Przeglądanie meczów
Młodziczki
- MUKS DARGFIL Tomaszów Maz.
- MKS Dwójka Zawiercie
- KPS Chełmiec Wałbrzych
- LUKS Sukces Komprachcice
1 | 2024-03-23 | MKS Dwójka Zawiercie | - | LUKS Sukces Komprachcice | I Krajewska Zuzanna | II Dobrowolski Marek | Sekretarz Plich Wojciech | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-23 | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | I Dobrowolski Marek | II Krajewska Zuzanna | Sekretarz Plich Wojciech | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-03-23 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | LUKS Sukces Komprachcice | I Ambroszczyk Artur | II Strawiński Adrian | Sekretarz Wrońska Olga | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-03-23 | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Strawiński Adrian | II Ambroszczyk Artur | Sekretarz Wrońska Olga | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2024-03-24 | MKS Dwójka Zawiercie | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | I Frączek Adrianna | II Dobrowolski Szymon | Sekretarz Woźniak Halina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
6 | 2024-03-24 | LUKS Sukces Komprachcice | - | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | I Dobrowolski Szymon | II Frączek Adrianna | Sekretarz Woźniak Halina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- UKS Volley 34 Łódź
- UKS LIDER Konstantynów Łódzki
- ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
- MUKS DARGFIL Tomaszów Maz.
Grupa Fina?owa-1 | 2024-03-09 | UKS Volley 34 Łódź | - | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Grupa Fina?owa-2 | 2024-03-09 | ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź | - | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Grupa Fina?owa-3 | 2024-03-10 | UKS Volley 34 Łódź | - | ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź | I Wegner Tomasz | II Pytloch Anna | Sekretarz Woźniak Halina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Grupa Fina?owa-4 | 2024-03-10 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | - | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | I Pytloch Anna | II Wegner Tomasz | Sekretarz Woźniak Halina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Grupa Fina?owa-5 | 2024-03-10 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | - | ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź | I Baran Przemysław | II Ambroszczyk Artur | Sekretarz Suski Dawid | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Grupa Fina?owa-6 | 2024-03-10 | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | - | UKS Volley 34 Łódź | I Ambroszczyk Artur | II Baran Przemysław | Sekretarz Suski Dawid | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- UKS Volley 34 Łódź
- UMKS Tuszyn
- UKS LIDER Konstantynów Łódzki
Podgrupa B-1 | 2024-03-09 | UKS Volley 34 Łódź | - | UMKS Tuszyn | I Lauk Martyna | II Dobrowolski Marek | Sekretarz Godlewska Marta | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Podgrupa B-2 | 2024-03-09 | UMKS Tuszyn | - | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | I Dobrowolski Marek | II Lauk Martyna | Sekretarz Godlewska Marta | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Podgrupa B-3 | 2024-03-09 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | - | UKS Volley 34 Łódź | I Lauk Martyna | II Dobrowolski Marek | Sekretarz Godlewska Marta | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- MUKS DARGFIL Tomaszów Maz.
- SMS Ostrów Łaskovia Łask
- ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
Podgrupa A-1 | 2024-03-09 | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask | I Ambroszczyk Artur | II Sygitowicz Jakub | Sekretarz Zając Andrzej | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Podgrupa A-2 | 2024-03-09 | SMS Ostrów Łaskovia Łask | - | ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź | I Ambroszczyk Artur | II Sygitowicz Jakub | Sekretarz Zając Andrzej | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Podgrupa A-3 | 2024-03-09 | ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź | - | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | I Ambroszczyk Artur | II Sygitowicz Jakub | Sekretarz Zając Andrzej | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki
- UKS Volley 34 I Łódź
- SMS Ostrów Łaskovia Łask
- ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź
I-1 | 2024-02-25 | MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask | I Baran Przemysław | II Cieślak Wiktoria | Sekretarz Kowalow Agnieszka | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
I-1 | 2024-02-25 | UKS Volley 34 I Łódź | - | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | I Baran Przemysław | II Cieślak Wiktoria | Sekretarz Kowalow Agnieszka | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
I-1 | 2024-02-25 | SMS Ostrów Łaskovia Łask | - | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | I Baran Przemysław | II Cieślak Wiktoria | Sekretarz Kowalow Agnieszka | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
I-1 | 2024-02-25 | MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki | - | UKS Volley 34 I Łódź | I Baran Przemysław | II Cieślak Wiktoria | Sekretarz Kowalow Agnieszka | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- UKS LIDER Konstantynów Łódzki
- UMKS Tuszyn
- MUKS 47 LO - Budowlani Łódź
- UKS Siatka Zgierz
II-1 | 2024-02-25 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | - | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | I Cichońska Weronika | II Krajewska Zuzanna | Sekretarz Kopka Patryk | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
II-1 | 2024-02-25 | UMKS Tuszyn | - | UKS Siatka Zgierz | I Cichońska Weronika | II Krajewska Zuzanna | Sekretarz Kopka Patryk | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
II-1 | 2024-02-25 | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | - | UKS Siatka Zgierz | I Cichońska Weronika | II Krajewska Zuzanna | Sekretarz Kopka Patryk | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
II-1 | 2024-02-25 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | - | UMKS Tuszyn | I Cichońska Weronika | II Krajewska Zuzanna | Sekretarz Kopka Patryk | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
II-1 | 2024-02-25 | UMKS Tuszyn | - | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | I Cichońska Weronika | II Krajewska Zuzanna | Sekretarz Kopka Patryk | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
II-1 | 2024-02-25 | UKS Siatka Zgierz | - | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | I Cichońska Weronika | II Krajewska Zuzanna | Sekretarz Kopka Patryk | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
- MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki
- UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki
- ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź
III-1 | 2024-02-25 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | - | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | I Zych Tomasz | II Lauk Martyna | Sekretarz Majchrowska Zuzanna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
III-1 | 2024-02-25 | MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki | - | ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź | I Zych Tomasz | II Lauk Martyna | Sekretarz Majchrowska Zuzanna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
III-1 | 2024-02-25 | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | - | ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź | I Zych Tomasz | II Lauk Martyna | Sekretarz Majchrowska Zuzanna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
III-1 | 2024-02-25 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | - | MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki | I Zych Tomasz | II Lauk Martyna | Sekretarz Majchrowska Zuzanna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
III-1 | 2024-02-25 | MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki | - | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | I Zych Tomasz | II Lauk Martyna | Sekretarz Majchrowska Zuzanna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
III-1 | 2024-02-25 | ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Zych Tomasz | II Lauk Martyna | Sekretarz Majchrowska Zuzanna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- UKS Volley 34 II Łódź
- UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz.
- MUKS Libero Pajęczno
- ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
IV-1 | 2024-02-25 | UKS Volley 34 II Łódź | - | MUKS Libero Pajęczno | I Hankiewicz Natalia | II Załęska Paulina | Sekretarz Humerski Czesław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
IV-1 | 2024-02-25 | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. | - | ŁMLKS ŁASKOVIA Łask | I Hankiewicz Natalia | II Załęska Paulina | Sekretarz Humerski Czesław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
IV-1 | 2024-02-25 | MUKS Libero Pajęczno | - | ŁMLKS ŁASKOVIA Łask | I Hankiewicz Natalia | II Załęska Paulina | Sekretarz Humerski Czesław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
IV-1 | 2024-02-25 | UKS Volley 34 II Łódź | - | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. | I Hankiewicz Natalia | II Załęska Paulina | Sekretarz Humerski Czesław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
IV-1 | 2024-02-25 | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. | - | MUKS Libero Pajęczno | I Hankiewicz Natalia | II Załęska Paulina | Sekretarz Humerski Czesław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
IV-1 | 2024-02-25 | ŁMLKS ŁASKOVIA Łask | - | UKS Volley 34 II Łódź | I Hankiewicz Natalia | II Załęska Paulina | Sekretarz Humerski Czesław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź
- MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka
- Smile Academy UKS 10 Sieradz
- MKS SKIER - VIS Skierniewice
V-1 | 2024-02-25 | ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź | - | Smile Academy UKS 10 Sieradz | I Wojtunik Krzysztof | II Kacprzak Aleksandra | Sekretarz Mamińska Zuzanna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
V-1 | 2024-02-25 | MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka | - | MKS SKIER - VIS Skierniewice | I Wojtunik Krzysztof | II Kacprzak Aleksandra | Sekretarz Mamińska Zuzanna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
V-1 | 2024-02-25 | Smile Academy UKS 10 Sieradz | - | MKS SKIER - VIS Skierniewice | I Wojtunik Krzysztof | II Kacprzak Aleksandra | Sekretarz Mamińska Zuzanna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
V-1 | 2024-02-25 | ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź | - | MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka | I Wojtunik Krzysztof | II Kacprzak Aleksandra | Sekretarz Mamińska Zuzanna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
V-1 | 2024-02-25 | MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka | - | Smile Academy UKS 10 Sieradz | I Wojtunik Krzysztof | II Kacprzak Aleksandra | Sekretarz Mamińska Zuzanna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
V-1 | 2024-02-25 | MKS SKIER - VIS Skierniewice | - | ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź | I Wojtunik Krzysztof | II Kacprzak Aleksandra | Sekretarz Mamińska Zuzanna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- UKS I Ozorków
- UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
- UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II
- UKS Siatka Zgierz II
VI-1 | 2024-02-25 | UKS I Ozorków | - | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II | I Banaszczyk Karolina | II Płaza Zbigniew | Sekretarz Brożyna Andrzej | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VI-1 | 2024-02-25 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | UKS Siatka Zgierz II | I Banaszczyk Karolina | II Płaza Zbigniew | Sekretarz Brożyna Andrzej | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VI-1 | 2024-02-25 | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II | - | UKS Siatka Zgierz II | I Banaszczyk Karolina | II Płaza Zbigniew | Sekretarz Brożyna Andrzej | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VI-1 | 2024-02-25 | UKS I Ozorków | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Banaszczyk Karolina | II Płaza Zbigniew | Sekretarz Brożyna Andrzej | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VI-1 | 2024-02-25 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II | I Banaszczyk Karolina | II Płaza Zbigniew | Sekretarz Brożyna Andrzej | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VI-1 | 2024-02-25 | UKS Siatka Zgierz II | - | UKS I Ozorków | I Banaszczyk Karolina | II Płaza Zbigniew | Sekretarz Brożyna Andrzej | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- Insel Magic Volley Łódź
- WKS Wieluń
- EKS Skra Bełchatów
VII-1 | 2024-02-25 | Insel Magic Volley Łódź | - | EKS Skra Bełchatów | I Bilski Robert | II Trawczyński Piotr | Sekretarz Kanicka Bogna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VII-1 | 2024-02-25 | WKS Wieluń | - | Insel Magic Volley Łódź | I Bilski Robert | II Trawczyński Piotr | Sekretarz Kanicka Bogna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VII-1 | 2024-02-25 | EKS Skra Bełchatów | - | WKS Wieluń | I Bilski Robert | II Trawczyński Piotr | Sekretarz Kanicka Bogna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- UKS II Ozorków
- SPS Zduńska Wola
- LUKS ASIK Domaniewice
VIII-1 | 2024-02-25 | UKS II Ozorków | - | LUKS ASIK Domaniewice | I Januszkiewicz Tadeusz | II Chrześcijanek Magdalena | Sekretarz Pędzik Tobiasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VIII-1 | 2024-02-25 | SPS Zduńska Wola | - | UKS II Ozorków | I Januszkiewicz Tadeusz | II Chrześcijanek Magdalena | Sekretarz Pędzik Tobiasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VIII-1 | 2024-02-25 | LUKS ASIK Domaniewice | - | SPS Zduńska Wola | I Januszkiewicz Tadeusz | II Chrześcijanek Magdalena | Sekretarz Pędzik Tobiasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki
- UKS Volley 34 I Łódź
- ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź
- UKS LIDER Konstantynów Łódzki
I-1 | 2024-02-11 | MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki | - | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | I Brochocki Sebastian | II Wegner Tomasz | Sekretarz Kozłowska Katarzyna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
I-1 | 2024-02-11 | UKS Volley 34 I Łódź | - | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | I Brochocki Sebastian | II Wegner Tomasz | Sekretarz Kozłowska Katarzyna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
I-1 | 2024-02-11 | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | - | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | I Brochocki Sebastian | II Wegner Tomasz | Sekretarz Kozłowska Katarzyna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
I-1 | 2024-02-11 | MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki | - | UKS Volley 34 I Łódź | I Brochocki Sebastian | II Wegner Tomasz | Sekretarz Kozłowska Katarzyna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- UMKS Tuszyn
- SMS Ostrów Łaskovia Łask
- UKS Siatka I Zgierz
- MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
II-1 | 2024-02-12 | UMKS Tuszyn | - | UKS Siatka I Zgierz | I Chrześcijanek Magdalena | II Komorek Tadeusz | Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
II-1 | 2024-02-12 | SMS Ostrów Łaskovia Łask | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Chrześcijanek Magdalena | II Komorek Tadeusz | Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
II-1 | 2024-02-12 | UKS Siatka I Zgierz | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Chrześcijanek Magdalena | II Komorek Tadeusz | Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
II-1 | 2024-02-12 | UMKS Tuszyn | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask | I Chrześcijanek Magdalena | II Komorek Tadeusz | Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- MUKS 47 LO - Budowlani Łódź
- UKS Volley 34 II Łódź
- MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki
- ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź
III-1 | 2024-02-11 | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | - | ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź | I Koćwin Łukasz | II Krajewska Zuzanna | Sekretarz Wlaźlik Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
III-1 | 2024-02-11 | UKS Volley 34 II Łódź | - | MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki | I Koćwin Łukasz | II Krajewska Zuzanna | Sekretarz Wlaźlik Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
III-1 | 2024-02-11 | UKS Volley 34 II Łódź | - | ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź | I Koćwin Łukasz | II Krajewska Zuzanna | Sekretarz Wlaźlik Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
III-1 | 2024-02-11 | MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki | - | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | I Koćwin Łukasz | II Krajewska Zuzanna | Sekretarz Wlaźlik Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz.
- UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki
- ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
- ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź
IV-1 | 2024-02-11 | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. | - | ŁMLKS ŁASKOVIA Łask | I Suski Dawid | II Ambroszczyk Artur | Sekretarz Baran Przemysław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
IV-1 | 2024-02-11 | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | - | ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź | I Suski Dawid | II Ambroszczyk Artur | Sekretarz Baran Przemysław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
IV-1 | 2024-02-11 | ŁMLKS ŁASKOVIA Łask | - | ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź | I Suski Dawid | II Ambroszczyk Artur | Sekretarz Baran Przemysław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
IV-1 | 2024-02-11 | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. | - | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | I Suski Dawid | II Ambroszczyk Artur | Sekretarz Baran Przemysław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- MKS SKIER - VIS Skierniewice
- MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka
- UKS I Ozorków
- MUKS Libero Pajęczno
V-1 | 2024-02-11 | MKS SKIER - VIS Skierniewice | - | MUKS Libero Pajęczno | I Gawot Krzysztof | II Zych Tomasz | Sekretarz Kosiorek Łukasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
V-1 | 2024-02-11 | MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka | - | UKS I Ozorków | I Gawot Krzysztof | II Zych Tomasz | Sekretarz Kosiorek Łukasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
V-1 | 2024-02-11 | MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka | - | MUKS Libero Pajęczno | I Gawot Krzysztof | II Zych Tomasz | Sekretarz Kosiorek Łukasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
V-1 | 2024-02-11 | UKS I Ozorków | - | MKS SKIER - VIS Skierniewice | I Gawot Krzysztof | II Zych Tomasz | Sekretarz Kosiorek Łukasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
- WKS Wieluń
- Smile Academy UKS 10 Sieradz
- UKS Siatka II Zgierz
VI-1 | 2024-02-11 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | UKS Siatka II Zgierz | I Bilski Robert | II Kołodziej Andrzej | Sekretarz Lewera Jacek | L I Leszczyk Robert | L II Kanicka Bogna |
VI-1 | 2024-02-11 | WKS Wieluń | - | Smile Academy UKS 10 Sieradz | I Bilski Robert | II Kołodziej Andrzej | Sekretarz Lewera Jacek | L I Leszczyk Robert | L II Kanicka Bogna |
VI-1 | 2024-02-11 | WKS Wieluń | - | UKS Siatka II Zgierz | I Bilski Robert | II Kołodziej Andrzej | Sekretarz Lewera Jacek | L I Leszczyk Robert | L II Kanicka Bogna |
VI-1 | 2024-02-11 | Smile Academy UKS 10 Sieradz | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Bilski Robert | II Kołodziej Andrzej | Sekretarz Lewera Jacek | L I Leszczyk Robert | L II Kanicka Bogna |
- SPS Zduńska Wola
- UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II
- Insel Magic Volley Łódź
VII-1 | 2024-02-11 | SPS Zduńska Wola | - | Insel Magic Volley Łódź | I Komorek Tadeusz | II Januszkiewicz Tadeusz | Sekretarz Pędzik Tobiasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VII-1 | 2024-02-11 | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II | - | SPS Zduńska Wola | I Komorek Tadeusz | II Januszkiewicz Tadeusz | Sekretarz Pędzik Tobiasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VII-1 | 2024-02-11 | Insel Magic Volley Łódź | - | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II | I Komorek Tadeusz | II Januszkiewicz Tadeusz | Sekretarz Pędzik Tobiasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- UKS II Ozorków
- EKS Skra Bełchatów
- LUKS ASIK Domaniewice
VIII-1 | 2024-02-11 | UKS II Ozorków | - | LUKS ASIK Domaniewice | I Brożyna Andrzej | II Płaza Zbigniew | Sekretarz Banaszczyk Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VIII-1 | 2024-02-11 | EKS Skra Bełchatów | - | UKS II Ozorków | I Brożyna Andrzej | II Płaza Zbigniew | Sekretarz Banaszczyk Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VIII-1 | 2024-02-11 | LUKS ASIK Domaniewice | - | EKS Skra Bełchatów | I Brożyna Andrzej | II Płaza Zbigniew | Sekretarz Banaszczyk Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- UKS Volley 34 I Łódź
- MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki
- UMKS Tuszyn
- UKS LIDER Konstantynów Łódzki
Gr. I-1 | 2024-01-14 | UKS Volley 34 I Łódź | - | UMKS Tuszyn | I Wegner Tomasz | II Załęska Paulina | Sekretarz Dobrowolski Szymon | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. I-1 | 2024-01-14 | MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki | - | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | I Wegner Tomasz | II Załęska Paulina | Sekretarz Dobrowolski Szymon | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. I-1 | 2024-01-14 | UMKS Tuszyn | - | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | I Wegner Tomasz | II Załęska Paulina | Sekretarz Dobrowolski Szymon | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. I-1 | 2024-01-14 | UKS Volley 34 I Łódź | - | MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki | I Wegner Tomasz | II Załęska Paulina | Sekretarz Dobrowolski Szymon | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. I-1 | 2024-01-14 | MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki | - | UMKS Tuszyn | I Wegner Tomasz | II Załęska Paulina | Sekretarz Dobrowolski Szymon | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. I-1 | 2024-01-14 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | - | UKS Volley 34 I Łódź | I Wegner Tomasz | II Załęska Paulina | Sekretarz Dobrowolski Szymon | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź
- SMS Ostrów Łaskovia Łask
- MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
- MUKS 47 LO - Budowlani Łódź
Gr. II-1 | 2024-01-14 | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Czerwiński Andrzej | II Cichońska Weronika | Sekretarz Brochocki Sebastian | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. II-1 | 2024-01-14 | SMS Ostrów Łaskovia Łask | - | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | I Czerwiński Andrzej | II Cichońska Weronika | Sekretarz Brochocki Sebastian | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. II-1 | 2024-01-14 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | - | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | I Czerwiński Andrzej | II Cichońska Weronika | Sekretarz Brochocki Sebastian | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. II-1 | 2024-01-14 | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask | I Czerwiński Andrzej | II Cichońska Weronika | Sekretarz Brochocki Sebastian | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. II-1 | 2024-01-14 | SMS Ostrów Łaskovia Łask | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Czerwiński Andrzej | II Cichońska Weronika | Sekretarz Brochocki Sebastian | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. II-1 | 2024-01-14 | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | - | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | I Czerwiński Andrzej | II Cichońska Weronika | Sekretarz Brochocki Sebastian | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- UKS Siatka I Zgierz
- MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki
- UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz.
- UKS Volley 34 II Łódź
Gr. III-1 | 2024-01-14 | UKS Siatka I Zgierz | - | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. | I Dobrowolski Marek | II Drabik Adam | Sekretarz Kopka Patryk | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. III-1 | 2024-01-14 | MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki | - | UKS Volley 34 II Łódź | I Dobrowolski Marek | II Drabik Adam | Sekretarz Kopka Patryk | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. III-1 | 2024-01-14 | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. | - | UKS Volley 34 II Łódź | I Dobrowolski Marek | II Drabik Adam | Sekretarz Kopka Patryk | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. III-1 | 2024-01-14 | UKS Siatka I Zgierz | - | MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki | I Dobrowolski Marek | II Drabik Adam | Sekretarz Kopka Patryk | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. III-1 | 2024-01-14 | MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki | - | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. | I Dobrowolski Marek | II Drabik Adam | Sekretarz Kopka Patryk | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. III-1 | 2024-01-14 | UKS Volley 34 II Łódź | - | UKS Siatka I Zgierz | I Dobrowolski Marek | II Drabik Adam | Sekretarz Kopka Patryk | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki
- ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź
- MKS SKIER - VIS Skierniewice
- ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź
Gr. IV-1 | 2024-01-14 | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | - | MKS SKIER - VIS Skierniewice | I Bilkowski Piotr | II Zych Tomasz | Sekretarz Frączek Adrianna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. IV-1 | 2024-01-14 | ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź | - | ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź | I Bilkowski Piotr | II Zych Tomasz | Sekretarz Frączek Adrianna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. IV-1 | 2024-01-14 | MKS SKIER - VIS Skierniewice | - | ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź | I Bilkowski Piotr | II Zych Tomasz | Sekretarz Frączek Adrianna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. IV-1 | 2024-01-14 | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | - | ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź | I Bilkowski Piotr | II Zych Tomasz | Sekretarz Frączek Adrianna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. IV-1 | 2024-01-14 | ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź | - | MKS SKIER - VIS Skierniewice | I Bilkowski Piotr | II Zych Tomasz | Sekretarz Frączek Adrianna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. IV-1 | 2024-01-14 | ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź | - | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | I Bilkowski Piotr | II Zych Tomasz | Sekretarz Frączek Adrianna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
- MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka
- UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
- UKS I Ozorków
Gr. V-1 | 2024-01-14 | ŁMLKS ŁASKOVIA Łask | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Mela Piotr | II Chomiczewski Jakub | Sekretarz Marchowski Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. V-1 | 2024-01-14 | MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka | - | UKS I Ozorków | I Mela Piotr | II Chomiczewski Jakub | Sekretarz Marchowski Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. V-1 | 2024-01-14 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | UKS I Ozorków | I Mela Piotr | II Chomiczewski Jakub | Sekretarz Marchowski Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. V-1 | 2024-01-14 | ŁMLKS ŁASKOVIA Łask | - | MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka | I Mela Piotr | II Chomiczewski Jakub | Sekretarz Marchowski Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. V-1 | 2024-01-14 | MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Mela Piotr | II Chomiczewski Jakub | Sekretarz Marchowski Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. V-1 | 2024-01-14 | UKS I Ozorków | - | ŁMLKS ŁASKOVIA Łask | I Mela Piotr | II Chomiczewski Jakub | Sekretarz Marchowski Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- MUKS Libero Pajęczno
- WKS Wieluń
- Smile Academy UKS 10 Sieradz
- UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II
Gr. VI-1 | 2024-01-14 | MUKS Libero Pajęczno | - | Smile Academy UKS 10 Sieradz | I Bilski Robert | II Trawczyński Piotr | Sekretarz Leszczyk Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. VI-1 | 2024-01-14 | WKS Wieluń | - | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II | I Bilski Robert | II Trawczyński Piotr | Sekretarz Leszczyk Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. VI-1 | 2024-01-14 | Smile Academy UKS 10 Sieradz | - | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II | I Bilski Robert | II Trawczyński Piotr | Sekretarz Leszczyk Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. VI-1 | 2024-01-14 | MUKS Libero Pajęczno | - | WKS Wieluń | I Bilski Robert | II Trawczyński Piotr | Sekretarz Leszczyk Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. VI-1 | 2024-01-14 | WKS Wieluń | - | Smile Academy UKS 10 Sieradz | I Bilski Robert | II Trawczyński Piotr | Sekretarz Leszczyk Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. VI-1 | 2024-01-14 | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II | - | MUKS Libero Pajęczno | I Bilski Robert | II Trawczyński Piotr | Sekretarz Leszczyk Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- UKS Siatka II Zgierz
- EKS Skra Bełchatów
- SPS Zduńska Wola
Gr. VII-1 | 2024-01-14 | UKS Siatka II Zgierz | - | SPS Zduńska Wola | I Pędzik Tobiasz | II Januszkiewicz Tadeusz | Sekretarz Komorek Tadeusz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. VII-1 | 2024-01-14 | EKS Skra Bełchatów | - | UKS Siatka II Zgierz | I Pędzik Tobiasz | II Januszkiewicz Tadeusz | Sekretarz Komorek Tadeusz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. VII-1 | 2024-01-14 | SPS Zduńska Wola | - | EKS Skra Bełchatów | I Pędzik Tobiasz | II Januszkiewicz Tadeusz | Sekretarz Komorek Tadeusz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- UKS II Ozorków
- Insel Magic Volley Łódź
- LUKS ASIK Domaniewice
Gr. VIII-1 | 2024-01-14 | UKS II Ozorków | - | LUKS ASIK Domaniewice | I Lauk Martyna | II Królak Natalia | Sekretarz Hankiewicz Natalia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. VIII-1 | 2024-01-14 | Insel Magic Volley Łódź | - | UKS II Ozorków | I Lauk Martyna | II Królak Natalia | Sekretarz Hankiewicz Natalia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Gr. VIII-1 | 2024-01-14 | LUKS ASIK Domaniewice | - | Insel Magic Volley Łódź | I Lauk Martyna | II Królak Natalia | Sekretarz Hankiewicz Natalia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki
- UKS Volley 34 I Łódź
- ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź
- UKS LIDER Konstantynów Łódzki
I-1 | 2023-12-17 | MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki | - | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | I Pytloch Anna | II Lauk Martyna | Sekretarz Cichońska Weronika | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
I-1 | 2023-12-17 | UKS Volley 34 I Łódź | - | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | I Pytloch Anna | II Lauk Martyna | Sekretarz Cichońska Weronika | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
I-1 | 2023-12-17 | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | - | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | I Pytloch Anna | II Lauk Martyna | Sekretarz Cichońska Weronika | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
I-1 | 2023-12-17 | MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki | - | UKS Volley 34 I Łódź | I Pytloch Anna | II Lauk Martyna | Sekretarz Cichońska Weronika | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- UMKS Tuszyn
- SMS Ostrów Łaskovia Łask
- UKS Siatka I Zgierz
- MUKS 47 LO - Budowlani Łódź
II-1 | 2023-12-17 | UMKS Tuszyn | - | UKS Siatka I Zgierz | I Majchrowska Zuzanna | II Krajewska Zuzanna | Sekretarz Wegner Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
II-1 | 2023-12-17 | SMS Ostrów Łaskovia Łask | - | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | I Majchrowska Zuzanna | II Krajewska Zuzanna | Sekretarz Wegner Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
II-1 | 2023-12-17 | UKS Siatka I Zgierz | - | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | I Majchrowska Zuzanna | II Krajewska Zuzanna | Sekretarz Wegner Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
II-1 | 2023-12-17 | UMKS Tuszyn | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask | I Majchrowska Zuzanna | II Krajewska Zuzanna | Sekretarz Wegner Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
- MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki
- UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki
- UKS Volley 34 II Łódź
III-1 | 2023-12-17 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | - | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | I Mela Piotr | II Ambroszczyk Artur | Sekretarz Zając Andrzej | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
III-1 | 2023-12-17 | MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki | - | UKS Volley 34 II Łódź | I Mela Piotr | II Ambroszczyk Artur | Sekretarz Zając Andrzej | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
III-1 | 2023-12-17 | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | - | UKS Volley 34 II Łódź | I Mela Piotr | II Ambroszczyk Artur | Sekretarz Zając Andrzej | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
III-1 | 2023-12-17 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | - | MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki | I Mela Piotr | II Ambroszczyk Artur | Sekretarz Zając Andrzej | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź
- UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz.
- ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź
- ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
IV-1 | 2023-12-17 | ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź | - | ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź | I Hankiewicz Natalia | II Zendeł Sylwester | Sekretarz Woźniak Halina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
IV-1 | 2023-12-17 | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. | - | ŁMLKS ŁASKOVIA Łask | I Hankiewicz Natalia | II Zendeł Sylwester | Sekretarz Woźniak Halina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
IV-1 | 2023-12-17 | ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź | - | ŁMLKS ŁASKOVIA Łask | I Hankiewicz Natalia | II Zendeł Sylwester | Sekretarz Woźniak Halina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
IV-1 | 2023-12-17 | ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź | - | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. | I Hankiewicz Natalia | II Zendeł Sylwester | Sekretarz Woźniak Halina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- MUKS Libero Pajęczno
- MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka
- UKS I Ozorków
- MKS SKIER - VIS Skierniewice
V-1 | 2023-12-17 | MUKS Libero Pajęczno | - | MKS SKIER - VIS Skierniewice | I Strawiński Jakub | II Zych Tomasz | Sekretarz Gawot Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
V-1 | 2023-12-17 | MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka | - | UKS I Ozorków | I Strawiński Jakub | II Zych Tomasz | Sekretarz Gawot Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
V-1 | 2023-12-17 | MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka | - | MKS SKIER - VIS Skierniewice | I Strawiński Jakub | II Zych Tomasz | Sekretarz Gawot Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
V-1 | 2023-12-17 | UKS I Ozorków | - | MUKS Libero Pajęczno | I Strawiński Jakub | II Zych Tomasz | Sekretarz Gawot Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- WKS Wieluń
- UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II
- UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
- EKS Skra Bełchatów
VI-1 | 2023-12-17 | WKS Wieluń | - | EKS Skra Bełchatów | I Wlaźlik Jakub | II Woicki Robert | Sekretarz Cieślak Wiktoria | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VI-1 | 2023-12-17 | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Wlaźlik Jakub | II Woicki Robert | Sekretarz Cieślak Wiktoria | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VI-1 | 2023-12-17 | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II | - | EKS Skra Bełchatów | I Wlaźlik Jakub | II Woicki Robert | Sekretarz Cieślak Wiktoria | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VI-1 | 2023-12-17 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | WKS Wieluń | I Wlaźlik Jakub | II Woicki Robert | Sekretarz Cieślak Wiktoria | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- UKS Siatka II Zgierz
- Smile Academy UKS 10 Sieradz
- Insel Magic Volley Łódź
VII-1 | 2023-12-17 | UKS Siatka II Zgierz | - | Insel Magic Volley Łódź | I Komorek Tadeusz | II Lewera Jacek | Sekretarz Leszczyk Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VII-1 | 2023-12-17 | Smile Academy UKS 10 Sieradz | - | UKS Siatka II Zgierz | I Komorek Tadeusz | II Lewera Jacek | Sekretarz Leszczyk Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VII-1 | 2023-12-17 | Insel Magic Volley Łódź | - | Smile Academy UKS 10 Sieradz | I Komorek Tadeusz | II Lewera Jacek | Sekretarz Leszczyk Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- UKS II Ozorków
- SPS Zduńska Wola
- LUKS ASIK Domaniewice
VIII-1 | 2023-12-17 | UKS II Ozorków | - | LUKS ASIK Domaniewice | I Brzeziński Michał | II Majtczak Marcin | Sekretarz Kuś Dominik | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VIII-1 | 2023-12-17 | SPS Zduńska Wola | - | UKS II Ozorków | I Brzeziński Michał | II Majtczak Marcin | Sekretarz Kuś Dominik | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VIII-1 | 2023-12-17 | LUKS ASIK Domaniewice | - | SPS Zduńska Wola | I Brzeziński Michał | II Majtczak Marcin | Sekretarz Kuś Dominik | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- UKS Volley 34 I Łódź
- UKS LIDER Konstantynów Łódzki
- MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki
- UMKS Tuszyn
I-1 | 2023-12-03 | UKS Volley 34 I Łódź | - | UMKS Tuszyn | I Jarzębicka Justyna | II Pytloch Anna | Sekretarz Kozłowska Katarzyna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
I-1 | 2023-12-03 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | - | MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki | I Jarzębicka Justyna | II Pytloch Anna | Sekretarz Kozłowska Katarzyna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
I-1 | 2023-12-03 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | - | UMKS Tuszyn | I Jarzębicka Justyna | II Pytloch Anna | Sekretarz Kozłowska Katarzyna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
I-1 | 2023-12-03 | MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki | - | UKS Volley 34 I Łódź | I Jarzębicka Justyna | II Pytloch Anna | Sekretarz Kozłowska Katarzyna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź
- SMS Ostrów Łaskovia Łask
- MUKS 47 LO - Budowlani Łódź
- MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
II-1 | 2023-12-03 | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | - | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | I Strawiński Jakub | II Strawiński Rafał | Sekretarz Zych Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
II-1 | 2023-12-03 | SMS Ostrów Łaskovia Łask | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Strawiński Jakub | II Strawiński Rafał | Sekretarz Zych Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
II-1 | 2023-12-03 | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Strawiński Jakub | II Strawiński Rafał | Sekretarz Zych Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
II-1 | 2023-12-03 | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask | I Strawiński Jakub | II Strawiński Rafał | Sekretarz Zych Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- UKS Siatka I Zgierz
- MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki
- ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź
- UKS Volley 34 II Łódź
III-1 | 2023-12-03 | UKS Siatka I Zgierz | - | ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź | I Barylak Zuzanna | II Mela Piotr | Sekretarz Kowalow Agnieszka | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
III-1 | 2023-12-03 | MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki | - | UKS Volley 34 II Łódź | I Barylak Zuzanna | II Mela Piotr | Sekretarz Kowalow Agnieszka | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
III-1 | 2023-12-03 | ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź | - | UKS Volley 34 II Łódź | I Barylak Zuzanna | II Mela Piotr | Sekretarz Kowalow Agnieszka | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
III-1 | 2023-12-03 | UKS Siatka I Zgierz | - | MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki | I Barylak Zuzanna | II Mela Piotr | Sekretarz Kowalow Agnieszka | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- MUKS Libero Pajęczno
- ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
- UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz.
- UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki
IV-1 | 2023-12-03 | MUKS Libero Pajęczno | - | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. | I Kopka Patryk | II Drabik Adam | Sekretarz Woźniak Halina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
IV-1 | 2023-12-03 | ŁMLKS ŁASKOVIA Łask | - | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | I Kopka Patryk | II Drabik Adam | Sekretarz Woźniak Halina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
IV-1 | 2023-12-03 | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. | - | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | I Kopka Patryk | II Drabik Adam | Sekretarz Woźniak Halina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
IV-1 | 2023-12-03 | MUKS Libero Pajęczno | - | ŁMLKS ŁASKOVIA Łask | I Kopka Patryk | II Drabik Adam | Sekretarz Woźniak Halina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- WKS Wieluń
- ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź
- UKS I Ozorków
- MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka
V-1 | 2023-12-03 | WKS Wieluń | - | MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka | I Kanicka Bogna | II Leszczyk Robert | Sekretarz Bilski Robert | L I Trawczyński Piotr | L II Lewera Jacek |
V-1 | 2023-12-03 | ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź | - | UKS I Ozorków | I Kanicka Bogna | II Leszczyk Robert | Sekretarz Bilski Robert | L I Trawczyński Piotr | L II Lewera Jacek |
V-1 | 2023-12-03 | ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź | - | MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka | I Kanicka Bogna | II Leszczyk Robert | Sekretarz Bilski Robert | L I Trawczyński Piotr | L II Lewera Jacek |
V-1 | 2023-12-03 | UKS I Ozorków | - | WKS Wieluń | I Kanicka Bogna | II Leszczyk Robert | Sekretarz Bilski Robert | L I Trawczyński Piotr | L II Lewera Jacek |
- UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
- Smile Academy UKS 10 Sieradz
- UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II
- MKS SKIER - VIS Skierniewice
VI-1 | 2023-12-03 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II | I Chomiczewski Jakub | II Koćwin Łukasz | Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VI-1 | 2023-12-03 | Smile Academy UKS 10 Sieradz | - | MKS SKIER - VIS Skierniewice | I Chomiczewski Jakub | II Koćwin Łukasz | Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VI-1 | 2023-12-03 | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II | - | MKS SKIER - VIS Skierniewice | I Chomiczewski Jakub | II Koćwin Łukasz | Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VI-1 | 2023-12-03 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | Smile Academy UKS 10 Sieradz | I Chomiczewski Jakub | II Koćwin Łukasz | Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- SPS Zduńska Wola
- UKS Siatka II Zgierz
- EKS Skra Bełchatów
VII-1 | 2023-12-03 | SPS Zduńska Wola | - | EKS Skra Bełchatów | I Brożyna Andrzej | II Banaszczyk Karolina | Sekretarz Płaza Zbigniew | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VII-1 | 2023-12-03 | UKS Siatka II Zgierz | - | SPS Zduńska Wola | I Brożyna Andrzej | II Banaszczyk Karolina | Sekretarz Płaza Zbigniew | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VII-1 | 2023-12-03 | EKS Skra Bełchatów | - | UKS Siatka II Zgierz | I Brożyna Andrzej | II Banaszczyk Karolina | Sekretarz Płaza Zbigniew | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- LUKS ASIK Domaniewice
- Insel Magic Volley Łódź
- UKS II Ozorków
VIII-1 | 2023-12-03 | LUKS ASIK Domaniewice | - | UKS II Ozorków | I Kowalczyk Michał | II Woicki Robert | Sekretarz Cieślak Wiktoria | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VIII-1 | 2023-12-03 | Insel Magic Volley Łódź | - | LUKS ASIK Domaniewice | I Kowalczyk Michał | II Woicki Robert | Sekretarz Cieślak Wiktoria | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VIII-1 | 2023-12-03 | UKS II Ozorków | - | Insel Magic Volley Łódź | I Kowalczyk Michał | II Woicki Robert | Sekretarz Cieślak Wiktoria | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki
- UKS LIDER Konstantynów Łódzki
- ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź
- UKS Volley 34 I Łódź
I-1 | 2023-11-19 | MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki | - | UKS Volley 34 I Łódź | I Wlaźlik Jakub | II Kopka Patryk | Sekretarz Kowalczyk Michał |
I-1 | 2023-11-19 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | - | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | I Wlaźlik Jakub | II Kopka Patryk | Sekretarz Kowalczyk Michał |
I-1 | 2023-11-19 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | - | UKS Volley 34 I Łódź | I Wlaźlik Jakub | II Kopka Patryk | Sekretarz Kowalczyk Michał |
I-1 | 2023-11-19 | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | - | MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki | I Wlaźlik Jakub | II Kopka Patryk | Sekretarz Kowalczyk Michał |
- UMKS Tuszyn
- MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
- SMS Ostrów Łaskovia Łask
- UKS Siatka I Zgierz
II-1 | 2023-11-12 | UMKS Tuszyn | - | UKS Siatka I Zgierz | I Zendeł Sylwester | II Strawiński Adrian | Sekretarz Wrońska Olga |
II-1 | 2023-11-12 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask | I Zendeł Sylwester | II Strawiński Adrian | Sekretarz Wrońska Olga |
II-1 | 2023-11-12 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | - | UKS Siatka I Zgierz | I Zendeł Sylwester | II Strawiński Adrian | Sekretarz Wrońska Olga |
II-1 | 2023-11-12 | SMS Ostrów Łaskovia Łask | - | UMKS Tuszyn | I Zendeł Sylwester | II Strawiński Adrian | Sekretarz Wrońska Olga |
- MUKS 47 LO - Budowlani Łódź
- UKS Volley 34 II Łódź
- MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki
- MUKS Libero Pajęczno
III-1 | 2023-11-12 | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | - | MUKS Libero Pajęczno | I Baran Przemysław | II Ambroszczyk Artur | Sekretarz Sygitowicz Jakub |
III-1 | 2023-11-12 | UKS Volley 34 II Łódź | - | MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki | I Baran Przemysław | II Ambroszczyk Artur | Sekretarz Sygitowicz Jakub |
III-1 | 2023-11-12 | UKS Volley 34 II Łódź | - | MUKS Libero Pajęczno | I Baran Przemysław | II Ambroszczyk Artur | Sekretarz Sygitowicz Jakub |
III-1 | 2023-11-12 | MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki | - | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | I Baran Przemysław | II Ambroszczyk Artur | Sekretarz Sygitowicz Jakub |
- ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
- ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź
- WKS Wieluń
- UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki
IV-1 | 2023-11-19 | ŁMLKS ŁASKOVIA Łask | - | WKS Wieluń | I Pytloch Anna | II Majchrowska Zuzanna | Sekretarz Mela Piotr |
IV-1 | 2023-11-19 | ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź | - | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | I Pytloch Anna | II Majchrowska Zuzanna | Sekretarz Mela Piotr |
IV-1 | 2023-11-19 | WKS Wieluń | - | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | I Pytloch Anna | II Majchrowska Zuzanna | Sekretarz Mela Piotr |
IV-1 | 2023-11-19 | ŁMLKS ŁASKOVIA Łask | - | ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź | I Pytloch Anna | II Majchrowska Zuzanna | Sekretarz Mela Piotr |
- UKS I Ozorków
- UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
- UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz.
- ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź
V-1 | 2023-11-12 | UKS I Ozorków | - | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. | I Królak Natalia | II Hankiewicz Natalia | Sekretarz Marchowski Jakub |
V-1 | 2023-11-12 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź | I Królak Natalia | II Hankiewicz Natalia | Sekretarz Marchowski Jakub |
V-1 | 2023-11-12 | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. | - | ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź | I Królak Natalia | II Hankiewicz Natalia | Sekretarz Marchowski Jakub |
V-1 | 2023-11-12 | UKS I Ozorków | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Królak Natalia | II Hankiewicz Natalia | Sekretarz Marchowski Jakub |
- UKS Siatka II Zgierz
- MKS SKIER - VIS Skierniewice
- MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka
- Smile Academy UKS 10 Sieradz
VI-1 | 2023-11-12 | UKS Siatka II Zgierz | - | MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka | I Majtczak Marcin | II Kuś Dominik | Sekretarz Kosiorek Łukasz |
VI-1 | 2023-11-12 | MKS SKIER - VIS Skierniewice | - | Smile Academy UKS 10 Sieradz | I Majtczak Marcin | II Kuś Dominik | Sekretarz Kosiorek Łukasz |
VI-1 | 2023-11-12 | MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka | - | Smile Academy UKS 10 Sieradz | I Majtczak Marcin | II Kuś Dominik | Sekretarz Kosiorek Łukasz |
VI-1 | 2023-11-12 | UKS Siatka II Zgierz | - | MKS SKIER - VIS Skierniewice | I Majtczak Marcin | II Kuś Dominik | Sekretarz Kosiorek Łukasz |
- SPS Zduńska Wola
- Insel Magic Volley Łódź
- UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II
VII-1 | 2023-11-12 | SPS Zduńska Wola | - | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II | I Koćwin Łukasz | II Woźniak Halina | Sekretarz Chomiczewski Jakub |
VII-1 | 2023-11-12 | Insel Magic Volley Łódź | - | SPS Zduńska Wola | I Koćwin Łukasz | II Woźniak Halina | Sekretarz Chomiczewski Jakub |
VII-1 | 2023-11-12 | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II | - | Insel Magic Volley Łódź | I Koćwin Łukasz | II Woźniak Halina | Sekretarz Chomiczewski Jakub |
- UKS II Ozorków
- EKS Skra Bełchatów
- LUKS ASIK Domaniewice
VIII-1 | 2023-11-12 | UKS II Ozorków | - | LUKS ASIK Domaniewice | I Żabicki Bogdan | II Kopka Patryk | Sekretarz Lauk Martyna |
VIII-1 | 2023-11-12 | EKS Skra Bełchatów | - | UKS II Ozorków | I Żabicki Bogdan | II Kopka Patryk | Sekretarz Lauk Martyna |
VIII-1 | 2023-11-12 | LUKS ASIK Domaniewice | - | EKS Skra Bełchatów | I Żabicki Bogdan | II Kopka Patryk | Sekretarz Lauk Martyna |
- MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki
- ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź
- UKS LIDER Konstantynów Łódzki
- UMKS Tuszyn
Gr. I-1 | 2023-10-29 | MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki | - | UMKS Tuszyn | I Frączek Adrianna | II Woicki Robert | Sekretarz Czerwiński Andrzej |
Gr. I-1 | 2023-10-29 | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | - | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | I Frączek Adrianna | II Woicki Robert | Sekretarz Czerwiński Andrzej |
Gr. I-1 | 2023-10-29 | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | - | UMKS Tuszyn | I Frączek Adrianna | II Woicki Robert | Sekretarz Czerwiński Andrzej |
Gr. I-1 | 2023-10-29 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | - | MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki | I Frączek Adrianna | II Woicki Robert | Sekretarz Czerwiński Andrzej |
- MUKS 47 LO - Budowlani Łódź
- UKS Volley 34 I Łódź
- SMS Ostrów Łaskovia Łask
- MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
Gr. II-1 | 2023-10-29 | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Kopka Patryk | II Hankiewicz Natalia | Sekretarz Załęska Paulina |
Gr. II-1 | 2023-10-29 | UKS Volley 34 I Łódź | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask | I Kopka Patryk | II Hankiewicz Natalia | Sekretarz Załęska Paulina |
Gr. II-1 | 2023-10-29 | UKS Volley 34 I Łódź | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Kopka Patryk | II Hankiewicz Natalia | Sekretarz Załęska Paulina |
Gr. II-1 | 2023-10-29 | SMS Ostrów Łaskovia Łask | - | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | I Kopka Patryk | II Hankiewicz Natalia | Sekretarz Załęska Paulina |
- MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki
- UKS Volley 34 II Łódź
- ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
- UKS Siatka I Zgierz
Gr. III-1 | 2023-10-29 | MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki | - | UKS Siatka I Zgierz | I Godlewska Marta | II Wrońska Olga | Sekretarz Strawiński Adrian |
Gr. III-1 | 2023-10-29 | UKS Volley 34 II Łódź | - | ŁMLKS ŁASKOVIA Łask | I Godlewska Marta | II Wrońska Olga | Sekretarz Strawiński Adrian |
Gr. III-1 | 2023-10-29 | UKS Volley 34 II Łódź | - | UKS Siatka I Zgierz | I Godlewska Marta | II Wrońska Olga | Sekretarz Strawiński Adrian |
Gr. III-1 | 2023-10-29 | ŁMLKS ŁASKOVIA Łask | - | MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki | I Godlewska Marta | II Wrońska Olga | Sekretarz Strawiński Adrian |
- UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki
- ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź
- UKS I Ozorków
- MUKS Libero Pajęczno
Gr. IV-1 | 2023-10-29 | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | - | MUKS Libero Pajęczno | I Leszczyk Robert | II Lewera Jacek | Sekretarz Trawczyński Piotr |
Gr. IV-1 | 2023-10-29 | ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź | - | UKS I Ozorków | I Leszczyk Robert | II Lewera Jacek | Sekretarz Trawczyński Piotr |
Gr. IV-1 | 2023-10-29 | ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź | - | MUKS Libero Pajęczno | I Leszczyk Robert | II Lewera Jacek | Sekretarz Trawczyński Piotr |
Gr. IV-1 | 2023-10-29 | UKS I Ozorków | - | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | I Leszczyk Robert | II Lewera Jacek | Sekretarz Trawczyński Piotr |
- WKS Wieluń
- ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź
- UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
- UKS Siatka II Zgierz
Gr. V-1 | 2023-10-29 | WKS Wieluń | - | UKS Siatka II Zgierz | I Kozłowska Katarzyna | II Krajewska Zuzanna | Sekretarz Królak Natalia |
Gr. V-1 | 2023-10-29 | ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Kozłowska Katarzyna | II Krajewska Zuzanna | Sekretarz Królak Natalia |
Gr. V-1 | 2023-10-29 | ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź | - | UKS Siatka II Zgierz | I Kozłowska Katarzyna | II Krajewska Zuzanna | Sekretarz Królak Natalia |
Gr. V-1 | 2023-10-29 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | WKS Wieluń | I Kozłowska Katarzyna | II Krajewska Zuzanna | Sekretarz Królak Natalia |
- MKS SKIER - VIS Skierniewice
- Smile Academy UKS 10 Sieradz
- UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz.
- Insel Magic Volley Łódź
Gr. VI-1 | 2023-10-29 | MKS SKIER - VIS Skierniewice | - | Insel Magic Volley Łódź | I Pędzik Tobiasz | II Komorek Tadeusz | Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz |
Gr. VI-1 | 2023-10-29 | Smile Academy UKS 10 Sieradz | - | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. | I Pędzik Tobiasz | II Komorek Tadeusz | Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz |
Gr. VI-1 | 2023-10-29 | Smile Academy UKS 10 Sieradz | - | Insel Magic Volley Łódź | I Pędzik Tobiasz | II Komorek Tadeusz | Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz |
Gr. VI-1 | 2023-10-29 | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. | - | MKS SKIER - VIS Skierniewice | I Pędzik Tobiasz | II Komorek Tadeusz | Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz |
- SPS Zduńska Wola
- MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka
- EKS Skra Bełchatów
Gr. VII-1 | 2023-10-29 | SPS Zduńska Wola | - | EKS Skra Bełchatów | I Wojciechowska Irmina | II Zych Tomasz | Sekretarz Mela Piotr |
Gr. VII-1 | 2023-10-29 | MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka | - | SPS Zduńska Wola | I Wojciechowska Irmina | II Zych Tomasz | Sekretarz Mela Piotr |
Gr. VII-1 | 2023-10-29 | EKS Skra Bełchatów | - | MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka | I Wojciechowska Irmina | II Zych Tomasz | Sekretarz Mela Piotr |
- LUKS ASIK Domaniewice
- UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II
- UKS II Ozorków
Gr. VIII-1 | 2023-10-29 | LUKS ASIK Domaniewice | - | UKS II Ozorków | I Brzeziński Michał | II Chomiczewski Jakub | Sekretarz Barylak Zuzanna |
Gr. VIII-1 | 2023-10-29 | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II | - | LUKS ASIK Domaniewice | I Brzeziński Michał | II Chomiczewski Jakub | Sekretarz Barylak Zuzanna |
Gr. VIII-1 | 2023-10-29 | UKS II Ozorków | - | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II | I Brzeziński Michał | II Chomiczewski Jakub | Sekretarz Barylak Zuzanna |
- MUKS DARGFIL Tomaszów Maz.
- MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. II
- MUKS 47 LO - Budowlani Łódź
- UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki
Eliminacje - gr. A3-3 | 2023-10-15 | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | - | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | I Ambroszczyk Artur | II Zych Tomasz | Sekretarz Baran Przemysław |
Eliminacje - gr. A3-3 | 2023-10-15 | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. II | - | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | I Ambroszczyk Artur | II Zych Tomasz | Sekretarz Baran Przemysław |
Eliminacje - gr. A3-3 | 2023-10-15 | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. II | - | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | I Ambroszczyk Artur | II Zych Tomasz | Sekretarz Baran Przemysław |
Eliminacje - gr. A3-3 | 2023-10-15 | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | - | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | I Ambroszczyk Artur | II Zych Tomasz | Sekretarz Baran Przemysław |
- LUKS ASIK Domaniewice
- Insel Magic Volley Łódź
- WKS Wieluń
Eliminacje - gr. A4-44 | 2023-10-15 | LUKS ASIK Domaniewice | - | WKS Wieluń | I Brzeziński Michał | II Mela Piotr | Sekretarz Koćwin Łukasz |
Eliminacje - gr. A4-44 | 2023-10-15 | Insel Magic Volley Łódź | - | LUKS ASIK Domaniewice | I Brzeziński Michał | II Mela Piotr | Sekretarz Koćwin Łukasz |
Eliminacje - gr. A4-44 | 2023-10-15 | WKS Wieluń | - | Insel Magic Volley Łódź | I Brzeziński Michał | II Mela Piotr | Sekretarz Koćwin Łukasz |
- ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź
- ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź
- UKS Volley 34 I Łódź
- UKS Volley 34 Łódź II
Eliminacje - gr. B3-333 | 2023-10-15 | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | - | UKS Volley 34 Łódź II | I Kadziak Zdzisław | II Majchrowska Zuzanna | Sekretarz Lauk Martyna |
Eliminacje - gr. B3-333 | 2023-10-15 | ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź | - | UKS Volley 34 I Łódź | I Kadziak Zdzisław | II Majchrowska Zuzanna | Sekretarz Lauk Martyna |
Eliminacje - gr. B3-333 | 2023-10-15 | ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź | - | UKS Volley 34 Łódź II | I Kadziak Zdzisław | II Majchrowska Zuzanna | Sekretarz Lauk Martyna |
Eliminacje - gr. B3-333 | 2023-10-15 | UKS Volley 34 I Łódź | - | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | I Kadziak Zdzisław | II Majchrowska Zuzanna | Sekretarz Lauk Martyna |
- UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz.
- ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź
- UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II
Eliminacje - gr. B4-4 | 2023-10-15 | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. | - | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II | I Suski Dawid | II Plich Wojciech | Sekretarz Strawiński Jakub |
Eliminacje - gr. B4-4 | 2023-10-15 | ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź | - | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. | I Suski Dawid | II Plich Wojciech | Sekretarz Strawiński Jakub |
Eliminacje - gr. B4-4 | 2023-10-15 | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II | - | ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź | I Suski Dawid | II Plich Wojciech | Sekretarz Strawiński Jakub |
- UKS LIDER Konstantynów Łódzki
- UKS Ozorków
- SMS Ostrów Łaskovia Łask
- ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
Eliminacje - gr. C3-3331 | 2023-10-15 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | - | ŁMLKS ŁASKOVIA Łask | I Banaszczyk Karolina | II Brożyna Andrzej | Sekretarz Płaza Zbigniew |
Eliminacje - gr. C3-3331 | 2023-10-15 | UKS Ozorków | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask | I Banaszczyk Karolina | II Brożyna Andrzej | Sekretarz Płaza Zbigniew |
Eliminacje - gr. C3-3331 | 2023-10-15 | UKS Ozorków | - | ŁMLKS ŁASKOVIA Łask | I Banaszczyk Karolina | II Brożyna Andrzej | Sekretarz Płaza Zbigniew |
Eliminacje - gr. C3-3331 | 2023-10-15 | SMS Ostrów Łaskovia Łask | - | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | I Banaszczyk Karolina | II Brożyna Andrzej | Sekretarz Płaza Zbigniew |
- MKS SKIER - VIS Skierniewice
- UKS Ozorków II
- MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka
- UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
Eliminacje - gr. C4-4 | 2023-10-15 | MKS SKIER - VIS Skierniewice | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Brochocki Sebastian | II Drabik Adam | Sekretarz Bogusławski Andrzej |
Eliminacje - gr. C4-4 | 2023-10-15 | UKS Ozorków II | - | MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka | I Brochocki Sebastian | II Drabik Adam | Sekretarz Bogusławski Andrzej |
Eliminacje - gr. C4-4 | 2023-10-15 | UKS Ozorków II | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Brochocki Sebastian | II Drabik Adam | Sekretarz Bogusławski Andrzej |
Eliminacje - gr. C4-4 | 2023-10-15 | MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka | - | MKS SKIER - VIS Skierniewice | I Brochocki Sebastian | II Drabik Adam | Sekretarz Bogusławski Andrzej |
- MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
- MUKS Libero Pajęczno
- UMKS Tuszyn
- UKS Siatka Zgierz
Eliminacje - gr. D3-333 | 2023-10-15 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | - | UKS Siatka Zgierz | I Kopka Patryk | II Kowalczyk Michał | Sekretarz Woźniak Halina |
Eliminacje - gr. D3-333 | 2023-10-15 | MUKS Libero Pajęczno | - | UMKS Tuszyn | I Kopka Patryk | II Kowalczyk Michał | Sekretarz Woźniak Halina |
Eliminacje - gr. D3-333 | 2023-10-15 | MUKS Libero Pajęczno | - | UKS Siatka Zgierz | I Kopka Patryk | II Kowalczyk Michał | Sekretarz Woźniak Halina |
Eliminacje - gr. D3-333 | 2023-10-15 | UMKS Tuszyn | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Kopka Patryk | II Kowalczyk Michał | Sekretarz Woźniak Halina |
- Smile Academy UKS 10 Sieradz
- EKS Skra Bełchatów
- UKS Siatka Zgierz II
- SPS Zduńska Wola
Eliminacje - gr. D4-4 | 2023-10-15 | Smile Academy UKS 10 Sieradz | - | SPS Zduńska Wola | I Cieślak Wiktoria | II Podsędek Aleksandra | Sekretarz Przybycień Kamil |
Eliminacje - gr. D4-4 | 2023-10-15 | EKS Skra Bełchatów | - | UKS Siatka Zgierz II | I Cieślak Wiktoria | II Podsędek Aleksandra | Sekretarz Przybycień Kamil |
Eliminacje - gr. D4-4 | 2023-10-15 | EKS Skra Bełchatów | - | SPS Zduńska Wola | I Cieślak Wiktoria | II Podsędek Aleksandra | Sekretarz Przybycień Kamil |
Eliminacje - gr. D4-4 | 2023-10-15 | UKS Siatka Zgierz II | - | Smile Academy UKS 10 Sieradz | I Cieślak Wiktoria | II Podsędek Aleksandra | Sekretarz Przybycień Kamil |
- MUKS DARGFIL Tomaszów Maz.
- Insel Magic Volley Łódź
- LUKS ASIK Domaniewice
- MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. II
Eliminacje - gr. A1-1 | 2023-10-01 | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | - | LUKS ASIK Domaniewice | I Baran Przemysław | II Suski Dawid | Sekretarz Ambroszczyk Artur |
Eliminacje - gr. A1-1 | 2023-10-01 | Insel Magic Volley Łódź | - | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. II | I Baran Przemysław | II Suski Dawid | Sekretarz Ambroszczyk Artur |
Eliminacje - gr. A1-1 | 2023-10-01 | LUKS ASIK Domaniewice | - | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. II | I Baran Przemysław | II Suski Dawid | Sekretarz Ambroszczyk Artur |
Eliminacje - gr. A1-1 | 2023-10-01 | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | - | Insel Magic Volley Łódź | I Baran Przemysław | II Suski Dawid | Sekretarz Ambroszczyk Artur |
Eliminacje - gr. A1-1 | 2023-10-01 | Insel Magic Volley Łódź | - | LUKS ASIK Domaniewice | I Baran Przemysław | II Suski Dawid | Sekretarz Ambroszczyk Artur |
Eliminacje - gr. A1-1 | 2023-10-01 | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. II | - | MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. | I Baran Przemysław | II Suski Dawid | Sekretarz Ambroszczyk Artur |
- MUKS 47 LO - Budowlani Łódź
- UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki
- WKS Wieluń
Eliminacje - gr. A2-22 | 2023-10-01 | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | - | WKS Wieluń | I Kryda Paweł | II Drabik Adam | Sekretarz Podsędek Aleksandra |
Eliminacje - gr. A2-22 | 2023-10-01 | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | - | MUKS 47 LO - Budowlani Łódź | I Kryda Paweł | II Drabik Adam | Sekretarz Podsędek Aleksandra |
Eliminacje - gr. A2-22 | 2023-10-01 | WKS Wieluń | - | UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki | I Kryda Paweł | II Drabik Adam | Sekretarz Podsędek Aleksandra |
- ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź
- ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź
- ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź
Eliminacje - gr. B1-11 | 2023-10-03 | ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź | - | ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź | I Kaliszczuk Mateusz | II Barylak Zuzanna | Sekretarz Kopka Patryk |
Eliminacje - gr. B1-11 | 2023-10-03 | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | - | ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź | I Kaliszczuk Mateusz | II Barylak Zuzanna | Sekretarz Kopka Patryk |
Eliminacje - gr. B1-11 | 2023-10-03 | ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź | - | ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź | I Kaliszczuk Mateusz | II Barylak Zuzanna | Sekretarz Kopka Patryk |
- UKS Volley 34 I Łódź
- UKS Volley 34 Łódź II
- UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II
- UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz.
Eliminacje - gr. B2-22 | 2023-10-01 | UKS Volley 34 I Łódź | - | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II | I Załęska Paulina | II Dobrowolski Marek | Sekretarz Humerski Czesław |
Eliminacje - gr. B2-22 | 2023-10-01 | UKS Volley 34 Łódź II | - | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. | I Załęska Paulina | II Dobrowolski Marek | Sekretarz Humerski Czesław |
Eliminacje - gr. B2-22 | 2023-10-01 | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II | - | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. | I Załęska Paulina | II Dobrowolski Marek | Sekretarz Humerski Czesław |
Eliminacje - gr. B2-22 | 2023-10-01 | UKS Volley 34 I Łódź | - | UKS Volley 34 Łódź II | I Załęska Paulina | II Dobrowolski Marek | Sekretarz Humerski Czesław |
Eliminacje - gr. B2-22 | 2023-10-01 | UKS Volley 34 Łódź II | - | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II | I Załęska Paulina | II Dobrowolski Marek | Sekretarz Humerski Czesław |
Eliminacje - gr. B2-22 | 2023-10-01 | UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. | - | UKS Volley 34 I Łódź | I Załęska Paulina | II Dobrowolski Marek | Sekretarz Humerski Czesław |
- UKS LIDER Konstantynów Łódzki
- UKS Ozorków
- MKS SKIER - VIS Skierniewice
- UKS Ozorków II
Eliminacje - gr. C1-111 | 2023-10-01 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | - | MKS SKIER - VIS Skierniewice | I Wegner Tomasz | II Kosiorek Łukasz | Sekretarz Przybycień Kamil |
Eliminacje - gr. C1-111 | 2023-10-01 | UKS Ozorków | - | UKS Ozorków II | I Wegner Tomasz | II Kosiorek Łukasz | Sekretarz Przybycień Kamil |
Eliminacje - gr. C1-111 | 2023-10-01 | MKS SKIER - VIS Skierniewice | - | UKS Ozorków II | I Wegner Tomasz | II Kosiorek Łukasz | Sekretarz Przybycień Kamil |
Eliminacje - gr. C1-111 | 2023-10-01 | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | - | UKS Ozorków | I Wegner Tomasz | II Kosiorek Łukasz | Sekretarz Przybycień Kamil |
Eliminacje - gr. C1-111 | 2023-10-01 | UKS Ozorków | - | MKS SKIER - VIS Skierniewice | I Wegner Tomasz | II Kosiorek Łukasz | Sekretarz Przybycień Kamil |
Eliminacje - gr. C1-111 | 2023-10-01 | UKS Ozorków II | - | UKS LIDER Konstantynów Łódzki | I Wegner Tomasz | II Kosiorek Łukasz | Sekretarz Przybycień Kamil |
- UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
- SMS Ostrów Łaskovia Łask
- MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka
- ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
Eliminacje - gr. C2-2 | 2023-10-01 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka | I Bogusławski Andrzej | II Kopka Patryk | Sekretarz Cieślak Wiktoria |
Eliminacje - gr. C2-2 | 2023-10-01 | SMS Ostrów Łaskovia Łask | - | ŁMLKS ŁASKOVIA Łask | I Bogusławski Andrzej | II Kopka Patryk | Sekretarz Cieślak Wiktoria |
Eliminacje - gr. C2-2 | 2023-10-01 | MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka | - | ŁMLKS ŁASKOVIA Łask | I Bogusławski Andrzej | II Kopka Patryk | Sekretarz Cieślak Wiktoria |
Eliminacje - gr. C2-2 | 2023-10-01 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask | I Bogusławski Andrzej | II Kopka Patryk | Sekretarz Cieślak Wiktoria |
Eliminacje - gr. C2-2 | 2023-10-01 | SMS Ostrów Łaskovia Łask | - | MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka | I Bogusławski Andrzej | II Kopka Patryk | Sekretarz Cieślak Wiktoria |
Eliminacje - gr. C2-2 | 2023-10-01 | ŁMLKS ŁASKOVIA Łask | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Bogusławski Andrzej | II Kopka Patryk | Sekretarz Cieślak Wiktoria |
- MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
- MUKS Libero Pajęczno
- EKS Skra Bełchatów
- Smile Academy UKS 10 Sieradz
Eliminacje - gr. D1-1 | 2023-10-01 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | - | EKS Skra Bełchatów | I Bilski Robert | II Leszczyk Robert | Sekretarz Trawczyński Piotr |
Eliminacje - gr. D1-1 | 2023-10-01 | MUKS Libero Pajęczno | - | Smile Academy UKS 10 Sieradz | I Bilski Robert | II Leszczyk Robert | Sekretarz Trawczyński Piotr |
Eliminacje - gr. D1-1 | 2023-10-01 | EKS Skra Bełchatów | - | Smile Academy UKS 10 Sieradz | I Bilski Robert | II Leszczyk Robert | Sekretarz Trawczyński Piotr |
Eliminacje - gr. D1-1 | 2023-10-01 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | - | MUKS Libero Pajęczno | I Bilski Robert | II Leszczyk Robert | Sekretarz Trawczyński Piotr |
Eliminacje - gr. D1-1 | 2023-10-01 | MUKS Libero Pajęczno | - | EKS Skra Bełchatów | I Bilski Robert | II Leszczyk Robert | Sekretarz Trawczyński Piotr |
Eliminacje - gr. D1-1 | 2023-10-01 | Smile Academy UKS 10 Sieradz | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Bilski Robert | II Leszczyk Robert | Sekretarz Trawczyński Piotr |
- UMKS Tuszyn
- UKS Siatka Zgierz
- SPS Zduńska Wola
- UKS Siatka Zgierz II
Eliminacje - gr. D2-2 | 2023-10-01 | UMKS Tuszyn | - | SPS Zduńska Wola | I Czechowicz Monika | II Hankiewicz Natalia | Sekretarz Królak Natalia |
Eliminacje - gr. D2-2 | 2023-10-01 | UKS Siatka Zgierz | - | UKS Siatka Zgierz II | I Czechowicz Monika | II Hankiewicz Natalia | Sekretarz Królak Natalia |
Eliminacje - gr. D2-2 | 2023-10-01 | SPS Zduńska Wola | - | UKS Siatka Zgierz II | I Czechowicz Monika | II Hankiewicz Natalia | Sekretarz Królak Natalia |
Eliminacje - gr. D2-2 | 2023-10-01 | UMKS Tuszyn | - | UKS Siatka Zgierz | I Czechowicz Monika | II Hankiewicz Natalia | Sekretarz Królak Natalia |
Eliminacje - gr. D2-2 | 2023-10-01 | UKS Siatka Zgierz | - | SPS Zduńska Wola | I Czechowicz Monika | II Hankiewicz Natalia | Sekretarz Królak Natalia |
Eliminacje - gr. D2-2 | 2023-10-01 | UKS Siatka Zgierz II | - | UMKS Tuszyn | I Czechowicz Monika | II Hankiewicz Natalia | Sekretarz Królak Natalia |