Przeglądanie meczów
Kadeci
- Lechia Tomaszów Mazowiecki
- AT Jastrzębski Węgiel
- DOFU Bielawianka Bester Bielawa
- AS Stal Nysa
1 | 2024-03-01 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | DOFU Bielawianka Bester Bielawa | I Cichońska Weronika | II Wojtunik Krzysztof | Sekretarz Plich Wojciech |
2 | 2024-03-01 | AT Jastrzębski Węgiel | - | AS Stal Nysa | I Wojtunik Krzysztof | II Cichońska Weronika | Sekretarz Plich Wojciech |
3 | 2024-03-02 | DOFU Bielawianka Bester Bielawa | - | AS Stal Nysa | I Baran Przemysław | II Gawot Krzysztof | Sekretarz Plich Wojciech |
4 | 2024-03-02 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | AT Jastrzębski Węgiel | I Gawot Krzysztof | II Baran Przemysław | Sekretarz Plich Wojciech |
5 | 2024-03-03 | AT Jastrzębski Węgiel | - | DOFU Bielawianka Bester Bielawa | I Baran Przemysław | II Strawiński Adrian | Sekretarz Plich Wojciech |
6 | 2024-03-03 | AS Stal Nysa | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki | I Strawiński Adrian | II Baran Przemysław | Sekretarz Plich Wojciech |
- KS WIFAMA Łódź
- EKS Skra Bełchatów
- UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
- Lechia Tomaszów Mazowiecki
Turniej Finałowy-57 | 2024-02-16 | KS WIFAMA Łódź | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Brochocki Sebastian | II Dobrowolski Marek | Sekretarz Brzeziński Michał |
Turniej Finałowy-58 | 2024-02-16 | EKS Skra Bełchatów | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki | I Dobrowolski Marek | II Brochocki Sebastian | Sekretarz Brzeziński Michał |
Turniej Finałowy-59 | 2024-02-17 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki | I Humerski Czesław | II Strawiński Adrian | Sekretarz Woźniak Halina |
Turniej Finałowy-60 | 2024-02-17 | KS WIFAMA Łódź | - | EKS Skra Bełchatów | I Strawiński Adrian | II Humerski Czesław | Sekretarz Woźniak Halina |
Turniej Finałowy-61 | 2024-02-18 | EKS Skra Bełchatów | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Załęska Paulina | II Dobrowolski Szymon | Sekretarz Woźniak Halina |
Turniej Finałowy-62 | 2024-02-18 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | KS WIFAMA Łódź | I Dobrowolski Szymon | II Załęska Paulina | Sekretarz Woźniak Halina |
- MKS BZURA Ozorków
- MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
- KS Wifama I Łódź
- Lechia Tomaszów Mazowiecki
- LUMKS Kasztelan Rozprza
- KS WIFAMA Łódź II
- EKS Skra Bełchatów
- UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
FZ-1 | 2023-09-30 | MKS BZURA Ozorków | - | LUMKS Kasztelan Rozprza | I Kosiorek Łukasz | II Kuś Dominik | Sekretarz Czechowicz Monika |
FZ-2 | 2023-09-30 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | - | EKS Skra Bełchatów | I Barylak Zuzanna | II Królak Natalia | Sekretarz Hankiewicz Natalia |
FZ-3 | 2023-09-29 | KS Wifama I Łódź | - | KS WIFAMA Łódź II | I Dobrowolski Marek | II Barylak Zuzanna | Sekretarz Woźniak Halina |
FZ-4 | 2023-09-30 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Baran Przemysław | II Suski Dawid | Sekretarz Strawiński Adrian |
FZ-5 | 2023-10-07 | LUMKS Kasztelan Rozprza | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Strawiński Adrian | II Kisiel Jacek | Sekretarz Kisiel Olga |
FZ-6 | 2023-10-07 | KS WIFAMA Łódź II | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki | I Cieślak Wiktoria | II Humerski Czesław | Sekretarz Hankiewicz Natalia |
FZ-7 | 2023-10-07 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | - | KS Wifama I Łódź | I Sygitowicz Jakub | II Baran Przemysław | Sekretarz Gawot Krzysztof |
FZ-8 | 2023-10-11 | EKS Skra Bełchatów | - | MKS BZURA Ozorków | I Banaszczyk Karolina | II Płaza Zbigniew | Sekretarz Brożyna Andrzej |
FZ-9 | 2023-10-14 | EKS Skra Bełchatów | - | LUMKS Kasztelan Rozprza | I Płaza Zbigniew | II Banaszczyk Karolina | Sekretarz Brożyna Andrzej |
FZ-10 | 2023-10-14 | KS Wifama I Łódź | - | MKS BZURA Ozorków | I Dobrowolski Marek | II Humerski Czesław | Sekretarz Kadziak Zdzisław |
FZ-11 | 2023-10-14 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Baran Przemysław | II Goździk Eryk | Sekretarz Ambroszczyk Artur |
FZ-12 | 2023-10-14 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | KS WIFAMA Łódź II | I Pędzik Tobiasz | II Januszkiewicz Tadeusz | Sekretarz Komorek Tadeusz |
FZ-13 | 2023-10-21 | LUMKS Kasztelan Rozprza | - | KS WIFAMA Łódź II | I Strawiński Adrian | II Kisiel Jacek | Sekretarz Kisiel Olga |
FZ-14 | 2023-10-21 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Strawiński Jakub | II Zych Tomasz | Sekretarz Kaliszczuk Mateusz |
FZ-15 | 2023-10-21 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | MKS BZURA Ozorków | I Baran Przemysław | II Goździk Eryk | Sekretarz Ambroszczyk Artur |
FZ-16 | 2023-10-21 | EKS Skra Bełchatów | - | KS Wifama I Łódź | I Płaza Zbigniew | II Banaszczyk Karolina | Sekretarz Brożyna Andrzej |
FZ-17 | 2023-10-28 | KS Wifama I Łódź | - | LUMKS Kasztelan Rozprza | I Barylak Zuzanna | II Marchowski Jakub | Sekretarz Bogusławski Andrzej |
FZ-18 | 2023-10-28 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | EKS Skra Bełchatów | I Strawiński Rafał | II Goździk Eryk | Sekretarz Ambroszczyk Artur |
FZ-19 | 2023-10-28 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | MKS BZURA Ozorków | I Komorek Tadeusz | II Kopka Patryk | Sekretarz Godlewska Marta |
FZ-20 | 2023-10-28 | KS WIFAMA Łódź II | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Marchowski Jakub | II Królak Natalia | Sekretarz Bogusławski Andrzej |
FZ-21 | 2023-11-04 | LUMKS Kasztelan Rozprza | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Kisiel Jacek | II Strawiński Adrian | Sekretarz Kisiel Olga |
FZ-22 | 2023-11-04 | MKS BZURA Ozorków | - | KS WIFAMA Łódź II | I Brochocki Sebastian | II Hankiewicz Natalia | Sekretarz Drabik Adam |
FZ-23 | 2023-11-03 | EKS Skra Bełchatów | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Wegner Tomasz | II Frączek Adrianna | Sekretarz Lauk Martyna |
FZ-24 | 2023-11-04 | KS Wifama I Łódź | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki | I Humerski Czesław | II Koćwin Łukasz | Sekretarz Kadziak Zdzisław |
FZ-25 | 2023-11-11 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | LUMKS Kasztelan Rozprza | I Strawiński Rafał | II Baran Przemysław | Sekretarz Plich Wojciech |
FZ-26 | 2023-11-16 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | KS Wifama I Łódź | I Kowalow Agnieszka | II Komorek Tadeusz | Sekretarz Chrześcijanek Magdalena |
FZ-27 | 2023-11-11 | KS WIFAMA Łódź II | - | EKS Skra Bełchatów | I Marchowski Jakub | II Załęska Paulina | Sekretarz Kadziak Zdzisław |
FZ-28 | 2023-11-10 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | - | MKS BZURA Ozorków | I Zych Tomasz | II Gawot Krzysztof | Sekretarz Ambroszczyk Artur |
FZ-29 | 2023-11-18 | LUMKS Kasztelan Rozprza | - | MKS BZURA Ozorków | I Wrońska Olga | II Strawiński Adrian | Sekretarz Kisiel Olga |
FZ-30 | 2023-11-22 | EKS Skra Bełchatów | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Płaza Zbigniew | II Strawiński Adrian | Sekretarz Brożyna Andrzej |
FZ-31 | 2023-11-23 | KS WIFAMA Łódź II | - | KS Wifama I Łódź | I Brochocki Sebastian | II Barylak Zuzanna | Sekretarz Kadziak Zdzisław |
FZ-32 | 2023-11-18 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki | I Komorek Tadeusz | II Cieślak Wiktoria | Sekretarz Chomiczewski Jakub |
FZ-33 | 2023-11-25 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | LUMKS Kasztelan Rozprza | I Januszkiewicz Tadeusz | II Chrześcijanek Magdalena | Sekretarz Pędzik Tobiasz |
FZ-34 | 2023-11-25 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | KS WIFAMA Łódź II | I Strawiński Adrian | II Ambroszczyk Artur | Sekretarz Plich Wojciech |
FZ-35 | 2023-11-25 | KS Wifama I Łódź | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Czechowicz Monika | II Humerski Czesław | Sekretarz Kadziak Zdzisław |
FZ-36 | 2023-11-25 | MKS BZURA Ozorków | - | EKS Skra Bełchatów | I Brochocki Sebastian | II Kowalczyk Michał | Sekretarz Brzeziński Michał |
FZ-37 | 2023-12-02 | LUMKS Kasztelan Rozprza | - | EKS Skra Bełchatów | I Kisiel Jacek | II Baran Przemysław | Sekretarz Zając Andrzej |
FZ-38 | 2023-12-02 | MKS BZURA Ozorków | - | KS Wifama I Łódź | I Załęska Paulina | II Cieślak Wiktoria | Sekretarz Krajewska Zuzanna |
FZ-39 | 2023-12-01 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki | I Zych Tomasz | II Baran Przemysław | Sekretarz Plich Wojciech |
FZ-40 | 2023-12-02 | KS WIFAMA Łódź II | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Barylak Zuzanna | II Humerski Czesław | Sekretarz Woźniak Halina |
FZ-41 | 2023-12-09 | KS WIFAMA Łódź II | - | LUMKS Kasztelan Rozprza | I Brochocki Sebastian | II Barylak Zuzanna | Sekretarz Woźniak Halina |
FZ-42 | 2023-12-09 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Pędzik Tobiasz | II Komorek Tadeusz | Sekretarz Godlewska Marta |
FZ-43 | 2023-12-11 | MKS BZURA Ozorków | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki | I Woicki Robert | II Przybycień Kamil | Sekretarz Brzeziński Michał |
FZ-44 | 2024-01-17 | KS Wifama I Łódź | - | EKS Skra Bełchatów | I Humerski Czesław | II Mela Piotr | Sekretarz Woźniak Halina |
FZ-45 | 2023-12-16 | LUMKS Kasztelan Rozprza | - | KS Wifama I Łódź | I Wrońska Olga | II Strawiński Adrian | Sekretarz Banaszczyk Karolina |
FZ-46 | 2023-12-18 | EKS Skra Bełchatów | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki | I Płaza Zbigniew | II Banaszczyk Karolina | Sekretarz Brożyna Andrzej |
FZ-47 | 2023-12-16 | MKS BZURA Ozorków | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Humerski Czesław | II Grzelak Marcin | Sekretarz Barylak Zuzanna |
FZ-48 | 2023-12-15 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | - | KS WIFAMA Łódź II | I Zych Tomasz | II Baran Przemysław | Sekretarz Plich Wojciech |
FZ-49 | 2024-01-06 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | - | LUMKS Kasztelan Rozprza | I Woicki Robert | II Strawiński Rafał | Sekretarz Cichońska Weronika |
FZ-50 | 2024-01-06 | KS WIFAMA Łódź II | - | MKS BZURA Ozorków | I Marchowski Jakub | II Hankiewicz Natalia | Sekretarz Kadziak Zdzisław |
FZ-51 | 2024-01-06 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | EKS Skra Bełchatów | I Komorek Tadeusz | II Kopka Patryk | Sekretarz Godlewska Marta |
FZ-52 | 2024-01-21 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | KS Wifama I Łódź | I Baran Przemysław | II Plich Wojciech | Sekretarz Ambroszczyk Artur |
FZ-53 | 2024-01-20 | LUMKS Kasztelan Rozprza | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki | I Kisiel Jacek | II Strawiński Adrian | Sekretarz Kisiel Olga |
FZ-54 | 2024-01-20 | KS Wifama I Łódź | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Majchrowska Zuzanna | II Sygitowicz Jakub | Sekretarz Koćwin Łukasz |
FZ-55 | 2024-01-20 | EKS Skra Bełchatów | - | KS WIFAMA Łódź II | I Płaza Zbigniew | II Frączek Adrianna | Sekretarz Brożyna Andrzej |
FZ-56 | 2024-01-20 | MKS BZURA Ozorków | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Pędzik Tobiasz | II Kosiorek Łukasz | Sekretarz Kowalczyk Michał |
- ŁÓDZKIE MINISINGIELKI
- Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego
- Kinder Joy of moving - etap wojewódzki
N/A | 2023-09-09 | turniej | - | turniej | I Hankiewicz Natalia | II Kasprzak Julia | Sekretarz Przybycień Kamil | L I Wlaźlik Jakub | L II |
N/A | 2023-09-16 | turniej | - | turniej | I Królak Natalia | II Przybycień Kamil | Sekretarz Wlaźlik Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-17 | turniej | - | turniej | I Przybycień Kamil | II Wlaźlik Jakub | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-10 | turniej | - | turniej | I Hankiewicz Natalia | II Kasprzak Julia | Sekretarz Przybycień Kamil | L I Wlaźlik Jakub | L II |
N/A | 2023-09-30 | turniej | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-01 | turniej | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-21 | turniej | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-22 | turniej | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-11 | turniej | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-12 | turniej | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-03 | turniej | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II Królak Natalia | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-07 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-08 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-14 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-28 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-29 | turniej | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-04 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-05 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-18 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II Podsędek Aleksandra | Sekretarz Przybycień Kamil | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-25 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-26 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II Przybycień Kamil | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-21 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Podsędek Aleksandra | II Woicki Robert | Sekretarz Wlaźlik Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-28 | turniej | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-29 | turniej | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-06 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-07 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II Woicki Robert | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-13 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-20 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-21 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-02-17 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-02-25 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-02-24 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II Woicki Robert | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-03 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Woicki Robert | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-09 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II Woicki Robert | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-10 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-16 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II Kopka Patryk | Sekretarz Pędzik Tobiasz | L I Banaszczyk Karolina | L II |
N/A | 2024-04-06 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-07 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II Podsędek Aleksandra | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-13 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Woicki Robert | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-14 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-02 | turniej | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-03 | turniej | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-15 | turniej | - | pauzuje | I Banaszczyk Karolina | II Płaza Zbigniew | Sekretarz Przybycień Kamil | L I Wlaźlik Jakub | L II |
N/A | 2024-04-20 | turniej | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-21 | turniej | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-26 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-27 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Przybycień Kamil | II Wlaźlik Jakub | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-28 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Woicki Robert | II Wlaźlik Jakub | Sekretarz Podsędek Aleksandra | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-05-05 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-05-10 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-05-11 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II Przybycień Kamil | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-05-12 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-05-17 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-05-25 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | finał | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-06-08 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | finał | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |