Kadeci

Grupa 1/8 MP Junior?w M?odszych gr. 10

  • Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • AT Jastrzębski Węgiel
  • DOFU Bielawianka Bester Bielawa
  • AS Stal Nysa
1 2024-03-01 Lechia Tomaszów Mazowiecki - DOFU Bielawianka Bester Bielawa I Cichońska Weronika II Wojtunik Krzysztof Sekretarz Plich Wojciech
2 2024-03-01 AT Jastrzębski Węgiel - AS Stal Nysa I Wojtunik Krzysztof II Cichońska Weronika Sekretarz Plich Wojciech
3 2024-03-02 DOFU Bielawianka Bester Bielawa - AS Stal Nysa I Baran Przemysław II Gawot Krzysztof Sekretarz Plich Wojciech
4 2024-03-02 Lechia Tomaszów Mazowiecki - AT Jastrzębski Węgiel I Gawot Krzysztof II Baran Przemysław Sekretarz Plich Wojciech
5 2024-03-03 AT Jastrzębski Węgiel - DOFU Bielawianka Bester Bielawa I Baran Przemysław II Strawiński Adrian Sekretarz Plich Wojciech
6 2024-03-03 AS Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Strawiński Adrian II Baran Przemysław Sekretarz Plich Wojciech

Grupa Turniej Finałowy

  • KS WIFAMA Łódź
  • EKS Skra Bełchatów
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki
Turniej Finałowy-57 2024-02-16 KS WIFAMA Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Brochocki Sebastian II Dobrowolski Marek Sekretarz Brzeziński Michał
Turniej Finałowy-58 2024-02-16 EKS Skra Bełchatów - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Dobrowolski Marek II Brochocki Sebastian Sekretarz Brzeziński Michał
Turniej Finałowy-59 2024-02-17 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Humerski Czesław II Strawiński Adrian Sekretarz Woźniak Halina
Turniej Finałowy-60 2024-02-17 KS WIFAMA Łódź - EKS Skra Bełchatów I Strawiński Adrian II Humerski Czesław Sekretarz Woźniak Halina
Turniej Finałowy-61 2024-02-18 EKS Skra Bełchatów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Załęska Paulina II Dobrowolski Szymon Sekretarz Woźniak Halina
Turniej Finałowy-62 2024-02-18 Lechia Tomaszów Mazowiecki - KS WIFAMA Łódź I Dobrowolski Szymon II Załęska Paulina Sekretarz Woźniak Halina

Grupa FZ

  • MKS BZURA Ozorków
  • MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
  • KS Wifama I Łódź
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • LUMKS Kasztelan Rozprza
  • KS WIFAMA Łódź II
  • EKS Skra Bełchatów
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
FZ-1 2023-09-30 MKS BZURA Ozorków - LUMKS Kasztelan Rozprza I Kosiorek Łukasz II Kuś Dominik Sekretarz Czechowicz Monika
FZ-2 2023-09-30 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - EKS Skra Bełchatów I Barylak Zuzanna II Królak Natalia Sekretarz Hankiewicz Natalia
FZ-3 2023-09-29 KS Wifama I Łódź - KS WIFAMA Łódź II I Dobrowolski Marek II Barylak Zuzanna Sekretarz Woźniak Halina
FZ-4 2023-09-30 Lechia Tomaszów Mazowiecki - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Baran Przemysław II Suski Dawid Sekretarz Strawiński Adrian
FZ-5 2023-10-07 LUMKS Kasztelan Rozprza - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Strawiński Adrian II Kisiel Jacek Sekretarz Kisiel Olga
FZ-6 2023-10-07 KS WIFAMA Łódź II - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Cieślak Wiktoria II Humerski Czesław Sekretarz Hankiewicz Natalia
FZ-7 2023-10-07 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - KS Wifama I Łódź I Sygitowicz Jakub II Baran Przemysław Sekretarz Gawot Krzysztof
FZ-8 2023-10-11 EKS Skra Bełchatów - MKS BZURA Ozorków I Banaszczyk Karolina II Płaza Zbigniew Sekretarz Brożyna Andrzej
FZ-9 2023-10-14 EKS Skra Bełchatów - LUMKS Kasztelan Rozprza I Płaza Zbigniew II Banaszczyk Karolina Sekretarz Brożyna Andrzej
FZ-10 2023-10-14 KS Wifama I Łódź - MKS BZURA Ozorków I Dobrowolski Marek II Humerski Czesław Sekretarz Kadziak Zdzisław
FZ-11 2023-10-14 Lechia Tomaszów Mazowiecki - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Baran Przemysław II Goździk Eryk Sekretarz Ambroszczyk Artur
FZ-12 2023-10-14 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - KS WIFAMA Łódź II I Pędzik Tobiasz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Komorek Tadeusz
FZ-13 2023-10-21 LUMKS Kasztelan Rozprza - KS WIFAMA Łódź II I Strawiński Adrian II Kisiel Jacek Sekretarz Kisiel Olga
FZ-14 2023-10-21 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Strawiński Jakub II Zych Tomasz Sekretarz Kaliszczuk Mateusz
FZ-15 2023-10-21 Lechia Tomaszów Mazowiecki - MKS BZURA Ozorków I Baran Przemysław II Goździk Eryk Sekretarz Ambroszczyk Artur
FZ-16 2023-10-21 EKS Skra Bełchatów - KS Wifama I Łódź I Płaza Zbigniew II Banaszczyk Karolina Sekretarz Brożyna Andrzej
FZ-17 2023-10-28 KS Wifama I Łódź - LUMKS Kasztelan Rozprza I Barylak Zuzanna II Marchowski Jakub Sekretarz Bogusławski Andrzej
FZ-18 2023-10-28 Lechia Tomaszów Mazowiecki - EKS Skra Bełchatów I Strawiński Rafał II Goździk Eryk Sekretarz Ambroszczyk Artur
FZ-19 2023-10-28 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - MKS BZURA Ozorków I Komorek Tadeusz II Kopka Patryk Sekretarz Godlewska Marta
FZ-20 2023-10-28 KS WIFAMA Łódź II - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Marchowski Jakub II Królak Natalia Sekretarz Bogusławski Andrzej
FZ-21 2023-11-04 LUMKS Kasztelan Rozprza - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Kisiel Jacek II Strawiński Adrian Sekretarz Kisiel Olga
FZ-22 2023-11-04 MKS BZURA Ozorków - KS WIFAMA Łódź II I Brochocki Sebastian II Hankiewicz Natalia Sekretarz Drabik Adam
FZ-23 2023-11-03 EKS Skra Bełchatów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Wegner Tomasz II Frączek Adrianna Sekretarz Lauk Martyna
FZ-24 2023-11-04 KS Wifama I Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Humerski Czesław II Koćwin Łukasz Sekretarz Kadziak Zdzisław
FZ-25 2023-11-11 Lechia Tomaszów Mazowiecki - LUMKS Kasztelan Rozprza I Strawiński Rafał II Baran Przemysław Sekretarz Plich Wojciech
FZ-26 2023-11-16 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - KS Wifama I Łódź I Kowalow Agnieszka II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
FZ-27 2023-11-11 KS WIFAMA Łódź II - EKS Skra Bełchatów I Marchowski Jakub II Załęska Paulina Sekretarz Kadziak Zdzisław
FZ-28 2023-11-10 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - MKS BZURA Ozorków I Zych Tomasz II Gawot Krzysztof Sekretarz Ambroszczyk Artur
FZ-29 2023-11-18 LUMKS Kasztelan Rozprza - MKS BZURA Ozorków I Wrońska Olga II Strawiński Adrian Sekretarz Kisiel Olga
FZ-30 2023-11-22 EKS Skra Bełchatów - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Płaza Zbigniew II Strawiński Adrian Sekretarz Brożyna Andrzej
FZ-31 2023-11-23 KS WIFAMA Łódź II - KS Wifama I Łódź I Brochocki Sebastian II Barylak Zuzanna Sekretarz Kadziak Zdzisław
FZ-32 2023-11-18 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Komorek Tadeusz II Cieślak Wiktoria Sekretarz Chomiczewski Jakub
FZ-33 2023-11-25 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - LUMKS Kasztelan Rozprza I Januszkiewicz Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Pędzik Tobiasz
FZ-34 2023-11-25 Lechia Tomaszów Mazowiecki - KS WIFAMA Łódź II I Strawiński Adrian II Ambroszczyk Artur Sekretarz Plich Wojciech
FZ-35 2023-11-25 KS Wifama I Łódź - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Czechowicz Monika II Humerski Czesław Sekretarz Kadziak Zdzisław
FZ-36 2023-11-25 MKS BZURA Ozorków - EKS Skra Bełchatów I Brochocki Sebastian II Kowalczyk Michał Sekretarz Brzeziński Michał
FZ-37 2023-12-02 LUMKS Kasztelan Rozprza - EKS Skra Bełchatów I Kisiel Jacek II Baran Przemysław Sekretarz Zając Andrzej
FZ-38 2023-12-02 MKS BZURA Ozorków - KS Wifama I Łódź I Załęska Paulina II Cieślak Wiktoria Sekretarz Krajewska Zuzanna
FZ-39 2023-12-01 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Zych Tomasz II Baran Przemysław Sekretarz Plich Wojciech
FZ-40 2023-12-02 KS WIFAMA Łódź II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Barylak Zuzanna II Humerski Czesław Sekretarz Woźniak Halina
FZ-41 2023-12-09 KS WIFAMA Łódź II - LUMKS Kasztelan Rozprza I Brochocki Sebastian II Barylak Zuzanna Sekretarz Woźniak Halina
FZ-42 2023-12-09 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Pędzik Tobiasz II Komorek Tadeusz Sekretarz Godlewska Marta
FZ-43 2023-12-11 MKS BZURA Ozorków - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Woicki Robert II Przybycień Kamil Sekretarz Brzeziński Michał
FZ-44 2024-01-17 KS Wifama I Łódź - EKS Skra Bełchatów I Humerski Czesław II Mela Piotr Sekretarz Woźniak Halina
FZ-45 2023-12-16 LUMKS Kasztelan Rozprza - KS Wifama I Łódź I Wrońska Olga II Strawiński Adrian Sekretarz Banaszczyk Karolina
FZ-46 2023-12-18 EKS Skra Bełchatów - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Płaza Zbigniew II Banaszczyk Karolina Sekretarz Brożyna Andrzej
FZ-47 2023-12-16 MKS BZURA Ozorków - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Humerski Czesław II Grzelak Marcin Sekretarz Barylak Zuzanna
FZ-48 2023-12-15 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - KS WIFAMA Łódź II I Zych Tomasz II Baran Przemysław Sekretarz Plich Wojciech
FZ-49 2024-01-06 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - LUMKS Kasztelan Rozprza I Woicki Robert II Strawiński Rafał Sekretarz Cichońska Weronika
FZ-50 2024-01-06 KS WIFAMA Łódź II - MKS BZURA Ozorków I Marchowski Jakub II Hankiewicz Natalia Sekretarz Kadziak Zdzisław
FZ-51 2024-01-06 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - EKS Skra Bełchatów I Komorek Tadeusz II Kopka Patryk Sekretarz Godlewska Marta
FZ-52 2024-01-21 Lechia Tomaszów Mazowiecki - KS Wifama I Łódź I Baran Przemysław II Plich Wojciech Sekretarz Ambroszczyk Artur
FZ-53 2024-01-20 LUMKS Kasztelan Rozprza - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Kisiel Jacek II Strawiński Adrian Sekretarz Kisiel Olga
FZ-54 2024-01-20 KS Wifama I Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Majchrowska Zuzanna II Sygitowicz Jakub Sekretarz Koćwin Łukasz
FZ-55 2024-01-20 EKS Skra Bełchatów - KS WIFAMA Łódź II I Płaza Zbigniew II Frączek Adrianna Sekretarz Brożyna Andrzej
FZ-56 2024-01-20 MKS BZURA Ozorków - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Pędzik Tobiasz II Kosiorek Łukasz Sekretarz Kowalczyk Michał

pozostałe

  • ŁÓDZKIE MINISINGIELKI
  • Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego
  • Kinder Joy of moving - etap wojewódzki
N/A 2023-09-09 turniej - turniej I Hankiewicz Natalia II Kasprzak Julia Sekretarz Przybycień Kamil L I Wlaźlik Jakub L II
N/A 2023-09-16 turniej - turniej I Królak Natalia II Przybycień Kamil Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-09-17 turniej - turniej I Przybycień Kamil II Wlaźlik Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-09-10 turniej - turniej I Hankiewicz Natalia II Kasprzak Julia Sekretarz Przybycień Kamil L I Wlaźlik Jakub L II
N/A 2023-09-30 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-10-01 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-10-21 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-10-22 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-11-11 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-11-12 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-12-03 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Królak Natalia Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-10-07 ŁÓDZKIE MINISINGIELKI - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-10-08 ŁÓDZKIE MINISINGIELKI - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-10-14 ŁÓDZKIE MINISINGIELKI - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-10-28 ŁÓDZKIE MINISINGIELKI - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-10-29 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-11-04 ŁÓDZKIE MINISINGIELKI - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-11-05 ŁÓDZKIE MINISINGIELKI - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-11-18 ŁÓDZKIE MINISINGIELKI - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Podsędek Aleksandra Sekretarz Przybycień Kamil L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-11-25 ŁÓDZKIE MINISINGIELKI - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-11-26 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Przybycień Kamil Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-12-21 ŁÓDZKIE MINISINGIELKI - pauzuje I Podsędek Aleksandra II Woicki Robert Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-12-28 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-12-29 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-01-06 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-01-07 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Woicki Robert Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-01-13 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-01-20 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-01-21 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-02-17 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-02-25 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-02-24 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Woicki Robert Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-03-03 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Woicki Robert II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-03-09 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Woicki Robert Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-03-10 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-03-16 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Kopka Patryk Sekretarz Pędzik Tobiasz L I Banaszczyk Karolina L II
N/A 2024-04-06 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-04-07 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Podsędek Aleksandra Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-04-13 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Woicki Robert II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-04-14 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-03-02 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-03-03 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-03-15 turniej - pauzuje I Banaszczyk Karolina II Płaza Zbigniew Sekretarz Przybycień Kamil L I Wlaźlik Jakub L II
N/A 2024-04-20 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-04-21 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-04-26 Kinder Joy of moving - etap wojewódzki - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-04-27 Kinder Joy of moving - etap wojewódzki - turniej I Przybycień Kamil II Woicki Robert Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-04-28 Kinder Joy of moving - etap wojewódzki - turniej I Woicki Robert II Wlaźlik Jakub Sekretarz Podsędek Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-05-05 Kinder Joy of moving - etap wojewódzki - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-05-10 Kinder Joy of moving - etap wojewódzki - turniej I Wlaźlik Jakub II Podsędek Aleksandra Sekretarz Mela Piotr L I Królak Natalia L II Hankiewicz Natalia
N/A 2024-05-11 Kinder Joy of moving - etap wojewódzki - turniej I Wlaźlik Jakub II Przybycień Kamil Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-05-12 Kinder Joy of moving - etap wojewódzki - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-05-17 Kinder Joy of moving - etap wojewódzki - turniej I Wlaźlik Jakub II Kopka Patryk Sekretarz Majchrowska Zuzanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-05-25 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - finał I Majchrowska Zuzanna II Marchowski Jakub Sekretarz Zych Tomasz L I Podsędek Aleksandra L II Kowalczyk Michał
N/A 2024-06-08 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - finał I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony