Kadetki

Grupa 1

  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
1 2018-01-21 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Bilkowski Piotr II Marynowski Miłosz Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-21 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Bilkowski Piotr II Marynowski Miłosz Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2018-01-21 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Bilkowski Piotr II Marynowski Miłosz Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 2

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
1 2018-01-21 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Wojtczak Tomasz II Kowalow Agnieszka Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-21 MKS SKIER - VIS Skierniewice - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Wojtczak Tomasz II Kowalow Agnieszka Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2018-01-21 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Wojtczak Tomasz II Kowalow Agnieszka Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 3

  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
  • EKS SKRA Bełchatów
  • KS DZIEWIĄTKA Łódź
1 2018-01-21 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-21 EKS SKRA Bełchatów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2018-01-21 KS DZIEWIĄTKA Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 4

  • MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz.
  • SL SALOS - WODNA Łódź
  • MUKS JUVENIA Rawa M.
1 2018-01-21 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - MUKS JUVENIA Rawa M. I Piotrowski Wojciech II Klimczak Bartosz Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-21 SL SALOS - WODNA Łódź - MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. I Piotrowski Wojciech II Klimczak Bartosz Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2018-01-21 MUKS JUVENIA Rawa M. - SL SALOS - WODNA Łódź I Piotrowski Wojciech II Klimczak Bartosz Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 5

  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • MUKS LIBERO Pajęczno
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
1 2018-01-21 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Kanicka Bogna II Lewera Jacek Sekretarz Bartodziejski Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-21 MUKS LIBERO Pajęczno - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Lewera Jacek II Kanicka Bogna Sekretarz Bartodziejski Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2018-01-21 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MUKS LIBERO Pajęczno I Lewera Jacek II Kanicka Bogna Sekretarz Bartodziejski Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 6

  • UKS Ozorków
  • UMKS Tuszyn
  • VOLLEY TEAM Żychlin
1 2018-01-21 UKS Ozorków - VOLLEY TEAM Żychlin I Choroba Piotr II Lewicki Tomasz Sekretarz Kuś Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-21 UMKS Tuszyn - UKS Ozorków I Choroba Piotr II Lewicki Tomasz Sekretarz Kuś Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2018-01-21 VOLLEY TEAM Żychlin - UMKS Tuszyn I Choroba Piotr II Lewicki Tomasz Sekretarz Kuś Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 7

  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ
  • LUKS CZARNI Szczerców
  • ZKS Włókniarz Zgierz
  • MKS 16 Łódź
1 2018-01-21 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - ZKS Włókniarz Zgierz I Bogusławski Andrzej II Świercz Szymon Sekretarz Sobczak Radosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-21 LUKS CZARNI Szczerców - MKS 16 Łódź I Bogusławski Andrzej II Świercz Szymon Sekretarz Sobczak Radosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2018-01-21 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2018-01-21 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1

  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
1 2018-01-07 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Grzelak Marcin II Żabicki Bogdan Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-07 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Grzelak Marcin II Kadziak Zdzisław Sekretarz Żabicki Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2018-01-07 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Grzelak Marcin II Żabicki Bogdan Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 2

  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
1 2018-01-07 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Wlaźlik Jakub II Sobczak Radosław Sekretarz Wojtczak Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-07 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Wojtczak Tomasz II Wlaźlik Jakub Sekretarz Sobczak Radosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2018-01-07 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Wojtczak Tomasz II Wlaźlik Jakub Sekretarz Sobczak Radosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 3

  • KS DZIEWIĄTKA Łódź
  • MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz.
  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
1 2018-01-07 KS DZIEWIĄTKA Łódź - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Kamiński Marek II Klimczak Bartosz Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-07 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Klimczak Bartosz II Kamiński Marek Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2018-01-07 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. I Taraszkiewicz Zbigniew II Klimczak Bartosz Sekretarz Kamiński Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 4

  • MUKS JUVENIA Rawa M.
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • EKS SKRA Bełchatów
1 2018-01-07 MUKS JUVENIA Rawa M. - EKS SKRA Bełchatów I Dobrowolski Szymon II Dobrowolski Marek Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-07 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS JUVENIA Rawa M. I Dobrowolski Marek II Dobrowolski Szymon Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2018-01-07 EKS SKRA Bełchatów - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Dobrowolski Marek II Dobrowolski Szymon Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 5

  • SL SALOS - WODNA Łódź
  • UKS Ozorków
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
1 2018-01-07 SL SALOS - WODNA Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Bienias Przemysław II Lewicki Tomasz Sekretarz Choroba Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-07 UKS Ozorków - SL SALOS - WODNA Łódź I Bienias Przemysław II Choroba Piotr Sekretarz Lewicki Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2018-01-07 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS Ozorków I Bienias Przemysław II Lewicki Tomasz Sekretarz Choroba Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 6

  • MUKS LIBERO Pajęczno
  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ
  • VOLLEY TEAM Żychlin
1 2018-01-07 MUKS LIBERO Pajęczno - VOLLEY TEAM Żychlin I Kołodziej Andrzej II Pawełka Maciej Sekretarz Kopacz Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-07 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MUKS LIBERO Pajęczno I Kołodziej Andrzej II Pawełka Maciej Sekretarz Kopacz Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2018-01-07 VOLLEY TEAM Żychlin - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Kołodziej Andrzej II Pawełka Maciej Sekretarz Kopacz Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 7

  • UMKS Tuszyn
  • MKS 16 Łódź
  • ZKS Włókniarz Zgierz
  • LUKS CZARNI Szczerców
1 2018-01-07 UMKS Tuszyn - ZKS Włókniarz Zgierz I Bogusławski Andrzej II Cieślak Michał Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-07 MKS 16 Łódź - LUKS CZARNI Szczerców I Bogusławski Andrzej II Cieślak Michał Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2018-01-07 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2018-01-07 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1

  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
1 2017-12-17 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Załęska Paulina II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Bogusławski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-17 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Załęska Paulina II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Bogusławski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-17 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Załęska Paulina II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Bogusławski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 2

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
  • KS DZIEWIĄTKA Łódź
1 2017-12-17 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Wlaźlik Jakub II Dobrowolski Marek Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-17 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Wlaźlik Jakub II Dobrowolski Marek Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-17 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Wlaźlik Jakub II Dobrowolski Marek Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 3

  • MUKS JUVENIA Rawa M.
  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
1 2017-12-17 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Piotrowski Wojciech II Kamiński Marek Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-17 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS JUVENIA Rawa M. I Piotrowski Wojciech II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Kamiński Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-17 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Piotrowski Wojciech II Kamiński Marek Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 4

  • MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz.
  • EKS SKRA Bełchatów
  • SL SALOS - WODNA Łódź
1 2017-12-17 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - SL SALOS - WODNA Łódź I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-17 EKS SKRA Bełchatów - MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-17 SL SALOS - WODNA Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 5

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • MUKS LIBERO Pajęczno
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
1 2017-12-17 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Cieślak Michał II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Kołodziejczyk Janusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-17 MUKS LIBERO Pajęczno - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Cieślak Michał II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Kołodziejczyk Janusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-17 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS LIBERO Pajęczno I Cieślak Michał II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Kołodziejczyk Janusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 6

  • VOLLEY TEAM Żychlin
  • UMKS Tuszyn
  • UKS Ozorków
1 2017-12-17 VOLLEY TEAM Żychlin - UKS Ozorków I Dropiński Michał II Bienias Przemysław Sekretarz Choroba Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-17 UMKS Tuszyn - VOLLEY TEAM Żychlin I Dropiński Michał II Bienias Przemysław Sekretarz Choroba Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-17 UKS Ozorków - UMKS Tuszyn I Dropiński Michał II Bienias Przemysław Sekretarz Choroba Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 7

  • LUKS CZARNI Szczerców
  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ
  • MKS 16 Łódź
  • ZKS Włókniarz Zgierz
1 2017-12-17 LUKS CZARNI Szczerców - MKS 16 Łódź I Sekieta Henryk II Woźniak Halina Sekretarz Sobczak Radosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-17 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - ZKS Włókniarz Zgierz I Sekieta Henryk II Woźniak Halina Sekretarz Sobczak Radosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2017-12-17 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-17 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1

  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
1 2017-12-03 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Bilkowski Piotr II Bors Jakub Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-03 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Bilkowski Piotr II Bors Jakub Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-03 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Bilkowski Piotr II Bors Jakub Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 2

  • KS DZIEWIĄTKA Łódź
  • MUKS JUVENIA Rawa M.
  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
1 2017-12-03 KS DZIEWIĄTKA Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Kowalow Agnieszka II Marynowski Miłosz Sekretarz Kryda Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-03 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Kowalow Agnieszka II Marynowski Miłosz Sekretarz Kryda Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-03 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. I Kowalow Agnieszka II Marynowski Miłosz Sekretarz Kryda Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 3

  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
  • MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz.
1 2017-12-03 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. I Bienias Przemysław II Humerski Czesław Sekretarz Dropiński Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-03 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Bienias Przemysław II Humerski Czesław Sekretarz Dropiński Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-03 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Bienias Przemysław II Humerski Czesław Sekretarz Dropiński Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 4

  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • SL SALOS - WODNA Łódź
1 2017-12-03 MKS SKIER - VIS Skierniewice - SL SALOS - WODNA Łódź I Bogusławski Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Kubicki Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-03 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Bogusławski Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Kubicki Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-03 SL SALOS - WODNA Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Bogusławski Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Kubicki Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 5

  • EKS SKRA Bełchatów
  • VOLLEY TEAM Żychlin
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
1 2017-12-03 EKS SKRA Bełchatów - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Januszkiewicz Tadeusz II Dobrowolski Szymon Sekretarz Torbicki Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-03 VOLLEY TEAM Żychlin - EKS SKRA Bełchatów I Januszkiewicz Tadeusz II Dobrowolski Szymon Sekretarz Torbicki Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-03 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - VOLLEY TEAM Żychlin I Januszkiewicz Tadeusz II Dobrowolski Szymon Sekretarz Torbicki Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 6

  • UKS Ozorków
  • LUKS CZARNI Szczerców
  • MUKS LIBERO Pajęczno
1 2017-12-03 UKS Ozorków - MUKS LIBERO Pajęczno I Płaza Zbigniew II Woźniak Halina Sekretarz Grzelak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-03 LUKS CZARNI Szczerców - UKS Ozorków I Płaza Zbigniew II Woźniak Halina Sekretarz Grzelak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-03 MUKS LIBERO Pajęczno - LUKS CZARNI Szczerców I Płaza Zbigniew II Woźniak Halina Sekretarz Grzelak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 7

  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ
  • UMKS Tuszyn
  • ZKS Włókniarz Zgierz
  • MKS 16 Łódź
1 2017-12-03 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - ZKS Włókniarz Zgierz I Sekieta Henryk II Sobczak Radosław Sekretarz Kujawska Irmina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-03 UMKS Tuszyn - MKS 16 Łódź I Sekieta Henryk II Sobczak Radosław Sekretarz Kujawska Irmina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2017-12-03 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2017-12-03 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa I

  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
  • KS DZIEWIĄTKA Łódź
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
I-1 2017-11-19 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Kozłowska Katarzyna II Cieślak Michał Sekretarz Dobrowolski Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-2 2017-11-19 KS DZIEWIĄTKA Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Kozłowska Katarzyna II Cieślak Michał Sekretarz Dobrowolski Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-5 2017-11-19 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Kozłowska Katarzyna II Cieślak Michał Sekretarz Dobrowolski Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa II

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
II-1 2017-11-19 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Dobrowolski Dawid II Wlaźlik Jakub Sekretarz Czerwiński Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-2 2017-11-19 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Dobrowolski Dawid II Wlaźlik Jakub Sekretarz Czerwiński Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-4 2017-11-19 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Dobrowolski Dawid II Wlaźlik Jakub Sekretarz Czerwiński Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa III

  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
  • MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz.
  • MUKS JUVENIA Rawa M.
III-1 2017-11-19 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS JUVENIA Rawa M. I Pacler Dominik II Kamiński Marek Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-2 2017-11-19 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Pacler Dominik II Kamiński Marek Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-5 2017-11-19 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - MUKS JUVENIA Rawa M. I Pacler Dominik II Kamiński Marek Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa IV

  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
  • SL SALOS - WODNA Łódź
  • EKS SKRA Bełchatów
IV-1 2017-11-19 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - EKS SKRA Bełchatów I Łyszkowicz Wojciech II Torbicki Jarosław Sekretarz Bogusławski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-2 2017-11-19 SL SALOS - WODNA Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Łyszkowicz Wojciech II Torbicki Jarosław Sekretarz Bogusławski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-5 2017-11-19 SL SALOS - WODNA Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Łyszkowicz Wojciech II Torbicki Jarosław Sekretarz Bogusławski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa V

  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • UKS Ozorków
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
V-1 2017-11-19 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Dobrowolski Szymon II Kubicki Paweł Sekretarz Żabicki Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-2 2017-11-19 UKS Ozorków - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Kubicki Paweł II Dobrowolski Szymon Sekretarz Żabicki Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-5 2017-11-19 UKS Ozorków - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Kubicki Paweł II Dobrowolski Szymon Sekretarz Żabicki Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VI

  • MUKS LIBERO Pajęczno
  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ
  • VOLLEY TEAM Żychlin
VI-1 2017-11-19 MUKS LIBERO Pajęczno - VOLLEY TEAM Żychlin I Lewera Jacek II Kanicka Bogna Sekretarz Trawczyński Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-3 2017-11-19 MUKS LIBERO Pajęczno - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Lewera Jacek II Kanicka Bogna Sekretarz Trawczyński Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-5 2017-11-19 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - VOLLEY TEAM Żychlin I Lewera Jacek II Kanicka Bogna Sekretarz Trawczyński Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VII

  • LUKS CZARNI Szczerców
  • UMKS Tuszyn
  • ZKS Włókniarz Zgierz
  • MKS 16 Łódź
VII-1 2017-11-25 LUKS CZARNI Szczerców - ZKS Włókniarz Zgierz I Wlaźlik Jakub II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Kubicki Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-2 2017-11-25 UMKS Tuszyn - MKS 16 Łódź I Wlaźlik Jakub II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Kubicki Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-5 2017-11-25 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-6 2017-11-25 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa I

  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
I-1 2017-11-05 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Strawiński Adrian
I-2 2017-11-05 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Strawiński Adrian
I-3 2017-11-05 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Strawiński Adrian

Grupa II

  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
  • KS DZIEWIĄTKA Łódź
  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
II-1 2017-11-11 MKS SKIER - VIS Skierniewice - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Pacler Dominik II Piotrowski Wojciech Sekretarz Kamiński Marek
II-2 2017-11-11 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Pacler Dominik II Piotrowski Wojciech Sekretarz Kamiński Marek
II-3 2017-11-11 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Pacler Dominik II Piotrowski Wojciech Sekretarz Kamiński Marek

Grupa III

  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
  • MUKS JUVENIA Rawa M.
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
III-1 2017-11-05 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. I Marynowski Miłosz II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Skórka Łukasz
III-2 2017-11-05 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Marynowski Miłosz II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Skórka Łukasz
III-3 2017-11-05 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Marynowski Miłosz II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Skórka Łukasz

Grupa IV

  • EKS SKRA Bełchatów
  • MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz.
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
IV-1 2017-11-05 EKS SKRA Bełchatów - MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. I Plajzer Janusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
IV-2 2017-11-05 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I II Sekretarz
IV-3 2017-11-05 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - EKS SKRA Bełchatów I II Sekretarz

Grupa V

  • SL SALOS - WODNA Łódź
  • MUKS LIBERO Pajęczno
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
V-1 2017-11-05 SL SALOS - WODNA Łódź - MUKS LIBERO Pajęczno I Dobrowolski Marek II Humerski Czesław Sekretarz
V-2 2017-11-05 MUKS LIBERO Pajęczno - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Dobrowolski Marek II Sekretarz
V-3 2017-11-05 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - SL SALOS - WODNA Łódź I Dobrowolski Marek II Sekretarz

Grupa VI

  • UKS Ozorków
  • LUKS CZARNI Szczerców
  • VOLLEY TEAM Żychlin
VI-1 2017-11-05 UKS Ozorków - LUKS CZARNI Szczerców I Kopacz Henryk II Kuciapiński Piotr Sekretarz
VI-2 2017-11-05 LUKS CZARNI Szczerców - VOLLEY TEAM Żychlin I Kopacz Henryk II Kuciapiński Piotr Sekretarz
VI-3 2017-11-05 VOLLEY TEAM Żychlin - UKS Ozorków I Kopacz Henryk II Kuciapiński Piotr Sekretarz

Grupa VII

  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ
  • UMKS Tuszyn
  • ZKS Włókniarz Zgierz
  • MKS 16 Łódź
VII-1 2017-11-05 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - ZKS Włókniarz Zgierz I Kanicka Bogna II Pawełka Maciej Sekretarz Kołodziej Andrzej
VII-2 2017-11-05 UMKS Tuszyn - MKS 16 Łódź I Kanicka Bogna II Pawełka Maciej Sekretarz Kołodziej Andrzej
VII-3 2017-11-05 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
VII-4 2017-11-05 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz

Grupa 1

  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
1 2017-10-22 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Bilkowski Piotr II Grzelak Marcin Sekretarz Kaliszczuk Mateusz
2 2017-10-22 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Bilkowski Piotr II Grzelak Marcin Sekretarz Kaliszczuk Mateusz
3 2017-10-22 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Bilkowski Piotr II Grzelak Marcin Sekretarz Kaliszczuk Mateusz

Grupa 2

  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
1 2017-10-22 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Bogusławski Andrzej II Żabicki Bogdan Sekretarz Sobczak Radosław
2 2017-10-22 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Bogusławski Andrzej II Żabicki Bogdan Sekretarz Sobczak Radosław
3 2017-10-22 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Bogusławski Andrzej II Żabicki Bogdan Sekretarz Sobczak Radosław

Grupa 3

  • EKS SKRA Bełchatów
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
  • KS DZIEWIĄTKA Łódź
1 2017-10-21 EKS SKRA Bełchatów - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Kaliszczuk Mateusz II Torbicki Jarosław Sekretarz Kopacz Henryk
2 2017-10-21 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - EKS SKRA Bełchatów I Kaliszczuk Mateusz II Torbicki Jarosław Sekretarz Kopacz Henryk
3 2017-10-21 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Kaliszczuk Mateusz II Torbicki Jarosław Sekretarz Kopacz Henryk

Grupa 4

  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • MUKS JUVENIA Rawa M.
  • SL SALOS - WODNA Łódź
1 2017-10-22 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - SL SALOS - WODNA Łódź I Taraszkiewicz Zbigniew II Wlaźlik Jakub Sekretarz Kujawska Irmina
2 2017-10-22 MUKS JUVENIA Rawa M. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Taraszkiewicz Zbigniew II Kujawska Irmina Sekretarz Wlaźlik Jakub
3 2017-10-22 SL SALOS - WODNA Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. I Taraszkiewicz Zbigniew II Kujawska Irmina Sekretarz Wlaźlik Jakub

Grupa 5

  • UKS Ozorków
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz.
1 2017-10-22 UKS Ozorków - MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. I Dobrowolski Marek II Dobrowolski Dawid Sekretarz
2 2017-10-22 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS Ozorków I Dobrowolski Marek II Dobrowolski Dawid Sekretarz
3 2017-10-22 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Dobrowolski Marek II Dobrowolski Dawid Sekretarz

Grupa 6

  • MUKS LIBERO Pajęczno
  • VOLLEY TEAM Żychlin
  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ
1 2017-10-22 MUKS LIBERO Pajęczno - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Choroba Piotr II Lewicki Tomasz Sekretarz Pacler Dominik
2 2017-10-22 VOLLEY TEAM Żychlin - MUKS LIBERO Pajęczno I Choroba Piotr II Lewicki Tomasz Sekretarz Pacler Dominik
3 2017-10-22 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - VOLLEY TEAM Żychlin I Choroba Piotr II Lewicki Tomasz Sekretarz Pacler Dominik

Grupa 7

  • LUKS CZARNI Szczerców
  • UMKS Tuszyn
  • ZKS Włókniarz Zgierz
  • MKS 16 Łódź
1 2017-10-22 LUKS CZARNI Szczerców - ZKS Włókniarz Zgierz I Sekieta Henryk II Torbicki Jarosław Sekretarz
2 2017-10-22 UMKS Tuszyn - MKS 16 Łódź I Sekieta Henryk II Torbicki Jarosław Sekretarz
3 2017-10-22 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
4 2017-10-22 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz

Grupa 1

  • UKS LIDER Konstantynów Ł.
  • MUKS ABIS - SP 64 Łódź
  • MUKS DARGFIL Tomaszów M.
1 2017-10-08 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Bors Jakub II Załęska Paulina Sekretarz Czerwiński Andrzej
2 2017-10-08 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Załęska Paulina II Bors Jakub Sekretarz Czerwiński Andrzej
3 2017-10-08 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Załęska Paulina II Bors Jakub Sekretarz Czerwiński Andrzej

Grupa 2

  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
  • MKS SKIER - VIS Skierniewice
  • EKS SKRA Bełchatów
1 2017-10-08 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - EKS SKRA Bełchatów I Kuś Dominik II Piotrowski Wojciech Sekretarz Kamiński Marek
2 2017-10-08 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Piotrowski Wojciech II Kuś Dominik Sekretarz Kamiński Marek
3 2017-10-08 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Piotrowski Wojciech II Kuś Dominik Sekretarz Kamiński Marek

Grupa 3

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • KS DZIEWIĄTKA Łódź
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
1 2017-10-08 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Kaliszczuk Mateusz II Kujawska Irmina Sekretarz Żabicki Bogdan
2 2017-10-08 KS DZIEWIĄTKA Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Kujawska Irmina II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Żabicki Bogdan
3 2017-10-08 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Kaliszczuk Mateusz II Kujawska Irmina Sekretarz Żabicki Bogdan

Grupa 4

  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
  • UKS Ozorków
  • SL SALOS - WODNA Łódź
1 2017-10-08 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - SL SALOS - WODNA Łódź I Dropiński Michał II Bienias Przemysław Sekretarz Zawierucha Dariusz
2 2017-10-08 UKS Ozorków - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Bienias Przemysław II Zawierucha Dariusz Sekretarz Dropiński Michał
3 2017-10-08 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS Ozorków I Zawierucha Dariusz II Dropiński Michał Sekretarz Bienias Przemysław

Grupa 5

  • MUKS JUVENIA Rawa M.
  • MUKS LIBERO Pajęczno
  • MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz.
1 2017-10-08 MUKS JUVENIA Rawa M. - MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. I Lewera Jacek II Kanicka Bogna Sekretarz Bartodziejski Robert
2 2017-10-08 MUKS LIBERO Pajęczno - MUKS JUVENIA Rawa M. I Kanicka Bogna II Bartodziejski Robert Sekretarz Lewera Jacek
3 2017-10-08 MUKS JUVENIA Rawa M. - MUKS LIBERO Pajęczno I Bartodziejski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Kanicka Bogna

Grupa 6

  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ
  • LUKS CZARNI Szczerców
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
1 2017-10-08 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Baran Przemysław II Rupniewski Ryszard Sekretarz Szymczak Dariusz
2 2017-10-08 LUKS CZARNI Szczerców - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Szymczak Dariusz II Baran Przemysław Sekretarz Rupniewski Ryszard
3 2017-10-08 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - LUKS CZARNI Szczerców I Rupniewski Ryszard II Szymczak Dariusz Sekretarz Baran Przemysław

Grupa 7

  • UMKS Tuszyn
  • VOLLEY TEAM Żychlin
  • MKS 16 Łódź
  • ZKS Włókniarz Zgierz
1 2017-10-08 UMKS Tuszyn - MKS 16 Łódź I Bogusławski Andrzej II Sekretarz
2 2017-10-08 VOLLEY TEAM Żychlin - ZKS Włókniarz Zgierz I Bogusławski Andrzej II Sekretarz
3 2017-10-08 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
4 2017-10-08 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz

Grupa A

  • Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ
  • MKS 16 Łódź
  • UMKS Tuszyn
  • UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.
  • MUKS JUVENIA Rawa M.
A-1 2017-09-16 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - UMKS Tuszyn I Dobrowolski Dawid II Dobrowolski Marek Sekretarz Kowalow Agnieszka
A-2 2017-09-16 MKS 16 Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. I Kisiel Jacek II Kuciapiński Piotr Sekretarz Nowakowska Anna
A-3 2017-09-16 UMKS Tuszyn - MKS 16 Łódź I Dobrowolski Marek II Dobrowolski Dawid Sekretarz Kowalow Agnieszka
A-4 2017-09-16 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Kisiel Jacek II Kuciapiński Piotr Sekretarz Nowakowska Anna
A-5 2017-09-16 MKS 16 Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Dobrowolski Dawid II Kowalow Agnieszka Sekretarz Dobrowolski Marek
A-6 2017-09-16 MUKS JUVENIA Rawa M. - UMKS Tuszyn I Kuciapiński Piotr II Kisiel Jacek Sekretarz Nowakowska Anna
A-7 2017-09-16 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MUKS JUVENIA Rawa M. I Kowalow Agnieszka II Dobrowolski Marek Sekretarz Dobrowolski Dawid
A-8 2017-09-16 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MKS 16 Łódź I Kuciapiński Piotr II Kisiel Jacek Sekretarz Nowakowska Anna
A-9 2017-09-17 MUKS JUVENIA Rawa M. - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Kowalow Agnieszka II Dobrowolski Marek Sekretarz Dobrowolski Dawid
A-10 2017-09-17 UMKS Tuszyn - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Kisiel Jacek II Kuciapiński Piotr Sekretarz Nowakowska Anna

Grupa B

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  • SL SALOS - WODNA Łódź
  • VOLLEY TEAM Żychlin
  • MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz.
B-1 2017-09-23 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - VOLLEY TEAM Żychlin I Humerski Czesław II Cieślak Michał Sekretarz Sekieta Henryk
B-2 2017-09-23 SL SALOS - WODNA Łódź - MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. I Woźniak Halina II Sasak Krzysztof Sekretarz Brzeziński Michał
B-3 2017-09-23 VOLLEY TEAM Żychlin - MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. I Humerski Czesław II Cieślak Michał Sekretarz Sekieta Henryk
B-4 2017-09-23 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - SL SALOS - WODNA Łódź I Woźniak Halina II Sasak Krzysztof Sekretarz Brzeziński Michał
B-5 2017-09-23 SL SALOS - WODNA Łódź - VOLLEY TEAM Żychlin I Humerski Czesław II Cieślak Michał Sekretarz Sekieta Henryk
B-6 2017-09-23 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Sasak Krzysztof II Woźniak Halina Sekretarz Brzeziński Michał

Grupa C

  • MUKS LIBERO Pajęczno
  • UKS Ozorków
  • ZKS Włókniarz Zgierz
  • LUKS CZARNI Szczerców
C-1 2017-09-23 MUKS LIBERO Pajęczno - LUKS CZARNI Szczerców I Bienias Przemysław II Zawierucha Dariusz Sekretarz Żabicki Bogdan
C-4 2017-09-23 UKS Ozorków - MUKS LIBERO Pajęczno I Marynowski Miłosz II Skórka Łukasz Sekretarz Sobczak Radosław
C-6 2017-09-23 ZKS Włókniarz Zgierz - LUKS CZARNI Szczerców I Marynowski Miłosz II Skórka Łukasz Sekretarz Sobczak Radosław
C-7 2017-09-23 UKS Ozorków - ZKS Włókniarz Zgierz I Bienias Przemysław II Zawierucha Dariusz Sekretarz Żabicki Bogdan
C-9 2017-09-23 ZKS Włókniarz Zgierz - MUKS LIBERO Pajęczno I Marynowski Miłosz II Skórka Łukasz Sekretarz Sobczak Radosław
C-10 2017-09-23 LUKS CZARNI Szczerców - UKS Ozorków I Bienias Przemysław II Zawierucha Dariusz Sekretarz Żabicki Bogdan

pozostałe

N/A 2017-09-24 pauzuje - pauzuje I Dobrowolski Marek II Humerski Czesław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony