Czechowicz Monika Sekretarz Kielan Kamila L I Świercz Szymon L II
1 2018-03-25 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Czerwiński Andrzej II Czechowicz Monika Sekretarz Kielan Kamila L I Świercz Szymon L II
1 2018-03-25 KS DZIEWIĄTKA Łódź - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Czerwiński Andrzej II Czechowicz Monika Sekretarz Kielan Kamila L I Świercz Szymon L II
1 2018-03-25 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II I Czerwiński Andrzej II Czechowicz Monika Sekretarz Kielan Kamila L I Świercz Szymon L II
1 2018-03-25 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Czerwiński Andrzej II Czechowicz Monika Sekretarz Kielan Kamila L I Świercz Szymon L II

Grupa 3

  • EKS SKRA Bełchatów
  • UKS Volley 34 Łódź
  • UMKS Tuszyn
  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
1 2018-03-25 EKS SKRA Bełchatów - UMKS Tuszyn I Sekieta Henryk II Dobrowolski Marek Sekretarz Dobrowolski Dawid L I Dobrowolski Szymon L II
1 2018-03-25 UKS Volley 34 Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Sekieta Henryk II Dobrowolski Marek Sekretarz Dobrowolski Dawid L I Dobrowolski Szymon L II
1 2018-03-25 UMKS Tuszyn - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Sekieta Henryk II Dobrowolski Marek Sekretarz Dobrowolski Dawid L I Dobrowolski Szymon L II
1 2018-03-25 EKS SKRA Bełchatów - UKS Volley 34 Łódź I Sekieta Henryk II Dobrowolski Marek Sekretarz Dobrowolski Dawid L I Dobrowolski Szymon L II
1 2018-03-25 UKS Volley 34 Łódź - UMKS Tuszyn I Sekieta Henryk II Dobrowolski Marek Sekretarz Dobrowolski Dawid L I Dobrowolski Szymon L II
1 2018-03-25 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Sekieta Henryk II Dobrowolski Marek Sekretarz Dobrowolski Dawid L I Dobrowolski Szymon L II

Grupa 4

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • MUKS JUVENIA Rawa M. II
  • MKS 16 Łódź
1 2018-03-25 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MKS 16 Łódź I Taraszkiewicz Zbigniew II Piotrowski Wojciech Sekretarz Cieślak Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-03-25 MUKS JUVENIA Rawa M. II - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Taraszkiewicz Zbigniew II Piotrowski Wojciech Sekretarz Cieślak Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-03-25 MKS 16 Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Taraszkiewicz Zbigniew II Piotrowski Wojciech Sekretarz Cieślak Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 5

  • ULKS MOSiR Sieradz
  • SL SALOS - WODNA Łódź
  • UKS LIDER Konstantynów Ł. II
1 2018-03-25 ULKS MOSiR Sieradz - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Brożyna Andrzej II Dębska Aleksandra Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-03-25 SL SALOS - WODNA Łódź - ULKS MOSiR Sieradz I Brożyna Andrzej II Dębska Aleksandra Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-03-25 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - SL SALOS - WODNA Łódź I Brożyna Andrzej II Dębska Aleksandra Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 6

  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II
  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ
  • UKS Ozorków
1 2018-03-25 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - UKS Ozorków I Bartodziejski Robert II Kołodziej Andrzej Sekretarz Pawełka Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-03-25 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II I Bartodziejski Robert II Kołodziej Andrzej Sekretarz Pawełka Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-03-25 UKS Ozorków - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Bartodziejski Robert II Kołodziej Andrzej Sekretarz Pawełka Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 7

  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
  • LUKS ASIK Domaniewice
  • MUKS LIBERO Pajęczno
1 2018-03-25 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MUKS LIBERO Pajęczno I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Kanicka Bogna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-03-25 LUKS ASIK Domaniewice - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Kanicka Bogna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-03-25 MUKS LIBERO Pajęczno - LUKS ASIK Domaniewice I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Kanicka Bogna L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1

  • MUKS JUVENIA Rawa M.
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
  • KS DZIEWIĄTKA Łódź
  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
1 2018-03-11 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Dobrowolski Szymon II Wlaźlik Jakub Sekretarz Dobrowolski Marek L I Czerwiński Andrzej L II
1 2018-03-11 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Dobrowolski Szymon II Wlaźlik Jakub Sekretarz Dobrowolski Marek L I Czerwiński Andrzej L II
1 2018-03-11 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Dobrowolski Szymon II Wlaźlik Jakub Sekretarz Dobrowolski Marek L I Czerwiński Andrzej L II
1 2018-03-11 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Dobrowolski Szymon II Wlaźlik Jakub Sekretarz Dobrowolski Marek L I Czerwiński Andrzej L II
1 2018-03-11 UKS LIDER Konstantynów Ł. - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Dobrowolski Szymon II Wlaźlik Jakub Sekretarz Dobrowolski Marek L I Czerwiński Andrzej L II
1 2018-03-11 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS JUVENIA Rawa M. I Dobrowolski Szymon II Wlaźlik Jakub Sekretarz Dobrowolski Marek L I Czerwiński Andrzej L II

Grupa 2

  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • EKS SKRA Bełchatów
  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
1 2018-03-11 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - EKS SKRA Bełchatów I Piotrowski Wojciech II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Kamiński Marek L I Kubicki Paweł L II Choroba Piotr
1 2018-03-11 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Piotrowski Wojciech II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Kamiński Marek L I Kubicki Paweł L II Choroba Piotr
1 2018-03-11 EKS SKRA Bełchatów - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Piotrowski Wojciech II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Kamiński Marek L I Kubicki Paweł L II Choroba Piotr
1 2018-03-11 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Piotrowski Wojciech II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Kamiński Marek L I Kubicki Paweł L II Choroba Piotr
1 2018-03-11 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - EKS SKRA Bełchatów I Piotrowski Wojciech II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Kamiński Marek L I Kubicki Paweł L II Choroba Piotr
1 2018-03-11 MKS SKIER - VIS Skierniewice - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Piotrowski Wojciech II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Kamiński Marek L I Kubicki Paweł L II Choroba Piotr

Grupa 3

  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
  • UKS Volley 34 Łódź
  • MUKS JUVENIA Rawa M. II
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II
1 2018-03-11 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Bilkowski Piotr II Bogusławski Andrzej Sekretarz Dębska Aleksandra L I Kaliszczuk Mateusz L II
1 2018-03-11 UKS Volley 34 Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II I Bilkowski Piotr II Bogusławski Andrzej Sekretarz Dębska Aleksandra L I Kaliszczuk Mateusz L II
1 2018-03-11 MUKS JUVENIA Rawa M. II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II I Bilkowski Piotr II Bogusławski Andrzej Sekretarz Dębska Aleksandra L I Kaliszczuk Mateusz L II
1 2018-03-11 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS Volley 34 Łódź I Bilkowski Piotr II Bogusławski Andrzej Sekretarz Dębska Aleksandra L I Kaliszczuk Mateusz L II
1 2018-03-11 UKS Volley 34 Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Bilkowski Piotr II Bogusławski Andrzej Sekretarz Dębska Aleksandra L I Kaliszczuk Mateusz L II
1 2018-03-11 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Bilkowski Piotr II Bogusławski Andrzej Sekretarz Dębska Aleksandra L I Kaliszczuk Mateusz L II

Grupa 4

  • SL SALOS - WODNA Łódź
  • ULKS MOSiR Sieradz
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • UMKS Tuszyn
1 2018-03-11 ULKS MOSiR Sieradz - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Humerski Czesław II Kisiel Bartosz Sekretarz Sekieta Henryk L I Załęska Paulina L II
1 2018-03-11 UMKS Tuszyn - SL SALOS - WODNA Łódź I Humerski Czesław II Kisiel Bartosz Sekretarz Sekieta Henryk L I Załęska Paulina L II
1 2018-03-11 SL SALOS - WODNA Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Humerski Czesław II Kisiel Bartosz Sekretarz Sekieta Henryk L I Załęska Paulina L II
1 2018-03-11 ULKS MOSiR Sieradz - UMKS Tuszyn I Humerski Czesław II Kisiel Bartosz Sekretarz Sekieta Henryk L I Załęska Paulina L II
1 2018-03-11 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UMKS Tuszyn I Humerski Czesław II Kisiel Bartosz Sekretarz Sekieta Henryk L I Załęska Paulina L II
1 2018-03-11 SL SALOS - WODNA Łódź - ULKS MOSiR Sieradz I Humerski Czesław II Kisiel Bartosz Sekretarz Sekieta Henryk L I Załęska Paulina L II

Grupa 5

  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ
  • MKS 16 Łódź
1 2018-03-11 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - MKS 16 Łódź I Kołodziejczyk Janusz II Czechowicz Monika Sekretarz Kielan Kamila L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-03-11 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Kołodziejczyk Janusz II Czechowicz Monika Sekretarz Kielan Kamila L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-03-11 MKS 16 Łódź - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Kołodziejczyk Janusz II Czechowicz Monika Sekretarz Kielan Kamila L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 6

  • LUKS ASIK Domaniewice
  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II
  • UKS LIDER Konstantynów Ł. II
1 2018-03-18 LUKS ASIK Domaniewice - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Kanicka Bogna II Lewera Jacek Sekretarz Bilski Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-03-18 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - LUKS ASIK Domaniewice I Kanicka Bogna II Lewera Jacek Sekretarz Bilski Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-03-18 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II I Kanicka Bogna II Lewera Jacek Sekretarz Bilski Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 7

  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
  • UKS Ozorków
  • MUKS LIBERO Pajęczno
1 2018-03-11 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MUKS LIBERO Pajęczno I Dropiński Michał II Świercz Szymon Sekretarz Kuś Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-03-11 UKS Ozorków - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Dropiński Michał II Świercz Szymon Sekretarz Kuś Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-03-11 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS Ozorków I Dropiński Michał II Świercz Szymon Sekretarz Kuś Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1

  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
  • MUKS JUVENIA Rawa M.
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
1 2018-02-25 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Kozłowska Katarzyna II Dobrowolski Szymon Sekretarz Strawiński Adrian L I Kaliszczuk Mateusz L II
1 2018-02-25 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Kozłowska Katarzyna II Dobrowolski Szymon Sekretarz Strawiński Adrian L I Kaliszczuk Mateusz L II
1 2018-02-25 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Kozłowska Katarzyna II Dobrowolski Szymon Sekretarz Strawiński Adrian L I Kaliszczuk Mateusz L II
1 2018-02-25 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS JUVENIA Rawa M. I Kozłowska Katarzyna II Dobrowolski Szymon Sekretarz Strawiński Adrian L I Kaliszczuk Mateusz L II
1 2018-02-25 MUKS JUVENIA Rawa M. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Kozłowska Katarzyna II Dobrowolski Szymon Sekretarz Strawiński Adrian L I Kaliszczuk Mateusz L II
1 2018-02-25 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Kozłowska Katarzyna II Dobrowolski Szymon Sekretarz Strawiński Adrian L I Kaliszczuk Mateusz L II

Grupa 2

  • KS DZIEWIĄTKA Łódź
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
1 2018-02-25 KS DZIEWIĄTKA Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Woźniak Halina II Dobrowolski Dawid Sekretarz Świercz Szymon L I Załęska Paulina L II
1 2018-02-25 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Woźniak Halina II Dobrowolski Dawid Sekretarz Świercz Szymon L I Załęska Paulina L II
1 2018-02-25 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Woźniak Halina II Dobrowolski Dawid Sekretarz Świercz Szymon L I Załęska Paulina L II
1 2018-02-25 KS DZIEWIĄTKA Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Woźniak Halina II Dobrowolski Dawid Sekretarz Świercz Szymon L I Załęska Paulina L II
1 2018-02-25 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Woźniak Halina II Dobrowolski Dawid Sekretarz Świercz Szymon L I Załęska Paulina L II
1 2018-02-25 MKS SKIER - VIS Skierniewice - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Woźniak Halina II Dobrowolski Dawid Sekretarz Świercz Szymon L I Załęska Paulina L II

Grupa 3

  • UKS Volley 34 Łódź
  • SL SALOS - WODNA Łódź
  • EKS SKRA Bełchatów
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II
1 2018-02-25 UKS Volley 34 Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Chrześcijanek Magdalena L II
1 2018-02-25 SL SALOS - WODNA Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Chrześcijanek Magdalena L II
1 2018-02-25 EKS SKRA Bełchatów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Chrześcijanek Magdalena L II
1 2018-02-25 UKS Volley 34 Łódź - SL SALOS - WODNA Łódź I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Chrześcijanek Magdalena L II
1 2018-02-25 SL SALOS - WODNA Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Chrześcijanek Magdalena L II
1 2018-02-25 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - UKS Volley 34 Łódź I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Chrześcijanek Magdalena L II

Grupa 4

  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ
  • UMKS Tuszyn
  • MUKS JUVENIA Rawa M. II
  • ULKS MOSiR Sieradz
1 2018-02-25 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Kanicka Bogna II Bartodziejski Robert Sekretarz Pawełka Maciej L I Kisiel Bartosz L II
1 2018-02-25 UMKS Tuszyn - ULKS MOSiR Sieradz I Kanicka Bogna II Bartodziejski Robert Sekretarz Pawełka Maciej L I Kisiel Bartosz L II
1 2018-02-25 MUKS JUVENIA Rawa M. II - ULKS MOSiR Sieradz I Kanicka Bogna II Bartodziejski Robert Sekretarz Pawełka Maciej L I Kisiel Bartosz L II
1 2018-02-25 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - UMKS Tuszyn I Kanicka Bogna II Bartodziejski Robert Sekretarz Pawełka Maciej L I Kisiel Bartosz L II
1 2018-02-25 UMKS Tuszyn - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Kanicka Bogna II Bartodziejski Robert Sekretarz Pawełka Maciej L I Kisiel Bartosz L II
1 2018-02-25 ULKS MOSiR Sieradz - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Kanicka Bogna II Bartodziejski Robert Sekretarz Pawełka Maciej L I Kisiel Bartosz L II

Grupa 5

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II
1 2018-02-25 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II I Żabicki Bogdan II Nowakowska Anna Sekretarz Kowalow Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-02-25 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Żabicki Bogdan II Nowakowska Anna Sekretarz Kowalow Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-02-25 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Żabicki Bogdan II Nowakowska Anna Sekretarz Kowalow Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 6

  • MKS 16 Łódź
  • LUKS ASIK Domaniewice
  • UKS Ozorków
1 2018-02-25 MKS 16 Łódź - UKS Ozorków I Brzeziński Michał II Kuś Dominik Sekretarz Pacler Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-02-25 LUKS ASIK Domaniewice - MKS 16 Łódź I Brzeziński Michał II Kuś Dominik Sekretarz Pacler Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-02-25 UKS Ozorków - LUKS ASIK Domaniewice I Brzeziński Michał II Kuś Dominik Sekretarz Pacler Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 7

  • UKS LIDER Konstantynów Ł. II
  • MUKS LIBERO Pajęczno
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
1 2018-02-25 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-02-25 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-02-25 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MUKS LIBERO Pajęczno I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1

  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
  • MUKS JUVENIA Rawa M.
  • KS DZIEWIĄTKA Łódź
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
1 2018-01-28 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Wlaźlik Jakub II Dębska Aleksandra Sekretarz Dobrowolski Szymon L I Żabicki Bogdan L II
1 2018-01-28 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Wlaźlik Jakub II Dębska Aleksandra Sekretarz Dobrowolski Szymon L I Żabicki Bogdan L II
1 2018-01-28 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Wlaźlik Jakub II Dębska Aleksandra Sekretarz Dobrowolski Szymon L I Żabicki Bogdan L II
1 2018-01-28 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS JUVENIA Rawa M. I Wlaźlik Jakub II Dębska Aleksandra Sekretarz Dobrowolski Szymon L I Żabicki Bogdan L II
1 2018-01-28 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Wlaźlik Jakub II Dębska Aleksandra Sekretarz Dobrowolski Szymon L I Żabicki Bogdan L II
1 2018-01-28 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Wlaźlik Jakub II Dębska Aleksandra Sekretarz Dobrowolski Szymon L I Żabicki Bogdan L II

Grupa 2

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • UKS Volley 34 Łódź
1 2018-02-19 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Brożyna Andrzej II Kisiel Bartosz Sekretarz Plajzer Janusz L I Płaza Zbigniew L II Banaszczyk Karolina
1 2018-02-19 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Volley 34 Łódź I Brożyna Andrzej II Kisiel Bartosz Sekretarz Plajzer Janusz L I Płaza Zbigniew L II Banaszczyk Karolina
1 2018-02-19 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS Volley 34 Łódź I Brożyna Andrzej II Kisiel Bartosz Sekretarz Plajzer Janusz L I Płaza Zbigniew L II Banaszczyk Karolina
1 2018-02-19 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Brożyna Andrzej II Kisiel Bartosz Sekretarz Plajzer Janusz L I Płaza Zbigniew L II Banaszczyk Karolina
1 2018-02-19 MKS SKIER - VIS Skierniewice - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Brożyna Andrzej II Kisiel Bartosz Sekretarz Plajzer Janusz L I Płaza Zbigniew L II Banaszczyk Karolina
1 2018-02-19 UKS Volley 34 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Brożyna Andrzej II Kisiel Bartosz Sekretarz Plajzer Janusz L I Płaza Zbigniew L II Banaszczyk Karolina

Grupa 3

  • SL SALOS - WODNA Łódź
  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II
  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
1 2018-02-18 SL SALOS - WODNA Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II I Brzeziński Michał II Pacler Dominik Sekretarz Kuś Dominik L I Czechowicz Monika L II Kielan Kamila
1 2018-02-18 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Brzeziński Michał II Pacler Dominik Sekretarz Kuś Dominik L I Czechowicz Monika L II Kielan Kamila
1 2018-02-18 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Brzeziński Michał II Pacler Dominik Sekretarz Kuś Dominik L I Czechowicz Monika L II Kielan Kamila
1 2018-02-18 SL SALOS - WODNA Łódź - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Brzeziński Michał II Pacler Dominik Sekretarz Kuś Dominik L I Czechowicz Monika L II Kielan Kamila
1 2018-02-18 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II I Brzeziński Michał II Pacler Dominik Sekretarz Kuś Dominik L I Czechowicz Monika L II Kielan Kamila
1 2018-02-18 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - SL SALOS - WODNA Łódź I Brzeziński Michał II Pacler Dominik Sekretarz Kuś Dominik L I Czechowicz Monika L II Kielan Kamila

Grupa 4

  • UMKS Tuszyn
  • ULKS MOSiR Sieradz
  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
  • EKS SKRA Bełchatów
1 2018-01-28 UMKS Tuszyn - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kisiel Bartosz L II
1 2018-01-28 ULKS MOSiR Sieradz - EKS SKRA Bełchatów I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kisiel Bartosz L II
1 2018-01-28 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - EKS SKRA Bełchatów I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kisiel Bartosz L II
1 2018-01-28 UMKS Tuszyn - ULKS MOSiR Sieradz I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kisiel Bartosz L II
1 2018-01-28 ULKS MOSiR Sieradz - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kisiel Bartosz L II
1 2018-01-28 EKS SKRA Bełchatów - UMKS Tuszyn I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kisiel Bartosz L II

Grupa 5

  • LUKS ASIK Domaniewice
  • MUKS JUVENIA Rawa M. II
  • MKS 16 Łódź
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
1 2018-02-18 LUKS ASIK Domaniewice - MKS 16 Łódź I Taraszkiewicz Zbigniew II Dobrowolski Dawid Sekretarz Dobrowolski Szymon L I Kubicki Paweł L II Zendeł Sylwester
1 2018-02-18 MUKS JUVENIA Rawa M. II - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Taraszkiewicz Zbigniew II Dobrowolski Dawid Sekretarz Dobrowolski Szymon L I Kubicki Paweł L II Zendeł Sylwester
1 2018-02-18 MKS 16 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Taraszkiewicz Zbigniew II Dobrowolski Dawid Sekretarz Dobrowolski Szymon L I Kubicki Paweł L II Zendeł Sylwester
1 2018-02-18 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Taraszkiewicz Zbigniew II Dobrowolski Dawid Sekretarz Dobrowolski Szymon L I Kubicki Paweł L II Zendeł Sylwester
1 2018-02-18 MUKS JUVENIA Rawa M. II - MKS 16 Łódź I Taraszkiewicz Zbigniew II Dobrowolski Dawid Sekretarz Dobrowolski Szymon L I Kubicki Paweł L II Zendeł Sylwester
1 2018-02-18 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - LUKS ASIK Domaniewice I Taraszkiewicz Zbigniew II Dobrowolski Dawid Sekretarz Dobrowolski Szymon L I Kubicki Paweł L II Zendeł Sylwester

Grupa 6

  • UKS LIDER Konstantynów Ł. II
  • ZKS Włókniarz Zgierz
  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II
  • MUKS LIBERO Pajęczno
1 2018-02-11 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Kanicka Bogna L I Bartodziejski Robert L II
1 2018-02-11 ZKS Włókniarz Zgierz - MUKS LIBERO Pajęczno I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Kanicka Bogna L I Bartodziejski Robert L II
1 2018-02-11 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - MUKS LIBERO Pajęczno I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Kanicka Bogna L I Bartodziejski Robert L II
1 2018-02-11 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - ZKS Włókniarz Zgierz I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Kanicka Bogna L I Bartodziejski Robert L II
1 2018-02-11 ZKS Włókniarz Zgierz - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Kanicka Bogna L I Bartodziejski Robert L II
1 2018-02-11 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Kanicka Bogna L I Bartodziejski Robert L II

Grupa 7

  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
  • BUDOWLANI Łódź SSA
  • UKS Ozorków
1 2018-01-28 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS Ozorków I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 BUDOWLANI Łódź SSA - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 UKS Ozorków - BUDOWLANI Łódź SSA I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1

  • MUKS JUVENIA Rawa M.
  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
1 2018-01-14 MUKS JUVENIA Rawa M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Kozłowska Katarzyna II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Dębska Aleksandra L II
1 2018-01-14 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Kozłowska Katarzyna II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Dębska Aleksandra L II
1 2018-01-14 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Kozłowska Katarzyna II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Dębska Aleksandra L II
1 2018-01-14 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Kozłowska Katarzyna II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Dębska Aleksandra L II
1 2018-01-14 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Kozłowska Katarzyna II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Dębska Aleksandra L II
1 2018-01-14 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS JUVENIA Rawa M. I Kozłowska Katarzyna II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Dębska Aleksandra L II

Grupa 2

  • KS DZIEWIĄTKA Łódź
  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
  • UKS Volley 34 Łódź
  • SL SALOS - WODNA Łódź
1 2018-01-14 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UKS Volley 34 Łódź I nieobsadzony II Czechowicz Monika Sekretarz Dobrowolski Marek L I Kielan Kamila L II Łyszkowicz Wojciech
1 2018-01-14 MKS SKIER - VIS Skierniewice - SL SALOS - WODNA Łódź I nieobsadzony II Czechowicz Monika Sekretarz Dobrowolski Marek L I Kielan Kamila L II Łyszkowicz Wojciech
1 2018-01-14 UKS Volley 34 Łódź - SL SALOS - WODNA Łódź I nieobsadzony II Czechowicz Monika Sekretarz Dobrowolski Marek L I Kielan Kamila L II Łyszkowicz Wojciech
1 2018-01-14 KS DZIEWIĄTKA Łódź - MKS SKIER - VIS Skierniewice I nieobsadzony II Czechowicz Monika Sekretarz Dobrowolski Marek L I Kielan Kamila L II Łyszkowicz Wojciech
1 2018-01-14 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Volley 34 Łódź I nieobsadzony II Czechowicz Monika Sekretarz Dobrowolski Marek L I Kielan Kamila L II Łyszkowicz Wojciech
1 2018-01-14 SL SALOS - WODNA Łódź - KS DZIEWIĄTKA Łódź I nieobsadzony II Czechowicz Monika Sekretarz Dobrowolski Marek L I Kielan Kamila L II Łyszkowicz Wojciech

Grupa 3

  • UMKS Tuszyn
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ
  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
1 2018-01-14 UMKS Tuszyn - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Januszkiewicz Tadeusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I Plajzer Janusz L II
1 2018-01-14 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Januszkiewicz Tadeusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I Plajzer Janusz L II
1 2018-01-14 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Januszkiewicz Tadeusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I Plajzer Janusz L II
1 2018-01-14 UMKS Tuszyn - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Januszkiewicz Tadeusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I Plajzer Janusz L II
1 2018-01-14 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Januszkiewicz Tadeusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I Plajzer Janusz L II
1 2018-01-14 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UMKS Tuszyn I Januszkiewicz Tadeusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I Plajzer Janusz L II

Grupa 4

  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II
  • ULKS MOSiR Sieradz
  • LUKS ASIK Domaniewice
  • EKS SKRA Bełchatów
1 2018-01-14 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - LUKS ASIK Domaniewice I Klimczak Bartosz II Pacler Dominik Sekretarz Kubicki Paweł L I Taraszkiewicz Zbigniew L II
1 2018-01-14 ULKS MOSiR Sieradz - EKS SKRA Bełchatów I Klimczak Bartosz II Pacler Dominik Sekretarz Kubicki Paweł L I Taraszkiewicz Zbigniew L II
1 2018-01-14 LUKS ASIK Domaniewice - EKS SKRA Bełchatów I Klimczak Bartosz II Pacler Dominik Sekretarz Kubicki Paweł L I Taraszkiewicz Zbigniew L II
1 2018-01-14 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - ULKS MOSiR Sieradz I Klimczak Bartosz II Pacler Dominik Sekretarz Kubicki Paweł L I Taraszkiewicz Zbigniew L II
1 2018-01-14 ULKS MOSiR Sieradz - LUKS ASIK Domaniewice I Klimczak Bartosz II Pacler Dominik Sekretarz Kubicki Paweł L I Taraszkiewicz Zbigniew L II
1 2018-01-14 EKS SKRA Bełchatów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II I Klimczak Bartosz II Pacler Dominik Sekretarz Kubicki Paweł L I Taraszkiewicz Zbigniew L II

Grupa 5

  • MUKS JUVENIA Rawa M. II
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • UKS LIDER Konstantynów Ł. II
  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
1 2018-01-14 MUKS JUVENIA Rawa M. II - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Bogusławski Andrzej II Torbicki Jarosław Sekretarz Dobrowolski Dawid L I Dobrowolski Szymon L II
1 2018-01-14 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Bogusławski Andrzej II Torbicki Jarosław Sekretarz Dobrowolski Dawid L I Dobrowolski Szymon L II
1 2018-01-14 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Bogusławski Andrzej II Torbicki Jarosław Sekretarz Dobrowolski Dawid L I Dobrowolski Szymon L II
1 2018-01-14 MUKS JUVENIA Rawa M. II - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Bogusławski Andrzej II Torbicki Jarosław Sekretarz Dobrowolski Dawid L I Dobrowolski Szymon L II
1 2018-01-14 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Bogusławski Andrzej II Torbicki Jarosław Sekretarz Dobrowolski Dawid L I Dobrowolski Szymon L II
1 2018-01-14 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Bogusławski Andrzej II Torbicki Jarosław Sekretarz Dobrowolski Dawid L I Dobrowolski Szymon L II

Grupa 6

  • MKS 16 Łódź
  • ZKS Włókniarz Zgierz
  • BUDOWLANI Łódź SSA
  • MUKS LIBERO Pajęczno
1 2018-01-14 MKS 16 Łódź - BUDOWLANI Łódź SSA I Bilski Robert II Brożyna Andrzej Sekretarz Lewera Jacek L I Kisiel Jacek L II Kisiel Bartosz
1 2018-01-14 ZKS Włókniarz Zgierz - MUKS LIBERO Pajęczno I Bilski Robert II Brożyna Andrzej Sekretarz Lewera Jacek L I Kisiel Jacek L II Kisiel Bartosz
1 2018-01-14 BUDOWLANI Łódź SSA - MUKS LIBERO Pajęczno I Bilski Robert II Brożyna Andrzej Sekretarz Lewera Jacek L I Kisiel Jacek L II Kisiel Bartosz
1 2018-01-14 MKS 16 Łódź - ZKS Włókniarz Zgierz I Bilski Robert II Brożyna Andrzej Sekretarz Lewera Jacek L I Kisiel Jacek L II Kisiel Bartosz
1 2018-01-14 ZKS Włókniarz Zgierz - BUDOWLANI Łódź SSA I Bilski Robert II Brożyna Andrzej Sekretarz Lewera Jacek L I Kisiel Jacek L II Kisiel Bartosz
1 2018-01-14 MUKS LIBERO Pajęczno - MKS 16 Łódź I Bilski Robert II Brożyna Andrzej Sekretarz Lewera Jacek L I Kisiel Jacek L II Kisiel Bartosz

Grupa 7

  • UKS Ozorków
  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
1 2018-01-13 UKS Ozorków - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Choroba Piotr II Kielan Kamila Sekretarz Dębska Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-13 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - UKS Ozorków I Choroba Piotr II Kielan Kamila Sekretarz Dębska Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-13 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II I Choroba Piotr II Kielan Kamila Sekretarz Dębska Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1

  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
  • KS DZIEWIĄTKA Łódź
  • MUKS JUVENIA Rawa M.
1 2017-12-10 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Czerwiński Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Strawiński Adrian L II
1 2017-12-10 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS JUVENIA Rawa M. I Czerwiński Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Strawiński Adrian L II
1 2017-12-10 KS DZIEWIĄTKA Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. I Czerwiński Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Strawiński Adrian L II
1 2017-12-10 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Czerwiński Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Strawiński Adrian L II
1 2017-12-10 UKS LIDER Konstantynów Ł. - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Czerwiński Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Strawiński Adrian L II
1 2017-12-10 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Czerwiński Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Strawiński Adrian L II

Grupa 2

  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • SL SALOS - WODNA Łódź
  • UMKS Tuszyn
1 2017-12-10 MKS SKIER - VIS Skierniewice - SL SALOS - WODNA Łódź I Woźniak Halina II Dobrowolski Dawid Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Torbicki Jarosław L II
1 2017-12-10 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UMKS Tuszyn I Woźniak Halina II Dobrowolski Dawid Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Torbicki Jarosław L II
1 2017-12-10 SL SALOS - WODNA Łódź - UMKS Tuszyn I Woźniak Halina II Dobrowolski Dawid Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Torbicki Jarosław L II
1 2017-12-10 MKS SKIER - VIS Skierniewice - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Woźniak Halina II Dobrowolski Dawid Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Torbicki Jarosław L II
1 2017-12-10 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - SL SALOS - WODNA Łódź I Woźniak Halina II Dobrowolski Dawid Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Torbicki Jarosław L II
1 2017-12-10 UMKS Tuszyn - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Woźniak Halina II Dobrowolski Dawid Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Torbicki Jarosław L II

Grupa 3

  • UKS Volley 34 Łódź
  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II
1 2017-12-10 UKS Volley 34 Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Janecki Jerzy II Humerski Czesław Sekretarz Dobrowolski Marek L I Cieślak Michał L II
1 2017-12-10 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II I Janecki Jerzy II Humerski Czesław Sekretarz Dobrowolski Marek L I Cieślak Michał L II
1 2017-12-10 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II I Janecki Jerzy II Humerski Czesław Sekretarz Dobrowolski Marek L I Cieślak Michał L II
1 2017-12-10 UKS Volley 34 Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Janecki Jerzy II Humerski Czesław Sekretarz Dobrowolski Marek L I Cieślak Michał L II
1 2017-12-10 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Janecki Jerzy II Humerski Czesław Sekretarz Dobrowolski Marek L I Cieślak Michał L II
1 2017-12-10 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - UKS Volley 34 Łódź I Janecki Jerzy II Humerski Czesław Sekretarz Dobrowolski Marek L I Cieślak Michał L II

Grupa 4

  • MUKS JUVENIA Rawa M. II
  • EKS SKRA Bełchatów
  • ULKS MOSiR Sieradz
  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ
1 2017-12-10 MUKS JUVENIA Rawa M. II - ULKS MOSiR Sieradz I Kisiel Jacek II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kisiel Bartosz L II
1 2017-12-10 EKS SKRA Bełchatów - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Kisiel Jacek II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kisiel Bartosz L II
1 2017-12-10 ULKS MOSiR Sieradz - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Kisiel Jacek II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kisiel Bartosz L II
1 2017-12-10 MUKS JUVENIA Rawa M. II - EKS SKRA Bełchatów I Kisiel Jacek II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kisiel Bartosz L II
1 2017-12-10 EKS SKRA Bełchatów - ULKS MOSiR Sieradz I Kisiel Jacek II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kisiel Bartosz L II
1 2017-12-10 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Kisiel Jacek II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kisiel Bartosz L II

Grupa 5

  • LUKS ASIK Domaniewice
  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
  • MKS 16 Łódź
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
1 2017-12-09 LUKS ASIK Domaniewice - MKS 16 Łódź I Kryda Paweł II Czechowicz Monika Sekretarz Dębska Aleksandra L I Kozłowska Katarzyna L II
1 2017-12-09 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Kryda Paweł II Czechowicz Monika Sekretarz Dębska Aleksandra L I Kozłowska Katarzyna L II
1 2017-12-09 MKS 16 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Kryda Paweł II Czechowicz Monika Sekretarz Dębska Aleksandra L I Kozłowska Katarzyna L II
1 2017-12-09 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Kryda Paweł II Czechowicz Monika Sekretarz Dębska Aleksandra L I Kozłowska Katarzyna L II
1 2017-12-09 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - MKS 16 Łódź I Kryda Paweł II Czechowicz Monika Sekretarz Dębska Aleksandra L I Kozłowska Katarzyna L II
1 2017-12-09 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - LUKS ASIK Domaniewice I Kryda Paweł II Czechowicz Monika Sekretarz Dębska Aleksandra L I Kozłowska Katarzyna L II

Grupa 6

  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II
  • UKS LIDER Konstantynów Ł. II
  • ZKS Włókniarz Zgierz
  • MUKS LIBERO Pajęczno
1 2017-12-10 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - ZKS Włókniarz Zgierz I Bienias Przemysław II Choroba Piotr Sekretarz Lewicki Tomasz L I Dębska Aleksandra L II
1 2017-12-10 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - MUKS LIBERO Pajęczno I Bienias Przemysław II Choroba Piotr Sekretarz Lewicki Tomasz L I Dębska Aleksandra L II
1 2017-12-10 ZKS Włókniarz Zgierz - MUKS LIBERO Pajęczno I Bienias Przemysław II Choroba Piotr Sekretarz Lewicki Tomasz L I Dębska Aleksandra L II
1 2017-12-10 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Bienias Przemysław II Choroba Piotr Sekretarz Lewicki Tomasz L I Dębska Aleksandra L II
1 2017-12-10 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - ZKS Włókniarz Zgierz I Bienias Przemysław II Choroba Piotr Sekretarz Lewicki Tomasz L I Dębska Aleksandra L II
1 2017-12-10 MUKS LIBERO Pajęczno - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II I Bienias Przemysław II Choroba Piotr Sekretarz Lewicki Tomasz L I Dębska Aleksandra L II

Grupa 7

  • UKS Ozorków
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
  • BUDOWLANI Łódź SSA
1 2017-12-10 UKS Ozorków - BUDOWLANI Łódź SSA I Plajzer Janusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Komorek Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2017-12-10 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS Ozorków I Plajzer Janusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Komorek Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2017-12-10 BUDOWLANI Łódź SSA - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Plajzer Janusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Komorek Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa I

  • MUKS JUVENIA Rawa M.
  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
I-1 2017-11-26 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Sasak Krzysztof II Bienias Przemysław Sekretarz Dropiński Michał L I Torbicki Jarosław L II
I-1 2017-11-26 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Sasak Krzysztof II Bienias Przemysław Sekretarz Dropiński Michał L I Torbicki Jarosław L II
I-1 2017-11-26 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Sasak Krzysztof II Bienias Przemysław Sekretarz Dropiński Michał L I Torbicki Jarosław L II
I-1 2017-11-26 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Sasak Krzysztof II Bienias Przemysław Sekretarz Dropiński Michał L I Torbicki Jarosław L II
I-1 2017-11-26 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Sasak Krzysztof II Bienias Przemysław Sekretarz Dropiński Michał L I Torbicki Jarosław L II
I-1 2017-11-26 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS JUVENIA Rawa M. I Sasak Krzysztof II Bienias Przemysław Sekretarz Dropiński Michał L I Torbicki Jarosław L II

Grupa II

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • KS DZIEWIĄTKA Łódź
  • UKS Volley 34 Łódź
  • UMKS Tuszyn
II-1 2017-11-26 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS Volley 34 Łódź I Kryda Paweł II Bors Jakub Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Kozłowska Katarzyna L II Grzelak Marcin
II-1 2017-11-26 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UMKS Tuszyn I Kryda Paweł II Bors Jakub Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Kozłowska Katarzyna L II Grzelak Marcin
II-1 2017-11-26 UKS Volley 34 Łódź - UMKS Tuszyn I Kryda Paweł II Bors Jakub Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Kozłowska Katarzyna L II Grzelak Marcin
II-1 2017-11-26 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Kryda Paweł II Bors Jakub Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Kozłowska Katarzyna L II Grzelak Marcin
II-1 2017-11-26 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UKS Volley 34 Łódź I Kryda Paweł II Bors Jakub Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Kozłowska Katarzyna L II Grzelak Marcin
II-1 2017-11-26 UMKS Tuszyn - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Kryda Paweł II Bors Jakub Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Kozłowska Katarzyna L II Grzelak Marcin

Grupa III

  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II
  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
  • SL SALOS - WODNA Łódź
  • MUKS JUVENIA Rawa M. II
III-1 2017-11-26 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - SL SALOS - WODNA Łódź I Czerwiński Andrzej II Dobrowolski Marek Sekretarz Bogusławski Andrzej L I Kielan Kamila L II Dobrowolski Dawid
III-1 2017-11-26 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Czerwiński Andrzej II Dobrowolski Marek Sekretarz Bogusławski Andrzej L I Kielan Kamila L II Dobrowolski Dawid
III-1 2017-11-26 SL SALOS - WODNA Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Czerwiński Andrzej II Dobrowolski Marek Sekretarz Bogusławski Andrzej L I Kielan Kamila L II Dobrowolski Dawid
III-1 2017-11-26 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Czerwiński Andrzej II Dobrowolski Marek Sekretarz Bogusławski Andrzej L I Kielan Kamila L II Dobrowolski Dawid
III-1 2017-11-26 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - SL SALOS - WODNA Łódź I Czerwiński Andrzej II Dobrowolski Marek Sekretarz Bogusławski Andrzej L I Kielan Kamila L II Dobrowolski Dawid
III-1 2017-11-26 MUKS JUVENIA Rawa M. II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II I Czerwiński Andrzej II Dobrowolski Marek Sekretarz Bogusławski Andrzej L I Kielan Kamila L II Dobrowolski Dawid

Grupa IV

  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ
  • EKS SKRA Bełchatów
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • LUKS ASIK Domaniewice
IV-1 2017-11-26 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Brożyna Andrzej II Kisiel Jacek Sekretarz Kisiel Bartosz L I Płaza Zbigniew L II Dobrowolski Szymon
IV-1 2017-11-26 EKS SKRA Bełchatów - LUKS ASIK Domaniewice I Brożyna Andrzej II Kisiel Jacek Sekretarz Kisiel Bartosz L I Płaza Zbigniew L II Dobrowolski Szymon
IV-1 2017-11-26 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - LUKS ASIK Domaniewice I Brożyna Andrzej II Kisiel Jacek Sekretarz Kisiel Bartosz L I Płaza Zbigniew L II Dobrowolski Szymon
IV-1 2017-11-26 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - EKS SKRA Bełchatów I Brożyna Andrzej II Kisiel Jacek Sekretarz Kisiel Bartosz L I Płaza Zbigniew L II Dobrowolski Szymon
IV-1 2017-11-26 EKS SKRA Bełchatów - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Brożyna Andrzej II Kisiel Jacek Sekretarz Kisiel Bartosz L I Płaza Zbigniew L II Dobrowolski Szymon
IV-1 2017-11-26 LUKS ASIK Domaniewice - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Brożyna Andrzej II Kisiel Jacek Sekretarz Kisiel Bartosz L I Płaza Zbigniew L II Dobrowolski Szymon

Grupa V

  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • ULKS MOSiR Sieradz
  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II
V-1 2017-11-26 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ULKS MOSiR Sieradz I Bartodziejski Robert II Kanicka Bogna Sekretarz Lewera Jacek L I Bilski Robert L II
V-1 2017-11-26 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II I Bartodziejski Robert II Kanicka Bogna Sekretarz Lewera Jacek L I Bilski Robert L II
V-1 2017-11-26 ULKS MOSiR Sieradz - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II I Bartodziejski Robert II Kanicka Bogna Sekretarz Lewera Jacek L I Bilski Robert L II
V-1 2017-11-26 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Bartodziejski Robert II Kanicka Bogna Sekretarz Lewera Jacek L I Bilski Robert L II
V-1 2017-11-26 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - ULKS MOSiR Sieradz I Bartodziejski Robert II Kanicka Bogna Sekretarz Lewera Jacek L I Bilski Robert L II
V-1 2017-11-26 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Bartodziejski Robert II Kanicka Bogna Sekretarz Lewera Jacek L I Bilski Robert L II

Grupa VI

  • MUKS LIBERO Pajęczno
  • UKS LIDER Konstantynów Ł. II
  • MKS 16 Łódź
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
VI-1 2017-11-26 MUKS LIBERO Pajęczno - MKS 16 Łódź I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Banaszczyk Karolina L II
VI-1 2017-11-26 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Banaszczyk Karolina L II
VI-1 2017-11-26 MKS 16 Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Banaszczyk Karolina L II
VI-1 2017-11-26 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Banaszczyk Karolina L II
VI-1 2017-11-26 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - MKS 16 Łódź I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Banaszczyk Karolina L II
VI-1 2017-11-26 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MUKS LIBERO Pajęczno I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Banaszczyk Karolina L II

Grupa VII

  • ZKS Włókniarz Zgierz
  • BUDOWLANI Łódź SSA
  • UKS Ozorków
VII-1 2017-11-26 ZKS Włókniarz Zgierz - UKS Ozorków I Choroba Piotr II Lewicki Tomasz Sekretarz Pacler Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2017-11-26 BUDOWLANI Łódź SSA - ZKS Włókniarz Zgierz I Choroba Piotr II Lewicki Tomasz Sekretarz Pacler Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2017-11-26 UKS Ozorków - BUDOWLANI Łódź SSA I Choroba Piotr II Lewicki Tomasz Sekretarz Pacler Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1

  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
  • MUKS JUVENIA Rawa M.
1 2017-11-12 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Kamiński Marek II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Wlaźlik Jakub
1 2017-11-12 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MUKS JUVENIA Rawa M. I Kamiński Marek II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Wlaźlik Jakub
1 2017-11-12 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS JUVENIA Rawa M. I Kamiński Marek II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Wlaźlik Jakub
1 2017-11-12 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Kamiński Marek II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Wlaźlik Jakub
1 2017-11-12 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Kamiński Marek II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Wlaźlik Jakub
1 2017-11-12 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Kamiński Marek II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Wlaźlik Jakub

Grupa 2

  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
  • KS DZIEWIĄTKA Łódź
  • UMKS Tuszyn
1 2017-11-12 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Żabicki Bogdan II Dobrowolski Dawid Sekretarz Kielan Kamila
1 2017-11-12 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UMKS Tuszyn I Żabicki Bogdan II Dobrowolski Dawid Sekretarz Kielan Kamila
1 2017-11-12 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UMKS Tuszyn I Żabicki Bogdan II Dobrowolski Dawid Sekretarz Kielan Kamila
1 2017-11-12 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Żabicki Bogdan II Dobrowolski Dawid Sekretarz Kielan Kamila
1 2017-11-12 UKS LIDER Konstantynów Ł. - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Żabicki Bogdan II Dobrowolski Dawid Sekretarz Kielan Kamila
1 2017-11-12 UMKS Tuszyn - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II I Żabicki Bogdan II Dobrowolski Dawid Sekretarz Kielan Kamila

Grupa 3

  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ
  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
  • UKS Volley 34 Łódź
  • MUKS JUVENIA Rawa M. II
1 2017-11-18 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - UKS Volley 34 Łódź I Sekieta Henryk II Łukasik Joanna Sekretarz Dębska Aleksandra
1 2017-11-18 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Sekieta Henryk II Łukasik Joanna Sekretarz Dębska Aleksandra
1 2017-11-18 UKS Volley 34 Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Sekieta Henryk II Łukasik Joanna Sekretarz Dębska Aleksandra
1 2017-11-18 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Sekieta Henryk II Łukasik Joanna Sekretarz Dębska Aleksandra
1 2017-11-18 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS Volley 34 Łódź I Sekieta Henryk II Łukasik Joanna Sekretarz Dębska Aleksandra
1 2017-11-18 MUKS JUVENIA Rawa M. II - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Sekieta Henryk II Łukasik Joanna Sekretarz Dębska Aleksandra

Grupa 4

  • LUKS ASIK Domaniewice
  • SL SALOS - WODNA Łódź
  • EKS SKRA Bełchatów
  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
1 2017-11-18 LUKS ASIK Domaniewice - EKS SKRA Bełchatów I Zając Andrzej II Bogusławski Andrzej Sekretarz Strawiński Adrian
1 2017-11-18 SL SALOS - WODNA Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Zając Andrzej II Bogusławski Andrzej Sekretarz Strawiński Adrian
1 2017-11-18 EKS SKRA Bełchatów - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Zając Andrzej II Bogusławski Andrzej Sekretarz Strawiński Adrian
1 2017-11-18 LUKS ASIK Domaniewice - SL SALOS - WODNA Łódź I Zając Andrzej II Bogusławski Andrzej Sekretarz Strawiński Adrian
1 2017-11-18 SL SALOS - WODNA Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Zając Andrzej II Bogusławski Andrzej Sekretarz Strawiński Adrian
1 2017-11-18 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - LUKS ASIK Domaniewice I Zając Andrzej II Bogusławski Andrzej Sekretarz Strawiński Adrian

Grupa 5

  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • MUKS LIBERO Pajęczno
1 2017-11-18 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
1 2017-11-18 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS LIBERO Pajęczno I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
1 2017-11-18 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS LIBERO Pajęczno I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
1 2017-11-18 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
1 2017-11-18 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
1 2017-11-18 MUKS LIBERO Pajęczno - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz

Grupa 6

  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
  • UKS LIDER Konstantynów Ł. II
  • ULKS MOSiR Sieradz
  • UKS Ozorków
1 2017-11-12 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - ULKS MOSiR Sieradz I Januszkiewicz Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Plajzer Janusz
1 2017-11-12 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - UKS Ozorków I Januszkiewicz Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Plajzer Janusz
1 2017-11-12 ULKS MOSiR Sieradz - UKS Ozorków I Januszkiewicz Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Plajzer Janusz
1 2017-11-12 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Januszkiewicz Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Plajzer Janusz
1 2017-11-12 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - ULKS MOSiR Sieradz I Januszkiewicz Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Plajzer Janusz
1 2017-11-12 UKS Ozorków - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Januszkiewicz Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Plajzer Janusz

Grupa 7

  • ZKS Włókniarz Zgierz
  • BUDOWLANI Łódź SSA
  • MKS 16 Łódź
1 2017-11-12 ZKS Włókniarz Zgierz - MKS 16 Łódź I Janecki Jerzy II Strawiński Adrian Sekretarz Dębska Aleksandra
1 2017-11-12 BUDOWLANI Łódź SSA - ZKS Włókniarz Zgierz I Janecki Jerzy II Strawiński Adrian Sekretarz Dębska Aleksandra
1 2017-11-12 MKS 16 Łódź - BUDOWLANI Łódź SSA I Janecki Jerzy II Strawiński Adrian Sekretarz Dębska Aleksandra

Grupa A1

  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
A1-1111 2017-10-29 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I II Sekretarz

Grupa A2

  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ
  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II
  • LUKS ASIK Domaniewice
A2-221 2017-10-29 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - LUKS ASIK Domaniewice I II Sekretarz
A2-221 2017-10-29 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II I II Sekretarz
A2-221 2017-10-29 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I II Sekretarz
A2-221 2017-10-29 LUKS ASIK Domaniewice - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I II Sekretarz

Grupa B1

  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • SL SALOS - WODNA Łódź
B1-111 2017-10-29 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - SL SALOS - WODNA Łódź I II Sekretarz
B1-111 2017-10-29 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I II Sekretarz
B1-111 2017-10-29 UKS LIDER Konstantynów Ł. - SL SALOS - WODNA Łódź I II Sekretarz
B1-111 2017-10-29 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I II Sekretarz

Grupa B2

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • BUDOWLANI Łódź SSA
  • UKS LIDER Konstantynów Ł. II
B2-221 2017-10-29 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I II Sekretarz
B2-221 2017-10-29 BUDOWLANI Łódź SSA - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I II Sekretarz
B2-221 2017-10-29 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - BUDOWLANI Łódź SSA I II Sekretarz

Grupa C1

  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
  • UMKS Tuszyn
  • MUKS JUVENIA Rawa M.
  • MUKS JUVENIA Rawa M. II
C1-111 2017-10-29 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - MUKS JUVENIA Rawa M. II I II Sekretarz
C1-111 2017-10-29 UMKS Tuszyn - MUKS JUVENIA Rawa M. I II Sekretarz
C1-111 2017-10-29 MUKS JUVENIA Rawa M. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I II Sekretarz
C1-111 2017-10-29 MUKS JUVENIA Rawa M. II - UMKS Tuszyn I II Sekretarz

Grupa C2

  • ZKS Włókniarz Zgierz
  • UKS Ozorków
  • MUKS LIBERO Pajęczno
C2-221 2017-10-29 ZKS Włókniarz Zgierz - MUKS LIBERO Pajęczno I II Sekretarz
C2-221 2017-10-29 UKS Ozorków - ZKS Włókniarz Zgierz I II Sekretarz
C2-221 2017-10-29 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS Ozorków I II Sekretarz

Grupa D1

  • KS DZIEWIĄTKA Łódź
  • UKS Volley 34 Łódź
  • EKS SKRA Bełchatów
  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
D1-111 2017-10-29 KS DZIEWIĄTKA Łódź - MKS SKIER - VIS Skierniewice I II Sekretarz
D1-111 2017-10-29 UKS Volley 34 Łódź - EKS SKRA Bełchatów I II Sekretarz
D1-111 2017-10-29 EKS SKRA Bełchatów - KS DZIEWIĄTKA Łódź I II Sekretarz
D1-111 2017-10-29 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Volley 34 Łódź I II Sekretarz

Grupa D2

  • MKS 16 Łódź
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • ULKS MOSiR Sieradz
D2-221 2017-10-29 MKS 16 Łódź - ULKS MOSiR Sieradz I II Sekretarz
D2-221 2017-10-29 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MKS 16 Łódź I II Sekretarz
D2-221 2017-10-29 ULKS MOSiR Sieradz - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I II Sekretarz

Grupa A1

  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II
  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II
A1-1111111111 2017-10-28 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II I Bartodziejski Robert II Kanicka Bogna Sekretarz Pawełka Maciej
A1-1111111111 2017-10-28 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II I Bartodziejski Robert II Kanicka Bogna Sekretarz Pawełka Maciej
A1-1111111111 2017-10-28 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Bartodziejski Robert II Kanicka Bogna Sekretarz Pawełka Maciej

Grupa A2

  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
  • LUKS ASIK Domaniewice
A2-2147483647 2017-10-28 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - LUKS ASIK Domaniewice I II Sekretarz
A2-2147483647 2017-10-28 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I II Sekretarz
A2-2147483647 2017-10-28 LUKS ASIK Domaniewice - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I II Sekretarz

Grupa B1

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • BUDOWLANI Łódź SSA
  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
B1-111111 2017-10-28 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Bogusławski Andrzej II Kujawska Irmina Sekretarz Marynowski Miłosz
B1-111111 2017-10-28 BUDOWLANI Łódź SSA - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Bogusławski Andrzej II Kujawska Irmina Sekretarz Marynowski Miłosz
B1-111111 2017-10-28 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Bogusławski Andrzej II Kujawska Irmina Sekretarz Marynowski Miłosz
B1-111111 2017-10-28 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - BUDOWLANI Łódź SSA I Bogusławski Andrzej II Kujawska Irmina Sekretarz Marynowski Miłosz
B1-111111 2017-10-28 BUDOWLANI Łódź SSA - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Bogusławski Andrzej II Kujawska Irmina Sekretarz Marynowski Miłosz
B1-111111 2017-10-28 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Bogusławski Andrzej II Kujawska Irmina Sekretarz Marynowski Miłosz

Grupa B2

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • SL SALOS - WODNA Łódź
  • UKS LIDER Konstantynów Ł. II
B2-22222221 2017-10-28 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I II Sekretarz
B2-22222221 2017-10-28 SL SALOS - WODNA Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I II Sekretarz
B2-22222221 2017-10-28 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - SL SALOS - WODNA Łódź I II Sekretarz

Grupa C1

  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
  • MUKS JUVENIA Rawa M. II
  • ZKS Włókniarz Zgierz
  • MUKS LIBERO Pajęczno
C1-11111 2017-10-28 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ZKS Włókniarz Zgierz I Kamiński Marek II Zając Andrzej Sekretarz Strawiński Rafał
C1-11111 2017-10-28 MUKS JUVENIA Rawa M. II - MUKS LIBERO Pajęczno I Kamiński Marek II Zając Andrzej Sekretarz Strawiński Rafał
C1-11111 2017-10-28 ZKS Włókniarz Zgierz - MUKS LIBERO Pajęczno I Kamiński Marek II Zając Andrzej Sekretarz Strawiński Rafał
C1-11111 2017-10-28 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Kamiński Marek II Zając Andrzej Sekretarz Strawiński Rafał
C1-11111 2017-10-28 MUKS JUVENIA Rawa M. II - ZKS Włókniarz Zgierz I Kamiński Marek II Zając Andrzej Sekretarz Strawiński Rafał
C1-11111 2017-10-28 MUKS LIBERO Pajęczno - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Kamiński Marek II Zając Andrzej Sekretarz Strawiński Rafał

Grupa C2

  • UKS Ozorków
  • MUKS JUVENIA Rawa M.
  • UMKS Tuszyn
C2-22221 2017-10-28 UKS Ozorków - UMKS Tuszyn I II Sekretarz
C2-22221 2017-10-28 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS Ozorków I II Sekretarz
C2-22221 2017-10-28 UMKS Tuszyn - MUKS JUVENIA Rawa M. I II Sekretarz

Grupa D1

  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
  • EKS SKRA Bełchatów
  • ULKS MOSiR Sieradz
  • MKS 16 Łódź
D1-111111 2017-10-28 MKS SKIER - VIS Skierniewice - ULKS MOSiR Sieradz I Kaliszczuk Mateusz II Kowalow Agnieszka Sekretarz Pacler Dominik
D1-111111 2017-10-28 EKS SKRA Bełchatów - MKS 16 Łódź I Kaliszczuk Mateusz II Kowalow Agnieszka Sekretarz Pacler Dominik
D1-111111 2017-10-28 ULKS MOSiR Sieradz - MKS 16 Łódź I Kaliszczuk Mateusz II Kowalow Agnieszka Sekretarz Pacler Dominik
D1-111111 2017-10-28 MKS SKIER - VIS Skierniewice - EKS SKRA Bełchatów I Kaliszczuk Mateusz II Kowalow Agnieszka Sekretarz Pacler Dominik
D1-111111 2017-10-28 EKS SKRA Bełchatów - ULKS MOSiR Sieradz I Kaliszczuk Mateusz II Kowalow Agnieszka Sekretarz Pacler Dominik
D1-111111 2017-10-28 MKS 16 Łódź - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Kaliszczuk Mateusz II Kowalow Agnieszka Sekretarz Pacler Dominik

Grupa D2

  • UKS Volley 34 Łódź
  • KS DZIEWIĄTKA Łódź
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
D2-222221 2017-10-28 UKS Volley 34 Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I II Sekretarz
D2-222221 2017-10-28 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UKS Volley 34 Łódź I II Sekretarz
D2-222221 2017-10-28 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - KS DZIEWIĄTKA Łódź I II Sekretarz

pozostałe

N/A 2017-12-02 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Dębska Aleksandra L I Strawiński Adrian L II
N/A 2017-12-03 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Dębska Aleksandra L I Strawiński Adrian L II
N/A 2018-01-07 turniej - turniej I Dropiński Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-01-07 turniej - turniej I nieobsadzony II Pacler Dominik Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-01-07 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-01-13 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-01-13 turniej - turniej I Strawiński Adrian II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-01-13 turniej - turniej I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Trawczyński Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-01-13 turniej - turniej I Kozłowska Katarzyna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-01-14 turniej - turniej I Woźniak Halina II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Czechowicz Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-01-20 turniej - turniej I Pacler Dominik II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Czechowicz Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-01-20 turniej - turniej I Lewera Jacek II Kanicka Bogna Sekretarz Bartodziejski Robert L I Bilski Robert L II
N/A 2018-01-21 turniej - turniej I Dobrowolski Dawid II Dobrowolski Szymon Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-01-21 turniej - turniej I Kaliszczuk Mateusz II Kielan Kamila Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-01-21 turniej - turniej I Komorek Tadeusz II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-02-17 turniej - turniej I Pacler Dominik II Czechowicz Monika Sekretarz Kielan Kamila L I Kubicki Paweł L II
N/A 2018-02-17 turniej - turniej I Kozłowska Katarzyna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-02-18 turniej - turniej I Kuciapiński Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-02-18 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-02-18 turniej - turniej I Kanicka Bogna II Bartodziejski Robert Sekretarz Bilski Robert L I Lewera Jacek L II Trawczyński Piotr
N/A 2018-02-24 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-02-24 turniej - turniej I Dobrowolski Szymon II Dębska Aleksandra Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-02-24 turniej - turniej I Lewera Jacek II Kanicka Bogna Sekretarz Bilski Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-02-25 turniej - turniej I Taraszkiewicz Zbigniew II Zendeł Sylwester Sekretarz Choroba Piotr L I Lewicki Tomasz L II Klimczak Bartosz
N/A 2018-02-25 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Kubicki Paweł Sekretarz Lewera Jacek L I Kielan Kamila L II
N/A 2018-03-03 turniej - turniej I Kaliszczuk Mateusz II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-03-03 turniej - turniej I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Kisiel Bartosz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-03-04 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Dębska Aleksandra Sekretarz Kubicki Paweł L I Dobrowolski Dawid L II
N/A 2018-03-10 turniej - turniej I Strawiński Adrian II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-03-10 turniej - turniej I Kujawska Irmina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-03-10 turniej - turniej I Dropiński Michał II Dębska Aleksandra Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Czechowicz Monika L II Kielan Kamila
N/A 2018-03-10 turniej - turniej I Kanicka Bogna II Lewera Jacek Sekretarz Bilski Robert L I Bartodziejski Robert L II
N/A 2018-03-17 turniej - turniej I Pacler Dominik II Dębska Aleksandra Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-03-17 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Kielan Kamila L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-03-17 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-03-18 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Banaszczyk Karolina Sekretarz Dobrowolski Dawid L I Brożyna Andrzej L II
N/A 2018-03-24 turniej - turniej I Kielan Kamila II Czechowicz Monika Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Kubicki Paweł L II Bogusławski Andrzej
N/A 2018-04-07 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Dębska Aleksandra Sekretarz Kielan Kamila L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-04-07 turniej - turniej I Dobrowolski Dawid II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-04-07 turniej - turniej I Rupniewski Ryszard II Choroba Piotr Sekretarz Lewicki Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-04-14 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Dębska Aleksandra Sekretarz Kaliszczuk Mateusz L I Kielan Kamila L II Łyszkowicz Wojciech
N/A 2018-04-14 turniej - turniej I Rupniewski Ryszard II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-04-15 turniej - turniej I Dobrowolski Szymon II Czechowicz Monika Sekretarz Dębska Aleksandra L I Kielan Kamila L II Świercz Szymon
N/A 2018-04-15 turniej - turniej I Strawiński Adrian II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-04-15 turniej - turniej I Trawczyński Piotr II Lewera Jacek Sekretarz nieobsadzony L I Kanicka Bogna L II Bartodziejski Robert
N/A 2018-04-15 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Banaszczyk Karolina Sekretarz Brożyna Andrzej L I Dobrowolski Dawid L II
N/A 2018-04-21 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Kubicki Paweł Sekretarz Dębska Aleksandra L I Brożyna Andrzej L II Banaszczyk Karolina
N/A 2018-04-22 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Dobrowolski Dawid L I Dobrowolski Szymon L II Kujawska Irmina
N/A 2018-04-29 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Kielan Kamila Sekretarz Kujawska Irmina L I Świercz Szymon L II Dobrowolski Szymon
N/A 2018-05-06 turniej - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-05-12 turniej - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-05-18 turniej - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-05-19 turniej - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony