Przeglądanie meczów
pozostałe
- ŁKS Commercecon Łódź
- GROT BUDOWLANI Łódź
- Politechnika Łódzka
- Uniwersytet Łódzki
- Uniwersytet Medyczny w Łodzi
- SC Potsdam
- #Volley Wrocław
N/A | 2023-09-09 | turniej | - | turniej | I Podsędek Aleksandra | II Barylak Zuzanna | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-09 | ŁKS Commercecon Łódź | - | SC Potsdam | I Mencel Katarzyna | II Wojciechowska Irmina | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-09 | GROT BUDOWLANI Łódź | - | #Volley Wrocław | I Wojciechowska Irmina | II Skórka Łukasz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-10 | turniej | - | turniej | I Jarzębicka Justyna | II Brzeziński Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-10 | turniej | - | turniej | I Taroń Adam | II Bilkowski Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-08 | turniej | - | turniej | I Podsędek Aleksandra | II Przybycień Kamil | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-08 | turniej | - | turniej | I Wegner Tomasz | II Wlaźlik Jakub | Sekretarz Brzeziński Michał | L I Mela Piotr | L II |
N/A | 2023-09-09 | turniej | - | turniej | I Załęska Paulina | II Woicki Robert | Sekretarz Bogusławski Andrzej | L I Barylak Zuzanna | L II |
N/A | 2023-09-10 | turniej | - | turniej | I Dobrowolski Szymon | II Wegner Tomasz | Sekretarz Bogusławski Andrzej | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-24 | turniej | - | pauzuje | I Kopka Patryk | II Mela Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-16 | turniej | - | turniej | I Plajzer Janusz | II Komorek Tadeusz | Sekretarz Leszczyk Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-17 | turniej | - | turniej | I Komorek Tadeusz | II Plajzer Janusz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-30 | turniej | - | turniej | I Raczkowski Jacek | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-18 | turniej | - | turniej | I Żabicki Bogdan | II Dobrowolski Marek | Sekretarz Woźniak Halina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-21 | Politechnika Łódzka | - | Uniwersytet Łódzki | I Barylak Zuzanna | II Brzeziński Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-14 | Uniwersytet Łódzki | - | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | I Goździk Eryk | II Kaliszczuk Mateusz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-05 | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | - | Politechnika Łódzka | I Chomiczewski Jakub | II Wojciechowska Irmina | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-09 | turniej | - | turniej | I Banaszczyk Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-12 | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | - | Uniwersytet Łódzki | I Kopka Patryk | II Wojtunik Krzysztof | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-06 | turniej | - | turniej | I Drabik Adam | II Krajewska Zuzanna | Sekretarz Królak Natalia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-09 | Uniwersytet Łódzki | - | Politechnika Łódzka | I Królak Natalia | II Bilkowski Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-16 | Politechnika Łódzka | - | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | I Brochocki Sebastian | II Czerwiński Andrzej | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-02-03 | turniej | - | turniej | I Pędzik Tobiasz | II Woicki Robert | Sekretarz Wlaźlik Jakub | L I Kopka Patryk | L II |
N/A | 2024-02-04 | turniej | - | turniej | I Pędzik Tobiasz | II Woicki Robert | Sekretarz Wlaźlik Jakub | L I Kopka Patryk | L II |
N/A | 2024-02-10 | turniej | - | turniej | I Marchowski Jakub | II Cieślak Wiktoria | Sekretarz Hankiewicz Natalia | L I Królak Natalia | L II Kowalow Agnieszka |
N/A | 2024-05-11 | turniej | - | turniej | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- MKS Będzin
- Lechia Tomaszów Mazowiecki
- Łódzka Amatorska Liga Siatkówki
- ŁÓDZKIE MINISINGIELKI
- Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego
- Politechnika Łódzka
- Uniwersytet Łódzki
- Uniwersytet Medyczny w Łodzi
- Polska U19
- Kinder Joy of moving - etap wojewódzki
- PSG KPS Siedlce
- SMS PZPS Spała
- Czechy U19
N/A | 2023-09-08 | MKS Będzin | - | PSG KPS Siedlce | I Jabłoński Bartosz | II Skórka Łukasz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-08 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | SMS PZPS Spała | I Skórka Łukasz | II Jabłoński Bartosz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-09 | turniej | - | turniej | I Wegner Tomasz | II Bilkowski Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-09 | turniej | - | turniej | I Bilkowski Piotr | II Wegner Tomasz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-09 | turniej | - | turniej | I Hankiewicz Natalia | II Kasprzak Julia | Sekretarz Przybycień Kamil | L I Wlaźlik Jakub | L II |
N/A | 2023-09-16 | turniej | - | turniej | I Królak Natalia | II Przybycień Kamil | Sekretarz Wlaźlik Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-17 | turniej | - | turniej | I Przybycień Kamil | II Wlaźlik Jakub | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-10 | turniej | - | turniej | I Hankiewicz Natalia | II Kasprzak Julia | Sekretarz Przybycień Kamil | L I Wlaźlik Jakub | L II |
N/A | 2023-09-30 | turniej | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-01 | turniej | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-21 | turniej | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-22 | turniej | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-11 | turniej | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-12 | turniej | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-03 | turniej | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II Królak Natalia | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-29 | turniej | - | pauzuje | I Mela Piotr | II Drabik Adam | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-30 | turniej | - | pauzuje | I Kowalow Agnieszka | II Wegner Tomasz | Sekretarz Marchowski Jakub | L I Brochocki Sebastian | L II Przybycień Kamil |
N/A | 2023-10-01 | turniej | - | turniej | I Chrześcijanek Magdalena | II Januszkiewicz Tadeusz | Sekretarz Pędzik Tobiasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-06 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Brochocki Sebastian | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-07 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Barylak Zuzanna | II Drabik Adam | Sekretarz Zych Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-07 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-08 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-14 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-28 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-29 | turniej | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-04 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-05 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-18 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II Podsędek Aleksandra | Sekretarz Przybycień Kamil | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-25 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-26 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II Przybycień Kamil | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-07 | turniej | - | turniej | I Godlewska Marta | II Januszkiewicz Tadeusz | Sekretarz Komorek Tadeusz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-13 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Królak Natalia | II Lauk Martyna | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-14 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Majchrowska Zuzanna | II Brochocki Sebastian | Sekretarz Cichońska Weronika | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-16 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Wegner Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-20 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Chomiczewski Jakub | II Brochocki Sebastian | Sekretarz Przybycień Kamil | L I Mela Piotr | L II |
N/A | 2023-10-21 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Wojtunik Krzysztof | II Podsędek Aleksandra | Sekretarz Przybycień Kamil | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-16 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Brochocki Sebastian | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-24 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Woicki Robert | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-18 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Mela Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-28 | turniej | - | turniej | I Żabicki Bogdan | II Czechowicz Monika | Sekretarz Woicki Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-27 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Kopka Patryk | II Wlaźlik Jakub | Sekretarz Woicki Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-28 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II Cieślak Wiktoria | Sekretarz Chomiczewski Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-23 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Wegner Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-04 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Przybycień Kamil | II Zych Tomasz | Sekretarz Lauk Martyna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-03 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Brochocki Sebastian | II Kopka Patryk | Sekretarz Barylak Zuzanna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-08 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Cichońska Weronika | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-07 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Hankiewicz Natalia | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-12 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Majchrowska Zuzanna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-14 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Krajewska Zuzanna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-15 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Pytloch Anna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-21 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Wegner Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-18 | turniej | - | turniej | I Kozłowska Katarzyna | II Humerski Czesław | Sekretarz Pędzik Tobiasz | L I Chomiczewski Jakub | L II Banaszczyk Karolina |
N/A | 2023-11-19 | turniej | - | turniej | I Kozłowska Katarzyna | II Humerski Czesław | Sekretarz Pędzik Tobiasz | L I Brzeziński Michał | L II Banaszczyk Karolina |
N/A | 2024-01-24 | Politechnika Łódzka | - | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | I Przybycień Kamil | II Czerwiński Andrzej | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-28 | Uniwersytet Łódzki | - | Politechnika Łódzka | I Hankiewicz Natalia | II Bors Jakub | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-17 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Hankiewicz Natalia | II Brochocki Sebastian | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-18 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-14 | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | - | Uniwersytet Łódzki | I Majchrowska Zuzanna | II Dobrowolski Szymon | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-19 | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | - | turniej | I Krajewska Zuzanna | II Kryda Paweł | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-17 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Woicki Robert | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-17 | turniej | - | pauzuje | I Chomiczewski Jakub | II Pędzik Tobiasz | Sekretarz Kopka Patryk | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-20 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Wegner Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-02 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Drabik Adam | II Chomiczewski Jakub | Sekretarz Goździk Eryk | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-24 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Frączek Adrianna | II Załęska Paulina | Sekretarz Woicki Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-25 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Pytloch Anna | II Cichońska Weronika | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-21 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Krajewska Zuzanna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-23 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Woicki Robert | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-22 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Woicki Robert | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-25 | turniej | - | turniej | I Zych Tomasz | II Goździk Eryk | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-27 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Mela Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-28 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-29 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Kopka Patryk | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-03 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Pytloch Anna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-07 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Królak Natalia | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-30 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Wegner Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-08 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Przybycień Kamil | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-11 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Goździk Eryk | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-20 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Królak Natalia | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-18 | Uniwersytet Łódzki | - | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | I Mamińska Zuzanna | II Dobrowolski Szymon | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-12 | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | - | Politechnika Łódzka | I Drabik Adam | II Kryda Paweł | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-22 | Politechnika Łódzka | - | Uniwersytet Łódzki | I Mela Piotr | II Skórka Łukasz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-13 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Kopka Patryk | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-10 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Brochocki Sebastian | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-14 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Brochocki Sebastian | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-12 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Królak Natalia | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-21 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Podsędek Aleksandra | II Woicki Robert | Sekretarz Wlaźlik Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-28 | turniej | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-29 | turniej | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-17 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Mela Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-19 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Majchrowska Zuzanna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-20 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Goździk Eryk | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-28 | Polska U19 | - | Czechy U19 | I Bilkowski Piotr | II Brzeziński Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-29 | Polska U19 | - | Czechy U19 | I Kryda Paweł | II Skórka Łukasz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-30 | Polska U19 | - | Czechy U19 | I Bors Jakub | II Kaliszczuk Mateusz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-06 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-07 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II Woicki Robert | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-13 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-20 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-21 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-02-17 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-02-25 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-02-24 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II Woicki Robert | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-03 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Woicki Robert | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-09 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II Woicki Robert | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-10 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-16 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II Kopka Patryk | Sekretarz Pędzik Tobiasz | L I Banaszczyk Karolina | L II |
N/A | 2024-04-06 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-07 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II Podsędek Aleksandra | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-13 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Woicki Robert | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-14 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-06 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II Goździk Eryk | Sekretarz Chomiczewski Jakub | L I Cieślak Wiktoria | L II |
N/A | 2024-01-21 | turniej | - | turniej | I Bilski Robert | II Trawczyński Piotr | Sekretarz Lewera Jacek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-15 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Goździk Eryk | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-19 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Frączek Adrianna | II Majchrowska Zuzanna | Sekretarz Królak Natalia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-20 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II Ambroszczyk Artur | Sekretarz Chomiczewski Jakub | L I Zendeł Sylwester | L II |
N/A | 2024-01-24 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Barylak Zuzanna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-26 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Drabik Adam | II Mela Piotr | Sekretarz Chomiczewski Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-27 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II Brochocki Sebastian | Sekretarz Woicki Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-28 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Chomiczewski Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-02-16 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Frączek Adrianna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-02-17 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II Chomiczewski Jakub | Sekretarz Przybycień Kamil | L I Mela Piotr | L II |
N/A | 2024-02-19 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Woicki Robert | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-02-23 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Hankiewicz Natalia | II Majchrowska Zuzanna | Sekretarz Krajewska Zuzanna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-02-24 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II Cieślak Wiktoria | Sekretarz Podsędek Aleksandra | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-02 | turniej | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-03 | turniej | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-01 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Majchrowska Zuzanna | II Lauk Martyna | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-02 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II Majtczak Marcin | Sekretarz Zendeł Sylwester | L I Kowalow Agnieszka | L II Przybycień Kamil |
N/A | 2024-02-22 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-15 | turniej | - | pauzuje | I Banaszczyk Karolina | II Płaza Zbigniew | Sekretarz Przybycień Kamil | L I Wlaźlik Jakub | L II |
N/A | 2024-02-29 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Krajewska Zuzanna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-10 | turniej | - | turniej | I Chomiczewski Jakub | II Humerski Czesław | Sekretarz nieobsadzony | L I Pędzik Tobiasz | L II Podsędek Aleksandra |
N/A | 2024-03-05 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-06 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Brochocki Sebastian | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-06 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Krajewska Zuzanna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-07 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Królak Natalia | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-13 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Kopka Patryk | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-14 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Podsędek Aleksandra | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-08 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Chomiczewski Jakub | II Woicki Robert | Sekretarz Mela Piotr | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-09 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II Goździk Eryk | Sekretarz Pędzik Tobiasz | L I Przybycień Kamil | L II Majchrowska Zuzanna |
N/A | 2024-03-09 | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | - | turniej | I Królak Natalia | II Hankiewicz Natalia | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-15 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Podsędek Aleksandra | II Pytloch Anna | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-16 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Brochocki Sebastian | II Zych Tomasz | Sekretarz Woicki Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-13 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Frączek Adrianna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-12 | turniej | - | pauzuje | I Mela Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-14 | turniej | - | pauzuje | I Mela Piotr | II Przybycień Kamil | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-10 | turniej | - | turniej | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-20 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Frączek Adrianna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-13 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Goździk Eryk | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-20 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Mela Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-22 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Hankiewicz Natalia | II Królak Natalia | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-23 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Brochocki Sebastian | II Cichońska Weronika | Sekretarz Przybycień Kamil | L I Pytloch Anna | L II Zych Tomasz |
N/A | 2024-03-27 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Woicki Robert | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-05 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Drabik Adam | II Majchrowska Zuzanna | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-06 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II Brochocki Sebastian | Sekretarz Podsędek Aleksandra | L I Mela Piotr | L II Chomiczewski Jakub |
N/A | 2024-04-20 | turniej | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-21 | turniej | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-13 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Majchrowska Zuzanna | II Mela Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-26 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-27 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Przybycień Kamil | II Woicki Robert | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-28 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Woicki Robert | II Wlaźlik Jakub | Sekretarz Podsędek Aleksandra | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-05-05 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-05-10 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II Podsędek Aleksandra | Sekretarz Mela Piotr | L I Królak Natalia | L II Hankiewicz Natalia |
N/A | 2024-05-11 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II Przybycień Kamil | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-05-12 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-05-17 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-05-25 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | finał | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-06-08 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | finał | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-24 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-27 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- ŁKS Commercecon Łódź
- GROT BUDOWLANI Łódź
- Politechnika Łódzka
- Uniwersytet Łódzki
- Uniwersytet Medyczny w Łodzi
- SC Potsdam
- #Volley Wrocław
N/A | 2023-09-09 | turniej | - | turniej | I Podsędek Aleksandra | II Barylak Zuzanna | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-09 | ŁKS Commercecon Łódź | - | SC Potsdam | I Mencel Katarzyna | II Wojciechowska Irmina | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-09 | GROT BUDOWLANI Łódź | - | #Volley Wrocław | I Wojciechowska Irmina | II Skórka Łukasz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-10 | turniej | - | turniej | I Jarzębicka Justyna | II Brzeziński Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-10 | turniej | - | turniej | I Taroń Adam | II Bilkowski Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-08 | turniej | - | turniej | I Podsędek Aleksandra | II Przybycień Kamil | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-08 | turniej | - | turniej | I Wegner Tomasz | II Wlaźlik Jakub | Sekretarz Brzeziński Michał | L I Mela Piotr | L II |
N/A | 2023-09-09 | turniej | - | turniej | I Załęska Paulina | II Woicki Robert | Sekretarz Bogusławski Andrzej | L I Barylak Zuzanna | L II |
N/A | 2023-09-10 | turniej | - | turniej | I Dobrowolski Szymon | II Wegner Tomasz | Sekretarz Bogusławski Andrzej | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-24 | turniej | - | pauzuje | I Kopka Patryk | II Mela Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-16 | turniej | - | turniej | I Plajzer Janusz | II Komorek Tadeusz | Sekretarz Leszczyk Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-17 | turniej | - | turniej | I Komorek Tadeusz | II Plajzer Janusz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-30 | turniej | - | turniej | I Raczkowski Jacek | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-18 | turniej | - | turniej | I Żabicki Bogdan | II Dobrowolski Marek | Sekretarz Woźniak Halina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-21 | Politechnika Łódzka | - | Uniwersytet Łódzki | I Barylak Zuzanna | II Brzeziński Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-14 | Uniwersytet Łódzki | - | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | I Goździk Eryk | II Kaliszczuk Mateusz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-05 | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | - | Politechnika Łódzka | I Chomiczewski Jakub | II Wojciechowska Irmina | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-09 | turniej | - | turniej | I Banaszczyk Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-12 | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | - | Uniwersytet Łódzki | I Kopka Patryk | II Wojtunik Krzysztof | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-06 | turniej | - | turniej | I Drabik Adam | II Krajewska Zuzanna | Sekretarz Królak Natalia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-09 | Uniwersytet Łódzki | - | Politechnika Łódzka | I Królak Natalia | II Bilkowski Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-16 | Politechnika Łódzka | - | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | I Brochocki Sebastian | II Czerwiński Andrzej | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-02-03 | turniej | - | turniej | I Pędzik Tobiasz | II Woicki Robert | Sekretarz Wlaźlik Jakub | L I Kopka Patryk | L II |
N/A | 2024-02-04 | turniej | - | turniej | I Pędzik Tobiasz | II Woicki Robert | Sekretarz Wlaźlik Jakub | L I Kopka Patryk | L II |
N/A | 2024-02-10 | turniej | - | turniej | I Marchowski Jakub | II Cieślak Wiktoria | Sekretarz Hankiewicz Natalia | L I Królak Natalia | L II Kowalow Agnieszka |
N/A | 2024-05-11 | turniej | - | turniej | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- MKS Będzin
- Lechia Tomaszów Mazowiecki
- Łódzka Amatorska Liga Siatkówki
- ŁÓDZKIE MINISINGIELKI
- Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego
- Politechnika Łódzka
- Uniwersytet Łódzki
- Uniwersytet Medyczny w Łodzi
- Polska U19
- Kinder Joy of moving - etap wojewódzki
- PSG KPS Siedlce
- SMS PZPS Spała
- Czechy U19
N/A | 2023-09-08 | MKS Będzin | - | PSG KPS Siedlce | I Jabłoński Bartosz | II Skórka Łukasz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-08 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | SMS PZPS Spała | I Skórka Łukasz | II Jabłoński Bartosz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-09 | turniej | - | turniej | I Wegner Tomasz | II Bilkowski Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-09 | turniej | - | turniej | I Bilkowski Piotr | II Wegner Tomasz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-09 | turniej | - | turniej | I Hankiewicz Natalia | II Kasprzak Julia | Sekretarz Przybycień Kamil | L I Wlaźlik Jakub | L II |
N/A | 2023-09-16 | turniej | - | turniej | I Królak Natalia | II Przybycień Kamil | Sekretarz Wlaźlik Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-17 | turniej | - | turniej | I Przybycień Kamil | II Wlaźlik Jakub | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-10 | turniej | - | turniej | I Hankiewicz Natalia | II Kasprzak Julia | Sekretarz Przybycień Kamil | L I Wlaźlik Jakub | L II |
N/A | 2023-09-30 | turniej | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-01 | turniej | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-21 | turniej | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-22 | turniej | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-11 | turniej | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-12 | turniej | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-03 | turniej | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II Królak Natalia | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-29 | turniej | - | pauzuje | I Mela Piotr | II Drabik Adam | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-30 | turniej | - | pauzuje | I Kowalow Agnieszka | II Wegner Tomasz | Sekretarz Marchowski Jakub | L I Brochocki Sebastian | L II Przybycień Kamil |
N/A | 2023-10-01 | turniej | - | turniej | I Chrześcijanek Magdalena | II Januszkiewicz Tadeusz | Sekretarz Pędzik Tobiasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-06 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Brochocki Sebastian | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-07 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Barylak Zuzanna | II Drabik Adam | Sekretarz Zych Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-07 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-08 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-14 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-28 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-29 | turniej | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-04 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-05 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-18 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II Podsędek Aleksandra | Sekretarz Przybycień Kamil | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-25 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-26 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II Przybycień Kamil | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-07 | turniej | - | turniej | I Godlewska Marta | II Januszkiewicz Tadeusz | Sekretarz Komorek Tadeusz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-13 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Królak Natalia | II Lauk Martyna | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-14 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Majchrowska Zuzanna | II Brochocki Sebastian | Sekretarz Cichońska Weronika | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-16 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Wegner Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-20 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Chomiczewski Jakub | II Brochocki Sebastian | Sekretarz Przybycień Kamil | L I Mela Piotr | L II |
N/A | 2023-10-21 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Wojtunik Krzysztof | II Podsędek Aleksandra | Sekretarz Przybycień Kamil | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-16 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Brochocki Sebastian | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-24 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Woicki Robert | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-18 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Mela Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-28 | turniej | - | turniej | I Żabicki Bogdan | II Czechowicz Monika | Sekretarz Woicki Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-27 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Kopka Patryk | II Wlaźlik Jakub | Sekretarz Woicki Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-28 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II Cieślak Wiktoria | Sekretarz Chomiczewski Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-23 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Wegner Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-04 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Przybycień Kamil | II Zych Tomasz | Sekretarz Lauk Martyna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-03 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Brochocki Sebastian | II Kopka Patryk | Sekretarz Barylak Zuzanna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-08 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Cichońska Weronika | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-07 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Hankiewicz Natalia | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-12 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Majchrowska Zuzanna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-14 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Krajewska Zuzanna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-15 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Pytloch Anna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-21 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Wegner Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-18 | turniej | - | turniej | I Kozłowska Katarzyna | II Humerski Czesław | Sekretarz Pędzik Tobiasz | L I Chomiczewski Jakub | L II Banaszczyk Karolina |
N/A | 2023-11-19 | turniej | - | turniej | I Kozłowska Katarzyna | II Humerski Czesław | Sekretarz Pędzik Tobiasz | L I Brzeziński Michał | L II Banaszczyk Karolina |
N/A | 2024-01-24 | Politechnika Łódzka | - | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | I Przybycień Kamil | II Czerwiński Andrzej | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-28 | Uniwersytet Łódzki | - | Politechnika Łódzka | I Hankiewicz Natalia | II Bors Jakub | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-17 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Hankiewicz Natalia | II Brochocki Sebastian | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-18 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-14 | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | - | Uniwersytet Łódzki | I Majchrowska Zuzanna | II Dobrowolski Szymon | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-19 | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | - | turniej | I Krajewska Zuzanna | II Kryda Paweł | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-17 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Woicki Robert | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-17 | turniej | - | pauzuje | I Chomiczewski Jakub | II Pędzik Tobiasz | Sekretarz Kopka Patryk | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-20 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Wegner Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-02 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Drabik Adam | II Chomiczewski Jakub | Sekretarz Goździk Eryk | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-24 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Frączek Adrianna | II Załęska Paulina | Sekretarz Woicki Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-25 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Pytloch Anna | II Cichońska Weronika | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-21 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Krajewska Zuzanna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-23 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Woicki Robert | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-22 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Woicki Robert | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-25 | turniej | - | turniej | I Zych Tomasz | II Goździk Eryk | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-27 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Mela Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-28 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-29 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Kopka Patryk | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-03 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Pytloch Anna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-07 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Królak Natalia | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-30 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Wegner Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-08 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Przybycień Kamil | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-11 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Goździk Eryk | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-20 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Królak Natalia | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-18 | Uniwersytet Łódzki | - | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | I Mamińska Zuzanna | II Dobrowolski Szymon | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-12 | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | - | Politechnika Łódzka | I Drabik Adam | II Kryda Paweł | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-22 | Politechnika Łódzka | - | Uniwersytet Łódzki | I Mela Piotr | II Skórka Łukasz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-13 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Kopka Patryk | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-10 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Brochocki Sebastian | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-14 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Brochocki Sebastian | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-12 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Królak Natalia | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-21 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Podsędek Aleksandra | II Woicki Robert | Sekretarz Wlaźlik Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-28 | turniej | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-29 | turniej | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-17 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Mela Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-19 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Majchrowska Zuzanna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-20 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Goździk Eryk | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-28 | Polska U19 | - | Czechy U19 | I Bilkowski Piotr | II Brzeziński Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-29 | Polska U19 | - | Czechy U19 | I Kryda Paweł | II Skórka Łukasz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-30 | Polska U19 | - | Czechy U19 | I Bors Jakub | II Kaliszczuk Mateusz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-06 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-07 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II Woicki Robert | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-13 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-20 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-21 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-02-17 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-02-25 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-02-24 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II Woicki Robert | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-03 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Woicki Robert | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-09 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II Woicki Robert | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-10 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-16 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II Kopka Patryk | Sekretarz Pędzik Tobiasz | L I Banaszczyk Karolina | L II |
N/A | 2024-04-06 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-07 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II Podsędek Aleksandra | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-13 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Woicki Robert | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-14 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-06 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II Goździk Eryk | Sekretarz Chomiczewski Jakub | L I Cieślak Wiktoria | L II |
N/A | 2024-01-21 | turniej | - | turniej | I Bilski Robert | II Trawczyński Piotr | Sekretarz Lewera Jacek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-15 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Goździk Eryk | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-19 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Frączek Adrianna | II Majchrowska Zuzanna | Sekretarz Królak Natalia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-20 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II Ambroszczyk Artur | Sekretarz Chomiczewski Jakub | L I Zendeł Sylwester | L II |
N/A | 2024-01-24 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Barylak Zuzanna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-26 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Drabik Adam | II Mela Piotr | Sekretarz Chomiczewski Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-27 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II Brochocki Sebastian | Sekretarz Woicki Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-28 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Chomiczewski Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-02-16 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Frączek Adrianna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-02-17 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II Chomiczewski Jakub | Sekretarz Przybycień Kamil | L I Mela Piotr | L II |
N/A | 2024-02-19 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Woicki Robert | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-02-23 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Hankiewicz Natalia | II Majchrowska Zuzanna | Sekretarz Krajewska Zuzanna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-02-24 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II Cieślak Wiktoria | Sekretarz Podsędek Aleksandra | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-02 | turniej | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-03 | turniej | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-01 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Majchrowska Zuzanna | II Lauk Martyna | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-02 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II Majtczak Marcin | Sekretarz Zendeł Sylwester | L I Kowalow Agnieszka | L II Przybycień Kamil |
N/A | 2024-02-22 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-15 | turniej | - | pauzuje | I Banaszczyk Karolina | II Płaza Zbigniew | Sekretarz Przybycień Kamil | L I Wlaźlik Jakub | L II |
N/A | 2024-02-29 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Krajewska Zuzanna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-10 | turniej | - | turniej | I Chomiczewski Jakub | II Humerski Czesław | Sekretarz nieobsadzony | L I Pędzik Tobiasz | L II Podsędek Aleksandra |
N/A | 2024-03-05 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-06 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Brochocki Sebastian | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-06 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Krajewska Zuzanna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-07 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Królak Natalia | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-13 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Kopka Patryk | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-14 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Podsędek Aleksandra | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-08 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Chomiczewski Jakub | II Woicki Robert | Sekretarz Mela Piotr | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-09 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II Goździk Eryk | Sekretarz Pędzik Tobiasz | L I Przybycień Kamil | L II Majchrowska Zuzanna |
N/A | 2024-03-09 | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | - | turniej | I Królak Natalia | II Hankiewicz Natalia | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-15 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Podsędek Aleksandra | II Pytloch Anna | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-16 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Brochocki Sebastian | II Zych Tomasz | Sekretarz Woicki Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-13 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Frączek Adrianna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-12 | turniej | - | pauzuje | I Mela Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-14 | turniej | - | pauzuje | I Mela Piotr | II Przybycień Kamil | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-10 | turniej | - | turniej | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-20 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Frączek Adrianna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-13 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Goździk Eryk | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-20 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Mela Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-22 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Hankiewicz Natalia | II Królak Natalia | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-23 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Brochocki Sebastian | II Cichońska Weronika | Sekretarz Przybycień Kamil | L I Pytloch Anna | L II Zych Tomasz |
N/A | 2024-03-27 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Woicki Robert | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-05 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Drabik Adam | II Majchrowska Zuzanna | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-06 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II Brochocki Sebastian | Sekretarz Podsędek Aleksandra | L I Mela Piotr | L II Chomiczewski Jakub |
N/A | 2024-04-20 | turniej | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-21 | turniej | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-13 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Majchrowska Zuzanna | II Mela Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-26 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-27 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Przybycień Kamil | II Woicki Robert | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-28 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Woicki Robert | II Wlaźlik Jakub | Sekretarz Podsędek Aleksandra | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-05-05 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-05-10 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II Podsędek Aleksandra | Sekretarz Mela Piotr | L I Królak Natalia | L II Hankiewicz Natalia |
N/A | 2024-05-11 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II Przybycień Kamil | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-05-12 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-05-17 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-05-25 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | finał | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-06-08 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | finał | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-24 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-27 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- ŁKS Commercecon Łódź
- GROT BUDOWLANI Łódź
- Politechnika Łódzka
- Uniwersytet Łódzki
- Uniwersytet Medyczny w Łodzi
- SC Potsdam
- #Volley Wrocław
N/A | 2023-09-09 | turniej | - | turniej | I Podsędek Aleksandra | II Barylak Zuzanna | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-09 | ŁKS Commercecon Łódź | - | SC Potsdam | I Mencel Katarzyna | II Wojciechowska Irmina | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-09 | GROT BUDOWLANI Łódź | - | #Volley Wrocław | I Wojciechowska Irmina | II Skórka Łukasz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-10 | turniej | - | turniej | I Jarzębicka Justyna | II Brzeziński Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-10 | turniej | - | turniej | I Taroń Adam | II Bilkowski Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-08 | turniej | - | turniej | I Podsędek Aleksandra | II Przybycień Kamil | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-08 | turniej | - | turniej | I Wegner Tomasz | II Wlaźlik Jakub | Sekretarz Brzeziński Michał | L I Mela Piotr | L II |
N/A | 2023-09-09 | turniej | - | turniej | I Załęska Paulina | II Woicki Robert | Sekretarz Bogusławski Andrzej | L I Barylak Zuzanna | L II |
N/A | 2023-09-10 | turniej | - | turniej | I Dobrowolski Szymon | II Wegner Tomasz | Sekretarz Bogusławski Andrzej | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-24 | turniej | - | pauzuje | I Kopka Patryk | II Mela Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-16 | turniej | - | turniej | I Plajzer Janusz | II Komorek Tadeusz | Sekretarz Leszczyk Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-17 | turniej | - | turniej | I Komorek Tadeusz | II Plajzer Janusz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-30 | turniej | - | turniej | I Raczkowski Jacek | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-18 | turniej | - | turniej | I Żabicki Bogdan | II Dobrowolski Marek | Sekretarz Woźniak Halina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-21 | Politechnika Łódzka | - | Uniwersytet Łódzki | I Barylak Zuzanna | II Brzeziński Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-14 | Uniwersytet Łódzki | - | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | I Goździk Eryk | II Kaliszczuk Mateusz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-05 | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | - | Politechnika Łódzka | I Chomiczewski Jakub | II Wojciechowska Irmina | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-09 | turniej | - | turniej | I Banaszczyk Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-12 | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | - | Uniwersytet Łódzki | I Kopka Patryk | II Wojtunik Krzysztof | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-06 | turniej | - | turniej | I Drabik Adam | II Krajewska Zuzanna | Sekretarz Królak Natalia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-09 | Uniwersytet Łódzki | - | Politechnika Łódzka | I Królak Natalia | II Bilkowski Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-16 | Politechnika Łódzka | - | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | I Brochocki Sebastian | II Czerwiński Andrzej | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-02-03 | turniej | - | turniej | I Pędzik Tobiasz | II Woicki Robert | Sekretarz Wlaźlik Jakub | L I Kopka Patryk | L II |
N/A | 2024-02-04 | turniej | - | turniej | I Pędzik Tobiasz | II Woicki Robert | Sekretarz Wlaźlik Jakub | L I Kopka Patryk | L II |
N/A | 2024-02-10 | turniej | - | turniej | I Marchowski Jakub | II Cieślak Wiktoria | Sekretarz Hankiewicz Natalia | L I Królak Natalia | L II Kowalow Agnieszka |
N/A | 2024-05-11 | turniej | - | turniej | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- MKS Będzin
- Lechia Tomaszów Mazowiecki
- Łódzka Amatorska Liga Siatkówki
- ŁÓDZKIE MINISINGIELKI
- Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego
- Politechnika Łódzka
- Uniwersytet Łódzki
- Uniwersytet Medyczny w Łodzi
- Polska U19
- Kinder Joy of moving - etap wojewódzki
- PSG KPS Siedlce
- SMS PZPS Spała
- Czechy U19
N/A | 2023-09-08 | MKS Będzin | - | PSG KPS Siedlce | I Jabłoński Bartosz | II Skórka Łukasz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-08 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | SMS PZPS Spała | I Skórka Łukasz | II Jabłoński Bartosz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-09 | turniej | - | turniej | I Wegner Tomasz | II Bilkowski Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-09 | turniej | - | turniej | I Bilkowski Piotr | II Wegner Tomasz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-09 | turniej | - | turniej | I Hankiewicz Natalia | II Kasprzak Julia | Sekretarz Przybycień Kamil | L I Wlaźlik Jakub | L II |
N/A | 2023-09-16 | turniej | - | turniej | I Królak Natalia | II Przybycień Kamil | Sekretarz Wlaźlik Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-17 | turniej | - | turniej | I Przybycień Kamil | II Wlaźlik Jakub | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-10 | turniej | - | turniej | I Hankiewicz Natalia | II Kasprzak Julia | Sekretarz Przybycień Kamil | L I Wlaźlik Jakub | L II |
N/A | 2023-09-30 | turniej | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-01 | turniej | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-21 | turniej | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-22 | turniej | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-11 | turniej | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-12 | turniej | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-03 | turniej | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II Królak Natalia | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-29 | turniej | - | pauzuje | I Mela Piotr | II Drabik Adam | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-30 | turniej | - | pauzuje | I Kowalow Agnieszka | II Wegner Tomasz | Sekretarz Marchowski Jakub | L I Brochocki Sebastian | L II Przybycień Kamil |
N/A | 2023-10-01 | turniej | - | turniej | I Chrześcijanek Magdalena | II Januszkiewicz Tadeusz | Sekretarz Pędzik Tobiasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-06 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Brochocki Sebastian | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-07 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Barylak Zuzanna | II Drabik Adam | Sekretarz Zych Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-07 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-08 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-14 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-28 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-29 | turniej | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-04 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-05 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-18 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II Podsędek Aleksandra | Sekretarz Przybycień Kamil | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-25 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-26 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II Przybycień Kamil | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-07 | turniej | - | turniej | I Godlewska Marta | II Januszkiewicz Tadeusz | Sekretarz Komorek Tadeusz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-13 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Królak Natalia | II Lauk Martyna | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-14 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Majchrowska Zuzanna | II Brochocki Sebastian | Sekretarz Cichońska Weronika | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-16 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Wegner Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-20 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Chomiczewski Jakub | II Brochocki Sebastian | Sekretarz Przybycień Kamil | L I Mela Piotr | L II |
N/A | 2023-10-21 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Wojtunik Krzysztof | II Podsędek Aleksandra | Sekretarz Przybycień Kamil | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-16 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Brochocki Sebastian | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-24 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Woicki Robert | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-18 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Mela Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-28 | turniej | - | turniej | I Żabicki Bogdan | II Czechowicz Monika | Sekretarz Woicki Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-27 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Kopka Patryk | II Wlaźlik Jakub | Sekretarz Woicki Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-28 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II Cieślak Wiktoria | Sekretarz Chomiczewski Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-23 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Wegner Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-04 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Przybycień Kamil | II Zych Tomasz | Sekretarz Lauk Martyna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-03 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Brochocki Sebastian | II Kopka Patryk | Sekretarz Barylak Zuzanna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-08 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Cichońska Weronika | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-07 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Hankiewicz Natalia | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-12 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Majchrowska Zuzanna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-14 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Krajewska Zuzanna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-15 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Pytloch Anna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-21 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Wegner Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-18 | turniej | - | turniej | I Kozłowska Katarzyna | II Humerski Czesław | Sekretarz Pędzik Tobiasz | L I Chomiczewski Jakub | L II Banaszczyk Karolina |
N/A | 2023-11-19 | turniej | - | turniej | I Kozłowska Katarzyna | II Humerski Czesław | Sekretarz Pędzik Tobiasz | L I Brzeziński Michał | L II Banaszczyk Karolina |
N/A | 2024-01-24 | Politechnika Łódzka | - | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | I Przybycień Kamil | II Czerwiński Andrzej | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-28 | Uniwersytet Łódzki | - | Politechnika Łódzka | I Hankiewicz Natalia | II Bors Jakub | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-17 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Hankiewicz Natalia | II Brochocki Sebastian | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-18 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-14 | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | - | Uniwersytet Łódzki | I Majchrowska Zuzanna | II Dobrowolski Szymon | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-19 | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | - | turniej | I Krajewska Zuzanna | II Kryda Paweł | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-17 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Woicki Robert | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-17 | turniej | - | pauzuje | I Chomiczewski Jakub | II Pędzik Tobiasz | Sekretarz Kopka Patryk | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-20 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Wegner Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-02 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Drabik Adam | II Chomiczewski Jakub | Sekretarz Goździk Eryk | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-24 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Frączek Adrianna | II Załęska Paulina | Sekretarz Woicki Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-25 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Pytloch Anna | II Cichońska Weronika | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-21 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Krajewska Zuzanna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-23 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Woicki Robert | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-22 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Woicki Robert | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-25 | turniej | - | turniej | I Zych Tomasz | II Goździk Eryk | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-27 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Mela Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-28 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-29 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Kopka Patryk | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-03 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Pytloch Anna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-07 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Królak Natalia | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-11-30 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Wegner Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-08 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Przybycień Kamil | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-11 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Goździk Eryk | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-20 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Królak Natalia | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-18 | Uniwersytet Łódzki | - | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | I Mamińska Zuzanna | II Dobrowolski Szymon | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-12 | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | - | Politechnika Łódzka | I Drabik Adam | II Kryda Paweł | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-22 | Politechnika Łódzka | - | Uniwersytet Łódzki | I Mela Piotr | II Skórka Łukasz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-13 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Kopka Patryk | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-10 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Brochocki Sebastian | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-14 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Brochocki Sebastian | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-12 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Królak Natalia | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-21 | ŁÓDZKIE MINISINGIELKI | - | pauzuje | I Podsędek Aleksandra | II Woicki Robert | Sekretarz Wlaźlik Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-28 | turniej | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-29 | turniej | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-17 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Mela Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-19 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Majchrowska Zuzanna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-20 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Goździk Eryk | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-28 | Polska U19 | - | Czechy U19 | I Bilkowski Piotr | II Brzeziński Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-29 | Polska U19 | - | Czechy U19 | I Kryda Paweł | II Skórka Łukasz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-30 | Polska U19 | - | Czechy U19 | I Bors Jakub | II Kaliszczuk Mateusz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-06 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-07 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II Woicki Robert | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-13 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-20 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-21 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-02-17 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-02-25 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-02-24 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II Woicki Robert | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-03 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Woicki Robert | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-09 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II Woicki Robert | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-10 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-16 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II Kopka Patryk | Sekretarz Pędzik Tobiasz | L I Banaszczyk Karolina | L II |
N/A | 2024-04-06 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-07 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II Podsędek Aleksandra | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-13 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Woicki Robert | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-14 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-06 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II Goździk Eryk | Sekretarz Chomiczewski Jakub | L I Cieślak Wiktoria | L II |
N/A | 2024-01-21 | turniej | - | turniej | I Bilski Robert | II Trawczyński Piotr | Sekretarz Lewera Jacek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-15 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Goździk Eryk | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-19 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Frączek Adrianna | II Majchrowska Zuzanna | Sekretarz Królak Natalia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-20 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II Ambroszczyk Artur | Sekretarz Chomiczewski Jakub | L I Zendeł Sylwester | L II |
N/A | 2024-01-24 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Barylak Zuzanna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-26 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Drabik Adam | II Mela Piotr | Sekretarz Chomiczewski Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-27 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II Brochocki Sebastian | Sekretarz Woicki Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-28 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Chomiczewski Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-02-16 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Frączek Adrianna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-02-17 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II Chomiczewski Jakub | Sekretarz Przybycień Kamil | L I Mela Piotr | L II |
N/A | 2024-02-19 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Woicki Robert | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-02-23 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Hankiewicz Natalia | II Majchrowska Zuzanna | Sekretarz Krajewska Zuzanna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-02-24 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II Cieślak Wiktoria | Sekretarz Podsędek Aleksandra | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-02 | turniej | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-03 | turniej | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-01 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Majchrowska Zuzanna | II Lauk Martyna | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-02 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II Majtczak Marcin | Sekretarz Zendeł Sylwester | L I Kowalow Agnieszka | L II Przybycień Kamil |
N/A | 2024-02-22 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-15 | turniej | - | pauzuje | I Banaszczyk Karolina | II Płaza Zbigniew | Sekretarz Przybycień Kamil | L I Wlaźlik Jakub | L II |
N/A | 2024-02-29 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Krajewska Zuzanna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-10 | turniej | - | turniej | I Chomiczewski Jakub | II Humerski Czesław | Sekretarz nieobsadzony | L I Pędzik Tobiasz | L II Podsędek Aleksandra |
N/A | 2024-03-05 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-06 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Brochocki Sebastian | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-06 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Krajewska Zuzanna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-07 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Królak Natalia | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-13 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Kopka Patryk | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-14 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Podsędek Aleksandra | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-08 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Chomiczewski Jakub | II Woicki Robert | Sekretarz Mela Piotr | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-09 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II Goździk Eryk | Sekretarz Pędzik Tobiasz | L I Przybycień Kamil | L II Majchrowska Zuzanna |
N/A | 2024-03-09 | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | - | turniej | I Królak Natalia | II Hankiewicz Natalia | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-15 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Podsędek Aleksandra | II Pytloch Anna | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-16 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Brochocki Sebastian | II Zych Tomasz | Sekretarz Woicki Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-13 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Frączek Adrianna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-12 | turniej | - | pauzuje | I Mela Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-14 | turniej | - | pauzuje | I Mela Piotr | II Przybycień Kamil | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-10 | turniej | - | turniej | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-20 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Frączek Adrianna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-13 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Goździk Eryk | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-20 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Mela Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-22 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Hankiewicz Natalia | II Królak Natalia | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-03-23 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Brochocki Sebastian | II Cichońska Weronika | Sekretarz Przybycień Kamil | L I Pytloch Anna | L II Zych Tomasz |
N/A | 2024-03-27 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Woicki Robert | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-05 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Drabik Adam | II Majchrowska Zuzanna | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-06 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Zych Tomasz | II Brochocki Sebastian | Sekretarz Podsędek Aleksandra | L I Mela Piotr | L II Chomiczewski Jakub |
N/A | 2024-04-20 | turniej | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-21 | turniej | - | pauzuje | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-13 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I Majchrowska Zuzanna | II Mela Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-26 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-27 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Przybycień Kamil | II Woicki Robert | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-28 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Woicki Robert | II Wlaźlik Jakub | Sekretarz Podsędek Aleksandra | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-05-05 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-05-10 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II Podsędek Aleksandra | Sekretarz Mela Piotr | L I Królak Natalia | L II Hankiewicz Natalia |
N/A | 2024-05-11 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II Przybycień Kamil | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-05-12 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-05-17 | Kinder Joy of moving - etap wojewódzki | - | turniej | I Wlaźlik Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-05-25 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | finał | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-06-08 | Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego | - | finał | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-24 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-04-27 | Łódzka Amatorska Liga Siatkówki | - | turniej | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |