Przeglądanie meczów
Młodzicy
- KS WIFAMA Łódź
- VitaSUN MKS Będzin
- Wataha Lublin
- Korona Olesno
1 | 2024-03-23 | KS WIFAMA Łódź | - | Wataha Lublin | I Wlaźlik Jakub | II Kopka Patryk | Sekretarz Godlewska Marta | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-23 | VitaSUN MKS Będzin | - | Korona Olesno | I Kopka Patryk | II Wlaźlik Jakub | Sekretarz Godlewska Marta | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-03-24 | Wataha Lublin | - | Korona Olesno | I Kopka Patryk | II Cieślak Wiktoria | Sekretarz Podsędek Aleksandra | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-03-24 | KS WIFAMA Łódź | - | VitaSUN MKS Będzin | I Cieślak Wiktoria | II Kopka Patryk | Sekretarz Podsędek Aleksandra | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2024-03-24 | VitaSUN MKS Będzin | - | Wataha Lublin | I Marchowski Jakub | II Brochocki Sebastian | Sekretarz Królak Natalia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
6 | 2024-03-24 | Korona Olesno | - | KS WIFAMA Łódź | I Brochocki Sebastian | II Marchowski Jakub | Sekretarz Królak Natalia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- KS WIFAMA Łódź
- Lechia Tomaszów Mazowiecki
- UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
- MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
Turniej Finałowy-1 | 2024-03-09 | KS WIFAMA Łódź | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Wegner Tomasz | II Cieślak Wiktoria | Sekretarz Barylak Zuzanna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Turniej Finałowy-2 | 2024-03-09 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Cieślak Wiktoria | II Wegner Tomasz | Sekretarz Barylak Zuzanna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Turniej Finałowy-3 | 2024-03-09 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Kopka Patryk | II Pytloch Anna | Sekretarz Woźniak Halina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Turniej Finałowy-4 | 2024-03-09 | KS WIFAMA Łódź | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki | I Pytloch Anna | II Kopka Patryk | Sekretarz Woźniak Halina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Turniej Finałowy-5 | 2024-03-10 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Jarzębicka Justyna | II Brochocki Sebastian | Sekretarz Marchowski Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
Turniej Finałowy-6 | 2024-03-10 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | - | KS WIFAMA Łódź | I Brochocki Sebastian | II Jarzębicka Justyna | Sekretarz Marchowski Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- KS Wifama I Łódź
- Lechia Tomaszów Mazowiecki
- EKS Skra Bełchatów
- MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
VII turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 | 2024-02-25 | KS Wifama I Łódź | - | EKS Skra Bełchatów | I Sygitowicz Jakub | II Kuś Dominik | Sekretarz Kosiorek Łukasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VII turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 | 2024-02-25 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Sygitowicz Jakub | II Kuś Dominik | Sekretarz Kosiorek Łukasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VII turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 | 2024-02-25 | EKS Skra Bełchatów | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Sygitowicz Jakub | II Kuś Dominik | Sekretarz Kosiorek Łukasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VII turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 | 2024-02-25 | KS Wifama I Łódź | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki | I Sygitowicz Jakub | II Kuś Dominik | Sekretarz Kosiorek Łukasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
- MKS BZURA Ozorków
- SPS Zduńska Wola
- KS WIFAMA Łódź II
VII turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 | 2024-02-25 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | SPS Zduńska Wola | I Barylak Zuzanna | II Kowalczyk Michał | Sekretarz Jarzębicka Justyna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VII turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 | 2024-02-25 | MKS BZURA Ozorków | - | KS WIFAMA Łódź II | I Barylak Zuzanna | II Kowalczyk Michał | Sekretarz Jarzębicka Justyna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VII turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 | 2024-02-25 | SPS Zduńska Wola | - | KS WIFAMA Łódź II | I Barylak Zuzanna | II Kowalczyk Michał | Sekretarz Jarzębicka Justyna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VII turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 | 2024-02-25 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | MKS BZURA Ozorków | I Barylak Zuzanna | II Kowalczyk Michał | Sekretarz Jarzębicka Justyna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VII turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 | 2024-02-25 | MKS BZURA Ozorków | - | SPS Zduńska Wola | I Barylak Zuzanna | II Kowalczyk Michał | Sekretarz Jarzębicka Justyna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VII turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 | 2024-02-25 | KS WIFAMA Łódź II | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Barylak Zuzanna | II Kowalczyk Michał | Sekretarz Jarzębicka Justyna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- KS Wifama I Łódź
- UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
- Lechia Tomaszów Mazowiecki
- MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
VI turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 | 2024-01-28 | KS Wifama I Łódź | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Baran Przemysław | II Zych Tomasz | Sekretarz Suski Dawid | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VI turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 | 2024-01-28 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki | I Baran Przemysław | II Zych Tomasz | Sekretarz Suski Dawid | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VI turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 | 2024-01-28 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Baran Przemysław | II Zych Tomasz | Sekretarz Suski Dawid | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VI turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 | 2024-01-28 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | KS Wifama I Łódź | I Baran Przemysław | II Zych Tomasz | Sekretarz Suski Dawid | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- MKS BZURA Ozorków
- KS WIFAMA Łódź II
- EKS Skra Bełchatów
- SPS Zduńska Wola
VI turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 | 2024-01-28 | MKS BZURA Ozorków | - | SPS Zduńska Wola | I Januszkiewicz Tadeusz | II Pędzik Tobiasz | Sekretarz Komorek Tadeusz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VI turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 | 2024-01-28 | KS WIFAMA Łódź II | - | EKS Skra Bełchatów | I Januszkiewicz Tadeusz | II Pędzik Tobiasz | Sekretarz Komorek Tadeusz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VI turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 | 2024-01-28 | KS WIFAMA Łódź II | - | SPS Zduńska Wola | I Januszkiewicz Tadeusz | II Pędzik Tobiasz | Sekretarz Komorek Tadeusz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
VI turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 | 2024-01-28 | EKS Skra Bełchatów | - | MKS BZURA Ozorków | I Januszkiewicz Tadeusz | II Pędzik Tobiasz | Sekretarz Komorek Tadeusz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- KS Wifama I Łódź
- Lechia Tomaszów Mazowiecki
- UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
- MKS BZURA Ozorków
V turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 | 2024-01-07 | KS Wifama I Łódź | - | MKS BZURA Ozorków | I Brochocki Sebastian | II Czechowicz Monika | Sekretarz Wegner Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
V turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 | 2024-01-07 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Brochocki Sebastian | II Czechowicz Monika | Sekretarz Wegner Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
V turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 | 2024-01-07 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | MKS BZURA Ozorków | I Brochocki Sebastian | II Czechowicz Monika | Sekretarz Wegner Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
V turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 | 2024-01-07 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | KS Wifama I Łódź | I Brochocki Sebastian | II Czechowicz Monika | Sekretarz Wegner Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
- KS WIFAMA Łódź II
- SPS Zduńska Wola
- EKS Skra Bełchatów
V turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 | 2024-01-07 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | - | SPS Zduńska Wola | I Gawot Krzysztof | II Zych Tomasz | Sekretarz Ambroszczyk Artur | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
V turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 | 2024-01-07 | KS WIFAMA Łódź II | - | EKS Skra Bełchatów | I Gawot Krzysztof | II Zych Tomasz | Sekretarz Ambroszczyk Artur | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
V turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 | 2024-01-07 | SPS Zduńska Wola | - | EKS Skra Bełchatów | I Gawot Krzysztof | II Zych Tomasz | Sekretarz Ambroszczyk Artur | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
V turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 | 2024-01-07 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | - | KS WIFAMA Łódź II | I Gawot Krzysztof | II Zych Tomasz | Sekretarz Ambroszczyk Artur | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- KS Wifama I Łódź
- Lechia Tomaszów Mazowiecki
- UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
- MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
IV turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 | 2023-12-10 | KS Wifama I Łódź | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Czechowicz Monika | II Marchowski Jakub | Sekretarz Dobrowolski Szymon | L I Banaszczyk Karolina | L II Płaza Zbigniew |
IV turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 | 2023-12-10 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Czechowicz Monika | II Marchowski Jakub | Sekretarz Dobrowolski Szymon | L I Banaszczyk Karolina | L II Płaza Zbigniew |
IV turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 | 2023-12-10 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Czechowicz Monika | II Marchowski Jakub | Sekretarz Dobrowolski Szymon | L I Banaszczyk Karolina | L II Płaza Zbigniew |
IV turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 | 2023-12-10 | KS Wifama I Łódź | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki | I Czechowicz Monika | II Marchowski Jakub | Sekretarz Dobrowolski Szymon | L I Banaszczyk Karolina | L II Płaza Zbigniew |
- MKS BZURA Ozorków
- EKS Skra Bełchatów
- KS WIFAMA Łódź II
- SPS Zduńska Wola
IV turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 | 2023-12-10 | MKS BZURA Ozorków | - | SPS Zduńska Wola | I Zych Tomasz | II Mamińska Zuzanna | Sekretarz Wegner Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
IV turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 | 2023-12-10 | EKS Skra Bełchatów | - | KS WIFAMA Łódź II | I Zych Tomasz | II Mamińska Zuzanna | Sekretarz Wegner Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
IV turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 | 2023-12-10 | EKS Skra Bełchatów | - | SPS Zduńska Wola | I Zych Tomasz | II Mamińska Zuzanna | Sekretarz Wegner Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
IV turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 | 2023-12-10 | KS WIFAMA Łódź II | - | MKS BZURA Ozorków | I Zych Tomasz | II Mamińska Zuzanna | Sekretarz Wegner Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- KS Wifama I Łódź
- Lechia Tomaszów Mazowiecki
- MKS BZURA Ozorków
- MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
III turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 | 2023-11-26 | KS Wifama I Łódź | - | MKS BZURA Ozorków | I Ambroszczyk Artur | II Chomiczewski Jakub | Sekretarz Baran Przemysław |
III turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 | 2023-11-26 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Ambroszczyk Artur | II Chomiczewski Jakub | Sekretarz Baran Przemysław |
III turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 | 2023-11-26 | MKS BZURA Ozorków | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Ambroszczyk Artur | II Chomiczewski Jakub | Sekretarz Baran Przemysław |
III turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 | 2023-11-26 | KS Wifama I Łódź | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki | I Ambroszczyk Artur | II Chomiczewski Jakub | Sekretarz Baran Przemysław |
- UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
- EKS Skra Bełchatów
- SPS Zduńska Wola
- KS WIFAMA Łódź II
III turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 | 2023-11-26 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | SPS Zduńska Wola | I Strawiński Adrian | II Wrońska Olga | Sekretarz Banaszczyk Karolina |
III turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 | 2023-11-26 | EKS Skra Bełchatów | - | KS WIFAMA Łódź II | I Strawiński Adrian | II Wrońska Olga | Sekretarz Banaszczyk Karolina |
III turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 | 2023-11-26 | SPS Zduńska Wola | - | KS WIFAMA Łódź II | I Strawiński Adrian | II Wrońska Olga | Sekretarz Banaszczyk Karolina |
III turniej rundy zasadniczej - Gr. B-1 | 2023-11-26 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | EKS Skra Bełchatów | I Strawiński Adrian | II Wrońska Olga | Sekretarz Banaszczyk Karolina |
- KS Wifama I Łódź
- Lechia Tomaszów Mazowiecki
- UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
- MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
II turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 | 2023-11-05 | KS Wifama I Łódź | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Kopka Patryk | II Przybycień Kamil | Sekretarz Dobrowolski Szymon |
II turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 | 2023-11-05 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Kopka Patryk | II Przybycień Kamil | Sekretarz Dobrowolski Szymon |
II turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 | 2023-11-05 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Kopka Patryk | II Przybycień Kamil | Sekretarz Dobrowolski Szymon |
II turniej rundy zasadniczej - Gr. A-1 | 2023-11-05 | KS Wifama I Łódź | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki | I Kopka Patryk | II Przybycień Kamil | Sekretarz Dobrowolski Szymon |
- MKS BZURA Ozorków
- EKS Skra Bełchatów
- SPS Zduńska Wola
- KS WIFAMA Łódź II
II turniej rundy zasadniczej - gr. B-1 | 2023-11-05 | MKS BZURA Ozorków | - | SPS Zduńska Wola | I Cichońska Weronika | II Kowalczyk Michał | Sekretarz Majchrowska Zuzanna |
II turniej rundy zasadniczej - gr. B-1 | 2023-11-05 | EKS Skra Bełchatów | - | KS WIFAMA Łódź II | I Cichońska Weronika | II Kowalczyk Michał | Sekretarz Majchrowska Zuzanna |
II turniej rundy zasadniczej - gr. B-1 | 2023-11-05 | SPS Zduńska Wola | - | KS WIFAMA Łódź II | I Cichońska Weronika | II Kowalczyk Michał | Sekretarz Majchrowska Zuzanna |
II turniej rundy zasadniczej - gr. B-1 | 2023-11-05 | MKS BZURA Ozorków | - | EKS Skra Bełchatów | I Cichońska Weronika | II Kowalczyk Michał | Sekretarz Majchrowska Zuzanna |
- Lechia Tomaszów Mazowiecki
- MKS BZURA Ozorków
- KS Wifama I Łódź
- MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
I turniej Rundy Zasadniczej - Gr. A-1 | 2023-10-22 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Zych Tomasz | II Gawot Krzysztof | Sekretarz Ambroszczyk Artur |
I turniej Rundy Zasadniczej - Gr. A-1 | 2023-10-22 | MKS BZURA Ozorków | - | KS Wifama I Łódź | I Zych Tomasz | II Gawot Krzysztof | Sekretarz Ambroszczyk Artur |
I turniej Rundy Zasadniczej - Gr. A-1 | 2023-10-22 | MKS BZURA Ozorków | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Zych Tomasz | II Gawot Krzysztof | Sekretarz Ambroszczyk Artur |
I turniej Rundy Zasadniczej - Gr. A-1 | 2023-10-22 | KS Wifama I Łódź | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki | I Zych Tomasz | II Gawot Krzysztof | Sekretarz Ambroszczyk Artur |
- UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
- SPS Zduńska Wola
- EKS Skra Bełchatów
- KS WIFAMA Łódź II
I turniej Rundy Zasadniczej - Gr. B-1 | 2023-10-22 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | KS WIFAMA Łódź II | I Brożyna Andrzej | II Banaszczyk Karolina | Sekretarz Płaza Zbigniew |
I turniej Rundy Zasadniczej - Gr. B-1 | 2023-10-22 | SPS Zduńska Wola | - | EKS Skra Bełchatów | I Brożyna Andrzej | II Banaszczyk Karolina | Sekretarz Płaza Zbigniew |
I turniej Rundy Zasadniczej - Gr. B-1 | 2023-10-22 | SPS Zduńska Wola | - | KS WIFAMA Łódź II | I Brożyna Andrzej | II Banaszczyk Karolina | Sekretarz Płaza Zbigniew |
I turniej Rundy Zasadniczej - Gr. B-1 | 2023-10-22 | EKS Skra Bełchatów | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Brożyna Andrzej | II Banaszczyk Karolina | Sekretarz Płaza Zbigniew |
- Lechia Tomaszów Mazowiecki
- UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
- SPS Zduńska Wola
- MKS BZURA Ozorków
Eliminacje - gr. A-1 | 2023-10-08 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | SPS Zduńska Wola | I Bilski Robert | II Lewera Jacek | Sekretarz Leszczyk Robert |
Eliminacje - gr. A-1 | 2023-10-08 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | MKS BZURA Ozorków | I Bilski Robert | II Lewera Jacek | Sekretarz Leszczyk Robert |
Eliminacje - gr. A-1 | 2023-10-08 | SPS Zduńska Wola | - | MKS BZURA Ozorków | I Bilski Robert | II Lewera Jacek | Sekretarz Leszczyk Robert |
Eliminacje - gr. A-1 | 2023-10-08 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Bilski Robert | II Lewera Jacek | Sekretarz Leszczyk Robert |
Eliminacje - gr. A-1 | 2023-10-08 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | SPS Zduńska Wola | I Bilski Robert | II Lewera Jacek | Sekretarz Leszczyk Robert |
Eliminacje - gr. A-1 | 2023-10-08 | MKS BZURA Ozorków | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki | I Bilski Robert | II Lewera Jacek | Sekretarz Leszczyk Robert |
- EKS Skra Bełchatów
- KS Wifama I Łódź
- KS WIFAMA Łódź II
- MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
Eliminacje - gr. B-1 | 2023-10-15 | EKS Skra Bełchatów | - | KS WIFAMA Łódź II | I Kryda Paweł | II Pytloch Anna | Sekretarz Cichońska Weronika |
Eliminacje - gr. B-1 | 2023-10-15 | KS Wifama I Łódź | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Kryda Paweł | II Pytloch Anna | Sekretarz Cichońska Weronika |
Eliminacje - gr. B-1 | 2023-10-15 | KS WIFAMA Łódź II | - | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | I Kryda Paweł | II Pytloch Anna | Sekretarz Cichońska Weronika |
Eliminacje - gr. B-1 | 2023-10-15 | EKS Skra Bełchatów | - | KS Wifama I Łódź | I Kryda Paweł | II Pytloch Anna | Sekretarz Cichońska Weronika |
Eliminacje - gr. B-1 | 2023-10-15 | KS Wifama I Łódź | - | KS WIFAMA Łódź II | I Kryda Paweł | II Pytloch Anna | Sekretarz Cichońska Weronika |
Eliminacje - gr. B-1 | 2023-10-15 | MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka | - | EKS Skra Bełchatów | I Kryda Paweł | II Pytloch Anna | Sekretarz Cichońska Weronika |