Szczebel Centralny - obsady pomocnicze

  • BUDOWLANI Łódź SSA
  • Dinamo Moskwa
  • Galatasaray Istanbul
  • VakifBank Istanbul
N/A 2017-12-21 BUDOWLANI Łódź SSA - Dinamo Moskwa L1 Dobrowolski Marek L2 Kuś Dominik L3 Brzeziński Michał L4 Raczkowski Jacek LR nieobsadzony
N/A 2018-02-06 BUDOWLANI Łódź SSA - Galatasaray Istanbul L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony LR nieobsadzony
N/A 2018-02-20 BUDOWLANI Łódź SSA - VakifBank Istanbul L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony LR nieobsadzony
  • ŁKS Commercecon Łódź
  • BUDOWLANI Łódź SSA
  • Trefl Proxima Kraków
  • Budowlani Toruń
  • PTPS Piła
  • LTS LEGIONOVIA Legionowo
  • Polski Cukier Muszynianka
  • KSZO OSTROWIEC
  • Impel Wrocław
  • KS PAŁAC Bydgoszcz
  • PSPS Chemik Police
  • BKS Aluprof Bielsko-Biała
  • Developres SkyRes Rzeszów
  • Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
1 2017-10-16 ŁKS Commercecon Łódź - Trefl Proxima Kraków L1 Załęska Paulina L2 Kozłowska Katarzyna L3 L4
2 2017-10-21 BUDOWLANI Łódź SSA - Budowlani Toruń L1 Dobrowolski Marek L2 Raczkowski Jacek L3 L4
3 2017-10-28 ŁKS Commercecon Łódź - PTPS Piła L1 Kowalow Agnieszka L2 Kujawska Irmina L3 L4
4 2017-11-04 BUDOWLANI Łódź SSA - Trefl Proxima Kraków L1 Dobrowolski Marek L2 Raczkowski Jacek L3 L4
5 2017-11-14 ŁKS Commercecon Łódź - LTS LEGIONOVIA Legionowo L1 Kozłowska Katarzyna L2 Kowalow Agnieszka L3 L4
6 2017-11-18 BUDOWLANI Łódź SSA - Polski Cukier Muszynianka L1 Wojtunik Krzysztof L2 Kuś Dominik L3 L4
7 2017-11-29 ŁKS Commercecon Łódź - KSZO OSTROWIEC L1 Cieślak Michał L2 Piotrowski Wojciech L3 L4
8 2017-12-03 BUDOWLANI Łódź SSA - PTPS Piła L1 Dobrowolski Marek L2 Wojtunik Krzysztof L3 L4
9 2017-12-10 ŁKS Commercecon Łódź - Impel Wrocław L1 Marynowski Miłosz L2 Kozłowska Katarzyna L3 L4
10 2017-12-15 BUDOWLANI Łódź SSA - KS PAŁAC Bydgoszcz L1 Dobrowolski Marek L2 Grzelak Marcin L3 L4
11 2017-12-07 ŁKS Commercecon Łódź - BUDOWLANI Łódź SSA L1 Wojtunik Krzysztof L2 Kuś Dominik L3 L4
12 2018-01-05 BUDOWLANI Łódź SSA - LTS LEGIONOVIA Legionowo L1 Brzeziński Michał L2 Kuś Dominik L3 L4
13 2018-01-07 ŁKS Commercecon Łódź - PSPS Chemik Police L1 Kujawska Irmina L2 Załęska Paulina L3 L4
14 2018-01-20 BUDOWLANI Łódź SSA - BKS Aluprof Bielsko-Biała L1 Kuś Dominik L2 Raczkowski Jacek L3 L4
15 2018-01-27 ŁKS Commercecon Łódź - Polski Cukier Muszynianka L1 Kozłowska Katarzyna L2 Kujawska Irmina L3 L4
16 2018-02-04 BUDOWLANI Łódź SSA - KSZO OSTROWIEC L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
17 2018-02-11 ŁKS Commercecon Łódź - KS PAŁAC Bydgoszcz L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
18 2018-02-18 BUDOWLANI Łódź SSA - Developres SkyRes Rzeszów L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
19 2018-02-26 ŁKS Commercecon Łódź - BKS Aluprof Bielsko-Biała L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
20 2018-03-03 BUDOWLANI Łódź SSA - Impel Wrocław L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
21 2018-03-17 ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
22 2018-03-24 BUDOWLANI Łódź SSA - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
23 2018-03-28 ŁKS Commercecon Łódź - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
24 2018-04-07 BUDOWLANI Łódź SSA - ŁKS Commercecon Łódź L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
25 2018-04-21 BUDOWLANI Łódź SSA - PSPS Chemik Police L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
26 2018-04-21 ŁKS Commercecon Łódź - Budowlani Toruń L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
  • ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
  • MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz.
  • MUKS Mysiadło
  • BAS Białystok
  • UKS Ósemka Siedlce
  • ESPES Sparta Warszawa
  • Sokołów SA NIKE Węgrów
  • Bluesoft Mazovia Warszawa
  • NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
  • LTS LEGIONOVIA Legionowo
1 2017-10-07 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS Mysiadło Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Kowalow Agnieszka L2 Załęska Paulina
2 2017-10-14 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - BAS Białystok Sekretarz Woźniak Halina L1 Dobrowolski Szymon L2 Sasak Krzysztof
3 2017-10-21 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. Sekretarz Kanicka Bogna L1 Kołodziej Andrzej L2 Pawełka Maciej
4 2017-10-28 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - UKS Ósemka Siedlce Sekretarz Nowakowska Anna L1 Dobrowolski Szymon L2 Dobrowolski Dawid
5 2017-11-04 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ESPES Sparta Warszawa Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Kaliszczuk Mateusz L2 Wlaźlik Jakub
6 2017-11-11 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - MUKS Mysiadło Sekretarz Nowakowska Anna L1 Kowalow Agnieszka L2 Załęska Paulina
7 2017-11-18 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - Sokołów SA NIKE Węgrów Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Dobrowolski Dawid L2 Dobrowolski Szymon
8 2017-11-25 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS Ósemka Siedlce Sekretarz Kanicka Bogna L1 Kowalow Agnieszka L2 Pawełka Maciej
9 2017-12-02 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - Bluesoft Mazovia Warszawa Sekretarz Gawot Krzysztof L1 Dobrowolski Dawid L2 Sasak Krzysztof
10 2017-12-09 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - ESPES Sparta Warszawa Sekretarz Sekieta Henryk L1 Kaliszczuk Mateusz L2 Wlaźlik Jakub
11 2017-12-16 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Sekretarz Kadziak Zdzisław L1 Dobrowolski Szymon L2 Kuciapiński Piotr
12 2018-01-27 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L1 Piotrowski Wojciech L2 Strawiński Rafał
13 2018-01-13 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - Bluesoft Mazovia Warszawa Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Kołodziej Andrzej L2 Pawełka Maciej
14 2018-01-20 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - LTS LEGIONOVIA Legionowo Sekretarz Nowakowska Anna L1 Dobrowolski Dawid L2 Załęska Paulina
15 2018-01-21 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - BAS Białystok Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
16 2018-02-24 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Sekretarz Nowakowska Anna L1 Kowalow Agnieszka L2 Załęska Paulina
17 2018-03-03 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - Sokołów SA NIKE Węgrów Sekretarz Woźniak Halina L1 Kaliszczuk Mateusz L2 Wlaźlik Jakub
18 2018-03-17 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - LTS LEGIONOVIA Legionowo Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Dobrowolski Dawid L2 Dobrowolski Szymon
  • Zenit Kazań
  • KPS SKRA Bełchatów SA
  • Personal Bolivar
  • Shanghai Volleyball Club
1 2017-12-12 Zenit Kazań - Personal Bolivar L1 Wojtunik Krzysztof L2 Bors Jakub L3 Dobrowolski Marek L4 Kryda Paweł LR Kujawska Irmina
2 2017-12-12 KPS SKRA Bełchatów SA - Shanghai Volleyball Club L1 Taroń Adam L2 Kuś Dominik L3 Grzelak Marcin L4 Raczkowski Jacek LR Dropiński Michał
3 2017-12-13 Zenit Kazań - Shanghai Volleyball Club L1 Włosek Kamil L2 Marynowski Miłosz L3 Brzeziński Michał L4 Skórka Łukasz LR Kozłowska Katarzyna
4 2017-12-13 KPS SKRA Bełchatów SA - Personal Bolivar L1 Taroń Adam L2 Kuś Dominik L3 Wojtczak Tomasz L4 Grzelak Marcin LR Załęska Paulina
5 2017-12-14 Personal Bolivar - Shanghai Volleyball Club L1 Bilski Robert L2 Cieślak Michał L3 Trawczyński Piotr L4 Piotrowski Wojciech LR Lewera Jacek
6 2017-12-14 KPS SKRA Bełchatów SA - Zenit Kazań L1 Taroń Adam L2 Kuś Dominik L3 Grzelak Marcin L4 Kryda Paweł LR Kisiel Jacek
  • KPS SKRA Bełchatów SA
  • Dynamo Moskwa
  • Lokomotiv Novosibirsk
  • Chaumont VB 52
N/A 2018-01-31 KPS SKRA Bełchatów SA - Dynamo Moskwa L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony LR nieobsadzony
N/A 2018-02-13 KPS SKRA Bełchatów SA - Lokomotiv Novosibirsk L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony LR nieobsadzony
N/A 2017-12-06 KPS SKRA Bełchatów SA - Chaumont VB 52 L1 Taroń Adam L2 Raczkowski Jacek L3 Dobrowolski Marek L4 Skórka Łukasz LR nieobsadzony
  • KPS SKRA Bełchatów SA
  • Asseco Resovia Rzeszów
  • Cuprum Lubin
  • Łuczniczka Bydgoszcz
  • GKS Katowice
  • KS Espadon Szczecin
  • BBTS Bielsko Biała
  • Jastrzębski Węgiel
  • Indykpol AZS Olsztyn
  • Cerrad Czarni Radom
  • AZS Politechnika Warszawska
  • MKS Będzin
  • Effector Kielce
  • ZAKSA Kędzierzyn - Koźle
  • Aluron Virtu Warta Zawiercie
  • LOTOS Trefl Gdańsk
N/A 2017-09-23 KPS SKRA Bełchatów SA - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle L1 Taroń Adam L2 Dobrowolski Marek L3 L4
1 2017-10-14 KPS SKRA Bełchatów SA - Asseco Resovia Rzeszów L1 Wojtczak Tomasz L2 Grzelak Marcin L3 L4
2 2017-10-20 KPS SKRA Bełchatów SA - Cuprum Lubin L1 Kuś Dominik L2 Bors Jakub L3 L4
3 2017-11-04 KPS SKRA Bełchatów SA - Łuczniczka Bydgoszcz L1 Bors Jakub L2 Kuś Dominik L3 L4
4 2017-11-15 KPS SKRA Bełchatów SA - Aluron Virtu Warta Zawiercie L1 Kryda Paweł L2 Skórka Łukasz L3 L4
5 2017-11-18 KPS SKRA Bełchatów SA - GKS Katowice L1 Bors Jakub L2 Dobrowolski Marek L3 L4
6 2017-11-22 KPS SKRA Bełchatów SA - LOTOS Trefl Gdańsk L1 Taroń Adam L2 Włosek Kamil L3 L4
7 2017-12-02 KPS SKRA Bełchatów SA - KS Espadon Szczecin L1 Grzelak Marcin L2 Raczkowski Jacek L3 L4
8 2017-12-22 KPS SKRA Bełchatów SA - BBTS Bielsko Biała L1 Brzeziński Michał L2 Skórka Łukasz L3 L4
9 2018-01-21 KPS SKRA Bełchatów SA - Jastrzębski Węgiel L1 Bors Jakub L2 Grzelak Marcin L3 L4
10 2018-02-10 KPS SKRA Bełchatów SA - Indykpol AZS Olsztyn L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
11 2018-02-24 KPS SKRA Bełchatów SA - Cerrad Czarni Radom L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
12 2017-11-09 KPS SKRA Bełchatów SA - AZS Politechnika Warszawska L1 Brzeziński Michał L2 Skórka Łukasz L3 L4
13 2018-03-17 KPS SKRA Bełchatów SA - MKS Będzin L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
14 2017-12-09 KPS SKRA Bełchatów SA - Effector Kielce L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr L3 L4
15 2018-04-14 KPS SKRA Bełchatów SA - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
  • SMS PZPS Spała
  • KS LECHIA Tomaszów M.
  • AGH Kraków
  • AZS Stal Nysa
  • APP Krispol Września
  • TS Victoria PWSZ Wałbrzych
  • Exact Systems Norwid Częstochowa
  • Olimpia Sulęcin
  • MKS Ślepsk Suwałki
  • AZS Częstochowa
  • KPS Siedlce
  • TSV Sanok
1 2017-10-07 SMS PZPS Spała - AGH Kraków Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L1 Kuś Dominik L2 Piotrowski Wojciech
2 2017-10-07 KS LECHIA Tomaszów M. - AZS Stal Nysa Sekretarz Rupniewski Ryszard L1 Szymczak Dariusz L2 Cieślak Michał
3 2017-10-18 SMS PZPS Spała - APP Krispol Września Sekretarz Gawot Krzysztof L1 Kuś Dominik L2 Piotrowski Wojciech
4 2017-10-18 KS LECHIA Tomaszów M. - TS Victoria PWSZ Wałbrzych Sekretarz Baran Przemysław L1 Bors Jakub L2 Kryda Paweł
5 2017-10-28 SMS PZPS Spała - Exact Systems Norwid Częstochowa Sekretarz Gawot Krzysztof L1 Cieślak Michał L2 Piotrowski Wojciech
6 2017-10-28 KS LECHIA Tomaszów M. - APP Krispol Września Sekretarz Woźniak Halina L1 Marynowski Miłosz L2 Raczkowski Jacek
7 2017-11-11 SMS PZPS Spała - KS LECHIA Tomaszów M. Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L1 Wojtczak Tomasz L2 Marynowski Miłosz
8 2017-11-18 KS LECHIA Tomaszów M. - Olimpia Sulęcin Sekretarz Rupniewski Ryszard L1 Szymczak Dariusz L2 Cieślak Michał
9 2017-11-25 SMS PZPS Spała - Olimpia Sulęcin Sekretarz Gawot Krzysztof L1 Dobrowolski Marek L2 Wojtczak Tomasz
10 2017-12-02 KS LECHIA Tomaszów M. - MKS Ślepsk Suwałki Sekretarz Baran Przemysław L1 Cieślak Michał L2 Szymczak Dariusz
11 2017-12-06 SMS PZPS Spała - AZS Częstochowa Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L1 Kryda Paweł L2 Bors Jakub
12 2017-12-06 KS LECHIA Tomaszów M. - KPS Siedlce Sekretarz Gawot Krzysztof L1 Cieślak Michał L2 Piotrowski Wojciech
13 2017-12-16 SMS PZPS Spała - MKS Ślepsk Suwałki Sekretarz Nowakowska Anna L1 Kozłowska Katarzyna L2 Kujawska Irmina
14 2017-12-16 KS LECHIA Tomaszów M. - TSV Sanok Sekretarz Woźniak Halina L1 Marynowski Miłosz L2 Raczkowski Jacek
15 2018-01-13 SMS PZPS Spała - KPS Siedlce Sekretarz Baran Przemysław L1 Sasak Krzysztof L2 Cieślak Michał
16 2018-01-13 KS LECHIA Tomaszów M. - AGH Kraków Sekretarz Nowakowska Anna L1 Wojtczak Tomasz L2 Raczkowski Jacek
17 2018-01-20 SMS PZPS Spała - AZS Stal Nysa Sekretarz Gawot Krzysztof L1 Piotrowski Wojciech L2 Strawiński Rafał
18 2018-01-20 KS LECHIA Tomaszów M. - Exact Systems Norwid Częstochowa Sekretarz Rupniewski Ryszard L1 Szymczak Dariusz L2 Cieślak Michał
19 2018-01-27 KS LECHIA Tomaszów M. - SMS PZPS Spała Sekretarz Baran Przemysław L1 Szymczak Dariusz L2 Cieślak Michał
20 2017-12-17 SMS PZPS Spała - TSV Sanok Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L1 Kozłowska Katarzyna L2 Kujawska Irmina
21 2018-02-10 KS LECHIA Tomaszów M. - AZS Częstochowa Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
22 2017-12-03 SMS PZPS Spała - TS Victoria PWSZ Wałbrzych Sekretarz Gawot Krzysztof L1 Raczkowski Jacek L2 Kryda Paweł
  • LKS Czarni Wirex Rząśnia
  • CARO TEAM Opoczno
  • KPS SKRA Bełchatów SA II
  • AZS UŁ WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź
  • SMS PZPS Spała II
  • MKS BZURA Ozorków
  • KONSPOL Słupca
  • MKS Kalisz
  • LKPS Borowno
  • UKS Mickiewicz Kluczbork
1 2017-10-07 LKS Czarni Wirex Rząśnia - KONSPOL Słupca Sekretarz Kanicka Bogna L1 Lewera Jacek L2 Pawełka Maciej
2 2017-11-22 CARO TEAM Opoczno - AZS UŁ WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź Sekretarz Sekieta Henryk L1 Wlaźlik Jakub L2 Dobrowolski Dawid
3 2017-10-14 KPS SKRA Bełchatów SA II - MKS BZURA Ozorków Sekretarz Płaza Zbigniew L1 Kuciapiński Piotr L2 Strawiński Adrian
4 2017-10-14 AZS UŁ WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź - MKS Kalisz Sekretarz Kadziak Zdzisław L1 Kowalow Agnieszka L2 Kozłowska Katarzyna
5 2017-10-14 SMS PZPS Spała II - CARO TEAM Opoczno Sekretarz Nowakowska Anna L1 Kaliszczuk Mateusz L2 Wlaźlik Jakub
6 2017-10-21 LKS Czarni Wirex Rząśnia - KPS SKRA Bełchatów SA II Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
7 2017-10-21 CARO TEAM Opoczno - KONSPOL Słupca Sekretarz Rupniewski Ryszard L1 Szymczak Dariusz L2 Strawiński Rafał
8 2017-10-21 MKS BZURA Ozorków - AZS UŁ WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź Sekretarz Sekieta Henryk L1 Bienias Przemysław L2 Dropiński Michał
9 2017-10-28 KPS SKRA Bełchatów SA II - AZS UŁ WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź Sekretarz Płaza Zbigniew L1 Kuciapiński Piotr L2 Strawiński Adrian
10 2017-10-28 SMS PZPS Spała II - MKS BZURA Ozorków Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L1 Kaliszczuk Mateusz L2 Wlaźlik Jakub
11 2017-10-28 LKS Czarni Wirex Rząśnia - LKPS Borowno Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
12 2017-11-04 CARO TEAM Opoczno - LKS Czarni Wirex Rząśnia Sekretarz Baran Przemysław L1 Strawiński Rafał L2 Szymczak Dariusz
13 2017-11-04 MKS BZURA Ozorków - KONSPOL Słupca Sekretarz Zawierucha Dariusz L1 Bienias Przemysław L2 Dropiński Michał
14 2017-11-04 AZS UŁ WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź - SMS PZPS Spała II Sekretarz Kadziak Zdzisław L1 Dobrowolski Szymon L2 Sasak Krzysztof
15 2017-11-11 KPS SKRA Bełchatów SA II - SMS PZPS Spała II Sekretarz Płaza Zbigniew L1 Kuciapiński Piotr L2 Strawiński Adrian
16 2017-11-11 LKS Czarni Wirex Rząśnia - MKS Kalisz Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
17 2017-11-18 CARO TEAM Opoczno - KPS SKRA Bełchatów SA II Sekretarz Woźniak Halina L1 Kujawska Irmina L2 Sasak Krzysztof
18 2017-11-18 LKS Czarni Wirex Rząśnia - MKS BZURA Ozorków Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
19 2017-11-18 AZS UŁ WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź - UKS Mickiewicz Kluczbork Sekretarz Kadziak Zdzisław L1 Wlaźlik Jakub L2 Kozłowska Katarzyna
20 2017-11-18 SMS PZPS Spała II - KONSPOL Słupca Sekretarz Gawot Krzysztof L1 Piotrowski Wojciech L2 Strawiński Rafał
21 2017-11-25 KPS SKRA Bełchatów SA II - KONSPOL Słupca Sekretarz Płaza Zbigniew L1 Kuciapiński Piotr L2 Strawiński Adrian
22 2017-11-25 LKS Czarni Wirex Rząśnia - AZS UŁ WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
23 2017-11-25 CARO TEAM Opoczno - MKS Kalisz Sekretarz Baran Przemysław L1 Strawiński Rafał L2 Szymczak Dariusz
24 2017-12-02 MKS BZURA Ozorków - CARO TEAM Opoczno Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Bienias Przemysław L2 Dropiński Michał
25 2017-12-02 AZS UŁ WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź - LKPS Borowno Sekretarz Kadziak Zdzisław L1 Kuciapiński Piotr L2 Kujawska Irmina
26 2017-12-02 SMS PZPS Spała II - LKS Czarni Wirex Rząśnia Sekretarz Sekieta Henryk L1 Kaliszczuk Mateusz L2 Marynowski Miłosz
27 2017-12-09 KPS SKRA Bełchatów SA II - UKS Mickiewicz Kluczbork Sekretarz Kanicka Bogna L1 Sasak Krzysztof L2 Marynowski Miłosz
28 2017-12-09 SMS PZPS Spała II - LKPS Borowno Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L1 Kuciapiński Piotr L2 Strawiński Adrian
29 2017-12-09 AZS UŁ WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź - CARO TEAM Opoczno Sekretarz Kadziak Zdzisław L1 Dobrowolski Dawid L2 Dobrowolski Szymon
30 2018-01-17 MKS BZURA Ozorków - MKS Kalisz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Bienias Przemysław L2 Dropiński Michał
31 2017-12-16 MKS BZURA Ozorków - KPS SKRA Bełchatów SA II Sekretarz Sekieta Henryk L1 Bienias Przemysław L2 Skórka Łukasz
32 2017-12-16 CARO TEAM Opoczno - SMS PZPS Spała II Sekretarz Rupniewski Ryszard L1 Strawiński Adrian L2 Szymczak Dariusz
33 2017-12-16 LKS Czarni Wirex Rząśnia - UKS Mickiewicz Kluczbork Sekretarz Kanicka Bogna L1 Kołodziej Andrzej L2 Pawełka Maciej
34 2018-01-06 KPS SKRA Bełchatów SA II - LKS Czarni Wirex Rząśnia Sekretarz Płaza Zbigniew L1 Kołodziej Andrzej L2 Pawełka Maciej
35 2018-01-06 SMS PZPS Spała II - MKS Kalisz Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L1 Kaliszczuk Mateusz L2 Wlaźlik Jakub
36 2018-01-06 AZS UŁ WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź - MKS BZURA Ozorków Sekretarz Kadziak Zdzisław L1 Kuciapiński Piotr L2 Bors Jakub
37 2018-01-13 AZS UŁ WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź - KPS SKRA Bełchatów SA II Sekretarz Kadziak Zdzisław L1 Kaliszczuk Mateusz L2 Wlaźlik Jakub
38 2018-01-13 MKS BZURA Ozorków - SMS PZPS Spała II Sekretarz Sekieta Henryk L1 Bienias Przemysław L2 Dropiński Michał
39 2018-01-13 CARO TEAM Opoczno - UKS Mickiewicz Kluczbork Sekretarz Rupniewski Ryszard L1 Strawiński Adrian L2 Szymczak Dariusz
40 2018-01-20 KPS SKRA Bełchatów SA II - LKPS Borowno Sekretarz Płaza Zbigniew L1 Dobrowolski Szymon L2 Wlaźlik Jakub
41 2018-01-19 LKS Czarni Wirex Rząśnia - CARO TEAM Opoczno Sekretarz Kanicka Bogna L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
42 2018-01-20 SMS PZPS Spała II - AZS UŁ WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L1 Kowalow Agnieszka L2 Marynowski Miłosz
43 2018-01-27 SMS PZPS Spała II - KPS SKRA Bełchatów SA II Sekretarz Woźniak Halina L1 Załęska Paulina L2 Kowalow Agnieszka
44 2018-01-27 AZS UŁ WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź - KONSPOL Słupca Sekretarz Kadziak Zdzisław L1 Marynowski Miłosz L2 Raczkowski Jacek
45 2018-01-27 MKS BZURA Ozorków - UKS Mickiewicz Kluczbork Sekretarz Zawierucha Dariusz L1 Bienias Przemysław L2 Dropiński Michał
46 2017-11-11 CARO TEAM Opoczno - LKPS Borowno Sekretarz Sekieta Henryk L1 Dobrowolski Dawid L2 Dobrowolski Szymon
47 2018-02-24 KPS SKRA Bełchatów SA II - CARO TEAM Opoczno Sekretarz Płaza Zbigniew L1 Kozłowska Katarzyna L2 Sasak Krzysztof
48 2018-02-24 MKS BZURA Ozorków - LKS Czarni Wirex Rząśnia Sekretarz Zawierucha Dariusz L1 Bienias Przemysław L2 Dropiński Michał
49 2018-03-03 SMS PZPS Spała II - UKS Mickiewicz Kluczbork Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
50 2018-03-03 AZS UŁ WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź - LKS Czarni Wirex Rząśnia Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
51 2018-03-03 MKS BZURA Ozorków - LKPS Borowno Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
52 2018-03-17 KPS SKRA Bełchatów SA II - MKS Kalisz Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
53 2018-03-17 CARO TEAM Opoczno - MKS BZURA Ozorków Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
54 2018-03-17 LKS Czarni Wirex Rząśnia - SMS PZPS Spała II Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
  • SMS PZPS Spała II
  • SMS PZPS Spała
  • KS LECHIA Tomaszów M.
  • KPS SKRA Bełchatów SA
  • Energa NET Ostrołęka
  • Exact Systems Norwid Częstochowa
  • Olimpia Sulęcin
  • MKS Ślepsk Suwałki
  • AZS Stal Nysa
  • Asseco Resovia Rzeszów
N/A 2017-09-23 SMS PZPS Spała II - Energa NET Ostrołęka L1 Strawiński Rafał L2 Strawiński Adrian
N/A 2017-11-22 KS LECHIA Tomaszów M. - MKS Ślepsk Suwałki L1 Piotrowski Wojciech L2 Szymczak Dariusz
N/A 2017-12-20 KS LECHIA Tomaszów M. - AZS Stal Nysa L1 Cieślak Michał L2 Piotrowski Wojciech
N/A 2018-01-10 KPS SKRA Bełchatów SA - Asseco Resovia Rzeszów L1 Dobrowolski Marek L2 Kryda Paweł
2 2017-11-08 SMS PZPS Spała - Exact Systems Norwid Częstochowa L1 Marynowski Miłosz L2 Kryda Paweł
16 2017-11-08 KS LECHIA Tomaszów M. - Olimpia Sulęcin L1 Strawiński Rafał L2 Szymczak Dariusz