Lista meczów - Strawiński Adrian

2019-10-05
SMS PZPS Spała
AZS Częstochowa
seniorzy
odległość

2019-10-06
ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź
ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
juniorki
S1: Grzelak Marcin
odległość

2019-10-12
MMKS LOTNIK Łęczyca
MKS BZURA Ozorków
seniorzy
odległość

2019-10-13
EKS SKRA Bełchatów
MKS BZURA Ozorków
juniorzy
S2: Załęska Paulina
odległość

2019-10-19
LUKS ASIK Domaniewice
UKS LIDER Konstantynów Ł. II
młodziczki
odległość

2019-10-19
UKS LIDER Konstantynów Ł. II
UKS Siatka Zgierz
młodziczki
odległość

2019-10-19
UKS Siatka Zgierz
LUKS ASIK Domaniewice
młodziczki
odległość

2019-10-20
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź
juniorki
S1: Łyszkowicz Wojciech
odległość

2019-10-30
SMS PZPS Spała
APP Krispol Września
seniorzy
odległość

2019-11-08
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
juniorki
S2: Grzelak Marcin
odległość

2019-11-09
UKS LIDER Konstantynów Ł.
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
młodziczki
S1: Dobrowolski Szymon
odległość

2019-11-09
UMKS Tuszyn
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
młodziczki
S1: Dobrowolski Szymon
odległość

2019-11-09
UKS Volley 34 Łódź
UKS LIDER Konstantynów Ł.
młodziczki
S1: Dobrowolski Szymon
odległość

2019-11-09
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
LUMKS Kasztelan
seniorzy
odległość

2019-11-09
UKS Volley 34 Łódź
UMKS Tuszyn
młodziczki
S1: Dobrowolski Szymon
odległość

2019-11-10
MKS BZURA Ozorków
MUKS JUVENIA Rawa M.
młodzicy
S2: Wojtalik Joanna
odległość 113 km

2019-11-10
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
EKS SKRA Bełchatów
młodzicy
S2: Wojtalik Joanna
odległość

2019-11-10
MUKS JUVENIA Rawa M.
EKS SKRA Bełchatów
młodzicy
S2: Wojtalik Joanna
odległość

2019-11-10
MKS BZURA Ozorków
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
młodzicy
S2: Wojtalik Joanna
odległość

2019-11-12
KS WIFAMA Łódź
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź
młodzicy
odległość

2019-11-12
KS WIFAMA Łódź
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II
młodzicy
odległość

2019-11-12
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
młodzicy
odległość

2019-11-12
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II
młodzicy
odległość

2019-11-16
SMS PZPS Spała IV
PGE SKRA Bełchatów II
III liga mężczyzn
S1: Kuciapiński Piotr
odległość

2019-11-17
UKS Ozorków
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
III liga kobiet
S2: Wdowiak Agnieszka
odległość

2019-11-22
ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź
UKS Ozorków
III liga kobiet
S2: Kaliszczuk Mateusz
odległość

2019-11-23
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
UKS Siatka Zgierz
młodziczki
odległość

2019-11-23
Budowlani Łódź
EKS SKRA Bełchatów
młodziczki
odległość

2019-11-23
UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
Budowlani Łódź
młodziczki
odległość 106 km

2019-11-23
EKS SKRA Bełchatów
UKS Siatka Zgierz
młodziczki
odległość

2019-11-24
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
AS ACTIVE Opoczno
juniorki
S2: Bogusławski Andrzej
odległość

2019-11-25
Uniwersytet Łódzki
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
III liga mężczyzn
odległość

2019-12-07
SL SALOS - WODNA Łódź
UMKS Tuszyn
młodziczki
S2: Czechowicz Monika
odległość

2019-12-07
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
MUKS ABIS - SP 64 Łódź
młodziczki
S2: Czechowicz Monika
odległość

2019-12-07
SL SALOS - WODNA Łódź
MUKS ABIS - SP 64 Łódź
młodziczki
S2: Czechowicz Monika
odległość

2019-12-07
UMKS Tuszyn
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
młodziczki
S2: Czechowicz Monika
odległość

2019-12-08
kadeci
odległość

2019-12-11
KS WIFAMA Łódź
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II
kadeci
S1: Dobrowolski Szymon
odległość

2019-12-15
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II
MKS BZURA Ozorków
juniorzy
S2: Zając Andrzej
odległość

2019-12-21
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
UKS Ozorków
III liga kobiet
S1: Dobrowolski Szymon
odległość

2020-01-04
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź
kadeci
S2: Baran Przemysław
odległość

2020-01-05
EKS SKRA Bełchatów
MKS BZURA Ozorków II
młodzicy
S1: Baran Przemysław
odległość

2020-01-05
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
MKS BZURA Ozorków II
młodzicy
S1: Baran Przemysław
odległość

2020-01-05
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II
EKS SKRA Bełchatów
młodzicy
S1: Baran Przemysław
odległość

2020-01-05
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz. II
młodzicy
S1: Baran Przemysław
odległość

2020-01-11
LUMKS Kasztelan
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
seniorzy
odległość

2020-01-18
ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
Chemik Olsztyn
seniorki
odległość

2020-01-22
GROT BUDOWLANI Łódź
Fenerbahce Opet ISTANBUL
seniorki
odległość

2020-01-25
ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź
LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł.
III liga kobiet
S2: Brzeziński Michał
odległość

2020-01-26
KS WIFAMA Łódź
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
młodzicy
odległość

2020-01-26
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
młodzicy
odległość

2020-01-26
KRÓTKA PIŁKA SZKOŁA GORTATA Łódź
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
młodzicy
odległość

2020-01-26
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
KS WIFAMA Łódź
młodzicy
odległość

2020-02-01
UKS KORONA Bełchatów
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
kadeci
S1: Kopacz Henryk
odległość

2020-02-01
KS WIFAMA Łódź
MKS BZURA Ozorków
kadeci
S2: Kopacz Henryk
odległość

2020-02-01
MMKS LOTNIK Łęczyca
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
seniorzy
odległość

2020-02-02
kadeci
odległość

2020-02-07
EKS SKRA Bełchatów
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
juniorzy
S1: Dobrowolski Szymon
odległość

2020-02-07
KS WIFAMA Łódź
MKS BZURA Ozorków
juniorzy
odległość

2020-02-08
KS WIFAMA Łódź
EKS SKRA Bełchatów
juniorzy
odległość

2020-02-08
MKS BZURA Ozorków
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
juniorzy
S1: Wlaźlik Jakub
odległość

2020-02-09
EKS SKRA Bełchatów
MKS BZURA Ozorków
juniorzy
odległość

2020-02-09
KS LECHIA 1923 Tomaszów Maz.
KS WIFAMA Łódź
juniorzy
S2: Kaliszczuk Mateusz
odległość

2020-02-15
MMKS LOTNIK Łęczyca
AZS Częstochowa
seniorzy
odległość

2020-02-21
AZS UWM Olsztyn
MKS Andrychów
juniorzy
odległość

2020-02-21
UKS Szamotulanin Szamotuły
MKS BZURA Ozorków
juniorzy
S2: Mencel Katarzyna
odległość

2020-02-21
Gwardia Wrocław
UKS Szamotulanin Szamotuły
juniorzy
S1: Mencel Katarzyna
odległość

2020-02-22
UKS LIDER Konstantynów Ł.
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
młodziczki
S1: Dębska Aleksandra
odległość

2020-02-22
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
młodziczki
odległość

2020-02-22
UKS LIDER Konstantynów Ł.
UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
młodziczki
S2: Nowakowska Anna
odległość

2020-02-23
MUKS DARGFIL Tomaszów M.
UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
młodziczki
S1: Żabicki Bogdan
odległość

2020-02-23
UKS Volley 34 Łódź
UKS LIDER Konstantynów Ł.
młodziczki
S2: Żabicki Bogdan
odległość

2020-02-28
MKS TRUSO Elbląg
Polonia Świdnica
kadetki
S1: Wlaźlik Jakub
odległość

2020-02-29
SMS PZPS Spała
KPS Siedlce
seniorzy
odległość

2020-03-07
SMS PZPS Spała III
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
seniorzy
odległość

2020-03-08
SMS PZPS Spała III
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
seniorzy
odległość