N/A 2023-09-08 MKS Będzin - PSG KPS Siedlce I Jabłoński Bartosz II Skórka Łukasz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-09-08 Lechia Tomaszów Mazowiecki - SMS PZPS Spała I Skórka Łukasz II Jabłoński Bartosz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-09-08 turniej - turniej I Podsędek Aleksandra II Przybycień Kamil Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-09-08 turniej - turniej I Wegner Tomasz II Wlaźlik Jakub Sekretarz Brzeziński Michał L I Mela Piotr L II
N/A 2023-09-09 turniej - turniej I Wegner Tomasz II Bilkowski Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-09-09 turniej - turniej I Bilkowski Piotr II Wegner Tomasz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-09-09 turniej - turniej I Podsędek Aleksandra II Barylak Zuzanna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-09-09 ŁKS Commercecon Łódź - SC Potsdam I Mencel Katarzyna II Wojciechowska Irmina Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-09-09 GROT BUDOWLANI Łódź - #Volley Wrocław I Wojciechowska Irmina II Skórka Łukasz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-09-09 turniej - turniej I Załęska Paulina II Woicki Robert Sekretarz Bogusławski Andrzej L I Barylak Zuzanna L II
N/A 2023-09-09 turniej - turniej I Hankiewicz Natalia II Kasprzak Julia Sekretarz Przybycień Kamil L I Wlaźlik Jakub L II
N/A 2023-09-10 turniej - turniej I Jarzębicka Justyna II Brzeziński Michał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-09-10 turniej - turniej I Taroń Adam II Bilkowski Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-09-10 turniej - turniej I Dobrowolski Szymon II Wegner Tomasz Sekretarz Bogusławski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-09-10 turniej - turniej I Hankiewicz Natalia II Kasprzak Julia Sekretarz Przybycień Kamil L I Wlaźlik Jakub L II
N/A 2023-09-16 turniej - turniej I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Leszczyk Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-09-16 turniej - turniej I Królak Natalia II Przybycień Kamil Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-09-17 turniej - turniej I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-09-17 turniej - turniej I Przybycień Kamil II Wlaźlik Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2023-09-23 Lechia Tomaszów Mazowiecki - KGHM SPS Chrobry Głogów Sekretarz nieobsadzony L1 Strawiński Jakub L2 Strawiński Adrian
N/A 2023-09-24 turniej - pauzuje I Kopka Patryk II Mela Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2023-09-27 SMS PZPS Spała - Gwardia Wrocław Sekretarz nieobsadzony L1 Wegner Tomasz L2 Dobrowolski Marek
FZ-1 2023-09-28 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Pytloch Anna II Wegner Tomasz Sekretarz Woźniak Halina
FZ-3 2023-09-29 KS Wifama I Łódź - KS WIFAMA Łódź II I Dobrowolski Marek II Barylak Zuzanna Sekretarz Woźniak Halina
N/A 2023-09-29 turniej - pauzuje I Mela Piotr II Drabik Adam Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-09-30 turniej - turniej I Raczkowski Jacek II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2023-09-30 LKS Czarni Rząśnia - IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
Liga IIA-2 2023-09-30 WKS Wieluń - UKS LIDER Konstantynów Łódzki II I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Kanicka Bogna
Liga IIA-3 2023-09-30 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
N/A 2023-09-30 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Liga IIB-4 2023-09-30 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - Insel Magic Volley Łódź I Sygitowicz Jakub II Plich Wojciech Sekretarz Ambroszczyk Artur
Liga IIB-5 2023-09-30 UKS Ozorków - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Humerski Czesław II Brzeziński Michał Sekretarz Woźniak Halina
Liga IIB-6 2023-09-30 SMS Ostrów Łaskovia Łask II - LUKS ASIK Domaniewice I Pędzik Tobiasz II Koćwin Łukasz Sekretarz Kopka Patryk
6 2023-09-30 Lotnik Łęczyca - CUK Anioły Toruń Sekretarz Brzeziński Michał L1 Pytloch Anna L2 Załęska Paulina
FZ-1 2023-09-30 MKS BZURA Ozorków - LUMKS Kasztelan Rozprza I Kosiorek Łukasz II Kuś Dominik Sekretarz Czechowicz Monika
FZ-2 2023-09-30 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - EKS Skra Bełchatów I Barylak Zuzanna II Królak Natalia Sekretarz Hankiewicz Natalia
1 2023-09-30 WKS Wieluń - METPRIM Volley Radomsko Sekretarz Kanicka Bogna L1 Brochocki Sebastian L2 Dobrowolski Szymon
FZ-4 2023-09-30 Lechia Tomaszów Mazowiecki - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Baran Przemysław II Suski Dawid Sekretarz Strawiński Adrian
N/A 2023-09-30 turniej - pauzuje I Kowalow Agnieszka II Wegner Tomasz Sekretarz Marchowski Jakub L I Brochocki Sebastian L II Przybycień Kamil
FZ-3 2023-09-30 UKS Volley 34 Łódź - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Dobrowolski Marek II Cieślak Wiktoria Sekretarz Bogusławski Andrzej
Eliminacje - gr. B2-22 2023-10-01 UKS Volley 34 Łódź II - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. I Załęska Paulina II Dobrowolski Marek Sekretarz Humerski Czesław
Eliminacje - gr. B2-22 2023-10-01 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. I Załęska Paulina II Dobrowolski Marek Sekretarz Humerski Czesław
Eliminacje - gr. B2-22 2023-10-01 UKS Volley 34 I Łódź - UKS Volley 34 Łódź II I Załęska Paulina II Dobrowolski Marek Sekretarz Humerski Czesław
Eliminacje - gr. B2-22 2023-10-01 UKS Volley 34 Łódź II - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II I Załęska Paulina II Dobrowolski Marek Sekretarz Humerski Czesław
Eliminacje - gr. B2-22 2023-10-01 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - UKS Volley 34 I Łódź I Załęska Paulina II Dobrowolski Marek Sekretarz Humerski Czesław
Eliminacje - gr. C1-111 2023-10-01 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Wegner Tomasz II Kosiorek Łukasz Sekretarz Przybycień Kamil
Eliminacje - gr. C1-111 2023-10-01 UKS Ozorków - UKS Ozorków II I Wegner Tomasz II Kosiorek Łukasz Sekretarz Przybycień Kamil
Eliminacje - gr. C1-111 2023-10-01 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Ozorków II I Wegner Tomasz II Kosiorek Łukasz Sekretarz Przybycień Kamil
Eliminacje - gr. C1-111 2023-10-01 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - UKS Ozorków I Wegner Tomasz II Kosiorek Łukasz Sekretarz Przybycień Kamil
Eliminacje - gr. C1-111 2023-10-01 UKS Ozorków - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Wegner Tomasz II Kosiorek Łukasz Sekretarz Przybycień Kamil
Eliminacje - gr. C1-111 2023-10-01 UKS Ozorków II - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Wegner Tomasz II Kosiorek Łukasz Sekretarz Przybycień Kamil
Eliminacje - gr. C2-2 2023-10-01 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka I Bogusławski Andrzej II Kopka Patryk Sekretarz Cieślak Wiktoria
Eliminacje - gr. C2-2 2023-10-01 SMS Ostrów Łaskovia Łask - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Bogusławski Andrzej II Kopka Patryk Sekretarz Cieślak Wiktoria
Eliminacje - gr. C2-2 2023-10-01 MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Bogusławski Andrzej II Kopka Patryk Sekretarz Cieślak Wiktoria
Eliminacje - gr. C2-2 2023-10-01 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - SMS Ostrów Łaskovia Łask I Bogusławski Andrzej II Kopka Patryk Sekretarz Cieślak Wiktoria
Eliminacje - gr. C2-2 2023-10-01 SMS Ostrów Łaskovia Łask - MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka I Bogusławski Andrzej II Kopka Patryk Sekretarz Cieślak Wiktoria
Eliminacje - gr. C2-2 2023-10-01 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Bogusławski Andrzej II Kopka Patryk Sekretarz Cieślak Wiktoria
Eliminacje - gr. D1-1 2023-10-01 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - EKS Skra Bełchatów I Bilski Robert II Leszczyk Robert Sekretarz Trawczyński Piotr
Eliminacje - gr. D1-1 2023-10-01 MUKS Libero Pajęczno - Smile Academy UKS 10 Sieradz I Bilski Robert II Leszczyk Robert Sekretarz Trawczyński Piotr
Eliminacje - gr. D1-1 2023-10-01 EKS Skra Bełchatów - Smile Academy UKS 10 Sieradz I Bilski Robert II Leszczyk Robert Sekretarz Trawczyński Piotr
Eliminacje - gr. D1-1 2023-10-01 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - MUKS Libero Pajęczno I Bilski Robert II Leszczyk Robert Sekretarz Trawczyński Piotr
Eliminacje - gr. D1-1 2023-10-01 MUKS Libero Pajęczno - EKS Skra Bełchatów I Bilski Robert II Leszczyk Robert Sekretarz Trawczyński Piotr
Eliminacje - gr. D1-1 2023-10-01 Smile Academy UKS 10 Sieradz - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Bilski Robert II Leszczyk Robert Sekretarz Trawczyński Piotr
Eliminacje - gr. D2-2 2023-10-01 UMKS Tuszyn - SPS Zduńska Wola I Czechowicz Monika II Hankiewicz Natalia Sekretarz Królak Natalia
Eliminacje - gr. D2-2 2023-10-01 UKS Siatka Zgierz - UKS Siatka Zgierz II I Czechowicz Monika II Hankiewicz Natalia Sekretarz Królak Natalia
Eliminacje - gr. D2-2 2023-10-01 SPS Zduńska Wola - UKS Siatka Zgierz II I Czechowicz Monika II Hankiewicz Natalia Sekretarz Królak Natalia
Eliminacje - gr. D2-2 2023-10-01 UMKS Tuszyn - UKS Siatka Zgierz I Czechowicz Monika II Hankiewicz Natalia Sekretarz Królak Natalia
Eliminacje - gr. D2-2 2023-10-01 UKS Siatka Zgierz - SPS Zduńska Wola I Czechowicz Monika II Hankiewicz Natalia Sekretarz Królak Natalia
Eliminacje - gr. D2-2 2023-10-01 UKS Siatka Zgierz II - UMKS Tuszyn I Czechowicz Monika II Hankiewicz Natalia Sekretarz Królak Natalia
N/A 2023-10-01 turniej - turniej I Chrześcijanek Magdalena II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Pędzik Tobiasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-10-01 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2023-10-01 SMS PZPS Spała II - Enea KKS Kozienice Sekretarz Barylak Zuzanna L1 Wegner Tomasz L2 Sygitowicz Jakub
Eliminacje - gr. A1-1 2023-10-01 MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. - LUKS ASIK Domaniewice I Baran Przemysław II Suski Dawid Sekretarz Ambroszczyk Artur
Eliminacje - gr. A1-1 2023-10-01 Insel Magic Volley Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. II I Baran Przemysław II Suski Dawid Sekretarz Ambroszczyk Artur
Eliminacje - gr. A1-1 2023-10-01 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. II I Baran Przemysław II Suski Dawid Sekretarz Ambroszczyk Artur
Eliminacje - gr. A1-1 2023-10-01 MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. - Insel Magic Volley Łódź I Baran Przemysław II Suski Dawid Sekretarz Ambroszczyk Artur
Eliminacje - gr. A1-1 2023-10-01 Insel Magic Volley Łódź - LUKS ASIK Domaniewice I Baran Przemysław II Suski Dawid Sekretarz Ambroszczyk Artur
Eliminacje - gr. A1-1 2023-10-01 MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. II - MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. I Baran Przemysław II Suski Dawid Sekretarz Ambroszczyk Artur
Eliminacje - gr. A2-22 2023-10-01 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - WKS Wieluń I Kryda Paweł II Drabik Adam Sekretarz Podsędek Aleksandra
Eliminacje - gr. A2-22 2023-10-01 UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Kryda Paweł II Drabik Adam Sekretarz Podsędek Aleksandra
Eliminacje - gr. A2-22 2023-10-01 WKS Wieluń - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Kryda Paweł II Drabik Adam Sekretarz Podsędek Aleksandra
FZ-4 2023-10-01 UMKS Tuszyn - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Kowalow Agnieszka II Żabicki Bogdan Sekretarz Woźniak Halina
Eliminacje - gr. B2-22 2023-10-01 UKS Volley 34 I Łódź - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II I Załęska Paulina II Dobrowolski Marek Sekretarz Humerski Czesław
Eliminacje - gr. B1-11 2023-10-03 ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź I Kaliszczuk Mateusz II Barylak Zuzanna Sekretarz Kopka Patryk
Eliminacje - gr. B1-11 2023-10-03 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź I Kaliszczuk Mateusz II Barylak Zuzanna Sekretarz Kopka Patryk
Eliminacje - gr. B1-11 2023-10-03 ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź I Kaliszczuk Mateusz II Barylak Zuzanna Sekretarz Kopka Patryk
N/A 2023-10-06 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Brochocki Sebastian II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FZ-1 2023-10-06 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MKS Volley Żelazny Opoczno I Kuś Dominik II Gawot Krzysztof Sekretarz Kosiorek Łukasz
FZ-2 2023-10-06 GLKS Reaktywacja Drużbice - UKS Ozorków I Płaza Zbigniew II Kisiel Jacek Sekretarz Brożyna Andrzej
25 2023-10-07 Lechia Tomaszów Mazowiecki - REA BAS Białystok II Sekretarz nieobsadzony L1 Kuś Dominik L2 Kosiorek Łukasz
29 2023-10-07 SMS PZPS Spała - AZS AGH Kraków Sekretarz nieobsadzony L1 Pytloch Anna L2 Załęska Paulina
Liga I-7 2023-10-07 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - UKS Volley 34 Łódź I Banaszczyk Karolina II Bogusławski Andrzej Sekretarz Lauk Martyna
Liga I-9 2023-10-07 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź I Załęska Paulina II Żabicki Bogdan Sekretarz Woźniak Halina
N/A 2023-10-07 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Barylak Zuzanna II Drabik Adam Sekretarz Zych Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-10-07 ŁÓDZKIE MINISINGIELKI - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-10-07 turniej - turniej I Godlewska Marta II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Komorek Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Liga IIA-10 2023-10-07 UKS LIDER Konstantynów Łódzki II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Banaszczyk Karolina II Bogusławski Andrzej Sekretarz Lauk Martyna
Liga IIA-11 2023-10-07 UKS FUKS Sulejów - WKS Wieluń I Chomiczewski Jakub II Majchrowska Zuzanna Sekretarz Kowalczyk Michał
Liga IIB-14 2023-10-07 Insel Magic Volley Łódź - UKS Ozorków I Jarzębicka Justyna II Koćwin Łukasz Sekretarz Kadziak Zdzisław
Liga IIB-15 2023-10-07 MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Wlaźlik Jakub II Gawot Krzysztof Sekretarz Baran Przemysław
7 2023-10-07 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - Enea Energetyk Poznań Sekretarz Grzelak Marcin L1 Kozłowska Katarzyna L2 Raczkowski Jacek
8 2023-10-07 Volley Team Żychlin - SPS Konspol Słupca Sekretarz Czechowicz Monika L1 Wegner Tomasz L2 Brochocki Sebastian
7 2023-10-07 Lechia Tomaszów Mazowiecki II - Enea KKS Kozienice Sekretarz Plich Wojciech L1 Sygitowicz Jakub L2 Ambroszczyk Artur
FZ-5 2023-10-07 LUMKS Kasztelan Rozprza - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Strawiński Adrian II Kisiel Jacek Sekretarz Kisiel Olga
12 2023-10-07 WKS Wieluń - KS Bielawianka-Bester Sekretarz Kanicka Bogna L1 Kołodziej Andrzej L2 Pawełka Maciej
FZ-6 2023-10-07 KS WIFAMA Łódź II - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Cieślak Wiktoria II Humerski Czesław Sekretarz Hankiewicz Natalia
FZ-7 2023-10-07 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - KS Wifama I Łódź I Sygitowicz Jakub II Baran Przemysław Sekretarz Gawot Krzysztof
4 2023-10-07 ŁKS AZS UMED Łódź - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca Sekretarz Woźniak Halina L1 Frączek Adrianna L2 Marchowski Jakub
3 2023-10-07 LIBERO VIP Biesiadowo Aleksandrów Ł. - UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg Sekretarz Podsędek Aleksandra L1 Hankiewicz Natalia L2 Cieślak Wiktoria
FZ-6 2023-10-08 UKS Volley 34 Łódź - UMKS Tuszyn I Żabicki Bogdan II Mela Piotr Sekretarz Koćwin Łukasz
FZ-8 2023-10-08 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - SMS Ostrów Łaskovia Łask I Wegner Tomasz II Załęska Paulina Sekretarz Czerwiński Andrzej
Eliminacje - gr. A-1 2023-10-08 Lechia Tomaszów Mazowiecki - SPS Zduńska Wola I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Leszczyk Robert
Eliminacje - gr. A-1 2023-10-08 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - MKS BZURA Ozorków I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Leszczyk Robert
Eliminacje - gr. A-1 2023-10-08 SPS Zduńska Wola - MKS BZURA Ozorków I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Leszczyk Robert
Eliminacje - gr. A-1 2023-10-08 Lechia Tomaszów Mazowiecki - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Leszczyk Robert
Eliminacje - gr. A-1 2023-10-08 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - SPS Zduńska Wola I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Leszczyk Robert
Eliminacje - gr. A-1 2023-10-08 MKS BZURA Ozorków - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Leszczyk Robert
N/A 2023-10-08 ŁÓDZKIE MINISINGIELKI - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Grupa A-1 2023-10-08 KS WIFAMA Łódź II - MKS BZURA Ozorków I Brochocki Sebastian II Humerski Czesław Sekretarz Podsędek Aleksandra
Grupa A-2 2023-10-08 WKS Wieluń - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Kołodziej Andrzej II Pawełka Maciej Sekretarz Kanicka Bogna
Liga IIB-13 2023-10-08 MKS SKIER - VIS Skierniewice - SMS Ostrów Łaskovia Łask II I Gawot Krzysztof II Kuś Dominik Sekretarz Kosiorek Łukasz
Grupa B-1 2023-10-08 Lechia Tomaszów Mazowiecki II - KS WIFAMA Łódź I Baran Przemysław II Zając Andrzej Sekretarz Sygitowicz Jakub
Grupa B-3 2023-10-08 UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Płaza Zbigniew II Banaszczyk Karolina Sekretarz Brożyna Andrzej
7 2023-10-08 METPRIM Volley Radomsko - IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice Sekretarz Kisiel Olga L1 Suski Dawid L2 Strawiński Adrian
FZ-8 2023-10-11 EKS Skra Bełchatów - MKS BZURA Ozorków I Banaszczyk Karolina II Płaza Zbigniew Sekretarz Brożyna Andrzej
Grupa B-2 2023-10-12 EKS Skra Bełchatów - METPRIM Volley Radomsko I Strawiński Adrian II Płaza Zbigniew Sekretarz Brożyna Andrzej
FZ-4 2023-10-12 GLKS Reaktywacja Drużbice - WKS Prosna Wieruszów I Wlaźlik Jakub II Czechowicz Monika Sekretarz Królak Natalia
N/A 2023-10-13 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Królak Natalia II Lauk Martyna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FZ-6 2023-10-13 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Dobrowolski Marek II Humerski Czesław Sekretarz Woźniak Halina
N/A 2023-10-14 ŁÓDZKIE MINISINGIELKI - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-10-14 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Majchrowska Zuzanna II Brochocki Sebastian Sekretarz Cichońska Weronika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Liga IIA-16 2023-10-14 WKS Wieluń - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Pawełka Maciej II Kołodziej Andrzej Sekretarz Kanicka Bogna
Liga IIA-17 2023-10-14 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - UKS FUKS Sulejów I Januszkiewicz Tadeusz II Pędzik Tobiasz Sekretarz Komorek Tadeusz
Liga IIA-18 2023-10-14 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - UKS LIDER Konstantynów Łódzki II I Koćwin Łukasz II Kowalczyk Michał Sekretarz Królak Natalia
Liga IIB-19 2023-10-14 MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. - UKS Ozorków I Gawot Krzysztof II Plich Wojciech Sekretarz Strawiński Adrian
15 2023-10-14 Lotnik Łęczyca - Krispol Września Sekretarz Barylak Zuzanna L1 Kozłowska Katarzyna L2 Wegner Tomasz
Liga IIB-20 2023-10-14 SMS Ostrów Łaskovia Łask II - Insel Magic Volley Łódź I Kopka Patryk II Cieślak Wiktoria Sekretarz Godlewska Marta
Liga IIB-21 2023-10-14 LUKS ASIK Domaniewice - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Barylak Zuzanna II Mamińska Zuzanna Sekretarz Woźniak Halina
18 2023-10-14 SMS PZPS Spała II - Lechia Tomaszów Mazowiecki II Sekretarz Plich Wojciech L1 Strawiński Adrian L2 Ambroszczyk Artur
17 2023-10-14 LKS Czarni Rząśnia - MLKS Iwaniccy Gubin Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
FZ-9 2023-10-14 EKS Skra Bełchatów - LUMKS Kasztelan Rozprza I Płaza Zbigniew II Banaszczyk Karolina Sekretarz Brożyna Andrzej
FZ-10 2023-10-14 KS Wifama I Łódź - MKS BZURA Ozorków I Dobrowolski Marek II Humerski Czesław Sekretarz Kadziak Zdzisław
FZ-11 2023-10-14 Lechia Tomaszów Mazowiecki - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Baran Przemysław II Goździk Eryk Sekretarz Ambroszczyk Artur
FZ-12 2023-10-14 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - KS WIFAMA Łódź II I Pędzik Tobiasz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Komorek Tadeusz
6 2023-10-14 SMS Ostrów Łaskovia Łask - UKS ZSMS Poznań Sekretarz Godlewska Marta L1 Kopka Patryk L2 Raczkowski Jacek
FZ-9 2023-10-15 SMS Ostrów Łaskovia Łask - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Chrześcijanek Magdalena II Komorek Tadeusz Sekretarz Godlewska Marta
Eliminacje - gr. B-1 2023-10-15 EKS Skra Bełchatów - KS WIFAMA Łódź II I Kryda Paweł II Pytloch Anna Sekretarz Cichońska Weronika
Eliminacje - gr. B-1 2023-10-15 KS Wifama I Łódź - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Kryda Paweł II Pytloch Anna Sekretarz Cichońska Weronika
Eliminacje - gr. B-1 2023-10-15 KS WIFAMA Łódź II - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Kryda Paweł II Pytloch Anna Sekretarz Cichońska Weronika
Eliminacje - gr. B-1 2023-10-15 EKS Skra Bełchatów - KS Wifama I Łódź I Kryda Paweł II Pytloch Anna Sekretarz Cichońska Weronika
Eliminacje - gr. B-1 2023-10-15 KS Wifama I Łódź - KS WIFAMA Łódź II I Kryda Paweł II Pytloch Anna Sekretarz Cichońska Weronika
Eliminacje - gr. B-1 2023-10-15 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - EKS Skra Bełchatów I Kryda Paweł II Pytloch Anna Sekretarz Cichońska Weronika
Eliminacje - gr. A3-3 2023-10-15 MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Ambroszczyk Artur II Zych Tomasz Sekretarz Baran Przemysław
Eliminacje - gr. A3-3 2023-10-15 MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. II - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Ambroszczyk Artur II Zych Tomasz Sekretarz Baran Przemysław
Eliminacje - gr. A3-3 2023-10-15 MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. II - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Ambroszczyk Artur II Zych Tomasz Sekretarz Baran Przemysław
Eliminacje - gr. A3-3 2023-10-15 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. I Ambroszczyk Artur II Zych Tomasz Sekretarz Baran Przemysław
Eliminacje - gr. A4-44 2023-10-15 LUKS ASIK Domaniewice - WKS Wieluń I Brzeziński Michał II Mela Piotr Sekretarz Koćwin Łukasz
Eliminacje - gr. A4-44 2023-10-15 Insel Magic Volley Łódź - LUKS ASIK Domaniewice I Brzeziński Michał II Mela Piotr Sekretarz Koćwin Łukasz
Eliminacje - gr. A4-44 2023-10-15 WKS Wieluń - Insel Magic Volley Łódź I Brzeziński Michał II Mela Piotr Sekretarz Koćwin Łukasz
Eliminacje - gr. B3-333 2023-10-15 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - UKS Volley 34 Łódź II I Kadziak Zdzisław II Majchrowska Zuzanna Sekretarz Lauk Martyna
Eliminacje - gr. B3-333 2023-10-15 ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź - UKS Volley 34 I Łódź I Kadziak Zdzisław II Majchrowska Zuzanna Sekretarz Lauk Martyna
Eliminacje - gr. B3-333 2023-10-15 ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź - UKS Volley 34 Łódź II I Kadziak Zdzisław II Majchrowska Zuzanna Sekretarz Lauk Martyna
Eliminacje - gr. B3-333 2023-10-15 UKS Volley 34 I Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź I Kadziak Zdzisław II Majchrowska Zuzanna Sekretarz Lauk Martyna
Eliminacje - gr. B4-4 2023-10-15 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II I Suski Dawid II Plich Wojciech Sekretarz Strawiński Jakub
Eliminacje - gr. B4-4 2023-10-15 ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. I Suski Dawid II Plich Wojciech Sekretarz Strawiński Jakub
Eliminacje - gr. B4-4 2023-10-15 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II - ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź I Suski Dawid II Plich Wojciech Sekretarz Strawiński Jakub
Eliminacje - gr. C3-3331 2023-10-15 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew
Eliminacje - gr. C3-3331 2023-10-15 UKS Ozorków - SMS Ostrów Łaskovia Łask I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew
Eliminacje - gr. C3-3331 2023-10-15 UKS Ozorków - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew
Eliminacje - gr. C3-3331 2023-10-15 SMS Ostrów Łaskovia Łask - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew
Eliminacje - gr. C4-4 2023-10-15 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Brochocki Sebastian II Drabik Adam Sekretarz Bogusławski Andrzej
Eliminacje - gr. C4-4 2023-10-15 UKS Ozorków II - MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka I Brochocki Sebastian II Drabik Adam Sekretarz Bogusławski Andrzej
Eliminacje - gr. C4-4 2023-10-15 UKS Ozorków II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Brochocki Sebastian II Drabik Adam Sekretarz Bogusławski Andrzej
Eliminacje - gr. C4-4 2023-10-15 MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Brochocki Sebastian II Drabik Adam Sekretarz Bogusławski Andrzej
Eliminacje - gr. D3-333 2023-10-15 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - UKS Siatka Zgierz I Kopka Patryk II Kowalczyk Michał Sekretarz Woźniak Halina
Eliminacje - gr. D3-333 2023-10-15 MUKS Libero Pajęczno - UMKS Tuszyn I Kopka Patryk II Kowalczyk Michał Sekretarz Woźniak Halina
Eliminacje - gr. D3-333 2023-10-15 MUKS Libero Pajęczno - UKS Siatka Zgierz I Kopka Patryk II Kowalczyk Michał Sekretarz Woźniak Halina
Eliminacje - gr. D3-333 2023-10-15 UMKS Tuszyn - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Kopka Patryk II Kowalczyk Michał Sekretarz Woźniak Halina
Eliminacje - gr. D4-4 2023-10-15 Smile Academy UKS 10 Sieradz - SPS Zduńska Wola I Cieślak Wiktoria II Podsędek Aleksandra Sekretarz Przybycień Kamil
Eliminacje - gr. D4-4 2023-10-15 EKS Skra Bełchatów - UKS Siatka Zgierz II I Cieślak Wiktoria II Podsędek Aleksandra Sekretarz Przybycień Kamil
Eliminacje - gr. D4-4 2023-10-15 EKS Skra Bełchatów - SPS Zduńska Wola I Cieślak Wiktoria II Podsędek Aleksandra Sekretarz Przybycień Kamil
Eliminacje - gr. D4-4 2023-10-15 UKS Siatka Zgierz II - Smile Academy UKS 10 Sieradz I Cieślak Wiktoria II Podsędek Aleksandra Sekretarz Przybycień Kamil
N/A 2023-10-16 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Wegner Tomasz II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-10-16 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Brochocki Sebastian II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FZ-5 2023-10-17 UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Wlaźlik Jakub II Brzeziński Michał Sekretarz Drabik Adam
FZ-15 2023-10-18 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UMKS Tuszyn I Brochocki Sebastian II Wlaźlik Jakub Sekretarz Kadziak Zdzisław
5 2023-10-18 Volley Team Żychlin - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki L1 Cichońska Weronika L2 Kuś Dominik
N/A 2023-10-18 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Mela Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-10-20 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Chomiczewski Jakub II Brochocki Sebastian Sekretarz Przybycień Kamil L I Mela Piotr L II
15 2023-10-20 SMS PZPS Spała II - CHKS Arka Chełm L1 Cichońska Weronika L2 Wegner Tomasz
FZ-7 2023-10-20 UKS Ozorków - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Grzelak Marcin II Dobrowolski Marek Sekretarz Barylak Zuzanna
41 2023-10-21 Lechia Tomaszów Mazowiecki - PSG KPS Siedlce Sekretarz nieobsadzony L1 Kozłowska Katarzyna L2 Cichońska Weronika
44 2023-10-21 SMS PZPS Spała - CHKS Arka Chełm Sekretarz nieobsadzony L1 Strawiński Jakub L2 Strawiński Adrian
Liga I-22 2023-10-21 UKS Volley 34 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź I Humerski Czesław II Marchowski Jakub Sekretarz Woźniak Halina
Liga IIA-25 2023-10-21 UKS FUKS Sulejów - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Barylak Zuzanna II Drabik Adam Sekretarz Mamińska Zuzanna
Liga IIA-26 2023-10-21 UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Majchrowska Zuzanna II Królak Natalia Sekretarz Kadziak Zdzisław
N/A 2023-10-21 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-10-21 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Wojtunik Krzysztof II Podsędek Aleksandra Sekretarz Przybycień Kamil L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2023-10-21 Volley Team Żychlin - CUK Anioły Toruń Sekretarz Czechowicz Monika L1 Wegner Tomasz L2 Kuś Dominik
Liga IIB-30 2023-10-21 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - UKS Ozorków I Gawot Krzysztof II Plich Wojciech Sekretarz Strawiński Rafał
FZ-5 2023-10-21 MKS Volley Żelazny Opoczno - UKS Ozorków I Strawiński Rafał II Baran Przemysław Sekretarz Ambroszczyk Artur
19 2023-10-21 METPRIM Volley Radomsko - Dr OKO Ikar Legnica Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
FZ-13 2023-10-21 LUMKS Kasztelan Rozprza - KS WIFAMA Łódź II I Strawiński Adrian II Kisiel Jacek Sekretarz Kisiel Olga
FZ-14 2023-10-21 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Strawiński Jakub II Zych Tomasz Sekretarz Kaliszczuk Mateusz
FZ-15 2023-10-21 Lechia Tomaszów Mazowiecki - MKS BZURA Ozorków I Baran Przemysław II Goździk Eryk Sekretarz Ambroszczyk Artur
FZ-16 2023-10-21 EKS Skra Bełchatów - KS Wifama I Łódź I Płaza Zbigniew II Banaszczyk Karolina Sekretarz Brożyna Andrzej
12 2023-10-21 LIBERO VIP Biesiadowo Aleksandrów Ł. - BIOFARM Szamotulanin Szamotuły Sekretarz Kryda Paweł L1 Kowalczyk Michał L2 Chomiczewski Jakub
FZ-13 2023-10-22 UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki - UKS Volley 34 Łódź I Kozłowska Katarzyna II Marchowski Jakub Sekretarz Kacprzak Aleksandra
FZ-16 2023-10-22 SMS Ostrów Łaskovia Łask - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Januszkiewicz Tadeusz II Pędzik Tobiasz Sekretarz Godlewska Marta
N/A 2023-10-22 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Grupa A-3 2023-10-22 KS WIFAMA Łódź II - WKS Wieluń I Cichońska Weronika II Żabicki Bogdan Sekretarz Cieślak Wiktoria
Grupa A-4 2023-10-22 Lechia Tomaszów Mazowiecki - MKS BZURA Ozorków I Zając Andrzej II Sygitowicz Jakub Sekretarz Plich Wojciech
I turniej Rundy Zasadniczej - Gr. A-1 2023-10-22 Lechia Tomaszów Mazowiecki - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Zych Tomasz II Gawot Krzysztof Sekretarz Ambroszczyk Artur
I turniej Rundy Zasadniczej - Gr. A-1 2023-10-22 MKS BZURA Ozorków - KS Wifama I Łódź I Zych Tomasz II Gawot Krzysztof Sekretarz Ambroszczyk Artur
I turniej Rundy Zasadniczej - Gr. A-1 2023-10-22 MKS BZURA Ozorków - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Zych Tomasz II Gawot Krzysztof Sekretarz Ambroszczyk Artur
I turniej Rundy Zasadniczej - Gr. A-1 2023-10-22 KS Wifama I Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Zych Tomasz II Gawot Krzysztof Sekretarz Ambroszczyk Artur
I turniej Rundy Zasadniczej - Gr. B-1 2023-10-22 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - KS WIFAMA Łódź II I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew
I turniej Rundy Zasadniczej - Gr. B-1 2023-10-22 SPS Zduńska Wola - EKS Skra Bełchatów I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew
I turniej Rundy Zasadniczej - Gr. B-1 2023-10-22 SPS Zduńska Wola - KS WIFAMA Łódź II I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew
I turniej Rundy Zasadniczej - Gr. B-1 2023-10-22 EKS Skra Bełchatów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew
Grupa B-4 2023-10-22 Lechia Tomaszów Mazowiecki II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Baran Przemysław II Suski Dawid Sekretarz Strawiński Jakub
Grupa B-5 2023-10-22 METPRIM Volley Radomsko - UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. I Strawiński Adrian II Wrońska Olga Sekretarz Kisiel Olga
Grupa B-6 2023-10-22 KS WIFAMA Łódź - EKS Skra Bełchatów I Pytloch Anna II Wegner Tomasz Sekretarz Wojtunik Krzysztof
Liga IIB-29 2023-10-22 MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. - SMS Ostrów Łaskovia Łask II I Mela Piotr II Koćwin Łukasz Sekretarz Bogusławski Andrzej
FZ-8 2023-10-22 WKS Prosna Wieruszów - MKS Volley Żelazny Opoczno I Kołodziej Andrzej II Kanicka Bogna Sekretarz Pawełka Maciej
N/A 2023-10-23 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Wegner Tomasz II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-10-24 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Woicki Robert II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
23 2023-10-25 WKS Wieluń - Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa Sekretarz Kanicka Bogna L1 Kołodziej Andrzej L2 Pawełka Maciej
FZ-18 2023-10-26 UMKS Tuszyn - SMS Ostrów Łaskovia Łask I Kowalow Agnieszka II Bogusławski Andrzej Sekretarz Zendeł Sylwester
FZ-2 2023-10-26 PGE SKRA Bełchatów II - KS WIFAMA Łódź I Strawiński Adrian II Płaza Zbigniew Sekretarz Banaszczyk Karolina
Liga I-31 2023-10-27 SMS Ostrów Łaskovia Łask I - UKS Volley 34 Łódź I Brochocki Sebastian II Czechowicz Monika Sekretarz Kowalczyk Michał
N/A 2023-10-27 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Kopka Patryk II Wlaźlik Jakub Sekretarz Woicki Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FZ-11 2023-10-27 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - WKS Prosna Wieruszów I Kowalow Agnieszka II Bogusławski Andrzej Sekretarz Komorek Tadeusz
FZ-12 2023-10-27 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Ozorków I Kuś Dominik II Kosiorek Łukasz Sekretarz Zych Tomasz
49 2023-10-28 Lechia Tomaszów Mazowiecki - Gwardia Wrocław Sekretarz nieobsadzony L1 Kuś Dominik L2 Kosiorek Łukasz
FZ-3 2023-10-28 MKS Volley Żelazny Opoczno - SMS PZPS Spała III I Gawot Krzysztof II Strawiński Adrian Sekretarz Wrońska Olga
Liga I-32 2023-10-28 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Humerski Czesław II Kowalow Agnieszka Sekretarz Załęska Paulina
N/A 2023-10-28 ŁÓDZKIE MINISINGIELKI - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Liga IIA-35 2023-10-28 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Pędzik Tobiasz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
Liga IIA-36 2023-10-28 UKS LIDER Konstantynów Łódzki II - UKS FUKS Sulejów I Hankiewicz Natalia II Majchrowska Zuzanna Sekretarz Kadziak Zdzisław
24 2023-10-28 Lotnik Łęczyca - Volley Team Żychlin Sekretarz Woźniak Halina L1 Pytloch Anna L2 Załęska Paulina
Liga IIB-37 2023-10-28 SMS Ostrów Łaskovia Łask II - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Banaszczyk Karolina II Płaza Zbigniew Sekretarz Zendeł Sylwester
Liga IIB-38 2023-10-28 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. I Mela Piotr II Podsędek Aleksandra Sekretarz Woźniak Halina
Liga IIB-39 2023-10-28 MKS SKIER - VIS Skierniewice - Insel Magic Volley Łódź I Sygitowicz Jakub II Kuś Dominik Sekretarz Kosiorek Łukasz
29 2023-10-28 SMS PZPS Spała II - KS SPS Volley Ostrołęka Sekretarz Banaszczyk Karolina L1 Strawiński Rafał L2 Sygitowicz Jakub
N/A 2023-10-28 turniej - turniej I Żabicki Bogdan II Czechowicz Monika Sekretarz Woicki Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
30 2023-10-28 Lechia Tomaszów Mazowiecki II - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Sekretarz Plich Wojciech L1 Goździk Eryk L2 Ambroszczyk Artur
N/A 2023-10-28 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Zych Tomasz II Cieślak Wiktoria Sekretarz Chomiczewski Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2023-10-28 LKS Czarni Rząśnia - KS Rudziniec Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
FZ-17 2023-10-28 KS Wifama I Łódź - LUMKS Kasztelan Rozprza I Barylak Zuzanna II Marchowski Jakub Sekretarz Bogusławski Andrzej
FZ-18 2023-10-28 Lechia Tomaszów Mazowiecki - EKS Skra Bełchatów I Strawiński Rafał II Goździk Eryk Sekretarz Ambroszczyk Artur
FZ-19 2023-10-28 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - MKS BZURA Ozorków I Komorek Tadeusz II Kopka Patryk Sekretarz Godlewska Marta
FZ-20 2023-10-28 KS WIFAMA Łódź II - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Marchowski Jakub II Królak Natalia Sekretarz Bogusławski Andrzej
16 2023-10-28 SMS Ostrów Łaskovia Łask - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca Sekretarz Godlewska Marta L1 Królak Natalia L2 Marchowski Jakub
FZ-17 2023-10-29 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Pytloch Anna II Marchowski Jakub Sekretarz Kadziak Zdzisław
FZ-19 2023-10-29 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Brochocki Sebastian II Wrońska Olga Sekretarz Taroń Adam
N/A 2023-10-29 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Grupa A-5 2023-10-29 WKS Wieluń - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Bilski Robert II Kołodziej Andrzej Sekretarz Kanicka Bogna
Grupa A-6 2023-10-29 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - KS WIFAMA Łódź II I Humerski Czesław II Kowalow Agnieszka Sekretarz Woźniak Halina
Gr. I-1 2023-10-29 MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki - UMKS Tuszyn I Frączek Adrianna II Woicki Robert Sekretarz Czerwiński Andrzej
Gr. I-1 2023-10-29 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Frączek Adrianna II Woicki Robert Sekretarz Czerwiński Andrzej
Gr. I-1 2023-10-29 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - UMKS Tuszyn I Frączek Adrianna II Woicki Robert Sekretarz Czerwiński Andrzej
Gr. I-1 2023-10-29 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki I Frączek Adrianna II Woicki Robert Sekretarz Czerwiński Andrzej
Gr. II-1 2023-10-29 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Kopka Patryk II Hankiewicz Natalia Sekretarz Załęska Paulina
Gr. II-1 2023-10-29 UKS Volley 34 I Łódź - SMS Ostrów Łaskovia Łask I Kopka Patryk II Hankiewicz Natalia Sekretarz Załęska Paulina
Gr. II-1 2023-10-29 UKS Volley 34 I Łódź - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Kopka Patryk II Hankiewicz Natalia Sekretarz Załęska Paulina
Gr. II-1 2023-10-29 SMS Ostrów Łaskovia Łask - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Kopka Patryk II Hankiewicz Natalia Sekretarz Załęska Paulina
Gr. III-1 2023-10-29 MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki - UKS Siatka I Zgierz I Godlewska Marta II Wrońska Olga Sekretarz Strawiński Adrian
Gr. III-1 2023-10-29 UKS Volley 34 II Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Godlewska Marta II Wrońska Olga Sekretarz Strawiński Adrian
Gr. III-1 2023-10-29 UKS Volley 34 II Łódź - UKS Siatka I Zgierz I Godlewska Marta II Wrońska Olga Sekretarz Strawiński Adrian
Grupa B-7 2023-10-29 EKS Skra Bełchatów - Lechia Tomaszów Mazowiecki II I Banaszczyk Karolina II Płaza Zbigniew Sekretarz Plich Wojciech
Gr. III-1 2023-10-29 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki I Godlewska Marta II Wrońska Olga Sekretarz Strawiński Adrian
Grupa B-8 2023-10-29 UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. - KS WIFAMA Łódź I Suski Dawid II Sygitowicz Jakub Sekretarz Baran Przemysław
Gr. IV-1 2023-10-29 UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki - MUKS Libero Pajęczno I Leszczyk Robert II Lewera Jacek Sekretarz Trawczyński Piotr
Grupa B-9 2023-10-29 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - METPRIM Volley Radomsko I Czechowicz Monika II Bogusławski Andrzej Sekretarz Przybycień Kamil
Gr. IV-1 2023-10-29 ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź - UKS I Ozorków I Leszczyk Robert II Lewera Jacek Sekretarz Trawczyński Piotr
Gr. IV-1 2023-10-29 ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź - MUKS Libero Pajęczno I Leszczyk Robert II Lewera Jacek Sekretarz Trawczyński Piotr
Gr. IV-1 2023-10-29 UKS I Ozorków - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Leszczyk Robert II Lewera Jacek Sekretarz Trawczyński Piotr
Gr. V-1 2023-10-29 WKS Wieluń - UKS Siatka II Zgierz I Kozłowska Katarzyna II Krajewska Zuzanna Sekretarz Królak Natalia
Gr. V-1 2023-10-29 ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Kozłowska Katarzyna II Krajewska Zuzanna Sekretarz Królak Natalia
Gr. V-1 2023-10-29 ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź - UKS Siatka II Zgierz I Kozłowska Katarzyna II Krajewska Zuzanna Sekretarz Królak Natalia
Gr. V-1 2023-10-29 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - WKS Wieluń I Kozłowska Katarzyna II Krajewska Zuzanna Sekretarz Królak Natalia
Gr. VI-1 2023-10-29 MKS SKIER - VIS Skierniewice - Insel Magic Volley Łódź I Pędzik Tobiasz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
Gr. VI-1 2023-10-29 Smile Academy UKS 10 Sieradz - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. I Pędzik Tobiasz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
Gr. VI-1 2023-10-29 Smile Academy UKS 10 Sieradz - Insel Magic Volley Łódź I Pędzik Tobiasz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
Gr. VI-1 2023-10-29 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Pędzik Tobiasz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
Gr. VII-1 2023-10-29 SPS Zduńska Wola - EKS Skra Bełchatów I Wojciechowska Irmina II Zych Tomasz Sekretarz Mela Piotr
Gr. VII-1 2023-10-29 MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka - SPS Zduńska Wola I Wojciechowska Irmina II Zych Tomasz Sekretarz Mela Piotr
Gr. VII-1 2023-10-29 EKS Skra Bełchatów - MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka I Wojciechowska Irmina II Zych Tomasz Sekretarz Mela Piotr
Gr. VIII-1 2023-10-29 LUKS ASIK Domaniewice - UKS II Ozorków I Brzeziński Michał II Chomiczewski Jakub Sekretarz Barylak Zuzanna
Gr. VIII-1 2023-10-29 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II - LUKS ASIK Domaniewice I Brzeziński Michał II Chomiczewski Jakub Sekretarz Barylak Zuzanna
Gr. VIII-1 2023-10-29 UKS II Ozorków - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II I Brzeziński Michał II Chomiczewski Jakub Sekretarz Barylak Zuzanna
FZ-12 2023-10-31 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - UKS Volley 34 Łódź I Kozłowska Katarzyna II Żabicki Bogdan Sekretarz Woźniak Halina
Liga IIA-43 2023-11-03 UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki - UKS LIDER Konstantynów Łódzki II I Kowalow Agnieszka II Woicki Robert Sekretarz Przybycień Kamil
Liga IIA-45 2023-11-03 WKS Wieluń - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Lewera Jacek II Bilski Robert Sekretarz Kanicka Bogna
Liga IIB-28 2023-11-03 LUKS ASIK Domaniewice - Insel Magic Volley Łódź I Kosiorek Łukasz II Brzeziński Michał Sekretarz Kuś Dominik
FZ-15 2023-11-03 GLKS Reaktywacja Drużbice - MKS Volley Żelazny Opoczno I Kisiel Jacek II Płaza Zbigniew Sekretarz Brożyna Andrzej
N/A 2023-11-03 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Brochocki Sebastian II Kopka Patryk Sekretarz Barylak Zuzanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FZ-23 2023-11-03 EKS Skra Bełchatów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Wegner Tomasz II Frączek Adrianna Sekretarz Lauk Martyna
57 2023-11-04 Lechia Tomaszów Mazowiecki - Astra Nowa Sól Sekretarz nieobsadzony L1 Dobrowolski Szymon L2 Załęska Paulina
FZ-5 2023-11-04 KS WIFAMA Łódź - MKS Volley Żelazny Opoczno I Komorek Tadeusz II Raczkowski Jacek Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
FZ-6 2023-11-04 MKS BZURA Ozorków - PGE SKRA Bełchatów II I Pytloch Anna II Wegner Tomasz Sekretarz Wojtunik Krzysztof
Liga I-41 2023-11-04 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź I Cichońska Weronika II Majchrowska Zuzanna Sekretarz Woźniak Halina
N/A 2023-11-04 ŁÓDZKIE MINISINGIELKI - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2023-11-04 Volley Team Żychlin - Krispol Września Sekretarz Czechowicz Monika L1 Dobrowolski Marek L2 Kozłowska Katarzyna
Liga IIB-46 2023-11-04 MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Goździk Eryk II Gawot Krzysztof Sekretarz Ambroszczyk Artur
Liga IIB-47 2023-11-04 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Kosiorek Łukasz II Kuś Dominik Sekretarz Barylak Zuzanna
Liga IIB-48 2023-11-04 UKS Ozorków - SMS Ostrów Łaskovia Łask II I Chomiczewski Jakub II Woicki Robert Sekretarz Bogusławski Andrzej
98 2023-11-04 Lechia Tomaszów Mazowiecki II - KS SPS Volley Ostrołęka Sekretarz Plich Wojciech L1 Kowalczyk Michał L2 Sygitowicz Jakub
N/A 2023-11-04 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Przybycień Kamil II Zych Tomasz Sekretarz Lauk Martyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
31 2023-11-04 METPRIM Volley Radomsko - MLKS Iwaniccy Gubin Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
34 2023-11-04 WKS Wieluń - LKS Czarni Rząśnia Sekretarz Barylak Zuzanna L1 Woicki Robert L2 Brochocki Sebastian
FZ-21 2023-11-04 LUMKS Kasztelan Rozprza - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Kisiel Jacek II Strawiński Adrian Sekretarz Kisiel Olga
FZ-22 2023-11-04 MKS BZURA Ozorków - KS WIFAMA Łódź II I Brochocki Sebastian II Hankiewicz Natalia Sekretarz Drabik Adam
FZ-24 2023-11-04 KS Wifama I Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Humerski Czesław II Koćwin Łukasz Sekretarz Kadziak Zdzisław
21 2023-11-04 LIBERO VIP Biesiadowo Aleksandrów Ł. - SMS Ostrów Łaskovia Łask Sekretarz Woźniak Halina L1 Frączek Adrianna L2 Marchowski Jakub
22 2023-11-04 ŁKS AZS UMED Łódź - Enea Energetyk Poznań II Sekretarz Podsędek Aleksandra L1 Hankiewicz Natalia L2 Kowalow Agnieszka
FZ-22 2023-11-05 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS Volley 34 Łódź I Woicki Robert II Żabicki Bogdan Sekretarz Kadziak Zdzisław
FZ-23 2023-11-05 SMS Ostrów Łaskovia Łask - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Januszkiewicz Tadeusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Godlewska Marta
FZ-24 2023-11-05 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - UMKS Tuszyn I Czechowicz Monika II Barylak Zuzanna Sekretarz Brzeziński Michał
N/A 2023-11-05 ŁÓDZKIE MINISINGIELKI - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Grupa A-7 2023-11-05 Lechia Tomaszów Mazowiecki - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Suski Dawid II Baran Przemysław Sekretarz Zając Andrzej
Grupa A-8 2023-11-05 WKS Wieluń - MKS BZURA Ozorków I Lewera Jacek II Bilski Robert Sekretarz Trawczyński Piotr
Grupa B-10 2023-11-05 Lechia Tomaszów Mazowiecki II - METPRIM Volley Radomsko I Pytloch Anna II Wrońska Olga Sekretarz Kryda Paweł
Grupa B-11 2023-11-05 KS WIFAMA Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Brochocki Sebastian II Kosiorek Łukasz Sekretarz Bors Jakub
Grupa B-12 2023-11-05 EKS Skra Bełchatów - UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. I Płaza Zbigniew II Brożyna Andrzej Sekretarz Banaszczyk Karolina
II turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 2023-11-05 KS Wifama I Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Kopka Patryk II Przybycień Kamil Sekretarz Dobrowolski Szymon
II turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 2023-11-05 Lechia Tomaszów Mazowiecki - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Kopka Patryk II Przybycień Kamil Sekretarz Dobrowolski Szymon
II turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 2023-11-05 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Kopka Patryk II Przybycień Kamil Sekretarz Dobrowolski Szymon
II turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 2023-11-05 KS Wifama I Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Kopka Patryk II Przybycień Kamil Sekretarz Dobrowolski Szymon
II turniej rundy zasadniczej - gr. B-1 2023-11-05 MKS BZURA Ozorków - SPS Zduńska Wola I Cichońska Weronika II Kowalczyk Michał Sekretarz Majchrowska Zuzanna
II turniej rundy zasadniczej - gr. B-1 2023-11-05 EKS Skra Bełchatów - KS WIFAMA Łódź II I Cichońska Weronika II Kowalczyk Michał Sekretarz Majchrowska Zuzanna
II turniej rundy zasadniczej - gr. B-1 2023-11-05 SPS Zduńska Wola - KS WIFAMA Łódź II I Cichońska Weronika II Kowalczyk Michał Sekretarz Majchrowska Zuzanna
II turniej rundy zasadniczej - gr. B-1 2023-11-05 MKS BZURA Ozorków - EKS Skra Bełchatów I Cichońska Weronika II Kowalczyk Michał Sekretarz Majchrowska Zuzanna
N/A 2023-11-07 GROT BUDOWLANI Łódź - SC Potsdam L1 Kuś Dominik L2 Kryda Paweł L3 L4 LR nieobsadzony
N/A 2023-11-07 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Hankiewicz Natalia II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
157 2023-11-08 SMS PZPS Spała - PZL Leonardo Avia Świdnik Sekretarz nieobsadzony L1 Pytloch Anna L2 Dobrowolski Marek
N/A 2023-11-08 ŁKS Commercecon Łódź - CS Volei Alba BLAJ L1 Kozłowska Katarzyna L2 Grzelak Marcin L3 L4 LR nieobsadzony
N/A 2023-11-08 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Cichońska Weronika II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FZ-10 2023-11-09 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Jarzębicka Justyna II Cichońska Weronika Sekretarz Podsędek Aleksandra
FZ-4 2023-11-10 Resursa Łódź - SMS PZPS Spała III I Cichońska Weronika II Pytloch Anna Sekretarz Kryda Paweł
Liga I-42 2023-11-10 SMS Ostrów Łaskovia Łask I - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Wlaźlik Jakub II Woicki Robert Sekretarz Kacprzak Aleksandra
FZ-16 2023-11-10 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - GLKS Reaktywacja Drużbice I Januszkiewicz Tadeusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
FZ-28 2023-11-10 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - MKS BZURA Ozorków I Zych Tomasz II Gawot Krzysztof Sekretarz Ambroszczyk Artur
Liga IIA-52 2023-11-11 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - WKS Wieluń I Pędzik Tobiasz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
Liga IIA-54 2023-11-11 UKS FUKS Sulejów - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Koćwin Łukasz II Krajewska Zuzanna Sekretarz Humerski Czesław
N/A 2023-11-11 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
33 2023-11-11 Lotnik Łęczyca - LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz Sekretarz Majtczak Marcin L1 Załęska Paulina L2 Dobrowolski Marek
35 2023-11-11 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - Volley Team Żychlin Sekretarz Woźniak Halina L1 Cichońska Weronika L2 Wegner Tomasz
Liga IIB-55 2023-11-11 LUKS ASIK Domaniewice - UKS Ozorków I Drabik Adam II Kowalczyk Michał Sekretarz Majchrowska Zuzanna
Liga IIB-56 2023-11-11 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Gawot Krzysztof II Zych Tomasz Sekretarz Kosiorek Łukasz
Liga IIB-57 2023-11-11 MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. - Insel Magic Volley Łódź I Strawiński Jakub II Strawiński Adrian Sekretarz Wrońska Olga
40 2023-11-11 SMS PZPS Spała II - KS Błonie Sekretarz Sygitowicz Jakub L1 Ambroszczyk Artur L2 Strawiński Rafał
41 2023-11-11 Lechia Tomaszów Mazowiecki II - POLCANEX Kobyłka Sekretarz Plich Wojciech L1 Suski Dawid L2 Strawiński Jakub
39 2023-11-11 LKS Czarni Rząśnia - KS Bielawianka-Bester Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
FZ-25 2023-11-11 Lechia Tomaszów Mazowiecki - LUMKS Kasztelan Rozprza I Strawiński Rafał II Baran Przemysław Sekretarz Plich Wojciech
FZ-27 2023-11-11 KS WIFAMA Łódź II - EKS Skra Bełchatów I Marchowski Jakub II Załęska Paulina Sekretarz Kadziak Zdzisław
26 2023-11-11 SMS Ostrów Łaskovia Łask - UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg Sekretarz Banaszczyk Karolina L1 Mela Piotr L2 Przybycień Kamil
30 2023-11-11 LIBERO VIP Biesiadowo Aleksandrów Ł. - ŁKS AZS UMED Łódź Sekretarz Barylak Zuzanna L1 Brochocki Sebastian L2 Pytloch Anna
FZ-26 2023-11-12 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Humerski Czesław II Dobrowolski Marek Sekretarz Drabik Adam
N/A 2023-11-12 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Grupa A-9 2023-11-12 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - MKS BZURA Ozorków I Komorek Tadeusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Pędzik Tobiasz
16 2023-11-12 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - Lotnik Łęczyca Sekretarz Cieślak Wiktoria L1 Pytloch Anna L2 Załęska Paulina
Grupa B-13 2023-11-12 UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. - Lechia Tomaszów Mazowiecki II I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew
Grupa B-14 2023-11-12 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - EKS Skra Bełchatów I Woicki Robert II Wegner Tomasz Sekretarz Przybycień Kamil
Grupa B-15 2023-11-12 METPRIM Volley Radomsko - KS WIFAMA Łódź I Strawiński Jakub II Suski Dawid Sekretarz Plich Wojciech
II-1 2023-11-12 UMKS Tuszyn - UKS Siatka I Zgierz I Zendeł Sylwester II Strawiński Adrian Sekretarz Wrońska Olga
II-1 2023-11-12 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - SMS Ostrów Łaskovia Łask I Zendeł Sylwester II Strawiński Adrian Sekretarz Wrońska Olga
II-1 2023-11-12 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - UKS Siatka I Zgierz I Zendeł Sylwester II Strawiński Adrian Sekretarz Wrońska Olga
II-1 2023-11-12 SMS Ostrów Łaskovia Łask - UMKS Tuszyn I Zendeł Sylwester II Strawiński Adrian Sekretarz Wrońska Olga
III-1 2023-11-12 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - MUKS Libero Pajęczno I Baran Przemysław II Ambroszczyk Artur Sekretarz Sygitowicz Jakub
III-1 2023-11-12 UKS Volley 34 II Łódź - MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki I Baran Przemysław II Ambroszczyk Artur Sekretarz Sygitowicz Jakub
III-1 2023-11-12 UKS Volley 34 II Łódź - MUKS Libero Pajęczno I Baran Przemysław II Ambroszczyk Artur Sekretarz Sygitowicz Jakub
III-1 2023-11-12 MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Baran Przemysław II Ambroszczyk Artur Sekretarz Sygitowicz Jakub
V-1 2023-11-12 UKS I Ozorków - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. I Królak Natalia II Hankiewicz Natalia Sekretarz Marchowski Jakub
V-1 2023-11-12 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź I Królak Natalia II Hankiewicz Natalia Sekretarz Marchowski Jakub
V-1 2023-11-12 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź I Królak Natalia II Hankiewicz Natalia Sekretarz Marchowski Jakub
V-1 2023-11-12 UKS I Ozorków - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Królak Natalia II Hankiewicz Natalia Sekretarz Marchowski Jakub
VI-1 2023-11-12 UKS Siatka II Zgierz - MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka I Majtczak Marcin II Kuś Dominik Sekretarz Kosiorek Łukasz
VI-1 2023-11-12 MKS SKIER - VIS Skierniewice - Smile Academy UKS 10 Sieradz I Majtczak Marcin II Kuś Dominik Sekretarz Kosiorek Łukasz
VI-1 2023-11-12 MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka - Smile Academy UKS 10 Sieradz I Majtczak Marcin II Kuś Dominik Sekretarz Kosiorek Łukasz
VI-1 2023-11-12 UKS Siatka II Zgierz - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Majtczak Marcin II Kuś Dominik Sekretarz Kosiorek Łukasz
VII-1 2023-11-12 SPS Zduńska Wola - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II I Koćwin Łukasz II Woźniak Halina Sekretarz Chomiczewski Jakub
VII-1 2023-11-12 Insel Magic Volley Łódź - SPS Zduńska Wola I Koćwin Łukasz II Woźniak Halina Sekretarz Chomiczewski Jakub
VII-1 2023-11-12 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II - Insel Magic Volley Łódź I Koćwin Łukasz II Woźniak Halina Sekretarz Chomiczewski Jakub
VIII-1 2023-11-12 UKS II Ozorków - LUKS ASIK Domaniewice I Żabicki Bogdan II Kopka Patryk Sekretarz Lauk Martyna
VIII-1 2023-11-12 EKS Skra Bełchatów - UKS II Ozorków I Żabicki Bogdan II Kopka Patryk Sekretarz Lauk Martyna
VIII-1 2023-11-12 LUKS ASIK Domaniewice - EKS Skra Bełchatów I Żabicki Bogdan II Kopka Patryk Sekretarz Lauk Martyna
N/A 2023-11-12 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Majchrowska Zuzanna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-11-14 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Uniwersytet Łódzki I Majchrowska Zuzanna II Dobrowolski Szymon Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-11-14 Uniwersytet Łódzki - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I Goździk Eryk II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FZ-25 2023-11-14 UMKS Tuszyn - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Woicki Robert II Wlaźlik Jakub Sekretarz Zendeł Sylwester
N/A 2023-11-14 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Krajewska Zuzanna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-11-15 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Pytloch Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
59 2023-11-16 SMS PZPS Spała - REA BAS Białystok II Sekretarz nieobsadzony L1 Brochocki Sebastian L2 Wegner Tomasz
FZ-26 2023-11-16 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - KS Wifama I Łódź I Kowalow Agnieszka II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
N/A 2023-11-17 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Hankiewicz Natalia II Brochocki Sebastian Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-11-17 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Woicki Robert II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Liga IIB-63 2023-11-17 LUKS ASIK Domaniewice - SMS Ostrów Łaskovia Łask II I Królak Natalia II Chomiczewski Jakub Sekretarz Brzeziński Michał
FZ-20 2023-11-17 GLKS Reaktywacja Drużbice - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Kozłowska Katarzyna II Żabicki Bogdan Sekretarz Woźniak Halina
FZ-21 2023-11-17 MKS Volley Żelazny Opoczno - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Gawot Krzysztof II Zając Andrzej Sekretarz Baran Przemysław
N/A 2023-11-18 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Zych Tomasz II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
73 2023-11-18 Lechia Tomaszów Mazowiecki - Olimpia Sulęcin Sekretarz nieobsadzony L1 Strawiński Adrian L2 Wegner Tomasz
75 2023-11-18 SMS PZPS Spała - Astra Nowa Sól Sekretarz nieobsadzony L1 Strawiński Rafał L2 Sygitowicz Jakub
77 2023-11-18 LIBERO VIP Biesiadowo Aleksandrów Ł. - Energa MKS SMS Kalisz II Sekretarz Marchowski Jakub L1 Hankiewicz Natalia L2 Kopka Patryk
FZ-7 2023-11-18 PGE SKRA Bełchatów II - Resursa Łódź I Raczkowski Jacek II Płaza Zbigniew Sekretarz Brożyna Andrzej
FZ-8 2023-11-18 MKS Volley Żelazny Opoczno - MKS BZURA Ozorków I Baran Przemysław II Gawot Krzysztof Sekretarz Ambroszczyk Artur
FZ-9 2023-11-18 SMS PZPS Spała III - KS WIFAMA Łódź I Kisiel Jacek II Taroń Adam Sekretarz Plich Wojciech
N/A 2023-11-18 ŁÓDZKIE MINISINGIELKI - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Podsędek Aleksandra Sekretarz Przybycień Kamil L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Liga IIA-59 2023-11-18 UKS LIDER Konstantynów Łódzki II - WKS Wieluń I Woicki Robert II Kopka Patryk Sekretarz Wegner Tomasz
Liga IIA-60 2023-11-18 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Januszkiewicz Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Godlewska Marta
43 2023-11-18 METPRIM Volley Radomsko - Zaksa Strzelce Opolskie Sekretarz Barylak Zuzanna L1 Pytloch Anna L2 Brochocki Sebastian
45 2023-11-18 WKS Wieluń - Dr OKO Ikar Legnica Sekretarz Kanicka Bogna L1 Kołodziej Andrzej L2 Pawełka Maciej
FZ-29 2023-11-18 LUMKS Kasztelan Rozprza - MKS BZURA Ozorków I Wrońska Olga II Strawiński Adrian Sekretarz Kisiel Olga
FZ-32 2023-11-18 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Komorek Tadeusz II Cieślak Wiktoria Sekretarz Chomiczewski Jakub
31 2023-11-18 ŁKS AZS UMED Łódź - SMS Ostrów Łaskovia Łask Sekretarz Grzelak Marcin L1 Królak Natalia L2 Cieślak Wiktoria
N/A 2023-11-18 turniej - turniej I Żabicki Bogdan II Dobrowolski Marek Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-11-18 turniej - turniej I Kozłowska Katarzyna II Humerski Czesław Sekretarz Pędzik Tobiasz L I Chomiczewski Jakub L II Banaszczyk Karolina
N/A 2023-11-19 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - turniej I Krajewska Zuzanna II Kryda Paweł Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FZ-29 2023-11-19 UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Frączek Adrianna II Cieślak Wiktoria Sekretarz Kadziak Zdzisław
FZ-31 2023-11-19 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - UKS Volley 34 Łódź I Wrońska Olga II Kosiorek Łukasz Sekretarz Skórka Łukasz
FZ-32 2023-11-19 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - UMKS Tuszyn I Brochocki Sebastian II Woicki Robert Sekretarz Drabik Adam
Grupa A-11 2023-11-19 MKS BZURA Ozorków - KS WIFAMA Łódź II I Załęska Paulina II Wojtunik Krzysztof Sekretarz Barylak Zuzanna
Grupa A-12 2023-11-19 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - WKS Wieluń I Komorek Tadeusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Godlewska Marta
Grupa B-16 2023-11-19 KS WIFAMA Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki II I Grzelak Marcin II Dobrowolski Marek Sekretarz Przybycień Kamil
Grupa B-17 2023-11-19 METPRIM Volley Radomsko - EKS Skra Bełchatów I Trawczyński Piotr II Bilski Robert Sekretarz Lewera Jacek
Grupa B-18 2023-11-19 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. I Płaza Zbigniew II Brożyna Andrzej Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
FZ-13 2023-11-19 WKS Prosna Wieruszów - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Pawełka Maciej II Kołodziej Andrzej Sekretarz Kanicka Bogna
I-1 2023-11-19 MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki - UKS Volley 34 I Łódź I Wlaźlik Jakub II Kopka Patryk Sekretarz Kowalczyk Michał
I-1 2023-11-19 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź I Wlaźlik Jakub II Kopka Patryk Sekretarz Kowalczyk Michał
I-1 2023-11-19 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - UKS Volley 34 I Łódź I Wlaźlik Jakub II Kopka Patryk Sekretarz Kowalczyk Michał
I-1 2023-11-19 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki I Wlaźlik Jakub II Kopka Patryk Sekretarz Kowalczyk Michał
IV-1 2023-11-19 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - WKS Wieluń I Pytloch Anna II Majchrowska Zuzanna Sekretarz Mela Piotr
IV-1 2023-11-19 ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Pytloch Anna II Majchrowska Zuzanna Sekretarz Mela Piotr
IV-1 2023-11-19 WKS Wieluń - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Pytloch Anna II Majchrowska Zuzanna Sekretarz Mela Piotr
IV-1 2023-11-19 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź I Pytloch Anna II Majchrowska Zuzanna Sekretarz Mela Piotr
N/A 2023-11-19 turniej - turniej I Kozłowska Katarzyna II Humerski Czesław Sekretarz Pędzik Tobiasz L I Brzeziński Michał L II Banaszczyk Karolina
N/A 2023-11-20 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Wegner Tomasz II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Grupa A-10 2023-11-20 KS WIFAMA Łódź II - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Wlaźlik Jakub II Wegner Tomasz Sekretarz Podsędek Aleksandra
N/A 2023-11-21 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Łódzki I Barylak Zuzanna II Brzeziński Michał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-11-21 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Krajewska Zuzanna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-11-21 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Wegner Tomasz II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-11-22 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Woicki Robert II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Liga IIB-62 2023-11-22 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Ozorków I Zych Tomasz II Gawot Krzysztof Sekretarz Kosiorek Łukasz
FZ-30 2023-11-22 EKS Skra Bełchatów - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Płaza Zbigniew II Strawiński Adrian Sekretarz Brożyna Andrzej
FZ-34 2023-11-23 UMKS Tuszyn - UKS Volley 34 Łódź I Kowalow Agnieszka II Wlaźlik Jakub Sekretarz Zendeł Sylwester
N/A 2023-11-23 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Woicki Robert II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Liga I-24 2023-11-23 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - SMS Ostrów Łaskovia Łask I I Januszkiewicz Tadeusz II Pędzik Tobiasz Sekretarz Komorek Tadeusz
FZ-31 2023-11-23 KS WIFAMA Łódź II - KS Wifama I Łódź I Brochocki Sebastian II Barylak Zuzanna Sekretarz Kadziak Zdzisław
N/A 2023-11-24 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Frączek Adrianna II Załęska Paulina Sekretarz Woicki Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FZ-10 2023-11-24 Resursa Łódź - KS WIFAMA Łódź I Grzelak Marcin II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Czerwiński Andrzej
Liga I-50 2023-11-24 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - SMS Ostrów Łaskovia Łask I I Pytloch Anna II Cichońska Weronika Sekretarz Kacprzak Aleksandra
Liga IIA-67 2023-11-24 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - UKS LIDER Konstantynów Łódzki II I Januszkiewicz Tadeusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Pędzik Tobiasz
Liga IIB-72 2023-11-24 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. I Zych Tomasz II Ambroszczyk Artur Sekretarz Plich Wojciech
FZ-23 2023-11-24 MKS Volley Żelazny Opoczno - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Dobrowolski Marek II Humerski Czesław Sekretarz Kowalow Agnieszka
39 2023-11-25 LIBERO VIP Biesiadowo Aleksandrów Ł. - UKS ZSMS Poznań Sekretarz Brzeziński Michał L1 Frączek Adrianna L2 Hankiewicz Natalia
N/A 2023-11-25 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Pytloch Anna II Cichońska Weronika Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-11-25 turniej - turniej I Zych Tomasz II Goździk Eryk Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FZ-11 2023-11-25 MKS BZURA Ozorków - SMS PZPS Spała III I Wegner Tomasz II Skórka Łukasz Sekretarz Żabicki Bogdan
Liga I-64 2023-11-25 UKS Volley 34 Łódź - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Dobrowolski Marek II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Żabicki Bogdan
N/A 2023-11-25 ŁÓDZKIE MINISINGIELKI - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Liga IIA-68 2023-11-25 WKS Wieluń - UKS FUKS Sulejów I Lewera Jacek II Bilski Robert Sekretarz Kanicka Bogna
42 2023-11-25 Lotnik Łęczyca - Stoczniowiec Politechnika Gdańska Sekretarz Marchowski Jakub L1 Dobrowolski Marek L2 Brochocki Sebastian
44 2023-11-25 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Przybycień Kamil L2 Wlaźlik Jakub
45 2023-11-25 Volley Team Żychlin - Trefl Gdańsk II Sekretarz Barylak Zuzanna L1 Kuś Dominik L2 Kosiorek Łukasz
Liga IIB-70 2023-11-25 SMS Ostrów Łaskovia Łask II - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Kopka Patryk II Raczkowski Jacek Sekretarz Komorek Tadeusz
Liga IIB-71 2023-11-25 UKS Ozorków - Insel Magic Volley Łódź I Majchrowska Zuzanna II Kowalow Agnieszka Sekretarz Koćwin Łukasz
51 2023-11-25 SMS PZPS Spała II - KS Metro Family Warszawa Sekretarz Sygitowicz Jakub L1 Ambroszczyk Artur L2 Strawiński Rafał
52 2023-11-25 Lechia Tomaszów Mazowiecki II - KS Camper Wyszków Sekretarz Czechowicz Monika L1 Pytloch Anna L2 Cichońska Weronika
50 2023-11-25 LKS Czarni Rząśnia - Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
FZ-33 2023-11-25 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - LUMKS Kasztelan Rozprza I Januszkiewicz Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Pędzik Tobiasz
FZ-34 2023-11-25 Lechia Tomaszów Mazowiecki - KS WIFAMA Łódź II I Strawiński Adrian II Ambroszczyk Artur Sekretarz Plich Wojciech
FZ-35 2023-11-25 KS Wifama I Łódź - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Czechowicz Monika II Humerski Czesław Sekretarz Kadziak Zdzisław
FZ-36 2023-11-25 MKS BZURA Ozorków - EKS Skra Bełchatów I Brochocki Sebastian II Kowalczyk Michał Sekretarz Brzeziński Michał
36 2023-11-25 SMS Ostrów Łaskovia Łask - SMS Police Sekretarz Banaszczyk Karolina L1 Kopka Patryk L2 Raczkowski Jacek
40 2023-11-25 ŁKS AZS UMED Łódź - Energa MKS SMS Kalisz II Sekretarz Grzelak Marcin L1 Królak Natalia L2 Kozłowska Katarzyna
III turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 2023-11-26 KS Wifama I Łódź - MKS BZURA Ozorków I Ambroszczyk Artur II Chomiczewski Jakub Sekretarz Baran Przemysław
III turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 2023-11-26 Lechia Tomaszów Mazowiecki - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Ambroszczyk Artur II Chomiczewski Jakub Sekretarz Baran Przemysław
III turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 2023-11-26 MKS BZURA Ozorków - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Ambroszczyk Artur II Chomiczewski Jakub Sekretarz Baran Przemysław
III turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 2023-11-26 KS Wifama I Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Ambroszczyk Artur II Chomiczewski Jakub Sekretarz Baran Przemysław
III turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 2023-11-26 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - SPS Zduńska Wola I Strawiński Adrian II Wrońska Olga Sekretarz Banaszczyk Karolina
III turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 2023-11-26 EKS Skra Bełchatów - KS WIFAMA Łódź II I Strawiński Adrian II Wrońska Olga Sekretarz Banaszczyk Karolina
III turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 2023-11-26 SPS Zduńska Wola - KS WIFAMA Łódź II I Strawiński Adrian II Wrońska Olga Sekretarz Banaszczyk Karolina
III turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 2023-11-26 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - EKS Skra Bełchatów I Strawiński Adrian II Wrońska Olga Sekretarz Banaszczyk Karolina
FZ-33 2023-11-26 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Cieślak Wiktoria II Mela Piotr Sekretarz Podsędek Aleksandra
FZ-36 2023-11-26 SMS Ostrów Łaskovia Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Dobrowolski Szymon II Wegner Tomasz Sekretarz Hankiewicz Natalia
Liga I-49 2023-11-26 UKS Volley 34 Łódź - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Humerski Czesław II Królak Natalia Sekretarz Żabicki Bogdan
N/A 2023-11-26 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Przybycień Kamil Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Grupa A-13 2023-11-26 WKS Wieluń - KS WIFAMA Łódź II I Trawczyński Piotr II Lewera Jacek Sekretarz Kanicka Bogna
Grupa A-14 2023-11-26 MKS BZURA Ozorków - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Pytloch Anna II Kosiorek Łukasz Sekretarz Brzeziński Michał
Grupa B-19 2023-11-26 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - Lechia Tomaszów Mazowiecki II I Chrześcijanek Magdalena II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Komorek Tadeusz
Grupa B-20 2023-11-26 UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. - METPRIM Volley Radomsko I Strawiński Rafał II Baran Przemysław Sekretarz Wrońska Olga
Grupa B-21 2023-11-26 EKS Skra Bełchatów - KS WIFAMA Łódź I Cichońska Weronika II Brochocki Sebastian Sekretarz Kryda Paweł
FZ-24 2023-11-26 UKS Ozorków - GLKS Reaktywacja Drużbice I Kowalow Agnieszka II Jarzębicka Justyna Sekretarz Barylak Zuzanna
N/A 2023-11-27 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Mela Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-11-28 Uniwersytet Łódzki - Politechnika Łódzka I Hankiewicz Natalia II Bors Jakub Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-11-28 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-11-28 GROT BUDOWLANI Łódź - Fenerbahce Opet ISTANBUL L1 Dobrowolski Szymon L2 Wegner Tomasz L3 L4 LR nieobsadzony
N/A 2023-11-29 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Kopka Patryk II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Liga IIA-75 2023-11-29 UKS LIDER Konstantynów Łódzki II - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Chomiczewski Jakub II Woźniak Halina Sekretarz Czechowicz Monika
Liga IIB-76 2023-11-29 UKS Ozorków - MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. I Barylak Zuzanna II Woicki Robert Sekretarz Mamińska Zuzanna
Liga IIB-78 2023-11-29 MKS SKIER - VIS Skierniewice - LUKS ASIK Domaniewice I Zych Tomasz II Kosiorek Łukasz Sekretarz Kuś Dominik
Liga I-81 2023-11-30 SMS Ostrów Łaskovia Łask I - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Komorek Tadeusz II Kopka Patryk Sekretarz Godlewska Marta
N/A 2023-11-30 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Wegner Tomasz II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Liga IIA-73 2023-11-30 UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki - WKS Wieluń I Wlaźlik Jakub II Frączek Adrianna Sekretarz Woicki Robert
Liga IIB-77 2023-12-01 Insel Magic Volley Łódź - SMS Ostrów Łaskovia Łask II I Drabik Adam II Lauk Martyna Sekretarz Jarzębicka Justyna
FZ-27 2023-12-01 UKS Ozorków - MKS Volley Żelazny Opoczno I Kozłowska Katarzyna II Brochocki Sebastian Sekretarz Brzeziński Michał
FZ-28 2023-12-01 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Kosiorek Łukasz II Pytloch Anna Sekretarz Kaliszczuk Mateusz
FZ-39 2023-12-01 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Zych Tomasz II Baran Przemysław Sekretarz Plich Wojciech
89 2023-12-02 Lechia Tomaszów Mazowiecki - SMS PZPS Spała Sekretarz nieobsadzony L1 Kuś Dominik L2 Kosiorek Łukasz
N/A 2023-12-02 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Drabik Adam II Chomiczewski Jakub Sekretarz Goździk Eryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FZ-40 2023-12-02 UKS Volley 34 Łódź - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Grzelak Marcin II Pytloch Anna Sekretarz Żabicki Bogdan
Liga IIA-82 2023-12-02 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - UKS FUKS Sulejów I Januszkiewicz Tadeusz II Kopka Patryk Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
Liga IIA-83 2023-12-02 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Majchrowska Zuzanna II Wlaźlik Jakub Sekretarz Raczkowski Jacek
Liga IIB-85 2023-12-02 Insel Magic Volley Łódź - LUKS ASIK Domaniewice I Koćwin Łukasz II Brochocki Sebastian Sekretarz Kadziak Zdzisław
Liga IIB-86 2023-12-02 SMS Ostrów Łaskovia Łask II - MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. I Płaza Zbigniew II Banaszczyk Karolina Sekretarz Brożyna Andrzej
Liga IIB-87 2023-12-02 UKS Ozorków - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Królak Natalia II Mamińska Zuzanna Sekretarz Kowalow Agnieszka
124 2023-12-02 Lechia Tomaszów Mazowiecki II - KS Metro Family Warszawa Sekretarz Plich Wojciech L1 Strawiński Rafał L2 Sygitowicz Jakub
FZ-26 2023-12-02 WKS Prosna Wieruszów - GLKS Reaktywacja Drużbice I Komorek Tadeusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
55 2023-12-02 METPRIM Volley Radomsko - KS Rudziniec Sekretarz Grzelak Marcin L1 Kozłowska Katarzyna L2 Załęska Paulina
56 2023-12-02 WKS Wieluń - Zaksa Strzelce Opolskie Sekretarz Kanicka Bogna L1 Kołodziej Andrzej L2 Wlaźlik Jakub
FZ-37 2023-12-02 LUMKS Kasztelan Rozprza - EKS Skra Bełchatów I Kisiel Jacek II Baran Przemysław Sekretarz Zając Andrzej
FZ-38 2023-12-02 MKS BZURA Ozorków - KS Wifama I Łódź I Załęska Paulina II Cieślak Wiktoria Sekretarz Krajewska Zuzanna
FZ-40 2023-12-02 KS WIFAMA Łódź II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Barylak Zuzanna II Humerski Czesław Sekretarz Woźniak Halina
I-1 2023-12-03 UKS Volley 34 I Łódź - UMKS Tuszyn I Jarzębicka Justyna II Pytloch Anna Sekretarz Kozłowska Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2023-12-03 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki I Jarzębicka Justyna II Pytloch Anna Sekretarz Kozłowska Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2023-12-03 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - UMKS Tuszyn I Jarzębicka Justyna II Pytloch Anna Sekretarz Kozłowska Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2023-12-03 MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki - UKS Volley 34 I Łódź I Jarzębicka Justyna II Pytloch Anna Sekretarz Kozłowska Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2023-12-03 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Strawiński Jakub II Strawiński Rafał Sekretarz Zych Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2023-12-03 SMS Ostrów Łaskovia Łask - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Strawiński Jakub II Strawiński Rafał Sekretarz Zych Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2023-12-03 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Strawiński Jakub II Strawiński Rafał Sekretarz Zych Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2023-12-03 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - SMS Ostrów Łaskovia Łask I Strawiński Jakub II Strawiński Rafał Sekretarz Zych Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2023-12-03 UKS Siatka I Zgierz - ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź I Barylak Zuzanna II Mela Piotr Sekretarz Kowalow Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2023-12-03 MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki - UKS Volley 34 II Łódź I Barylak Zuzanna II Mela Piotr Sekretarz Kowalow Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2023-12-03 ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź - UKS Volley 34 II Łódź I Barylak Zuzanna II Mela Piotr Sekretarz Kowalow Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2023-12-03 UKS Siatka I Zgierz - MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki I Barylak Zuzanna II Mela Piotr Sekretarz Kowalow Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2023-12-03 MUKS Libero Pajęczno - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. I Kopka Patryk II Drabik Adam Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2023-12-03 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Kopka Patryk II Drabik Adam Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2023-12-03 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Kopka Patryk II Drabik Adam Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2023-12-03 MUKS Libero Pajęczno - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Kopka Patryk II Drabik Adam Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2023-12-03 WKS Wieluń - MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka I Kanicka Bogna II Leszczyk Robert Sekretarz Bilski Robert L I Trawczyński Piotr L II Lewera Jacek
V-1 2023-12-03 ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź - UKS I Ozorków I Kanicka Bogna II Leszczyk Robert Sekretarz Bilski Robert L I Trawczyński Piotr L II Lewera Jacek
V-1 2023-12-03 ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź - MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka I Kanicka Bogna II Leszczyk Robert Sekretarz Bilski Robert L I Trawczyński Piotr L II Lewera Jacek
V-1 2023-12-03 UKS I Ozorków - WKS Wieluń I Kanicka Bogna II Leszczyk Robert Sekretarz Bilski Robert L I Trawczyński Piotr L II Lewera Jacek
VI-1 2023-12-03 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II I Chomiczewski Jakub II Koćwin Łukasz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2023-12-03 Smile Academy UKS 10 Sieradz - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Chomiczewski Jakub II Koćwin Łukasz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2023-12-03 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Chomiczewski Jakub II Koćwin Łukasz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2023-12-03 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - Smile Academy UKS 10 Sieradz I Chomiczewski Jakub II Koćwin Łukasz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2023-12-03 SPS Zduńska Wola - EKS Skra Bełchatów I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2023-12-03 UKS Siatka II Zgierz - SPS Zduńska Wola I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2023-12-03 EKS Skra Bełchatów - UKS Siatka II Zgierz I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VIII-1 2023-12-03 LUKS ASIK Domaniewice - UKS II Ozorków I Kowalczyk Michał II Woicki Robert Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VIII-1 2023-12-03 Insel Magic Volley Łódź - LUKS ASIK Domaniewice I Kowalczyk Michał II Woicki Robert Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VIII-1 2023-12-03 UKS II Ozorków - Insel Magic Volley Łódź I Kowalczyk Michał II Woicki Robert Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-12-03 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Pytloch Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-12-03 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Królak Natalia Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Grupa A-15 2023-12-03 Lechia Tomaszów Mazowiecki - WKS Wieluń I Gawot Krzysztof II Sygitowicz Jakub Sekretarz Suski Dawid
Grupa A-16 2023-12-03 KS WIFAMA Łódź II - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Humerski Czesław II Wojtunik Krzysztof Sekretarz Majchrowska Zuzanna
Grupa B-22 2023-12-03 Lechia Tomaszów Mazowiecki II - EKS Skra Bełchatów I Baran Przemysław II Zając Andrzej Sekretarz Plich Wojciech
Grupa B-23 2023-12-03 KS WIFAMA Łódź - UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. I Żabicki Bogdan II Mencel Katarzyna Sekretarz Kadziak Zdzisław
Grupa B-24 2023-12-03 METPRIM Volley Radomsko - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Brochocki Sebastian II Podsędek Aleksandra Sekretarz Bilkowski Piotr
FZ-37 2023-12-05 UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki - SMS Ostrów Łaskovia Łask I Woicki Robert II Królak Natalia Sekretarz Kowalow Agnieszka
N/A 2023-12-05 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Politechnika Łódzka I Chomiczewski Jakub II Wojciechowska Irmina Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-12-05 ŁKS Commercecon Łódź - SC "Prometey" DNIPRO L1 Skórka Łukasz L2 Pytloch Anna L3 L4 LR nieobsadzony
N/A 2023-12-06 GROT BUDOWLANI Łódź - Calcit Volley KAMNIK L1 Brzeziński Michał L2 Kosiorek Łukasz L3 L4 LR nieobsadzony
N/A 2023-12-07 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Królak Natalia II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Liga I-88 2023-12-08 UKS Volley 34 Łódź - SMS Ostrów Łaskovia Łask I I Dobrowolski Marek II Humerski Czesław Sekretarz Królak Natalia
N/A 2023-12-08 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Przybycień Kamil II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Liga IIA-93 2023-12-08 UKS FUKS Sulejów - UKS LIDER Konstantynów Łódzki II I Baran Przemysław II Plich Wojciech Sekretarz Ambroszczyk Artur
FZ-30 2023-12-08 MKS Volley Żelazny Opoczno - WKS Prosna Wieruszów I Brochocki Sebastian II Pytloch Anna Sekretarz Skórka Łukasz
104 2023-12-09 SMS PZPS Spała - BBTS Bielsko Biała Sekretarz nieobsadzony L1 Strawiński Jakub L2 Strawiński Adrian
FZ-13 2023-12-09 MKS Volley Żelazny Opoczno - Resursa Łódź I Strawiński Rafał II Baran Przemysław Sekretarz Gawot Krzysztof
FZ-15 2023-12-09 KS WIFAMA Łódź - MKS BZURA Ozorków I Kuś Dominik II Mencel Katarzyna Sekretarz Barylak Zuzanna
Liga I-89 2023-12-09 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Wlaźlik Jakub II Kopka Patryk Sekretarz Koćwin Łukasz
N/A 2023-12-09 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Liga IIA-92 2023-12-09 UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Cieślak Wiktoria II Hankiewicz Natalia Sekretarz Żabicki Bogdan
51 2023-12-09 Lotnik Łęczyca - Enea Energetyk Poznań Sekretarz Majtczak Marcin L1 Woicki Robert L2 Dobrowolski Marek
53 2023-12-09 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - Stoczniowiec Politechnika Gdańska Sekretarz Grzelak Marcin L1 Brochocki Sebastian L2 Raczkowski Jacek
54 2023-12-09 Volley Team Żychlin - LUKS Wilki Wilczyn Sekretarz Woźniak Halina L1 Kozłowska Katarzyna L2 Załęska Paulina
Liga IIB-94 2023-12-09 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - SMS Ostrów Łaskovia Łask II I Ambroszczyk Artur II Zych Tomasz Sekretarz Gawot Krzysztof
Liga IIB-95 2023-12-09 MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. - LUKS ASIK Domaniewice I Sygitowicz Jakub II Plich Wojciech Sekretarz Baran Przemysław
63 2023-12-09 Lechia II Tomaszów Mazowiecki - MOS WOLA Warszawa Sekretarz Marchowski Jakub L1 Przybycień Kamil L2 Kowalow Agnieszka
Liga IIB-96 2023-12-09 Insel Magic Volley Łódź - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Krajewska Zuzanna II Kowalczyk Michał Sekretarz Kadziak Zdzisław
61 2023-12-09 LKS Czarni Rząśnia - METPRIM Volley Radomsko Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
FZ-41 2023-12-09 KS WIFAMA Łódź II - LUMKS Kasztelan Rozprza I Brochocki Sebastian II Barylak Zuzanna Sekretarz Woźniak Halina
FZ-42 2023-12-09 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Pędzik Tobiasz II Komorek Tadeusz Sekretarz Godlewska Marta
46 2023-12-09 SMS Ostrów Łaskovia Łask - BIOFARM Szamotulanin Szamotuły Sekretarz Godlewska Marta L1 Frączek Adrianna L2 Czechowicz Monika
FZ-41 2023-12-10 UKS Volley 34 Łódź - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Załęska Paulina II Żabicki Bogdan Sekretarz Królak Natalia
FZ-43 2023-12-10 UMKS Tuszyn - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Cieślak Wiktoria II Frączek Adrianna Sekretarz Zendeł Sylwester
FZ-44 2023-12-10 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - SMS Ostrów Łaskovia Łask I Podsędek Aleksandra II Brochocki Sebastian Sekretarz Brzeziński Michał
IV turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 2023-12-10 KS Wifama I Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Czechowicz Monika II Marchowski Jakub Sekretarz Dobrowolski Szymon L I Banaszczyk Karolina L II Płaza Zbigniew
IV turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 2023-12-10 Lechia Tomaszów Mazowiecki - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Czechowicz Monika II Marchowski Jakub Sekretarz Dobrowolski Szymon L I Banaszczyk Karolina L II Płaza Zbigniew
IV turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 2023-12-10 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Czechowicz Monika II Marchowski Jakub Sekretarz Dobrowolski Szymon L I Banaszczyk Karolina L II Płaza Zbigniew
IV turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 2023-12-10 KS Wifama I Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Czechowicz Monika II Marchowski Jakub Sekretarz Dobrowolski Szymon L I Banaszczyk Karolina L II Płaza Zbigniew
IV turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 2023-12-10 MKS BZURA Ozorków - SPS Zduńska Wola I Zych Tomasz II Mamińska Zuzanna Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 2023-12-10 EKS Skra Bełchatów - KS WIFAMA Łódź II I Zych Tomasz II Mamińska Zuzanna Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 2023-12-10 EKS Skra Bełchatów - SPS Zduńska Wola I Zych Tomasz II Mamińska Zuzanna Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 2023-12-10 KS WIFAMA Łódź II - MKS BZURA Ozorków I Zych Tomasz II Mamińska Zuzanna Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-12-10 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Brochocki Sebastian II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Grupa A-17 2023-12-10 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Chrześcijanek Magdalena II Pędzik Tobiasz Sekretarz Godlewska Marta
Grupa A-18 2023-12-10 MKS BZURA Ozorków - WKS Wieluń I Wlaźlik Jakub II Kowalow Agnieszka Sekretarz Kowalczyk Michał
Grupa B-25 2023-12-10 METPRIM Volley Radomsko - Lechia Tomaszów Mazowiecki II I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Lewera Jacek
Grupa B-26 2023-12-10 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - KS WIFAMA Łódź I Januszkiewicz Tadeusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Kopka Patryk
Grupa B-27 2023-12-10 UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. - EKS Skra Bełchatów I Płaza Zbigniew II Strawiński Adrian Sekretarz Banaszczyk Karolina
N/A 2023-12-11 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Goździk Eryk II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FZ-43 2023-12-11 MKS BZURA Ozorków - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Woicki Robert II Przybycień Kamil Sekretarz Brzeziński Michał
N/A 2023-12-12 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Politechnika Łódzka I Drabik Adam II Kryda Paweł Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-12-12 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Uniwersytet Łódzki I Kopka Patryk II Wojtunik Krzysztof Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-12-12 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Królak Natalia II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Liga I-66 2023-12-13 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Czechowicz Monika II Drabik Adam Sekretarz Woźniak Halina
N/A 2023-12-13 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Kopka Patryk II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
58 2023-12-13 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - SPS Konspol Słupca Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Dobrowolski Marek L2 Kozłowska Katarzyna
71 2023-12-13 Lechia Tomaszów Mazowiecki II - UKS Trójka Międzyrzec Podlaski Sekretarz Plich Wojciech L1 Przybycień Kamil L2 Mela Piotr
Liga IIB-103 2023-12-13 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. I Gawot Krzysztof II Baran Przemysław Sekretarz Zych Tomasz
67 2023-12-13 METPRIM Volley Radomsko - WKS Wieluń Sekretarz Banaszczyk Karolina L1 Kowalow Agnieszka L2 Woicki Robert
174 2023-12-14 SMS PZPS Spała - KGHM SPS Chrobry Głogów Sekretarz nieobsadzony L1 Pytloch Anna L2 Wegner Tomasz
N/A 2023-12-14 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Brochocki Sebastian II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FZ-14 2023-12-15 SMS PZPS Spała III - PGE SKRA Bełchatów II I Zając Andrzej II Gawot Krzysztof Sekretarz Ambroszczyk Artur
Liga IIB-61 2023-12-15 Insel Magic Volley Łódź - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Drabik Adam II Mamińska Zuzanna Sekretarz Kowalczyk Michał
FZ-48 2023-12-15 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - KS WIFAMA Łódź II I Zych Tomasz II Baran Przemysław Sekretarz Plich Wojciech
73 2023-12-16 SMS PZPS Spała II - NECKO Augustów Sekretarz Plich Wojciech L1 Strawiński Adrian L2 Suski Dawid
FZ-16 2023-12-16 Resursa Łódź - MKS BZURA Ozorków I Raczkowski Jacek II Brzeziński Michał Sekretarz Hankiewicz Natalia
FZ-17 2023-12-16 KS WIFAMA Łódź - PGE SKRA Bełchatów II I Wlaźlik Jakub II Cichońska Weronika Sekretarz Kadziak Zdzisław
FZ-18 2023-12-16 SMS PZPS Spała III - MKS Volley Żelazny Opoczno I Baran Przemysław II Kisiel Jacek Sekretarz Strawiński Rafał
Liga IIA-100 2023-12-16 UKS LIDER Konstantynów Łódzki II - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Brochocki Sebastian II Drabik Adam Sekretarz Lauk Martyna
Liga IIA-102 2023-12-16 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - WKS Wieluń I Komorek Tadeusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
74 2023-12-16 Lotnik Łęczyca - Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski Sekretarz Barylak Zuzanna L1 Pytloch Anna L2 Kozłowska Katarzyna
Liga IIB-104 2023-12-16 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - LUKS ASIK Domaniewice I Chomiczewski Jakub II Krajewska Zuzanna Sekretarz Majchrowska Zuzanna
Liga IIB-105 2023-12-16 SMS Ostrów Łaskovia Łask II - UKS Ozorków I Koćwin Łukasz II Mamińska Zuzanna Sekretarz Godlewska Marta
74 2023-12-16 LKS Czarni Rząśnia - Dr OKO Ikar Legnica Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
FZ-45 2023-12-16 LUMKS Kasztelan Rozprza - KS Wifama I Łódź I Wrońska Olga II Strawiński Adrian Sekretarz Banaszczyk Karolina
FZ-47 2023-12-16 MKS BZURA Ozorków - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Humerski Czesław II Grzelak Marcin Sekretarz Barylak Zuzanna
53 2023-12-16 ŁKS AZS UMED Łódź - UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg Sekretarz Podsędek Aleksandra L1 Pędzik Tobiasz L2 Czechowicz Monika
54 2023-12-16 LIBERO VIP Biesiadowo Aleksandrów Ł. - SMS Police Sekretarz Woźniak Halina L1 Marchowski Jakub L2 Przybycień Kamil
N/A 2023-12-17 turniej - pauzuje I Chomiczewski Jakub II Pędzik Tobiasz Sekretarz Kopka Patryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
105 2023-12-17 Lechia Tomaszów Mazowiecki - BBTS Bielsko Biała Sekretarz nieobsadzony L1 Brochocki Sebastian L2 Dobrowolski Szymon
FZ-45 2023-12-17 UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Barylak Zuzanna II Kowalczyk Michał Sekretarz Koćwin Łukasz
I-1 2023-12-17 MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź I Pytloch Anna II Lauk Martyna Sekretarz Cichońska Weronika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2023-12-17 UKS Volley 34 I Łódź - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Pytloch Anna II Lauk Martyna Sekretarz Cichońska Weronika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2023-12-17 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Pytloch Anna II Lauk Martyna Sekretarz Cichońska Weronika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2023-12-17 MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki - UKS Volley 34 I Łódź I Pytloch Anna II Lauk Martyna Sekretarz Cichońska Weronika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2023-12-17 UMKS Tuszyn - UKS Siatka I Zgierz I Majchrowska Zuzanna II Krajewska Zuzanna Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2023-12-17 SMS Ostrów Łaskovia Łask - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Majchrowska Zuzanna II Krajewska Zuzanna Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2023-12-17 UKS Siatka I Zgierz - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Majchrowska Zuzanna II Krajewska Zuzanna Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2023-12-17 UMKS Tuszyn - SMS Ostrów Łaskovia Łask I Majchrowska Zuzanna II Krajewska Zuzanna Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2023-12-17 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Mela Piotr II Ambroszczyk Artur Sekretarz Zając Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2023-12-17 MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki - UKS Volley 34 II Łódź I Mela Piotr II Ambroszczyk Artur Sekretarz Zając Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2023-12-17 UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki - UKS Volley 34 II Łódź I Mela Piotr II Ambroszczyk Artur Sekretarz Zając Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2023-12-17 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki I Mela Piotr II Ambroszczyk Artur Sekretarz Zając Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2023-12-17 ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź I Hankiewicz Natalia II Zendeł Sylwester Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2023-12-17 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Hankiewicz Natalia II Zendeł Sylwester Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2023-12-17 ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Hankiewicz Natalia II Zendeł Sylwester Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2023-12-17 ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. I Hankiewicz Natalia II Zendeł Sylwester Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2023-12-17 MUKS Libero Pajęczno - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Strawiński Jakub II Zych Tomasz Sekretarz Gawot Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2023-12-17 MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka - UKS I Ozorków I Strawiński Jakub II Zych Tomasz Sekretarz Gawot Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2023-12-17 MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Strawiński Jakub II Zych Tomasz Sekretarz Gawot Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2023-12-17 UKS I Ozorków - MUKS Libero Pajęczno I Strawiński Jakub II Zych Tomasz Sekretarz Gawot Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2023-12-17 WKS Wieluń - EKS Skra Bełchatów I Wlaźlik Jakub II Woicki Robert Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2023-12-17 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Wlaźlik Jakub II Woicki Robert Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2023-12-17 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II - EKS Skra Bełchatów I Wlaźlik Jakub II Woicki Robert Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2023-12-17 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - WKS Wieluń I Wlaźlik Jakub II Woicki Robert Sekretarz Cieślak Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2023-12-17 UKS Siatka II Zgierz - Insel Magic Volley Łódź I Komorek Tadeusz II Lewera Jacek Sekretarz Leszczyk Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2023-12-17 Smile Academy UKS 10 Sieradz - UKS Siatka II Zgierz I Komorek Tadeusz II Lewera Jacek Sekretarz Leszczyk Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2023-12-17 Insel Magic Volley Łódź - Smile Academy UKS 10 Sieradz I Komorek Tadeusz II Lewera Jacek Sekretarz Leszczyk Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Grupa A-19 2023-12-17 MKS BZURA Ozorków - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Dobrowolski Marek II Humerski Czesław Sekretarz Drabik Adam
VIII-1 2023-12-17 UKS II Ozorków - LUKS ASIK Domaniewice I Brzeziński Michał II Majtczak Marcin Sekretarz Kuś Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Grupa A-20 2023-12-17 Lechia Tomaszów Mazowiecki - KS WIFAMA Łódź II I Brochocki Sebastian II Wrońska Olga Sekretarz Kaliszczuk Mateusz
VIII-1 2023-12-17 SPS Zduńska Wola - UKS II Ozorków I Brzeziński Michał II Majtczak Marcin Sekretarz Kuś Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VIII-1 2023-12-17 LUKS ASIK Domaniewice - SPS Zduńska Wola I Brzeziński Michał II Majtczak Marcin Sekretarz Kuś Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-12-17 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Mela Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Grupa B-28 2023-12-17 Lechia Tomaszów Mazowiecki II - UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. I Plich Wojciech II Baran Przemysław Sekretarz Strawiński Rafał
Grupa B-29 2023-12-17 EKS Skra Bełchatów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew
Grupa B-30 2023-12-17 KS WIFAMA Łódź - METPRIM Volley Radomsko I Załęska Paulina II Żabicki Bogdan Sekretarz Kadziak Zdzisław
FZ-33 2023-12-17 WKS Prosna Wieruszów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Januszkiewicz Tadeusz II Kanicka Bogna Sekretarz Komorek Tadeusz
FZ-46 2023-12-18 EKS Skra Bełchatów - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Płaza Zbigniew II Banaszczyk Karolina Sekretarz Brożyna Andrzej
Liga I-98 2023-12-19 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Wegner Tomasz II Brochocki Sebastian Sekretarz Woźniak Halina
N/A 2023-12-19 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Majchrowska Zuzanna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Liga I-79 2023-12-20 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - UKS Volley 34 Łódź I Humerski Czesław II Brochocki Sebastian Sekretarz Kadziak Zdzisław
N/A 2023-12-20 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Królak Natalia II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-12-20 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Goździk Eryk II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Liga I-99 2023-12-21 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - SMS Ostrów Łaskovia Łask I I Mela Piotr II Brochocki Sebastian Sekretarz Żabicki Bogdan
N/A 2023-12-21 ŁÓDZKIE MINISINGIELKI - pauzuje I Podsędek Aleksandra II Woicki Robert Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
119 2023-12-22 SMS PZPS Spała - MCKiS Jaworzno Sekretarz nieobsadzony L1 Ambroszczyk Artur L2 Strawiński Rafał
N/A 2023-12-28 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-12-28 Polska U19 - Czechy U19 I Bilkowski Piotr II Brzeziński Michał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-12-29 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-12-29 Polska U19 - Czechy U19 I Kryda Paweł II Skórka Łukasz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2023-12-30 Polska U19 - Czechy U19 I Bors Jakub II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Liga IIA-109 2024-01-04 WKS Wieluń - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Kanicka Bogna
Liga IIB-112 2024-01-04 UKS Ozorków - LUKS ASIK Domaniewice I Barylak Zuzanna II Majchrowska Zuzanna Sekretarz Krajewska Zuzanna
FZ-27 2024-01-05 UKS Volley 34 Łódź - SMS Ostrów Łaskovia Łask I Żabicki Bogdan II Królak Natalia Sekretarz Krajewska Zuzanna
Liga IIA-74 2024-01-05 UKS FUKS Sulejów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Kisiel Jacek II Ambroszczyk Artur Sekretarz Strawiński Adrian
FZ-35 2024-01-05 MKS SKIER - VIS Skierniewice - WKS Prosna Wieruszów I Kuś Dominik II Kosiorek Łukasz Sekretarz Zych Tomasz
N/A 2024-01-06 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Zych Tomasz II Goździk Eryk Sekretarz Chomiczewski Jakub L I Cieślak Wiktoria L II
N/A 2024-01-06 turniej - turniej I Drabik Adam II Krajewska Zuzanna Sekretarz Królak Natalia L I nieobsadzony L II nieobsadzony
121 2024-01-06 Lechia Tomaszów Mazowiecki - MKS Będzin Sekretarz nieobsadzony L1 Strawiński Adrian L2 Sygitowicz Jakub
123 2024-01-06 SMS PZPS Spała - BKS Visła Bydgoszcz Sekretarz nieobsadzony L1 Strawiński Rafał L2 Wegner Tomasz
FZ-19 2024-01-06 SMS PZPS Spała III - Resursa Łódź I Gawot Krzysztof II Zając Andrzej Sekretarz Ambroszczyk Artur
FZ-20 2024-01-06 MKS Volley Żelazny Opoczno - KS WIFAMA Łódź I Humerski Czesław II Dobrowolski Marek Sekretarz Woźniak Halina
FZ-21 2024-01-06 PGE SKRA Bełchatów II - MKS BZURA Ozorków I Kisiel Jacek II Raczkowski Jacek Sekretarz Płaza Zbigniew
Liga I-106 2024-01-06 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - UKS Volley 34 Łódź I Pytloch Anna II Koćwin Łukasz Sekretarz Bilkowski Piotr
Liga I-107 2024-01-06 SMS Ostrów Łaskovia Łask I - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź I Brochocki Sebastian II Skórka Łukasz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
Liga IIA-111 2024-01-06 UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki - UKS FUKS Sulejów I Mamińska Zuzanna II Barylak Zuzanna Sekretarz Brzeziński Michał
68 2024-01-06 Volley Team Żychlin - Enea Energetyk Poznań Sekretarz Majtczak Marcin L1 Kuś Dominik L2 Kosiorek Łukasz
69 2024-01-06 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - CUK Anioły Toruń Sekretarz Czechowicz Monika L1 Brochocki Sebastian L2 Pytloch Anna
84 2024-01-06 Lechia Tomaszów Mazowiecki II - SMS PZPS Spała II Sekretarz Kisiel Olga L1 Woicki Robert L2 Cichońska Weronika
Liga IIB-113 2024-01-06 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Mela Piotr II Majchrowska Zuzanna Sekretarz Sygitowicz Jakub
Liga IIB-114 2024-01-06 Insel Magic Volley Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. I Plich Wojciech II Wrońska Olga Sekretarz Baran Przemysław
79 2024-01-06 METPRIM Volley Radomsko - KS Bielawianka-Bester Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
80 2024-01-06 WKS Wieluń - KPS Chełmiec Wałbrzych Sekretarz Kanicka Bogna L1 Kołodziej Andrzej L2 Pawełka Maciej
FZ-49 2024-01-06 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - LUMKS Kasztelan Rozprza I Woicki Robert II Strawiński Rafał Sekretarz Cichońska Weronika
FZ-50 2024-01-06 KS WIFAMA Łódź II - MKS BZURA Ozorków I Marchowski Jakub II Hankiewicz Natalia Sekretarz Kadziak Zdzisław
FZ-51 2024-01-06 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - EKS Skra Bełchatów I Komorek Tadeusz II Kopka Patryk Sekretarz Godlewska Marta
N/A 2024-01-06 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FZ-50 2024-01-07 UKS Volley 34 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Marchowski Jakub II Załęska Paulina Sekretarz Mela Piotr
FZ-51 2024-01-07 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - SMS Ostrów Łaskovia Łask I Kosiorek Łukasz II Podsędek Aleksandra Sekretarz Wojciechowska Irmina
FZ-52 2024-01-07 UMKS Tuszyn - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Cichońska Weronika II Cieślak Wiktoria Sekretarz Kacprzak Aleksandra
V turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 2024-01-07 KS Wifama I Łódź - MKS BZURA Ozorków I Brochocki Sebastian II Czechowicz Monika Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 2024-01-07 Lechia Tomaszów Mazowiecki - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Brochocki Sebastian II Czechowicz Monika Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 2024-01-07 Lechia Tomaszów Mazowiecki - MKS BZURA Ozorków I Brochocki Sebastian II Czechowicz Monika Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 2024-01-07 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - KS Wifama I Łódź I Brochocki Sebastian II Czechowicz Monika Sekretarz Wegner Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 2024-01-07 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - SPS Zduńska Wola I Gawot Krzysztof II Zych Tomasz Sekretarz Ambroszczyk Artur L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 2024-01-07 KS WIFAMA Łódź II - EKS Skra Bełchatów I Gawot Krzysztof II Zych Tomasz Sekretarz Ambroszczyk Artur L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 2024-01-07 SPS Zduńska Wola - EKS Skra Bełchatów I Gawot Krzysztof II Zych Tomasz Sekretarz Ambroszczyk Artur L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 2024-01-07 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - KS WIFAMA Łódź II I Gawot Krzysztof II Zych Tomasz Sekretarz Ambroszczyk Artur L I nieobsadzony L II nieobsadzony
91 2024-01-07 METPRIM Volley Radomsko - KPS Chełmiec Wałbrzych Sekretarz Plich Wojciech L1 Suski Dawid L2 Sygitowicz Jakub
N/A 2024-01-07 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Woicki Robert Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-01-09 Uniwersytet Łódzki - Politechnika Łódzka I Królak Natalia II Bilkowski Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FZ-47 2024-01-10 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Wegner Tomasz II Brochocki Sebastian Sekretarz Kadziak Zdzisław
FZ-38 2024-01-11 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Cichońska Weronika II Woicki Robert Sekretarz Brzeziński Michał
FZ-46 2024-01-11 SMS Ostrów Łaskovia Łask - UMKS Tuszyn I Komorek Tadeusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Kopka Patryk
FZ-53 2024-01-12 UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki - UMKS Tuszyn I Humerski Czesław II Kowalow Agnieszka Sekretarz Woźniak Halina
FZ-55 2024-01-12 SMS Ostrów Łaskovia Łask - UKS Volley 34 Łódź I Chrześcijanek Magdalena II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Kopka Patryk
Turniej Półfinałowy gr. A-51 2024-01-12 Lechia I Tomaszów Mazowiecki - METPRIM Volley Radomsko I Baran Przemysław II Zając Andrzej Sekretarz Plich Wojciech
Turniej Półfinałowy gr. A-52 2024-01-12 KS Wifama II Łódź - KS Wifama I Łódź I Kozłowska Katarzyna II Dobrowolski Marek Sekretarz Kadziak Zdzisław
FZ-1 2024-01-13 MKS BZURA Ozorków - Resursa Łódź I Wojtunik Krzysztof II Grzelak Marcin Sekretarz Czechowicz Monika
71 2024-01-13 Lotnik Łęczyca - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz Sekretarz Majtczak Marcin L1 Kuś Dominik L2 Kosiorek Łukasz
85 2024-01-13 Lechia Tomaszów Mazowiecki II - NECKO Augustów Sekretarz Plich Wojciech L1 Strawiński Jakub L2 Sygitowicz Jakub
86 2024-01-13 SMS PZPS Spała II - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Sekretarz Podsędek Aleksandra L1 Kowalow Agnieszka L2 Mela Piotr
87 2024-01-13 LKS Czarni Rząśnia - Zaksa Strzelce Opolskie Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
FZ-38 2024-01-13 GLKS Reaktywacja Drużbice - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Chrześcijanek Magdalena II Raczkowski Jacek Sekretarz Komorek Tadeusz
Turniej Półfinałowy gr. A-54 2024-01-13 METPRIM Volley Radomsko - KS Wifama I Łódź I Strawiński Rafał II Baran Przemysław Sekretarz Plich Wojciech
Turniej Półfinałowy gr. A-53 2024-01-13 Lechia I Tomaszów Mazowiecki - KS Wifama II Łódź I Baran Przemysław II Strawiński Rafał Sekretarz Plich Wojciech
Turniej Półfinałowy gr. B-57 2024-01-13 EKS Skra Bełchatów - WKS Wieluń I Strawiński Adrian II Kisiel Jacek Sekretarz Brożyna Andrzej
Turniej Półfinałowy gr. B-58 2024-01-13 Lechia II Tomaszów Mazowiecki - MKS BZURA Ozorków I Kisiel Jacek II Strawiński Adrian Sekretarz Brożyna Andrzej
56 2024-01-13 SMS Ostrów Łaskovia Łask - Enea Energetyk Poznań II Sekretarz Banaszczyk Karolina L1 Woicki Robert L2 Marchowski Jakub
N/A 2024-01-13 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FZ-54 2024-01-14 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Podsędek Aleksandra II Pytloch Anna Sekretarz Kryda Paweł
Gr. I-1 2024-01-14 UKS Volley 34 I Łódź - UMKS Tuszyn I Wegner Tomasz II Załęska Paulina Sekretarz Dobrowolski Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. I-1 2024-01-14 MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Wegner Tomasz II Załęska Paulina Sekretarz Dobrowolski Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. I-1 2024-01-14 UMKS Tuszyn - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Wegner Tomasz II Załęska Paulina Sekretarz Dobrowolski Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. I-1 2024-01-14 UKS Volley 34 I Łódź - MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki I Wegner Tomasz II Załęska Paulina Sekretarz Dobrowolski Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. I-1 2024-01-14 MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki - UMKS Tuszyn I Wegner Tomasz II Załęska Paulina Sekretarz Dobrowolski Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. I-1 2024-01-14 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - UKS Volley 34 I Łódź I Wegner Tomasz II Załęska Paulina Sekretarz Dobrowolski Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. II-1 2024-01-14 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Czerwiński Andrzej II Cichońska Weronika Sekretarz Brochocki Sebastian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. II-1 2024-01-14 SMS Ostrów Łaskovia Łask - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Czerwiński Andrzej II Cichońska Weronika Sekretarz Brochocki Sebastian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. II-1 2024-01-14 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Czerwiński Andrzej II Cichońska Weronika Sekretarz Brochocki Sebastian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. II-1 2024-01-14 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - SMS Ostrów Łaskovia Łask I Czerwiński Andrzej II Cichońska Weronika Sekretarz Brochocki Sebastian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. II-1 2024-01-14 SMS Ostrów Łaskovia Łask - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Czerwiński Andrzej II Cichońska Weronika Sekretarz Brochocki Sebastian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. II-1 2024-01-14 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź I Czerwiński Andrzej II Cichońska Weronika Sekretarz Brochocki Sebastian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. III-1 2024-01-14 UKS Siatka I Zgierz - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. I Dobrowolski Marek II Drabik Adam Sekretarz Kopka Patryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. III-1 2024-01-14 MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki - UKS Volley 34 II Łódź I Dobrowolski Marek II Drabik Adam Sekretarz Kopka Patryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. III-1 2024-01-14 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - UKS Volley 34 II Łódź I Dobrowolski Marek II Drabik Adam Sekretarz Kopka Patryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. III-1 2024-01-14 UKS Siatka I Zgierz - MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki I Dobrowolski Marek II Drabik Adam Sekretarz Kopka Patryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. III-1 2024-01-14 MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. I Dobrowolski Marek II Drabik Adam Sekretarz Kopka Patryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. III-1 2024-01-14 UKS Volley 34 II Łódź - UKS Siatka I Zgierz I Dobrowolski Marek II Drabik Adam Sekretarz Kopka Patryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. IV-1 2024-01-14 UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Bilkowski Piotr II Zych Tomasz Sekretarz Frączek Adrianna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. IV-1 2024-01-14 ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź I Bilkowski Piotr II Zych Tomasz Sekretarz Frączek Adrianna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. IV-1 2024-01-14 MKS SKIER - VIS Skierniewice - ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź I Bilkowski Piotr II Zych Tomasz Sekretarz Frączek Adrianna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. IV-1 2024-01-14 UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki - ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź I Bilkowski Piotr II Zych Tomasz Sekretarz Frączek Adrianna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. IV-1 2024-01-14 ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Bilkowski Piotr II Zych Tomasz Sekretarz Frączek Adrianna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. IV-1 2024-01-14 ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Bilkowski Piotr II Zych Tomasz Sekretarz Frączek Adrianna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. V-1 2024-01-14 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Mela Piotr II Chomiczewski Jakub Sekretarz Marchowski Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. V-1 2024-01-14 MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka - UKS I Ozorków I Mela Piotr II Chomiczewski Jakub Sekretarz Marchowski Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. V-1 2024-01-14 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - UKS I Ozorków I Mela Piotr II Chomiczewski Jakub Sekretarz Marchowski Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. V-1 2024-01-14 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka I Mela Piotr II Chomiczewski Jakub Sekretarz Marchowski Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. V-1 2024-01-14 MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Mela Piotr II Chomiczewski Jakub Sekretarz Marchowski Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. V-1 2024-01-14 UKS I Ozorków - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Mela Piotr II Chomiczewski Jakub Sekretarz Marchowski Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. VI-1 2024-01-14 MUKS Libero Pajęczno - Smile Academy UKS 10 Sieradz I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Leszczyk Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. VI-1 2024-01-14 WKS Wieluń - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Leszczyk Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. VI-1 2024-01-14 Smile Academy UKS 10 Sieradz - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Leszczyk Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. VI-1 2024-01-14 MUKS Libero Pajęczno - WKS Wieluń I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Leszczyk Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. VI-1 2024-01-14 WKS Wieluń - Smile Academy UKS 10 Sieradz I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Leszczyk Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. VI-1 2024-01-14 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II - MUKS Libero Pajęczno I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Leszczyk Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. VII-1 2024-01-14 UKS Siatka II Zgierz - SPS Zduńska Wola I Pędzik Tobiasz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Komorek Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. VII-1 2024-01-14 EKS Skra Bełchatów - UKS Siatka II Zgierz I Pędzik Tobiasz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Komorek Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. VII-1 2024-01-14 SPS Zduńska Wola - EKS Skra Bełchatów I Pędzik Tobiasz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Komorek Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. VIII-1 2024-01-14 UKS II Ozorków - LUKS ASIK Domaniewice I Lauk Martyna II Królak Natalia Sekretarz Hankiewicz Natalia L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. VIII-1 2024-01-14 Insel Magic Volley Łódź - UKS II Ozorków I Lauk Martyna II Królak Natalia Sekretarz Hankiewicz Natalia L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Gr. VIII-1 2024-01-14 LUKS ASIK Domaniewice - Insel Magic Volley Łódź I Lauk Martyna II Królak Natalia Sekretarz Hankiewicz Natalia L I nieobsadzony L II nieobsadzony
58 2024-01-14 ŁKS AZS UMED Łódź - SMS Police Sekretarz Wlaźlik Jakub L1 Cieślak Wiktoria L2 Woicki Robert
Turniej Półfinałowy gr. A-55 2024-01-14 KS Wifama II Łódź - METPRIM Volley Radomsko I Zając Andrzej II Baran Przemysław Sekretarz Suski Dawid
Turniej Półfinałowy gr. A-56 2024-01-14 KS Wifama I Łódź - Lechia I Tomaszów Mazowiecki I Baran Przemysław II Zając Andrzej Sekretarz Suski Dawid
Turniej Półfinałowy gr. B-59 2024-01-14 WKS Wieluń - MKS BZURA Ozorków I Płaza Zbigniew II Kisiel Jacek Sekretarz Brożyna Andrzej
Turniej Półfinałowy gr. B-60 2024-01-14 EKS Skra Bełchatów - Lechia II Tomaszów Mazowiecki I Kisiel Jacek II Płaza Zbigniew Sekretarz Brożyna Andrzej
N/A 2024-01-15 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Goździk Eryk II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Turniej Półfinałowy gr. B-61 2024-01-15 Lechia II Tomaszów Mazowiecki - WKS Wieluń I Banaszczyk Karolina II Kisiel Jacek Sekretarz Brożyna Andrzej
Turniej Półfinałowy gr. B-62 2024-01-15 MKS BZURA Ozorków - EKS Skra Bełchatów I Kisiel Jacek II Banaszczyk Karolina Sekretarz Brożyna Andrzej
N/A 2024-01-16 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I Brochocki Sebastian II Czerwiński Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-01-16 ŁKS Commercecon Łódź - Volero LE CANNET L1 Kuś Dominik L2 Raczkowski Jacek L3 L4 LR nieobsadzony
79 2024-01-17 Volley Team Żychlin - Lotnik Łęczyca Sekretarz Barylak Zuzanna L1 Przybycień Kamil L2 Załęska Paulina
80 2024-01-17 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - Krispol Września Sekretarz Grzelak Marcin L1 Dobrowolski Marek L2 Kozłowska Katarzyna
Baraż o AWANS-4 2024-01-17 UKS LIDER Konstantynów Łódzki II - SMS Ostrów Łaskovia Łask II I Kowalow Agnieszka II Majchrowska Zuzanna Sekretarz Koćwin Łukasz
93 2024-01-17 WKS Wieluń - WKS Sobieski Arena Sekretarz Kanicka Bogna L1 Kołodziej Andrzej L2 Pawełka Maciej
FZ-44 2024-01-17 KS Wifama I Łódź - EKS Skra Bełchatów I Humerski Czesław II Mela Piotr Sekretarz Woźniak Halina
FZ-12 2024-01-18 PGE SKRA Bełchatów II - MKS Volley Żelazny Opoczno I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Lewera Jacek
N/A 2024-01-18 Uniwersytet Łódzki - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I Mamińska Zuzanna II Dobrowolski Szymon Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
140 2024-01-19 SMS PZPS Spała - KKS Mickiewicz Kluczbork Sekretarz nieobsadzony L1 Ambroszczyk Artur L2 Strawiński Rafał
N/A 2024-01-19 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Frączek Adrianna II Majchrowska Zuzanna Sekretarz Królak Natalia L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FZ-24 2024-01-19 KS WIFAMA Łódź - SMS PZPS Spała III I Czechowicz Monika II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Woźniak Halina
FZ-37 2024-01-19 MKS Volley Żelazny Opoczno - GLKS Reaktywacja Drużbice I Wrońska Olga II Cichońska Weronika Sekretarz Bilkowski Piotr
Turniej Półfinałowy gr. B-1 2024-01-19 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Brochocki Sebastian II Kowalow Agnieszka Sekretarz Kadziak Zdzisław
Turniej Półfinałowy gr. B-2 2024-01-19 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. I Kowalow Agnieszka II Brochocki Sebastian Sekretarz Kadziak Zdzisław
97 2024-01-20 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski Sekretarz Kanicka Bogna L1 Pawełka Maciej L2 Kołodziej Andrzej
137 2024-01-20 Lechia Tomaszów Mazowiecki - MCKiS Jaworzno Sekretarz nieobsadzony L1 Brochocki Sebastian L2 Dobrowolski Szymon
N/A 2024-01-20 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Zych Tomasz II Ambroszczyk Artur Sekretarz Chomiczewski Jakub L I Zendeł Sylwester L II
FZ-22 2024-01-20 Resursa Łódź - PGE SKRA Bełchatów II I Pytloch Anna II Cichońska Weronika Sekretarz Barylak Zuzanna
FZ-23 2024-01-20 MKS BZURA Ozorków - MKS Volley Żelazny Opoczno I II Sekretarz
82 2024-01-20 Lotnik Łęczyca - Trefl Gdańsk II Sekretarz Woźniak Halina L1 Kosiorek Łukasz L2 Woicki Robert
99 2024-01-20 SMS PZPS Spała II - POLCANEX Kobyłka Sekretarz Kisiel Olga L1 Strawiński Jakub L2 Strawiński Adrian
FZ-34 2024-01-20 UKS Ozorków - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Żabicki Bogdan II Czechowicz Monika Sekretarz Kadziak Zdzisław
100 2024-01-20 LKS Czarni Rząśnia - WKS Wieluń Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
Turniej Półfinałowy gr. A-1 2024-01-20 UKS Volley 34 Łódź - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Januszkiewicz Tadeusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Godlewska Marta
Turniej Półfinałowy gr. A-2 2024-01-20 UKS LIDER Konstantynów Łódzki II - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Komorek Tadeusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Godlewska Marta
Turniej Półfinałowy gr. B-4 2024-01-20 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. I Humerski Czesław II Kopka Patryk Sekretarz Woźniak Halina
Turniej Półfinałowy gr. B-3 2024-01-20 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Humerski Czesław II Kopka Patryk Sekretarz Woźniak Halina
FZ-53 2024-01-20 LUMKS Kasztelan Rozprza - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Kisiel Jacek II Strawiński Adrian Sekretarz Kisiel Olga
64 2024-01-20 ŁKS AZS UMED Łódź - BIOFARM Szamotulanin Szamotuły Sekretarz Marchowski Jakub L1 Kowalow Agnieszka L2 Cieślak Wiktoria
FZ-54 2024-01-20 KS Wifama I Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Majchrowska Zuzanna II Sygitowicz Jakub Sekretarz Koćwin Łukasz
65 2024-01-20 LIBERO VIP Biesiadowo Aleksandrów Ł. - Enea Energetyk Poznań II Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Kopka Patryk L2 Raczkowski Jacek
FZ-55 2024-01-20 EKS Skra Bełchatów - KS WIFAMA Łódź II I Płaza Zbigniew II Frączek Adrianna Sekretarz Brożyna Andrzej
FZ-56 2024-01-20 MKS BZURA Ozorków - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Pędzik Tobiasz II Kosiorek Łukasz Sekretarz Kowalczyk Michał
N/A 2024-01-20 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-01-21 turniej - turniej I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Lewera Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Turniej Półfinałowy gr. A-4 2024-01-21 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Woicki Robert II Dobrowolski Marek Sekretarz Woźniak Halina
FZ-40 2024-01-21 WKS Prosna Wieruszów - UKS Ozorków I Pawełka Maciej II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Kołodziej Andrzej
Turniej Półfinałowy gr. A-3 2024-01-21 UKS Volley 34 Łódź - UKS LIDER Konstantynów Łódzki II I Dobrowolski Marek II Woicki Robert Sekretarz Woźniak Halina
Turniej Półfinałowy gr. A-5 2024-01-21 UKS LIDER Konstantynów Łódzki II - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Barylak Zuzanna II Brochocki Sebastian Sekretarz Humerski Czesław
Turniej Półfinałowy gr. A-6 2024-01-21 UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki - UKS Volley 34 Łódź I Brochocki Sebastian II Barylak Zuzanna Sekretarz Humerski Czesław
Turniej Półfinałowy gr. B-5 2024-01-21 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Załęska Paulina II Wegner Tomasz Sekretarz Kadziak Zdzisław
Turniej Półfinałowy gr. B-6 2024-01-21 MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź I Wegner Tomasz II Załęska Paulina Sekretarz Kadziak Zdzisław
FZ-52 2024-01-21 Lechia Tomaszów Mazowiecki - KS Wifama I Łódź I Baran Przemysław II Plich Wojciech Sekretarz Ambroszczyk Artur
N/A 2024-01-21 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-01-22 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Łódzki I Mela Piotr II Skórka Łukasz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Baraż o turniej Finałowy-1 2024-01-24 UKS Volley 34 Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. I Kowalow Agnieszka II Humerski Czesław Sekretarz Woźniak Halina
Baraż o turniej Finałowy-2 2024-01-24 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Cichońska Weronika II Dobrowolski Marek Sekretarz Kadziak Zdzisław
N/A 2024-01-24 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Barylak Zuzanna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-01-24 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I Przybycień Kamil II Czerwiński Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Turniej Finałowy-63 2024-01-26 Lechia I Tomaszów Mazowiecki - Lechia II Tomaszów Mazowiecki I Zając Andrzej II Kisiel Jacek Sekretarz Plich Wojciech
Turniej Finałowy-64 2024-01-26 KS Wifama I Łódź - EKS Skra Bełchatów I Kisiel Jacek II Zając Andrzej Sekretarz Plich Wojciech
Turniej Finałowy-57 2024-01-26 SMS Ostrów Łaskovia Łask - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Skórka Łukasz II Wlaźlik Jakub Sekretarz Godlewska Marta
Turniej Finałowy-58 2024-01-26 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Wlaźlik Jakub II Skórka Łukasz Sekretarz Godlewska Marta
N/A 2024-01-26 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Drabik Adam II Mela Piotr Sekretarz Chomiczewski Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
153 2024-01-27 Lechia Tomaszów Mazowiecki - BKS Visła Bydgoszcz Sekretarz nieobsadzony L1 Strawiński Adrian L2 Kosiorek Łukasz
Turniej Finałowy-65 2024-01-27 Lechia II Tomaszów Mazowiecki - EKS Skra Bełchatów I Cichońska Weronika II Pytloch Anna Sekretarz Plich Wojciech
Turniej Finałowy-66 2024-01-27 Lechia I Tomaszów Mazowiecki - KS Wifama I Łódź I Pytloch Anna II Cichońska Weronika Sekretarz Plich Wojciech
Turniej Finałowy-59 2024-01-27 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Wegner Tomasz II Wlaźlik Jakub Sekretarz Woźniak Halina
Turniej Finałowy-60 2024-01-27 SMS Ostrów Łaskovia Łask - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Wlaźlik Jakub II Wegner Tomasz Sekretarz Woźniak Halina
N/A 2024-01-27 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Zych Tomasz II Brochocki Sebastian Sekretarz Woicki Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
62 2024-01-27 SMS PZPS Spała II - UKS Trójka Międzyrzec Podlaski Sekretarz Sygitowicz Jakub L1 Strawiński Jakub L2 Strawiński Rafał
FZ-18 2024-01-27 UKS Ozorków - WKS Prosna Wieruszów I Humerski Czesław II Dobrowolski Marek Sekretarz Mamińska Zuzanna
VI turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 2024-01-28 KS Wifama I Łódź - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Baran Przemysław II Zych Tomasz Sekretarz Suski Dawid L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 2024-01-28 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Baran Przemysław II Zych Tomasz Sekretarz Suski Dawid L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 2024-01-28 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Baran Przemysław II Zych Tomasz Sekretarz Suski Dawid L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 2024-01-28 Lechia Tomaszów Mazowiecki - KS Wifama I Łódź I Baran Przemysław II Zych Tomasz Sekretarz Suski Dawid L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 2024-01-28 MKS BZURA Ozorków - SPS Zduńska Wola I Januszkiewicz Tadeusz II Pędzik Tobiasz Sekretarz Komorek Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 2024-01-28 KS WIFAMA Łódź II - EKS Skra Bełchatów I Januszkiewicz Tadeusz II Pędzik Tobiasz Sekretarz Komorek Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 2024-01-28 KS WIFAMA Łódź II - SPS Zduńska Wola I Januszkiewicz Tadeusz II Pędzik Tobiasz Sekretarz Komorek Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 2024-01-28 EKS Skra Bełchatów - MKS BZURA Ozorków I Januszkiewicz Tadeusz II Pędzik Tobiasz Sekretarz Komorek Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Turniej Finałowy-67 2024-01-28 KS Wifama I Łódź - Lechia II Tomaszów Mazowiecki I Jarzębicka Justyna II Wegner Tomasz Sekretarz Podsędek Aleksandra
Turniej Finałowy-68 2024-01-28 EKS Skra Bełchatów - Lechia I Tomaszów Mazowiecki I Wegner Tomasz II Jarzębicka Justyna Sekretarz Podsędek Aleksandra
Turniej Finałowy-61 2024-01-28 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Pytloch Anna II Cichońska Weronika Sekretarz Barylak Zuzanna
Turniej Finałowy-62 2024-01-28 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - SMS Ostrów Łaskovia Łask I Cichońska Weronika II Pytloch Anna Sekretarz Barylak Zuzanna
N/A 2024-01-28 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Chomiczewski Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-01-31 GROT BUDOWLANI Łódź - BEZIERS VB L1 Cichońska Weronika L2 Kryda Paweł L3 L4 LR nieobsadzony
FZ-26 2024-02-01 SMS PZPS Spała III - MKS BZURA Ozorków I Zając Andrzej II Strawiński Rafał Sekretarz Baran Przemysław
N/A 2024-02-01 ŁKS Commercecon Łódź - Energa MKS SMS Kalisz L1 Brzeziński Michał L2 Wegner Tomasz
N/A 2024-02-03 turniej - turniej I Pędzik Tobiasz II Woicki Robert Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Kopka Patryk L II
66 2024-02-03 SMS Ostrów Łaskovia Łask - LIBERO VIP Biesiadowo Aleksandrów Ł. Sekretarz Banaszczyk Karolina L1 Cieślak Wiktoria L2 Marchowski Jakub
90 2024-02-03 Volley Team Żychlin - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz Sekretarz Majtczak Marcin L1 Kuś Dominik L2 Kosiorek Łukasz
103 2024-02-03 METPRIM Volley Radomsko - Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa Sekretarz Kisiel Olga L1 Ambroszczyk Artur L2 Sygitowicz Jakub
106 2024-02-03 WKS Wieluń - IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Pawełka Maciej
N/A 2024-02-04 turniej - turniej I Pędzik Tobiasz II Woicki Robert Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Kopka Patryk L II
2 2024-02-08 UKS Serbinów Biała Podlaska - SMS Ostróda I Strawiński Rafał II Baran Przemysław Sekretarz Plich Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2024-02-08 Lechia Tomaszów Mazowiecki - Jet Service Joker Piła I Baran Przemysław II Strawiński Rafał Sekretarz Plich Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2024-02-09 Lechia Tomaszów Mazowiecki - IUKS Jedynka Poznań I Gawot Krzysztof II Baran Przemysław Sekretarz Plich Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2024-02-09 Jet Service Joker Piła - IUKS Jedynka Poznań I Zając Andrzej II Suski Dawid Sekretarz Plich Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
77 2024-02-09 Norwid Częstochowa - SMS Ostróda I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
77 2024-02-09 Lechia Tomaszów Mazowiecki - Jet Service Joker Piła I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
6 2024-02-09 UKS Serbinów Biała Podlaska - Norwid Częstochowa I Baran Przemysław II Gawot Krzysztof Sekretarz Plich Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2024-02-09 SMS Ostróda - Norwid Częstochowa I Suski Dawid II Zając Andrzej Sekretarz Plich Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-02-10 turniej - turniej I Marchowski Jakub II Cieślak Wiktoria Sekretarz Hankiewicz Natalia L I Królak Natalia L II Kowalow Agnieszka
FZ-29 2024-02-10 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - UKS Ozorków I Wlaźlik Jakub II Załęska Paulina Sekretarz Woźniak Halina
8 2024-02-10 Lechia Tomaszów Mazowiecki - SMS Ostróda I Brochocki Sebastian II Wegner Tomasz Sekretarz Czechowicz Monika
9 2024-02-10 Jet Service Joker Piła - Norwid Częstochowa I Wegner Tomasz II Brochocki Sebastian Sekretarz Czechowicz Monika
7 2024-02-10 III miejsce gr. A - III miejsce gr. B I Suski Dawid II Baran Przemysław Sekretarz Plich Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2024-02-11 MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź I Brochocki Sebastian II Wegner Tomasz Sekretarz Kozłowska Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2024-02-11 UKS Volley 34 I Łódź - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Brochocki Sebastian II Wegner Tomasz Sekretarz Kozłowska Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2024-02-11 ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Brochocki Sebastian II Wegner Tomasz Sekretarz Kozłowska Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2024-02-11 MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki - UKS Volley 34 I Łódź I Brochocki Sebastian II Wegner Tomasz Sekretarz Kozłowska Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2024-02-11 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź I Koćwin Łukasz II Krajewska Zuzanna Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2024-02-11 UKS Volley 34 II Łódź - MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki I Koćwin Łukasz II Krajewska Zuzanna Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2024-02-11 UKS Volley 34 II Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź I Koćwin Łukasz II Krajewska Zuzanna Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2024-02-11 MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Koćwin Łukasz II Krajewska Zuzanna Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2024-02-11 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Suski Dawid II Ambroszczyk Artur Sekretarz Baran Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2024-02-11 UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki - ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź I Suski Dawid II Ambroszczyk Artur Sekretarz Baran Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2024-02-11 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź I Suski Dawid II Ambroszczyk Artur Sekretarz Baran Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2024-02-11 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Suski Dawid II Ambroszczyk Artur Sekretarz Baran Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2024-02-11 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS Libero Pajęczno I Gawot Krzysztof II Zych Tomasz Sekretarz Kosiorek Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2024-02-11 MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka - UKS I Ozorków I Gawot Krzysztof II Zych Tomasz Sekretarz Kosiorek Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2024-02-11 MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka - MUKS Libero Pajęczno I Gawot Krzysztof II Zych Tomasz Sekretarz Kosiorek Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2024-02-11 UKS I Ozorków - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Gawot Krzysztof II Zych Tomasz Sekretarz Kosiorek Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2024-02-11 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - UKS Siatka II Zgierz I Bilski Robert II Kołodziej Andrzej Sekretarz Lewera Jacek L I Leszczyk Robert L II Kanicka Bogna
VI-1 2024-02-11 WKS Wieluń - Smile Academy UKS 10 Sieradz I Bilski Robert II Kołodziej Andrzej Sekretarz Lewera Jacek L I Leszczyk Robert L II Kanicka Bogna
VI-1 2024-02-11 WKS Wieluń - UKS Siatka II Zgierz I Bilski Robert II Kołodziej Andrzej Sekretarz Lewera Jacek L I Leszczyk Robert L II Kanicka Bogna
VI-1 2024-02-11 Smile Academy UKS 10 Sieradz - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Bilski Robert II Kołodziej Andrzej Sekretarz Lewera Jacek L I Leszczyk Robert L II Kanicka Bogna
VII-1 2024-02-11 SPS Zduńska Wola - Insel Magic Volley Łódź I Komorek Tadeusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Pędzik Tobiasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2024-02-11 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II - SPS Zduńska Wola I Komorek Tadeusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Pędzik Tobiasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2024-02-11 Insel Magic Volley Łódź - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II I Komorek Tadeusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Pędzik Tobiasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VIII-1 2024-02-11 UKS II Ozorków - LUKS ASIK Domaniewice I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Banaszczyk Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VIII-1 2024-02-11 EKS Skra Bełchatów - UKS II Ozorków I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Banaszczyk Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VIII-1 2024-02-11 LUKS ASIK Domaniewice - EKS Skra Bełchatów I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Banaszczyk Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2024-02-11 Jet Service Joker Piła - SMS Ostróda I Załęska Paulina II Pytloch Anna Sekretarz Podsędek Aleksandra
11 2024-02-11 Lechia Tomaszów Mazowiecki - Norwid Częstochowa I Pytloch Anna II Załęska Paulina Sekretarz Podsędek Aleksandra
II-1 2024-02-12 UMKS Tuszyn - UKS Siatka I Zgierz I Chrześcijanek Magdalena II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2024-02-12 SMS Ostrów Łaskovia Łask - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Chrześcijanek Magdalena II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2024-02-12 UKS Siatka I Zgierz - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Chrześcijanek Magdalena II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2024-02-12 UMKS Tuszyn - SMS Ostrów Łaskovia Łask I Chrześcijanek Magdalena II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Turniej Finałowy-130 2024-02-16 SMS Ostrów Łaskovia Łask - UKS Volley 34 Łódź I Cichońska Weronika II Pytloch Anna Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Turniej Finałowy-131 2024-02-16 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Pytloch Anna II Cichońska Weronika Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-02-16 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Frączek Adrianna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Turniej Finałowy-57 2024-02-16 KS WIFAMA Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Brochocki Sebastian II Dobrowolski Marek Sekretarz Brzeziński Michał
Turniej Finałowy-58 2024-02-16 EKS Skra Bełchatów - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Dobrowolski Marek II Brochocki Sebastian Sekretarz Brzeziński Michał
109 2024-02-17 Volley Team Żychlin - Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski Sekretarz Grzelak Marcin L1 Cichońska Weronika L2 Kozłowska Katarzyna
Turniej Finałowy-133 2024-02-17 UKS Volley 34 Łódź - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Płaza Zbigniew II Kopka Patryk Sekretarz Banaszczyk Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Turniej Finałowy-132 2024-02-17 SMS Ostrów Łaskovia Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Płaza Zbigniew II Kopka Patryk Sekretarz Banaszczyk Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-02-17 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Zych Tomasz II Chomiczewski Jakub Sekretarz Przybycień Kamil L I Mela Piotr L II
FZ-25 2024-02-17 KS WIFAMA Łódź - Resursa Łódź I Dobrowolski Marek II Załęska Paulina Sekretarz Frączek Adrianna
Turniej Finałowy-59 2024-02-17 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Humerski Czesław II Strawiński Adrian Sekretarz Woźniak Halina
Turniej Finałowy-60 2024-02-17 KS WIFAMA Łódź - EKS Skra Bełchatów I Strawiński Adrian II Humerski Czesław Sekretarz Woźniak Halina
91 2024-02-17 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - Trefl Gdańsk II Sekretarz Kanicka Bogna L1 Kołodziej Andrzej L2 Raczkowski Jacek
93 2024-02-17 Lotnik Łęczyca - LUKS Wilki Wilczyn Sekretarz Podsędek Aleksandra L1 Woicki Robert L2 Brochocki Sebastian
111 2024-02-17 Lechia Tomaszów Mazowiecki II - KS Błonie Sekretarz Sygitowicz Jakub L1 Strawiński Jakub L2 Strawiński Rafał
113 2024-02-17 LKS Czarni Rząśnia - KPS Chełmiec Wałbrzych Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
FZ-42 2024-02-17 MKS SKIER - VIS Skierniewice - GLKS Reaktywacja Drużbice I Gawot Krzysztof II Kosiorek Łukasz Sekretarz Kuś Dominik
FZ-43 2024-02-17 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - MKS Volley Żelazny Opoczno I II Sekretarz
75 2024-02-17 ŁKS AZS UMED Łódź - LIBERO VIP Biesiadowo Aleksandrów Ł. Sekretarz Brzeziński Michał L1 Barylak Zuzanna L2 Czechowicz Monika
N/A 2024-02-17 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Turniej Finałowy-134 2024-02-18 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS Volley 34 Łódź I Wlaźlik Jakub II Cieślak Wiktoria Sekretarz Godlewska Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Turniej Finałowy-135 2024-02-18 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - SMS Ostrów Łaskovia Łask I Cieślak Wiktoria II Wlaźlik Jakub Sekretarz Godlewska Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Turniej Finałowy-61 2024-02-18 EKS Skra Bełchatów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Załęska Paulina II Dobrowolski Szymon Sekretarz Woźniak Halina
Turniej Finałowy-62 2024-02-18 Lechia Tomaszów Mazowiecki - KS WIFAMA Łódź I Dobrowolski Szymon II Załęska Paulina Sekretarz Woźniak Halina
N/A 2024-02-19 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Woicki Robert II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-02-20 ŁKS Commercecon Łódź - Allianz Vero Volley MILANO L1 Dobrowolski Szymon L2 Wegner Tomasz L3 L4 LR nieobsadzony
N/A 2024-02-21 GROT BUDOWLANI Łódź - Viteos NEUCHATEL UC L1 Pytloch Anna L2 Wlaźlik Jakub L3 L4 LR nieobsadzony
185 2024-02-21 Lechia Tomaszów Mazowiecki - KKS Mickiewicz Kluczbork Sekretarz nieobsadzony L1 Cichońska Weronika L2 Brochocki Sebastian
FZ-27 2024-02-22 MKS Volley Żelazny Opoczno - PGE SKRA Bełchatów II I Baran Przemysław II Kisiel Jacek Sekretarz Zając Andrzej
N/A 2024-02-22 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Turniej Półfinałowy MP Juniorów, gr. IV-1 2024-02-23 Lechia Tomaszów Mazowiecki - Aluron CMC Wybicki Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Plich Wojciech L I Sygitowicz Jakub L II Ambroszczyk Artur
Turniej Półfinałowy MP Juniorów, gr. IV-2 2024-02-23 MOS WOLA Warszawa - Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Plich Wojciech L I Ambroszczyk Artur L II Sygitowicz Jakub
N/A 2024-02-23 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Hankiewicz Natalia II Majchrowska Zuzanna Sekretarz Krajewska Zuzanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FZ-29 2024-02-23 PGE SKRA Bełchatów II - SMS PZPS Spała III I Grzelak Marcin II Kryda Paweł Sekretarz Płaza Zbigniew
N/A 2024-02-24 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Woicki Robert Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Turniej Półfinałowy MP Juniorów, gr. IV-3 2024-02-24 Aluron CMC Wybicki Kielce - Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Plich Wojciech L I Sygitowicz Jakub L II Ambroszczyk Artur
Turniej Półfinałowy MP Juniorów, gr. IV-4 2024-02-24 Lechia Tomaszów Mazowiecki - MOS WOLA Warszawa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Plich Wojciech L I Ambroszczyk Artur L II Sygitowicz Jakub
N/A 2024-02-24 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Zych Tomasz II Cieślak Wiktoria Sekretarz Podsędek Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
112 2024-02-24 SMS PZPS Spała II - KS Camper Wyszków Sekretarz Woźniak Halina L1 Kowalow Agnieszka L2 Załęska Paulina
N/A 2024-02-25 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Turniej Półfinałowy MP Juniorów, gr. IV-5 2024-02-25 MOS WOLA Warszawa - Aluron CMC Wybicki Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Woźniak Halina L I Wegner Tomasz L II Brochocki Sebastian
Turniej Półfinałowy MP Juniorów, gr. IV-6 2024-02-25 Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa - Lechia Tomaszów Mazowiecki I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Woźniak Halina L I Brochocki Sebastian L II Wegner Tomasz
I-1 2024-02-25 MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki - SMS Ostrów Łaskovia Łask I Baran Przemysław II Cieślak Wiktoria Sekretarz Kowalow Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2024-02-25 UKS Volley 34 I Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź I Baran Przemysław II Cieślak Wiktoria Sekretarz Kowalow Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2024-02-25 SMS Ostrów Łaskovia Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź I Baran Przemysław II Cieślak Wiktoria Sekretarz Kowalow Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2024-02-25 MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki - UKS Volley 34 I Łódź I Baran Przemysław II Cieślak Wiktoria Sekretarz Kowalow Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2024-02-25 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Cichońska Weronika II Krajewska Zuzanna Sekretarz Kopka Patryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2024-02-25 UMKS Tuszyn - UKS Siatka Zgierz I Cichońska Weronika II Krajewska Zuzanna Sekretarz Kopka Patryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2024-02-25 MUKS 47 LO - Budowlani Łódź - UKS Siatka Zgierz I Cichońska Weronika II Krajewska Zuzanna Sekretarz Kopka Patryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2024-02-25 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - UMKS Tuszyn I Cichońska Weronika II Krajewska Zuzanna Sekretarz Kopka Patryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2024-02-25 UMKS Tuszyn - MUKS 47 LO - Budowlani Łódź I Cichońska Weronika II Krajewska Zuzanna Sekretarz Kopka Patryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2024-02-25 UKS Siatka Zgierz - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Cichońska Weronika II Krajewska Zuzanna Sekretarz Kopka Patryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2024-02-25 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Zych Tomasz II Lauk Martyna Sekretarz Majchrowska Zuzanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2024-02-25 MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki - ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź I Zych Tomasz II Lauk Martyna Sekretarz Majchrowska Zuzanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2024-02-25 UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki - ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź I Zych Tomasz II Lauk Martyna Sekretarz Majchrowska Zuzanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2024-02-25 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki I Zych Tomasz II Lauk Martyna Sekretarz Majchrowska Zuzanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2024-02-25 MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki I Zych Tomasz II Lauk Martyna Sekretarz Majchrowska Zuzanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2024-02-25 ŁKS Siatkówka Żeńska III Łódź - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Zych Tomasz II Lauk Martyna Sekretarz Majchrowska Zuzanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2024-02-25 UKS Volley 34 II Łódź - MUKS Libero Pajęczno I Hankiewicz Natalia II Załęska Paulina Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2024-02-25 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Hankiewicz Natalia II Załęska Paulina Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2024-02-25 MUKS Libero Pajęczno - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Hankiewicz Natalia II Załęska Paulina Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2024-02-25 UKS Volley 34 II Łódź - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. I Hankiewicz Natalia II Załęska Paulina Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2024-02-25 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. - MUKS Libero Pajęczno I Hankiewicz Natalia II Załęska Paulina Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2024-02-25 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS Volley 34 II Łódź I Hankiewicz Natalia II Załęska Paulina Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2024-02-25 ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź - Smile Academy UKS 10 Sieradz I Wojtunik Krzysztof II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Mamińska Zuzanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2024-02-25 MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Wojtunik Krzysztof II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Mamińska Zuzanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2024-02-25 Smile Academy UKS 10 Sieradz - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Wojtunik Krzysztof II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Mamińska Zuzanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2024-02-25 ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź - MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka I Wojtunik Krzysztof II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Mamińska Zuzanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2024-02-25 MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka - Smile Academy UKS 10 Sieradz I Wojtunik Krzysztof II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Mamińska Zuzanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2024-02-25 MKS SKIER - VIS Skierniewice - ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź I Wojtunik Krzysztof II Kacprzak Aleksandra Sekretarz Mamińska Zuzanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2024-02-25 UKS I Ozorków - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II I Banaszczyk Karolina II Płaza Zbigniew Sekretarz Brożyna Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2024-02-25 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - UKS Siatka Zgierz II I Banaszczyk Karolina II Płaza Zbigniew Sekretarz Brożyna Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2024-02-25 UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II - UKS Siatka Zgierz II I Banaszczyk Karolina II Płaza Zbigniew Sekretarz Brożyna Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2024-02-25 UKS I Ozorków - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Banaszczyk Karolina II Płaza Zbigniew Sekretarz Brożyna Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2024-02-25 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz. II I Banaszczyk Karolina II Płaza Zbigniew Sekretarz Brożyna Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2024-02-25 UKS Siatka Zgierz II - UKS I Ozorków I Banaszczyk Karolina II Płaza Zbigniew Sekretarz Brożyna Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2024-02-25 Insel Magic Volley Łódź - EKS Skra Bełchatów I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Kanicka Bogna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2024-02-25 WKS Wieluń - Insel Magic Volley Łódź I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Kanicka Bogna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2024-02-25 EKS Skra Bełchatów - WKS Wieluń I Bilski Robert II Trawczyński Piotr Sekretarz Kanicka Bogna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VIII-1 2024-02-25 UKS II Ozorków - LUKS ASIK Domaniewice I Januszkiewicz Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Pędzik Tobiasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VIII-1 2024-02-25 SPS Zduńska Wola - UKS II Ozorków I Januszkiewicz Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Pędzik Tobiasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VIII-1 2024-02-25 LUKS ASIK Domaniewice - SPS Zduńska Wola I Januszkiewicz Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Pędzik Tobiasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 2024-02-25 KS Wifama I Łódź - EKS Skra Bełchatów I Sygitowicz Jakub II Kuś Dominik Sekretarz Kosiorek Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 2024-02-25 Lechia Tomaszów Mazowiecki - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Sygitowicz Jakub II Kuś Dominik Sekretarz Kosiorek Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 2024-02-25 EKS Skra Bełchatów - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Sygitowicz Jakub II Kuś Dominik Sekretarz Kosiorek Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 2024-02-25 KS Wifama I Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Sygitowicz Jakub II Kuś Dominik Sekretarz Kosiorek Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 2024-02-25 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - SPS Zduńska Wola I Barylak Zuzanna II Kowalczyk Michał Sekretarz Jarzębicka Justyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 2024-02-25 MKS BZURA Ozorków - KS WIFAMA Łódź II I Barylak Zuzanna II Kowalczyk Michał Sekretarz Jarzębicka Justyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 2024-02-25 SPS Zduńska Wola - KS WIFAMA Łódź II I Barylak Zuzanna II Kowalczyk Michał Sekretarz Jarzębicka Justyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 2024-02-25 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - MKS BZURA Ozorków I Barylak Zuzanna II Kowalczyk Michał Sekretarz Jarzębicka Justyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 2024-02-25 MKS BZURA Ozorków - SPS Zduńska Wola I Barylak Zuzanna II Kowalczyk Michał Sekretarz Jarzębicka Justyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 2024-02-25 KS WIFAMA Łódź II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Barylak Zuzanna II Kowalczyk Michał Sekretarz Jarzębicka Justyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-02-29 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Krajewska Zuzanna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-03-01 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Majchrowska Zuzanna II Lauk Martyna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2024-03-01 Lechia Tomaszów Mazowiecki - DOFU Bielawianka Bester Bielawa I Cichońska Weronika II Wojtunik Krzysztof Sekretarz Plich Wojciech
2 2024-03-01 AT Jastrzębski Węgiel - AS Stal Nysa I Wojtunik Krzysztof II Cichońska Weronika Sekretarz Plich Wojciech
1 2024-03-01 SMS Ostrów Łaskovia Łask - MKS Polonia Świdnica I Dobrowolski Marek II Jarzębicka Justyna Sekretarz Godlewska Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2024-03-01 JKS SMS Jastrzębie - LUKS Sukces Komprachcice I Jarzębicka Justyna II Dobrowolski Marek Sekretarz Godlewska Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
201 2024-03-02 Lechia Tomaszów Mazowiecki - AZS AGH Kraków Sekretarz nieobsadzony L1 Kuś Dominik L2 Kosiorek Łukasz
FZ-28 2024-03-02 Resursa Łódź - MKS Volley Żelazny Opoczno I Humerski Czesław II Dobrowolski Marek Sekretarz Woźniak Halina
FZ-30 2024-03-02 MKS BZURA Ozorków - KS WIFAMA Łódź I Wojciechowska Irmina II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Mamińska Zuzanna
N/A 2024-03-02 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-03-02 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Zych Tomasz II Majtczak Marcin Sekretarz Zendeł Sylwester L I Kowalow Agnieszka L II Przybycień Kamil
3 2024-03-02 DOFU Bielawianka Bester Bielawa - AS Stal Nysa I Baran Przemysław II Gawot Krzysztof Sekretarz Plich Wojciech
4 2024-03-02 Lechia Tomaszów Mazowiecki - AT Jastrzębski Węgiel I Gawot Krzysztof II Baran Przemysław Sekretarz Plich Wojciech
3 2024-03-02 MKS Polonia Świdnica - LUKS Sukces Komprachcice I Brochocki Sebastian II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Godlewska Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2024-03-02 SMS Ostrów Łaskovia Łask - JKS SMS Jastrzębie I Januszkiewicz Tadeusz II Brochocki Sebastian Sekretarz Godlewska Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Półfinał I-1 2024-03-02 GLKS Reaktywacja Drużbice - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Strawiński Adrian II Banaszczyk Karolina Sekretarz Brożyna Andrzej
Półfinał II-1 2024-03-02 UKS Ozorków - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Pytloch Anna II Żabicki Bogdan Sekretarz Cieślak Wiktoria
115 2024-03-02 METPRIM Volley Radomsko - WKS Sobieski Arena Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
119 2024-03-02 WKS Wieluń - MLKS Iwaniccy Gubin Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Kołodziej Andrzej L2 Raczkowski Jacek
N/A 2024-03-03 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Woicki Robert II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-03-03 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2024-03-03 AT Jastrzębski Węgiel - DOFU Bielawianka Bester Bielawa I Baran Przemysław II Strawiński Adrian Sekretarz Plich Wojciech
6 2024-03-03 AS Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Strawiński Adrian II Baran Przemysław Sekretarz Plich Wojciech
5 2024-03-03 JKS SMS Jastrzębie - MKS Polonia Świdnica I Pytloch Anna II Wegner Tomasz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2024-03-03 LUKS Sukces Komprachcice - SMS Ostrów Łaskovia Łask I Wegner Tomasz II Pytloch Anna Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Półfinał I-2 2024-03-03 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - GLKS Reaktywacja Drużbice I Brochocki Sebastian II Czechowicz Monika Sekretarz Godlewska Marta
Półfinał II-2 2024-03-03 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Ozorków I Mencel Katarzyna II Kowalow Agnieszka Sekretarz Królak Natalia
N/A 2024-03-05 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-03-06 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Brochocki Sebastian II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-03-06 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Krajewska Zuzanna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-03-07 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Królak Natalia II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-03-08 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Chomiczewski Jakub II Woicki Robert Sekretarz Mela Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-03-09 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Woicki Robert Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Turniej Finałowy-1 2024-03-09 KS WIFAMA Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Wegner Tomasz II Cieślak Wiktoria Sekretarz Barylak Zuzanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Turniej Finałowy-2 2024-03-09 Lechia Tomaszów Mazowiecki - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Cieślak Wiktoria II Wegner Tomasz Sekretarz Barylak Zuzanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Turniej Finałowy-3 2024-03-09 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka I Kopka Patryk II Pytloch Anna Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Turniej Finałowy-4 2024-03-09 KS WIFAMA Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki I Pytloch Anna II Kopka Patryk Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Grupa Fina?owa-2 2024-03-09 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Grupa Fina?owa-1 2024-03-09 UKS Volley 34 Łódź - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Podgrupa B-1 2024-03-09 UKS Volley 34 Łódź - UMKS Tuszyn I Lauk Martyna II Dobrowolski Marek Sekretarz Godlewska Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Podgrupa B-2 2024-03-09 UMKS Tuszyn - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I Dobrowolski Marek II Lauk Martyna Sekretarz Godlewska Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Podgrupa B-3 2024-03-09 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - UKS Volley 34 Łódź I Lauk Martyna II Dobrowolski Marek Sekretarz Godlewska Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Podgrupa A-1 2024-03-09 MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. - SMS Ostrów Łaskovia Łask I Ambroszczyk Artur II Sygitowicz Jakub Sekretarz Zając Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Podgrupa A-2 2024-03-09 SMS Ostrów Łaskovia Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Ambroszczyk Artur II Sygitowicz Jakub Sekretarz Zając Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Podgrupa A-3 2024-03-09 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. I Ambroszczyk Artur II Sygitowicz Jakub Sekretarz Zając Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-03-09 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Zych Tomasz II Goździk Eryk Sekretarz Pędzik Tobiasz L I Przybycień Kamil L II Majchrowska Zuzanna
N/A 2024-03-09 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - turniej I Królak Natalia II Hankiewicz Natalia Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
57 2024-03-09 Volley Team Żychlin - Stoczniowiec Politechnika Gdańska Sekretarz Grzelak Marcin L1 Kozłowska Katarzyna L2 Marchowski Jakub
N/A 2024-03-10 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Turniej Finałowy-5 2024-03-10 Lechia Tomaszów Mazowiecki - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Jarzębicka Justyna II Brochocki Sebastian Sekretarz Marchowski Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Turniej Finałowy-6 2024-03-10 MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - KS WIFAMA Łódź I Brochocki Sebastian II Jarzębicka Justyna Sekretarz Marchowski Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Grupa Fina?owa-3 2024-03-10 UKS Volley 34 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Wegner Tomasz II Pytloch Anna Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Grupa Fina?owa-4 2024-03-10 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. I Pytloch Anna II Wegner Tomasz Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Grupa Fina?owa-5 2024-03-10 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Baran Przemysław II Ambroszczyk Artur Sekretarz Suski Dawid L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Grupa Fina?owa-6 2024-03-10 MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. - UKS Volley 34 Łódź I Ambroszczyk Artur II Baran Przemysław Sekretarz Suski Dawid L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-03-10 turniej - turniej I Chomiczewski Jakub II Humerski Czesław Sekretarz nieobsadzony L I Pędzik Tobiasz L II Podsędek Aleksandra
N/A 2024-03-10 turniej - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-03-12 turniej - pauzuje I Mela Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
76 2024-03-13 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS AZS UMED Łódź Sekretarz Czechowicz Monika L1 Kowalow Agnieszka L2 Mela Piotr
N/A 2024-03-13 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Kopka Patryk II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-03-13 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Frączek Adrianna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-03-13 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Goździk Eryk II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
217 2024-03-14 Lechia Tomaszów Mazowiecki - PZL Leonardo Avia Świdnik Sekretarz nieobsadzony L1 Brochocki Sebastian L2 Pytloch Anna
N/A 2024-03-14 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Podsędek Aleksandra II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-03-14 turniej - pauzuje I Mela Piotr II Przybycień Kamil Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-03-15 turniej - pauzuje I Banaszczyk Karolina II Płaza Zbigniew Sekretarz Przybycień Kamil L I Wlaźlik Jakub L II
N/A 2024-03-15 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Podsędek Aleksandra II Pytloch Anna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-03-16 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Kopka Patryk Sekretarz Pędzik Tobiasz L I Banaszczyk Karolina L II
N/A 2024-03-16 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Brochocki Sebastian II Zych Tomasz Sekretarz Woicki Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
101 2024-03-16 Volley Team Żychlin - LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz Sekretarz Czechowicz Monika L1 Kuś Dominik L2 Kosiorek Łukasz
102 2024-03-16 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - LUKS Wilki Wilczyn Sekretarz Grzelak Marcin L1 Załęska Paulina L2 Kozłowska Katarzyna
104 2024-03-16 Lotnik Łęczyca - SPS Konspol Słupca Sekretarz Woźniak Halina L1 Kowalow Agnieszka L2 Dobrowolski Marek
125 2024-03-16 SMS PZPS Spała II - MOS WOLA Warszawa Sekretarz Plich Wojciech L1 Ambroszczyk Artur L2 Strawiński Jakub
126 2024-03-16 LKS Czarni Rząśnia - WKS Sobieski Arena Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
209 2024-03-17 SMS PZPS Spała - Lechia Tomaszów Mazowiecki Sekretarz nieobsadzony L1 Strawiński Jakub L2 Sygitowicz Jakub
191 2024-03-20 SMS PZPS Spała - PSG KPS Siedlce Sekretarz nieobsadzony L1 Brochocki Sebastian L2 Wegner Tomasz
N/A 2024-03-20 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Frączek Adrianna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-03-20 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Mela Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
208 2024-03-22 SMS PZPS Spała - Olimpia Sulęcin Sekretarz nieobsadzony L1 Cichońska Weronika L2 Pytloch Anna
Turniej Finałowy-1 2024-03-22 PGE SKRA Bełchatów II - KS WIFAMA Łódź I Skórka Łukasz II Grzelak Marcin Sekretarz Czechowicz Monika
Turniej Finałowy-2 2024-03-22 Resursa Łódź - MKS BZURA Ozorków I Grzelak Marcin II Skórka Łukasz Sekretarz Czechowicz Monika
N/A 2024-03-22 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Hankiewicz Natalia II Królak Natalia Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
86 2024-03-22 SMS Ostrów Łaskovia Łask - Energa MKS SMS Kalisz II Sekretarz Godlewska Marta L1 Kopka Patryk L2 Mela Piotr
226 2024-03-23 SMS PZPS Spała - MKS Będzin Sekretarz nieobsadzony L1 Suski Dawid L2 Sygitowicz Jakub
Turniej Finałowy-3 2024-03-23 KS WIFAMA Łódź - MKS BZURA Ozorków I Wojtunik Krzysztof II Załęska Paulina Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
Turniej Finałowy-4 2024-03-23 PGE SKRA Bełchatów II - Resursa Łódź I Załęska Paulina II Wojtunik Krzysztof Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
FINAŁ-1 2024-03-23 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola I Kuś Dominik II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Czechowicz Monika
Mecz o 3 miejsce-2147483647 2024-03-23 GLKS Reaktywacja Drużbice - UKS Ozorków I Gawot Krzysztof II Baran Przemysław Sekretarz Płaza Zbigniew
1 2024-03-23 KS WIFAMA Łódź - Wataha Lublin I Wlaźlik Jakub II Kopka Patryk Sekretarz Godlewska Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2024-03-23 VitaSUN MKS Będzin - Korona Olesno I Kopka Patryk II Wlaźlik Jakub Sekretarz Godlewska Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2024-03-23 MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. - KPS Chełmiec Wałbrzych I Dobrowolski Marek II Krajewska Zuzanna Sekretarz Plich Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2024-03-23 MKS Dwójka Zawiercie - LUKS Sukces Komprachcice I Krajewska Zuzanna II Dobrowolski Marek Sekretarz Plich Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2024-03-23 KPS Chełmiec Wałbrzych - LUKS Sukces Komprachcice I Ambroszczyk Artur II Strawiński Adrian Sekretarz Wrońska Olga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2024-03-23 MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. - MKS Dwójka Zawiercie I Strawiński Adrian II Ambroszczyk Artur Sekretarz Wrońska Olga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-03-23 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Brochocki Sebastian II Cichońska Weronika Sekretarz Przybycień Kamil L I Pytloch Anna L II Zych Tomasz
127 2024-03-23 METPRIM Volley Radomsko - LKS Czarni Rząśnia Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
132 2024-03-23 WKS Wieluń - KS Rudziniec Sekretarz Kanicka Bogna L1 Kołodziej Andrzej L2 Pawełka Maciej
87 2024-03-23 ŁKS AZS UMED Łódź - UKS ZSMS Poznań Sekretarz Woźniak Halina L1 Królak Natalia L2 Hankiewicz Natalia
88 2024-03-23 LIBERO VIP Biesiadowo Aleksandrów Ł. - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca Sekretarz Marchowski Jakub L1 Woicki Robert L2 Cieślak Wiktoria
Turniej Finałowy-5 2024-03-24 Resursa Łódź - KS WIFAMA Łódź I Pytloch Anna II Cichońska Weronika Sekretarz Bilkowski Piotr
Turniej Finałowy-6 2024-03-24 MKS BZURA Ozorków - PGE SKRA Bełchatów II I Cichońska Weronika II Pytloch Anna Sekretarz Bilkowski Piotr
FINAŁ-2 2024-03-24 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Wojtunik Krzysztof II Wojciechowska Irmina Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
Mecz o 3 miejsce-33332 2024-03-24 UKS Ozorków - GLKS Reaktywacja Drużbice I Kisiel Jacek II Strawiński Adrian Sekretarz Kisiel Olga
3 2024-03-24 Wataha Lublin - Korona Olesno I Kopka Patryk II Cieślak Wiktoria Sekretarz Podsędek Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2024-03-24 KS WIFAMA Łódź - VitaSUN MKS Będzin I Cieślak Wiktoria II Kopka Patryk Sekretarz Podsędek Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2024-03-24 VitaSUN MKS Będzin - Wataha Lublin I Marchowski Jakub II Brochocki Sebastian Sekretarz Królak Natalia L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2024-03-24 Korona Olesno - KS WIFAMA Łódź I Brochocki Sebastian II Marchowski Jakub Sekretarz Królak Natalia L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2024-03-24 MKS Dwójka Zawiercie - KPS Chełmiec Wałbrzych I Frączek Adrianna II Dobrowolski Szymon Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2024-03-24 LUKS Sukces Komprachcice - MUKS DARGFIL Tomaszów Maz. I Dobrowolski Szymon II Frączek Adrianna Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
233 2024-03-27 Lechia Tomaszów Mazowiecki - CHKS Arka Chełm Sekretarz nieobsadzony L1 Kozłowska Katarzyna L2 Strawiński Adrian
N/A 2024-03-27 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Woicki Robert II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2024-04-05 LIBERO VIP Biesiadowo Aleksandrów Ł. - Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia I II Sekretarz Woźniak Halina
1 2024-04-05 EASY WRAP Volley Kobyłka - EWDAR KS Silesia Częstochowa I II Sekretarz Woźniak Halina
N/A 2024-04-05 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Drabik Adam II Majchrowska Zuzanna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-04-06 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2024-04-06 LIBERO VIP Biesiadowo Aleksandrów Ł. - EASY WRAP Volley Kobyłka I II Sekretarz Barylak Zuzanna
3 2024-04-06 Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia - EWDAR KS Silesia Częstochowa I II Sekretarz Barylak Zuzanna
N/A 2024-04-06 WKS Wieluń - Dr OKO Ikar Legnica Sekretarz Kanicka Bogna L1 Kołodziej Andrzej L2 Pawełka Maciej
N/A 2024-04-06 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Zych Tomasz II Brochocki Sebastian Sekretarz Podsędek Aleksandra L I Mela Piotr L II Chomiczewski Jakub
N/A 2024-04-07 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II Podsędek Aleksandra Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2024-04-07 EASY WRAP Volley Kobyłka - Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia I II Sekretarz Brzeziński Michał
6 2024-04-07 EWDAR KS Silesia Częstochowa - LIBERO VIP Biesiadowo Aleksandrów Ł. I II Sekretarz Brzeziński Michał
N/A 2024-04-07 WKS Wieluń - Dr OKO Ikar Legnica Sekretarz Kanicka Bogna L1 Kołodziej Andrzej L2 Pawełka Maciej
N/A 2024-04-11 Lechia Tomaszów Mazowiecki - CHKS Arka Chełm Sekretarz nieobsadzony L1 Pytloch Anna L2 Brochocki Sebastian
Turniej Polfinalowy o awans do II Ligi-1 2024-04-12 Resursa Łódź - REA BAS Białystok II I II Sekretarz Bilkowski Piotr
Turniej Polfinalowy o awans do II Ligi-2 2024-04-12 KPS Płock - AZS UWM Olsztyn I II Sekretarz Bilkowski Piotr
N/A 2024-04-13 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Woicki Robert II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Turniej Polfinalowy o awans do II Ligi-4 2024-04-13 Resursa Łódź - KPS Płock I II Sekretarz Marchowski Jakub
Turniej Polfinalowy o awans do II Ligi-3 2024-04-13 REA BAS Białystok II - AZS UWM Olsztyn I II Sekretarz Marchowski Jakub
N/A 2024-04-13 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I Majchrowska Zuzanna II Mela Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-04-14 Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Turniej Polfinalowy o awans do II Ligi-6 2024-04-14 AZS UWM Olsztyn - Resursa Łódź I II Sekretarz Plich Wojciech
Turniej Polfinalowy o awans do II Ligi-5 2024-04-14 KPS Płock - REA BAS Białystok II I II Sekretarz Plich Wojciech
N/A 2024-04-20 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2024-04-21 turniej - pauzuje I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Turniej Finałowy MP grupa II-1 2024-04-24 Energa MKS SMS Kalisz - #Volley Wrocław I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Barylak Zuzanna L I Wlaźlik Jakub L II Wegner Tomasz
Turniej Finałowy MP grupa II-2 2024-04-24 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - SMS Ostrów Łaskovia Łask I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Barylak Zuzanna L I Wegner Tomasz L II Wlaźlik Jakub
Turniej Finałowy MP grupa I-1 2024-04-24 GKS Wieżyca 2011 Stężyca - Pogoń Proszowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Plich Wojciech L I Suski Dawid L II Przybycień Kamil
Turniej Finałowy MP grupa I-2 2024-04-24 KS AZS AWF Wrocław - UMKS WAN MOS Wola Warszawa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Plich Wojciech L I Przybycień Kamil L II Suski Dawid
N/A 2024-04-24 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Turniej Finałowy MP grupa II-3 2024-04-25 #Volley Wrocław - SMS Ostrów Łaskovia Łask I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I Wlaźlik Jakub L II Marchowski Jakub
Turniej Finałowy MP grupa II-4 2024-04-25 Energa MKS SMS Kalisz - UKS LIDER Konstantynów Łódzki I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I Marchowski Jakub L II Wlaźlik Jakub
Turniej Finałowy MP grupa I-3 2024-04-25 Pogoń Proszowice - UMKS WAN MOS Wola Warszawa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Plich Wojciech L I Suski Dawid L II Przybycień Kamil
Turniej Finałowy MP grupa I-4 2024-04-25 GKS Wieżyca 2011 Stężyca - KS AZS AWF Wrocław I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Plich Wojciech L I Przybycień Kamil L II Suski Dawid
N/A 2024-04-26 Kinder Joy of moving - etap wojewódzki - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Turniej Finałowy MP grupa II-5 2024-04-26 UKS LIDER Konstantynów Łódzki - #Volley Wrocław I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Brzeziński Michał L I Suski Dawid L II Woicki Robert
Turniej Finałowy MP grupa II-6 2024-04-26 SMS Ostrów Łaskovia Łask - Energa MKS SMS Kalisz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Brzeziński Michał L I Woicki Robert L II Suski Dawid
Turniej Finałowy MP grupa I-5 2024-04-26 KS AZS AWF Wrocław - Pogoń Proszowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Plich Wojciech L I Marchowski Jakub L II Wegner Tomasz
Turniej Finałowy MP grupa I-6 2024-04-26 UMKS WAN MOS Wola Warszawa - GKS Wieżyca 2011 Stężyca I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Plich Wojciech L I Wegner Tomasz L II Marchowski Jakub
N/A 2024-04-27 Kinder Joy of moving - etap wojewódzki - turniej I Przybycień Kamil II Woicki Robert Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Turniej Finałowy MP półfinały-15 2024-04-27 1.drużyna grupy I - 2.drużyna grupy II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I Brochocki Sebastian L II Pytloch Anna
Turniej Finałowy MP półfinały-16 2024-04-27 2.drużyna grupy I - 1.drużyna grupy II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I Pytloch Anna L II Brochocki Sebastian
Turniej Finałowy MP miejsca 5-8-2147483647 2024-04-27 4.drużyna grupy I - 4.drużyna grupy II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Plich Wojciech L I Suski Dawid L II Frączek Adrianna
Turniej Finałowy MP miejsca 5-8-585814 2024-04-27 3.drużyna grupy I - 3.drużyna grupy II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Plich Wojciech L I Frączek Adrianna L II Suski Dawid
N/A 2024-04-27 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony