Juniorki

Grupa 1

  • OKS Olesno
  • BUDOWLANI Łódź SSA
  • TS STAL Żywiec
  • KPKS Halemba
  • KS OLIMPIA Jawor
  • PSPS Chemik Police
1 2018-02-17 OKS Olesno - KPKS Halemba I Skórka Łukasz II Załęska Paulina Sekretarz Czerwiński Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-02-17 BUDOWLANI Łódź SSA - KS OLIMPIA Jawor I Kujawska Irmina II Żabicki Bogdan Sekretarz Czerwiński Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2018-02-17 TS STAL Żywiec - PSPS Chemik Police I Żabicki Bogdan II Kujawska Irmina Sekretarz Czerwiński Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2018-02-18 TS STAL Żywiec - KS OLIMPIA Jawor I Kujawska Irmina II Wojtunik Krzysztof Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2018-02-18 BUDOWLANI Łódź SSA - PSPS Chemik Police I Wojtunik Krzysztof II Kujawska Irmina Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 2

  • BUDOWLANI Łódź SSA
  • PSPS Chemik Police
  • KS OLIMPIA Jawor
  • OKS Olesno
  • TS STAL Żywiec
  • KPKS Halemba
1 2018-02-15 BUDOWLANI Łódź SSA - OKS Olesno I Brzeziński Michał II Wojtunik Krzysztof Sekretarz Sekieta Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-02-15 PSPS Chemik Police - KS OLIMPIA Jawor I Wojtunik Krzysztof II Brzeziński Michał Sekretarz Sekieta Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2018-02-16 OKS Olesno - TS STAL Żywiec I Żabicki Bogdan II Piotrowski Wojciech Sekretarz Gawot Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2018-02-16 KS OLIMPIA Jawor - KPKS Halemba I Piotrowski Wojciech II Żabicki Bogdan Sekretarz Gawot Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2018-02-16 BUDOWLANI Łódź SSA - TS STAL Żywiec I Bogusławski Andrzej II Kryda Paweł Sekretarz Sekieta Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2018-02-16 PSPS Chemik Police - KPKS Halemba I Kryda Paweł II Bogusławski Andrzej Sekretarz Sekieta Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1

  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • BUDOWLANI Łódź SSA
1 2018-02-02 BUDOWLANI Łódź SSA - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Marynowski Miłosz II Kryda Paweł Sekretarz Czerwiński Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-02-03 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - BUDOWLANI Łódź SSA I Piotrowski Wojciech II Wojtunik Krzysztof Sekretarz Kryda Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2018-02-04 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Załęska Paulina II Skórka Łukasz Sekretarz Kryda Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa I

  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
  • BUDOWLANI Łódź SSA
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
I-2 2017-11-24 BUDOWLANI Łódź SSA - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Kuś Dominik II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Bilkowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2017-11-26 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Baran Przemysław II Zając Andrzej Sekretarz Rupniewski Ryszard L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-3 2017-11-30 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Kowalow Agnieszka II Piotrowski Wojciech Sekretarz Kołodziejczyk Janusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-4 2017-12-01 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - BUDOWLANI Łódź SSA I Strawiński Rafał II Baran Przemysław Sekretarz Rupniewski Ryszard L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-5 2017-12-16 BUDOWLANI Łódź SSA - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Dobrowolski Marek II Sasak Krzysztof Sekretarz Kaliszczuk Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-6 2017-12-20 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Wojtunik Krzysztof II Wojtczak Tomasz Sekretarz Kowalow Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-7 2018-01-06 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Kuś Dominik II Brzeziński Michał Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-8 2018-01-06 UKS LIDER Konstantynów Ł. - BUDOWLANI Łódź SSA I Kozłowska Katarzyna II Sasak Krzysztof Sekretarz Bilkowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-10 2018-01-12 BUDOWLANI Łódź SSA - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Grzelak Marcin II Wojtunik Krzysztof Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-9 2018-01-13 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Dobrowolski Marek II Bogusławski Andrzej Sekretarz Czechowicz Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-12 2018-01-19 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Strawiński Rafał II Szymczak Dariusz Sekretarz Rupniewski Ryszard L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-11 2018-01-20 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - BUDOWLANI Łódź SSA I Raczkowski Jacek II Bors Jakub Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa II

  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II
  • EKS SKRA Bełchatów
II-6 2017-11-25 EKS SKRA Bełchatów - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Raczkowski Jacek II Brożyna Andrzej Sekretarz Banaszczyk Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-5 2017-11-30 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II I Włosek Kamil II Skórka Łukasz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2017-12-02 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II I Bogusławski Andrzej II Żabicki Bogdan Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-2 2017-12-02 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - EKS SKRA Bełchatów I Janecki Jerzy II Humerski Czesław Sekretarz Dobrowolski Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-3 2017-12-15 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II - EKS SKRA Bełchatów I Bogusławski Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Kielan Kamila L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-4 2017-12-16 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Grzelak Marcin II Kowalow Agnieszka Sekretarz Kielan Kamila L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-11 2018-01-05 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Wojtunik Krzysztof II Grzelak Marcin Sekretarz Kielan Kamila L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-12 2018-01-11 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Kaliszczuk Mateusz II Żabicki Bogdan Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-8 2018-01-13 EKS SKRA Bełchatów - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Banaszczyk Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-7 2018-01-16 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Kozłowska Katarzyna II Torbicki Jarosław Sekretarz Świercz Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-9 2018-01-20 EKS SKRA Bełchatów - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Brożyna Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-10 2018-01-20 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Żabicki Bogdan II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa III

  • UKS Ozorków
  • MUKS LIBERO Pajęczno
  • CARO TEAM Opoczno
III-1 2017-11-25 UKS Ozorków - MUKS LIBERO Pajęczno I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Dropiński Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-3 2017-12-01 MUKS LIBERO Pajęczno - CARO TEAM Opoczno I Kanicka Bogna II Bartodziejski Robert Sekretarz Lewera Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-6 2017-12-16 CARO TEAM Opoczno - UKS Ozorków I Taraszkiewicz Zbigniew II Kamiński Marek Sekretarz Kubicki Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-7 2018-01-05 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS Ozorków I Bartodziejski Robert II Kanicka Bogna Sekretarz Lewera Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-9 2018-01-12 CARO TEAM Opoczno - MUKS LIBERO Pajęczno I Strawiński Rafał II Strawiński Adrian Sekretarz Rupniewski Ryszard L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-12 2018-01-18 UKS Ozorków - CARO TEAM Opoczno I Dropiński Michał II Bienias Przemysław Sekretarz Świercz Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1

  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II
3 2017-11-08 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Żabicki Bogdan II Załęska Paulina Sekretarz Świercz Szymon
4 2017-11-10 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II I Kowalow Agnieszka II Piotrowski Wojciech Sekretarz Włosek Kamil
2 2017-11-11 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Grzelak Marcin II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Woźniak Halina
1 2017-11-12 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Kozłowska Katarzyna II Kuś Dominik Sekretarz Czerwiński Andrzej

Grupa a

  • KS Budowlani Łódź
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
a-2 2017-10-01 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Załęska Paulina II Marynowski Miłosz Sekretarz Wojtunik Krzysztof
a-4 2017-10-07 KS Budowlani Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Kozłowska Katarzyna II Wlaźlik Jakub Sekretarz Kołodziejczyk Janusz
a-5 2017-10-13 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Żabicki Bogdan II Marynowski Miłosz Sekretarz Kadziak Zdzisław
a-6 2017-10-14 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - KS Budowlani Łódź I Załęska Paulina II Bogusławski Andrzej Sekretarz Sekieta Henryk
a-3 2017-10-15 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Strawiński Adrian
a-1 2017-10-18 KS Budowlani Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Marynowski Miłosz II Kowalow Agnieszka Sekretarz Czerwiński Andrzej
a-7 2017-10-20 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - KS Budowlani Łódź I Strawiński Rafał II Baran Przemysław Sekretarz Rupniewski Ryszard
a-8 2017-10-21 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Bors Jakub II Grzelak Marcin Sekretarz Dobrowolski Dawid
a-10 2017-10-28 UKS LIDER Konstantynów Ł. - KS Budowlani Łódź I Żabicki Bogdan II Załęska Paulina Sekretarz Sobczak Radosław
a-9 2017-10-29 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Wojtczak Tomasz II Sasak Krzysztof Sekretarz Nowakowska Anna
a-11 2017-11-03 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Strawiński Rafał II Baran Przemysław Sekretarz Strawiński Adrian
a-12 2017-11-04 KS Budowlani Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Kujawska Irmina II Kowalow Agnieszka Sekretarz Kołodziejczyk Janusz

Grupa b

  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
  • UKS Ozorków
  • EKS SKRA Bełchatów
b-1 2017-10-01 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS Ozorków I Kozłowska Katarzyna II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Kadziak Zdzisław
b-2 2017-10-01 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Cieślak Michał II Kujawska Irmina Sekretarz Woźniak Halina
b-3 2017-10-07 UKS Ozorków - EKS SKRA Bełchatów I Dropiński Michał II Bienias Przemysław Sekretarz Zawierucha Dariusz
b-4 2017-10-07 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Humerski Czesław II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Dobrowolski Szymon
b-6 2017-10-12 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - EKS SKRA Bełchatów I Marynowski Miłosz II Kowalow Agnieszka Sekretarz Kadziak Zdzisław
b-5 2017-10-15 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS Ozorków I Kaliszczuk Mateusz II Kowalow Agnieszka Sekretarz Nowakowska Anna
b-7 2017-10-21 UKS Ozorków - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Bienias Przemysław II Choroba Piotr Sekretarz Dropiński Michał
b-8 2017-10-25 EKS SKRA Bełchatów - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Płaza Zbigniew II Brożyna Andrzej Sekretarz Banaszczyk Karolina
b-9 2017-10-28 EKS SKRA Bełchatów - UKS Ozorków I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Banaszczyk Karolina
b-10 2017-10-28 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Humerski Czesław II Sasak Krzysztof Sekretarz Kadziak Zdzisław
b-11 2017-11-04 UKS Ozorków - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Dropiński Michał
b-12 2017-11-04 EKS SKRA Bełchatów - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Banaszczyk Karolina

Grupa c

  • CARO TEAM Opoczno
  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • MUKS LIBERO Pajęczno
c-1 2017-10-01 CARO TEAM Opoczno - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Rupniewski Ryszard
c-2 2017-10-06 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II - MUKS LIBERO Pajęczno I Żabicki Bogdan II Bogusławski Andrzej Sekretarz Kadziak Zdzisław
c-4 2017-10-07 CARO TEAM Opoczno - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II I Cieślak Michał II Szymczak Dariusz Sekretarz Rupniewski Ryszard
c-3 2017-10-13 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS LIBERO Pajęczno I Januszkiewicz Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Komorek Tadeusz
c-5 2017-10-15 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II I Załęska Paulina II Dobrowolski Dawid Sekretarz Dobrowolski Szymon
c-6 2017-10-15 MUKS LIBERO Pajęczno - CARO TEAM Opoczno I Płaza Zbigniew II Brożyna Andrzej Sekretarz Banaszczyk Karolina
c-8 2017-10-20 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II I Komorek Tadeusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Plajzer Janusz
c-7 2017-10-21 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - CARO TEAM Opoczno I Bogusławski Andrzej II Wlaźlik Jakub Sekretarz Woźniak Halina
c-10 2017-10-27 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II - CARO TEAM Opoczno I Humerski Czesław II Janecki Jerzy Sekretarz Kołodziejczyk Janusz
c-9 2017-10-29 MUKS LIBERO Pajęczno - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Kanicka Bogna II Bartodziejski Robert Sekretarz Lewera Jacek
c-11 2017-11-02 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Dobrowolski Marek II Humerski Czesław Sekretarz Nowakowska Anna
c-12 2017-11-03 CARO TEAM Opoczno - MUKS LIBERO Pajęczno I Kamiński Marek II Piotrowski Wojciech Sekretarz Klimczak Bartosz